Jedenastka na 11 Listopada 2022r

Wydarzenie:
Jedenastka na 11 Listopada Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
OKB Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2022
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
209
Ukończyło:
185
Nieklasyfikowani:
24
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2WynikStrataTempo
1 43 Grabowska Szyszka Elżbieta K (1) 1982 K40 (1) POL Zasole 15:19,3(35) 30:59,9(40) 46:57,3 04:16
2 52 Jachimczyk-Korbut Aleksandra K (2) 1983 K30 (1) POL parkrun Chrzanów Chrzanów 15:25,5(41) 31:00,3(41) 47:12,7 00:15,4 04:17
3 123 Ołownia Agnieszka K (3) 1980 K40 (2) POL Zadyszka Oświęcim Trzebinia 15:25,2(39) 31:03,8(42) 47:23,2 00:25,9 04:18
4 12 Bigaj Justyna K (4) 1988 K30 (2) POL Run Gloria Libiąż 16:38,7(67) 33:34,9(68) 50:41,4 03:44,1 04:36
5 66 Jarzębowicz Beata K (5) 1981 K40 (3) POL Zadyszka Oświecim Zaborze 17:19,2(83) 34:52,7(81) 51:42,4 04:45,1 04:42
6 21 Chamczyk Hanna K (6) 1968 K50 (1) POL Biskupski Running Team Więckowice 17:13,9(80) 34:57,1(83) 52:58,2 06:00,9 04:48
7 9 Basta Dorota K (7) 1975 K40 (4) POL ZADYSZKA Oświęcim Chełmek 17:20,3(84) 35:01,0(85) 53:23,8 06:26,5 04:51
8 180 Śleziona Katarzyna K (8) 1970 K50 (2) POL OKB Zadyszka Oświęcim Bieruń 18:02,4(104) 36:08,3(98) 54:47,2 07:49,9 04:58
9 172 Suślik Weronika K (9) 2000 K20 (1) POL Ryczów 18:24,8(115) 37:00,5(108) 55:50,5 08:53,2 05:04
10 93 Lenart Joanna K (10) 1969 K50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 18:22,3(110) 37:00,6(109) 55:52,7 08:55,4 05:04
11 59 Janusz Barbara K (11) 1972 K50 (4) POL Kaniów 18:49,3(125) 37:31,1(112) 55:59,9 09:02,6 05:05
12 55 Janica Natalia K (12) 1997 K20 (2) POL Bielsko-Biała 18:26,4(117) 37:52,8(120) 57:17,0 10:19,7 05:12
13 42 Góralczyk Katarzyna K (13) 1974 K40 (5) POL Synthos Oświęcim 18:24,0(113) 37:41,1(116) 57:22,0 10:24,7 05:12
14 14 Bożek-Paul Barbara K (14) 1994 K20 (3) POL Oświecim 19:01,5(128) 38:19,7(126) 58:31,9 11:34,6 05:19
15 44 Graca Ewelina K (15) 1990 K30 (3) POL Oświęcim 19:17,2(137) 39:43,3(141) 59:10,7 12:13,4 05:22
16 138 Piskorz Katarzyna K (16) 2005 K20 (4) POL Oświęcim 19:35,3(139) 39:44,9(143) 59:16,8 12:19,5 05:23
17 132 Pieczara Roksana K (17) 1995 K20 (5) POL Brzezinka 17:15,1(81) 38:30,5(131) 59:21,5 12:24,2 05:23
18 146 Pyza Bogumiła K (18) 1992 K30 (4) POL Polanka Wielka 20:39,3(153) 40:57,5(150) 1:01:25,9 14:28,6 05:35
19 81 Kozłowska Karolina K (19) 1984 K30 (5) POL Oświęcim 20:16,7(152) 41:01,5(152) 1:02:13,1 15:15,8 05:39
20 179 Szyszka-Mądro Agata K (20) 1981 K40 (6) POL Łęki 21:39,8(171) 42:43,7(158) 1:04:10,2 17:12,9 05:50
21 57 Janus Renata K (21) 1983 K30 (6) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 21:01,1(160) 42:36,1(156) 1:04:45,5 17:48,2 05:53
22 188 Włodarska Anna K (22) 1983 K30 (7) POL Oświęcim 21:19,7(163) 42:48,5(159) 1:05:09,3 18:12,0 05:55
23 193 Wójcik Paulina K (23) 1998 K20 (6) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 21:57,9(174) 43:40,8(165) 1:05:36,8 18:39,5 05:57
24 112 Nowak Agnieszka K (24) 1983 K30 (8) POL Tarnów 20:52,3(157) 42:55,7(161) 1:05:44,8 18:47,5 05:58
25 121 Olejarz Marta K (25) 1992 K30 (9) POL Oświęcim 22:21,5(175) 45:24,7(174) 1:05:50,5 18:53,2 05:59
26 161 Siata Małgorzata K (26) 1980 K40 (7) POL parkrun Chrzanów Trzebinia 20:58,0(158) 43:35,8(163) 1:06:31,5 19:34,2 06:02
27 205 Cholewa Julia K (27) 2005 K20 (7) POL Gorzów 21:21,4(166) 44:01,3(171) 1:06:43,1 19:45,8 06:03
28 183 Wanat Agnieszka K (28) 1977 K40 (8) POL Oświęcim 21:55,8(173) 44:01,1(170) 1:06:58,1 20:00,8 06:05
29 7 Bartoszewicz Beata K (29) 1987 K30 (10) POL Zagórze 21:50,2(172) 44:54,6(173) 1:09:57,6 23:00,3 06:21
30 47 Grzesina Magdalena K (30) 1979 K40 (9) POL Oświęcim 23:03,4(179) 46:38,8(177) 1:11:06,8 24:09,5 06:27
31 45 Grębska Natalia K (31) 1997 K20 (8) POL Żywiec 47:16,8(178) 1:12:51,7 25:54,4 06:37
32 139 Płonka Małgorzata K (32) 1961 K60 (1) POL lecebochce Poręba Wielka 22:51,6(177) 47:35,7(180) 1:14:31,8 27:34,5 06:46
33 178 Szul Agnieszka K (33) 1992 K30 (11) POL Oświęcim 22:21,5(176) 47:16,9(179) 1:16:16,2 29:18,9 06:56
34 87 Kuna Kinga K (34) 1993 K20 (9) POL Qna BAND Oświęcim 23:54,3(181) 50:17,9(181) 1:17:44,7 30:47,4 07:04
DNS 49 Haśnik Daria K 1985 K30 POL Bieruń
DNS 99 Malec Anna K 1995 K20 POL Brzeszcze
DNS 105 McAlpin Patrycja K 1984 K30 POL Ballydrain Harriers Belfast
DNS 118 Nycz Agnieszka K 1998 K20 POL Oświęcim
DNS 126 Papuga Iwona K 1968 K50 POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice
DNS 131 Penkala Anna K 1997 K20 POL Wieprz
DNS 133 Pieczara Nikoletta K 2000 K20 POL Budzów
DNS 176 Szczelina Marta K 1982 K40 POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze
DNS 196 Zabrzańska Barbara K 1957 K60 POL Run Gloria Chrzanów

BGTimeSport © 2015-2020