5. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
5. Bieg o Złotą Szyszkę 5. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
323
Ukończyło:
317
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Mężczyźni M20 (M20)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 171 Leśniak Kamil M (5) M20 (1) POL Toruń 1:09:48,6 04:39
2 13 Bednarek Adrian M (6) M20 (2) POL Bydgoszcz 1:09:50,8 00:02,2 04:39
3 113 Izydorek Michał M (8) M20 (3) POL Meszna 1:10:50,4 01:01,8 04:43
4 178 Luźniak Damian M (16) M20 (4) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 1:19:13,0 09:24,4 05:16
5 296 Stec Kuba M (22) M20 (5) POL UBS / Decathlon B-B Godziszka 1:22:11,5 12:22,9 05:28
6 310 Szczypka Piotr M (25) M20 (6) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie 1:23:08,7 13:20,1 05:32
7 84 GARCORZ DAWID M (27) M20 (7) POL Mafia Team Lubliniec Dzielna 1:23:19,6 13:31,0 05:33
8 217 Nosal Tomasz Nosal M (29) M20 (8) POL Zakopane 1:23:37,1 13:48,5 05:34
9 214 NIKIEL TOMASZ M (44) M20 (9) POL Bystra 1:31:31,4 21:42,8 06:06
10 66 Słup Paweł M (48) M20 (10) POL BB RUNNERS BIELSKO-BIAŁA 1:32:36,7 22:48,1 06:10
11 327 Teszner Adrian M (49) M20 (11) POL Runteam Pawłowice Mizerów 1:32:54,6 23:06,0 06:11
12 191 Malec Arkadiusz M (88) M20 (12) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:39:43,4 29:54,8 06:38
13 141 Kopiec Przemysław M (92) M20 (13) POL Tychy 1:39:53,2 30:04,6 06:39
14 197 Markowicz Dawid M (96) M20 (14) POL RyTM-Czechowice-Dziedzice. Czechowice-Dziedzice 1:40:18,5 30:29,9 06:41
15 154 Kozieł Konrad M (101) M20 (15) POL Koziki Tychy 1:41:08,9 31:20,3 06:44
16 330 Trzopek Marcin M (123) M20 (16) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:46:34,8 36:46,2 07:06
17 34 Chorążewicz Łukasz M (144) M20 (17) POL Bielsko Biała 1:49:50,4 40:01,8 07:19
18 176 Loska Tomasz M (154) M20 (18) POL Łaziska Górne 1:52:04,2 42:15,6 07:28
19 192 Malik Paweł M (158) M20 (19) POL Olza Cieszyn Skoczów 1:52:21,1 42:32,5 07:29
20 121 Józef Mateusz M (167) M20 (20) POL Katowice 1:56:01,3 46:12,7 07:44
21 77 Formas Adrian M (195) M20 (21) POL BB-Runners Janowice 2:04:18,3 54:29,7 08:17
22 116 Jakubowski Mateusz M (215) M20 (22) POL Tychy 2:14:43,2 1:04:54,6 08:58
23 132 Karawacki Grzegorz M (222) M20 (23) POL Kęty 2:27:38,9 1:17:50,3 09:50
24 69 Fajkis Arkadiusz M (224) M20 (24) POL Valeo Iłownica 2:32:03,2 1:22:14,6 10:08
25 251 Pisarek Radosław M (226) M20 (25) POL Pawłowice 2:53:45,3 1:43:56,7 11:35
DNS 337 Wandzel Adrian M M20 POL wkurw_team Żywiec

BGTimeSport © 2015-2020