Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K2 (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 144 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (1) GP (26) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:47:54,2 06:55
2 8 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:51:48,1 03:53,9 07:10
3 68 Barut-Skupień Barbara K (6) 1975 K2 (3) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:52:51,8 04:57,6 07:14
4 133 Bednarz Marta K (7) 1981 K2 (4) GP (34) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:54:12,1 06:17,9 07:19
5 41 Dejnecka Martyna K (9) 1986 K2 (5) POL 21-100 Lubartów 1:57:18,1 09:23,9 07:31
6 65 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (10) 1979 K2 (6) GP (38) POL Wrocław 1:59:27,1 11:32,9 07:39
7 152 Łucjanek Justyna K (13) 1981 K2 (7) POL KAJA Team Warszawa 2:09:48,5 21:54,3 08:19
8 123 Korzus Katarzyna K (14) 1981 K2 (8) POL W Pogoni za Duchem Dąbrowa Górnicza 2:10:26,0 22:31,8 08:21
9 95 Węgrzyn Katarzyna K (16) 1978 K2 (9) POL Nowy Targ 2:16:22,9 28:28,7 08:44
10 89 Golon Marlena K (17) 1975 K2 (10) GP (52) POL Golon Tean Sicienko 2:18:20,4 30:26,2 08:52
11 64 Szabłowska Marzena K (18) 1981 K2 (11) POL ZATYRANI Stanica 2:21:53,3 33:59,1 09:05
12 101 Kowalczyk Maria K (19) 1976 K2 (12) POL Lipnica Mała 2:21:59,4 34:05,2 09:06
13 77 Pałkowska Agata K (20) 1973 K2 (13) GP (54) POL Kraków 2:22:59,6 35:05,4 09:09
14 124 Banaszek Dominika K (21) 1981 K2 (14) POL biegusiem.pl Warszawa 2:24:34,2 36:40,0 09:16
15 2 Domagała Monika K (22) 1986 K2 (15) POL Ratułów 2:26:43,3 38:49,1 09:24
16 160 Ligęza Joasia K (23) 1972 K2 (16) POL Smashing Pąpkins Kraków 2:27:20,0 39:25,8 09:26
17 48 Kotyla Irena K (24) 1983 K2 (17) GP (56) POL Zielonki 2:28:41,7 40:47,5 09:31
18 53 Ostapczuk Marzena K (27) 1977 K2 (18) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 2:32:48,3 44:54,1 09:47
19 97 Wojciechowska Katarzyna K (28) 1986 K2 (19) POL Warszawa 2:35:20,1 47:25,9 09:57
20 9 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 2:35:42,4 47:48,2 09:58
21 88 Pacek Katarzyna K (30) 1981 K2 (21) POL LUBLIN 2:35:52,8 47:58,6 09:59
22 105 Wądołowska Joanna K (31) 1984 K2 (22) POL Zabrze 2:38:46,1 50:51,9 10:10
23 81 Pasławska Olga K (33) 1983 K2 (23) POL RMT Team PRO / ratemytrail.com Wrocław 2:44:55,1 57:00,9 10:34
24 26 Smorczewska Ewelina K (34) 1985 K2 (24) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:47:09,6 59:15,4 10:42
25 163 Krótki Magdalena K (35) 1978 K2 (25) POL Kraków 2:51:55,8 1:04:01,6 11:01
26 45 Palacz Wioletta K (36) 1978 K2 (26) POL SLA Polonia Bydgoszcz Bydgoszcz 2:56:24,9 1:08:30,7 11:18
27 139 Koch Marta K (37) 1977 K2 (27) POL Ornontowice 2:58:07,1 1:10:12,9 11:25
28 4 Trojanek Edyta K (38) 1979 K2 (28) POL www.sensorybeauty.pl Warszawa 2:59:56,4 1:12:02,2 11:32
29 5 Klamerus Izabela K (39) 1973 K2 (29) POL Zakopane 3:02:29,3 1:14:35,1 11:41
30 112 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (30) POL Psary 3:03:22,5 1:15:28,3 11:45
31 86 Górka Katarzyna K (41) 1975 K2 (31) POL Górka Team Szaflary 3:16:37,1 1:28:42,9 12:36
DNS 55 Wałęga Monia K 1984 K2 GP POL Dębica
DNS 93 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno

BGTimeSport © 2015-2020