Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 128 Witek Andrzej M (1) 1992 M1 (1) POL Wrocław 1:13:45,3 04:43
2 38 Dudczak Michał M (2) 2000 M1 (2) POL Buff Team Poland Rytro 1:17:26,4 03:41,1 04:57
3 50 Marek Dariusz M (3) 1985 M1 (3) POL monk sandals Kraków 1:19:02,5 05:17,2 05:04
4 121 Grochowski Marek M (4) 1970 M3 (1) GP (1) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 1:26:46,5 13:01,2 05:33
5 36 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (1) GP (2) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 1:28:09,2 14:23,9 05:39
6 166 Flisiński Łukasz M (6) 1981 M2 (2) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 1:29:14,2 15:28,9 05:43
7 49 Żebracki Jacek M (7) 1976 M2 (3) POL KS Kandahar/TOPR Zakopane 1:29:42,7 15:57,4 05:45
8 118 Orzeł Krzysztof M (8) 1976 M2 (4) POL Grupa ZUE Węgrzce Wielkie 1:30:22,9 16:37,6 05:47
9 167 Kot Rafał M (9) 1979 M2 (5) GP (4) POL Muay Running Team Szczytno 1:30:25,6 16:40,3 05:47
10 66 Kita Michał M (10) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 1:30:34,6 16:49,3 05:48
11 120 Dembski Paweł M (11) 1982 M1 (4) GP (6) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 1:30:41,5 16:56,2 05:48
12 100 GAWLIK SŁAWEK M (12) 1984 M1 (5) GP (7) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 1:30:42,4 16:57,1 05:48
13 91 Fabian Bogusław M (13) 1971 M3 (2) POL Evanlite.com Pyskowice 1:33:51,7 20:06,4 06:01
14 72 Zdanowski Łukasz M (14) 1990 M1 (6) POL Zakopane 1:34:43,8 20:58,5 06:04
15 148 Hyży Piotr M (15) 1980 M2 (7) GP (8) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:35:19,6 21:34,3 06:06
16 57 Kmieć Norbert M (16) 1981 M2 (8) POL TG Sokół Warszawa Radość Jachranka 1:35:36,6 21:51,3 06:07
17 80 Kopyczok Michał M (17) 1985 M1 (7) GP (9) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 1:35:40,7 21:55,4 06:07
18 83 Tynus Grzegorz M (18) 1978 M2 (9) GP (10) POL Eltyn Frydman 1:35:42,6 21:57,3 06:08
19 28 Pyzik Krzysztof M (19) 1988 M1 (8) GP (11) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 1:35:53,1 22:07,8 06:08
20 111 Sułek Wojciech M (20) 1981 M2 (10) GP (12) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:35:58,4 22:13,1 06:09
21 33 Gurgul Sebastian M (21) 1982 M1 (9) GP (13) POL Aromat Nóg Kraków 1:36:59,0 23:13,7 06:13
22 113 Kammer Krzysztof M (22) 1986 M1 (10) POL FTI Racing Team Poznań 1:37:29,0 23:43,7 06:14
23 43 Topolski Marcin M (23) 1976 M2 (11) GP (14) POL Jadowniki 1:37:44,5 23:59,2 06:15
24 116 Zygmunt Tomasz M (24) 1997 M1 (11) POL OSP Giedlarowa Leżajsk 1:37:46,4 24:01,1 06:16
25 22 Wieczorek Łukasz M (25) 1984 M1 (12) GP (15) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 1:37:47,4 24:02,1 06:16
26 62 Chlipała Paweł M (26) 1995 M1 (13) POL #dzida Kamienica 1:37:53,0 24:07,7 06:16
27 17 Bachleda Aleksander M (27) 1997 M1 (14) POL Zakopane 1:38:33,7 24:48,4 06:19
28 140 Pawlica Paweł M (28) 1989 M1 (15) GP (16) POL Kraków 1:38:52,1 25:06,8 06:20
29 24 Kowalczyk Kazimierz M (29) 1968 M3 (3) POL KS Murzasichle Witów 1:39:13,4 25:28,1 06:21
30 134 Dziurzyński Paweł M (30) 1984 M1 (16) GP (17) POL Szczawnica 1:39:52,6 26:07,3 06:24
31 69 Rzepka Maksymilian M (31) 2003 M1 (17) POL KS SNPTT 1907 ZAKOPANE Chochołów 1:40:33,1 26:47,8 06:26
32 60 Szczepaniak Damian M (32) 1981 M2 (12) POL Damian Kamienica 1:41:09,3 27:24,0 06:29
33 32 Klimecki Krystian M (33) 2002 M1 (18) POL Murzasichle 1:41:17,7 27:32,4 06:29
34 161 Łucjanek Andrzej M (34) 1980 M2 (13) GP (18) POL KAJA Team Warszawa 1:41:20,2 27:34,9 06:29
35 132 Kowalik Marcin M (35) 1984 M1 (19) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:41:32,3 27:47,0 06:30
36 158 Struś Marcin M (36) 1980 M2 (14) GP (19) POL KW Kraków Kraków 1:41:36,3 27:51,0 06:30
37 98 Bazułka Aleksandra K (1) 1995 K1 (1) POL Salco Garmin Team Katowice 1:41:46,2 28:00,9 06:31
38 70 Wąchal Przemysław M (37) 1991 M1 (20) POL Bolechowice 1:43:21,6 29:36,3 06:37
39 23 Czerwiński Rafał M (38) 1973 M2 (15) GP (20) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 1:43:46,7 30:01,4 06:39
40 145 Zielak Darek M (39) 1974 M2 (16) GP (21) POL Warszawa 1:44:01,3 30:16,0 06:40
41 16 SAWICKI MICHAŁ M (40) 1982 M1 (21) POL Warszawa 1:44:52,9 31:07,6 06:43
42 79 MACIĄG GRZEGORZ M (41) 1981 M2 (17) GP (22) POL Krakow 1:44:57,2 31:11,9 06:43
43 155 Pająk Stanisław M (42) 1971 M3 (4) POL Ski Team Podhale/Termy Chochołowski Dzianisz 1:45:04,9 31:19,6 06:44
44 149 Dobrzański Paweł M (43) 1979 M2 (18) POL Posmakuj Run Team Warszawa 1:45:08,3 31:23,0 06:44
45 137 Naczyk Marta K (2) 1989 K1 (2) GP (23) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 1:45:40,0 31:54,7 06:46
46 153 Sidor Radosław M (44) 1982 M1 (22) POL Posmakuj Run Tean Widacz 1:45:53,6 32:08,3 06:47
47 115 Ignaczak Marcin M (45) 1977 M2 (19) GP (24) POL IFB Broker Żychlin 1:46:25,6 32:40,3 06:49
48 136 Pikul Piotr M (46) 1980 M2 (20) GP (25) POL Warszawa 1:47:31,3 33:46,0 06:53
49 35 Sawa Jarosław M (47) 1979 M2 (21) POL Stay Insane / ARCHOUSE.PL Lublin 1:47:50,3 34:05,0 06:54
50 144 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (1) GP (26) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:47:54,2 34:08,9 06:55
51 20 Lewandowski Wojciech M (48) 1983 M1 (23) POL Olsztyn 1:48:10,4 34:25,1 06:56
52 157 Podbielski Krystian M (49) 1976 M2 (22) GP (27) POL KAJA Team Warszawa 1:48:33,4 34:48,1 06:57
53 76 Florys Jakub M (50) 1983 M1 (24) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:49:07,3 35:22,0 06:59
54 6 Bukała Marcin M (51) 1994 M1 (25) GP (28) POL Vege Runners Warszawa 1:50:28,1 36:42,8 07:04
55 127 Wójcik Ziemowit M (52) 1987 M1 (26) GP (29) POL UltraPrawnik Chorzów 1:51:11,8 37:26,5 07:07
56 40 Walczak Jan M (53) 1998 M1 (27) POL Kw Zakopane Zakopane 1:51:28,9 37:43,6 07:08
57 119 Ziobrowski Szymon M (54) 1972 M2 (23) POL TPN Zakopane 1:51:46,7 38:01,4 07:09
58 130 Bańka Beata K (4) 1989 K1 (3) POL TPN Czerwienne 1:51:46,7 38:01,4 07:09
59 8 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:51:48,1 38:02,8 07:10
60 129 Łuczyński Maciej M (55) 1975 M2 (24) GP (31) POL Kłodawa 1:52:36,8 38:51,5 07:13
61 68 Barut-Skupień Barbara K (6) 1975 K2 (3) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:52:51,8 39:06,5 07:14
62 102 Wilk Paweł M (56) 1979 M2 (25) GP (32) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 1:53:19,2 39:33,9 07:15
63 54 Kobiałka Irek M (57) 1973 M2 (26) GP (33) POL Dębica 1:53:19,7 39:34,4 07:15
64 109 Urban Mirosław M (58) 1985 M1 (28) POL ITMBW Kraków Kraków 1:53:28,5 39:43,2 07:16
65 18 Łucka Dariusz M (59) 1984 M1 (29) POL Piaseczno 1:53:37,5 39:52,2 07:17
66 133 Bednarz Marta K (7) 1981 K2 (4) GP (34) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:54:12,1 40:26,8 07:19
67 138 Fajkowski Piotr M (60) 1986 M1 (30) POL ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa 1:55:23,0 41:37,7 07:23
68 156 Stykowski Robert M (61) 1977 M2 (27) GP (35) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:55:54,2 42:08,9 07:25
69 34 Puła Waldemar M (62) 1977 M2 (28) POL Stay Insane / ARCHOUSE.PL Lublin 1:57:07,4 43:22,1 07:30
70 117 Ulikowska Martyna K (8) 1991 K1 (4) POL Załoga Górska Gościno 1:57:12,2 43:26,9 07:30
71 75 Grądek Dariusz M (63) 1971 M3 (5) POL GLD Team Krakow 1:57:16,5 43:31,2 07:31
72 41 Dejnecka Martyna K (9) 1986 K2 (5) POL 21-100 Lubartów 1:57:18,1 43:32,8 07:31
73 126 Ochocki Mateusz M (64) 1981 M2 (29) GP (36) POL Pozytywnie Zabiegani Kleszczów Kleszczów 1:57:53,2 44:07,9 07:33
74 56 Majchrzak Marcin M (65) 1978 M2 (30) POL Deloitte Adventure Team Swarzędz 1:58:44,2 44:58,9 07:36
75 110 Dziwoki Marek M (66) 1972 M2 (31) POL Rybnik 1:58:54,6 45:09,3 07:37
76 94 Górecki Rafał M (67) 1978 M2 (32) GP (37) POL Goorecki Team Leszno 1:59:16,7 45:31,4 07:38
77 65 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (10) 1979 K2 (6) GP (38) POL Wrocław 1:59:27,1 45:41,8 07:39
78 164 Gąsiorek Paweł M (68) 1974 M2 (33) GP (39) POL Chotomów 2:00:07,3 46:22,0 07:42
79 78 Gąsiorowski Krzysztof M (69) 1971 M3 (6) GP (40) POL Kraków 2:00:23,4 46:38,1 07:43
80 150 Dziubecki Kamil M (70) 1984 M1 (31) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 2:00:45,5 47:00,2 07:44
81 63 Studnik Grzegorz M (71) 1981 M2 (34) GP (42) POL GlobalRun Rybnik 2:01:14,2 47:28,9 07:46
82 147 Bartosz Marek M (72) 1979 M2 (35) GP (43) POL Kraków 2:01:37,8 47:52,5 07:47
83 162 Piasecki Piotr M (73) 1979 M2 (36) GP (44) POL T G Sokół Zakopona Piotrkow Trybunalski 2:02:02,7 48:17,4 07:49
84 108 Mrozek Grzegorz M (74) 1972 M2 (37) POL Gaszwowice 2:02:14,4 48:29,1 07:50
85 19 Kalata Janusz M (75) 1979 M2 (38) POL Poronin 2:02:28,6 48:43,3 07:51
86 96 Antolak Maciej M (76) 1978 M2 (39) POL Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ 2:03:29,7 49:44,4 07:54
87 92 Morcinek Marcin M (77) 1978 M2 (40) GP (45) POL BLUSZCZA Katowice 2:05:23,5 51:38,2 08:02
88 154 Smerecki Maciej M (78) 1982 M1 (32) POL Posmakuj Run Team Targowiska 2:05:35,9 51:50,6 08:03
89 85 Wilczak Janusz M (79) 1975 M2 (41) POL Przemyśl 2:07:41,3 53:56,0 08:11
90 25 Malinowski Tomasz M (80) 1987 M1 (33) POL UKS lider siercza Kraków 2:07:56,4 54:11,1 08:12
91 44 Boniec Gabriela K (11) 1992 K1 (5) POL Żary 2:08:43,0 54:57,7 08:15
92 106 Jonkisz Dorota K (12) 1966 K3 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 2:08:48,7 55:03,4 08:15
93 67 Manecki Paweł M (81) 1977 M2 (42) POL MIX Sport Team Kielce 2:08:59,8 55:14,5 08:16
94 103 Jaworek Grzegorz M (82) 1985 M1 (34) GP (46) POL MiG Team Warszawa 2:09:47,8 56:02,5 08:19
95 152 Łucjanek Justyna K (13) 1981 K2 (7) POL KAJA Team Warszawa 2:09:48,5 56:03,2 08:19
96 31 Sędecki Piotr M (83) 1962 M3 (7) GP (47) POL biegam więc jestem skierniewice 2:10:23,1 56:37,8 08:21
97 123 Korzus Katarzyna K (14) 1981 K2 (8) POL W Pogoni za Duchem Dąbrowa Górnicza 2:10:26,0 56:40,7 08:21
98 146 Dubowiecki Witek M (84) 1971 M3 (8) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 2:10:40,3 56:55,0 08:22
99 143 Trela Bartłomiej M (85) 1981 M2 (43) GP (48) POL Pokonajastme Tarnów 2:10:40,3 56:55,0 08:22
100 114 Szmidt Karol M (86) 1984 M1 (35) POL Szmidt i Syn Slesin 2:11:38,5 57:53,2 08:26
101 122 Kaim Kamil M (87) 1977 M2 (44) POL Olsztyn 2:11:56,8 58:11,5 08:27
102 46 Płócienniczak Jakub M (88) 1975 M2 (45) GP (49) POL Dream Run Warszawa 2:12:41,2 58:55,9 08:30
103 135 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka K (15) 1987 K1 (6) GP (50) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:14:55,8 1:01:10,5 08:38
104 87 Bosak Dominik M (89) 1986 M1 (36) POL Górka team Sułoszowa 2:15:58,8 1:02:13,5 08:43
105 95 Węgrzyn Katarzyna K (16) 1978 K2 (9) POL Nowy Targ 2:16:22,9 1:02:37,6 08:44
106 73 Zimnota Łukasz M (90) 1982 M1 (37) POL Nowa Wies 2:17:43,0 1:03:57,7 08:49
107 3 Stawiński Piotr M (91) 1966 M3 (9) POL Pro Patria Poznań 2:17:59,1 1:04:13,8 08:50
108 39 Pasela Bartosz M (92) 1983 M1 (38) GP (51) POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:18:15,0 1:04:29,7 08:51
109 89 Golon Marlena K (17) 1975 K2 (10) GP (52) POL Golon Tean Sicienko 2:18:20,4 1:04:35,1 08:52
110 14 Górka Bogumił M (93) 1970 M3 (10) GP (53) POL Górka Team Szaflary 2:18:21,5 1:04:36,2 08:52
111 30 Kaczmarek Marcin M (94) 1985 M1 (39) POL Łódź 2:20:11,8 1:06:26,5 08:59
112 107 Arendarczyk Rafał M (95) 1996 M1 (40) POL Niedzica 2:20:30,8 1:06:45,5 09:00
113 64 Szabłowska Marzena K (18) 1981 K2 (11) POL ZATYRANI Stanica 2:21:53,3 1:08:08,0 09:05
114 101 Kowalczyk Maria K (19) 1976 K2 (12) POL Lipnica Mała 2:21:59,4 1:08:14,1 09:06
115 77 Pałkowska Agata K (20) 1973 K2 (13) GP (54) POL Kraków 2:22:59,6 1:09:14,3 09:09
116 82 Wilgat Adam M (96) 1971 M3 (11) GP (55) POL Warsaw Run Club Ząbki 2:23:07,2 1:09:21,9 09:10
117 142 Pawiński Artur M (97) 1978 M2 (46) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:23:57,7 1:10:12,4 09:13
118 29 Kolasiński Jarosław M (98) 1959 M4 (1) POL biegam więc jestem Warszawa 2:24:30,3 1:10:45,0 09:15
119 124 Banaszek Dominika K (21) 1981 K2 (14) POL biegusiem.pl Warszawa 2:24:34,2 1:10:48,9 09:16
120 84 Zaporowski Marcin M (99) 1982 M1 (41) POL Drużyna Szpiku Biegamblog.pl Warszawa 2:25:52,1 1:12:06,8 09:21
121 47 Gąsienica-Roj Tomasz M (100) 1972 M2 (47) POL Klimatyzacja Zakopane Zakopane 2:26:27,4 1:12:42,1 09:23
122 2 Domagała Monika K (22) 1986 K2 (15) POL Ratułów 2:26:43,3 1:12:58,0 09:24
123 11 Krupienko Tomasz M (101) 1986 M1 (42) POL Lodożercy Chodzież 2:26:43,3 1:12:58,0 09:24
124 52 KRACZOWSKI Mirosław M (102) 1972 M2 (48) POL Szczecin 2:26:53,0 1:13:07,7 09:24
125 71 Walaszek Michał M (103) 1992 M1 (43) POL Ząbki 2:27:06,1 1:13:20,8 09:25
126 160 Ligęza Joasia K (23) 1972 K2 (16) POL Smashing Pąpkins Kraków 2:27:20,0 1:13:34,7 09:26
127 168 Ligęza Witold M (104) 1972 M2 (49) POL Smashing PĄpkins Kraków 2:27:20,0 1:13:34,7 09:26
128 74 Zimnota Piotr M (105) 1991 M1 (44) POL Pruszków 2:28:01,4 1:14:16,1 09:29
129 48 Kotyla Irena K (24) 1983 K2 (17) GP (56) POL Zielonki 2:28:41,7 1:14:56,4 09:31
130 165 Kosmala Bartosz M (106) 1974 M2 (50) GP (57) POL Kraków 2:29:10,8 1:15:25,5 09:33
131 61 Rotcyńska Monika K (25) 1992 K1 (7) POL Poznań 2:29:13,9 1:15:28,6 09:33
132 13 Zieliński Mateusz M (107) 1986 M1 (45) GP (58) POL Bydgoszcz 2:29:42,0 1:15:56,7 09:35
133 1 Wagner Jolanta K (26) 1966 K3 (2) POL Warszawa 2:30:13,6 1:16:28,3 09:37
134 53 Ostapczuk Marzena K (27) 1977 K2 (18) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 2:32:48,3 1:19:03,0 09:47
135 42 Boniec Aleksander M (108) 1960 M4 (2) POL Żary 2:34:20,4 1:20:35,1 09:53
136 97 Wojciechowska Katarzyna K (28) 1986 K2 (19) POL Warszawa 2:35:20,1 1:21:34,8 09:57
137 51 Gucwa Mirosław M (109) 1979 M2 (51) POL Let s go wild Krasne 2:35:26,3 1:21:41,0 09:57
138 99 Migoń Hubert M (110) 1979 M2 (52) POL Warszawa 2:35:27,6 1:21:42,3 09:57
139 9 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 2:35:42,4 1:21:57,1 09:58
140 88 Pacek Katarzyna K (30) 1981 K2 (21) POL LUBLIN 2:35:52,8 1:22:07,5 09:59
141 10 Jeżewski Adam M (111) 1979 M2 (53) POL Etisoft Running Team Gliwice 2:35:58,7 1:22:13,4 09:59
142 58 Maruszak Adam M (112) 1986 M1 (46) POL TG Sokół Warszawa Radość Warszawa 2:36:29,6 1:22:44,3 10:01
143 105 Wądołowska Joanna K (31) 1984 K2 (22) POL Zabrze 2:38:46,1 1:25:00,8 10:10
144 104 Wądołowski Remigiusz M (113) 1984 M1 (47) POL Zabrze 2:38:46,1 1:25:00,8 10:10
145 131 Gieras Piotr M (114) 1998 M1 (48) POL PWK Kraków 2:39:31,7 1:25:46,4 10:13
146 59 Piecuch Małgorzata K (32) 1961 K3 (3) POL Przeworsk 2:40:11,9 1:26:26,6 10:16
147 81 Pasławska Olga K (33) 1983 K2 (23) POL RMT Team PRO / ratemytrail.com Wrocław 2:44:55,1 1:31:09,8 10:34
148 37 Grochowski Marcin M (115) 1974 M2 (54) POL SmashingPąpkins Warszawa 2:46:17,1 1:32:31,8 10:39
149 26 Smorczewska Ewelina K (34) 1985 K2 (24) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:47:09,6 1:33:24,3 10:42
150 7 Dąbrowski Paweł M (116) 1975 M2 (55) POL Warszawa 2:47:33,5 1:33:48,2 10:44
151 90 Przyłudzki Janusz M (117) 1952 M4 (3) POL Mikołów 2:48:46,7 1:35:01,4 10:49
152 163 Krótki Magdalena K (35) 1978 K2 (25) POL Kraków 2:51:55,8 1:38:10,5 11:01
153 12 Kwiatkowski Piotr M (118) 1986 M1 (49) GP (59) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 2:54:05,0 1:40:19,7 11:09
154 45 Palacz Wioletta K (36) 1978 K2 (26) POL SLA Polonia Bydgoszcz Bydgoszcz 2:56:24,9 1:42:39,6 11:18
155 139 Koch Marta K (37) 1977 K2 (27) POL Ornontowice 2:58:07,1 1:44:21,8 11:25
156 4 Trojanek Edyta K (38) 1979 K2 (28) POL www.sensorybeauty.pl Warszawa 2:59:56,4 1:46:11,1 11:32
157 5 Klamerus Izabela K (39) 1973 K2 (29) POL Zakopane 3:02:29,3 1:48:44,0 11:41
158 112 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (30) POL Psary 3:03:22,5 1:49:37,2 11:45
159 141 Pawęzka Mirosław M (119) 1980 M2 (56) GP (60) POL Stay Insane Lublin 3:12:51,8 1:59:06,5 12:21
160 86 Górka Katarzyna K (41) 1975 K2 (31) POL Górka Team Szaflary 3:16:37,1 2:02:51,8 12:36
161 27 Dzwolak Kuba M (120) 1985 M1 (50) POL Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane 3:18:49,5 2:05:04,2 12:44
DNF 15 Kafarowski Jakub M 2004 M1 POL KS Kandahar/Tatra Camp Zakopane
DNS 21 Baran Romek M 1980 M2 POL Elbarano Team Witów
DNS 55 Wałęga Monia K 1984 K2 GP POL Dębica
DNS 93 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno
DNS 125 Tędziagolski Tomasz M 1978 M2 POL Warszawa
DNS 151 Jedliński Michał M 1981 M2 GP POL Kielce

BGTimeSport © 2015-2020