Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 65 Jarzębowicz Paweł M (8) 1979 M40 (1) POL Zadyszka Oświecim Oświęcim 13:08,7(8) 26:40,9(9) 40:17,7 03:39
2 91 Kwiatkowski Rafał M (11) 1974 M40 (2) POL Forever Young Chrzanów 13:20,5(11) 27:25,0(12) 41:23,2 01:05,5 03:45
3 130 Pawlik Przemysław M (12) 1981 M40 (3) POL Oświęcimski Klub Biegacza Zadyszka Poręba Wielka 13:15,7(10) 27:15,0(10) 41:26,6 01:08,9 03:46
4 80 Kostrzewa Wojciech M (15) 1982 M40 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 14:04,2(15) 28:17,4(15) 42:39,9 02:22,2 03:52
5 160 Siata Daniel M (20) 1976 M40 (5) POL parkrun Chrzanów Trzebinia 14:52,3(27) 29:39,0(25) 44:02,1 03:44,4 04:00
6 185 Wągroda Łukasz M (23) 1978 M40 (6) POL DOGOŃ KRZESZOWICE Krzeszowice 14:07,6(16) 28:31,3(16) 44:24,8 04:07,1 04:02
7 163 Siwek Zbigniew M (24) 1976 M40 (7) POL Chełmek 14:50,8(26) 29:33,8(24) 44:27,3 04:09,6 04:02
8 41 Gozdek Andrzej M (26) 1974 M40 (8) POL Trzebinia 14:32,0(19) 29:21,0(21) 45:01,9 04:44,2 04:05
9 32 Gabryś Janusz M (29) 1976 M40 (9) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 15:10,4(31) 30:26,7(30) 45:51,2 05:33,5 04:10
10 79 Kornaś Daniel M (31) 1982 M40 (10) POL oGÓRY Oświęcim 15:28,3(43) 30:48,8(35) 46:12,6 05:54,9 04:12
11 134 Piegza Tomasz M (35) 1981 M40 (11) POL Aktywna Dolina Karpia Łowiczki 15:11,1(32) 30:34,7(31) 46:27,6 06:09,9 04:13
12 122 Ołownia Łukasz M (39) 1980 M40 (12) POL Zadyszka Oświęcim Trzebinia 15:09,0(30) 30:57,8(38) 47:05,0 06:47,3 04:16
13 124 Orlanka Waldemar M (41) 1980 M40 (13) POL Polanka Wielka 15:14,9(33) 30:55,5(37) 47:09,7 06:52,0 04:17
14 60 Januszek Jakub M (44) 1979 M40 (14) POL Hydro Zasapani Bukowno 15:30,0(44) 31:12,3(44) 47:16,2 06:58,5 04:17
15 198 Zawadzki Konrad M (47) 1980 M40 (15) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 15:27,3(42) 31:15,4(45) 47:36,2 07:18,5 04:19
16 95 Loska Zbigniew M (48) 1974 M40 (16) POL Bieruń 16:09,0(57) 32:05,5(54) 48:06,9 07:49,2 04:22
17 207 Bebak Marcin M (51) 1982 M40 (17) POL Libiąż 15:38,7(46) 31:57,2(52) 48:36,6 08:18,9 04:25
18 195 Wyszyński Piotr M (55) 1980 M40 (18) POL KOSÓWKI Libiąż 16:00,2(53) 32:37,6(60) 48:54,2 08:36,5 04:26
19 181 Świętek Jan M (59) 1975 M40 (19) POL Zator 16:27,4(65) 32:53,8(62) 49:24,7 09:07,0 04:29
20 103 Mazgaj Seweryn M (63) 1977 M40 (20) POL - Wieprz 15:52,6(49) 32:48,2(61) 50:39,7 10:22,0 04:36
21 145 Pydych Piotr M (69) 1977 M40 (21) POL Kraków 16:17,9(61) 33:27,6(66) 51:20,2 11:02,5 04:40
22 22 Chowaniak Marcin M (71) 1979 M40 (22) POL Hydro Zasapani Jaworzno 16:54,4(72) 34:19,6(76) 51:27,0 11:09,3 04:40
23 135 Piekiełko Tomasz M (72) 1975 M40 (23) POL Brzezinka 16:58,0(73) 34:04,0(73) 51:30,4 11:12,7 04:40
24 34 Garbuz Marcin M (73) 1973 M40 (24) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 17:04,7(76) 34:22,3(78) 51:38,8 11:21,1 04:41
25 11 Bielak Sławomir M (76) 1977 M40 (25) POL Bieruń 16:21,6(63) 33:37,4(69) 52:30,7 12:13,0 04:46
26 72 Kastelik Mariusz M (77) 1981 M40 (26) POL Zadyszka Oświęcim Wolbrom 17:11,6(79) 34:52,5(80) 52:32,5 12:14,8 04:46
27 173 Syryński-Giro Sebastian M (78) 1978 M40 (27) POL MJMetal Oświęcim 18:26,8(118) 35:15,7(86) 52:33,6 12:15,9 04:46
28 137 Pióro Grzegorz M (80) 1976 M40 (28) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 17:26,1(87) 35:00,7(84) 53:11,4 12:53,7 04:50
29 62 Jargus Tomasz M (82) 1982 M40 (29) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 17:55,7(100) 35:57,4(97) 53:36,8 13:19,1 04:52
30 85 Krzemień Krzysztof M (83) 1977 M40 (30) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 17:23,1(85) 35:15,9(87) 53:45,1 13:27,4 04:53
31 29 Drozdowski Tomasz M (84) 1982 M40 (31) POL Zaborze 17:56,3(101) 35:34,2(89) 53:53,5 13:35,8 04:53
32 23 Chrobok Marcin M (87) 1977 M40 (32) POL Oświęcim 17:45,7(95) 35:48,9(94) 54:26,5 14:08,8 04:56
33 70 Jurecki Ryszard M (89) 1976 M40 (33) POL MOSTIV Wieliczka 18:25,6(116) 36:35,6(103) 54:29,1 14:11,4 04:57
34 88 Kurysia Piotr M (93) 1975 M40 (34) POL Highlanders Bujakow 17:54,4(98) 35:31,9(88) 54:55,2 14:37,5 04:59
35 17 Bulanda Andrzej M (94) 1977 M40 (35) POL Bieruń 17:35,0(90) 36:11,0(99) 55:02,4 14:44,7 05:00
36 58 Janus Piotr M (95) 1981 M40 (36) POL Zaborze 18:04,9(105) 36:12,8(100) 55:06,7 14:49,0 05:00
37 76 Kłeczek Piotr M (96) 1977 M40 (37) POL Park Run Trzebinia 17:29,9(88) 36:25,3(102) 55:40,1 15:22,4 05:03
38 155 Ryszka Piotr M (100) 1981 M40 (38) POL Grojec 19:08,8(133) 37:42,5(118) 56:09,9 15:52,2 05:06
39 83 Krawczykiewicz Marcin M (102) 1974 M40 (39) POL Chrzanow 19:08,9(134) 37:56,2(121) 56:10,8 15:53,1 05:06
40 61 Jargus Paweł M (103) 1975 M40 (40) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 17:48,5(96) 36:41,3(104) 56:45,6 16:27,9 05:09
41 209 Kaczor Paweł M (104) 1982 M40 (41) POL Oświęcim 18:18,0(108) 37:38,1(115) 57:01,1 16:43,4 05:11
42 101 Marcak Przemek M (106) 1980 M40 (42) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 18:45,4(122) 37:41,3(117) 57:08,6 16:50,9 05:11
43 148 Ratyński Krzysztof M (111) 1980 M40 (43) POL Oświęcim 18:59,8(127) 37:57,9(122) 57:23,8 17:06,1 05:13
44 153 Ryszka Piotr M (114) 1976 M40 (44) POL Oświęcim 18:20,8(109) 37:36,4(114) 57:58,8 17:41,1 05:16
45 184 Wasztyl Marek M (120) 1977 M40 (45) POL Setbol Oświęcim 19:51,7(145) 39:09,5(138) 58:35,3 18:17,6 05:19
46 46 Grzesina Arkadiusz M (122) 1977 M40 (46) POL Oświęcim 20:11,5(150) 39:38,2(140) 59:10,9 18:53,2 05:22
47 128 Pater Janusz M (124) 1978 M40 (47) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 18:32,8(121) 39:00,9(136) 59:25,0 19:07,3 05:24
48 114 Nowak Michał M (130) 1978 M40 (48) POL HYDRO ZaSAPAni Trzebinia 19:43,1(141) 39:48,8(145) 1:00:41,1 20:23,4 05:31
49 40 Gnatowsky Waldemar M (131) 1975 M40 (49) POL Bielsko-Biala 20:03,0(147) 40:46,8(148) 1:01:06,9 20:49,2 05:33
50 27 Domin Łukasz M (138) 1980 M40 (50) POL Run Gloria Zagórze 20:42,1(156) 42:31,6(155) 1:05:00,1 24:42,4 05:54
51 204 Zygmunt Damian M (139) 1979 M40 (51) POL ZIXOR Katowice 19:47,4(143) 42:13,0(154) 1:05:00,6 24:42,9 05:54
52 189 Włodarski Patryk M (140) 1981 M40 (52) POL TRiO Team Oświęcim Oświęcim 21:19,9(164) 42:49,4(160) 1:05:09,5 24:51,8 05:55
53 71 Kapitan Artur M (141) 1977 M40 (53) POL Oświęcim 21:17,3(162) 43:48,6(166) 1:05:48,9 25:31,2 05:58
54 68 Jastrzębiowski Andrzej M (147) 1977 M40 (54) POL Rajsko 21:31,0(170) 43:52,5(169) 1:07:26,3 27:08,6 06:07
55 54 Janas Tomasz M (148) 1976 M40 (55) POL Osiek Biega Osiek 22:57,8(178) 46:18,3(176) 1:10:42,6 30:24,9 06:25
DNS 3 Adamus Janusz M 1978 M40 POL Osiek
DNS 96 Łapiński Robert M 1981 M40 POL Osiek Biega Gierałtowice
DNS 174 Szałaśny Paweł M 1981 M40 POL Star Trek Brzeszcze

BGTimeSport © 2015-2020