Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 98 Bazułka Aleksandra K (1) 1995 K1 (1) POL Salco Garmin Team Katowice 1:41:46,2 06:31
2 137 Naczyk Marta K (2) 1989 K1 (2) GP (23) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 1:45:40,0 03:53,8 06:46
3 144 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (1) GP (26) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:47:54,2 06:08,0 06:55
4 130 Bańka Beata K (4) 1989 K1 (3) POL TPN Czerwienne 1:51:46,7 10:00,5 07:09
5 8 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:51:48,1 10:01,9 07:10
6 68 Barut-Skupień Barbara K (6) 1975 K2 (3) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:52:51,8 11:05,6 07:14
7 133 Bednarz Marta K (7) 1981 K2 (4) GP (34) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:54:12,1 12:25,9 07:19
8 117 Ulikowska Martyna K (8) 1991 K1 (4) POL Załoga Górska Gościno 1:57:12,2 15:26,0 07:30
9 41 Dejnecka Martyna K (9) 1986 K2 (5) POL 21-100 Lubartów 1:57:18,1 15:31,9 07:31
10 65 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (10) 1979 K2 (6) GP (38) POL Wrocław 1:59:27,1 17:40,9 07:39
11 44 Boniec Gabriela K (11) 1992 K1 (5) POL Żary 2:08:43,0 26:56,8 08:15
12 106 Jonkisz Dorota K (12) 1966 K3 (1) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 2:08:48,7 27:02,5 08:15
13 152 Łucjanek Justyna K (13) 1981 K2 (7) POL KAJA Team Warszawa 2:09:48,5 28:02,3 08:19
14 123 Korzus Katarzyna K (14) 1981 K2 (8) POL W Pogoni za Duchem Dąbrowa Górnicza 2:10:26,0 28:39,8 08:21
15 135 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka K (15) 1987 K1 (6) GP (50) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:14:55,8 33:09,6 08:38
16 95 Węgrzyn Katarzyna K (16) 1978 K2 (9) POL Nowy Targ 2:16:22,9 34:36,7 08:44
17 89 Golon Marlena K (17) 1975 K2 (10) GP (52) POL Golon Tean Sicienko 2:18:20,4 36:34,2 08:52
18 64 Szabłowska Marzena K (18) 1981 K2 (11) POL ZATYRANI Stanica 2:21:53,3 40:07,1 09:05
19 101 Kowalczyk Maria K (19) 1976 K2 (12) POL Lipnica Mała 2:21:59,4 40:13,2 09:06
20 77 Pałkowska Agata K (20) 1973 K2 (13) GP (54) POL Kraków 2:22:59,6 41:13,4 09:09
21 124 Banaszek Dominika K (21) 1981 K2 (14) POL biegusiem.pl Warszawa 2:24:34,2 42:48,0 09:16
22 2 Domagała Monika K (22) 1986 K2 (15) POL Ratułów 2:26:43,3 44:57,1 09:24
23 160 Ligęza Joasia K (23) 1972 K2 (16) POL Smashing Pąpkins Kraków 2:27:20,0 45:33,8 09:26
24 48 Kotyla Irena K (24) 1983 K2 (17) GP (56) POL Zielonki 2:28:41,7 46:55,5 09:31
25 61 Rotcyńska Monika K (25) 1992 K1 (7) POL Poznań 2:29:13,9 47:27,7 09:33
26 1 Wagner Jolanta K (26) 1966 K3 (2) POL Warszawa 2:30:13,6 48:27,4 09:37
27 53 Ostapczuk Marzena K (27) 1977 K2 (18) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 2:32:48,3 51:02,1 09:47
28 97 Wojciechowska Katarzyna K (28) 1986 K2 (19) POL Warszawa 2:35:20,1 53:33,9 09:57
29 9 Mikulska Aneta K (29) 1979 K2 (20) POL Okuniew 2:35:42,4 53:56,2 09:58
30 88 Pacek Katarzyna K (30) 1981 K2 (21) POL LUBLIN 2:35:52,8 54:06,6 09:59
31 105 Wądołowska Joanna K (31) 1984 K2 (22) POL Zabrze 2:38:46,1 56:59,9 10:10
32 59 Piecuch Małgorzata K (32) 1961 K3 (3) POL Przeworsk 2:40:11,9 58:25,7 10:16
33 81 Pasławska Olga K (33) 1983 K2 (23) POL RMT Team PRO / ratemytrail.com Wrocław 2:44:55,1 1:03:08,9 10:34
34 26 Smorczewska Ewelina K (34) 1985 K2 (24) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:47:09,6 1:05:23,4 10:42
35 163 Krótki Magdalena K (35) 1978 K2 (25) POL Kraków 2:51:55,8 1:10:09,6 11:01
36 45 Palacz Wioletta K (36) 1978 K2 (26) POL SLA Polonia Bydgoszcz Bydgoszcz 2:56:24,9 1:14:38,7 11:18
37 139 Koch Marta K (37) 1977 K2 (27) POL Ornontowice 2:58:07,1 1:16:20,9 11:25
38 4 Trojanek Edyta K (38) 1979 K2 (28) POL www.sensorybeauty.pl Warszawa 2:59:56,4 1:18:10,2 11:32
39 5 Klamerus Izabela K (39) 1973 K2 (29) POL Zakopane 3:02:29,3 1:20:43,1 11:41
40 112 Kopeć Kłeczek Joanna K (40) 1981 K2 (30) POL Psary 3:03:22,5 1:21:36,3 11:45
41 86 Górka Katarzyna K (41) 1975 K2 (31) POL Górka Team Szaflary 3:16:37,1 1:34:50,9 12:36
DNS 55 Wałęga Monia K 1984 K2 GP POL Dębica
DNS 93 Górecka Katarzyna K 1978 K2 POL Goorecki Team Leszno

BGTimeSport © 2015-2020