Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 163 Witowska Mirosława K (1) 1991 K1 (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 47:44,6 04:46
2 16 kapera monika K (2) 1990 K1 (2) POL Stachowscy.eu/azs-awf katowice Piła 48:40,5 00:55,9 04:52
3 23 Huryń Ewa K (3) 1973 K2 (1) GP (14) POL RunTheMountains Szczecin 49:36,4 01:51,8 04:57
4 212 Bazułka Aleksandra K (4) 1995 K1 (3) POL AZS UJ Katowice 51:54,4 04:09,8 05:11
5 145 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 53:16,6 05:32,0 05:19
6 81 Zych Katarzyna K (6) 1979 K2 (3) GP (34) POL Bonnie & Clyde Tarnów 55:10,8 07:26,2 05:31
7 143 Łącz Małgorzata K (7) 1982 K2 (4) POL Run For Fun Mielec 56:21,2 08:36,6 05:38
8 103 Arter Angelika K (8) 1986 K1 (4) GP (40) POL kraków 56:38,1 08:53,5 05:39
9 153 Kornobis Monika K (9) 1993 K1 (5) POL Go APtiv! Kraków 57:52,5 10:07,9 05:47
10 31 Amalou-Döpke Linda K (10) 1980 K2 (5) GP (45) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 58:01,5 10:16,9 05:48
11 53 Grabias Aleksandra K (11) 1988 K1 (6) GP (47) POL Gdańsk 58:29,4 10:44,8 05:50
12 219 Kupaj Oktawia K (12) 1991 K1 (7) POL Vege Runners Łomianki Dolne 59:36,0 11:51,4 05:57
13 18 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (6) GP (51) POL Sklepbiegacza Poznań 59:41,4 11:56,8 05:58
14 21 Gąsienica-Roj Anna K (14) 1975 K2 (7) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:00:28,8 12:44,2 06:02
15 114 Kwiatkowska Kinga K (15) 1988 K1 (8) GP (56) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:01:00,0 13:15,4 06:06
16 29 Yvy Kohl K (16) 1967 K3 (1) GP (57) DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg 1:01:01,4 13:16,8 06:06
17 205 Burzyńska Ewelina K (17) 1978 K2 (8) POL Natura Biedrusko Biedrusko 1:02:02,0 14:17,4 06:12
18 168 Zięba Sabina K (18) 1984 K2 (9) GP (61) POL Forever Team Świlcza 1:02:49,0 15:04,4 06:16
19 94 Konstanty Katarzyna K (19) 1978 K2 (10) POL Jacki Placki Kraków 1:04:02,3 16:17,7 06:24
20 100 Kozub Basia K (20) 1990 K1 (9) POL Bochnia 1:04:06,3 16:21,7 06:24
21 183 Guziak Irena K (21) 1971 K2 (11) POL Obidowa Głuszec Nowy Targ 1:04:18,1 16:33,5 06:25
22 119 Brzozowska Teresa K (22) 1969 K3 (2) POL Etisoft Running Team Jaworzno 1:05:04,7 17:20,1 06:30
23 77 Witt Grażyna K (23) 1953 K3 (3) POL MaratonyPolskie.PL TEAM-Sopot Sopot 1:05:43,7 17:59,1 06:34
24 158 Osińska Karolina K (24) 1993 K1 (10) POL Kołaczkowo 1:06:47,8 19:03,2 06:40
25 7 Trzebunia Alicja K (25) 1979 K2 (12) GP (70) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:07:27,3 19:42,7 06:44
26 217 Dymanus Karolina K (26) 1988 K1 (11) POL Mysłowice 1:07:46,0 20:01,4 06:46
27 224 Leonowicz Maria K (27) 1996 K1 (12) POL Kraków 1:07:55,6 20:11,0 06:47
28 148 Sroka Małgorzata K (28) 1981 K2 (13) POL Węgrzce Wielkie 1:08:37,2 20:52,6 06:51
29 72 Żurek Anna K (29) 1993 K1 (13) POL Lubień 1:09:17,4 21:32,8 06:55
30 203 Kierys Renata K (30) 1986 K1 (14) POL Ciche 1:09:19,0 21:34,4 06:55
31 184 Ostapczuk Marzena K (31) 1977 K2 (14) POL Nowy Targ 1:09:31,0 21:46,4 06:57
32 210 Niziołek Teresa K (32) 1968 K3 (4) POL Zawada 1:10:04,7 22:20,1 07:00
33 172 Szczepańska-Buda Anna K (33) 1988 K1 (15) POL Wrocław 1:10:11,3 22:26,7 07:01
34 146 Predko Grażyna K (34) 1973 K2 (15) POL Tarnobrzeg 1:10:33,5 22:48,9 07:03
35 28 Kühnen Claudia K (35) 1967 K3 (5) GP (76) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 1:10:35,3 22:50,7 07:03
36 173 Wrzesień Agnieszka K (36) 1976 K2 (16) POL Tarnów 1:11:06,1 23:21,5 07:06
37 226 Bytnar Anna K (37) 1994 K1 (16) POL Kraków 1:11:54,8 24:10,2 07:11
38 161 Kordaczka Bogumiła K (38) 1995 K1 (17) POL Ciche 1:12:45,0 25:00,4 07:16
39 121 Gargas-Dziedzina Joanna K (39) 1980 K2 (17) POL MUAY Running Team Kraków 1:13:22,7 25:38,1 07:20
40 40 Tabaszewska Karolina K (40) 1981 K2 (18) GP (82) POL Zakopane 1:14:06,8 26:22,2 07:24
41 225 Leonowicz Agnieszka K (41) 1963 K3 (6) POL Yeti Kraków 1:14:11,1 26:26,5 07:25
42 222 Pankowska Joanna K (42) 2000 K1 (18) POL Przytyk 1:14:27,7 26:43,1 07:26
43 204 Książek Ewa K (43) 1986 K1 (19) POL Rabka Zdrój 1:14:37,7 26:53,1 07:27
44 195 Czarnecka Eliza K (44) 1976 K2 (19) POL Kraków 1:14:45,8 27:01,2 07:28
45 156 Biechowska Beata K (45) 1971 K2 (20) POL Bydgoszcz 1:15:34,7 27:50,1 07:33
46 155 SŁOMOWICZ Karina K (46) 1975 K2 (21) POL GNIEZNO 1:15:42,3 27:57,7 07:34
47 73 Krotowska Marta K (47) 1976 K2 (22) POL Gdańsk 1:16:08,9 28:24,3 07:36
48 37 Stawiarska Marta K (48) 1962 K3 (7) POL Zakopane 1:16:09,0 28:24,4 07:36
49 35 zielak aldona K (49) 1974 K2 (23) POL warszawa 1:16:46,8 29:02,2 07:40
50 92 Klamerus Izabela K (50) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:17:13,7 29:29,1 07:43
51 45 Włodarczyk Teresa K (51) 1967 K3 (8) GP (85) POL SPC Toruń 1:17:29,5 29:44,9 07:44
52 47 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K (52) 1963 K3 (9) GP (86) POL SPC TORUŃ 1:17:29,9 29:45,3 07:44
53 160 Pitoń Maria K (53) 1964 K3 (10) POL Koscielisko 1:17:54,2 30:09,6 07:47
54 52 Koch Marta K (54) 1977 K2 (25) GP (88) POL Ornontowice 1:19:23,9 31:39,3 07:56
55 138 Łudzik Alicja K (55) 1989 K1 (20) GP (89) POL Kraków 1:20:46,2 33:01,6 08:04
56 62 Howlett Ula K (56) 1981 K2 (26) GP (90) GBR Bracknell 1:21:01,1 33:16,5 08:06
57 67 Roszkowska-Jakubiak Halszka K (57) 1982 K2 (27) POL Zakopane 1:21:30,2 33:45,6 08:09
58 200 WABIK NATALIA K (58) 1988 K1 (21) POL Kraków 1:21:55,1 34:10,5 08:11
59 124 Behounek Małgorzata K (59) 1961 K3 (11) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:21:59,8 34:15,2 08:11
60 3 Włodarczyk Elżbieta K (60) 1979 K2 (28) POL 1:23:36,9 35:52,3 08:21
61 38 Jarguz Joanna K (61) 1963 K3 (12) POL Zakopane 1:23:57,7 36:13,1 08:23
62 227 Maruta Dorota K (62) 1962 K3 (13) POL Kraków 1:23:59,5 36:14,9 08:23
63 66 Wieruszewska Agata K (63) 1979 K2 (29) POL Warszawa 1:25:06,8 37:22,2 08:30
64 11 Malepsza Ewa K (64) 1976 K2 (30) POL Zakopane 1:25:26,3 37:41,7 08:32
65 12 Kwak Katarzyna K (65) 1975 K2 (31) POL Zakopane 1:25:26,3 37:41,7 08:32
66 174 Kuźmińska Ewelina K (66) 1979 K2 (32) GP (93) POL brak Radom 1:27:02,9 39:18,3 08:42
DNS 9 Knapczyk Małgorzata K 1979 K2 GP POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 64 Lassak Beata K 1994 K1 POL KW Zakopane Ząb
DNS 106 Błaut Alicja K 1982 K2 GP POL Smashing Pąpkins Warszawa
DNS 170 Witczak Anna K 1977 K2 POL IronTeam3City Kowale
DNS 187 Serafin Agnieszka K 1976 K2 POL Kraków

BGTimeSport © 2015-2020