Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (K2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 23 Huryń Ewa K (3) 1973 K2 (1) GP (14) POL RunTheMountains Szczecin 49:36,4 04:57
2 145 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 53:16,6 03:40,2 05:19
3 81 Zych Katarzyna K (6) 1979 K2 (3) GP (34) POL Bonnie & Clyde Tarnów 55:10,8 05:34,4 05:31
4 143 Łącz Małgorzata K (7) 1982 K2 (4) POL Run For Fun Mielec 56:21,2 06:44,8 05:38
5 31 Amalou-Döpke Linda K (10) 1980 K2 (5) GP (45) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 58:01,5 08:25,1 05:48
6 18 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (6) GP (51) POL Sklepbiegacza Poznań 59:41,4 10:05,0 05:58
7 21 Gąsienica-Roj Anna K (14) 1975 K2 (7) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:00:28,8 10:52,4 06:02
8 205 Burzyńska Ewelina K (17) 1978 K2 (8) POL Natura Biedrusko Biedrusko 1:02:02,0 12:25,6 06:12
9 168 Zięba Sabina K (18) 1984 K2 (9) GP (61) POL Forever Team Świlcza 1:02:49,0 13:12,6 06:16
10 94 Konstanty Katarzyna K (19) 1978 K2 (10) POL Jacki Placki Kraków 1:04:02,3 14:25,9 06:24
11 183 Guziak Irena K (21) 1971 K2 (11) POL Obidowa Głuszec Nowy Targ 1:04:18,1 14:41,7 06:25
12 7 Trzebunia Alicja K (25) 1979 K2 (12) GP (70) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:07:27,3 17:50,9 06:44
13 148 Sroka Małgorzata K (28) 1981 K2 (13) POL Węgrzce Wielkie 1:08:37,2 19:00,8 06:51
14 184 Ostapczuk Marzena K (31) 1977 K2 (14) POL Nowy Targ 1:09:31,0 19:54,6 06:57
15 146 Predko Grażyna K (34) 1973 K2 (15) POL Tarnobrzeg 1:10:33,5 20:57,1 07:03
16 173 Wrzesień Agnieszka K (36) 1976 K2 (16) POL Tarnów 1:11:06,1 21:29,7 07:06
17 121 Gargas-Dziedzina Joanna K (39) 1980 K2 (17) POL MUAY Running Team Kraków 1:13:22,7 23:46,3 07:20
18 40 Tabaszewska Karolina K (40) 1981 K2 (18) GP (82) POL Zakopane 1:14:06,8 24:30,4 07:24
19 195 Czarnecka Eliza K (44) 1976 K2 (19) POL Kraków 1:14:45,8 25:09,4 07:28
20 156 Biechowska Beata K (45) 1971 K2 (20) POL Bydgoszcz 1:15:34,7 25:58,3 07:33
21 155 SŁOMOWICZ Karina K (46) 1975 K2 (21) POL GNIEZNO 1:15:42,3 26:05,9 07:34
22 73 Krotowska Marta K (47) 1976 K2 (22) POL Gdańsk 1:16:08,9 26:32,5 07:36
23 35 zielak aldona K (49) 1974 K2 (23) POL warszawa 1:16:46,8 27:10,4 07:40
24 92 Klamerus Izabela K (50) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:17:13,7 27:37,3 07:43
25 52 Koch Marta K (54) 1977 K2 (25) GP (88) POL Ornontowice 1:19:23,9 29:47,5 07:56
26 62 Howlett Ula K (56) 1981 K2 (26) GP (90) GBR Bracknell 1:21:01,1 31:24,7 08:06
27 67 Roszkowska-Jakubiak Halszka K (57) 1982 K2 (27) POL Zakopane 1:21:30,2 31:53,8 08:09
28 3 Włodarczyk Elżbieta K (60) 1979 K2 (28) POL 1:23:36,9 34:00,5 08:21
29 66 Wieruszewska Agata K (63) 1979 K2 (29) POL Warszawa 1:25:06,8 35:30,4 08:30
30 11 Malepsza Ewa K (64) 1976 K2 (30) POL Zakopane 1:25:26,3 35:49,9 08:32
31 12 Kwak Katarzyna K (65) 1975 K2 (31) POL Zakopane 1:25:26,3 35:49,9 08:32
32 174 Kuźmińska Ewelina K (66) 1979 K2 (32) GP (93) POL brak Radom 1:27:02,9 37:26,5 08:42
DNS 9 Knapczyk Małgorzata K 1979 K2 GP POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 106 Błaut Alicja K 1982 K2 GP POL Smashing Pąpkins Warszawa
DNS 170 Witczak Anna K 1977 K2 POL IronTeam3City Kowale
DNS 187 Serafin Agnieszka K 1976 K2 POL Kraków

BGTimeSport © 2015-2020