Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (K1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 163 Witowska Mirosława K (1) 1991 K1 (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 47:44,6 04:46
2 16 kapera monika K (2) 1990 K1 (2) POL Stachowscy.eu/azs-awf katowice Piła 48:40,5 00:55,9 04:52
3 212 Bazułka Aleksandra K (4) 1995 K1 (3) POL AZS UJ Katowice 51:54,4 04:09,8 05:11
4 103 Arter Angelika K (8) 1986 K1 (4) GP (40) POL kraków 56:38,1 08:53,5 05:39
5 153 Kornobis Monika K (9) 1993 K1 (5) POL Go APtiv! Kraków 57:52,5 10:07,9 05:47
6 53 Grabias Aleksandra K (11) 1988 K1 (6) GP (47) POL Gdańsk 58:29,4 10:44,8 05:50
7 219 Kupaj Oktawia K (12) 1991 K1 (7) POL Vege Runners Łomianki Dolne 59:36,0 11:51,4 05:57
8 114 Kwiatkowska Kinga K (15) 1988 K1 (8) GP (56) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:01:00,0 13:15,4 06:06
9 100 Kozub Basia K (20) 1990 K1 (9) POL Bochnia 1:04:06,3 16:21,7 06:24
10 158 Osińska Karolina K (24) 1993 K1 (10) POL Kołaczkowo 1:06:47,8 19:03,2 06:40
11 217 Dymanus Karolina K (26) 1988 K1 (11) POL Mysłowice 1:07:46,0 20:01,4 06:46
12 224 Leonowicz Maria K (27) 1996 K1 (12) POL Kraków 1:07:55,6 20:11,0 06:47
13 72 Żurek Anna K (29) 1993 K1 (13) POL Lubień 1:09:17,4 21:32,8 06:55
14 203 Kierys Renata K (30) 1986 K1 (14) POL Ciche 1:09:19,0 21:34,4 06:55
15 172 Szczepańska-Buda Anna K (33) 1988 K1 (15) POL Wrocław 1:10:11,3 22:26,7 07:01
16 226 Bytnar Anna K (37) 1994 K1 (16) POL Kraków 1:11:54,8 24:10,2 07:11
17 161 Kordaczka Bogumiła K (38) 1995 K1 (17) POL Ciche 1:12:45,0 25:00,4 07:16
18 222 Pankowska Joanna K (42) 2000 K1 (18) POL Przytyk 1:14:27,7 26:43,1 07:26
19 204 Książek Ewa K (43) 1986 K1 (19) POL Rabka Zdrój 1:14:37,7 26:53,1 07:27
20 138 Łudzik Alicja K (55) 1989 K1 (20) GP (89) POL Kraków 1:20:46,2 33:01,6 08:04
21 200 WABIK NATALIA K (58) 1988 K1 (21) POL Kraków 1:21:55,1 34:10,5 08:11
DNS 64 Lassak Beata K 1994 K1 POL KW Zakopane Ząb

BGTimeSport © 2015-2020