Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M50 (M50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 192 Wójcik Wiesław M (9) 1965 M50 (1) POL Rudze 13:08,7(9) 26:40,6(8) 40:24,4 03:40
2 157 Sambak Tadeusz M (22) 1969 M50 (2) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 14:36,3(21) 29:21,7(22) 44:20,9 03:56,5 04:01
3 143 Przewoźnik Marek M (28) 1963 M50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 15:02,4(29) 30:16,4(28) 45:45,6 05:21,2 04:09
4 31 Fidelus Leszek M (40) 1972 M50 (4) POL Chrzanów Biega Chrzanów 15:40,3(47) 31:29,2(48) 47:07,7 06:43,3 04:17
5 125 Papuga Dariusz M (43) 1965 M50 (5) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 15:20,1(36) 31:07,8(43) 47:12,5 06:48,1 04:17
6 36 Giermek Janusz M (45) 1965 M50 (6) POL Zaborze 15:57,8(51) 31:50,3(50) 47:20,7 06:56,3 04:18
7 151 Romański Grzegorz M (46) 1971 M50 (7) POL Poręba Wielka 15:34,5(45) 31:26,2(47) 47:29,5 07:05,1 04:19
8 8 Basta Grzegorz M (53) 1970 M50 (8) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 15:54,3(50) 32:08,6(55) 48:45,5 08:21,1 04:25
9 110 Mozgała Krzysztof M (54) 1971 M50 (9) POL Osiek Biega Osiek 16:01,3(54) 32:24,7(56) 48:48,3 08:23,9 04:26
10 149 Reguła Jarosław M (67) 1966 M50 (10) POL Tychy 17:05,2(77) 34:03,2(72) 51:08,4 10:44,0 04:38
11 164 Skibicki Krzysztof M (68) 1970 M50 (11) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 17:24,3(86) 34:16,0(75) 51:18,8 10:54,4 04:39
12 142 Porębski Marek M (74) 1971 M50 (12) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:41,0(71) 34:10,0(74) 52:13,3 11:48,9 04:44
13 92 Lenart Artur M (97) 1971 M50 (13) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 18:23,4(111) 37:01,3(110) 55:53,7 15:29,3 05:04
14 200 Domasik Sławomir M (101) 1971 M50 (14) POL Oświęcim 18:12,0(106) 36:47,9(105) 56:10,6 15:46,2 05:06
15 64 Jarosz Jacek M (135) 1967 M50 (15) POL Osiek 20:39,4(155) 41:08,7(153) 1:03:19,5 22:55,1 05:45
DNS 19 Bury Rafał M 1971 M50 POL Run Gloria Zagórze
DNS 97 Maciborek Witold M 1963 M50 POL Oświęcim
DNS 120 Ocylok Adam M 1972 M50 POL Ruda Śląska
DNS 152 Rybarz Artur M 1964 M50 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze

BGTimeSport © 2015-2020