Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Grand Prix Sokoła (GP)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 84 Biernawski Piotr M (3) 1977 M2 (1) GP (1) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 42:36,5 04:15
2 17 BORZĘCKI NORBERT M (4) 1980 M1 (3) GP (2) POL ReprezentacjaKomendyGłównejPolicji Koszalin 43:22,9 00:46,4 04:20
3 86 Szcześniewski Miłosz M (5) 1989 M1 (4) GP (3) POL Salco Garmin Team Rydzyna 44:00,0 01:23,5 04:24
4 116 Ziejewski Grzegorz M (6) 1976 M2 (2) GP (4) POL Wieliczka 44:12,2 01:35,7 04:25
5 105 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (5) GP (5) POL Woodward Runners Kraków 44:14,7 01:38,2 04:25
6 126 Włodarkiewicz Dominik M (12) 1974 M2 (6) GP (6) POL Dynafit Polska Poznań 47:11,3 04:34,8 04:43
7 117 Michalak Maciej M (13) 1990 M1 (7) GP (7) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 47:19,4 04:42,9 04:43
8 41 Szapar Przemyslaw M (16) 1977 M2 (8) GP (8) POL Biegamina Scarpa team Gdynia 47:57,2 05:20,7 04:47
9 82 Hyży Piotr M (18) 1980 M1 (10) GP (9) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 48:23,1 05:46,6 04:50
10 60 Topolski Marcin M (19) 1976 M2 (9) GP (10) POL Jadowniki 48:30,5 05:54,0 04:51
11 55 Koniuszy Adam M (20) 1994 M1 (11) GP (11) POL Zakopane 48:32,5 05:56,0 04:51
12 123 Stopa Michał M (21) 1985 M1 (12) GP (12) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 48:43,2 06:06,7 04:52
13 206 Maciąg Grzegorz M (23) 1981 M1 (13) GP (13) POL Kraków 49:31,8 06:55,3 04:57
14 23 Huryń Ewa K (3) 1973 K2 (1) GP (14) POL RunTheMountains Szczecin 49:36,4 06:59,9 04:57
15 39 Czerwiński Rafał M (24) 1973 M2 (11) GP (15) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 49:53,5 07:17,0 04:59
16 133 Kowalik Andrzej M (25) 1979 M2 (12) GP (16) POL Bieg opolski Opole 49:56,2 07:19,7 04:59
17 51 SOKOŁOWSKI MAREK M (26) 1969 M3 (1) GP (17) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 49:58,1 07:21,6 04:59
18 49 Ruta Maciej M (29) 1977 M2 (14) GP (18) POL Lodz 50:39,0 08:02,5 05:03
19 59 Kammer Krzysztof M (30) 1986 M1 (15) GP (19) POL PRO366 Poznań 50:54,3 08:17,8 05:05
20 58 Ignaczak Marcin M (31) 1977 M2 (15) GP (20) POL IFB Broker Żychlin 51:07,3 08:30,8 05:06
21 10 Fudalej Piotr M (33) 1970 M2 (16) GP (21) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 51:08,8 08:32,3 05:06
22 25 Kapuściński Zbigniew M (34) 1972 M2 (17) GP (22) POL Grupa Azoty Police Szczecin 51:11,4 08:34,9 05:07
23 48 Pasiecznik Miłosz M (37) 1986 M1 (17) GP (23) POL Muay Running Team Poznań 51:37,1 09:00,6 05:09
24 87 Kielaszewski Karol M (38) 1986 M1 (18) GP (24) POL Lesz No Limits Runners Leszno 51:46,8 09:10,3 05:10
25 111 Baranow Tomasz M (39) 1976 M2 (19) GP (25) POL Platerów 51:48,6 09:12,1 05:10
26 128 Buga Piotr M (41) 1980 M1 (20) GP (26) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 52:01,3 09:24,8 05:12
27 88 Cieplik Dawid M (42) 1990 M1 (21) GP (27) POL Lesz No Limits Runners Rawicz 52:05,6 09:29,1 05:12
28 139 Korpalski Tomasz M (45) 1981 M1 (22) GP (28) POL Biegaj z głową Gdańsk 52:52,3 10:15,8 05:17
29 14 Behounek Leszek M (46) 1959 M4 (2) GP (29) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 52:58,9 10:22,4 05:17
30 113 Dubowiecki Witek M (47) 1971 M2 (21) GP (30) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 53:05,1 10:28,6 05:18
31 83 Krosny Sebastian M (48) 1982 M1 (23) GP (31) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 53:18,8 10:42,3 05:19
32 211 Stec Krzysztof M (50) 1982 M1 (24) GP (32) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 53:53,8 11:17,3 05:23
33 98 Skwierawski Grzegorz M (51) 1970 M2 (22) GP (33) POL Alior Running Team Pszczółki 54:44,9 12:08,4 05:28
34 81 Zych Katarzyna K (6) 1979 K2 (3) GP (34) POL Bonnie & Clyde Tarnów 55:10,8 12:34,3 05:31
35 26 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (55) 1974 M2 (25) GP (35) POL Positive Energy PORAJ 55:41,1 13:04,6 05:34
36 99 Orzech Michał M (56) 1984 M1 (26) GP (36) POL Mustangi Gliwice Gliwice 55:56,3 13:19,8 05:35
37 137 Chmielewski Dariusz M (58) 1968 M3 (4) GP (37) POL DLA MARTY Murowana Goślina 56:26,3 13:49,8 05:38
38 42 Semberecki Marcin M (60) 1983 M1 (29) GP (38) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 56:29,9 13:53,4 05:38
39 134 Stanuchiewicz Oskar M (61) 1977 M2 (26) GP (39) POL Częstochowa 56:33,5 13:57,0 05:39
40 103 Arter Angelika K (8) 1986 K1 (4) GP (40) POL kraków 56:38,1 14:01,6 05:39
41 108 Wąs Grzegorz M (63) 1976 M2 (27) GP (41) POL Warszawa 57:16,5 14:40,0 05:43
42 20 Kułach Maciej M (64) 1965 M3 (5) GP (42) POL Zakopane 57:20,2 14:43,7 05:44
43 43 KAJAK MIROSŁAW M (68) 1958 M4 (3) GP (43) POL truchtacz.pl GARWOLIN 57:57,8 15:21,3 05:47
44 207 Ohla Krzysztof M (69) 1976 M2 (29) GP (44) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 57:59,8 15:23,3 05:47
45 31 Amalou-Döpke Linda K (10) 1980 K2 (5) GP (45) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 58:01,5 15:25,0 05:48
46 5 Leja Piotr M (70) 1970 M2 (30) GP (46) POL ultra ARQ Zakopane 58:02,6 15:26,1 05:48
47 53 Grabias Aleksandra K (11) 1988 K1 (6) GP (47) POL Gdańsk 58:29,4 15:52,9 05:50
48 1 Wahl Daniel M (77) 1977 M2 (34) GP (48) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 59:01,4 16:24,9 05:54
49 125 Kopeć Paweł M (78) 1982 M1 (36) GP (49) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 59:09,0 16:32,5 05:54
50 142 Miśków Marcin M (81) 1984 M1 (38) GP (50) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 59:27,5 16:51,0 05:56
51 18 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (6) GP (51) POL Sklepbiegacza Poznań 59:41,4 17:04,9 05:58
52 57 Szmidt Karol M (82) 1984 M1 (39) GP (52) POL PRO 366 Slesin 59:52,3 17:15,8 05:59
53 132 Stykowski Robert M (83) 1977 M2 (36) GP (53) POL Warszawa 1:00:08,5 17:32,0 06:00
54 61 Broll Rafał M (85) 1974 M2 (38) GP (54) POL Chorzów 1:00:31,5 17:55,0 06:03
55 36 Zielak Daruusz M (86) 1974 M2 (39) GP (55) POL Warszawa 1:00:32,4 17:55,9 06:03
56 114 Kwiatkowska Kinga K (15) 1988 K1 (8) GP (56) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:01:00,0 18:23,5 06:06
57 29 Yvy Kohl K (16) 1967 K3 (1) GP (57) DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg 1:01:01,4 18:24,9 06:06
58 8 Knapczyk Krzysztof M (90) 1975 M2 (41) GP (58) POL TG Sokół Zakopane Poronin 1:01:34,7 18:58,2 06:09
59 122 Zarzycki Marcin M (92) 1985 M1 (42) GP (59) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:01:55,6 19:19,1 06:11
60 32 Schaefer Marius M (94) 1975 M2 (42) GP (60) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 1:02:30,7 19:54,2 06:15
61 168 Zięba Sabina K (18) 1984 K2 (9) GP (61) POL Forever Team Świlcza 1:02:49,0 20:12,5 06:16
62 127 Czerniawski Piotr M (97) 1979 M2 (44) GP (62) POL Warszawa 1:02:52,1 20:15,6 06:17
63 151 Rzemieniuk Krzysztof M (101) 1983 M1 (46) GP (63) POL kfnestor.pl Kraków 1:03:42,0 21:05,5 06:22
64 27 Kühnen Thomas Lars M (105) 1967 M3 (9) GP (64) CIV Ausdauerschule by bunert Rheinberg 1:04:34,3 21:57,8 06:27
65 104 mikołajczyk tomasz M (110) 1985 M1 (50) GP (65) POL Zakopane 1:05:25,6 22:49,1 06:32
66 54 Michalik Krzysztof M (112) 1991 M1 (52) GP (66) POL Zakopane 1:05:39,0 23:02,5 06:33
67 97 Obradović Paweł M (113) 1975 M2 (45) GP (67) POL Brembo Czeladź 1:06:11,6 23:35,1 06:37
68 22 Kubin Ireneusz M (114) 1972 M2 (46) GP (68) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:06:23,7 23:47,2 06:38
69 46 Bąk Andrzej M (116) 1972 M2 (48) GP (69) POL SPC Lubicz 1:06:59,7 24:23,2 06:41
70 7 Trzebunia Alicja K (25) 1979 K2 (12) GP (70) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:07:27,3 24:50,8 06:44
71 186 Fafiński Sebastian M (121) 1981 M1 (54) GP (71) POL Zabrzeg 1:07:56,0 25:19,5 06:47
72 135 Morcinek Marcin M (122) 1978 M2 (51) GP (72) POL BLUSZCZA KATOWICE 1:08:20,8 25:44,3 06:50
73 115 Dziedzina Tomasz M (124) 1978 M2 (52) GP (73) POL MUAY Running Team Kraków 1:08:44,6 26:08,1 06:52
74 190 Stanek Grzegorz M (125) 1980 M1 (55) GP (74) POL Kraków 1:09:05,3 26:28,8 06:54
75 6 Suchowian Maciej M (127) 1979 M2 (54) GP (75) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:09:15,5 26:39,0 06:55
76 28 Kühnen Claudia K (35) 1967 K3 (5) GP (76) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 1:10:35,3 27:58,8 07:03
77 110 Trela Bartłomiej M (129) 1981 M1 (57) GP (77) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 1:10:52,0 28:15,5 07:05
78 102 Kosmala Bartosz M (130) 1974 M2 (55) GP (78) POL KOSMALA Team Kraków 1:11:47,8 29:11,3 07:10
79 19 Rutkowski Janusz M (131) 1963 M3 (11) GP (79) POL Leszno 1:11:52,4 29:15,9 07:11
80 180 Górka Bogumił M (132) 1970 M2 (56) GP (80) POL Górka Team Zakopane 1:12:17,5 29:41,0 07:13
81 136 Baluta Paweł M (134) 1981 M1 (58) GP (81) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 1:13:20,1 30:43,6 07:20
82 40 Tabaszewska Karolina K (40) 1981 K2 (18) GP (82) POL Zakopane 1:14:06,8 31:30,3 07:24
83 33 Skonecki Piotr M (141) 1970 M2 (59) GP (83) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:15:17,6 32:41,1 07:31
84 44 Janiszewski Jakub M (144) 1971 M2 (61) GP (84) POL SPC Toruń 1:16:41,4 34:04,9 07:40
85 45 Włodarczyk Teresa K (51) 1967 K3 (8) GP (85) POL SPC Toruń 1:17:29,5 34:53,0 07:44
86 47 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K (52) 1963 K3 (9) GP (86) POL SPC TORUŃ 1:17:29,9 34:53,4 07:44
87 107 Dębek Piotr M (146) 1977 M2 (62) GP (87) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 1:18:37,2 36:00,7 07:51
88 52 Koch Marta K (54) 1977 K2 (25) GP (88) POL Ornontowice 1:19:23,9 36:47,4 07:56
89 138 Łudzik Alicja K (55) 1989 K1 (20) GP (89) POL Kraków 1:20:46,2 38:09,7 08:04
90 62 Howlett Ula K (56) 1981 K2 (26) GP (90) GBR Bracknell 1:21:01,1 38:24,6 08:06
91 95 Galewicz Jerzy M (147) 1950 M4 (8) GP (91) POL Zakopane 1:21:20,1 38:43,6 08:08
92 65 Perkowski Jarosław M (150) 1972 M2 (64) GP (92) POL K.W. Warszawa Warszawa 1:25:07,6 42:31,1 08:30
93 174 Kuźmińska Ewelina K (66) 1979 K2 (32) GP (93) POL brak Radom 1:27:02,9 44:26,4 08:42
DNS 9 Knapczyk Małgorzata K 1979 K2 GP POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 13 Pawłowski Tomasz M 1979 M2 GP POL Team Pleszew Dobrzyca
DNS 24 Ślaga Dariusz M 1965 M3 GP POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane
DNS 101 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków
DNS 106 Błaut Alicja K 1982 K2 GP POL Smashing Pąpkins Warszawa
DNS 181 Tomczyk Andrzej M 1968 M3 GP POL TG SOKÓŁ Zakopane Tarnibrzeg

BGTimeSport © 2015-2020