8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-18 (M-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 3 Bachleda-Księdzularz Jakub M (2) 2001 M-18 (1) POL TKN Tatra Team/ DYNAFIT Zakopane 40:00,6(2) 1:17:32,1 05:10
2 270 Wołąkiewicz Piotr M (3) 1997 M-18 (2) POL Bielsko - Biała 40:39,9(3) 1:17:45,0 00:12,9 05:11
3 105 Klamut Michał M (4) 1992 M-18 (3) POL Dynafit / GOPR Karkonosze Karpacz 41:09,1(4) 1:18:02,8 00:30,7 05:12
4 184 Początko Łukasz M (8) 1992 M-18 (4) POL Higlanders Kobiernice 43:41,5(8) 1:22:37,0 05:04,9 05:30
5 90 Karpierz Karol M (9) 1993 M-18 (5) POL Tatrzański Klub Narciarski Ostrowsko 43:46,3(9) 1:25:12,9 07:40,8 05:40
6 193 Pyrek Przemysław M (10) 1994 M-18 (6) POL KS Kandahar / Scarpa Team Polska Oświęcim 46:08,9(13) 1:27:36,1 10:04,0 05:50
7 291 Jarčuška Václav M (13) 1992 M-18 (7) SVK Krivany 45:35,2(12) 1:31:38,2 14:06,1 06:06
8 214 Sosnal Dawid M (17) 1989 M-18 (8) POL Ks Kalinowa Sosnowiec 49:36,0(25) 1:33:24,9 15:52,8 06:13
9 231 Szczerba Jakub M (24) 1988 M-18 (9) POL KW Lubliniec Lubliniec 48:31,8(18) 1:36:06,3 18:34,2 06:24
10 36 Czernik Krzysztof M (26) 1990 M-18 (10) POL KS Kandahar Rybnik 50:03,9(27) 1:36:30,5 18:58,4 06:26
11 148 Mitoraj Piotr M (30) 1991 M-18 (11) POL KS Kandahar Oświęcim 51:41,7(35) 1:38:28,0 20:55,9 06:33
12 272 Wójcik Robert M (36) 1988 M-18 (12) POL Tychy 52:38,6(44) 1:40:28,6 22:56,5 06:41
13 69 Gutan Damian M (37) 1997 M-18 (13) POL Bielsko-Biała 52:14,4(40) 1:40:37,2 23:05,1 06:42
14 106 Klima Adam M (38) 1990 M-18 (14) POL RUNHOGS Tychy Tychy 52:43,4(45) 1:40:41,0 23:08,9 06:42
15 108 Kocemba Kamil M (39) 1986 M-18 (15) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 52:16,7(41) 1:40:46,6 23:14,5 06:43
16 234 Szczypka Piotr M (50) 1989 M-18 (16) POL Biegiem przez Chybie Chybie 53:50,5(54) 1:46:13,3 28:41,2 07:04
17 202 Romański Łukasz M (52) 1987 M-18 (17) POL Bielsko-Biala 55:10,8(58) 1:46:59,4 29:27,3 07:07
18 192 Puławski Karol M (64) 1992 M-18 (18) POL Warszawa 1:01:10,0(105) 1:51:01,9 33:29,8 07:24
19 35 Czernecki Jacek M (71) 1991 M-18 (19) POL Carbon Silesia Sport Katowice 59:18,2(89) 1:52:28,3 34:56,2 07:29
20 188 Popik Kamil M (74) 1994 M-18 (20) POL Bielsko-Biała 59:26,7(92) 1:52:46,4 35:14,3 07:31
21 79 Jastrzębski Przemysław M (78) 1990 M-18 (21) POL Wrocław 59:01,2(87) 1:55:01,8 37:29,7 07:40
22 122 Krasoń Marcin M (86) 1996 M-18 (22) POL Hucisko 1:00:17,3(97) 1:58:07,4 40:35,3 07:52
23 104 Kiznar Tomasz M (87) 1991 M-18 (23) POL ANDRYCHÓW RUNNING Rzyki 1:01:17,5(106) 1:58:46,9 41:14,8 07:55
24 128 Krzyżewski Roger M (89) 1988 M-18 (24) POL Kraków 1:03:54,5(117) 1:59:44,9 42:12,8 07:58
25 117 Kotarba Mateusz M (100) 1990 M-18 (25) POL POLSKA GUROM Rzeszów 1:03:57,0(118) 2:03:14,2 45:42,1 08:12
26 113 Kos Piotr M (101) 1989 M-18 (26) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:02:40,1(113) 2:04:13,7 46:41,6 08:16
27 60 Górski Maciej M (107) 1992 M-18 (27) POL KW Warszawa Warszawa 1:06:17,0(135) 2:06:04,9 48:32,8 08:24
28 44 Formas Adrian M (108) 1996 M-18 (28) POL BB Runners Hati Team Janowice 1:05:47,6(130) 2:06:11,6 48:39,5 08:24
29 158 Noga Marcin M (112) 1986 M-18 (29) POL Wieprz 1:06:43,4(140) 2:07:02,6 49:30,5 08:28
30 103 Kitala Piotr M (113) 1987 M-18 (30) POL Covid Lungs on Fire Wojkowice Kościelne 1:01:56,7(108) 2:07:05,1 49:33,0 08:28
31 227 Synowiec Rafał M (114) 1986 M-18 (31) POL Chełmek 1:05:03,6(127) 2:07:54,4 50:22,3 08:31
32 71 Hojny Przemysław M (116) 1988 M-18 (32) POL Kęty 1:04:05,1(120) 2:10:05,9 52:33,8 08:40
33 21 Bogdał Krzysztof M (122) 1987 M-18 (33) POL Pewel Ślemieńska 1:09:26,5(152) 2:13:16,0 55:43,9 08:53
34 249 Trzopek Marcin M (124) 1992 M-18 (34) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:09:09,9(147) 2:14:21,6 56:49,5 08:57
35 247 Trzcionka Mirosław M (137) 1986 M-18 (35) POL TRA team Katowice 1:11:58,8(161) 2:23:21,0 1:05:48,9 09:33
36 141 Miąsko Tomasz M (140) 1987 M-18 (36) POL Katowice 1:17:12,7(186) 2:28:18,5 1:10:46,4 09:53
37 88 Karawacki Grzegorz M (142) 1989 M-18 (37) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:17:23,2(187) 2:29:45,7 1:12:13,6 09:59
DNF 84 Kafarowski Jakub M 2002 M-18 POL KS Kandahar Zakopane 1:06:31,1(137)
DNS 8 Bąk Grzegorz M 1988 M-18 POL Jaworzno
DNS 10 Bąkowski Daniel M 1990 M-18 POL KS Kandahar Warszawa
DNS 12 Biały Michał M 1995 M-18 POL Wrocław
DNS 23 Bronaszewski Michał M 1988 M-18 POL ApeX Predator Team Tychy
DNS 26 Bukała Marcin M 1994 M-18 POL Vege Runners Warszawa
DNS 33 Cierpiałek Jakub M 1988 M-18 POL UNLIMITED Sport INWAŁD
DNS 46 Gagon Denis M 1991 M-18 POL Denisteam Pisarzowice
DNS 52 Gibas Tomasz M 1987 M-18 POL Andrychow
DNS 76 Jakubisiak Aleksander M 1995 M-18 POL FC Albatros Warszawa
DNS 98 Kaźmierczak Michał M 1987 M-18 POL SNW KW Kraków Katowice
DNS 123 Królicki Tomasz M 1995 M-18 POL Opole
DNS 203 Rostworowski Jerzy M 1988 M-18 POL KW Krakow Kraków
DNS 210 Slup Paweł M 1990 M-18 POL KS Kandahar Bielsko Biała
DNS 216 Starzycki Przemysław M 1990 M-18 POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno
DNS 224 Surus Artur M 1989 M-18 POL Koniu Squad Niepołomice
DNS 235 Szkudlarek Artur M 1987 M-18 POL Andrychów Running Andrychów
DNS 243 Śmigielski Robert M 1995 M-18 POL F.C. Albatros Warszawa
DNS 246 Trojanowski Artur M 1987 M-18 POL KB WIKON NOWA SÓL Bobrowniki
DNS 273 Wójcik Tomasz M 1991 M-18 POL Dąbrowski Team Piekary Śląskie Piekary Śląskie

BGTimeSport © 2015-2020