Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M1 (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 128 Witek Andrzej M (1) 1992 M1 (1) POL Wrocław 1:13:45,3 04:43
2 38 Dudczak Michał M (2) 2000 M1 (2) POL Buff Team Poland Rytro 1:17:26,4 03:41,1 04:57
3 50 Marek Dariusz M (3) 1985 M1 (3) POL monk sandals Kraków 1:19:02,5 05:17,2 05:04
4 120 Dembski Paweł M (11) 1982 M1 (4) GP (6) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 1:30:41,5 16:56,2 05:48
5 100 GAWLIK SŁAWEK M (12) 1984 M1 (5) GP (7) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 1:30:42,4 16:57,1 05:48
6 72 Zdanowski Łukasz M (14) 1990 M1 (6) POL Zakopane 1:34:43,8 20:58,5 06:04
7 80 Kopyczok Michał M (17) 1985 M1 (7) GP (9) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 1:35:40,7 21:55,4 06:07
8 28 Pyzik Krzysztof M (19) 1988 M1 (8) GP (11) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 1:35:53,1 22:07,8 06:08
9 33 Gurgul Sebastian M (21) 1982 M1 (9) GP (13) POL Aromat Nóg Kraków 1:36:59,0 23:13,7 06:13
10 113 Kammer Krzysztof M (22) 1986 M1 (10) POL FTI Racing Team Poznań 1:37:29,0 23:43,7 06:14
11 116 Zygmunt Tomasz M (24) 1997 M1 (11) POL OSP Giedlarowa Leżajsk 1:37:46,4 24:01,1 06:16
12 22 Wieczorek Łukasz M (25) 1984 M1 (12) GP (15) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 1:37:47,4 24:02,1 06:16
13 62 Chlipała Paweł M (26) 1995 M1 (13) POL #dzida Kamienica 1:37:53,0 24:07,7 06:16
14 17 Bachleda Aleksander M (27) 1997 M1 (14) POL Zakopane 1:38:33,7 24:48,4 06:19
15 140 Pawlica Paweł M (28) 1989 M1 (15) GP (16) POL Kraków 1:38:52,1 25:06,8 06:20
16 134 Dziurzyński Paweł M (30) 1984 M1 (16) GP (17) POL Szczawnica 1:39:52,6 26:07,3 06:24
17 69 Rzepka Maksymilian M (31) 2003 M1 (17) POL KS SNPTT 1907 ZAKOPANE Chochołów 1:40:33,1 26:47,8 06:26
18 32 Klimecki Krystian M (33) 2002 M1 (18) POL Murzasichle 1:41:17,7 27:32,4 06:29
19 132 Kowalik Marcin M (35) 1984 M1 (19) POL PGE RUN Obrót Rzeszów 1:41:32,3 27:47,0 06:30
20 70 Wąchal Przemysław M (37) 1991 M1 (20) POL Bolechowice 1:43:21,6 29:36,3 06:37
21 16 SAWICKI MICHAŁ M (40) 1982 M1 (21) POL Warszawa 1:44:52,9 31:07,6 06:43
22 153 Sidor Radosław M (44) 1982 M1 (22) POL Posmakuj Run Tean Widacz 1:45:53,6 32:08,3 06:47
23 20 Lewandowski Wojciech M (48) 1983 M1 (23) POL Olsztyn 1:48:10,4 34:25,1 06:56
24 76 Florys Jakub M (50) 1983 M1 (24) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:49:07,3 35:22,0 06:59
25 6 Bukała Marcin M (51) 1994 M1 (25) GP (28) POL Vege Runners Warszawa 1:50:28,1 36:42,8 07:04
26 127 Wójcik Ziemowit M (52) 1987 M1 (26) GP (29) POL UltraPrawnik Chorzów 1:51:11,8 37:26,5 07:07
27 40 Walczak Jan M (53) 1998 M1 (27) POL Kw Zakopane Zakopane 1:51:28,9 37:43,6 07:08
28 109 Urban Mirosław M (58) 1985 M1 (28) POL ITMBW Kraków Kraków 1:53:28,5 39:43,2 07:16
29 18 Łucka Dariusz M (59) 1984 M1 (29) POL Piaseczno 1:53:37,5 39:52,2 07:17
30 138 Fajkowski Piotr M (60) 1986 M1 (30) POL ADIDAS RUNNERS WARSAW Warszawa 1:55:23,0 41:37,7 07:23
31 150 Dziubecki Kamil M (70) 1984 M1 (31) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 2:00:45,5 47:00,2 07:44
32 154 Smerecki Maciej M (78) 1982 M1 (32) POL Posmakuj Run Team Targowiska 2:05:35,9 51:50,6 08:03
33 25 Malinowski Tomasz M (80) 1987 M1 (33) POL UKS lider siercza Kraków 2:07:56,4 54:11,1 08:12
34 103 Jaworek Grzegorz M (82) 1985 M1 (34) GP (46) POL MiG Team Warszawa 2:09:47,8 56:02,5 08:19
35 114 Szmidt Karol M (86) 1984 M1 (35) POL Szmidt i Syn Slesin 2:11:38,5 57:53,2 08:26
36 87 Bosak Dominik M (89) 1986 M1 (36) POL Górka team Sułoszowa 2:15:58,8 1:02:13,5 08:43
37 73 Zimnota Łukasz M (90) 1982 M1 (37) POL Nowa Wies 2:17:43,0 1:03:57,7 08:49
38 39 Pasela Bartosz M (92) 1983 M1 (38) GP (51) POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:18:15,0 1:04:29,7 08:51
39 30 Kaczmarek Marcin M (94) 1985 M1 (39) POL Łódź 2:20:11,8 1:06:26,5 08:59
40 107 Arendarczyk Rafał M (95) 1996 M1 (40) POL Niedzica 2:20:30,8 1:06:45,5 09:00
41 84 Zaporowski Marcin M (99) 1982 M1 (41) POL Drużyna Szpiku Biegamblog.pl Warszawa 2:25:52,1 1:12:06,8 09:21
42 11 Krupienko Tomasz M (101) 1986 M1 (42) POL Lodożercy Chodzież 2:26:43,3 1:12:58,0 09:24
43 71 Walaszek Michał M (103) 1992 M1 (43) POL Ząbki 2:27:06,1 1:13:20,8 09:25
44 74 Zimnota Piotr M (105) 1991 M1 (44) POL Pruszków 2:28:01,4 1:14:16,1 09:29
45 13 Zieliński Mateusz M (107) 1986 M1 (45) GP (58) POL Bydgoszcz 2:29:42,0 1:15:56,7 09:35
46 58 Maruszak Adam M (112) 1986 M1 (46) POL TG Sokół Warszawa Radość Warszawa 2:36:29,6 1:22:44,3 10:01
47 104 Wądołowski Remigiusz M (113) 1984 M1 (47) POL Zabrze 2:38:46,1 1:25:00,8 10:10
48 131 Gieras Piotr M (114) 1998 M1 (48) POL PWK Kraków 2:39:31,7 1:25:46,4 10:13
49 12 Kwiatkowski Piotr M (118) 1986 M1 (49) GP (59) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 2:54:05,0 1:40:19,7 11:09
50 27 Dzwolak Kuba M (120) 1985 M1 (50) POL Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane 3:18:49,5 2:05:04,2 12:44
DNF 15 Kafarowski Jakub M 2004 M1 POL KS Kandahar/Tatra Camp Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020