Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

Wydarzenie:
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
227
Ukończyło:
216
Nieklasyfikowani:
11
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: (M1)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 152 Boroń Dariusz M (1) 1992 M1 (1) POL ASICSFrontRunnerPoland Kraków 41:09,7 04:06
2 193 Marek Dariusz M (2) 1985 M1 (2) POL Monk Sandals Team / YASNA Wieliczka 42:06,7 00:57,0 04:12
3 17 BORZĘCKI NORBERT M (4) 1980 M1 (3) GP (2) POL ReprezentacjaKomendyGłównejPolicji Koszalin 43:22,9 02:13,2 04:20
4 86 Szcześniewski Miłosz M (5) 1989 M1 (4) GP (3) POL Salco Garmin Team Rydzyna 44:00,0 02:50,3 04:24
5 105 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (5) GP (5) POL Woodward Runners Kraków 44:14,7 03:05,0 04:25
6 179 Góra Sławomir M (8) 1992 M1 (6) POL Alpina Sport Hoka ONE ONE TEAM Korbielow 45:24,8 04:15,1 04:32
7 117 Michalak Maciej M (13) 1990 M1 (7) GP (7) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 47:19,4 06:09,7 04:43
8 185 Wosik Daniel M (14) 1980 M1 (8) POL alpin sport hoka one one team Brody 47:24,5 06:14,8 04:44
9 109 Flisiński Łukasz M (17) 1981 M1 (9) POL Sosnowiec 48:21,0 07:11,3 04:50
10 82 Hyży Piotr M (18) 1980 M1 (10) GP (9) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 48:23,1 07:13,4 04:50
11 55 Koniuszy Adam M (20) 1994 M1 (11) GP (11) POL Zakopane 48:32,5 07:22,8 04:51
12 123 Stopa Michał M (21) 1985 M1 (12) GP (12) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 48:43,2 07:33,5 04:52
13 206 Maciąg Grzegorz M (23) 1981 M1 (13) GP (13) POL Kraków 49:31,8 08:22,1 04:57
14 129 Kubkowski Mateusz M (28) 1990 M1 (14) POL Tarnowskie Gory 50:34,8 09:25,1 05:03
15 59 Kammer Krzysztof M (30) 1986 M1 (15) GP (19) POL PRO366 Poznań 50:54,3 09:44,6 05:05
16 162 Miodoński Robert M (32) 1986 M1 (16) POL Kraków 51:07,6 09:57,9 05:06
17 48 Pasiecznik Miłosz M (37) 1986 M1 (17) GP (23) POL Muay Running Team Poznań 51:37,1 10:27,4 05:09
18 87 Kielaszewski Karol M (38) 1986 M1 (18) GP (24) POL Lesz No Limits Runners Leszno 51:46,8 10:37,1 05:10
19 220 Pająk Tomasz M (40) 1981 M1 (19) POL Vege Runners Warszawa 51:58,1 10:48,4 05:11
20 128 Buga Piotr M (41) 1980 M1 (20) GP (26) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 52:01,3 10:51,6 05:12
21 88 Cieplik Dawid M (42) 1990 M1 (21) GP (27) POL Lesz No Limits Runners Rawicz 52:05,6 10:55,9 05:12
22 139 Korpalski Tomasz M (45) 1981 M1 (22) GP (28) POL Biegaj z głową Gdańsk 52:52,3 11:42,6 05:17
23 83 Krosny Sebastian M (48) 1982 M1 (23) GP (31) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 53:18,8 12:09,1 05:19
24 211 Stec Krzysztof M (50) 1982 M1 (24) GP (32) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 53:53,8 12:44,1 05:23
25 208 Krawczyk Kamil M (52) 1991 M1 (25) POL Pielgrzymowice 55:07,4 13:57,7 05:30
26 99 Orzech Michał M (56) 1984 M1 (26) GP (36) POL Mustangi Gliwice Gliwice 55:56,3 14:46,6 05:35
27 218 Bukała Marcin M (57) 1994 M1 (27) POL Vege Runners Bielsko-Biała 56:05,1 14:55,4 05:36
28 178 Ożga Sebastian M (59) 1988 M1 (28) POL Tychy 56:26,8 15:17,1 05:38
29 42 Semberecki Marcin M (60) 1983 M1 (29) GP (38) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 56:29,9 15:20,2 05:38
30 91 Rybiński Przemysław M (62) 1982 M1 (30) POL Swarzędz 56:57,8 15:48,1 05:41
31 50 Pawlikowski Jan M (66) 1980 M1 (31) POL Poronin 57:36,9 16:27,2 05:45
32 171 Sawicki Michał M (67) 1982 M1 (32) POL UKS Return Piaseczno Piaseczno 57:43,4 16:33,7 05:46
33 197 Florys Dominik M (73) 1988 M1 (33) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 58:33,6 17:23,9 05:51
34 188 Opiał Rafał M (75) 1982 M1 (34) POL Grupa PRO Kraków 58:38,7 17:29,0 05:51
35 196 Florys Jakub M (76) 1983 M1 (35) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 58:48,8 17:39,1 05:52
36 125 Kopeć Paweł M (78) 1982 M1 (36) GP (49) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 59:09,0 17:59,3 05:54
37 68 Piętka Radosław M (79) 1983 M1 (37) POL Sosnowiec 59:15,8 18:06,1 05:55
38 142 Miśków Marcin M (81) 1984 M1 (38) GP (50) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 59:27,5 18:17,8 05:56
39 57 Szmidt Karol M (82) 1984 M1 (39) GP (52) POL PRO 366 Slesin 59:52,3 18:42,6 05:59
40 78 Leszczyński Artur M (87) 1983 M1 (40) POL TomTom Runners Łódź 1:00:42,0 19:32,3 06:04
41 69 GIZICKI GRZEGORZ M (89) 1991 M1 (41) POL Zakopane 1:01:28,0 20:18,3 06:08
42 122 Zarzycki Marcin M (92) 1985 M1 (42) GP (59) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:01:55,6 20:45,9 06:11
43 144 Rusin Grzegorz M (96) 1984 M1 (43) POL Mielec 1:02:45,0 21:35,3 06:16
44 79 Iwanicki Łukasz M (98) 1984 M1 (44) POL Lubelski węgiel Bogdanka Lublin 1:03:11,8 22:02,1 06:19
45 177 Zięba Mateusz M (100) 1984 M1 (45) POL Świlcza 1:03:40,9 22:31,2 06:22
46 151 Rzemieniuk Krzysztof M (101) 1983 M1 (46) GP (63) POL kfnestor.pl Kraków 1:03:42,0 22:32,3 06:22
47 167 Niklewski Paweł M (102) 1983 M1 (47) POL Radom 1:03:53,2 22:43,5 06:23
48 2 Gąsienica Roj Jan M (103) 1985 M1 (48) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:04:13,2 23:03,5 06:25
49 165 Kawałko Olgierd M (108) 1983 M1 (49) POL Brzeg 1:05:02,7 23:53,0 06:30
50 104 mikołajczyk tomasz M (110) 1985 M1 (50) GP (65) POL Zakopane 1:05:25,6 24:15,9 06:32
51 175 Krzyżewski Roger M (111) 1988 M1 (51) POL Tatra Camp Kraków 1:05:35,4 24:25,7 06:33
52 54 Michalik Krzysztof M (112) 1991 M1 (52) GP (66) POL Zakopane 1:05:39,0 24:29,3 06:33
53 166 Niklewski Michał M (118) 1987 M1 (53) POL Radom 1:07:28,2 26:18,5 06:44
54 186 Fafiński Sebastian M (121) 1981 M1 (54) GP (71) POL Zabrzeg 1:07:56,0 26:46,3 06:47
55 190 Stanek Grzegorz M (125) 1980 M1 (55) GP (74) POL Kraków 1:09:05,3 27:55,6 06:54
56 201 Adamczyk Mateusz M (128) 1998 M1 (56) POL PWK Kraków 1:09:43,3 28:33,6 06:58
57 110 Trela Bartłomiej M (129) 1981 M1 (57) GP (77) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 1:10:52,0 29:42,3 07:05
58 136 Baluta Paweł M (134) 1981 M1 (58) GP (81) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 1:13:20,1 32:10,4 07:20
59 223 Żurawski Adam M (136) 2000 M1 (59) POL Przytyk 1:14:28,1 33:18,4 07:26
60 221 Kowalczyk Mateusz M (137) 1991 M1 (60) POL Przytyk 1:14:28,8 33:19,1 07:26
61 71 Trąmpczyński Jakub M (138) 1987 M1 (61) POL Ahojbaby.pl Warszawa 1:14:35,6 33:25,9 07:27
62 76 Miszczyk Karol M (140) 1989 M1 (62) POL Wrocław 1:14:58,9 33:49,2 07:29
63 198 Zarębczan Kamil M (145) 1987 M1 (63) POL Łopuszna 1:18:24,9 37:15,2 07:50
64 202 Gieras Piotr M (148) 1988 M1 (64) POL PWK Kraków 1:21:56,3 40:46,6 08:11
DNS 101 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków

BGTimeSport © 2015-2020