Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M30 (M30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 191 Wójcik Tomasz M (1) 1984 M30 (1) POL Aktywna Pszczyna Rudze 12:04,0(1) 24:11,5(1) 36:23,0 03:18
2 107 Mieszczak Marcin M (6) 1990 M30 (2) POL Bielsko Biała 12:55,3(5) 26:03,6(6) 39:45,1 03:22,1 03:36
3 111 Mroczka Grzegorz M (10) 1985 M30 (3) POL Oświęcim 13:32,0(12) 27:20,5(11) 41:10,9 04:47,9 03:44
4 186 Wieczorek Maciej M (13) 1983 M30 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 13:55,5(14) 27:41,5(13) 41:36,5 05:13,5 03:46
5 162 Siekan Grzegorz M (21) 1983 M30 (5) POL 4triteam Lędziny 14:38,5(22) 29:22,3(23) 44:18,5 07:55,5 04:01
6 108 Moczek Kamil M (25) 1992 M30 (6) POL Żywiec 14:28,1(18) 29:40,8(26) 45:01,4 08:38,4 04:05
7 77 Kocemba Kamil M (27) 1986 M30 (7) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 15:15,3(34) 30:11,1(27) 45:07,3 08:44,3 04:06
8 20 Caban Mateusz M (30) 1990 M30 (8) POL oGÓRY Oświęcim 15:25,2(38) 30:48,5(34) 46:07,7 09:44,7 04:11
9 26 Czucz Michał M (32) 1983 M30 (9) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 14:56,4(28) 30:36,1(32) 46:16,8 09:53,8 04:12
10 1 Adamski Robert M (33) 1985 M30 (10) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 15:22,6(37) 30:59,1(39) 46:22,0 09:59,0 04:12
11 18 Burda Sebastian M (34) 1983 M30 (11) POL Run Gloria Wygiełzów 14:45,1(24) 30:25,6(29) 46:24,6 10:01,6 04:13
12 15 Bucki Piotr M (36) 1990 M30 (12) POL oGÓRY Wadowice 15:25,4(40) 30:49,8(36) 46:39,2 10:16,2 04:14
13 63 Jarnot Kamil M (37) 1988 M30 (13) POL Bieruń 14:44,6(23) 30:40,4(33) 46:44,9 10:21,9 04:14
14 175 Szałaśny Piotr M (42) 1988 M30 (14) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 15:58,0(52) 31:29,6(49) 47:10,3 10:47,3 04:17
15 171 Suślik Krzysztof M (49) 1988 M30 (15) POL Oświęcim 16:09,8(59) 31:54,1(51) 48:21,0 11:58,0 04:23
16 10 Biel Tomasz M (50) 1990 M30 (16) POL oGóry Tenczynek 15:41,9(48) 32:02,2(53) 48:21,1 11:58,1 04:23
17 38 Gigoń Robert M (52) 1992 M30 (17) POL 6 Batalion Logistyczny Oświęcim 16:05,9(55) 32:30,8(59) 48:37,3 12:14,3 04:25
18 4 Augustyniak Sławomir M (56) 1983 M30 (18) POL Aleksandrowice 16:09,4(58) 32:25,5(57) 48:55,6 12:32,6 04:26
19 102 Masialski Maciej M (58) 1992 M30 (19) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 16:27,7(66) 32:54,1(63) 49:13,4 12:50,4 04:28
20 13 Bigaj Łukasz M (64) 1989 M30 (20) POL Libiąż 16:39,8(69) 33:50,2(70) 50:41,4 14:18,4 04:36
21 116 Noworyta Grzegorz M (65) 1990 M30 (21) POL Aktywna Dolina Karpia Rudze 17:08,1(78) 33:59,2(71) 50:56,7 14:33,7 04:37
22 39 Glos Marek M (75) 1985 M30 (22) POL Oświęcim 17:37,4(92) 34:56,6(82) 52:19,9 15:56,9 04:45
23 5 Bałdys Grzegorz M (86) 1985 M30 (23) POL Brzezinka 17:40,3(94) 35:53,0(96) 54:19,1 17:56,1 04:56
24 104 Mączka Mateusz M (91) 1987 M30 (24) POL TEAM JEEP Poręba Wielka 17:03,4(75) 35:46,3(91) 54:36,5 18:13,5 04:57
25 168 Sołtys Sebastian M (98) 1984 M30 (25) POL Spytaktiv Ryczów 18:24,8(114) 36:59,9(107) 55:54,3 19:31,3 05:04
26 24 Ciak Bartłomiej M (99) 1989 M30 (26) POL Oświęcim Woj. Małopolskie 18:14,9(107) 36:55,0(106) 56:09,0 19:46,0 05:06
27 202 Kulig Krzysztof M (105) 1990 M30 (27) POL Jawiszowice 19:41,8(140) 38:43,5(132) 57:06,9 20:43,9 05:11
28 109 Moskal Marcin M (107) 1983 M30 (28) POL Oświęcim 19:03,9(131) 38:22,9(130) 57:13,8 20:50,8 05:12
29 28 Drabek Piotr M (112) 1985 M30 (29) POL seniorzy Oświęcim 20:06,7(148) 38:45,6(133) 57:24,0 21:01,0 05:13
30 113 Nowak Sławomir M (116) 1985 M30 (30) POL Run GLORIA Chrzanów 18:48,9(124) 38:20,9(129) 58:06,3 21:43,3 05:16
31 201 Nieśpielak Oskar M (117) 1990 M30 (31) POL Oświęcim 18:31,0(120) 38:06,9(123) 58:24,4 22:01,4 05:18
32 25 Ciereszko Stanisław M (121) 1983 M30 (32) POL RKS CHUWDU Chrzanów 19:08,3(132) 38:46,7(134) 58:56,1 22:33,1 05:21
33 90 Kwarciak Adam M (123) 1984 M30 (33) POL Hydro Zasapani Chrzanów 19:30,7(138) 39:21,9(139) 59:20,2 22:57,2 05:23
34 56 Janiczek Bartosz M (125) 1985 M30 (34) POL Zaborze 18:30,1(119) 38:53,6(135) 59:35,2 23:12,2 05:25
35 50 Heród Jakub M (126) 1987 M30 (35) POL Oświęcim 20:07,4(149) 39:45,1(144) 59:51,9 23:28,9 05:26
36 147 Pyza Łukasz M (132) 1992 M30 (36) POL Polanka Wielka 20:39,3(154) 40:57,4(149) 1:01:25,7 25:02,7 05:35
37 208 Rosół Paweł M (133) 1985 M30 (37) POL Zasapani Hydro Chrzanów 19:49,1(144) 40:18,4(147) 1:02:08,1 25:45,1 05:38
38 194 Wrona Marek M (136) 1986 M30 (38) POL Hydro Zasapani Libiąż 21:00,3(159) 42:36,6(157) 1:04:43,6 28:20,6 05:53
39 187 Włodarczyk Michał M (142) 1986 M30 (39) POL Kraków 23:46,9(180) 46:10,2(175) 1:06:29,1 30:06,1 06:02
40 165 Smoleń Dawid M (144) 1991 M30 (40) POL HYDRO ZASAPANI Chrzanów 21:25,3(167) 43:40,3(164) 1:07:24,0 31:01,0 06:07
DNS 33 Galaś Andrzej M 1985 M30 POL Chełmek
DNS 69 Jędrusik Dawid M 1991 M30 POL Brzeszcze
DNS 150 Rogalski Witold M 1985 M30 POL Imielin
DNS 170 Sudara Robert M 1987 M30 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 182 Tomasiczek Dawid M 1992 M30 POL RozBBiegane Dankowice Dankowice

BGTimeSport © 2015-2020