8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 77 Januszyk Iwona K (1) 1992 K-18 (1) POL KS Kandahar Oświęcim 45:03,4(11) 1:26:57,9 05:47
2 265 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (2) 1986 K-18 (2) POL Alpin Sport Hoka One One Team Zabrze 48:25,7(16) 1:33:00,2 06:02,3 06:12
3 22 Bolechowska Dominika K (3) 1975 K-35 (1) POL Alpin sport Hoka One One Team Rabka Zdrój 51:03,4(32) 1:38:19,4 11:21,5 06:33
4 232 Szczęsna Edyta K (4) 1987 K-18 (3) POL Czechowice - Dziedzice 52:33,0(42) 1:41:45,9 14:48,0 06:47
5 222 Surman Julia K (5) 1999 K-18 (4) POL Katowice 53:26,3(50) 1:42:28,5 15:30,6 06:49
6 47 Gałuszka Halina K (6) 1971 K-50 (1) POL brak Poràbka 53:48,5(53) 1:43:28,2 16:30,3 06:53
7 264 Winiarczyk-Jadach Beata K (7) 1978 K-35 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 56:06,9(64) 1:46:25,4 19:27,5 07:05
8 241 Szwed Renata K (8) 1974 K-35 (3) POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice 55:51,3(63) 1:47:33,4 20:35,5 07:10
9 160 Nosal Kamila K (9) 1987 K-18 (5) POL Myślenice 56:17,7(66) 1:49:31,7 22:33,8 07:18
10 7 Barut-Skupień Barbara K (10) 1975 K-35 (4) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 56:52,1(72) 1:50:40,1 23:42,2 07:22
11 100 Kidoń Anna K (11) 1987 K-18 (6) POL OrawaRun Lipnica Mała 59:17,8(88) 1:51:24,9 24:27,0 07:25
12 183 Płaziak-Kowalska Magdalena K (12) 1983 K-35 (5) POL 2K Libertów 1:00:53,1(100) 1:53:29,9 26:32,0 07:33
13 19 Błachut Dorota K (13) 1983 K-35 (6) POL BB Runners Bielsko-Biała 58:55,2(86) 1:53:54,8 26:56,9 07:35
14 219 Stopyra Urszula K (14) 1991 K-18 (7) POL ULTRA ŁAŃCUT Dębno 1:02:00,8(109) 1:54:48,9 27:51,0 07:39
15 82 Jonkisz Dorota K (15) 1966 K-50 (2) POL Nutrend team Czechowice Dziedzice 1:00:12,2(96) 1:55:40,5 28:42,6 07:42
16 198 Rakus Maria K (16) 2000 K-18 (8) POL MAKRak Kisielów 1:00:58,4(103) 1:55:56,9 28:59,0 07:43
17 250 Urban Iwona K (17) 1979 K-35 (7) POL 42k Pro Team Tychy 1:02:49,1(114) 2:00:30,3 33:32,4 08:02
18 38 Dubel Małgorzata K (18) 1990 K-18 (9) POL Warszawa 1:06:51,3(141) 2:06:43,5 39:45,6 08:26
19 204 Rusin Anna K (19) 1981 K-35 (8) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:09:11,9(148) 2:09:37,5 42:39,6 08:38
20 16 Bilczewska Monika K (20) 1977 K-35 (9) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:06:41,0(139) 2:10:04,6 43:06,7 08:40
21 286 Żesławska Wioletta K (21) 1982 K-35 (10) POL Bytom 1:05:54,8(132) 2:11:12,3 44:14,4 08:44
22 68 Gurbisz-Woźniak Magdalena K (22) 1983 K-35 (11) POL Czarków 1:10:09,1(154) 2:13:12,4 46:14,5 08:52
23 37 Ćwiklińska Ewa K (23) 1973 K-35 (12) POL Częstochowa 1:07:57,7(145) 2:14:03,6 47:05,7 08:56
24 185 Pogorzelska Alina K (24) 1968 K-50 (3) POL Czerwionka-Leszczyny 1:10:46,6(157) 2:15:45,7 48:47,8 09:03
25 240 Szwarczuk Ewa K (25) 1972 K-35 (13) POL Gibasówka Katowice 1:10:37,9(156) 2:15:46,3 48:48,4 09:03
26 182 Pławecka Katarzyna K (26) 1973 K-35 (14) POL Pszczyna Biega Pszczyna 1:10:56,9(158) 2:16:36,9 49:39,0 09:06
27 196 Raczyńska Gosia K (27) 1975 K-35 (15) POL Coca-Cola Runners Mysłowice 1:12:16,2(164) 2:17:29,9 50:32,0 09:09
28 133 Leśniak Agnieszka K (28) 1981 K-35 (16) POL Oświęcim 1:13:40,1(170) 2:19:00,9 52:03,0 09:16
29 153 Musik Alina K (29) 1981 K-35 (17) POL Coca Cola Runners Mysłowice 1:14:38,3(175) 2:23:36,4 56:38,5 09:34
30 101 Kistowska Beata K (30) 1977 K-35 (18) POL Jaworze 1:14:22,9(172) 2:25:36,8 58:38,9 09:42
31 195 Pyzel Agnieszka K (31) 1968 K-50 (4) POL KS Pegaz Konstancin Jeziorna 1:14:36,5(174) 2:26:01,3 59:03,4 09:44
32 58 Gowin Dagmara K (32) 1991 K-18 (10) POL Żywiec 1:14:50,0(177) 2:26:16,4 59:18,5 09:45
33 156 Nieradzik Anna K (33) 1975 K-35 (19) POL PROFIT SPORT TEAM Nowe Chechło 1:18:16,4(188) 2:29:46,9 1:02:49,0 09:59
34 283 Zięba Agnieszka K (34) 1981 K-35 (20) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:19:23,0(191) 2:31:28,6 1:04:30,7 10:05
35 124 Kruk Malgorzata K (35) 1990 K-18 (11) POL Bielsko Biała 1:16:56,1(181) 2:33:47,6 1:06:49,7 10:15
36 139 Małecka Marta K (36) 1981 K-35 (21) POL Jawiszowice 1:17:05,8(182) 2:34:51,3 1:07:53,4 10:19
37 244 Targosz Justyna K (37) 1986 K-18 (12) POL BB Runners, Hati Team Bielsko-Biała 1:19:32,3(192) 2:35:13,6 1:08:15,7 10:20
38 221 Styc Katarzyna K (38) 1988 K-18 (13) POL Gostyń 1:22:59,4(197) 2:40:46,9 1:13:49,0 10:43
39 146 Miszczyk Honorata K (39) 1997 K-18 (14) POL WKSB Aktywne Beskidy Bystra 1:21:19,9(195) 2:40:55,3 1:13:57,4 10:43
40 51 Gerstel Elzbieta K (40) 1978 K-35 (22) POL Opole 1:26:07,0(202) 2:42:50,1 1:15:52,2 10:51
41 48 Gardyna Ewa K (41) 1986 K-18 (15) POL Bielsko Biała 1:26:08,5(203) 2:42:50,3 1:15:52,4 10:51
42 256 Wesołowska Joanna K (42) 1975 K-35 (23) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 1:24:19,4(200) 2:42:59,8 1:16:01,9 10:51
43 120 Kozak Monika K (43) 1974 K-35 (24) POL KS PEGAZ Zgorzała 1:24:15,2(199) 2:52:13,2 1:25:15,3 11:28
44 135 Łapa Aleksandra K (44) 1977 K-35 (25) POL 4A Pszczyna 1:28:31,5(205) 2:55:33,7 1:28:35,8 11:42
45 125 Krzczuk Dorota K (45) 1974 K-35 (26) POL Tychy 1:34:04,7(208) 3:00:04,7 1:33:06,8 12:00
46 174 Pawęzowska Anna K (46) 1974 K-35 (27) POL Będzin Team Będzin 1:32:59,5(207) 3:10:37,4 1:43:39,5 12:42
DNF 245 Tatarek-Konik Agnieszka K 1991 K-18 POL Alpin Sport Hoka One One Czeladź 1:15:09,1(178)
DNF 40 Dzadz-Wdowiak Ola K 1991 K-18 POL 42k.com.pl Tychy 1:48:14,3(209)
DNS 6 Bander-Paszek Katarzyna K 1985 K-35 POL ledwo źipia Gliwice
DNS 15 Bieszczad Payrycja K 1981 K-35 POL Geriatric team Bielsko Biała
DNS 63 Grzegorzewska Marlena K 1966 K-50 POL Daisy Pless Pszczyna
DNS 121 Krajewska-Paluch Ewa K 1975 K-35 POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA
DNS 149 Mleczek Klaudia K 1995 K-18 POL żory
DNS 151 Modelska Małgorzata K 1988 K-18 POL Kraków
DNS 157 Noga Angelika K 1994 K-18 POL Kozy
DNS 166 Orkwiszewska Oli K 1986 K-18 POL Scarpa Team Polska Bieruń
DNF 175 Pieniążkiewicz Beata K 1975 K-35 POL Piaseczno
DNS 181 Plewińska Oliwia K 1983 K-35 POL Tarnowskie Góry
DNS 220 Studnik Agnieszka K 1984 K-35 POL Huragan Ligota Ruda Śląska
DNS 275 Zalewska Agnieszka K 1980 K-35 POL Katowice
DNS 276 Zarycka Julia K 1982 K-35 POL Dobre sobie Kraków

BGTimeSport © 2015-2020