5. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
5. Bieg o Złotą Szyszkę 5. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
323
Ukończyło:
317
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Męszczyźni M30 (M30)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 281 Skupień Tomasz M (1) M30 (1) POL Skawinki 1:07:22,7 04:29
2 204 Miśkiewicz Mariusz M (3) M30 (2) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:08:39,9 01:17,2 04:34
3 203 Misiak Bartosz M (4) M30 (3) CZE Alpin Sport Cesky Tesin 1:09:14,7 01:52,0 04:36
4 334 Uznański Piotr M (9) M30 (4) POL Euroclear Running Team Kraków 1:16:10,7 08:48,0 05:04
5 357 Żuchowski Daniel M (13) M30 (5) POL MUAY RUNNING TEAM KRAKÓW 1:18:12,4 10:49,7 05:12
6 356 Ziomek Tomasz M (14) M30 (6) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:18:39,8 11:17,1 05:14
7 85 Gawlas Dominik M (15) M30 (7) POL Cieszyn 1:18:46,9 11:24,2 05:15
8 311 Szczyrbowski Michał M (18) M30 (8) POL YOOBEE.PL Rybnik 1:19:27,8 12:05,1 05:17
9 48 Daniel Piotr M (21) M30 (9) POL Bielsko-Biala 1:21:02,2 13:39,5 05:24
10 259 Puzoń Robert M (26) M30 (10) POL Nutrend Team Bielsko- Biała 1:23:16,8 15:54,1 05:33
11 58 Dusza Paweł M (30) M30 (11) POL Wilkowice 1:23:58,5 16:35,8 05:35
12 44 Ciuraszkiewicz Konrad M (31) M30 (12) POL Olkusz 1:26:08,0 18:45,3 05:44
13 115 Jakubas Grzegorz M (32) M30 (13) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:26:09,0 18:46,3 05:44
14 223 Osiejewski Marcin M (33) M30 (14) POL Wilkowice 1:26:14,8 18:52,1 05:44
15 226 Paliwoda Grzegorz M (37) M30 (15) POL Zabrze 1:28:28,0 21:05,3 05:53
16 167 Laskowski Tomasz M (39) M30 (16) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:29:12,4 21:49,7 05:56
17 122 Józef Tomasz M (40) M30 (17) POL ADS MASNA Dąbrowa Górnicza 1:30:00,1 22:37,4 06:00
18 338 Waniek Tomasz M (41) M30 (18) POL GBR KajTaMeta Tarnowskie Góry 1:30:18,5 22:55,8 06:01
19 282 Słonka Sebastian M (43) M30 (19) POL Bielsko-Biała 1:31:05,0 23:42,3 06:04
20 183 Łukosz Tomasz M (50) M30 (20) POL xXx Ustroń 1:32:58,4 25:35,7 06:11
21 136 Knura Aleksander M (52) M30 (21) POL KW Jastrzębie - Zdrój Połomia 1:33:31,2 26:08,5 06:14
22 137 Kocemba Kamil M (53) M30 (22) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:34:10,0 26:47,3 06:16
23 124 Kaczmarczyk Sebastian M (54) M30 (23) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:34:10,6 26:47,9 06:16
24 276 Skiba Adam M (57) M30 (24) POL Mafia Team Lubliniec Koszęcin 1:34:28,9 27:06,2 06:17
25 213 Nikiel Krzysztof M (61) M30 (25) POL Bielsko-Biała 1:34:54,4 27:31,7 06:19
26 39 Cieniawski Piotr M (62) M30 (26) POL CSRG Bytom 1:34:57,0 27:34,3 06:19
27 88 Głód Rafał M (63) M30 (27) POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 1:34:58,6 27:35,9 06:19
28 59 Dwornik Maciek M (64) M30 (28) POL Warczące Szprychy Kraków 1:35:02,7 27:40,0 06:20
29 343 Więcek Przemysław M (65) M30 (29) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 1:35:23,5 28:00,8 06:21
30 21 Bojdys Jarosław M (66) M30 (30) POL BB Runners Bielsko-Biała 1:35:29,2 28:06,5 06:21
31 165 Kuźnik Sylwester M (71) M30 (31) POL Czechowice-Dziedzice 1:36:08,3 28:45,6 06:24
32 257 Pronobis Marek M (72) M30 (32) POL BWM Team Bystra 1:36:18,7 28:56,0 06:25
33 174 LORANC PAWEL M (80) M30 (33) POL WILD BUCHAYS KOZY 1:38:07,6 30:44,9 06:32
34 16 Bielnik Dariusz M (81) M30 (34) POL Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała 1:38:23,1 31:00,4 06:33
35 17 Bilski Błażej M (82) M30 (35) POL Biegajace insekty Bielsko-Biała 1:38:43,9 31:21,2 06:34
36 11 Bąbski Szymon M (83) M30 (36) POL KS Halny Węgierska Górka Ujsoły 1:38:46,7 31:24,0 06:35
37 12 BĄK PIOTR M (84) M30 (37) POL WILD BUCHAYS ŁODYGOWICE 1:38:51,8 31:29,1 06:35
38 210 Nawrocki Tobiasz M (86) M30 (38) POL Tychy 1:39:14,2 31:51,5 06:36
39 47 Czyżewski Marcin M (90) M30 (39) POL KW Jastrzębie Bielsko-Biała 1:39:44,9 32:22,2 06:38
40 148 Kowalik Artur M (93) M30 (40) POL Jaworzno 1:40:01,3 32:38,6 06:40
41 73 Firek Adrian M (95) M30 (41) POL HIT THE TRAIL Bielsko-Biała 1:40:02,7 32:40,0 06:40
42 4 BARANOWSKI ADAM M (97) M30 (42) POL Adam Biega TYCHY 1:40:19,7 32:57,0 06:41
43 302 Suska Łukasz M (98) M30 (43) POL Bieruń 1:40:37,2 33:14,5 06:42
44 332 Urban Wiktor M (99) M30 (44) POL Night Runners Zabrze Zabrze 1:40:40,3 33:17,6 06:42
45 297 Stodolski Mateusz M (100) M30 (45) POL Sosnowiec 1:40:48,5 33:25,8 06:43
46 211 Nawrot Łukasz M (102) M30 (46) POL Bieg z Chrystusem! Świętochłowice 1:41:38,2 34:15,5 06:46
47 278 Skrobot Tomasz M (103) M30 (47) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:41:59,5 34:36,8 06:47
48 179 ŁĘCKI ANDRZEJ M (105) M30 (48) POL KoperTeam Kety 1:42:47,5 35:24,8 06:51
49 96 Grabowski Tomasz M (111) M30 (49) POL Radlin 1:43:21,8 35:59,1 06:53
50 6 Barcik Witold M (116) M30 (50) POL Szczawnica 1:44:04,7 36:42,0 06:56
51 336 WALDON MARCIN M (117) M30 (51) POL HRmax Żory Żory 1:44:23,7 37:01,0 06:57
52 236 Pawlusiak Łukasz M (119) M30 (52) POL Wilkowice 1:45:44,4 38:21,7 07:02
53 344 Wilczak Michał M (120) M30 (53) POL Skawina 1:46:09,0 38:46,3 07:04
54 117 Jasek Piotr M (125) M30 (54) POL Grupa Kryzys Buczkowice 1:46:57,0 39:34,3 07:07
55 27 Bruliński Adam M (128) M30 (55) POL Bielsko Biała 1:47:26,2 40:03,5 07:09
56 234 Pawlik Andrzej M (131) M30 (56) POL Szczyrk 1:48:02,9 40:40,2 07:12
57 8 BARDALIŃSKI MICHAŁ M (135) M30 (57) POL Wilkowice 1:48:28,5 41:05,8 07:13
58 32 Chęciński Krzysztof M (137) M30 (58) POL Łodygowice 1:48:45,8 41:23,1 07:15
59 232 Patro Bartłomiej M (138) M30 (59) POL Bielsko-Biała 1:48:53,6 41:30,9 07:15
60 23 Boś Przemysław M (140) M30 (60) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:49:28,6 42:05,9 07:17
61 175 Loska Michał M (141) M30 (61) POL Baran Trail Race Tychy 1:49:33,3 42:10,6 07:18
62 9 BARTKOWSKI RAFAŁ M (142) M30 (62) POL Zryty beret run DOBIESZOWICE 1:49:34,4 42:11,7 07:18
63 43 Ciochoń Rafał M (146) M30 (63) POL Bytom 1:50:38,7 43:16,0 07:22
64 241 Piątek Rafał M (150) M30 (64) POL Befit24Team Kraków 1:51:03,1 43:40,4 07:24
65 286 Sobczyk Piotr M (151) M30 (65) POL Druzyna Przedzika Gdynia 1:51:30,8 44:08,1 07:26
66 118 Jelonek Łukasz M (153) M30 (66) POL ET Tapes Running Tarnowskie Góry 1:51:59,9 44:37,2 07:27
67 299 Stryczek Tomasz M (155) M30 (67) POL Aktywny Weekend Bielsko-Biała 1:52:12,3 44:49,6 07:28
68 159 Krawczyk Piotr M (156) M30 (68) POL Łaziska Górne 1:52:17,9 44:55,2 07:29
69 190 Malarczyk Sławomir M (157) M30 (69) POL Kęty 1:52:19,0 44:56,3 07:29
70 246 Piesek Grzegorz M (160) M30 (70) POL Logtech Run Team Radzionków Piekary Śląskie 1:52:44,5 45:21,8 07:30
71 125 KACZOR ŁUKASZ M (161) M30 (71) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 1:52:53,2 45:30,5 07:31
72 106 Guzdek Sławomir M (163) M30 (72) POL Bielsko-Biała 1:53:18,1 45:55,4 07:33
73 304 Szarek Rafał M (168) M30 (73) POL KB MCKIS Jaworzno Jaworzno 1:56:20,3 48:57,6 07:45
74 20 Bogdał Krzysztof M (170) M30 (74) POL Husaria Race Team Pewel Ślemieńska 1:56:49,5 49:26,8 07:47
75 65 Dziki Marek M (171) M30 (75) POL Farmabrain run Rogoźnik 1:56:57,4 49:34,7 07:47
76 231 Paterek Grzegorz M (172) M30 (76) POL Wkurw_team Kraków 1:56:57,7 49:35,0 07:47
77 255 PROKOPCZUK WIKTOR M (173) M30 (77) POL Magna Formpol Running Team Tychy 1:57:14,9 49:52,2 07:48
78 301 Studniarz Rafał M (176) M30 (78) POL Sekcja-Piaski Czeladź 1:57:38,5 50:15,8 07:50
79 333 Urgacz PIOTR M (177) M30 (79) POL Husaria Race Team Zakliczyn 1:57:59,5 50:36,8 07:51
80 127 KANIA Tomasz M (178) M30 (80) POL 1979 Bielsko-Biała 1:58:14,0 50:51,3 07:52
81 220 Oczkowski Wojciech M (180) M30 (81) POL Bielsko-Biała 1:58:50,9 51:28,2 07:55
82 114 Jagosz Patryk M (186) M30 (82) POL Kozy 2:01:28,1 54:05,4 08:05
83 64 Dziki Maciej M (188) M30 (83) POL FarmaBrain Run Rogoźnik 2:02:01,1 54:38,4 08:08
84 109 Heinc Artur M (189) M30 (84) POL DTR Bielsko-Biała 2:02:23,5 55:00,8 08:09
85 266 Rogóż Kamil M (194) M30 (85) POL Przekoty Będzin 2:04:16,6 56:53,9 08:17
86 265 Rejszel Łukasz M (197) M30 (86) POL RunTek44 Tychy 2:04:35,1 57:12,4 08:18
87 10 Bauer Artur M (199) M30 (87) POL RunTek 44 Bieruń 2:04:45,3 57:22,6 08:19
88 228 Pancerz Mariusz M (200) M30 (88) POL Bielsko-Biała 2:05:00,3 57:37,6 08:20
89 157 Kożdoń-Cher Jakub M (202) M30 (89) POL Cieszyn 2:06:19,5 58:56,8 08:25
90 37 Chrząszcz Dominik M (203) M30 (90) POL Warszawa 2:06:39,3 59:16,6 08:26
91 143 Koson Krzysztof M (207) M30 (91) POL Zielonki 2:08:46,2 1:01:23,5 08:35
92 107 HANKUS ŁUKASZ M (209) M30 (92) POL Hankus Team ŚWINNA 2:09:45,7 1:02:23,0 08:39
93 320 Śliwiński Marcin M (214) M30 (93) POL Lipowa 2:14:00,7 1:06:38,0 08:56
94 156 Stefański Wojciech M (223) M30 (94) POL Morena Czołowa Łódź 2:28:07,2 1:20:44,5 09:52
DNS 33 Chomicz Łukasz M M30 POL Klub Biegacza GLS Kozy
DNS 215 Noga Łukasz M M30 POL Zdzieraj Kapcie Sosnowiec

BGTimeSport © 2015-2020