Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 191 Wójcik Tomasz M (1) 1984 M30 (1) POL Aktywna Pszczyna Rudze 12:04,0(1) 24:11,5(1) 36:23,0 03:18
2 144 Ptaszyński Stanisław M (2) 2005 M20 (1) POL Unia Oświęcim Zaborze 12:04,3(2) 24:52,3(2) 38:23,2 02:00,2 03:29
3 140 Płoskonka Gracjan M (3) 2006 M20 (2) POL Unia Oświęcim Oświęcim 13:03,7(7) 25:51,8(3) 38:36,2 02:13,2 03:30
4 106 Michalec Mateusz M (4) 1995 M20 (3) POL 42k Pro Team Chełm Śląski 12:55,7(6) 25:57,7(5) 39:09,7 02:46,7 03:33
5 190 Wojcik Paweł M (5) 1998 M20 (4) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 12:54,8(4) 25:52,9(4) 39:31,8 03:08,8 03:35
6 107 Mieszczak Marcin M (6) 1990 M30 (2) POL Bielsko Biała 12:55,3(5) 26:03,6(6) 39:45,1 03:22,1 03:36
7 177 Szromba Szymon M (7) 2004 M20 (5) POL UKS Brzeszcze Oświęcim 12:46,5(3) 26:08,9(7) 40:16,8 03:53,8 03:39
8 65 Jarzębowicz Paweł M (8) 1979 M40 (1) POL Zadyszka Oświecim Oświęcim 13:08,7(8) 26:40,9(9) 40:17,7 03:54,7 03:39
9 192 Wójcik Wiesław M (9) 1965 M50 (1) POL Rudze 13:08,7(9) 26:40,6(8) 40:24,4 04:01,4 03:40
10 111 Mroczka Grzegorz M (10) 1985 M30 (3) POL Oświęcim 13:32,0(12) 27:20,5(11) 41:10,9 04:47,9 03:44
11 91 Kwiatkowski Rafał M (11) 1974 M40 (2) POL Forever Young Chrzanów 13:20,5(11) 27:25,0(12) 41:23,2 05:00,2 03:45
12 130 Pawlik Przemysław M (12) 1981 M40 (3) POL Oświęcimski Klub Biegacza Zadyszka Poręba Wielka 13:15,7(10) 27:15,0(10) 41:26,6 05:03,6 03:46
13 186 Wieczorek Maciej M (13) 1983 M30 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 13:55,5(14) 27:41,5(13) 41:36,5 05:13,5 03:46
14 78 Kołodziej Mateusz M (14) 1994 M20 (6) POL Spytkowice 13:55,0(13) 27:45,8(14) 42:04,3 05:41,3 03:49
15 80 Kostrzewa Wojciech M (15) 1982 M40 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 14:04,2(15) 28:17,4(15) 42:39,9 06:16,9 03:52
16 51 Horawa Jakub M (16) 1993 M20 (7) POL oGóry Żarki 14:49,2(25) 29:04,8(20) 43:14,1 06:51,1 03:55
17 156 Sajdak Szymon M (17) 2006 M20 (8) POL - Jawiszowice 14:32,4(20) 28:45,6(17) 43:14,3 06:51,3 03:55
18 167 Socha Filip M (18) 2006 M20 (9) POL ukp unia oświęcim Zakopane 28:55,5(19) 43:58,0 07:35,0 03:59
19 53 Jakubiec Paweł M (19) 2005 M20 (10) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 14:15,5(17) 28:55,4(18) 44:01,9 07:38,9 04:00
20 160 Siata Daniel M (20) 1976 M40 (5) POL parkrun Chrzanów Trzebinia 14:52,3(27) 29:39,0(25) 44:02,1 07:39,1 04:00
21 162 Siekan Grzegorz M (21) 1983 M30 (5) POL 4triteam Lędziny 14:38,5(22) 29:22,3(23) 44:18,5 07:55,5 04:01
22 157 Sambak Tadeusz M (22) 1969 M50 (2) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 14:36,3(21) 29:21,7(22) 44:20,9 07:57,9 04:01
23 185 Wągroda Łukasz M (23) 1978 M40 (6) POL DOGOŃ KRZESZOWICE Krzeszowice 14:07,6(16) 28:31,3(16) 44:24,8 08:01,8 04:02
24 163 Siwek Zbigniew M (24) 1976 M40 (7) POL Chełmek 14:50,8(26) 29:33,8(24) 44:27,3 08:04,3 04:02
25 108 Moczek Kamil M (25) 1992 M30 (6) POL Żywiec 14:28,1(18) 29:40,8(26) 45:01,4 08:38,4 04:05
26 41 Gozdek Andrzej M (26) 1974 M40 (8) POL Trzebinia 14:32,0(19) 29:21,0(21) 45:01,9 08:38,9 04:05
27 77 Kocemba Kamil M (27) 1986 M30 (7) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 15:15,3(34) 30:11,1(27) 45:07,3 08:44,3 04:06
28 143 Przewoźnik Marek M (28) 1963 M50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 15:02,4(29) 30:16,4(28) 45:45,6 09:22,6 04:09
29 32 Gabryś Janusz M (29) 1976 M40 (9) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 15:10,4(31) 30:26,7(30) 45:51,2 09:28,2 04:10
30 20 Caban Mateusz M (30) 1990 M30 (8) POL oGÓRY Oświęcim 15:25,2(38) 30:48,5(34) 46:07,7 09:44,7 04:11
31 79 Kornaś Daniel M (31) 1982 M40 (10) POL oGÓRY Oświęcim 15:28,3(43) 30:48,8(35) 46:12,6 09:49,6 04:12
32 26 Czucz Michał M (32) 1983 M30 (9) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 14:56,4(28) 30:36,1(32) 46:16,8 09:53,8 04:12
33 1 Adamski Robert M (33) 1985 M30 (10) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 15:22,6(37) 30:59,1(39) 46:22,0 09:59,0 04:12
34 18 Burda Sebastian M (34) 1983 M30 (11) POL Run Gloria Wygiełzów 14:45,1(24) 30:25,6(29) 46:24,6 10:01,6 04:13
35 134 Piegza Tomasz M (35) 1981 M40 (11) POL Aktywna Dolina Karpia Łowiczki 15:11,1(32) 30:34,7(31) 46:27,6 10:04,6 04:13
36 15 Bucki Piotr M (36) 1990 M30 (12) POL oGÓRY Wadowice 15:25,4(40) 30:49,8(36) 46:39,2 10:16,2 04:14
37 63 Jarnot Kamil M (37) 1988 M30 (13) POL Bieruń 14:44,6(23) 30:40,4(33) 46:44,9 10:21,9 04:14
38 129 Pawlica Jacek M (38) 1998 M20 (11) POL LKS Poręba Oświęcim 16:18,0(62) 31:17,9(46) 46:57,2 10:34,2 04:16
39 122 Ołownia Łukasz M (39) 1980 M40 (12) POL Zadyszka Oświęcim Trzebinia 15:09,0(30) 30:57,8(38) 47:05,0 10:42,0 04:16
40 31 Fidelus Leszek M (40) 1972 M50 (4) POL Chrzanów Biega Chrzanów 15:40,3(47) 31:29,2(48) 47:07,7 10:44,7 04:17
41 124 Orlanka Waldemar M (41) 1980 M40 (13) POL Polanka Wielka 15:14,9(33) 30:55,5(37) 47:09,7 10:46,7 04:17
42 175 Szałaśny Piotr M (42) 1988 M30 (14) POL TestyOutdoorowe.pl Kobiór 15:58,0(52) 31:29,6(49) 47:10,3 10:47,3 04:17
43 125 Papuga Dariusz M (43) 1965 M50 (5) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 15:20,1(36) 31:07,8(43) 47:12,5 10:49,5 04:17
44 60 Januszek Jakub M (44) 1979 M40 (14) POL Hydro Zasapani Bukowno 15:30,0(44) 31:12,3(44) 47:16,2 10:53,2 04:17
45 36 Giermek Janusz M (45) 1965 M50 (6) POL Zaborze 15:57,8(51) 31:50,3(50) 47:20,7 10:57,7 04:18
46 151 Romański Grzegorz M (46) 1971 M50 (7) POL Poręba Wielka 15:34,5(45) 31:26,2(47) 47:29,5 11:06,5 04:19
47 198 Zawadzki Konrad M (47) 1980 M40 (15) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 15:27,3(42) 31:15,4(45) 47:36,2 11:13,2 04:19
48 95 Loska Zbigniew M (48) 1974 M40 (16) POL Bieruń 16:09,0(57) 32:05,5(54) 48:06,9 11:43,9 04:22
49 171 Suślik Krzysztof M (49) 1988 M30 (15) POL Oświęcim 16:09,8(59) 31:54,1(51) 48:21,0 11:58,0 04:23
50 10 Biel Tomasz M (50) 1990 M30 (16) POL oGóry Tenczynek 15:41,9(48) 32:02,2(53) 48:21,1 11:58,1 04:23
51 207 Bebak Marcin M (51) 1982 M40 (17) POL Libiąż 15:38,7(46) 31:57,2(52) 48:36,6 12:13,6 04:25
52 38 Gigoń Robert M (52) 1992 M30 (17) POL 6 Batalion Logistyczny Oświęcim 16:05,9(55) 32:30,8(59) 48:37,3 12:14,3 04:25
53 8 Basta Grzegorz M (53) 1970 M50 (8) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 15:54,3(50) 32:08,6(55) 48:45,5 12:22,5 04:25
54 110 Mozgała Krzysztof M (54) 1971 M50 (9) POL Osiek Biega Osiek 16:01,3(54) 32:24,7(56) 48:48,3 12:25,3 04:26
55 195 Wyszyński Piotr M (55) 1980 M40 (18) POL KOSÓWKI Libiąż 16:00,2(53) 32:37,6(60) 48:54,2 12:31,2 04:26
56 4 Augustyniak Sławomir M (56) 1983 M30 (18) POL Aleksandrowice 16:09,4(58) 32:25,5(57) 48:55,6 12:32,6 04:26
57 169 Sosna Kazimierz M (57) 1959 M60 (1) POL Bieruń 16:08,2(56) 32:28,0(58) 49:08,6 12:45,6 04:28
58 102 Masialski Maciej M (58) 1992 M30 (19) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 16:27,7(66) 32:54,1(63) 49:13,4 12:50,4 04:28
59 181 Świętek Jan M (59) 1975 M40 (19) POL Zator 16:27,4(65) 32:53,8(62) 49:24,7 13:01,7 04:29
60 75 Klęczar Marcin M (60) 2000 M20 (12) POL BAX Sport & Fun Malec 16:39,2(68) 33:09,7(64) 49:47,7 13:24,7 04:31
61 89 Kwaczała Oliwier M (61) 2005 M20 (13) POL Łęki 16:14,8(60) 33:10,9(65) 50:32,0 14:09,0 04:35
62 94 Lenz Lennart M (62) 2002 M20 (14) GER LAV Verden Verden 16:39,9(70) 50:34,7 14:11,7 04:35
63 103 Mazgaj Seweryn M (63) 1977 M40 (20) POL - Wieprz 15:52,6(49) 32:48,2(61) 50:39,7 14:16,7 04:36
64 13 Bigaj Łukasz M (64) 1989 M30 (20) POL Libiąż 16:39,8(69) 33:50,2(70) 50:41,4 14:18,4 04:36
65 116 Noworyta Grzegorz M (65) 1990 M30 (21) POL Aktywna Dolina Karpia Rudze 17:08,1(78) 33:59,2(71) 50:56,7 14:33,7 04:37
66 35 Gaweł Bogdan M (66) 1956 M60 (2) POL Polska Niepodległa Zaborze 16:27,1(64) 33:30,9(67) 51:07,2 14:44,2 04:38
67 149 Reguła Jarosław M (67) 1966 M50 (10) POL Tychy 17:05,2(77) 34:03,2(72) 51:08,4 14:45,4 04:38
68 164 Skibicki Krzysztof M (68) 1970 M50 (11) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 17:24,3(86) 34:16,0(75) 51:18,8 14:55,8 04:39
69 145 Pydych Piotr M (69) 1977 M40 (21) POL Kraków 16:17,9(61) 33:27,6(66) 51:20,2 14:57,2 04:40
70 115 Nowak Olaf M (70) 2004 M20 (15) POL Hydro Zasapani Trzebinia 16:58,3(74) 34:20,1(77) 51:24,1 15:01,1 04:40
71 22 Chowaniak Marcin M (71) 1979 M40 (22) POL Hydro Zasapani Jaworzno 16:54,4(72) 34:19,6(76) 51:27,0 15:04,0 04:40
72 135 Piekiełko Tomasz M (72) 1975 M40 (23) POL Brzezinka 16:58,0(73) 34:04,0(73) 51:30,4 15:07,4 04:40
73 34 Garbuz Marcin M (73) 1973 M40 (24) POL Zadyszka Oświęcim Rajsko 17:04,7(76) 34:22,3(78) 51:38,8 15:15,8 04:41
74 142 Porębski Marek M (74) 1971 M50 (12) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 16:41,0(71) 34:10,0(74) 52:13,3 15:50,3 04:44
75 39 Glos Marek M (75) 1985 M30 (22) POL Oświęcim 17:37,4(92) 34:56,6(82) 52:19,9 15:56,9 04:45
76 11 Bielak Sławomir M (76) 1977 M40 (25) POL Bieruń 16:21,6(63) 33:37,4(69) 52:30,7 16:07,7 04:46
77 72 Kastelik Mariusz M (77) 1981 M40 (26) POL Zadyszka Oświęcim Wolbrom 17:11,6(79) 34:52,5(80) 52:32,5 16:09,5 04:46
78 173 Syryński-Giro Sebastian M (78) 1978 M40 (27) POL MJMetal Oświęcim 18:26,8(118) 35:15,7(86) 52:33,6 16:10,6 04:46
79 158 Senkowski Tymoteusz M (79) 2005 M20 (16) POL Brzeszcze 17:18,5(82) 34:49,9(79) 52:41,8 16:18,8 04:47
80 137 Pióro Grzegorz M (80) 1976 M40 (28) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 17:26,1(87) 35:00,7(84) 53:11,4 16:48,4 04:50
81 30 Fabin Henryk M (81) 1962 M60 (3) POL Zator 17:55,2(99) 35:34,2(90) 53:28,3 17:05,3 04:51
82 62 Jargus Tomasz M (82) 1982 M40 (29) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 17:55,7(100) 35:57,4(97) 53:36,8 17:13,8 04:52
83 85 Krzemień Krzysztof M (83) 1977 M40 (30) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 17:23,1(85) 35:15,9(87) 53:45,1 17:22,1 04:53
84 29 Drozdowski Tomasz M (84) 1982 M40 (31) POL Zaborze 17:56,3(101) 35:34,2(89) 53:53,5 17:30,5 04:53
85 197 Zabrzański Alfred M (85) 1954 M60 (4) POL Run Gloria Chrzanów 17:33,8(89) 35:48,8(93) 54:14,1 17:51,1 04:55
86 5 Bałdys Grzegorz M (86) 1985 M30 (23) POL Brzezinka 17:40,3(94) 35:53,0(96) 54:19,1 17:56,1 04:56
87 23 Chrobok Marcin M (87) 1977 M40 (32) POL Oświęcim 17:45,7(95) 35:48,9(94) 54:26,5 18:03,5 04:56
88 136 Pilszyk Kazimierz M (88) 1959 M60 (5) POL SENIORZY Grojec K. Oświęcimia 17:38,0(93) 35:52,1(95) 54:28,4 18:05,4 04:57
89 70 Jurecki Ryszard M (89) 1976 M40 (33) POL MOSTIV Wieliczka 18:25,6(116) 36:35,6(103) 54:29,1 18:06,1 04:57
90 37 Giermek Michał M (90) 1994 M20 (17) POL Kraków 17:52,2(97) 36:15,5(101) 54:31,8 18:08,8 04:57
91 104 Mączka Mateusz M (91) 1987 M30 (24) POL TEAM JEEP Poręba Wielka 17:03,4(75) 35:46,3(91) 54:36,5 18:13,5 04:57
92 6 Bandoła Rafał M (92) 1994 M20 (18) POL Run For It Wadowice Wadowice 17:37,2(91) 35:46,9(92) 54:40,7 18:17,7 04:58
93 88 Kurysia Piotr M (93) 1975 M40 (34) POL Highlanders Bujakow 17:54,4(98) 35:31,9(88) 54:55,2 18:32,2 04:59
94 17 Bulanda Andrzej M (94) 1977 M40 (35) POL Bieruń 17:35,0(90) 36:11,0(99) 55:02,4 18:39,4 05:00
95 58 Janus Piotr M (95) 1981 M40 (36) POL Zaborze 18:04,9(105) 36:12,8(100) 55:06,7 18:43,7 05:00
96 76 Kłeczek Piotr M (96) 1977 M40 (37) POL Park Run Trzebinia 17:29,9(88) 36:25,3(102) 55:40,1 19:17,1 05:03
97 92 Lenart Artur M (97) 1971 M50 (13) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 18:23,4(111) 37:01,3(110) 55:53,7 19:30,7 05:04
98 168 Sołtys Sebastian M (98) 1984 M30 (25) POL Spytaktiv Ryczów 18:24,8(114) 36:59,9(107) 55:54,3 19:31,3 05:04
99 24 Ciak Bartłomiej M (99) 1989 M30 (26) POL Oświęcim Woj. Małopolskie 18:14,9(107) 36:55,0(106) 56:09,0 19:46,0 05:06
100 155 Ryszka Piotr M (100) 1981 M40 (38) POL Grojec 19:08,8(133) 37:42,5(118) 56:09,9 19:46,9 05:06
101 200 Domasik Sławomir M (101) 1971 M50 (14) POL Oświęcim 18:12,0(106) 36:47,9(105) 56:10,6 19:47,6 05:06
102 83 Krawczykiewicz Marcin M (102) 1974 M40 (39) POL Chrzanow 19:08,9(134) 37:56,2(121) 56:10,8 19:47,8 05:06
103 61 Jargus Paweł M (103) 1975 M40 (40) POL Aktywna Dolina Karpia Podolsze 17:48,5(96) 36:41,3(104) 56:45,6 20:22,6 05:09
104 209 Kaczor Paweł M (104) 1982 M40 (41) POL Oświęcim 18:18,0(108) 37:38,1(115) 57:01,1 20:38,1 05:11
105 202 Kulig Krzysztof M (105) 1990 M30 (27) POL Jawiszowice 19:41,8(140) 38:43,5(132) 57:06,9 20:43,9 05:11
106 101 Marcak Przemek M (106) 1980 M40 (42) POL D.A.M.Y.R.A.D.E. Oświęcim 18:45,4(122) 37:41,3(117) 57:08,6 20:45,6 05:11
107 109 Moskal Marcin M (107) 1983 M30 (28) POL Oświęcim 19:03,9(131) 38:22,9(130) 57:13,8 20:50,8 05:12
108 100 Malec Pawel M (108) 1995 M20 (19) POL Brzeszcze 17:59,4(102) 37:25,5(111) 57:14,2 20:51,2 05:12
109 48 Grzesło Mateusz M (109) 1995 M20 (20) POL Nidek 19:13,3(135) 38:19,8(127) 57:18,1 20:55,1 05:12
110 82 Krawczyk Mirosław M (110) 1958 M60 (6) POL MJ METAL OŚWIĘCIM Oświęcim 18:23,6(112) 37:45,9(119) 57:20,3 20:57,3 05:12
111 148 Ratyński Krzysztof M (111) 1980 M40 (43) POL Oświęcim 18:59,8(127) 37:57,9(122) 57:23,8 21:00,8 05:13
112 28 Drabek Piotr M (112) 1985 M30 (29) POL seniorzy Oświęcim 20:06,7(148) 38:45,6(133) 57:24,0 21:01,0 05:13
113 2 Adamski Dawid M (113) 1995 M20 (21) POL Brzeszcze 18:00,4(103) 37:33,2(113) 57:32,1 21:09,1 05:13
114 153 Ryszka Piotr M (114) 1976 M40 (44) POL Oświęcim 18:20,8(109) 37:36,4(114) 57:58,8 21:35,8 05:16
115 16 Bukowczan Mateusz M (115) 1995 M20 (22) POL Kraków 18:48,6(123) 38:20,5(128) 58:06,1 21:43,1 05:16
116 113 Nowak Sławomir M (116) 1985 M30 (30) POL Run GLORIA Chrzanów 18:48,9(124) 38:20,9(129) 58:06,3 21:43,3 05:16
117 201 Nieśpielak Oskar M (117) 1990 M30 (31) POL Oświęcim 18:31,0(120) 38:06,9(123) 58:24,4 22:01,4 05:18
118 84 Krzemień Krzysztof M (118) 1996 M20 (23) POL Kupię 3 tony ekogroszku Kraków 19:02,0(129) 38:17,6(124) 58:31,9 22:08,9 05:19
119 74 Kędzierski Adrian Mateusz M (119) 1996 M20 (24) POL Kupię 3 tony ekogroszku Poręba Wielka 19:02,3(130) 38:19,2(125) 58:32,4 22:09,4 05:19
120 184 Wasztyl Marek M (120) 1977 M40 (45) POL Setbol Oświęcim 19:51,7(145) 39:09,5(138) 58:35,3 22:12,3 05:19
121 25 Ciereszko Stanisław M (121) 1983 M30 (32) POL RKS CHUWDU Chrzanów 19:08,3(132) 38:46,7(134) 58:56,1 22:33,1 05:21
122 46 Grzesina Arkadiusz M (122) 1977 M40 (46) POL Oświęcim 20:11,5(150) 39:38,2(140) 59:10,9 22:47,9 05:22
123 90 Kwarciak Adam M (123) 1984 M30 (33) POL Hydro Zasapani Chrzanów 19:30,7(138) 39:21,9(139) 59:20,2 22:57,2 05:23
124 128 Pater Janusz M (124) 1978 M40 (47) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 18:32,8(121) 39:00,9(136) 59:25,0 23:02,0 05:24
125 56 Janiczek Bartosz M (125) 1985 M30 (34) POL Zaborze 18:30,1(119) 38:53,6(135) 59:35,2 23:12,2 05:25
126 50 Heród Jakub M (126) 1987 M30 (35) POL Oświęcim 20:07,4(149) 39:45,1(144) 59:51,9 23:28,9 05:26
127 154 Ryszka Jan M (127) 1953 M60 (7) POL Oświęcim 18:58,6(126) 39:04,0(137) 59:58,1 23:35,1 05:27
128 119 Obstarczyk Mirosław M (128) 1960 M60 (8) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 20:00,3(146) 40:11,1(146) 1:00:28,8 24:05,8 05:29
129 141 Podolak Alfred M (129) 1960 M60 (9) POL LAKS FRETPOL Pyskowice 19:14,6(136) 39:44,0(142) 1:00:33,0 24:10,0 05:30
130 114 Nowak Michał M (130) 1978 M40 (48) POL HYDRO ZaSAPAni Trzebinia 19:43,1(141) 39:48,8(145) 1:00:41,1 24:18,1 05:31
131 40 Gnatowsky Waldemar M (131) 1975 M40 (49) POL Bielsko-Biala 20:03,0(147) 40:46,8(148) 1:01:06,9 24:43,9 05:33
132 147 Pyza Łukasz M (132) 1992 M30 (36) POL Polanka Wielka 20:39,3(154) 40:57,4(149) 1:01:25,7 25:02,7 05:35
133 208 Rosół Paweł M (133) 1985 M30 (37) POL Zasapani Hydro Chrzanów 19:49,1(144) 40:18,4(147) 1:02:08,1 25:45,1 05:38
134 127 Passendorfer Marek M (134) 1993 M20 (25) POL Oświęcim 20:16,6(151) 41:01,4(151) 1:02:13,1 25:50,1 05:39
135 64 Jarosz Jacek M (135) 1967 M50 (15) POL Osiek 20:39,4(155) 41:08,7(153) 1:03:19,5 26:56,5 05:45
136 194 Wrona Marek M (136) 1986 M30 (38) POL Hydro Zasapani Libiąż 21:00,3(159) 42:36,6(157) 1:04:43,6 28:20,6 05:53
137 67 Jarzyna Adam M (137) 1954 M60 (10) POL Polanka Wielka 21:11,1(161) 42:57,6(162) 1:04:50,8 28:27,8 05:53
138 27 Domin Łukasz M (138) 1980 M40 (50) POL Run Gloria Zagórze 20:42,1(156) 42:31,6(155) 1:05:00,1 28:37,1 05:54
139 204 Zygmunt Damian M (139) 1979 M40 (51) POL ZIXOR Katowice 19:47,4(143) 42:13,0(154) 1:05:00,6 28:37,6 05:54
140 189 Włodarski Patryk M (140) 1981 M40 (52) POL TRiO Team Oświęcim Oświęcim 21:19,9(164) 42:49,4(160) 1:05:09,5 28:46,5 05:55
141 71 Kapitan Artur M (141) 1977 M40 (53) POL Oświęcim 21:17,3(162) 43:48,6(166) 1:05:48,9 29:25,9 05:58
142 187 Włodarczyk Michał M (142) 1986 M30 (39) POL Kraków 23:46,9(180) 46:10,2(175) 1:06:29,1 30:06,1 06:02
143 206 Wojtaszczyk Joachim M (143) 2005 M20 (26) POL Przeciszów 21:20,6(165) 44:01,4(172) 1:06:43,1 30:20,1 06:03
144 165 Smoleń Dawid M (144) 1991 M30 (40) POL HYDRO ZASAPANI Chrzanów 21:25,3(167) 43:40,3(164) 1:07:24,0 31:01,0 06:07
145 166 Socha Piotr M (145) 1995 M20 (27) POL Kupię 3 tony ekogroszku Oświęcim 21:27,0(168) 43:49,6(168) 1:07:25,5 31:02,5 06:07
146 73 Katerla Jakub M (146) 1996 M20 (28) POL Kupię 3 tony ekogroszku Zaborze 21:27,4(169) 43:49,4(167) 1:07:25,6 31:02,6 06:07
147 68 Jastrzębiowski Andrzej M (147) 1977 M40 (54) POL Rajsko 21:31,0(170) 43:52,5(169) 1:07:26,3 31:03,3 06:07
148 54 Janas Tomasz M (148) 1976 M40 (55) POL Osiek Biega Osiek 22:57,8(178) 46:18,3(176) 1:10:42,6 34:19,6 06:25
149 86 Kuna Wojciech M (149) 1993 M20 (29) POL Qna BAND Oświęcim 23:54,4(182) 50:18,1(182) 1:17:44,9 41:21,9 07:04
150 159 Seratowicz Adam M (150) 1952 M60 (11) POL MJ METAL OŚWIĘCIM Oświęcim 24:56,8(183) 52:59,3(183) 1:22:15,4 45:52,4 07:28
151 98 Madej Józef M (151) 1951 M60 (12) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 28:30,5(184) 58:25,5(184) 1:29:32,2 53:09,2 08:08
DNF 203 Zygmunt Patryk M 2004 M20 POL ZIXOR Katowice 19:45,9(142)
DNS 3 Adamus Janusz M 1978 M40 POL Osiek
DNS 19 Bury Rafał M 1971 M50 POL Run Gloria Zagórze
DNS 33 Galaś Andrzej M 1985 M30 POL Chełmek
DNS 69 Jędrusik Dawid M 1991 M30 POL Brzeszcze
DNS 96 Łapiński Robert M 1981 M40 POL Osiek Biega Gierałtowice
DNS 97 Maciborek Witold M 1963 M50 POL Oświęcim
DNS 117 Nycz Krzysztof M 1995 M20 POL Oświęcim
DNS 120 Ocylok Adam M 1972 M50 POL Ruda Śląska
DNS 150 Rogalski Witold M 1985 M30 POL Imielin
DNS 152 Rybarz Artur M 1964 M50 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze
DNS 170 Sudara Robert M 1987 M30 POL Dąbrowa Górnicza
DNS 174 Szałaśny Paweł M 1981 M40 POL Star Trek Brzeszcze
DNS 182 Tomasiczek Dawid M 1992 M30 POL RozBBiegane Dankowice Dankowice
DNS 199 Żmigrodzki Ryszard M 1958 M60 POL Słomniki

BGTimeSport © 2015-2020