Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (M2)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 84 Biernawski Piotr M (3) 1977 M2 (1) GP (1) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 42:36,5 04:15
2 116 Ziejewski Grzegorz M (6) 1976 M2 (2) GP (4) POL Wieliczka 44:12,2 01:35,7 04:25
3 149 Orzeł Krzysztof M (9) 1976 M2 (3) POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE 45:51,9 03:15,4 04:35
4 213 Pyrć Szymon M (10) 1973 M2 (4) POL Kraków 46:26,4 03:49,9 04:38
5 169 Fijak Jan M (11) 1973 M2 (5) POL BIO-NOVA TEAM Sienna Żywiec 46:49,2 04:12,7 04:40
6 126 Włodarkiewicz Dominik M (12) 1974 M2 (6) GP (6) POL Dynafit Polska Poznań 47:11,3 04:34,8 04:43
7 89 Ząbczyński Dominik M (15) 1971 M2 (7) POL Alpin Sport HOKA One One Team Jastrzębie-Zdrój 47:36,1 04:59,6 04:45
8 41 Szapar Przemyslaw M (16) 1977 M2 (8) GP (8) POL Biegamina Scarpa team Gdynia 47:57,2 05:20,7 04:47
9 60 Topolski Marcin M (19) 1976 M2 (9) GP (10) POL Jadowniki 48:30,5 05:54,0 04:51
10 164 Lubelski Łukasz M (22) 1975 M2 (10) POL T.G. Sokół Zakopane Katowice 49:17,4 06:40,9 04:55
11 39 Czerwiński Rafał M (24) 1973 M2 (11) GP (15) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 49:53,5 07:17,0 04:59
12 133 Kowalik Andrzej M (25) 1979 M2 (12) GP (16) POL Bieg opolski Opole 49:56,2 07:19,7 04:59
13 141 Majchrowski Wiktor M (27) 1979 M2 (13) POL Gucowa Team Rogi 50:23,3 07:46,8 05:02
14 49 Ruta Maciej M (29) 1977 M2 (14) GP (18) POL Lodz 50:39,0 08:02,5 05:03
15 58 Ignaczak Marcin M (31) 1977 M2 (15) GP (20) POL IFB Broker Żychlin 51:07,3 08:30,8 05:06
16 10 Fudalej Piotr M (33) 1970 M2 (16) GP (21) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 51:08,8 08:32,3 05:06
17 25 Kapuściński Zbigniew M (34) 1972 M2 (17) GP (22) POL Grupa Azoty Police Szczecin 51:11,4 08:34,9 05:07
18 214 Tynus Grzegorz M (35) 1978 M2 (18) POL ELTYN Frydman 51:25,2 08:48,7 05:08
19 111 Baranow Tomasz M (39) 1976 M2 (19) GP (25) POL Platerów 51:48,6 09:12,1 05:10
20 131 Daniel Jarek M (44) 1976 M2 (20) POL Dynafit Bielsko-Biała 52:49,0 10:12,5 05:16
21 113 Dubowiecki Witek M (47) 1971 M2 (21) GP (30) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 53:05,1 10:28,6 05:18
22 98 Skwierawski Grzegorz M (51) 1970 M2 (22) GP (33) POL Alior Running Team Pszczółki 54:44,9 12:08,4 05:28
23 90 Żmuda Maciej M (53) 1976 M2 (23) POL Swarzędz 55:11,3 12:34,8 05:31
24 157 SŁOMOWICZ Bartosz M (54) 1973 M2 (24) POL ALTOM GNIEZNO GNIEZNO 55:19,6 12:43,1 05:31
25 26 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (55) 1974 M2 (25) GP (35) POL Positive Energy PORAJ 55:41,1 13:04,6 05:34
26 134 Stanuchiewicz Oskar M (61) 1977 M2 (26) GP (39) POL Częstochowa 56:33,5 13:57,0 05:39
27 108 Wąs Grzegorz M (63) 1976 M2 (27) GP (41) POL Warszawa 57:16,5 14:40,0 05:43
28 250 Kalata Janusz M (65) 1979 M2 (28) POL Poronin 57:24,2 14:47,7 05:44
29 207 Ohla Krzysztof M (69) 1976 M2 (29) GP (44) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 57:59,8 15:23,3 05:47
30 5 Leja Piotr M (70) 1970 M2 (30) GP (46) POL ultra ARQ Zakopane 58:02,6 15:26,1 05:48
31 191 Mazur Mariusz M (71) 1977 M2 (31) POL Siemianowice Śląskie 58:15,6 15:39,1 05:49
32 154 DANECKI BORYS M (72) 1974 M2 (32) POL PRINCE O-I-> Częstochowa 58:25,3 15:48,8 05:50
33 75 Derbin Jarosław M (74) 1974 M2 (33) POL Iława 58:35,0 15:58,5 05:51
34 1 Wahl Daniel M (77) 1977 M2 (34) GP (48) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 59:01,4 16:24,9 05:54
35 176 Witczak Arkadiusz M (80) 1977 M2 (35) POL IronTeam3City Gdańsk 59:17,5 16:41,0 05:55
36 132 Stykowski Robert M (83) 1977 M2 (36) GP (53) POL Warszawa 1:00:08,5 17:32,0 06:00
37 192 Gańczak Waldemar M (84) 1978 M2 (37) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:00:28,3 17:51,8 06:02
38 61 Broll Rafał M (85) 1974 M2 (38) GP (54) POL Chorzów 1:00:31,5 17:55,0 06:03
39 36 Zielak Daruusz M (86) 1974 M2 (39) GP (55) POL Warszawa 1:00:32,4 17:55,9 06:03
40 130 Piasecki Piotr M (88) 1979 M2 (40) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 1:01:15,6 18:39,1 06:07
41 8 Knapczyk Krzysztof M (90) 1975 M2 (41) GP (58) POL TG Sokół Zakopane Poronin 1:01:34,7 18:58,2 06:09
42 32 Schaefer Marius M (94) 1975 M2 (42) GP (60) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 1:02:30,7 19:54,2 06:15
43 140 Lipowski Paweł M (95) 1977 M2 (43) POL Kraków 1:02:35,2 19:58,7 06:15
44 127 Czerniawski Piotr M (97) 1979 M2 (44) GP (62) POL Warszawa 1:02:52,1 20:15,6 06:17
45 97 Obradović Paweł M (113) 1975 M2 (45) GP (67) POL Brembo Czeladź 1:06:11,6 23:35,1 06:37
46 22 Kubin Ireneusz M (114) 1972 M2 (46) GP (68) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:06:23,7 23:47,2 06:38
47 216 Karpiński Robert M (115) 1971 M2 (47) POL Spartanie Dzieciom Marki 1:06:34,5 23:58,0 06:39
48 46 Bąk Andrzej M (116) 1972 M2 (48) GP (69) POL SPC Lubicz 1:06:59,7 24:23,2 06:41
49 199 Majdański Paweł M (117) 1979 M2 (49) POL Kraków 1:07:23,6 24:47,1 06:44
50 15 Kaczmarek Jan M (119) 1978 M2 (50) POL Zbąszynek 1:07:35,3 24:58,8 06:45
51 135 Morcinek Marcin M (122) 1978 M2 (51) GP (72) POL BLUSZCZA KATOWICE 1:08:20,8 25:44,3 06:50
52 115 Dziedzina Tomasz M (124) 1978 M2 (52) GP (73) POL MUAY Running Team Kraków 1:08:44,6 26:08,1 06:52
53 118 Jeżewski Adam M (126) 1979 M2 (53) POL Etisoft Running Team Gliwice 1:09:11,6 26:35,1 06:55
54 6 Suchowian Maciej M (127) 1979 M2 (54) GP (75) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:09:15,5 26:39,0 06:55
55 102 Kosmala Bartosz M (130) 1974 M2 (55) GP (78) POL KOSMALA Team Kraków 1:11:47,8 29:11,3 07:10
56 180 Górka Bogumił M (132) 1970 M2 (56) GP (80) POL Górka Team Zakopane 1:12:17,5 29:41,0 07:13
57 147 Turek Pawel M (133) 1972 M2 (57) POL Piaseczno 1:13:02,1 30:25,6 07:18
58 96 Broniszewski Jakub M (135) 1975 M2 (58) POL PLAY Ząbki 1:14:08,3 31:31,8 07:24
59 33 Skonecki Piotr M (141) 1970 M2 (59) GP (83) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:15:17,6 32:41,1 07:31
60 4 Boś Maciej M (142) 1973 M2 (60) POL Łódź 1:16:09,6 33:33,1 07:36
61 44 Janiszewski Jakub M (144) 1971 M2 (61) GP (84) POL SPC Toruń 1:16:41,4 34:04,9 07:40
62 107 Dębek Piotr M (146) 1977 M2 (62) GP (87) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 1:18:37,2 36:00,7 07:51
63 93 Klamerus Maciej M (149) 1970 M2 (63) POL Zakopane 1:23:16,1 40:39,6 08:19
64 65 Perkowski Jarosław M (150) 1972 M2 (64) GP (92) POL K.W. Warszawa Warszawa 1:25:07,6 42:31,1 08:30
DNS 13 Pawłowski Tomasz M 1979 M2 GP POL Team Pleszew Dobrzyca
DNS 30 Döpke Christoph M 1977 M2 DEU Ausdauerschule by bunert Essen

BGTimeSport © 2015-2020