5. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
5. Bieg o Złotą Szyszkę 5. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
323
Ukończyło:
317
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Męszczyźni M40 (M40)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 140 KOŃ PIOTR M (2) M40 (1) POL ALPIN SPORT TEAM RĘCZNO 1:08:02,8 04:32
2 70 Faron Robert M (7) M40 (2) POL Zalesie 1:10:27,8 02:25,0 04:41
3 201 Mikołajczyk Tyberiusz M (10) M40 (3) POL Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar Brenna 1:16:26,2 08:23,4 05:05
4 72 Fijak Jan M (11) M40 (4) POL Żywiec Sienna 1:16:43,5 08:40,7 05:06
5 284 Smoleń Jarosław M (12) M40 (5) POL Mysłowice 1:17:22,0 09:19,2 05:09
6 78 Franek Marcin M (19) M40 (6) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:19:32,9 11:30,1 05:18
7 339 WASZTYL TOMASZ M (23) M40 (7) POL Bielsko-Biała 1:23:02,1 14:59,3 05:32
8 274 Sitkiewicz Adam M (24) M40 (8) POL Ruda Śląska 1:23:05,1 15:02,3 05:32
9 328 Tomala Janusz M (34) M40 (9) POL Kozy Kozy 1:26:38,0 18:35,2 05:46
10 261 Pytlarz Wojtek M (35) M40 (10) POL Goniacka team Bielsko-Biała 1:26:56,0 18:53,2 05:47
11 82 Fuczik Maciej M (36) M40 (11) POL Sklep Biegacza Running Team Bielsko Bielsko-Biała 1:27:50,2 19:47,4 05:51
12 229 Panek Krzysztof M (42) M40 (12) POL Team Papry Bieruń 1:30:53,8 22:51,0 06:03
13 145 Kot Remigiusz M (45) M40 (13) POL RM Tri Team Bielsko-Biała 1:31:34,3 23:31,5 06:06
14 146 Kotwicz Marcin M (55) M40 (14) POL Bielsko-Biała 1:34:19,3 26:16,5 06:17
15 326 ŚWIDER ZBYSZEK M (56) M40 (15) POL Fantastic Team Anna Sikora Skoczów 1:34:28,6 26:25,8 06:17
16 130 Kania Marian M (58) M40 (16) POL LedwoZipia Rybnik 1:34:28,9 26:26,1 06:17
17 57 Dura Tomasz M (59) M40 (17) POL Bielsko-biała 1:34:51,1 26:48,3 06:19
18 270 Rybarz Witold M (60) M40 (18) POL Oświęcimski Klub KArate Brzeszcze 1:34:52,5 26:49,7 06:19
19 249 Piętko Dariusz M (67) M40 (19) POL ORANGE POLSKA Bielsko-Biała 1:35:43,0 27:40,2 06:22
20 14 Bednarski Mariusz M (68) M40 (20) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:35:46,5 27:43,7 06:23
21 131 Kapuśnik Tomasz M (69) M40 (21) POL Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D Czechowice-Dziedzice 1:35:55,4 27:52,6 06:23
22 110 HEJDUK TOMASZ M (70) M40 (22) POL Techniki Lakiernicze Tychy 1:36:00,9 27:58,1 06:24
23 349 Wójcik Jacek M (73) M40 (23) POL Bytom 1:36:25,9 28:23,1 06:25
24 135 Klimowski Daniel M (74) M40 (24) POL Fantastic Ania Sikora Pierściec 1:36:26,8 28:24,0 06:25
25 225 Paliga Rafał M (75) M40 (25) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:36:38,8 28:36,0 06:26
26 200 Migdoł Adam M (76) M40 (26) POL HRmax Żory Żory 1:36:51,0 28:48,2 06:27
27 315 Szolc Sebastian M (77) M40 (27) POL Gliwice 1:37:27,5 29:24,7 06:29
28 99 Gruszka Grzegorz M (78) M40 (28) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:37:39,3 29:36,5 06:30
29 308 Szczypka Krzysztof M (79) M40 (29) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:37:55,8 29:53,0 06:31
30 133 KASTELIK DARIUSZ M (85) M40 (30) POL Sprintex Team Pietrzykowice 1:39:11,5 31:08,7 06:36
31 25 Bożek Grzegorz M (87) M40 (31) POL Dzikie Życie RunTeam Krosno 1:39:43,3 31:40,5 06:38
32 166 Kwaśny Marcin M (89) M40 (32) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 1:39:43,4 31:40,6 06:38
33 206 Morcinek Marcin M (91) M40 (33) POL Bluszcza Katowice 1:39:50,6 31:47,8 06:39
34 163 Kubica Dariusz M (94) M40 (34) POL Grupa Kryzys Buczkowice 1:40:02,1 31:59,3 06:40
35 79 Frankiewicz Andrzej M (104) M40 (35) POL Bytom 1:42:16,6 34:13,8 06:49
36 198 Mędrala Jacek M (106) M40 (36) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:42:52,5 34:49,7 06:51
37 321 Śliwka Arkadiusz M (110) M40 (37) POL OLZA CIESZYN Leszna-Górna 1:43:13,9 35:11,1 06:52
38 350 Wójcik Ryszard M (112) M40 (38) POL Kozy 1:43:42,2 35:39,4 06:54
39 151 Kowalski Janusz M (113) M40 (39) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:43:43,9 35:41,1 06:54
40 290 SOSNOWSKI MICHAŁ M (114) M40 (40) POL PGB Sportowa Paczka Chorzów 1:43:46,7 35:43,9 06:55
41 323 Śpiewak Rafał M (115) M40 (41) POL Bystra 1:43:56,8 35:54,0 06:55
42 219 Ocylok Adam M (118) M40 (42) POL Chrono Service Oświęcim 1:45:22,8 37:20,0 07:01
43 38 Chuchro Michal M (122) M40 (43) POL Bwm Oswiecim 1:46:28,2 38:25,4 07:05
44 5 Barcik Maciek M (124) M40 (44) POL PROKONTECH Bielsko-biała 1:46:50,8 38:48,0 07:07
45 134 Klimczak Marek M (126) M40 (45) POL Rebellion of Free Runners Oświęcim 1:47:10,8 39:08,0 07:08
46 186 Maga Przemysław M (127) M40 (46) POL Jasienica 1:47:16,4 39:13,6 07:09
47 152 Kozieł Sylwester M (129) M40 (47) POL Koziki Tychy 1:47:34,1 39:31,3 07:10
48 324 ŚPIEWAK WOJCIECH M (130) M40 (48) POL Wilkowice 1:47:37,3 39:34,5 07:10
49 233 Pawlik Nikodem M (132) M40 (49) POL Wilkowice 1:48:10,4 40:07,6 07:12
50 83 Gańczak Waldemar M (133) M40 (50) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:48:12,1 40:09,3 07:12
51 169 Ledwoń Jakub M (134) M40 (51) POL Wkurw Team Gliwice 1:48:12,9 40:10,1 07:12
52 248 Pietrzyk Mariusz M (139) M40 (52) POL Brenna 1:49:05,5 41:02,7 07:16
53 93 Gotkowski Tomasz M (145) M40 (53) POL Rajcza 1:49:56,1 41:53,3 07:19
54 209 Nawrocki Szymon M (147) M40 (54) POL Mikołów 1:50:46,5 42:43,7 07:23
55 62 Dyduła Łukasz M (148) M40 (55) POL Kraków 1:50:48,1 42:45,3 07:23
56 237 Peter Marcin M (149) M40 (56) POL Katowice 1:50:50,1 42:47,3 07:23
57 29 Buzderewicz Daniel M (152) M40 (57) POL Bielsko-Biała 1:51:46,7 43:43,9 07:27
58 184 Machura Arkadiusz M (159) M40 (58) POL Wola Jedlińska 1:52:40,3 44:37,5 07:30
59 227 Pałka Krzysztof M (164) M40 (59) POL HRMax Żory Żory 1:53:49,9 45:47,1 07:35
60 340 Wąchała Grzegorz M (165) M40 (60) POL SPRINTEX TEAM Skawina 1:54:01,3 45:58,5 07:36
61 307 Szczucki Krzysztof M (166) M40 (61) POL Żory 1:54:25,2 46:22,4 07:37
62 331 Uniejewski Tomasz M (174) M40 (62) POL umba Katowice 1:57:21,9 49:19,1 07:49
63 187 magdziorz mariusz M (175) M40 (63) POL mysłowice 1:57:29,7 49:26,9 07:49
64 353 Wysocki Tomasz M (179) M40 (64) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:58:42,8 50:40,0 07:54
65 348 Wolny Maciej M (181) M40 (65) POL Panewnickie Lisy Katowice 1:59:25,3 51:22,5 07:57
66 196 Marchewka Grzegorz M (182) M40 (66) POL Warszawa 1:59:47,9 51:45,1 07:59
67 86 Gibiec Tomasz M (184) M40 (67) POL Brenna 2:00:08,3 52:05,5 08:00
68 272 SERĘGA TOMASZ M (185) M40 (68) POL wkurw_team BOLĘCIN 2:00:24,0 52:21,2 08:01
69 295 Stec Marcin M (187) M40 (69) POL Buczkowice 2:01:36,8 53:34,0 08:06
70 80 Frosztęga Artur M (190) M40 (70) POL UKS Judo Mysłowice Katowice 2:03:08,8 55:06,0 08:12
71 252 Podsadecki Witold M (191) M40 (71) POL JUSTFeelFIT Cięcina 2:03:11,9 55:09,1 08:12
72 120 JÓZEF Marek M (192) M40 (72) POL Katowice 2:03:28,6 55:25,8 08:13
73 224 Pach Janusz M (198) M40 (73) POL Bielsko-Biała 2:04:40,3 56:37,5 08:18
74 173 Litwin Łukasz M (201) M40 (74) POL Saint-Gobain Squad - Sekurit Dąb Bielsko-Biała 2:05:33,7 57:30,9 08:22
75 162 Krzemien Adrian M (205) M40 (75) POL Slaskie Tasmoloty Jaworze 2:07:23,5 59:20,7 08:29
76 89 Głuchowski Jacek M (206) M40 (76) POL BB Runners Bielsko-Biała 2:08:13,0 1:00:10,2 08:32
77 355 ZIELENIECKI JACEK M (210) M40 (77) POL BIELSKO-BIAŁA 2:11:43,8 1:03:41,0 08:46
78 263 Raciniewski Radosław M (211) M40 (78) POL jeep.org.pl Bielsko-Biała 2:11:46,5 1:03:43,7 08:47
79 240 PIĄTEK TOMASZ M (213) M40 (79) POL WILD BUCHAYS PISARZOWICE 2:13:18,9 1:05:16,1 08:53
80 195 Maniura Adam M (219) M40 (80) POL Szombierki Runners Bytom 2:18:42,5 1:10:39,7 09:14
81 289 Sokołowski Artur M (220) M40 (81) POL Team ZabieganeDni Otwock 2:19:30,4 1:11:27,6 09:18
DNS 325 Świątek Marcin M M40 POL Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała

BGTimeSport © 2015-2020