8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 144 Miskiewicz Mariusz M (1) 1981 M-35 (1) POL Biegiem przez Chybie Mnich 39:02,0(1) 1:15:22,0 05:01
2 3 Bachleda-Księdzularz Jakub M (2) 2001 M-18 (1) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 40:00,6(2) 1:17:32,1 02:10,1 05:10
3 270 Wołąkiewicz Piotr M (3) 1997 M-18 (2) POL Bielsko - Biała 40:39,9(3) 1:17:45,0 02:23,0 05:11
4 105 Klamut Michał M (4) 1992 M-18 (3) POL Dynafit / GOPR Karkonosze Karpacz 41:09,1(4) 1:18:02,8 02:40,8 05:12
5 83 Kadłubicki Marek M (5) 1982 M-35 (2) POL Czaniec 42:46,3(7) 1:19:56,0 04:34,0 05:19
6 41 Faron Robert M (6) 1974 M-35 (3) POL Salco Garmin Team Zalesie 42:29,8(6) 1:20:36,8 05:14,8 05:22
7 178 Piętka Marcin M (7) 1978 M-35 (4) POL KS Kandahar Roczyny 42:16,1(5) 1:20:46,1 05:24,1 05:23
8 184 Początko Łukasz M (8) 1992 M-18 (4) POL Higlanders Kobiernice 43:41,5(8) 1:22:37,0 07:15,0 05:30
9 90 Karpierz Karol M (9) 1993 M-18 (5) POL Tatrzański Klub Narciarski Ostrowsko 43:46,3(9) 1:25:12,9 09:50,9 05:40
10 193 Pyrek Przemysław M (10) 1994 M-18 (6) POL KS Kandahar / Scarpa Team Polska Oświęcim 46:08,9(13) 1:27:36,1 12:14,1 05:50
11 197 Rakus Kornel M (11) 1970 M-50 (1) POL KS Kandahar / MAKRak Kisielów 44:33,9(10) 1:28:35,4 13:13,4 05:54
12 70 Gwiżdż Marcin M (12) 1973 M-35 (5) POL KS Kandahar Jaworzno 46:21,0(14) 1:29:39,0 14:17,0 05:58
13 291 Jarčuška Václav M (13) 1992 M-18 (7) SVK Krivany 45:35,2(12) 1:31:38,2 16:16,2 06:06
14 165 Odróbka Stanisław M (14) 1979 M-35 (6) POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie 48:28,4(17) 1:32:44,7 17:22,7 06:10
15 230 Szatanik Zbigniew M (15) 1968 M-50 (2) POL Ujsoły 46:36,0(15) 1:33:16,0 17:54,0 06:13
16 191 Puchlerski Marek M (16) 1970 M-50 (3) POL KS Kandahar Gliwice 49:08,2(22) 1:33:20,2 17:58,2 06:13
17 214 Sosnal Dawid M (17) 1989 M-18 (8) POL Ks Kalinowa Sosnowiec 49:36,0(25) 1:33:24,9 18:02,9 06:13
18 268 Wolek Szymon M (18) 1983 M-35 (7) POL TYCHY 50:05,4(28) 1:33:54,4 18:32,4 06:15
19 194 Pytlarz Wojtek M (19) 1978 M-35 (8) POL Bielsko-Biała 48:54,2(21) 1:33:57,6 18:35,6 06:15
20 25 Buda Jakub M (20) 1985 M-35 (9) POL Sułkowice 48:35,8(19) 1:34:18,2 18:56,2 06:17
21 116 Kostrzewa Wojciech M (21) 1982 M-35 (10) POL OSTR STAFF / Zadyszka Oświęcim Oświęcim 48:42,7(20) 1:34:28,3 19:06,3 06:17
22 213 Sokołowski Marek M (22) 1969 M-50 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 49:57,0(26) 1:35:37,7 20:15,7 06:22
23 248 Trznadel Maciej M (23) 1972 M-35 (11) POL KS Kandahar Bytom 50:46,7(31) 1:35:57,3 20:35,3 06:23
24 231 Szczerba Jakub M (24) 1988 M-18 (9) POL KW Lubliniec Lubliniec 48:31,8(18) 1:36:06,3 20:44,3 06:24
25 237 Szpunar Marek M (25) 1978 M-35 (12) POL Sonina 50:25,9(29) 1:36:16,1 20:54,1 06:25
26 36 Czernik Krzysztof M (26) 1990 M-18 (10) POL KS Kandahar Rybnik 50:03,9(27) 1:36:30,5 21:08,5 06:26
27 147 Miśkiewicz Paweł M (27) 1978 M-35 (13) POL KS Kandahar Kozy 49:31,9(23) 1:36:59,7 21:37,7 06:27
28 114 Kosicki Łukasz M (28) 1981 M-35 (14) POL SIGNIFY Poland Bielsko BIELSKO-BIAŁA 50:34,9(30) 1:37:26,0 22:04,0 06:29
29 292 Kleszcz Grzegorz M (29) 1979 M-35 (15) POL Rzyki 51:12,8(33) 1:38:13,1 22:51,1 06:32
30 148 Mitoraj Piotr M (30) 1991 M-18 (11) POL KS Kandahar Oświęcim 51:41,7(35) 1:38:28,0 23:06,0 06:33
31 207 Ryłko Krzysztof M (31) 1973 M-35 (16) POL KS Kandahar/Zadyszka Oświęcim Oświęcim 52:34,7(43) 1:38:51,9 23:29,9 06:35
32 186 Połubok Kajetan M (32) 1979 M-35 (17) POL KS Kandahar Tychy 51:51,1(37) 1:39:05,7 23:43,7 06:36
33 169 Oziębło Rafał M (33) 1983 M-35 (18) POL KS Kandahar / 42k.com.pl Chorzow 51:36,3(34) 1:39:25,1 24:03,1 06:37
34 85 Kalinowski Przemysław M (34) 1979 M-35 (19) POL Niesie mnie po lesie Warszawa 51:46,6(36) 1:39:39,4 24:17,4 06:38
35 14 Biegun Dariusz M (35) 1974 M-35 (20) POL Andrychów Running Sułkowice 52:48,1(46) 1:40:08,3 24:46,3 06:40
36 272 Wójcik Robert M (36) 1988 M-18 (12) POL Tychy 52:38,6(44) 1:40:28,6 25:06,6 06:41
37 69 Gutan Damian M (37) 1997 M-18 (13) POL Bielsko-Biała 52:14,4(40) 1:40:37,2 25:15,2 06:42
38 106 Klima Adam M (38) 1990 M-18 (14) POL RUNHOGS Tychy Tychy 52:43,4(45) 1:40:41,0 25:19,0 06:42
39 108 Kocemba Kamil M (39) 1986 M-18 (15) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 52:16,7(41) 1:40:46,6 25:24,6 06:43
40 96 Kawecki Stanisław M (40) 1971 M-50 (5) POL Olza Cieszyn Cieszyn 53:01,1(47) 1:41:22,3 26:00,3 06:45
41 161 Nosalik Marek M (41) 1965 M-50 (6) POL MTA Żywiec 52:13,9(39) 1:41:24,1 26:02,1 06:45
42 64 Grzesiak Marcin M (42) 1978 M-35 (21) POL Kęckie Harpagany Kęty 53:36,9(52) 1:41:57,4 26:35,4 06:47
43 130 Kuras Janusz M (43) 1972 M-35 (22) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 53:22,2(49) 1:42:48,0 27:26,0 06:51
44 89 Kardasz Franciszek M (44) 1979 M-35 (23) POL Jaworzno 53:28,3(51) 1:43:06,7 27:44,7 06:52
45 34 Cieslak Ryszard M (45) 1966 M-50 (7) POL KS Kandahar Kozy 53:08,4(48) 1:44:08,0 28:46,0 06:56
46 97 Kaźmierczak Sławomir M (46) 1985 M-35 (24) POL KS Kandahar Łaziska Górne 51:54,9(38) 1:45:19,9 29:57,9 07:01
47 57 Gostyński Krzysztof M (47) 1974 M-35 (25) POL Kraków 55:48,1(62) 1:45:40,6 30:18,6 07:02
48 229 Szala Krzysztof M (48) 1985 M-35 (26) POL 80dni.pl Łaziska Górne 54:27,6(55) 1:45:53,8 30:31,8 07:03
49 24 Brzeski Łukasz M (49) 1985 M-35 (27) POL ODLO UVEX TEAM Bielsko-Biała 54:55,5(56) 1:46:06,0 30:44,0 07:04
50 234 Szczypka Piotr M (50) 1989 M-18 (16) POL Biegiem przez Chybie Chybie 53:50,5(54) 1:46:13,3 30:51,3 07:04
51 152 Mucha Grzegorz M (51) 1976 M-35 (28) POL Diabły Pancerne Zabierzów 55:11,3(59) 1:46:32,3 31:10,3 07:06
52 202 Romański Łukasz M (52) 1987 M-18 (17) POL Bielsko-Biala 55:10,8(58) 1:46:59,4 31:37,4 07:07
53 259 Widziak Piotr M (53) 1974 M-35 (29) POL Rybnicka Grupa Biegowa Rybnik 57:07,1(74) 1:47:20,0 31:58,0 07:09
54 45 Fyda Robert M (54) 1980 M-35 (30) POL Kęty 54:58,4(57) 1:48:06,8 32:44,8 07:12
55 67 Grzybek Antoni M (55) 1969 M-50 (8) POL Pierściec 55:45,9(61) 1:48:16,9 32:54,9 07:13
56 118 Kowalczyk Paweł M (56) 1974 M-35 (31) POL KĘCKIE HARPAGANY KĘTY 58:16,9(81) 1:48:36,1 33:14,1 07:14
57 17 Bilczewski Michał M (57) 1980 M-35 (32) POL Kęckie Harpagany Kęty 57:28,3(76) 1:48:38,8 33:16,8 07:14
58 140 Mastela Andrzej M (58) 1975 M-35 (33) POL Polplast biega Lubień 55:44,1(60) 1:48:44,8 33:22,8 07:14
59 145 Miszczyk Roman M (59) 1970 M-50 (9) POL Aktywne Beskidy WKSB Bystra 56:51,2(71) 1:48:48,7 33:26,7 07:15
60 159 Noga Adam M (60) 1970 M-50 (10) POL KS Kandahar Bieruń 56:42,4(70) 1:48:57,0 33:35,0 07:15
61 50 Gąszczak Michał M (61) 1985 M-35 (34) POL RUNHOGS Tychy Tychy 56:55,7(73) 1:49:13,2 33:51,2 07:16
62 111 Kolasa Robert M (62) 1977 M-35 (35) POL Signify Bielsko-Biała 56:37,0(69) 1:50:13,4 34:51,4 07:20
63 87 Kania Bartosz M (63) 1979 M-35 (36) POL ASPN Cieszyn 56:16,4(65) 1:50:32,4 35:10,4 07:22
64 192 Puławski Karol M (64) 1992 M-18 (18) POL Warszawa 1:01:10,0(105) 1:51:01,9 35:39,9 07:24
65 131 Kurek Łukasz M (65) 1983 M-35 (37) POL KS Pegaz Żabieniec/piaseczno 58:46,8(85) 1:51:08,2 35:46,2 07:24
66 150 Młocek Tomasz M (66) 1981 M-35 (38) POL Kęckie Harpagany Kęty 59:19,4(90) 1:51:12,9 35:50,9 07:24
67 200 Ring Rafał M (67) 1975 M-35 (39) POL Porąbka 57:25,6(75) 1:51:54,3 36:32,3 07:27
68 42 Fidor Michał M (68) 1979 M-35 (40) POL RUNHOGS Tychy Tychy 58:30,2(82) 1:52:02,5 36:40,5 07:28
69 211 Słonka Sebastian M (69) 1986 M-35 (41) POL Bielsko Biała 57:28,3(77) 1:52:06,5 36:44,5 07:28
70 252 Wagner Robert M (70) 1971 M-50 (11) POL KS Kandahar Bytom 57:40,4(78) 1:52:20,5 36:58,5 07:29
71 35 Czernecki Jacek M (71) 1991 M-18 (19) POL Carbon Silesia Sport Katowice 59:18,2(89) 1:52:28,3 37:06,3 07:29
72 72 Horak Roland M (72) 1982 M-35 (42) POL Kęckie Harpagany Kęty 58:36,6(83) 1:52:31,9 37:09,9 07:30
73 4 Badowski Rafal M (73) 1974 M-35 (43) POL Wszystko jest w głowie! Kraków 57:55,4(80) 1:52:36,8 37:14,8 07:30
74 188 Popik Kamil M (74) 1994 M-18 (20) POL Bielsko-Biała 59:26,7(92) 1:52:46,4 37:24,4 07:31
75 53 Gierlotka Maciej M (75) 1976 M-35 (44) POL Pasjonat Gór Katowice 57:52,2(79) 1:52:50,8 37:28,8 07:31
76 49 Gawroński Ireneusz M (76) 1960 M-50 (12) POL AMATOR Czechowice-Dziedzice 59:24,7(91) 1:52:56,3 37:34,3 07:31
77 43 Fojcik Grzegorz M (77) 1967 M-50 (13) POL - Rybnik 56:19,3(67) 1:54:53,1 39:31,1 07:39
78 79 Jastrzębski Przemysław M (78) 1990 M-18 (21) POL Wrocław 59:01,2(87) 1:55:01,8 39:39,8 07:40
79 199 Rębisz Paweł M (79) 1977 M-35 (45) POL KB MCKiS JAWORZNO jaworzno 1:03:25,1(115) 1:55:33,6 40:11,6 07:42
80 271 Wójcik Jacek M (80) 1970 M-50 (14) POL Bytom 58:43,5(84) 1:56:01,9 40:39,9 07:44
81 20 Błasiak Henryk M (81) 1973 M-35 (46) POL Porąbka 59:42,2(94) 1:56:08,7 40:46,7 07:44
82 11 Białek Paweł M (82) 1984 M-35 (47) POL Marklowice 1:00:10,3(95) 1:57:18,9 41:56,9 07:49
83 212 Smalcerz Michał M (83) 1981 M-35 (48) POL NajlepszaForma Dąbrowa Górnicza 1:02:16,3(111) 1:57:41,9 42:19,9 07:50
84 201 Roczkalski Mirosław M (84) 1969 M-50 (15) POL niezrzeszony Jaworzno 59:40,0(93) 1:57:50,8 42:28,8 07:51
85 80 Jelonek Lukasz M (85) 1982 M-35 (49) POL Tarnowskie Gòry 1:01:08,2(104) 1:58:05,0 42:43,0 07:52
86 122 Krasoń Marcin M (86) 1996 M-18 (22) POL Hucisko 1:00:17,3(97) 1:58:07,4 42:45,4 07:52
87 104 Kiznar Tomasz M (87) 1991 M-18 (23) POL ANDRYCHÓW RUNNING Rzyki 1:01:17,5(106) 1:58:46,9 43:24,9 07:55
88 266 Witek Łukasz M (88) 1978 M-35 (50) POL WKSB Jaworze 56:19,3(68) 1:59:34,7 44:12,7 07:58
89 128 Krzyżewski Roger M (89) 1988 M-18 (24) POL Kraków 1:03:54,5(117) 1:59:44,9 44:22,9 07:58
90 257 Wesołowski Marcin M (90) 1970 M-50 (16) POL Wyznawcy końca Sezonu Biegowego Bielsko-biała 1:02:24,6(112) 1:59:53,0 44:31,0 07:59
91 39 Duda Tomasz M (91) 1985 M-35 (51) POL Tychy 1:00:55,8(101) 1:59:53,9 44:31,9 07:59
92 162 Nowak Grzegorz M (92) 1975 M-35 (52) POL Bytom 1:01:31,8(107) 2:00:01,0 44:39,0 08:00
93 218 Stojanowski Dawid M (93) 1979 M-35 (53) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:00:57,6(102) 2:00:28,6 45:06,6 08:01
94 86 Kania Marian M (94) 1973 M-35 (54) POL LedwoZipie Rybnik 1:02:09,0(110) 2:01:16,0 45:54,0 08:05
95 263 Wiklik Wojciech M (95) 1981 M-35 (55) POL 35 Andrychów 1:00:37,0(98) 2:01:18,4 45:56,4 08:05
96 56 Gołębiowski Piotrek M (96) 1980 M-35 (56) POL Chorzów 1:03:39,5(116) 2:01:20,1 45:58,1 08:05
97 258 Wichrowski Maciej M (97) 1975 M-35 (57) POL Bytom 1:00:51,9(99) 2:02:23,1 47:01,1 08:09
98 5 Badura Wojtek M (98) 1967 M-50 (17) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:04:43,9(123) 2:02:25,8 47:03,8 08:09
99 164 Ocylok Adam M (99) 1972 M-35 (58) POL Chrono Service Ruda Śląska 1:04:28,5(122) 2:02:57,7 47:35,7 08:11
100 117 Kotarba Mateusz M (100) 1990 M-18 (25) POL POLSKA GUROM Rzeszów 1:03:57,0(118) 2:03:14,2 47:52,2 08:12
101 113 Kos Piotr M (101) 1989 M-18 (26) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:02:40,1(113) 2:04:13,7 48:51,7 08:16
102 30 Chowaniak Andrzej M (102) 1982 M-35 (59) POL Covid Lungs on Fire Rzyki 1:04:04,2(119) 2:04:40,1 49:18,1 08:18
103 254 Wdowiak Szymon M (103) 1984 M-35 (60) POL 42k.com.pl Tychy 1:07:34,9(143) 2:05:00,5 49:38,5 08:20
104 279 Ziaja Wojciech M (104) 1981 M-35 (61) POL Jaworzno 1:04:59,8(125) 2:05:21,5 49:59,5 08:21
105 109 Koczurek Jerzy M (105) 1977 M-35 (62) POL Bielsko-Biała 1:05:17,2(128) 2:05:28,0 50:06,0 08:21
106 206 Ryczkiewicz Andrzej M (106) 1976 M-35 (63) POL MIY-OF-UTE Żywiec 1:05:59,0(133) 2:05:42,3 50:20,3 08:22
107 60 Górski Maciej M (107) 1992 M-18 (27) POL KW Warszawa Warszawa 1:06:17,0(135) 2:06:04,9 50:42,9 08:24
108 44 Formas Adrian M (108) 1996 M-18 (28) POL BB Runners Hati Team Janowice 1:05:47,6(130) 2:06:11,6 50:49,6 08:24
109 287 Żesławski Łukasz M (109) 1980 M-35 (64) POL Bytom 1:05:00,0(126) 2:06:23,5 51:01,5 08:25
110 242 Szymczak Rafał M (110) 1982 M-35 (65) POL Chorzów 1:05:48,9(131) 2:06:26,7 51:04,7 08:25
111 180 Piotrowski Andrzej M (111) 1972 M-35 (66) POL Ortoreh team Warszawa 1:04:05,4(121) 2:06:51,1 51:29,1 08:27
112 158 Noga Marcin M (112) 1986 M-18 (29) POL Wieprz 1:06:43,4(140) 2:07:02,6 51:40,6 08:28
113 103 Kitala Piotr M (113) 1987 M-18 (30) POL Covid Lungs on Fire Wojkowice Kościelne 1:01:56,7(108) 2:07:05,1 51:43,1 08:28
114 227 Synowiec Rafał M (114) 1986 M-18 (31) POL Chełmek 1:05:03,6(127) 2:07:54,4 52:32,4 08:31
115 55 Gocal Łukasz M (115) 1981 M-35 (67) POL Tridivision triathlon team Tychy 1:06:18,1(136) 2:07:54,7 52:32,7 08:31
116 71 Hojny Przemysław M (116) 1988 M-18 (32) POL Kęty 1:04:05,1(120) 2:10:05,9 54:43,9 08:40
117 65 Grzesik Paweł M (117) 1976 M-35 (68) POL Oświęcim - Babice 1:06:11,5(134) 2:10:22,0 55:00,0 08:41
118 154 Myrcik Bernard M (118) 1971 M-50 (18) POL Tarnowskie Góry 1:05:22,8(129) 2:11:52,4 56:30,4 08:47
119 228 Syrek Bartosz M (119) 1985 M-35 (69) POL KS Połamaniec Rzeszów 1:06:34,7(138) 2:12:38,6 57:16,6 08:50
120 208 Sielicki Krzysztof M (120) 1981 M-35 (70) POL Mysiadło 1:08:03,5(146) 2:13:02,5 57:40,5 08:52
121 78 Jasicki Krzysztof M (121) 1980 M-35 (71) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:09:26,0(151) 2:13:05,5 57:43,5 08:52
122 21 Bogdał Krzysztof M (122) 1987 M-18 (33) POL Pewel Ślemieńska 1:09:26,5(152) 2:13:16,0 57:54,0 08:53
123 172 Partyka Jakub M (123) 1981 M-35 (72) POL KB MCKiS/Trail Runners Jaworzno Jaworzno 1:09:32,9(153) 2:14:06,8 58:44,8 08:56
124 249 Trzopek Marcin M (124) 1992 M-18 (34) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:09:09,9(147) 2:14:21,6 58:59,6 08:57
125 280 Zieliński Leszek M (125) 1961 M-50 (19) POL Jaworzno 1:07:09,0(142) 2:14:38,5 59:16,5 08:58
126 81 Jędrzejczyk Łukasz M (126) 1983 M-35 (73) POL Coca Cola Runners Mikołów 1:12:04,3(163) 2:14:53,4 59:31,4 08:59
127 217 Stebel Piotr M (127) 1969 M-50 (20) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:11:49,2(159) 2:15:42,9 1:00:20,9 09:02
128 94 Kastelik Mariusz M (128) 1981 M-35 (74) POL Zadyszka Oświęcim Wolbrom 1:09:24,7(150) 2:16:09,4 1:00:47,4 09:04
129 59 Górniak Adam M (129) 1968 M-50 (21) POL Harpagan Sosnowiec SOSNOWIEC 1:13:24,5(168) 2:16:57,5 1:01:35,5 09:07
130 132 Kurysia Piotr M (130) 1975 M-35 (75) POL Highlanders Bujakow 1:10:32,0(155) 2:17:51,0 1:02:29,0 09:11
131 31 Chrobok Marcin M (131) 1977 M-35 (76) POL Oświęcim 1:12:24,0(165) 2:18:25,7 1:03:03,7 09:13
132 267 Wojtyła Piotr M (132) 1978 M-35 (77) POL Roczyny 1:09:18,9(149) 2:18:37,3 1:03:15,3 09:14
133 62 Grzebieluch Łukasz M (133) 1984 M-35 (78) POL Rybnik 1:07:43,5(144) 2:18:38,5 1:03:16,5 09:14
134 137 Łukaszuk Paweł M (134) 1979 M-35 (79) POL Pawko Runner Team Szczęsne 1:12:00,8(162) 2:20:50,4 1:05:28,4 09:23
135 274 Wysocki Tomek M (135) 1972 M-35 (80) POL OchajoRun & Friends Rybnik 1:12:46,6(166) 2:22:30,3 1:07:08,3 09:30
136 288 Żmudka Bartek M (136) 1978 M-35 (81) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE RYBNIK 1:12:50,3(167) 2:22:30,5 1:07:08,5 09:30
137 247 Trzcionka Mirosław M (137) 1986 M-18 (35) POL TRA team Katowice 1:11:58,8(161) 2:23:21,0 1:07:59,0 09:33
138 269 Wolek Jerzy M (138) 1956 M-50 (22) POL TYCHY 1:11:57,2(160) 2:24:04,1 1:08:42,1 09:36
139 102 Kistowski Marcin M (139) 1971 M-35 (82) POL Jaworze 1:14:04,8(171) 2:25:40,8 1:10:18,8 09:42
140 141 Miąsko Tomasz M (140) 1987 M-18 (36) POL Katowice 1:17:12,7(186) 2:28:18,5 1:12:56,5 09:53
141 261 Wiesiołek Paweł M (141) 1981 M-35 (83) POL BIEGAMY Z OSZCZEPEM - BAGNO katowice 1:17:07,0(184) 2:28:32,5 1:13:10,5 09:54
142 88 Karawacki Grzegorz M (142) 1989 M-18 (37) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:17:23,2(187) 2:29:45,7 1:14:23,7 09:59
143 138 Malarczyk Sławomir M (143) 1985 M-35 (84) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:17:09,7(185) 2:29:45,8 1:14:23,8 09:59
144 281 Zielonka Wieslaw M (144) 1960 M-50 (23) POL PACCOR POLSKA Katowice 1:16:07,1(179) 2:29:53,8 1:14:31,8 09:59
145 9 Bąkowski Włodzimierz M (145) 1958 M-50 (24) POL KS Kandahar Warszawa 1:14:48,5(176) 2:30:29,5 1:15:07,5 10:01
146 2 Augustyniak Piotr M (146) 1982 M-35 (85) POL Sułkowice 1:13:35,3(169) 2:31:22,5 1:16:00,5 10:05
147 282 Zięba Łukasz M (147) 1981 M-35 (86) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:19:19,2(190) 2:31:28,1 1:16:06,1 10:05
148 215 Stańko Jerzy M (148) 1981 M-35 (87) POL Rusocice 1:04:57,5(124) 2:31:40,9 1:16:18,9 10:06
149 236 Szpernalowski Grzegorz M (149) 1985 M-35 (88) POL Bytom 1:17:06,3(183) 2:32:55,1 1:17:33,1 10:11
150 28 Chomicz Slawek M (150) 1979 M-35 (89) POL Atsko Zabrzeg 1:14:34,8(173) 2:33:31,0 1:18:09,0 10:14
151 260 Wiertelorz Paweł M (151) 1982 M-35 (90) POL Hati Team / BB Runners Bielsko-Biała 1:19:39,3(193) 2:35:14,3 1:19:52,3 10:20
152 61 Górski Marcin M (152) 1968 M-50 (25) POL SG Alpini Warszawa 1:16:48,1(180) 2:35:46,9 1:20:24,9 10:23
153 173 Paszek Tomasz M (153) 1981 M-35 (91) POL ledwo źipia Suszec 1:19:16,7(189) 2:36:03,1 1:20:41,1 10:24
154 126 Krzemień Adrian M (154) 1976 M-35 (92) POL Ekotech Kalety 1:20:11,5(194) 2:39:34,0 1:24:12,0 10:38
155 255 Wesolowski Maciej M (155) 1978 M-35 (93) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 1:23:54,1(198) 2:42:59,9 1:27:37,9 10:51
156 66 Grzesina Arkadiusz M (156) 1977 M-35 (94) POL Oświęcim 1:22:42,5(196) 2:44:06,5 1:28:44,5 10:56
157 262 Więcek Przemysław M (157) 1980 M-35 (95) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:24:57,5(201) 2:51:50,1 1:36:28,1 11:27
158 290 Maniura Adam M (158) 1970 M-50 (26) POL Bytom 1:27:05,4(204) 2:52:32,9 1:37:10,9 11:30
159 127 Krzykawski Arkadiusz M (159) 1966 M-50 (27) POL Sosnowiec 1:28:57,1(206) 3:05:16,4 1:49:54,4 12:21
DNF 142 Mikołajczyk Tyberiusz M 1977 M-35 POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Brenna 49:33,2(24)
DNF 84 Kafarowski Jakub M 2002 M-18 POL KS Kandahar Zakopane 1:06:31,1(137)
DNS 1 Adamski Robert M 1985 M-35 POL Bieruń
DNS 8 Bąk Grzegorz M 1988 M-18 POL Jaworzno
DNS 10 Bąkowski Daniel M 1990 M-18 POL KS Kandahar Warszawa
DNS 12 Biały Michał M 1995 M-18 POL Wrocław
DNS 13 Biedak Błażej M 1985 M-35 POL Pawko Runner Team / Piwna Sprawa Warszawa
DNS 18 Bizoń Tomasz M 1971 M-35 POL Andrychów Running Andrychow
DNS 23 Bronaszewski Michał M 1988 M-18 POL ApeX Predator Team Tychy
DNS 26 Bukała Marcin M 1994 M-18 POL Vege Runners Warszawa
DNS 27 Bytniewski Darek M 1977 M-35 POL Team Silesia Marathon Katowice
DNS 29 Chomicz Łukasz M 1983 M-35 POL Kozy
DNS 32 Chylaszek Daniel M 1982 M-35 POL Mysłowice
DNS 33 Cierpiałek Jakub M 1988 M-18 POL UNLIMITED Sport INWAŁD
DNS 46 Gagon Denis M 1991 M-18 POL Denisteam Pisarzowice
DNS 52 Gibas Tomasz M 1987 M-18 POL Andrychow
DNF 54 Gierok Artur M 1976 M-35 POL BIEGAM BO LUBIĘ KATOWICE
DNS 73 Hubczak Wojciech M 1972 M-35 POL Artech Forklift Zywiec
DNS 74 Hubczak Rafał M 1976 M-35 POL ARTECH FORKLIFT Łękawica
DNS 75 Iwański Maciej M 1981 M-35 POL SKORUPA TRIATHLON Oświecim
DNS 76 Jakubisiak Aleksander M 1995 M-18 POL FC Albatros Warszawa
DNS 91 Kasiński Wojciech M 1963 M-50 POL Ultrapless Pszczyna
DNS 92 Kasolik Radoslaw M 1984 M-35 POL Kęckie Harpagany Kęty
DNS 93 Kasprowski Michał M 1984 M-35 POL Łaziska Górne
DNS 95 Kaszuba Bartosz, M 1981 M-35 POL Geriatric team Bielsko- Biała
DNS 98 Kaźmierczak Michał M 1987 M-18 POL SNW KW Kraków Katowice
DNS 99 Kędzior Dariusz M 1974 M-35 POL Biegowa Kuźnnia DąbrowaGórnicza
DNS 107 Kłos Krzysztof M 1981 M-35 POL Warszawa
DNS 110 Kokot Krzysztof M 1974 M-35 POL Żory
DNS 112 Kopyczok Michał M 1985 M-35 POL KS Kandahar Siemianowice Śląskie
DNS 115 Kostkowicz Bartłomiej M 1976 M-35 POL Blue Jackets Team Brzezinka
DNS 119 Koza Robert M 1972 M-35 POL Carbon Silesia Sport Świętochłowice
DNS 123 Królicki Tomasz M 1995 M-18 POL Opole
DNS 129 Kudłacik Krzysztof M 1977 M-35 POL Roczyny
DNS 134 Lisak Wojciech M 1980 M-35 POL Katowice
DNS 136 Łoś Krzysztof M 1977 M-35 POL Bikesense Kraków
DNS 143 Mikołajek Dariusz M 1970 M-50 POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze
DNS 155 Nawieśniak Jan M 1983 M-35 POL JM Sport TEAM Mszana Dolna
DNS 163 Ociepka Daniel M 1981 M-35 POL Sosnowiec
DNS 167 Owerko Tomasz M 1981 M-35 POL SNW KW Kraków Modlniczka
DNS 168 Owerko Piotr M 1985 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 170 Paluch Daniel M 1976 M-35 POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA
DNS 171 Paluch Janusz M 1982 M-35 POL 42k Pro Team Tychy
DNS 176 Pierog Grzegorz M 1975 M-35 POL bielany wrocławskie
DNS 177 Pietras Tomasz M 1983 M-35 POL sympatyków Dzików Tychy
DNS 179 Pilśniak Krzysztof M 1973 M-35 POL Kraków
DNS 187 Pomian Adam M 1974 M-35 POL Bytom
DNS 189 Popis Patryk M 1984 M-35 POL Otwock
DNS 190 Przybylski Tomasz M 1985 M-35 POL Witaszyce
DNS 203 Rostworowski Jerzy M 1988 M-18 POL KW Krakow Kraków
DNS 205 Rybarz Witold M 1971 M-35 POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze
DNS 209 Skowron Michał M 1984 M-35 POL do6ciu/Pozytywnie Zakręceni Kraków
DNS 210 Slup Paweł M 1990 M-18 POL KS Kandahar Bielsko Biała
DNS 216 Starzycki Przemysław M 1990 M-18 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno
DNS 223 Surowiec Michał M 1980 M-35 POL Wojkowice
DNS 224 Surus Artur M 1989 M-18 POL Koniu Squad Niepołomice
DNS 225 Suska Łukasz M 1984 M-35 POL Zaliniametyteam Bieruń
DNS 226 Švach Janusz M 1976 M-35 POL Browar domowy Garaż Katowice
DNS 233 Szczygieł Krzysztof M 1978 M-35 POL Bielsko-Biała
DNS 235 Szkudlarek Artur M 1987 M-18 POL Andrychów Running Andrychów
DNS 238 Sztefko Józef M 1965 M-50 POL Grupa Beskidzka GOPR Kozy
DNS 239 Szurkowski Andrzej M 1956 M-50 POL Katowice
DNS 243 Śmigielski Robert M 1995 M-18 POL F.C. Albatros Warszawa
DNS 246 Trojanowski Artur M 1987 M-18 POL KB WIKON NOWA SÓL Bobrowniki
DNS 251 Wagner Grzegorz M 1985 M-35 POL Ruda Śląska
DNS 253 Wasilewski Maciek M 1983 M-35 POL Warszawa
DNS 273 Wójcik Tomasz M 1991 M-18 POL Dąbrowski Team Piekary Śląskie Piekary Śląskie
DNS 277 Zawadzki Wieslaw M 1973 M-35 POL WKSB Brzoskwinia
DNS 278 Zborowski Tomasz M 1976 M-35 POL Sułkowice
DNS 284 Zysk Dariusz M 1980 M-35 POL Katowice
DNS 285 Żeliński Marek M 1968 M-50 POL Chorzów

BGTimeSport © 2015-2020