Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 193 Stuchlik Magdalena K (1) 1982 K30 (1) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 22:06,2 04:25
2 43 Dziuk Dagmara K (2) 1987 K30 (2) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Pawłowice 22:30,0 00:23,8 04:30
3 205 Teleucka Sandra K (3) 2001 K20 (1) POL AZS Politechnika Opolska/ #SZYMITEA Jankowice Rudzkie 23:01,3 00:55,1 04:36
4 11 Beń Wioleta K (4) 1971 K50 (1) POL Pawłowice 25:23,8 03:17,6 05:04
5 219 Wróblewska Judyta K (5) 1993 K20 (2) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój 25:53,5 03:47,3 05:10
6 75 Jakubowska Gosia K (6) 1987 K30 (3) POL Pawłowice 26:30,2 04:24,0 05:18
7 107 Lorenz Agnieszka K (7) 1977 K40 (1) POL GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój 26:32,2 04:26,0 05:18
8 69 Kluz Anna K (8) 1976 K40 (2) POL Fantastic Team Ustroń 26:52,0 04:45,8 05:22
9 232 Żbel Anna K (9) 1980 K40 (3) POL HRmax Żory Zebrzydowice 27:09,1 05:02,9 05:25
10 117 Michalak Nikola K (10) 2003 K20 (3) POL TL Athletics Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój 27:28,7 05:22,5 05:29
11 286 Suwaj Aneta K (11) 1986 K30 (4) POL 27:36,7 05:30,5 05:31
12 300 Byrczek Daria K (12) 1986 K30 (5) POL 28:53,4 06:47,2 05:46
13 162 Poppek Dorota K (13) 1982 K30 (6) POL Fantastic Team Ustroń 29:05,4 06:59,2 05:49
14 30 Klimek Aleksandra K (14) 1974 K40 (4) POL Fantastic Team Cieszyn 29:33,8 07:27,6 05:54
15 76 Jakubowska Agnieszka K (15) 1978 K40 (5) POL HRmax Żory 30:39,1 08:32,9 06:07
16 100 Kaczorek Anna K (16) 1978 K40 (6) POL HRmax Żory Żory 30:39,8 08:33,6 06:07
17 138 Nowak Magdalena K (17) 1989 K30 (7) POL Nessi Time Żory Żory 30:40,6 08:34,4 06:08
18 99 Lechowicz Irena K (18) 1964 K50 (2) POL Klub Szare Morsy Jastrzębie-Zdrój 31:32,8 09:26,6 06:18
19 79 Jędryka Patrycja K (19) 1983 K30 (8) POL GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 31:44,2 09:38,0 06:20
20 25 Brzukała Marlena K (20) 1994 K20 (4) POL Jasienica 31:50,4 09:44,2 06:22
21 3 Albigowska Magdalena K (21) 1988 K30 (9) POL Przegoń raka dla dzieciaka Łódź 32:06,6 10:00,4 06:25
22 215 Wosińska Helena K (22) 1979 K40 (7) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 32:51,1 10:44,9 06:34
23 26 Burek Gabriela K (23) 1986 K30 (10) POL Runteam Pawłowice Pawłowice Śląskie 32:52,3 10:46,1 06:34
24 89 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K (24) 1982 K30 (11) POL Pawłowice 32:52,5 10:46,3 06:34
25 166 Pyszny Paulina K (25) 2006 K20 (5) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 33:01,5 10:55,3 06:36
26 32 Czernicka Magdalena K (26) 1982 K30 (12) POL Yno ultra Zwonowice 33:32,4 11:26,2 06:42
27 103 Lisowska Kamila K (27) 1986 K30 (13) POL Yno Ultra Zabrze 33:32,4 11:26,2 06:42
28 31 Czarniecka Klaudia K (28) 1993 K20 (6) POL Jasienica 33:33,0 11:26,8 06:42
29 136 Nieszporek Martyna K (29) 1996 K20 (7) POL Warszowice 33:50,7 11:44,5 06:46
30 212 Waszkiewicz Joanna K (30) 1982 K30 (14) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Poznań 34:06,7 12:00,5 06:49
31 51 Gąsior Katarzyna K (31) 1989 K30 (15) POL Pawłowice 34:11,8 12:05,6 06:50
32 126 Moskała Magdalena K (32) 1989 K30 (16) POL Pawłowice 34:13,1 12:06,9 06:50
33 110 Łoskot Aneta K (33) 1987 K30 (17) POL Warszowice 34:13,9 12:07,7 06:50
34 184 Słowińska Joanna K (34) 1988 K30 (18) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 34:57,6 12:51,4 06:59
35 169 Rajska Kinga K (35) 2008 K20 (8) POL Opony Serafinowski Pawłowice 35:34,7 13:28,5 07:06
36 123 Mikołajec Patrycja K (36) 1997 K20 (9) POL Żory 35:35,2 13:29,0 07:07
37 104 Lisowska Agnieszka K (37) 1978 K40 (8) POL Pawłowice 35:52,2 13:46,0 07:10
38 192 Stolarska Monika K (38) 1988 K30 (19) POL Pawłowice 35:52,2 13:46,0 07:10
39 289 Goik Iwona K (39) 1986 K30 (20) POL 36:07,4 14:01,2 07:13
40 231 Zwierzchowska Joanna K (40) 1990 K30 (21) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 36:13,0 14:06,8 07:14
41 52 Gert Sylwia K (41) 1989 K30 (22) POL Łaziska Górne 36:13,4 14:07,2 07:14
42 96 Kudła Monika K (42) 1979 K40 (9) POL Studzionka 36:14,0 14:07,8 07:14
43 296 Natasza Magda K (43) 1973 K40 (10) POL 36:22,1 14:15,9 07:16
44 164 Poźniak Ewelina K (44) 1973 K40 (11) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 36:26,1 14:19,9 07:17
45 41 Dziendziel Katarzyna K (45) 2005 K20 (10) POL Pielgrzymowice 36:27,9 14:21,7 07:17
46 141 Opacka Justyna K (46) 1995 K20 (11) POL Pielgrzymowice 36:31,3 14:25,1 07:18
47 160 Połącarz Justyna K (47) 2010 K20 (12) POL #zuzawalczaca Bielsko-Biała 37:06,2 15:00,0 07:25
48 47 Frymarkiewicz Ewa K (48) 1991 K30 (23) POL Strumień 37:36,0 15:29,8 07:31
49 62 Gruszczyk Dominika K (49) 1994 K20 (13) POL RUNTEAM PAWŁOWICE Jastrzębie-Zdrój 37:56,7 15:50,5 07:35
50 24 Brola Patrycja K (50) 1991 K30 (24) POL #zuzawalczaca Pawłowice 38:23,6 16:17,4 07:40
51 4 Anioł-Barlik Agnieszka K (51) 1976 K40 (12) POL Jastrzębie Zdrój 38:27,8 16:21,6 07:41
52 218 Juzof Iwona K (52) 1973 K40 (13) POL Pogwizdów 40:08,7 18:02,5 08:01
53 18 Borsukowska Klaudia K (53) 2004 K20 (14) POL Jastrzębie-Zdrój 40:29,6 18:23,4 08:05
54 216 Wójtowicz Weronika K (54) 1992 K20 (15) POL Rybnik 40:38,8 18:32,6 08:07
55 81 Kappa Kinga K (55) 1981 K40 (14) POL #zuzawalczaca Pawłowice 40:39,3 18:33,1 08:07
56 146 Ostrzołek Anna K (56) 1997 K20 (16) POL #zuzawalczaca Wodzisław Śląski 40:50,3 18:44,1 08:10
57 198 Szymura Kamila K (57) 1992 K20 (17) POL Świerklany 40:50,6 18:44,4 08:10
58 182 Skowrońska Justyna K (58) 1989 K30 (25) POL Żory 41:05,8 18:59,6 08:13
59 97 Kusiak Elżbieta K (59) 1961 K60 (1) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie - Zdrój 41:23,9 19:17,7 08:16
60 167 Pyszny Hanna K (60) 2005 K20 (18) POL Tomazi Bike MTB team Rydułtowy 41:24,5 19:18,3 08:16
61 34 Czyż Katarzyna K (61) 1989 K30 (26) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 41:30,6 19:24,4 08:18
62 158 Pokońska Monika K (62) 1995 K20 (19) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 41:52,8 19:46,6 08:22
63 187 Srokosz Michalina K (63) 1990 K30 (27) POL Drogomyśl 42:19,5 20:13,3 08:27
64 151 Pedryc Agata K (64) 1985 K30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 42:20,7 20:14,5 08:28
65 119 Miedzińska Marta K (65) 1985 K30 (29) POL Żory 42:29,2 20:23,0 08:29
66 190 Staśkiewicz Beata K (66) 1980 K40 (15) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 44:39,6 22:33,4 08:55
67 253 Banaś Wiesława K (67) 1980 K40 (16) AFG 45:13,4 23:07,2 09:02
68 49 Gawlas Monika K (68) 1981 K40 (17) POL Pawłowice 46:04,8 23:58,6 09:12
69 70 Heda Sylwia K (69) 1982 K30 (30) POL Pawłowice 46:08,2 24:02,0 09:13
70 36 Dejewska Arleta K (70) 1983 K30 (31) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:35,5 24:29,3 09:19
71 155 Płaza Monika K (71) 1992 K20 (20) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 46:36,4 24:30,2 09:19
72 180 Sawicka Marta K (72) 1981 K40 (18) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:36,4 24:30,2 09:19
73 56 Gorzelak Joanna K (73) 1980 K40 (19) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:36,8 24:30,6 09:19
74 5 Auguścik Ewelina K (74) 1986 K30 (32) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 46:36,9 24:30,7 09:19
75 128 Mysliwiec Monika K (75) 1976 K40 (20) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 46:36,9 24:30,7 09:19
76 129 Myśliwiec Barbara K (76) 1994 K20 (21) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,4 24:31,2 09:19
77 213 Wawoczny Anita K (77) 1982 K30 (33) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,5 24:31,3 09:19
78 130 Nalewajka Wioleta K (78) 1971 K50 (3) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój 46:37,6 24:31,4 09:19
79 140 Olczyk-Zielińska Wioletta K (79) 1971 K50 (4) POL Drużyna Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,8 24:31,6 09:19
80 6 Badach Agnieszka K (80) 1971 K50 (5) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,1 24:31,9 09:19
81 179 Cibis Agnieszka K (81) 1981 K40 (21) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,1 24:31,9 09:19
82 109 Łanucha Mariola K (82) 1960 K60 (2) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:38,2 24:32,0 09:19
83 135 Niedziołko Bożena K (83) 1968 K50 (6) POL Kobiety na 5+ Jastrzebie-Zdrój 46:38,4 24:32,2 09:19
84 7 Bajcar Beata K (84) 1972 K40 (22) POL Kobiety na 5+ Chybie 46:39,5 24:33,3 09:19
85 282 Sobkowicz Monika K (85) 1970 K50 (7) POL Pogwizdów 48:48,2 26:42,0 09:45
86 156 Płowucha Magdalena K (86) 1996 K20 (22) POL Juszczyna 49:15,1 27:08,9 09:51
87 115 Mentelska Elżbieta K (87) 1968 K50 (8) POL Zarzecze 49:15,5 27:09,3 09:51
88 200 Śledź Anna K (88) 1972 K40 (23) POL Klub Szare Morsy Żory 49:48,9 27:42,7 09:57
89 57 Górka Agnieszka K (89) 1986 K30 (34) POL Żory 51:55,5 29:49,3 10:23
90 177 Sarba Aleksandra K (90) 1986 K30 (35) POL Żory 51:55,5 29:49,3 10:23
91 144 Ossowska Marta K (91) 1985 K30 (36) POL #zuzawalczaca Dębowiec 52:27,4 30:21,2 10:29
92 222 Zagórska Justyna K (92) 1978 K40 (24) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 52:28,2 30:22,0 10:29
93 19 Borsukowska Dorota K (93) 1980 K40 (25) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie Zdrój 52:28,4 30:22,2 10:29
94 226 Zawadzka Iwona K (94) 1976 K40 (26) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 52:28,8 30:22,6 10:29
95 204 Świder Monika K (95) 1983 K30 (37) POL Pawłowice 52:54,4 30:48,2 10:34
96 14 Bojarska Dorota K (96) 1980 K40 (27) POL Pawłowice 52:55,4 30:49,2 10:35
97 295 Sarosiek Marta K (97) 1988 K30 (38) POL 53:00,1 30:53,9 10:36
98 63 Hawel Małgorzata K (98) 1975 K40 (28) POL Przegoń raka dla dzieciaka Zduńska Wola 53:22,1 31:15,9 10:40
99 211 Urbanik Zuza K (99) 1976 K40 (29) POL Wierzbna 53:54,9 31:48,7 10:46
100 283 Stajno Magdalena K (100) 1980 K40 (30) POL 53:55,0 31:48,8 10:47
101 220 Wydmuch Agnieszka K (101) 1980 K40 (31) POL Przegoń raka dla dzieciaka Katowice 53:55,5 31:49,3 10:47
102 139 Nowak Sylwia K (102) 2000 K20 (23) POL #zuzawalczaca Studzionka 53:57,7 31:51,5 10:47
103 65 Hawełek Mirosława K (103) 1967 K50 (9) POL Jasienica 54:08,8 32:02,6 10:49
104 194 Suchy Sylwia K (104) 1963 K50 (10) POL #zuzawalczaca Jasienica 54:09,1 32:02,9 10:49
105 239 Myśliwiec Bernadeta K (105) 1971 K50 (11) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:06:55,5 44:49,3 13:23
106 240 Otfinowska Renata K (106) 1959 K60 (3) POL kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:06:56,5 44:50,3 13:23
DNS 8 Balcarek Bożena K 1975 K40 POL Rudziczka
DNS 28 Byrska Anna K 1986 K30 SWE Szwecja pomaga Karlshamn
DNS 29 Cieklińska Barbara K 1972 K40 POL Gdynia
DNS 33 Czerniej Natalia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 40 Dudek Nadia K 2010 K20 POL Pawłowice
DNS 54 Godzina-Hawełka Magdalena K 1991 K30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 55 Gonska Ola K 1987 K30 POL Zuza Walczaca Studzionka
DNS 58 Groniak Kornelia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 59 Groniak Zuzia K 2015 K20 POL Pawłowice
DNS 82 Karwacka Małgorzata K 1983 K30 POL Pawłowice
DNS 112 Maliszewska Beata K 1986 K30 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 131 Naumczyk Gabriela K 1977 K40 POL Jasienica
DNS 142 Opuchlik Aleksandra K 1985 K30 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna
DNS 154 Płaska Barbara K 1972 K40 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój
DNS 168 Ragan Małgorzata K 1982 K30 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój
DNS 173 Krajcarz Sylwia K 1991 K30 POL Łękawica
DNS 186 Sokół-Oleś Ewelina K 1970 K50 POL RUNTEAM Pawłowice Jastrzębie Zdrój
DNS 188 Staniec Iza K 1971 K50 POL Żory
DNS 196 Sznapka Anna K 1986 K30 POL Pawłowice
DNS 209 Trzcińska Joanna K 1990 K30 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 214 Włodarczyk Karolina K 1987 K30 POL Pniówek
DNS 221 Zacierka Agnieszka K 1980 K40 POL Pawlowice
DNS 223 Zając Monika K 1990 K30 POL Pawłowice
DNS 224 Wrońska Lidia K 1960 K60 POL Pawłowice
DNS 229 Zubrzyńska Ewelina K 1988 K30 POL #zuzawalczaca Jasienica

BGTimeSport © 2015-2020