Przegoń raka razem z Zuzią

Wydarzenie:
Przegoń raka razem z Zuzią Przegoń raka razem z Zuzią
Organizator:
Stowarzyszenie Skyrunning Polska
Data:
21.08.2021
Miejsce:
Pawłowice
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
256
Ukończyło:
210
Nieklasyfikowani:
46
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K30 (K30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 193 Stuchlik Magdalena K (1) 1982 K30 (1) POL Aktywna Pszczyna Runners Team Jarząbkowice 22:06,2 04:25
2 43 Dziuk Dagmara K (2) 1987 K30 (2) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Pawłowice 22:30,0 00:23,8 04:30
3 75 Jakubowska Gosia K (6) 1987 K30 (3) POL Pawłowice 26:30,2 04:24,0 05:18
4 286 Suwaj Aneta K (11) 1986 K30 (4) POL 27:36,7 05:30,5 05:31
5 300 Byrczek Daria K (12) 1986 K30 (5) POL 28:53,4 06:47,2 05:46
6 162 Poppek Dorota K (13) 1982 K30 (6) POL Fantastic Team Ustroń 29:05,4 06:59,2 05:49
7 138 Nowak Magdalena K (17) 1989 K30 (7) POL Nessi Time Żory Żory 30:40,6 08:34,4 06:08
8 79 Jędryka Patrycja K (19) 1983 K30 (8) POL GALOPUJĄCE ŚLIMAKI Jastrzębie-Zdrój 31:44,2 09:38,0 06:20
9 3 Albigowska Magdalena K (21) 1988 K30 (9) POL Przegoń raka dla dzieciaka Łódź 32:06,6 10:00,4 06:25
10 26 Burek Gabriela K (23) 1986 K30 (10) POL Runteam Pawłowice Pawłowice Śląskie 32:52,3 10:46,1 06:34
11 89 Kłosek-Taraszkiewicz Monika K (24) 1982 K30 (11) POL Pawłowice 32:52,5 10:46,3 06:34
12 32 Czernicka Magdalena K (26) 1982 K30 (12) POL Yno ultra Zwonowice 33:32,4 11:26,2 06:42
13 103 Lisowska Kamila K (27) 1986 K30 (13) POL Yno Ultra Zabrze 33:32,4 11:26,2 06:42
14 212 Waszkiewicz Joanna K (30) 1982 K30 (14) POL Przegoń Raka Dla Dzieciaka Poznań 34:06,7 12:00,5 06:49
15 51 Gąsior Katarzyna K (31) 1989 K30 (15) POL Pawłowice 34:11,8 12:05,6 06:50
16 126 Moskała Magdalena K (32) 1989 K30 (16) POL Pawłowice 34:13,1 12:06,9 06:50
17 110 Łoskot Aneta K (33) 1987 K30 (17) POL Warszowice 34:13,9 12:07,7 06:50
18 184 Słowińska Joanna K (34) 1988 K30 (18) POL RUNTEAM Pawłowice Pawłowice 34:57,6 12:51,4 06:59
19 192 Stolarska Monika K (38) 1988 K30 (19) POL Pawłowice 35:52,2 13:46,0 07:10
20 289 Goik Iwona K (39) 1986 K30 (20) POL 36:07,4 14:01,2 07:13
21 231 Zwierzchowska Joanna K (40) 1990 K30 (21) POL Grupa Dżentelmenów Pawłowice 36:13,0 14:06,8 07:14
22 52 Gert Sylwia K (41) 1989 K30 (22) POL Łaziska Górne 36:13,4 14:07,2 07:14
23 47 Frymarkiewicz Ewa K (48) 1991 K30 (23) POL Strumień 37:36,0 15:29,8 07:31
24 24 Brola Patrycja K (50) 1991 K30 (24) POL #zuzawalczaca Pawłowice 38:23,6 16:17,4 07:40
25 182 Skowrońska Justyna K (58) 1989 K30 (25) POL Żory 41:05,8 18:59,6 08:13
26 34 Czyż Katarzyna K (61) 1989 K30 (26) POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój 41:30,6 19:24,4 08:18
27 187 Srokosz Michalina K (63) 1990 K30 (27) POL Drogomyśl 42:19,5 20:13,3 08:27
28 151 Pedryc Agata K (64) 1985 K30 (28) POL #zuzawalczaca Pawłowice 42:20,7 20:14,5 08:28
29 119 Miedzińska Marta K (65) 1985 K30 (29) POL Żory 42:29,2 20:23,0 08:29
30 70 Heda Sylwia K (69) 1982 K30 (30) POL Pawłowice 46:08,2 24:02,0 09:13
31 36 Dejewska Arleta K (70) 1983 K30 (31) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:35,5 24:29,3 09:19
32 5 Auguścik Ewelina K (74) 1986 K30 (32) POL Kobiety na 5 + Jastrzębie Zdrój 46:36,9 24:30,7 09:19
33 213 Wawoczny Anita K (77) 1982 K30 (33) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 46:37,5 24:31,3 09:19
34 57 Górka Agnieszka K (89) 1986 K30 (34) POL Żory 51:55,5 29:49,3 10:23
35 177 Sarba Aleksandra K (90) 1986 K30 (35) POL Żory 51:55,5 29:49,3 10:23
36 144 Ossowska Marta K (91) 1985 K30 (36) POL #zuzawalczaca Dębowiec 52:27,4 30:21,2 10:29
37 204 Świder Monika K (95) 1983 K30 (37) POL Pawłowice 52:54,4 30:48,2 10:34
38 295 Sarosiek Marta K (97) 1988 K30 (38) POL 53:00,1 30:53,9 10:36
DNS 28 Byrska Anna K 1986 K30 SWE Szwecja pomaga Karlshamn
DNS 33 Czerniej Natalia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 54 Godzina-Hawełka Magdalena K 1991 K30 POL Gryfindor Pawłowice
DNS 55 Gonska Ola K 1987 K30 POL Zuza Walczaca Studzionka
DNS 58 Groniak Kornelia K 1987 K30 POL Pawłowice
DNS 82 Karwacka Małgorzata K 1983 K30 POL Pawłowice
DNS 112 Maliszewska Beata K 1986 K30 POL Jastrzębie-Zdrój
DNS 142 Opuchlik Aleksandra K 1985 K30 POL Aktywna Pszczyna Runners Team Pszczyna
DNS 168 Ragan Małgorzata K 1982 K30 POL Ośrodek Pomocy Społecznej SJZ Jastrzębie-Zdrój
DNS 173 Krajcarz Sylwia K 1991 K30 POL Łękawica
DNS 196 Sznapka Anna K 1986 K30 POL Pawłowice
DNS 209 Trzcińska Joanna K 1990 K30 POL Kobiety na 5+ Jastrzębie Zdrój
DNS 214 Włodarczyk Karolina K 1987 K30 POL Pniówek
DNS 223 Zając Monika K 1990 K30 POL Pawłowice
DNS 229 Zubrzyńska Ewelina K 1988 K30 POL #zuzawalczaca Jasienica

BGTimeSport © 2015-2020