5. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
5. Bieg o Złotą Szyszkę 5. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
323
Ukończyło:
317
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Kobiety K30 (K30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 346 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1) K30 (1) POL Zabrze 1:20:55,3 05:23
2 275 Skalska Anna K (2) K30 (2) POL Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Bytom 1:24:55,7 04:00,4 05:39
3 90 Gomołysek Kinga K (3) K30 (3) POL 1986 Głuchołazy 1:26:58,3 06:03,0 05:47
4 351 Wyleżałek Alina K (5) K30 (4) POL Gliwice 1:30:45,2 09:49,9 06:03
5 3 Adamus-Kowalska Justyna K (6) K30 (5) POL Lks imielin Imielin 1:32:03,5 11:08,2 06:08
6 208 Nalepka Ewa K (9) K30 (6) POL Biegiem przez góry Sosnowiec 1:34:13,5 13:18,2 06:16
7 221 Orkwiszewska Ola K (13) K30 (7) POL Klub / Team:Scarpa Team Poland Bieruń 1:39:53,5 18:58,2 06:39
8 74 Firek Iwona K (14) K30 (8) POL HIT THE TRAIL Bielsko-Biała 1:40:18,1 19:22,8 06:41
9 101 Grzebieluch Katarzyna K (16) K30 (9) POL LedwoZipia Rybnik 1:42:19,5 21:24,2 06:49
10 269 Rusin Anna K (17) K30 (10) POL Porąbka 1:42:21,8 21:26,5 06:49
11 306 SZCZĘSNA Edyta K (21) K30 (11) POL RYTM Czechowice - Ddziadzice CZechowice - Dziedzice 1:43:39,6 22:44,3 06:54
12 45 Cypcer Anna K (22) K30 (12) POL Bielsko-Biała 1:45:08,5 24:13,2 07:00
13 1 Adamczak Barbara K (32) K30 (13) POL TRAVOIS Katowice 1:51:32,3 30:37,0 07:26
14 318 Ścieszka Ksenia K (36) K30 (14) POL Pewel Ślemieńska 1:53:02,1 32:06,8 07:32
15 60 Dwornik Małgorzata K (38) K30 (15) POL Kraków 1:53:39,8 32:44,5 07:34
16 68 Faber-Fałkowska Edyta K (39) K30 (16) POL Bielsko-Biała 1:53:42,5 32:47,2 07:34
17 279 Skrobot Justyna K (41) K30 (17) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:55:02,8 34:07,5 07:40
18 230 Paterek Agata K (42) K30 (18) POL Wkurw_team Kraków 1:56:57,6 36:02,3 07:47
19 40 Cieślar Kasia K (43) K30 (19) POL Ustroń 1:57:15,3 36:20,0 07:49
20 46 CZERNIK BARBARA K (44) K30 (20) POL TGB LAKE RUNNERS TYCHY 1:57:23,8 36:28,5 07:49
21 291 Stanek Katarzyna K (45) K30 (21) POL Bytom 1:57:49,0 36:53,7 07:51
22 182 Ługowska Marzena K (50) K30 (22) POL KIETA Tychy 2:00:20,5 39:25,2 08:01
23 239 Piątek Ewa K (53) K30 (23) POL Dzik z Duszą Sarenki Sosnowiec 2:02:42,3 41:47,0 08:10
24 247 PIETRAS EDYTA K (54) K30 (24) POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 2:03:11,8 42:16,5 08:12
25 222 Osadnik Anna K (55) K30 (25) POL Lisow 2:03:47,0 42:51,7 08:15
26 108 HANKUS OLIMPIA K (56) K30 (26) POL Hankus Team ŚWINNA 2:03:57,7 43:02,4 08:15
27 250 Piotrowska-Tronina Joanna K (58) K30 (27) POL TRNX Triathlon Team Mikołów 2:04:09,5 43:14,2 08:16
28 161 Kruszek Małgorzata K (62) K30 (28) POL Przekoty Katowice 2:09:35,8 48:40,5 08:38
29 254 Procner Anna K (63) K30 (29) POL Wisła 2:09:53,8 48:58,5 08:39
30 172 Ligęsa Karolina K (65) K30 (30) POL Bielsko-Biała 2:10:04,4 49:09,1 08:40
31 300 STRZELCZYK MAGDALENA K (67) K30 (31) POL TGB LAKE RUNNERS TYCHY 2:11:27,0 50:31,7 08:45
32 347 Witalińska Agnieszka K (69) K30 (32) POL Bielsko-Biała 2:14:06,7 53:11,4 08:56
33 97 Greń Dorota K (71) K30 (33) POL OLZA CIESZYN Ustroń 2:15:06,5 54:11,2 09:00
34 283 Słota Małgorzata K (74) K30 (34) POL TMTEAM Bielsko Biała 2:17:09,2 56:13,9 09:08
35 293 STAWARZ Anna K (75) K30 (35) POL Żywiec 2:17:27,0 56:31,7 09:09
36 128 Kania Katarzyna K (82) K30 (36) POL Bystra 2:22:37,1 1:01:41,8 09:30
37 63 Dyrkacz Sylwia K (83) K30 (37) POL Łódź 2:28:07,3 1:07:12,0 09:52
38 313 Szklorz Dominika K (86) K30 (38) POL Olza Cieszyn Skoczów 2:31:22,1 1:10:26,8 10:05
39 244 Pieniążek Katarzyna K (88) K30 (39) POL Czeladź 2:37:07,9 1:16:12,6 10:28
40 314 Szojda Paulina K (89) K30 (40) POL Viking Training Center Tychy 2:37:26,1 1:16:30,8 10:29
41 103 Gumula Izabela K (90) K30 (41) POL ChallengeFamily.pl Rybnik 2:39:12,9 1:18:17,6 10:36
DNS 24 Boś Natalia K K30 POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno

BGTimeSport © 2015-2020