8 Jesienny Bieg Potrójnej

Wydarzenie:
8 Jesienny Bieg Potrójnej 8 Jesienny Bieg Potrójnej
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Data:
13.11.2021
Miejsce:
RZYKI
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
291
Ukończyło:
205
Nieklasyfikowani:
86
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M-50 (M-50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiasto8 kmWynikStrataTempo
1 197 Rakus Kornel M (11) 1970 M-50 (1) POL KS Kandahar / MAKRak Kisielów 44:33,9(10) 1:28:35,4 05:54
2 230 Szatanik Zbigniew M (15) 1968 M-50 (2) POL Ujsoły 46:36,0(15) 1:33:16,0 04:40,6 06:13
3 191 Puchlerski Marek M (16) 1970 M-50 (3) POL KS Kandahar Gliwice 49:08,2(22) 1:33:20,2 04:44,8 06:13
4 213 Sokołowski Marek M (22) 1969 M-50 (4) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 49:57,0(26) 1:35:37,7 07:02,3 06:22
5 96 Kawecki Stanisław M (40) 1971 M-50 (5) POL Olza Cieszyn Cieszyn 53:01,1(47) 1:41:22,3 12:46,9 06:45
6 161 Nosalik Marek M (41) 1965 M-50 (6) POL MTA Żywiec 52:13,9(39) 1:41:24,1 12:48,7 06:45
7 34 Cieslak Ryszard M (45) 1966 M-50 (7) POL KS Kandahar Kozy 53:08,4(48) 1:44:08,0 15:32,6 06:56
8 67 Grzybek Antoni M (55) 1969 M-50 (8) POL Pierściec 55:45,9(61) 1:48:16,9 19:41,5 07:13
9 145 Miszczyk Roman M (59) 1970 M-50 (9) POL Aktywne Beskidy WKSB Bystra 56:51,2(71) 1:48:48,7 20:13,3 07:15
10 159 Noga Adam M (60) 1970 M-50 (10) POL KS Kandahar Bieruń 56:42,4(70) 1:48:57,0 20:21,6 07:15
11 252 Wagner Robert M (70) 1971 M-50 (11) POL KS Kandahar Bytom 57:40,4(78) 1:52:20,5 23:45,1 07:29
12 49 Gawroński Ireneusz M (76) 1960 M-50 (12) POL AMATOR Czechowice-Dziedzice 59:24,7(91) 1:52:56,3 24:20,9 07:31
13 43 Fojcik Grzegorz M (77) 1967 M-50 (13) POL - Rybnik 56:19,3(67) 1:54:53,1 26:17,7 07:39
14 271 Wójcik Jacek M (80) 1970 M-50 (14) POL Bytom 58:43,5(84) 1:56:01,9 27:26,5 07:44
15 201 Roczkalski Mirosław M (84) 1969 M-50 (15) POL niezrzeszony Jaworzno 59:40,0(93) 1:57:50,8 29:15,4 07:51
16 257 Wesołowski Marcin M (90) 1970 M-50 (16) POL Wyznawcy końca Sezonu Biegowego Bielsko-biała 1:02:24,6(112) 1:59:53,0 31:17,6 07:59
17 5 Badura Wojtek M (98) 1967 M-50 (17) POL KS Kandahar Bielsko-Biała 1:04:43,9(123) 2:02:25,8 33:50,4 08:09
18 154 Myrcik Bernard M (118) 1971 M-50 (18) POL Tarnowskie Góry 1:05:22,8(129) 2:11:52,4 43:17,0 08:47
19 280 Zieliński Leszek M (125) 1961 M-50 (19) POL Jaworzno 1:07:09,0(142) 2:14:38,5 46:03,1 08:58
20 217 Stebel Piotr M (127) 1969 M-50 (20) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:11:49,2(159) 2:15:42,9 47:07,5 09:02
21 59 Górniak Adam M (129) 1968 M-50 (21) POL Harpagan Sosnowiec SOSNOWIEC 1:13:24,5(168) 2:16:57,5 48:22,1 09:07
22 269 Wolek Jerzy M (138) 1956 M-50 (22) POL TYCHY 1:11:57,2(160) 2:24:04,1 55:28,7 09:36
23 281 Zielonka Wieslaw M (144) 1960 M-50 (23) POL PACCOR POLSKA Katowice 1:16:07,1(179) 2:29:53,8 1:01:18,4 09:59
24 9 Bąkowski Włodzimierz M (145) 1958 M-50 (24) POL KS Kandahar Warszawa 1:14:48,5(176) 2:30:29,5 1:01:54,1 10:01
25 61 Górski Marcin M (152) 1968 M-50 (25) POL SG Alpini Warszawa 1:16:48,1(180) 2:35:46,9 1:07:11,5 10:23
26 290 Maniura Adam M (158) 1970 M-50 (26) POL Bytom 1:27:05,4(204) 2:52:32,9 1:23:57,5 11:30
27 127 Krzykawski Arkadiusz M (159) 1966 M-50 (27) POL Sosnowiec 1:28:57,1(206) 3:05:16,4 1:36:41,0 12:21
DNS 91 Kasiński Wojciech M 1963 M-50 POL Ultrapless Pszczyna
DNS 143 Mikołajek Dariusz M 1970 M-50 POL Speed Team Brzeszcze Brzeszcze
DNS 238 Sztefko Józef M 1965 M-50 POL Grupa Beskidzka GOPR Kozy
DNS 239 Szurkowski Andrzej M 1956 M-50 POL Katowice
DNS 285 Żeliński Marek M 1968 M-50 POL Chorzów

BGTimeSport © 2015-2020