Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M2 (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 36 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (1) GP (2) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 1:28:09,2 05:39
2 166 Flisiński Łukasz M (6) 1981 M2 (2) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 1:29:14,2 01:05,0 05:43
3 49 Żebracki Jacek M (7) 1976 M2 (3) POL KS Kandahar/TOPR Zakopane 1:29:42,7 01:33,5 05:45
4 118 Orzeł Krzysztof M (8) 1976 M2 (4) POL Grupa ZUE Węgrzce Wielkie 1:30:22,9 02:13,7 05:47
5 167 Kot Rafał M (9) 1979 M2 (5) GP (4) POL Muay Running Team Szczytno 1:30:25,6 02:16,4 05:47
6 66 Kita Michał M (10) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 1:30:34,6 02:25,4 05:48
7 148 Hyży Piotr M (15) 1980 M2 (7) GP (8) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:35:19,6 07:10,4 06:06
8 57 Kmieć Norbert M (16) 1981 M2 (8) POL TG Sokół Warszawa Radość Jachranka 1:35:36,6 07:27,4 06:07
9 83 Tynus Grzegorz M (18) 1978 M2 (9) GP (10) POL Eltyn Frydman 1:35:42,6 07:33,4 06:08
10 111 Sułek Wojciech M (20) 1981 M2 (10) GP (12) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:35:58,4 07:49,2 06:09
11 43 Topolski Marcin M (23) 1976 M2 (11) GP (14) POL Jadowniki 1:37:44,5 09:35,3 06:15
12 60 Szczepaniak Damian M (32) 1981 M2 (12) POL Damian Kamienica 1:41:09,3 13:00,1 06:29
13 161 Łucjanek Andrzej M (34) 1980 M2 (13) GP (18) POL KAJA Team Warszawa 1:41:20,2 13:11,0 06:29
14 158 Struś Marcin M (36) 1980 M2 (14) GP (19) POL KW Kraków Kraków 1:41:36,3 13:27,1 06:30
15 23 Czerwiński Rafał M (38) 1973 M2 (15) GP (20) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 1:43:46,7 15:37,5 06:39
16 145 Zielak Darek M (39) 1974 M2 (16) GP (21) POL Warszawa 1:44:01,3 15:52,1 06:40
17 79 MACIĄG GRZEGORZ M (41) 1981 M2 (17) GP (22) POL Krakow 1:44:57,2 16:48,0 06:43
18 149 Dobrzański Paweł M (43) 1979 M2 (18) POL Posmakuj Run Team Warszawa 1:45:08,3 16:59,1 06:44
19 115 Ignaczak Marcin M (45) 1977 M2 (19) GP (24) POL IFB Broker Żychlin 1:46:25,6 18:16,4 06:49
20 136 Pikul Piotr M (46) 1980 M2 (20) GP (25) POL Warszawa 1:47:31,3 19:22,1 06:53
21 35 Sawa Jarosław M (47) 1979 M2 (21) POL Stay Insane / ARCHOUSE.PL Lublin 1:47:50,3 19:41,1 06:54
22 157 Podbielski Krystian M (49) 1976 M2 (22) GP (27) POL KAJA Team Warszawa 1:48:33,4 20:24,2 06:57
23 119 Ziobrowski Szymon M (54) 1972 M2 (23) POL TPN Zakopane 1:51:46,7 23:37,5 07:09
24 129 Łuczyński Maciej M (55) 1975 M2 (24) GP (31) POL Kłodawa 1:52:36,8 24:27,6 07:13
25 102 Wilk Paweł M (56) 1979 M2 (25) GP (32) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 1:53:19,2 25:10,0 07:15
26 54 Kobiałka Irek M (57) 1973 M2 (26) GP (33) POL Dębica 1:53:19,7 25:10,5 07:15
27 156 Stykowski Robert M (61) 1977 M2 (27) GP (35) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:55:54,2 27:45,0 07:25
28 34 Puła Waldemar M (62) 1977 M2 (28) POL Stay Insane / ARCHOUSE.PL Lublin 1:57:07,4 28:58,2 07:30
29 126 Ochocki Mateusz M (64) 1981 M2 (29) GP (36) POL Pozytywnie Zabiegani Kleszczów Kleszczów 1:57:53,2 29:44,0 07:33
30 56 Majchrzak Marcin M (65) 1978 M2 (30) POL Deloitte Adventure Team Swarzędz 1:58:44,2 30:35,0 07:36
31 110 Dziwoki Marek M (66) 1972 M2 (31) POL Rybnik 1:58:54,6 30:45,4 07:37
32 94 Górecki Rafał M (67) 1978 M2 (32) GP (37) POL Goorecki Team Leszno 1:59:16,7 31:07,5 07:38
33 164 Gąsiorek Paweł M (68) 1974 M2 (33) GP (39) POL Chotomów 2:00:07,3 31:58,1 07:42
34 63 Studnik Grzegorz M (71) 1981 M2 (34) GP (42) POL GlobalRun Rybnik 2:01:14,2 33:05,0 07:46
35 147 Bartosz Marek M (72) 1979 M2 (35) GP (43) POL Kraków 2:01:37,8 33:28,6 07:47
36 162 Piasecki Piotr M (73) 1979 M2 (36) GP (44) POL T G Sokół Zakopona Piotrkow Trybunalski 2:02:02,7 33:53,5 07:49
37 108 Mrozek Grzegorz M (74) 1972 M2 (37) POL Gaszwowice 2:02:14,4 34:05,2 07:50
38 19 Kalata Janusz M (75) 1979 M2 (38) POL Poronin 2:02:28,6 34:19,4 07:51
39 96 Antolak Maciej M (76) 1978 M2 (39) POL Nowotarski Klub Kolarski Nowy Targ 2:03:29,7 35:20,5 07:54
40 92 Morcinek Marcin M (77) 1978 M2 (40) GP (45) POL BLUSZCZA Katowice 2:05:23,5 37:14,3 08:02
41 85 Wilczak Janusz M (79) 1975 M2 (41) POL Przemyśl 2:07:41,3 39:32,1 08:11
42 67 Manecki Paweł M (81) 1977 M2 (42) POL MIX Sport Team Kielce 2:08:59,8 40:50,6 08:16
43 143 Trela Bartłomiej M (85) 1981 M2 (43) GP (48) POL Pokonajastme Tarnów 2:10:40,3 42:31,1 08:22
44 122 Kaim Kamil M (87) 1977 M2 (44) POL Olsztyn 2:11:56,8 43:47,6 08:27
45 46 Płócienniczak Jakub M (88) 1975 M2 (45) GP (49) POL Dream Run Warszawa 2:12:41,2 44:32,0 08:30
46 142 Pawiński Artur M (97) 1978 M2 (46) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:23:57,7 55:48,5 09:13
47 47 Gąsienica-Roj Tomasz M (100) 1972 M2 (47) POL Klimatyzacja Zakopane Zakopane 2:26:27,4 58:18,2 09:23
48 52 KRACZOWSKI Mirosław M (102) 1972 M2 (48) POL Szczecin 2:26:53,0 58:43,8 09:24
49 168 Ligęza Witold M (104) 1972 M2 (49) POL Smashing PĄpkins Kraków 2:27:20,0 59:10,8 09:26
50 165 Kosmala Bartosz M (106) 1974 M2 (50) GP (57) POL Kraków 2:29:10,8 1:01:01,6 09:33
51 51 Gucwa Mirosław M (109) 1979 M2 (51) POL Let s go wild Krasne 2:35:26,3 1:07:17,1 09:57
52 99 Migoń Hubert M (110) 1979 M2 (52) POL Warszawa 2:35:27,6 1:07:18,4 09:57
53 10 Jeżewski Adam M (111) 1979 M2 (53) POL Etisoft Running Team Gliwice 2:35:58,7 1:07:49,5 09:59
54 37 Grochowski Marcin M (115) 1974 M2 (54) POL SmashingPąpkins Warszawa 2:46:17,1 1:18:07,9 10:39
55 7 Dąbrowski Paweł M (116) 1975 M2 (55) POL Warszawa 2:47:33,5 1:19:24,3 10:44
56 141 Pawęzka Mirosław M (119) 1980 M2 (56) GP (60) POL Stay Insane Lublin 3:12:51,8 1:44:42,6 12:21
DNS 21 Baran Romek M 1980 M2 POL Elbarano Team Witów
DNS 125 Tędziagolski Tomasz M 1978 M2 POL Warszawa
DNS 151 Jedliński Michał M 1981 M2 GP POL Kielce

BGTimeSport © 2015-2020