8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-35 (M-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 144 Miskiewicz Mariusz M (1) 1981 M-35 (1) POL Biegiem przez Chybie Mnich 39:02,0(1) 1:15:22,0 05:01
2 83 Kadłubicki Marek M (5) 1982 M-35 (2) POL Czaniec 42:46,3(7) 1:19:56,0 04:34,0 05:19
3 41 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (3) POL Salco Garmin Team Zalesie 42:29,8(6) 1:20:36,8 05:14,8 05:22
4 178 Piętka Marcin M (7) 1978 M-35 (4) POL KS Kandahar Roczyny 42:16,1(5) 1:20:46,1 05:24,1 05:23
5 70 Gwiżdż Marcin M (12) 1973 M-35 (5) POL KS Kandahar Jaworzno 46:21,0(14) 1:29:39,0 14:17,0 05:58
6 165 Odróbka Stanisław M (14) 1979 M-35 (6) POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 48:28,4(17) 1:32:44,7 17:22,7 06:10
7 268 Wolek Szymon M (18) 1983 M-35 (7) POL TYCHY 50:05,4(28) 1:33:54,4 18:32,4 06:15
8 194 Pytlarz Wojtek M (19) 1978 M-35 (8) POL Bielsko-Biała 48:54,2(21) 1:33:57,6 18:35,6 06:15
9 25 Buda Jakub M (20) 1985 M-35 (9) POL Sułkowice 48:35,8(19) 1:34:18,2 18:56,2 06:17
10 116 Kostrzewa Wojciech M (21) 1982 M-35 (10) POL OSTR STAFF / Zadyszka Oświęcim Oświęcim 48:42,7(20) 1:34:28,3 19:06,3 06:17
11 248 Trznadel Maciej M (23) 1972 M-35 (11) POL KS Kandahar Bytom 50:46,7(31) 1:35:57,3 20:35,3 06:23
12 237 Szpunar Marek M (25) 1978 M-35 (12) POL Sonina 50:25,9(29) 1:36:16,1 20:54,1 06:25
13 147 Miśkiewicz Paweł M (27) 1978 M-35 (13) POL KS Kandahar Kozy 49:31,9(23) 1:36:59,7 21:37,7 06:27
14 114 Kosicki Łukasz M (28) 1981 M-35 (14) POL SIGNIFY Poland Bielsko BIELSKO-BIAŁA 50:34,9(30) 1:37:26,0 22:04,0 06:29
15 292 Kleszcz Grzegorz M (29) 1979 M-35 (15) POL Rzyki 51:12,8(33) 1:38:13,1 22:51,1 06:32
16 207 Ryłko Krzysztof M (31) 1973 M-35 (16) POL KS Kandahar/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 52:34,7(43) 1:38:51,9 23:29,9 06:35
17 186 Połubok Kajetan M (32) 1979 M-35 (17) POL KS Kandahar Tychy 51:51,1(37) 1:39:05,7 23:43,7 06:36
18 169 Oziębło Rafał M (33) 1983 M-35 (18) POL KS Kandahar / 42k.com.pl Chorzow 51:36,3(34) 1:39:25,1 24:03,1 06:37
19 85 Kalinowski Przemysław M (34) 1979 M-35 (19) POL Niesie mnie po lesie Warszawa 51:46,6(36) 1:39:39,4 24:17,4 06:38
20 14 Biegun Dariusz M (35) 1974 M-35 (20) POL Andrychów Running Sułkowice 52:48,1(46) 1:40:08,3 24:46,3 06:40
21 64 Grzesiak Marcin M (42) 1978 M-35 (21) POL Kęckie Harpagany Kęty 53:36,9(52) 1:41:57,4 26:35,4 06:47
22 130 Kuras Janusz M (43) 1972 M-35 (22) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 53:22,2(49) 1:42:48,0 27:26,0 06:51
23 89 Kardasz Franciszek M (44) 1979 M-35 (23) POL Jaworzno 53:28,3(51) 1:43:06,7 27:44,7 06:52
24 97 Kaźmierczak Sławomir M (46) 1985 M-35 (24) POL KS Kandahar Łaziska Górne 51:54,9(38) 1:45:19,9 29:57,9 07:01
25 57 Gostyński Krzysztof M (47) 1974 M-35 (25) POL Kraków 55:48,1(62) 1:45:40,6 30:18,6 07:02
26 229 Szala Krzysztof M (48) 1985 M-35 (26) POL 80dni.pl Łaziska Górne 54:27,6(55) 1:45:53,8 30:31,8 07:03
27 24 Brzeski Łukasz M (49) 1985 M-35 (27) POL ODLO UVEX TEAM Bielsko-Biała 54:55,5(56) 1:46:06,0 30:44,0 07:04
28 152 Mucha Grzegorz M (51) 1976 M-35 (28) POL Diabły Pancerne Zabierzów 55:11,3(59) 1:46:32,3 31:10,3 07:06
29 259 Widziak Piotr M (53) 1974 M-35 (29) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 57:07,1(74) 1:47:20,0 31:58,0 07:09
30 45 Fyda Robert M (54) 1980 M-35 (30) POL Kęty 54:58,4(57) 1:48:06,8 32:44,8 07:12
31 118 Kowalczyk Paweł M (56) 1974 M-35 (31) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 58:16,9(81) 1:48:36,1 33:14,1 07:14
32 17 Bilczewski Michał M (57) 1980 M-35 (32) POL Kęckie Harpagany Kęty 57:28,3(76) 1:48:38,8 33:16,8 07:14
33 140 Mastela Andrzej M (58) 1975 M-35 (33) POL Polplast biega Lubień 55:44,1(60) 1:48:44,8 33:22,8 07:14
34 50 Gąszczak Michał M (61) 1985 M-35 (34) POL RUNHOGS Tychy Tychy 56:55,7(73) 1:49:13,2 33:51,2 07:16
35 111 Kolasa Robert M (62) 1977 M-35 (35) POL Signify Bielsko-Biała 56:37,0(69) 1:50:13,4 34:51,4 07:20
36 87 Kania Bartosz M (63) 1979 M-35 (36) POL ASPN Cieszyn 56:16,4(65) 1:50:32,4 35:10,4 07:22
37 131 Kurek Łukasz M (65) 1983 M-35 (37) POL KS Pegaz Żabieniec/piaseczno 58:46,8(85) 1:51:08,2 35:46,2 07:24
38 150 Młocek Tomasz M (66) 1981 M-35 (38) POL Kęckie Harpagany Kęty 59:19,4(90) 1:51:12,9 35:50,9 07:24
39 200 Ring Rafał M (67) 1975 M-35 (39) POL Porąbka 57:25,6(75) 1:51:54,3 36:32,3 07:27
40 42 Fidor Michał M (68) 1979 M-35 (40) POL RUNHOGS Tychy Tychy 58:30,2(82) 1:52:02,5 36:40,5 07:28
41 211 Słonka Sebastian M (69) 1986 M-35 (41) POL Bielsko Biała 57:28,3(77) 1:52:06,5 36:44,5 07:28
42 72 Horak Roland M (72) 1982 M-35 (42) POL Kęckie Harpagany Kęty 58:36,6(83) 1:52:31,9 37:09,9 07:30
43 4 Badowski Rafal M (73) 1974 M-35 (43) POL Wszystko jest w głowie! Kraków 57:55,4(80) 1:52:36,8 37:14,8 07:30
44 53 Gierlotka Maciej M (75) 1976 M-35 (44) POL Pasjonat Gór Katowice 57:52,2(79) 1:52:50,8 37:28,8 07:31
45 199 Rębisz Paweł M (79) 1977 M-35 (45) POL KB MCKiS JAWORZNO jaworzno 1:03:25,1(115) 1:55:33,6 40:11,6 07:42
46 20 Błasiak Henryk M (81) 1973 M-35 (46) POL Porąbka 59:42,2(94) 1:56:08,7 40:46,7 07:44
47 11 Białek Paweł M (82) 1984 M-35 (47) POL Marklowice 1:00:10,3(95) 1:57:18,9 41:56,9 07:49
48 212 Smalcerz Michał M (83) 1981 M-35 (48) POL NajlepszaForma Dąbrowa Górnicza 1:02:16,3(111) 1:57:41,9 42:19,9 07:50
49 80 Jelonek Lukasz M (85) 1982 M-35 (49) POL Tarnowskie Gòry 1:01:08,2(104) 1:58:05,0 42:43,0 07:52
50 266 Witek Łukasz M (88) 1978 M-35 (50) POL WKSB Jaworze 56:19,3(68) 1:59:34,7 44:12,7 07:58
51 39 Duda Tomasz M (91) 1985 M-35 (51) POL Tychy 1:00:55,8(101) 1:59:53,9 44:31,9 07:59
52 162 Nowak Grzegorz M (92) 1975 M-35 (52) POL Bytom 1:01:31,8(107) 2:00:01,0 44:39,0 08:00
53 218 Stojanowski Dawid M (93) 1979 M-35 (53) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:00:57,6(102) 2:00:28,6 45:06,6 08:01
54 86 Kania Marian M (94) 1973 M-35 (54) POL LedwoZipie Rybnik 1:02:09,0(110) 2:01:16,0 45:54,0 08:05
55 263 Wiklik Wojciech M (95) 1981 M-35 (55) POL 35 Andrychów 1:00:37,0(98) 2:01:18,4 45:56,4 08:05
56 56 Gołębiowski Piotrek M (96) 1980 M-35 (56) POL Chorzów 1:03:39,5(116) 2:01:20,1 45:58,1 08:05
57 258 Wichrowski Maciej M (97) 1975 M-35 (57) POL Bytom 1:00:51,9(99) 2:02:23,1 47:01,1 08:09
58 164 Ocylok Adam M (99) 1972 M-35 (58) POL Chrono Service Ruda Śląska 1:04:28,5(122) 2:02:57,7 47:35,7 08:11
59 30 Chowaniak Andrzej M (102) 1982 M-35 (59) POL Covid Lungs on Fire Rzyki 1:04:04,2(119) 2:04:40,1 49:18,1 08:18
60 254 Wdowiak Szymon M (103) 1984 M-35 (60) POL 42k.com.pl Tychy 1:07:34,9(143) 2:05:00,5 49:38,5 08:20
61 279 Ziaja Wojciech M (104) 1981 M-35 (61) POL Jaworzno 1:04:59,8(125) 2:05:21,5 49:59,5 08:21
62 109 Koczurek Jerzy M (105) 1977 M-35 (62) POL Bielsko-Biała 1:05:17,2(128) 2:05:28,0 50:06,0 08:21
63 206 Ryczkiewicz Andrzej M (106) 1976 M-35 (63) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:05:59,0(133) 2:05:42,3 50:20,3 08:22
64 287 Żesławski Łukasz M (109) 1980 M-35 (64) POL Bytom 1:05:00,0(126) 2:06:23,5 51:01,5 08:25
65 242 Szymczak Rafał M (110) 1982 M-35 (65) POL Chorzów 1:05:48,9(131) 2:06:26,7 51:04,7 08:25
66 180 Piotrowski Andrzej M (111) 1972 M-35 (66) POL Ortoreh team Warszawa 1:04:05,4(121) 2:06:51,1 51:29,1 08:27
67 55 Gocal Łukasz M (115) 1981 M-35 (67) POL Tridivision triathlon team Tychy 1:06:18,1(136) 2:07:54,7 52:32,7 08:31
68 65 Grzesik Paweł M (117) 1976 M-35 (68) POL Oświęcim - Babice 1:06:11,5(134) 2:10:22,0 55:00,0 08:41
69 228 Syrek Bartosz M (119) 1985 M-35 (69) POL KS Połamaniec Rzeszów 1:06:34,7(138) 2:12:38,6 57:16,6 08:50
70 208 Sielicki Krzysztof M (120) 1981 M-35 (70) POL Mysiadło 1:08:03,5(146) 2:13:02,5 57:40,5 08:52
71 78 Jasicki Krzysztof M (121) 1980 M-35 (71) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:09:26,0(151) 2:13:05,5 57:43,5 08:52
72 172 Partyka Jakub M (123) 1981 M-35 (72) POL KB MCKiS/Trail Runners Jaworzno Jaworzno 1:09:32,9(153) 2:14:06,8 58:44,8 08:56
73 81 Jędrzejczyk Łukasz M (126) 1983 M-35 (73) POL Coca Cola Runners Mikołów 1:12:04,3(163) 2:14:53,4 59:31,4 08:59
74 94 Kastelik Mariusz M (128) 1981 M-35 (74) POL Zadyszka Oświęcim Wolbrom 1:09:24,7(150) 2:16:09,4 1:00:47,4 09:04
75 132 Kurysia Piotr M (130) 1975 M-35 (75) POL Highlanders Bujakow 1:10:32,0(155) 2:17:51,0 1:02:29,0 09:11
76 31 Chrobok Marcin M (131) 1977 M-35 (76) POL Oświęcim 1:12:24,0(165) 2:18:25,7 1:03:03,7 09:13
77 267 Wojtyła Piotr M (132) 1978 M-35 (77) POL Roczyny 1:09:18,9(149) 2:18:37,3 1:03:15,3 09:14
78 62 Grzebieluch Łukasz M (133) 1984 M-35 (78) POL Rybnik 1:07:43,5(144) 2:18:38,5 1:03:16,5 09:14
79 137 Łukaszuk Paweł M (134) 1979 M-35 (79) POL Pawko Runner Team Szczęsne 1:12:00,8(162) 2:20:50,4 1:05:28,4 09:23
80 274 Wysocki Tomek M (135) 1972 M-35 (80) POL OchajoRun & Friends Rybnik 1:12:46,6(166) 2:22:30,3 1:07:08,3 09:30
81 288 Żmudka Bartek M (136) 1978 M-35 (81) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE RYBNIK 1:12:50,3(167) 2:22:30,5 1:07:08,5 09:30
82 102 Kistowski Marcin M (139) 1971 M-35 (82) POL Jaworze 1:14:04,8(171) 2:25:40,8 1:10:18,8 09:42
83 261 Wiesiołek Paweł M (141) 1981 M-35 (83) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO katowice 1:17:07,0(184) 2:28:32,5 1:13:10,5 09:54
84 138 Malarczyk Sławomir M (143) 1985 M-35 (84) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:17:09,7(185) 2:29:45,8 1:14:23,8 09:59
85 2 Augustyniak Piotr M (146) 1982 M-35 (85) POL Sułkowice 1:13:35,3(169) 2:31:22,5 1:16:00,5 10:05
86 282 Zięba Łukasz M (147) 1981 M-35 (86) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:19:19,2(190) 2:31:28,1 1:16:06,1 10:05
87 215 Stańko Jerzy M (148) 1981 M-35 (87) POL Rusocice 1:04:57,5(124) 2:31:40,9 1:16:18,9 10:06
88 236 Szpernalowski Grzegorz M (149) 1985 M-35 (88) POL Bytom 1:17:06,3(183) 2:32:55,1 1:17:33,1 10:11
89 28 Chomicz Slawek M (150) 1979 M-35 (89) POL Atsko Zabrzeg 1:14:34,8(173) 2:33:31,0 1:18:09,0 10:14
90 260 Wiertelorz Paweł M (151) 1982 M-35 (90) POL Hati Team / BB Runners Bielsko-Biała 1:19:39,3(193) 2:35:14,3 1:19:52,3 10:20
91 173 Paszek Tomasz M (153) 1981 M-35 (91) POL ledwo źipia Suszec 1:19:16,7(189) 2:36:03,1 1:20:41,1 10:24
92 126 Krzemień Adrian M (154) 1976 M-35 (92) POL Ekotech Kalety 1:20:11,5(194) 2:39:34,0 1:24:12,0 10:38
93 255 Wesolowski Maciej M (155) 1978 M-35 (93) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 1:23:54,1(198) 2:42:59,9 1:27:37,9 10:51
94 66 Grzesina Arkadiusz M (156) 1977 M-35 (94) POL Oświęcim 1:22:42,5(196) 2:44:06,5 1:28:44,5 10:56
95 262 Więcek Przemysław M (157) 1980 M-35 (95) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:24:57,5(201) 2:51:50,1 1:36:28,1 11:27
DNF 142 Mikołajczyk Tyberiusz M 1977 M-35 POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 49:33,2(24)
DNS 1 Adamski Robert M 1985 M-35 POL Bieruń
DNS 13 Biedak Błażej M 1985 M-35 POL Pawko Runner Team / Piwna Sprawa Warszawa
DNS 18 Bizoń Tomasz M 1971 M-35 POL Andrychów Running Andrychow
DNS 27 Bytniewski Darek M 1977 M-35 POL Team Silesia Marathon Katowice
DNS 29 Chomicz Łukasz M 1983 M-35 POL Kozy
DNS 32 Chylaszek Daniel M 1982 M-35 POL Mysłowice
DNF 54 Gierok Artur M 1976 M-35 POL BIEGAM BO LUBIĘ KATOWICE
DNS 73 Hubczak Wojciech M 1972 M-35 POL Artech Forklift Zywiec
DNS 74 Hubczak Rafał M 1976 M-35 POL ARTECH FORKLIFT Łękawica
DNS 75 Iwański Maciej M 1981 M-35 POL SKORUPA TRIATHLON Oświecim
DNS 92 Kasolik Radoslaw M 1984 M-35 POL Kęckie Harpagany Kęty
DNS 93 Kasprowski Michał M 1984 M-35 POL Łaziska Górne
DNS 95 Kaszuba Bartosz, M 1981 M-35 POL Geriatric team Bielsko- Biała
DNS 99 Kędzior Dariusz M 1974 M-35 POL Biegowa Kuźnnia DąbrowaGórnicza
DNS 107 Kłos Krzysztof M 1981 M-35 POL Warszawa
DNS 110 Kokot Krzysztof M 1974 M-35 POL Żory
DNS 112 Kopyczok Michał M 1985 M-35 POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie
DNS 115 Kostkowicz Bartłomiej M 1976 M-35 POL Blue Jackets Team Brzezinka
DNS 119 Koza Robert M 1972 M-35 POL Carbon Silesia Sport Świętochłowice
DNS 129 Kudłacik Krzysztof M 1977 M-35 POL Roczyny
DNS 134 Lisak Wojciech M 1980 M-35 POL Katowice
DNS 136 Łoś Krzysztof M 1977 M-35 POL Bikesense Kraków
DNS 155 Nawieśniak Jan M 1983 M-35 POL JM Sport TEAM Mszana Dolna
DNS 163 Ociepka Daniel M 1981 M-35 POL Sosnowiec
DNS 167 Owerko Tomasz M 1981 M-35 POL SNW KW Kraków Modlniczka
DNS 168 Owerko Piotr M 1985 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 170 Paluch Daniel M 1976 M-35 POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA
DNS 171 Paluch Janusz M 1982 M-35 POL 42k Pro Team Tychy
DNS 176 Pierog Grzegorz M 1975 M-35 POL bielany wrocławskie
DNS 177 Pietras Tomasz M 1983 M-35 POL sympatyków Dzików Tychy
DNS 179 Pilśniak Krzysztof M 1973 M-35 POL Kraków
DNS 187 Pomian Adam M 1974 M-35 POL Bytom
DNS 189 Popis Patryk M 1984 M-35 POL Otwock
DNS 190 Przybylski Tomasz M 1985 M-35 POL Witaszyce
DNS 205 Rybarz Witold M 1971 M-35 POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze
DNS 209 Skowron Michał M 1984 M-35 POL do6ciu/Pozytywnie Zakręceni Kraków
DNS 223 Surowiec Michał M 1980 M-35 POL Wojkowice
DNS 225 Suska Łukasz M 1984 M-35 POL Zaliniametyteam Bieruń
DNS 226 Švach Janusz M 1976 M-35 POL Browar domowy Garaż Katowice
DNS 233 Szczygieł Krzysztof M 1978 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 251 Wagner Grzegorz M 1985 M-35 POL Ruda Śląska
DNS 253 Wasilewski Maciek M 1983 M-35 POL Warszawa
DNS 277 Zawadzki Wieslaw M 1973 M-35 POL WKSB Brzoskwinia
DNS 278 Zborowski Tomasz M 1976 M-35 POL Sułkowice
DNS 284 Zysk Dariusz M 1980 M-35 POL Katowice

BGTimeSport © 2015-2020