Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M20 (M20)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 144 Ptaszyński Stanisław M (2) 2005 M20 (1) POL Unia Oświęcim Zaborze 12:04,3(2) 24:52,3(2) 38:23,2 03:29
2 140 Płoskonka Gracjan M (3) 2006 M20 (2) POL Unia Oświęcim Oświęcim 13:03,7(7) 25:51,8(3) 38:36,2 00:13,0 03:30
3 106 Michalec Mateusz M (4) 1995 M20 (3) POL 42k Pro Team Chełm Śląski 12:55,7(6) 25:57,7(5) 39:09,7 00:46,5 03:33
4 190 Wojcik Paweł M (5) 1998 M20 (4) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 12:54,8(4) 25:52,9(4) 39:31,8 01:08,6 03:35
5 177 Szromba Szymon M (7) 2004 M20 (5) POL UKS Brzeszcze Oświęcim 12:46,5(3) 26:08,9(7) 40:16,8 01:53,6 03:39
6 78 Kołodziej Mateusz M (14) 1994 M20 (6) POL Spytkowice 13:55,0(13) 27:45,8(14) 42:04,3 03:41,1 03:49
7 51 Horawa Jakub M (16) 1993 M20 (7) POL oGóry Żarki 14:49,2(25) 29:04,8(20) 43:14,1 04:50,9 03:55
8 156 Sajdak Szymon M (17) 2006 M20 (8) POL - Jawiszowice 14:32,4(20) 28:45,6(17) 43:14,3 04:51,1 03:55
9 167 Socha Filip M (18) 2006 M20 (9) POL ukp unia oświęcim Zakopane 28:55,5(19) 43:58,0 05:34,8 03:59
10 53 Jakubiec Paweł M (19) 2005 M20 (10) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 14:15,5(17) 28:55,4(18) 44:01,9 05:38,7 04:00
11 129 Pawlica Jacek M (38) 1998 M20 (11) POL LKS Poręba Oświęcim 16:18,0(62) 31:17,9(46) 46:57,2 08:34,0 04:16
12 75 Klęczar Marcin M (60) 2000 M20 (12) POL BAX Sport & Fun Malec 16:39,2(68) 33:09,7(64) 49:47,7 11:24,5 04:31
13 89 Kwaczała Oliwier M (61) 2005 M20 (13) POL Łęki 16:14,8(60) 33:10,9(65) 50:32,0 12:08,8 04:35
14 94 Lenz Lennart M (62) 2002 M20 (14) GER LAV Verden Verden 16:39,9(70) 50:34,7 12:11,5 04:35
15 115 Nowak Olaf M (70) 2004 M20 (15) POL Hydro Zasapani Trzebinia 16:58,3(74) 34:20,1(77) 51:24,1 13:00,9 04:40
16 158 Senkowski Tymoteusz M (79) 2005 M20 (16) POL Brzeszcze 17:18,5(82) 34:49,9(79) 52:41,8 14:18,6 04:47
17 37 Giermek Michał M (90) 1994 M20 (17) POL Kraków 17:52,2(97) 36:15,5(101) 54:31,8 16:08,6 04:57
18 6 Bandoła Rafał M (92) 1994 M20 (18) POL Run For It Wadowice Wadowice 17:37,2(91) 35:46,9(92) 54:40,7 16:17,5 04:58
19 100 Malec Pawel M (108) 1995 M20 (19) POL Brzeszcze 17:59,4(102) 37:25,5(111) 57:14,2 18:51,0 05:12
20 48 Grzesło Mateusz M (109) 1995 M20 (20) POL Nidek 19:13,3(135) 38:19,8(127) 57:18,1 18:54,9 05:12
21 2 Adamski Dawid M (113) 1995 M20 (21) POL Brzeszcze 18:00,4(103) 37:33,2(113) 57:32,1 19:08,9 05:13
22 16 Bukowczan Mateusz M (115) 1995 M20 (22) POL Kraków 18:48,6(123) 38:20,5(128) 58:06,1 19:42,9 05:16
23 84 Krzemień Krzysztof M (118) 1996 M20 (23) POL Kupię 3 tony ekogroszku Kraków 19:02,0(129) 38:17,6(124) 58:31,9 20:08,7 05:19
24 74 Kędzierski Adrian Mateusz M (119) 1996 M20 (24) POL Kupię 3 tony ekogroszku Poręba Wielka 19:02,3(130) 38:19,2(125) 58:32,4 20:09,2 05:19
25 127 Passendorfer Marek M (134) 1993 M20 (25) POL Oświęcim 20:16,6(151) 41:01,4(151) 1:02:13,1 23:49,9 05:39
26 206 Wojtaszczyk Joachim M (143) 2005 M20 (26) POL Przeciszów 21:20,6(165) 44:01,4(172) 1:06:43,1 28:19,9 06:03
27 166 Socha Piotr M (145) 1995 M20 (27) POL Kupię 3 tony ekogroszku Oświęcim 21:27,0(168) 43:49,6(168) 1:07:25,5 29:02,3 06:07
28 73 Katerla Jakub M (146) 1996 M20 (28) POL Kupię 3 tony ekogroszku Zaborze 21:27,4(169) 43:49,4(167) 1:07:25,6 29:02,4 06:07
29 86 Kuna Wojciech M (149) 1993 M20 (29) POL Qna BAND Oświęcim 23:54,4(182) 50:18,1(182) 1:17:44,9 39:21,7 07:04
DNF 203 Zygmunt Patryk M 2004 M20 POL ZIXOR Katowice 19:45,9(142)
DNS 117 Nycz Krzysztof M 1995 M20 POL Oświęcim

BGTimeSport © 2015-2020