8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: K-35 (K-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 22 Bolechowska Dominika K (3) 1975 K-35 (1) POL Alpin sport Hoka One One Team Rabka Zdrój 51:03,4(32) 1:38:19,4 06:33
2 264 Winiarczyk-Jadach Beata K (7) 1978 K-35 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 56:06,9(64) 1:46:25,4 08:06,0 07:05
3 241 Szwed Renata K (8) 1974 K-35 (3) POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice 55:51,3(63) 1:47:33,4 09:14,0 07:10
4 7 Barut-Skupień Barbara K (10) 1975 K-35 (4) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 56:52,1(72) 1:50:40,1 12:20,7 07:22
5 183 Płaziak-Kowalska Magdalena K (12) 1983 K-35 (5) POL 2K Libertów 1:00:53,1(100) 1:53:29,9 15:10,5 07:33
6 19 Błachut Dorota K (13) 1983 K-35 (6) POL BB Runners Bielsko-Biała 58:55,2(86) 1:53:54,8 15:35,4 07:35
7 250 Urban Iwona K (17) 1979 K-35 (7) POL 42k Pro Team Tychy 1:02:49,1(114) 2:00:30,3 22:10,9 08:02
8 204 Rusin Anna K (19) 1981 K-35 (8) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:09:11,9(148) 2:09:37,5 31:18,1 08:38
9 16 Bilczewska Monika K (20) 1977 K-35 (9) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:06:41,0(139) 2:10:04,6 31:45,2 08:40
10 286 Żesławska Wioletta K (21) 1982 K-35 (10) POL Bytom 1:05:54,8(132) 2:11:12,3 32:52,9 08:44
11 68 Gurbisz-Woźniak Magdalena K (22) 1983 K-35 (11) POL Czarków 1:10:09,1(154) 2:13:12,4 34:53,0 08:52
12 37 Ćwiklińska Ewa K (23) 1973 K-35 (12) POL Częstochowa 1:07:57,7(145) 2:14:03,6 35:44,2 08:56
13 240 Szwarczuk Ewa K (25) 1972 K-35 (13) POL Gibasówka Katowice 1:10:37,9(156) 2:15:46,3 37:26,9 09:03
14 182 Pławecka Katarzyna K (26) 1973 K-35 (14) POL Pszczyna Biega Pszczyna 1:10:56,9(158) 2:16:36,9 38:17,5 09:06
15 196 Raczyńska Gosia K (27) 1975 K-35 (15) POL Coca-Cola Runners Mysłowice 1:12:16,2(164) 2:17:29,9 39:10,5 09:09
16 133 Leśniak Agnieszka K (28) 1981 K-35 (16) POL Oświęcim 1:13:40,1(170) 2:19:00,9 40:41,5 09:16
17 153 Musik Alina K (29) 1981 K-35 (17) POL Coca Cola Runners Mysłowice 1:14:38,3(175) 2:23:36,4 45:17,0 09:34
18 101 Kistowska Beata K (30) 1977 K-35 (18) POL Jaworze 1:14:22,9(172) 2:25:36,8 47:17,4 09:42
19 156 Nieradzik Anna K (33) 1975 K-35 (19) POL PROFIT SPORT TEAM Nowe Chechło 1:18:16,4(188) 2:29:46,9 51:27,5 09:59
20 283 Zięba Agnieszka K (34) 1981 K-35 (20) POL RUNHOGS Tychy Tychy 1:19:23,0(191) 2:31:28,6 53:09,2 10:05
21 139 Małecka Marta K (36) 1981 K-35 (21) POL Jawiszowice 1:17:05,8(182) 2:34:51,3 56:31,9 10:19
22 51 Gerstel Elzbieta K (40) 1978 K-35 (22) POL Opole 1:26:07,0(202) 2:42:50,1 1:04:30,7 10:51
23 256 Wesołowska Joanna K (42) 1975 K-35 (23) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 1:24:19,4(200) 2:42:59,8 1:04:40,4 10:51
24 120 Kozak Monika K (43) 1974 K-35 (24) POL KS PEGAZ Zgorzała 1:24:15,2(199) 2:52:13,2 1:13:53,8 11:28
25 135 Łapa Aleksandra K (44) 1977 K-35 (25) POL 4A Pszczyna 1:28:31,5(205) 2:55:33,7 1:17:14,3 11:42
26 125 Krzczuk Dorota K (45) 1974 K-35 (26) POL Tychy 1:34:04,7(208) 3:00:04,7 1:21:45,3 12:00
27 174 Pawęzowska Anna K (46) 1974 K-35 (27) POL Będzin Team Będzin 1:32:59,5(207) 3:10:37,4 1:32:18,0 12:42
DNS 6 Bander-Paszek Katarzyna K 1985 K-35 POL ledwo źipia Gliwice
DNS 15 Bieszczad Payrycja K 1981 K-35 POL Geriatric team Bielsko Biała
DNS 121 Krajewska-Paluch Ewa K 1975 K-35 POL Biegowa Kuźnia DĄBROWA GÓRNICZA
DNF 175 Pieniążkiewicz Beata K 1975 K-35 POL Piaseczno
DNS 181 Plewińska Oliwia K 1983 K-35 POL Tarnowskie Góry
DNS 220 Studnik Agnieszka K 1984 K-35 POL Huragan Ligota Ruda Śląska
DNS 275 Zalewska Agnieszka K 1980 K-35 POL Katowice
DNS 276 Zarycka Julia K 1982 K-35 POL Dobre sobie Kraków

BGTimeSport © 2015-2020