Bieg Sokoła

Wydarzenie:
Bieg Sokoła Bieg Sokoła
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
11.06.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
15.6 km
Zgłoszonych:
167
Ukończyło:
161
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStratamin/km
1 121 Grochowski Marek M (4) 1970 M3 (1) GP (1) POL TG Sokół Zakopane Gdańsk 1:26:46,5 05:33
2 36 Falkowski Krzysztof M (5) 1981 M2 (1) GP (2) POL WOODWARD RUNNERS Kraków 1:28:09,2 01:22,7 05:39
3 166 Flisiński Łukasz M (6) 1981 M2 (2) GP (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Sosnowiec 1:29:14,2 02:27,7 05:43
4 167 Kot Rafał M (9) 1979 M2 (5) GP (4) POL Muay Running Team Szczytno 1:30:25,6 03:39,1 05:47
5 66 Kita Michał M (10) 1975 M2 (6) GP (5) POL pędzący w miejscu Wrocław 1:30:34,6 03:48,1 05:48
6 120 Dembski Paweł M (11) 1982 M1 (4) GP (6) POL Przedwojewski Team/ratemytrail.com Skórzewo 1:30:41,5 03:55,0 05:48
7 100 GAWLIK SŁAWEK M (12) 1984 M1 (5) GP (7) POL DYNAFIT TEAM POLAND kraków 1:30:42,4 03:55,9 05:48
8 148 Hyży Piotr M (15) 1980 M2 (7) GP (8) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:35:19,6 08:33,1 06:06
9 80 Kopyczok Michał M (17) 1985 M1 (7) GP (9) POL Dabex Bolt Siemianowice Śląskie 1:35:40,7 08:54,2 06:07
10 83 Tynus Grzegorz M (18) 1978 M2 (9) GP (10) POL Eltyn Frydman 1:35:42,6 08:56,1 06:08
11 28 Pyzik Krzysztof M (19) 1988 M1 (8) GP (11) POL VegeSlonik Team/ Fizjobiegacze Szcz Świnoujście 1:35:53,1 09:06,6 06:08
12 111 Sułek Wojciech M (20) 1981 M2 (10) GP (12) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:35:58,4 09:11,9 06:09
13 33 Gurgul Sebastian M (21) 1982 M1 (9) GP (13) POL Aromat Nóg Kraków 1:36:59,0 10:12,5 06:13
14 43 Topolski Marcin M (23) 1976 M2 (11) GP (14) POL Jadowniki 1:37:44,5 10:58,0 06:15
15 22 Wieczorek Łukasz M (25) 1984 M1 (12) GP (15) POL Natural Born Runners Team Dąbrówka 1:37:47,4 11:00,9 06:16
16 140 Pawlica Paweł M (28) 1989 M1 (15) GP (16) POL Kraków 1:38:52,1 12:05,6 06:20
17 134 Dziurzyński Paweł M (30) 1984 M1 (16) GP (17) POL Szczawnica 1:39:52,6 13:06,1 06:24
18 161 Łucjanek Andrzej M (34) 1980 M2 (13) GP (18) POL KAJA Team Warszawa 1:41:20,2 14:33,7 06:29
19 158 Struś Marcin M (36) 1980 M2 (14) GP (19) POL KW Kraków Kraków 1:41:36,3 14:49,8 06:30
20 23 Czerwiński Rafał M (38) 1973 M2 (15) GP (20) POL Smashing pĄpkins Suchy Las 1:43:46,7 17:00,2 06:39
21 145 Zielak Darek M (39) 1974 M2 (16) GP (21) POL Warszawa 1:44:01,3 17:14,8 06:40
22 79 MACIĄG GRZEGORZ M (41) 1981 M2 (17) GP (22) POL Krakow 1:44:57,2 18:10,7 06:43
23 137 Naczyk Marta K (2) 1989 K1 (2) GP (23) POL Dietetyk FNS / Dynafit Gdynia 1:45:40,0 18:53,5 06:46
24 115 Ignaczak Marcin M (45) 1977 M2 (19) GP (24) POL IFB Broker Żychlin 1:46:25,6 19:39,1 06:49
25 136 Pikul Piotr M (46) 1980 M2 (20) GP (25) POL Warszawa 1:47:31,3 20:44,8 06:53
26 144 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (1) GP (26) POL Bonnie&Clyde Tarnów 1:47:54,2 21:07,7 06:55
27 157 Podbielski Krystian M (49) 1976 M2 (22) GP (27) POL KAJA Team Warszawa 1:48:33,4 21:46,9 06:57
28 6 Bukała Marcin M (51) 1994 M1 (25) GP (28) POL Vege Runners Warszawa 1:50:28,1 23:41,6 07:04
29 127 Wójcik Ziemowit M (52) 1987 M1 (26) GP (29) POL UltraPrawnik Chorzów 1:51:11,8 24:25,3 07:07
30 8 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:51:48,1 25:01,6 07:10
31 129 Łuczyński Maciej M (55) 1975 M2 (24) GP (31) POL Kłodawa 1:52:36,8 25:50,3 07:13
32 102 Wilk Paweł M (56) 1979 M2 (25) GP (32) POL STACJA GROCHÓW TEAM Warszawa 1:53:19,2 26:32,7 07:15
33 54 Kobiałka Irek M (57) 1973 M2 (26) GP (33) POL Dębica 1:53:19,7 26:33,2 07:15
34 133 Bednarz Marta K (7) 1981 K2 (4) GP (34) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 1:54:12,1 27:25,6 07:19
35 156 Stykowski Robert M (61) 1977 M2 (27) GP (35) POL Maratończyk.pl Warszawa 1:55:54,2 29:07,7 07:25
36 126 Ochocki Mateusz M (64) 1981 M2 (29) GP (36) POL Pozytywnie Zabiegani Kleszczów Kleszczów 1:57:53,2 31:06,7 07:33
37 94 Górecki Rafał M (67) 1978 M2 (32) GP (37) POL Goorecki Team Leszno 1:59:16,7 32:30,2 07:38
38 65 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K (10) 1979 K2 (6) GP (38) POL Wrocław 1:59:27,1 32:40,6 07:39
39 164 Gąsiorek Paweł M (68) 1974 M2 (33) GP (39) POL Chotomów 2:00:07,3 33:20,8 07:42
40 78 Gąsiorowski Krzysztof M (69) 1971 M3 (6) GP (40) POL Kraków 2:00:23,4 33:36,9 07:43
41 150 Dziubecki Kamil M (70) 1984 M1 (31) GP (41) POL UltraSznurowka Team Piotrków Trybunalski 2:00:45,5 33:59,0 07:44
42 63 Studnik Grzegorz M (71) 1981 M2 (34) GP (42) POL GlobalRun Rybnik 2:01:14,2 34:27,7 07:46
43 147 Bartosz Marek M (72) 1979 M2 (35) GP (43) POL Kraków 2:01:37,8 34:51,3 07:47
44 162 Piasecki Piotr M (73) 1979 M2 (36) GP (44) POL T G Sokół Zakopona Piotrkow Trybunalski 2:02:02,7 35:16,2 07:49
45 92 Morcinek Marcin M (77) 1978 M2 (40) GP (45) POL BLUSZCZA Katowice 2:05:23,5 38:37,0 08:02
46 103 Jaworek Grzegorz M (82) 1985 M1 (34) GP (46) POL MiG Team Warszawa 2:09:47,8 43:01,3 08:19
47 31 Sędecki Piotr M (83) 1962 M3 (7) GP (47) POL biegam więc jestem skierniewice 2:10:23,1 43:36,6 08:21
48 143 Trela Bartłomiej M (85) 1981 M2 (43) GP (48) POL Pokonajastme Tarnów 2:10:40,3 43:53,8 08:22
49 46 Płócienniczak Jakub M (88) 1975 M2 (45) GP (49) POL Dream Run Warszawa 2:12:41,2 45:54,7 08:30
50 135 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka K (15) 1987 K1 (6) GP (50) POL Adidas Runners Warsaw Warszawa 2:14:55,8 48:09,3 08:38
51 39 Pasela Bartosz M (92) 1983 M1 (38) GP (51) POL Smashing Pąpkins Warszawa 2:18:15,0 51:28,5 08:51
52 89 Golon Marlena K (17) 1975 K2 (10) GP (52) POL Golon Tean Sicienko 2:18:20,4 51:33,9 08:52
53 14 Górka Bogumił M (93) 1970 M3 (10) GP (53) POL Górka Team Szaflary 2:18:21,5 51:35,0 08:52
54 77 Pałkowska Agata K (20) 1973 K2 (13) GP (54) POL Kraków 2:22:59,6 56:13,1 09:09
55 82 Wilgat Adam M (96) 1971 M3 (11) GP (55) POL Warsaw Run Club Ząbki 2:23:07,2 56:20,7 09:10
56 48 Kotyla Irena K (24) 1983 K2 (17) GP (56) POL Zielonki 2:28:41,7 1:01:55,2 09:31
57 165 Kosmala Bartosz M (106) 1974 M2 (50) GP (57) POL Kraków 2:29:10,8 1:02:24,3 09:33
58 13 Zieliński Mateusz M (107) 1986 M1 (45) GP (58) POL Bydgoszcz 2:29:42,0 1:02:55,5 09:35
59 12 Kwiatkowski Piotr M (118) 1986 M1 (49) GP (59) POL WTE I WEWTE / APS ENERGIA Samborzec 2:54:05,0 1:27:18,5 11:09
60 141 Pawęzka Mirosław M (119) 1980 M2 (56) GP (60) POL Stay Insane Lublin 3:12:51,8 1:46:05,3 12:21
DNS 55 Wałęga Monia K 1984 K2 GP POL Dębica
DNS 151 Jedliński Michał M 1981 M2 GP POL Kielce

BGTimeSport © 2015-2020