5. Bieg o Złotą Szyszkę

Wydarzenie:
5. Bieg o Złotą Szyszkę 5. Bieg o Złotą Szyszkę
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
323
Ukończyło:
317
Nieklasyfikowani:
6
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Męszczyźni M50 (M50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 256 Proksa Robert M (17) M50 (1) POL Myłowice 1:19:24,9 05:17
2 305 Szatanik Zbigniew M (20) M50 (2) POL Ujsoły 1:19:52,6 00:27,7 05:19
3 317 Sztefko Józef M (28) M50 (3) POL Ultra Beskid Sport/ GOPR Beskidy Kozy 1:23:35,9 04:11,0 05:34
4 95 Górny Mirosław M (38) M50 (4) POL Nutrend Team Bielsko-Biała 1:28:55,1 09:30,2 05:55
5 260 PYTEL JANUSZ M (46) M50 (5) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 1:31:43,7 12:18,8 06:06
6 359 Radomski Zbigniew M (47) M50 (6) POL Bielsko-Biała 1:32:11,8 12:46,9 06:08
7 170 Lekki Jerzy M (51) M50 (7) POL BB Runners Bielsko - Biała 1:33:27,5 14:02,6 06:13
8 144 Kościelniak Kazimierz M (107) M50 (8) POL Bystra 1:43:00,6 23:35,7 06:52
9 207 Mrowiec Bernard M (108) M50 (9) POL Tempo Tworków Tworków 1:43:02,1 23:37,2 06:52
10 303 SYMULA PIOTR M (109) M50 (10) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:43:02,6 23:37,7 06:52
11 50 DENYSENKO LECH M (121) M50 (11) POL Oldboys Uniwersytecka Katowice 1:46:21,5 26:56,6 07:05
12 28 Burda Marek M (136) M50 (12) POL 1962 Brenna 1:48:41,8 29:16,9 07:14
13 76 Flis Dariusz M (143) M50 (13) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:49:42,7 30:17,8 07:18
14 41 Cieślar Piotr M (162) M50 (14) POL bielsko biała 1:53:10,5 33:45,6 07:32
15 199 Mędrala Czesław M (169) M50 (15) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:56:31,6 37:06,7 07:46
16 26 Bromboszcz Karol M (183) M50 (16) POL Truchtacz -Myslowice Katowice 2:00:00,4 40:35,5 08:00
17 360 Górniak Adam M (193) M50 (17) POL HARPAGAN Sosonowiec Sosnowiec 2:03:55,2 44:30,3 08:15
18 242 Piech Janusz M (196) M50 (18) POL Niezrzeszony Jaworze 2:04:32,7 45:07,8 08:18
19 55 Drabik Jacek M (204) M50 (19) POL Krakow 2:07:00,6 47:35,7 08:28
20 105 Gunia Mariusz M (208) M50 (20) POL ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim 2:09:26,8 50:01,9 08:37
21 342 Wiewióra Krzysztof M (212) M50 (21) POL Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Białą 2:12:52,6 53:27,7 08:51
22 277 Skokowski Stanisław M (216) M50 (22) POL Biegam 60+ Katowice 2:15:25,0 56:00,1 09:01
23 87 GLAJC ANDRZEJ M (217) M50 (23) POL WYPAS RUN Pierściec 2:15:55,6 56:30,7 09:03
24 104 Gumula Wojtek M (218) M50 (24) POL ChallengeFamily.pl Rybnik 2:17:14,4 57:49,5 09:08
25 288 Sokołowski Piotr M (221) M50 (25) POL Brak Meszna 2:24:53,9 1:05:29,0 09:39
26 111 Hołda Mirosław M (225) M50 (26) POL Habasit Sport Team Sosnowiec 2:37:07,4 1:17:42,5 10:28

BGTimeSport © 2015-2020