9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada

Wydarzenie:
9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada 9 Bieg Niepodległościowy - Jedenastka na 11 Listopada
Organizator:
Zadyszka Oświęcim
Data:
11.11.2019
Miejsce:
Oświęcim
Dystans:
11.0 km
Zgłoszonych:
282
Ukończyło:
275
Nieklasyfikowani:
7
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrataTempopk1pk2
1 157 Wolnik Mateusz M (1) 1991 M-1 (1) POL Aktywni Lyski Lyski 37:01,0 03:21 12:23,2(1) 24:45,0(1)
2 241 Żurawik Daniel M (2) 1984 M-2 (1) POL PPI SYSTEMY-GRZEWCZE Jaworzno 37:25,0 00:24,0 03:24 12:31,3(3) 25:08,1(2)
3 73 Zelech Rafał M (3) 1980 M-2 (2) POL - Chełmek 37:57,6 00:56,6 03:27 12:52,5(4) 25:29,3(3)
4 249 Wójcik Tomasz M (4) 1984 M-2 (3) POL Rudze 38:40,6 01:39,6 03:30 12:23,6(2) 25:29,5(4)
5 26 Wójcik Paweł M (5) 1998 M-1 (2) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 39:00,0 01:59,0 03:32 13:16,9(6) 26:27,5(6)
6 238 Piela Stanisław M (6) 1988 M-2 (4) POL Cięcina 39:01,3 02:00,3 03:32 13:22,0(10) 26:27,0(5)
7 145 Michalec Mateusz M (7) 1995 M-1 (3) POL Chełm Śląski 39:20,9 02:19,9 03:34 13:17,1(7) 26:27,5(7)
8 274 Mendyk Przemysław M (8) 1992 M-1 (4) POL - Bobrek 39:42,5 02:41,5 03:36 13:16,4(5) 26:30,4(8)
9 101 Jarzębowicz Paweł M (9) 1979 M-3 (1) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 39:49,7 02:48,7 03:37 13:19,7(8) 26:37,6(9)
10 247 Pawlik Przemysław M (10) 1981 M-2 (5) POL OKR Passionbike Oświecim Oświęcim 40:19,3 03:18,3 03:39 13:20,1(9) 26:50,5(10)
11 90 Jodłowiec Marcin M (11) 2002 M-1 (5) POL Imielin 40:37,9 03:36,9 03:41 13:51,3(11) 27:11,9(11)
12 59 Sufranowicz Tomasz M (12) 2001 M-1 (6) POL Triathlon Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza 41:06,6 04:05,6 03:44 14:05,1(14) 27:59,0(14)
13 245 Pałka Kacper M (13) 1997 M-1 (7) POL 1997 Dąbrowa górnicza 41:23,2 04:22,2 03:45 13:59,5(13) 27:58,9(13)
14 250 Wójcik Wiesław M (14) 1965 M-4 (1) POL Rudze 41:29,3 04:28,3 03:46 13:54,6(12) 27:49,7(12)
15 281 Noworyta Grzegorz M (15) 1990 M-1 (8) POL Don t give up Rudze 41:39,2 04:38,2 03:47 14:06,3(17) 27:59,6(16)
16 300 Czaja Roman M (16) 1971 M-3 (2) POL zadyszka oświęcim oświęcim 41:42,6 04:41,6 03:47 14:06,1(16) 27:59,2(15)
17 20 Sambak Tadeusz M (17) 1969 M-4 (2) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 42:06,5 05:05,5 03:49 14:25,5(20) 28:24,0(18)
18 121 Grzesica Paweł M (18) 1978 M-3 (3) POL Lędziny 42:25,0 05:24,0 03:51 14:05,1(15) 28:21,8(17)
19 167 Byrska Sylwia K (1) 1995 K-1 (1) POL SobczykTeam Wadowice 42:28,7 05:27,7 03:51 14:26,5(22) 28:51,5(23)
20 100 Jachimczyk Aleksandra K (2) 1983 K-2 (1) POL Zadyszka Oświęcim /parkrun Chrzanów Chrzanów 42:39,3 05:38,3 03:52 14:26,4(21) 28:52,2(25)
21 260 ADAMSKI Robert M (19) 1985 M-2 (6) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 42:44,9 05:43,9 03:53 14:27,2(24) 28:49,9(20)
22 103 Kretek Łukasz M (20) 1991 M-1 (9) POL Aktywni Lyski Lyski 42:46,3 05:45,3 03:53 14:27,6(25) 28:46,3(19)
23 98 Kostrzewa Wojciech M (21) 1982 M-2 (7) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 42:55,4 05:54,4 03:54 15:00,8(34) 29:20,4(28)
24 288 Rębisz Judyta K (3) 1997 K-1 (2) POL TL Pogoń Ruda Śląska Racibórz 43:02,4 06:01,4 03:54 14:27,1(23) 28:51,3(22)
25 15 Krakowczak Ryszard M (22) 1977 M-3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 43:06,2 06:05,2 03:55 14:28,1(26) 28:52,8(26)
26 89 Jodłowiec Czesław M (23) 1965 M-4 (3) POL Imielin 43:22,1 06:21,1 03:56 14:17,9(19) 28:52,1(24)
27 111 Bartuś Marcin M (24) 1977 M-3 (5) POL Zadyszka Oświęcim Las 43:22,2 06:21,2 03:56 14:29,3(27) 29:11,8(27)
28 61 Szromba Szymon M (25) 2004 M-1 (10) POL UKS Brzeszcze Oświęcim 43:45,9 06:44,9 03:58 14:07,5(18) 28:50,6(21)
29 48 Krzemień Krzysztof M (26) 1977 M-3 (6) POL Brzeszcze 44:21,4 07:20,4 04:01 14:46,6(31) 29:36,9(29)
30 54 Ryłko Krzysztof M (27) 1973 M-3 (7) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 44:34,1 07:33,1 04:03 14:33,0(29) 29:43,7(30)
31 176 Łukasz Baran M (28) 1980 M-2 (8) POL Baran Libiąż 44:47,2 07:46,2 04:04 15:11,0(39) 30:08,1(33)
32 114 Basta Grzegorz M (29) 1970 M-3 (8) POL Zadyszka Oświęcim CheLmek 45:01,8 08:00,8 04:05 15:12,6(41) 30:08,4(34)
33 294 Chudy Dawid M (30) 1985 M-2 (9) POL Przeciszów 45:12,1 08:11,1 04:06 14:56,3(33) 30:17,1(37)
34 138 Żebro Łukasz M (31) 1978 M-3 (9) POL Sosnowiec 45:12,5 08:11,5 04:06 15:07,8(37) 30:18,5(38)
35 129 Piłatowski Andrzej M (32) 1964 M-4 (4) POL Stowarzyszenie Biegów Górskich Łodygowice 45:15,9 08:14,9 04:06 15:11,5(40) 30:08,7(35)
36 313 Stelmach Krzysztof M (33) 1991 M-1 (11) POL Passionbike Oświęcim 45:25,2 08:24,2 04:07 14:30,5(28) 29:51,8(31)
37 25 Wieczorek Maciej M (34) 1983 M-2 (10) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 45:30,4 08:29,4 04:08 15:01,1(35) 30:30,0(40)
38 239 Żur Marek M (35) 1978 M-3 (10) POL Kac Runners Łąka 45:34,0 08:33,0 04:08 15:15,6(42) 30:28,0(39)
39 184 Januszek Jakub M (36) 1979 M-3 (11) POL Zasapani Bukowno 45:39,2 08:38,2 04:09 15:34,1(48) 30:39,3(42)
40 47 Gigoń Robert M (37) 1992 M-1 (12) POL 6 Batalion logistyczny Kraków Oświęcim 45:41,1 08:40,1 04:09 15:43,2(53) 30:55,4(44)
41 120 Cygan Robert M (38) 1972 M-3 (12) POL Polanka Wielka 45:41,1 08:40,1 04:09 14:34,6(30) 30:14,8(36)
42 264 Firek Rafał M (39) 1975 M-3 (13) POL Brzezinka 45:42,2 08:41,2 04:09 15:21,6(43) 30:36,7(41)
43 122 Wojtas Arkadjusz M (40) 1976 M-3 (14) POL PoWoli do Celu Wola 45:48,8 08:47,8 04:09 14:49,0(32) 30:06,7(32)
44 251 Pipans Marek M (41) 1991 M-1 (13) POL Tychy 45:51,3 08:50,3 04:10 15:57,0(60) 31:23,6(49)
45 80 Lubecki Tomasz M (42) 1978 M-3 (15) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 46:03,7 09:02,7 04:11 15:31,3(45) 30:55,8(45)
46 137 Zawadzki Konrad M (43) 1980 M-2 (11) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 46:17,4 09:16,4 04:12 15:06,6(36) 30:40,6(43)
47 267 Nowakowski Piotr M (44) 1982 M-2 (12) POL Czerwionka-Leszczyny 46:18,8 09:17,8 04:12 15:43,9(54) 31:02,0(46)
48 115 Caban Mateusz M (45) 1990 M-1 (14) POL oGÓRY Oświęcim 46:25,3 09:24,3 04:13 15:34,8(49) 31:17,0(48)
49 52 Flieger Patryk M (46) 1987 M-2 (13) POL Master-Bruk Team OŚWIĘCIM 46:40,6 09:39,6 04:14 15:59,4(61) 31:43,3(55)
50 263 DOMURAT ZBIGNIEW M (47) 1972 M-3 (16) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 46:52,9 09:51,9 04:15 16:17,1(69) 32:00,7(56)
51 248 Mozgała Krzysztof M (48) 1971 M-3 (17) POL Osiek Biega Osiek 46:57,8 09:56,8 04:16 16:20,9(72) 32:02,2(58)
52 125 Nidecki robert M (49) 1972 M-3 (18) POL poreba wielka 47:01,6 10:00,6 04:16 15:44,4(55) 31:34,9(53)
53 258 Gozdek Andrzej M (50) 1974 M-3 (19) POL parkrun Chrzanów Trzebinia 47:07,9 10:06,9 04:17 15:09,5(38) 31:08,0(47)
54 156 Walkiewicz Marek M (51) 1979 M-3 (20) POL Tychy 47:10,6 10:09,6 04:17 15:35,8(50) 31:30,6(52)
55 105 Matuła Natalia K (4) 1999 K-1 (3) POL Oświęcim 47:14,2 10:13,2 04:17 15:55,2(58) 31:37,5(54)
56 146 Stańkowska Emilia K (5) 1992 K-1 (4) POL Jaworzno 47:23,3 10:22,3 04:18 15:33,6(46) 31:30,3(51)
57 96 Lech Miłosz M (52) 1982 M-2 (14) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 47:23,5 10:22,5 04:18 15:34,1(47) 31:30,1(50)
58 155 Orlanka Waldemar M (53) 1980 M-2 (15) POL Polanka Wielka Polanka Wielka 47:33,3 10:32,3 04:19 16:39,3(87) 32:01,9(57)
59 94 Łoziński Wojciech M (54) 2002 M-1 (15) POL parkrun Chrzanów Libiąż 47:47,1 10:46,1 04:20 15:42,8(52) 32:08,6(61)
60 175 Kapela Piotr M (55) 1975 M-3 (21) POL Laski Wino i Kasyno Bojszowy Nowe 47:48,7 10:47,7 04:20 16:16,3(67) 32:14,9(62)
61 305 Reguła Jarosław M (56) 1966 M-4 (5) POL Tychy 47:55,3 10:54,3 04:21 16:16,9(68) 32:16,3(63)
62 46 Bebak Marcin M (57) 1982 M-2 (16) POL Libiąż 48:03,4 11:02,4 04:22 15:54,2(57) 32:03,8(60)
63 189 Bulanda Andrzej M (58) 1977 M-3 (22) POL Bieruń 48:25,2 11:24,2 04:24 15:42,3(51) 32:02,8(59)
64 57 Pastwa Karol M (59) 1993 M-1 (16) POL Międzybrodzie Żywieckie 48:30,8 11:29,8 04:24 16:38,8(86) 33:10,7(81)
65 268 Szczucki Damian M (60) 1981 M-2 (17) POL Magna Formpol Running Team Tychy 48:34,0 11:33,0 04:24 16:30,1(81) 32:41,7(67)
66 140 Panek Bartosz M (61) 1994 M-1 (17) POL Kraków 48:34,4 11:33,4 04:24 16:51,7(93) 33:22,4(84)
67 253 Gunia Piotr M (62) 1976 M-3 (23) POL Debesciaki z wysokiej półki Osiek 48:38,5 11:37,5 04:25 16:05,9(63) 32:24,1(64)
68 124 Rafalski Adam M (63) 1982 M-2 (18) POL Lear Dream Team Bieruń 48:46,6 11:45,6 04:26 16:20,1(71) 32:46,5(70)
69 174 Kastelnik Mariusz M (64) 1981 M-2 (19) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 48:53,0 11:52,0 04:26 16:38,0(84) 32:51,4(74)
70 265 Grabowska Szyszka Elżbieta K (6) 1982 K-2 (2) POL Zasole 48:53,2 11:52,2 04:26 16:37,7(83) 32:52,0(75)
71 11 Jarzębowicz Beata K (7) 1981 K-2 (3) POL Zadyszka Oświęcim Zaborze 48:54,4 11:53,4 04:26 16:29,9(79) 32:47,2(71)
72 240 Markowski Artur M (65) 1976 M-3 (24) POL Roczyny 48:55,9 11:54,9 04:26 16:14,0(66) 32:35,4(66)
73 206 MŁOCEK IGNACY M (66) 1967 M-4 (6) POL Rzyki RZYKI 49:02,1 12:01,1 04:27 15:55,4(59) 32:34,5(65)
74 293 Chowaniak Marcin M (67) 1979 M-3 (25) POL Zasapani Jaworzno 49:02,2 12:01,2 04:27 16:11,5(65) 32:54,9(76)
75 266 Rybarz Witold M (68) 1971 M-3 (26) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 49:03,8 12:02,8 04:27 16:22,5(73) 32:43,1(68)
76 9 Jaguś Przemysław M (69) 1979 M-3 (27) POL Oświęcim 49:13,5 12:12,5 04:28 16:40,0(88) 33:26,3(88)
77 102 Jesionek Krzysztof M (70) 1981 M-2 (20) POL Imielin 49:13,9 12:12,9 04:28 16:52,5(94) 33:18,1(83)
78 49 Fronczyk Paweł M (71) 1995 M-1 (18) POL Przeciszów 49:17,1 12:16,1 04:28 15:48,8(56) 32:44,6(69)
79 153 Wojciech Jarosław M (72) 1985 M-2 (21) POL PoWoli do Celu Wola 49:21,0 12:20,0 04:29 17:13,6(106) 33:41,4(95)
80 92 Korbut Mirosław M (73) 1974 M-3 (28) POL Zadyszka Oświęcim /parkrun Chrzanów Chrzanów 49:21,2 12:20,2 04:29 16:55,8(97) 33:32,4(89)
81 37 Piątek Kordian M (74) 1993 M-1 (19) POL Oświęcim 49:22,8 12:21,8 04:29 16:01,2(62) 32:51,1(73)
82 160 Piekarczyk Marcin M (75) 1987 M-2 (22) POL Rajsko 49:37,0 12:36,0 04:30 16:28,8(76) 32:50,3(72)
83 143 Zacny Krzysztof M (76) 1978 M-3 (29) POL ITALIAKRIS Kęty 49:45,8 12:44,8 04:31 17:19,9(112) 33:51,6(101)
84 254 Kiznar Tomasz M (77) 1991 M-1 (20) POL Rzyki 49:46,6 12:45,6 04:31 16:28,9(77) 33:25,9(87)
85 195 Kotfis Jarosław M (78) 1973 M-3 (30) POL Janosiq Oświęcim 49:48,1 12:47,1 04:31 16:53,0(95) 33:23,3(85)
86 257 Gaweł Bogdan M (79) 1956 M-5 (1) POL Zaborze 49:49,1 12:48,1 04:31 16:34,2(82) 33:03,4(79)
87 56 Zastawny Łukasz M (80) 1977 M-3 (31) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 49:54,0 12:53,0 04:32 16:30,1(80) 33:15,9(82)
88 74 Klaja Tomasz M (81) 1979 M-3 (32) POL Oświęcim 49:58,2 12:57,2 04:32 16:19,4(70) 32:56,0(77)
89 132 Przybył Elżbieta K (8) 1978 K-3 (1) POL cidry lotajom Radzionków 50:00,5 12:59,5 04:32 16:58,4(99) 33:34,7(90)
90 87 Kaczmarczyk Mariusz M (82) 1987 M-2 (23) POL Babice 50:15,8 13:14,8 04:34 15:27,2(44) 32:57,6(78)
91 306 Sobol Jan M (83) 2003 M-1 (21) POL Kraków 50:16,3 13:15,3 04:34 16:29,7(78) 33:04,3(80)
92 113 Dzierżawa Paulina K (9) 1994 K-1 (5) POL Żywiec 50:19,6 13:18,6 04:34 16:47,2(90) 33:36,6(92)
93 12 Łazarz Andrzej M (84) 1966 M-4 (7) POL Oswiecim 50:25,5 13:24,5 04:35 16:38,6(85) 33:40,1(94)
94 13 Pióro Grzegorz M (85) 1976 M-3 (33) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 50:30,4 13:29,4 04:35 16:54,9(96) 33:44,8(98)
95 147 Maciejewski Paweł M (86) 1991 M-1 (22) POL Zabrze 50:33,2 13:32,2 04:35 17:13,0(105) 33:43,7(97)
96 149 MAZGAJ SEWERYN M (87) 1977 M-3 (34) POL WIEPRZ 50:34,1 13:33,1 04:35 16:27,8(75) 33:34,9(91)
97 126 Oleksiuk Marek M (88) 1978 M-3 (35) POL Oswiecim 50:38,2 13:37,2 04:36 17:47,0(125) 34:32,8(108)
98 173 DORYWALSKI MAREK M (89) 1957 M-5 (2) POL UKP UNIA OŚWIĘCIM 50:41,7 13:40,7 04:36 16:59,7(100) 33:46,6(100)
99 22 SKIBICKI KRZYSZTOF M (90) 1970 M-3 (36) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 50:52,2 13:51,2 04:37 18:11,2(141) 34:50,5(112)
100 198 Konior Wojciech M (91) 1975 M-3 (37) POL Bulowice 51:02,9 14:01,9 04:38 18:42,6(156) 35:06,6(119)
101 133 Replińska Magdalena K (10) 1976 K-3 (2) POL parkrun Chrzanow Trzebinia 51:08,3 14:07,3 04:38 16:56,3(98) 33:46,4(99)
102 45 Giermek Michał M (92) 1994 M-1 (23) POL Zaborze 51:09,5 14:08,5 04:39 17:46,5(124) 34:58,6(116)
103 282 Porębski Wojciech M (93) 1977 M-3 (38) POL KS UKS KADET OŚWIĘCIM Oświęcim 51:13,2 14:12,2 04:39 16:09,8(64) 33:24,3(86)
104 112 Giermek Janusz M (94) 1965 M-4 (8) POL Zaborze 51:14,8 14:13,8 04:39 17:51,2(129) 35:07,2(120)
105 67 Wróbel Przemysław M (95) 1978 M-3 (39) POL Mikołów 51:15,3 14:14,3 04:39 17:35,9(117) 34:29,9(104)
106 75 Kusio Basia K (11) 1983 K-2 (4) POL Zadyszka Oświęcim Chrzanów 51:21,9 14:20,9 04:40 17:06,9(102) 34:31,6(105)
107 303 Polanek Robert M (96) 1987 M-2 (24) POL Spytkowice 51:21,9 14:20,9 04:40 16:22,6(74) 33:42,0(96)
108 104 Cichy Rafał M (97) 1983 M-2 (25) POL parkrun Chrzanów Chrzanów 51:22,2 14:21,2 04:40 17:06,9(103) 34:31,6(106)
109 139 Panek Wojciech M (98) 1990 M-1 (24) POL Kraków 51:24,4 14:23,4 04:40 16:51,4(92) 33:38,4(93)
110 3 Ratyński Krzysztof M (99) 1980 M-2 (26) POL Lear Dream team Oświęcim 51:25,8 14:24,8 04:40 17:47,6(126) 34:56,4(114)
111 181 Kozłowski Klaudiusz M (100) 2001 M-1 (25) POL Polanka Wielka 51:26,4 14:25,4 04:40 17:37,1(120) 34:51,3(113)
112 259 Drabek Piotr M (101) 1985 M-2 (27) POL seniorzy Oświęcim 51:26,9 14:25,9 04:40 18:00,3(136) 34:59,9(117)
113 79 Karciński Paweł M (102) 1984 M-2 (28) POL Żywiec 51:33,7 14:32,7 04:41 17:14,2(108) 34:31,8(107)
114 93 Łoziński Jerzy M (103) 1972 M-3 (40) POL parkrun Chrzanów Libiąż 51:36,1 14:35,1 04:41 16:47,0(89) 34:01,4(102)
115 60 Wnętrzak Szymon M (104) 1986 M-2 (29) POL Piotrowice 51:37,0 14:36,0 04:41 17:33,6(114) 34:37,6(109)
116 244 Pilszyk Kazimierz M (105) 1959 M-5 (3) POL seniorzy Grojec 51:44,3 14:43,3 04:42 17:19,2(111) 34:42,5(110)
117 91 Krawczyński Sławomir M (106) 1972 M-3 (41) POL Pszczyna 51:45,5 14:44,5 04:42 18:39,9(153) 35:30,3(127)
118 183 Lichota Paweł M (107) 1987 M-2 (30) POL Team Brzoza Oświęcim 51:46,5 14:45,5 04:42 17:41,9(121) 34:46,2(111)
119 35 Maciołek Krzysztof M (108) 1973 M-3 (42) POL Skrzydlna Oświęcim 51:49,0 14:48,0 04:42 16:48,1(91) 34:18,7(103)
120 8 Juszkiewicz Jacek M (109) 1967 M-4 (9) POL 51:57,3 14:56,3 04:43 17:59,9(134) 35:25,0(124)
121 118 BRACHMAŃSKI DARIUSZ M (110) 1966 M-4 (10) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA MARKLOWICE 51:57,4 14:56,4 04:43 17:34,5(115) 35:06,4(118)
122 27 Ostręga Oskar M (111) 1998 M-1 (26) POL AZS Uniwersytet Wrocławski ZŁOTORYJA 52:06,8 15:05,8 04:44 17:45,5(122) 34:58,3(115)
123 182 Januszyk Rafał M (112) 1984 M-2 (31) POL Team Brzoza Brzezinka 52:08,8 15:07,8 04:44 17:50,7(128) 35:13,7(122)
124 308 Mędrzak Kamil M (113) 1994 M-1 (27) POL Żory 52:34,0 15:33,0 04:46 18:46,3(161) 36:06,3(143)
125 286 Śmigielska-Stasicka Monika K (12) 1978 K-3 (3) POL Oświęcim - Poręba Wielka 52:39,4 15:38,4 04:47 17:36,7(118) 35:08,3(121)
126 154 Rogalski Witold M (114) 1985 M-2 (32) POL Imielin 52:59,9 15:58,9 04:49 18:23,1(144) 35:52,1(135)
127 159 Venslauskas Dominika K (13) 1980 K-2 (5) POL ProsiekoTeam Tychy 53:13,7 16:12,7 04:50 18:30,5(148) 36:02,3(142)
128 152 Michalik Dorota K (14) 1983 K-2 (6) POL ProsiekoTeam Tychy 53:20,7 16:19,7 04:50 18:32,3(151) 36:11,1(144)
129 24 TRZCINSKI MIROSLAW M (115) 1965 M-4 (11) POL OSWIECIM 53:26,2 16:25,2 04:51 17:18,5(110) 35:26,4(126)
130 84 Linca Mateusz M (116) 1979 M-3 (43) POL Oświęcim 53:26,2 16:25,2 04:51 17:49,1(127) 35:38,5(129)
131 109 Lieber Artur M (117) 1979 M-3 (44) POL Oswiecim 53:27,1 16:26,1 04:51 18:03,5(137) 35:59,0(140)
132 134 Momot Paweł M (118) 1994 M-1 (28) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 53:28,0 16:27,0 04:51 17:56,1(132) 35:44,7(132)
133 18 Ryszka Piotr M (119) 1981 M-2 (33) POL Grojec 53:28,1 16:27,1 04:51 18:31,7(150) 36:20,0(147)
134 269 Woźniak Tomasz M (120) 1975 M-3 (45) POL Tychy 53:28,5 16:27,5 04:51 17:36,8(119) 35:41,5(130)
135 7 Kuras Katarzyna K (15) 1974 K-3 (4) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 53:33,4 16:32,4 04:52 18:00,0(135) 35:44,3(131)
136 275 PUDEŁKO DAWID M (121) 1982 M-2 (34) POL Oświęcim 53:35,0 16:34,0 04:52 17:32,9(113) 35:50,5(134)
137 34 Meduna Zbigniew M (122) 1973 M-3 (46) POL Poznań 53:36,2 16:35,2 04:52 18:31,0(149) 36:19,7(146)
138 297 Dusza Piotr M (123) 1986 M-2 (35) POL Przecieszyn 53:36,4 16:35,4 04:52 17:56,9(133) 35:54,2(137)
139 53 Wasztyl Marek M (124) 1977 M-3 (47) POL Oświęcim 53:38,6 16:37,6 04:52 19:07,8(184) 36:51,2(154)
140 246 Szulc Dariusz M (125) 1978 M-3 (48) POL Brykająca Grupa Biegowa Bieruń 53:40,1 16:39,1 04:52 18:41,9(154) 36:18,0(145)
141 65 Śleziona Adam M (126) 1973 M-3 (49) POL Bieruń Bieruń 53:49,5 16:48,5 04:53 18:06,1(138) 35:46,5(133)
142 31 Piech Janusz M (127) 1964 M-4 (12) POL Jesionki Jaworze 54:00,1 16:59,1 04:54 17:13,9(107) 35:15,8(123)
143 83 Lorenc Aleksander M (128) 1999 M-1 (29) POL Zaborze 54:16,6 17:15,6 04:56 17:51,9(130) 35:55,8(139)
144 66 Poloczek Tomasz M (129) 1997 M-1 (30) POL Kobielice 54:22,8 17:21,8 04:56 17:52,8(131) 36:00,7(141)
145 108 Wanat Lukasz M (130) 1987 M-2 (36) POL Oświęcim 54:24,8 17:23,8 04:56 18:57,5(171) 36:50,1(153)
146 42 Chromy Mariusz M (131) 1979 M-3 (50) POL Polanka Wielka 54:26,0 17:25,0 04:56 18:29,5(146) 36:31,3(151)
147 43 Janusz Barbara K (16) 1972 K-3 (5) POL Kaniów 54:26,4 17:25,4 04:56 18:19,8(142) 36:30,1(149)
148 50 Garbuz Marcin M (132) 1973 M-3 (51) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim Rajsko 54:31,5 17:30,5 04:57 18:56,1(168) 36:54,2(155)
149 151 Żelech Grzegorz M (133) 1985 M-2 (37) POL PoWoli do celu Wola 54:31,9 17:30,9 04:57 17:16,2(109) 35:55,4(138)
150 185 Kwarciak Adam M (134) 1984 M-2 (38) POL zasapani Chrzanów 54:33,2 17:32,2 04:57 18:20,5(143) 36:30,2(150)
151 307 Sobol Pawel M (135) 1976 M-3 (52) POL Kraków 54:35,0 17:34,0 04:57 17:09,6(104) 35:53,7(136)
152 309 Nikiel Damian M (136) 1997 M-1 (31) POL Żory 54:40,7 17:39,7 04:58 17:06,5(101) 35:34,5(128)
153 4 Wiśniewski Przemysław M (137) 1982 M-2 (39) POL Oświęcim 54:43,5 17:42,5 04:58 19:02,0(176) 37:01,6(158)
154 179 Krawczykiewicz Marcin M (138) 1974 M-3 (53) POL Chrzanów 54:48,6 17:47,6 04:58 19:03,0(178) 37:15,9(165)
155 62 Stolorz Arkadiusz M (139) 1985 M-2 (40) POL Mysłowice 54:54,9 17:53,9 04:59 19:24,9(197) 37:33,7(170)
156 119 Dziubiński Leszek M (140) 1971 M-3 (54) POL Parkrun Chrzanow Libiąż 54:58,7 17:57,7 04:59 18:55,7(167) 37:05,3(161)
157 236 Mikołajek Adam M (141) 1986 M-2 (41) POL Roczyny 55:00,8 17:59,8 05:00 17:45,7(123) 36:22,2(148)
158 304 Merta Marek M (142) 1970 M-3 (55) POL Zasole Bielańskie 55:03,3 18:02,3 05:00 18:47,1(163) 37:11,4(163)
159 199 Balon Bartłomiej M (143) 1979 M-3 (56) POL Cała Naprzód Wadowice 55:05,9 18:04,9 05:00 18:43,5(157) 37:04,1(160)
160 76 Ławczys Jakub M (144) 1981 M-2 (42) POL Run Forest Run Gorzów 55:08,8 18:07,8 05:00 17:35,9(116) 35:25,7(125)
161 141 Wyrobek Marcin M (145) 1978 M-3 (57) POL Kety 55:12,6 18:11,6 05:01 18:57,3(170) 37:02,4(159)
162 243 Obstarczyk Jan M (146) 1957 M-5 (4) POL Oświęcim 55:26,4 18:25,4 05:02 18:51,6(165) 37:11,3(162)
163 291 Ciągło Jakub M (147) 1983 M-2 (43) POL Oświęcim 55:31,7 18:30,7 05:02 18:27,9(145) 36:55,1(156)
164 301 Cichoń Sławomir M (148) 1985 M-2 (44) POL Brzeszcze 55:32,8 18:31,8 05:02 18:06,2(139) 36:40,7(152)
165 10 Łakomy Dariusz M (149) 1975 M-3 (58) POL Oświęcim 55:38,0 18:37,0 05:03 19:14,4(187) 37:50,5(171)
166 144 Nowakowski Aleksander M (150) 1973 M-3 (59) POL Paderewa Katowice 55:38,9 18:37,9 05:03 19:17,0(192) 38:21,1(181)
167 116 Fudala Mateusz M (151) 1988 M-2 (45) POL Kęty 55:43,6 18:42,6 05:03 18:06,7(140) 36:58,4(157)
168 85 Kurysia Piotr M (152) 1975 M-3 (60) POL Bujakow 55:53,1 18:52,1 05:04 18:52,8(166) 37:16,6(166)
169 177 Krawczyk Mirosław M (153) 1958 M-5 (5) POL MJMetal OŚWIĘCIM OŚWIĘCIM 55:54,5 18:53,5 05:04 18:47,8(164) 37:27,3(169)
170 169 Gliniany Adam M (154) 1969 M-4 (13) POL ZABIEGANA RODZINKA.PL Wyry 55:58,0 18:57,0 05:05 18:56,6(169) 37:24,3(168)
171 21 Strumiński Grzegorz 365 M (155) 1978 M-3 (61) POL XXX Włosienica 56:02,5 19:01,5 05:05 19:33,7(202) 38:03,1(176)
172 123 Hipner Marcin M (156) 1984 M-2 (46) POL Babice 56:04,6 19:03,6 05:05 18:33,7(152) 37:22,3(167)
173 171 Masarczyk Piotr M (157) 1980 M-2 (47) POL Szczerbice 56:15,0 19:14,0 05:06 19:04,6(180) 37:52,1(172)
174 186 Łachmanek Piotr M (158) 1984 M-2 (48) POL Gorlice 56:17,5 19:16,5 05:07 18:45,6(159) 37:14,0(164)
175 14 Lenart Joanna K (17) 1969 K-4 (1) POL Zadyszka Oświęcim Chełmek 56:35,0 19:34,0 05:08 18:46,6(162) 37:55,9(173)
176 252 Majka Andrzej M (159) 1982 M-2 (49) POL Piotrowice 56:35,0 19:34,0 05:08 20:08,8(225) 38:59,0(205)
177 310 Otrebski Tomasz M (160) 1976 M-3 (62) POL BOROWIEC Zaborze 56:47,1 19:46,1 05:09 18:58,8(173) 37:59,7(174)
178 311 Płonka Paweł M (161) 1968 M-4 (14) POL STAJNIA KOMARÓW Nowa Wieś 57:00,2 19:59,2 05:10 19:19,0(195) 38:44,2(192)
179 117 Chrobok Marcin M (162) 1977 M-3 (63) POL Oświęcim 57:02,4 20:01,4 05:11 19:08,9(185) 38:15,7(178)
180 273 Obstarczyk Miroslaw M (163) 1960 M-4 (15) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 57:03,8 20:02,8 05:11 19:07,1(183) 38:23,6(182)
181 110 Dudek Tomasz M (164) 1972 M-3 (64) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 57:06,4 20:05,4 05:11 19:25,8(199) 38:15,8(179)
182 302 Góralczyk Katarzyna K (18) 1974 K-3 (6) POL Oświęcim 57:11,1 20:10,1 05:11 19:33,2(201) 38:53,7(203)
183 128 Sonakowski Roman M (165) 1960 M-4 (16) POL Aniołki Charliego Słotwina 57:21,2 20:20,2 05:12 20:35,6(238) 39:22,6(212)
184 272 Mieszczak Krzysztof M (166) 1985 M-2 (50) POL Oświęcim 57:21,6 20:20,6 05:12 19:03,7(179) 38:02,4(175)
185 158 Nowak Barbara K (19) 1978 K-3 (7) POL Osiek Biega Piotrowice 57:21,7 20:20,7 05:12 19:49,9(213) 38:46,7(196)
186 172 Adamus Janusz M (167) 1978 M-3 (65) POL Zabiegany Osiek Osiek 57:21,7 20:20,7 05:12 19:49,5(212) 38:46,2(195)
187 33 Osiecka Iwona K (20) 1980 K-2 (7) POL Oświęcim 57:24,7 20:23,7 05:13 19:16,7(191) 38:25,1(184)
188 107 Głos Marek M (168) 1985 M-2 (51) POL Drim Robotics Oświęcim 57:27,9 20:26,9 05:13 19:46,4(210) 38:51,6(199)
189 23 Sudia Krzysztof M (169) 1979 M-3 (66) POL Oświęcim 57:28,0 20:27,0 05:13 19:46,9(211) 38:52,4(200)
190 256 Baran Michalina K (21) 1979 K-3 (8) POL Libiąż 57:28,9 20:27,9 05:13 19:24,9(198) 38:37,0(189)
191 142 Zacny Oskar M (170) 2002 M-1 (32) POL ITALIAKRIS Kęty 57:31,4 20:30,4 05:13 19:37,9(205) 38:16,7(180)
192 127 Złocki Marcin M (171) 1986 M-2 (52) POL Beskid Tri Team Kęty 57:32,5 20:31,5 05:13 19:02,0(177) 38:15,1(177)
193 162 Stańczak Maksymilian M (172) 1997 M-1 (33) POL Skoczów 57:39,4 20:38,4 05:14 19:16,3(190) 38:36,5(188)
194 161 Stańczak Szymon M (173) 1977 M-3 (67) POL SCI Górscy Entuzjaści Skoczów 57:40,2 20:39,2 05:14 19:15,8(188) 38:35,8(187)
195 289 Muranski Piotr M (174) 1986 M-2 (53) POL Brzeszcze 57:48,4 20:47,4 05:15 18:58,4(172) 38:24,1(183)
196 196 GNATOWSKY WALDEMAR M (175) 1975 M-3 (68) POL BIELSKO-BIALA 57:50,8 20:49,8 05:15 19:06,7(182) 38:32,4(186)
197 298 Antosz Michał M (176) 1985 M-2 (54) POL TTA Bieruń Bieruń 57:52,3 20:51,3 05:15 18:42,2(155) 38:45,6(193)
198 17 Włodarski Patryk M (177) 1981 M-2 (55) POL Oświęcim 57:52,7 20:51,7 05:15 19:05,0(181) 38:46,1(194)
199 71 Ociepa Dariusz M (178) 1976 M-3 (69) POL Myszków 57:52,7 20:51,7 05:15 19:17,3(194) 39:00,2(206)
200 242 Mokry Bastek M (179) 1977 M-3 (70) POL Mysłowice 57:52,8 20:51,8 05:15 20:08,2(223) 38:53,2(202)
201 284 Stachera Agnieszka K (22) 1971 K-3 (9) POL Chełmek 57:53,4 20:52,4 05:15 19:01,8(175) 38:49,6(197)
202 69 Musioł Piotr M (180) 1978 M-3 (71) POL Imielin 57:58,5 20:57,5 05:16 19:12,1(186) 38:50,0(198)
203 40 Sowa Marek M (181) 1967 M-4 (17) POL Bobrek 58:00,3 20:59,3 05:16 18:45,8(160) 39:29,2(213)
204 29 Marcak Przemysław M (182) 1980 M-2 (56) POL Spiritual Homeland Oświęcim 58:09,0 21:08,0 05:17 20:19,4(232) 39:17,9(209)
205 58 Rybarz Artur M (183) 1964 M-4 (18) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Brzeszcze 58:17,8 21:16,8 05:17 19:45,3(209) 39:07,6(207)
206 285 Mikołajek Zbigniew M (184) 1976 M-3 (72) POL Brzezinka 58:21,3 21:20,3 05:18 19:00,2(174) 38:31,4(185)
207 261 Bernaś Kamil M (185) 2002 M-1 (34) POL Osiek 58:21,6 21:20,6 05:18 18:30,0(147) 40:06,0(223)
208 150 Rembacz Konrad M (186) 1984 M-2 (57) POL PADEREWA Katowice 58:28,3 21:27,3 05:18 19:17,2(193) 38:38,0(190)
209 277 Pilarz Mirek M (187) 1971 M-3 (73) POL Bujakow 58:35,1 21:34,1 05:19 19:16,1(189) 38:53,1(201)
210 188 Kawa Mariusz M (188) 1974 M-3 (74) POL Sosnowiec 58:37,2 21:36,2 05:19 19:41,6(207) 39:20,0(211)
211 280 Woźniak Mariusz M (189) 1972 M-3 (75) POL Sosnowiec 58:38,7 21:37,7 05:19 19:41,1(206) 39:19,8(210)
212 97 Kozik Krzysztof M (190) 1982 M-2 (58) POL PoWoli do Celu Wola 58:42,4 21:41,4 05:20 19:29,1(200) 38:57,4(204)
213 299 GRZEGORZEK CZESŁAW M (191) 1964 M-4 (19) POL KTK WANDRUS ŻORY PALOWICE 58:52,8 21:51,8 05:21 18:44,8(158) 38:43,5(191)
214 283 Wójcik Mikołaj M (192) 2003 M-1 (35) POL Przecieszyn 58:57,3 21:56,3 05:21 19:54,8(215) 39:53,9(217)
215 180 Jarzyna Adam M (193) 1954 M-5 (6) POL Polanka Wielka 59:04,0 22:03,0 05:22 19:53,4(214) 39:53,1(216)
216 30 Piech Łukasz M (194) 1993 M-1 (36) POL Jesionki Bielsko-Biała 59:05,5 22:04,5 05:22 19:34,7(203) 39:15,1(208)
217 237 Skamaj Krzysztof M (195) 1993 M-1 (37) POL Niepozorni Oświęcim /Pławy 59:06,5 22:05,5 05:22 20:26,2(234) 40:30,8(226)
218 55 Wiktorzak Michał M (196) 1990 M-1 (38) POL Quechua Team Oświęcim 59:09,2 22:08,2 05:22 20:10,2(227) 39:56,8(220)
219 178 Liszewski Tadeusz M (197) 1965 M-4 (20) POL Street Workout Oświęcim Oświęcim 59:20,5 22:19,5 05:23 20:13,6(229) 39:54,4(218)
220 82 Jesionek Bogusław M (198) 1960 M-4 (21) POL Jastrzębie-Zdrój 59:23,0 22:22,0 05:23 20:05,8(218) 39:50,7(215)
221 135 Nycz Krzysztof M (199) 1995 M-1 (39) POL Oświęcim 59:27,7 22:26,7 05:24 20:48,8(244) 41:51,1(250)
222 194 Krochmal Mateusz M (200) 1989 M-2 (59) POL Wrocław 59:28,2 22:27,2 05:24 21:08,5(252) 40:47,1(227)
223 296 Zygmunt Damian M (201) 1979 M-3 (76) POL Katowice 59:32,7 22:31,7 05:24 19:43,0(208) 39:47,5(214)
224 165 Głowiczka Agnieszka K (23) 1998 K-1 (6) POL Oświęcim 59:37,9 22:36,9 05:25 20:49,0(245) 41:50,8(249)
225 64 Śleziona Katarzyna, K (24) 1970 K-3 (10) POL Bieruń Bieruń 59:40,5 22:39,5 05:25 20:11,6(228) 39:55,3(219)
226 5 Janas Tomasz M (202) 1976 M-3 (77) POL Osiek Gmina: Osiek 1:00:26,4 23:25,4 05:29 20:31,4(236) 40:51,2(229)
227 38 Pater Janusz M (203) 1978 M-3 (78) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 1:00:27,5 23:26,5 05:29 20:06,5(219) 40:51,4(230)
228 270 Wrona Marek M (204) 1986 M-2 (60) POL ZASAPANI Libiąż 1:00:37,6 23:36,6 05:30 19:23,0(196) 40:03,2(221)
229 276 Zając Renata K (25) 1984 K-2 (8) POL OSIEK BIEGA Osiek 1:00:39,5 23:38,5 05:30 20:09,8(226) 40:30,3(225)
230 44 Giermek Anna K (26) 1999 K-1 (7) POL Oświęcim 1:00:41,1 23:40,1 05:31 20:04,4(217) 40:04,1(222)
231 1 Bojarski Andrzej M (205) 1961 M-4 (22) POL Oświęcim 1:00:46,8 23:45,8 05:31 20:47,0(242) 41:15,0(242)
232 190 Juszczak Grzegorz M (206) 1979 M-3 (79) POL Tychy 1:00:49,2 23:48,2 05:31 20:47,4(243) 40:50,7(228)
233 170 Gliniany Małgorzata K (27) 1970 K-3 (11) POL ZABIEGANA RODZINKA PL 1:00:54,6 23:53,6 05:32 20:37,7(239) 40:53,2(231)
234 86 Kalinowska Jolanta K (28) 1969 K-4 (2) POL Bielsko-Biala 1:01:02,7 24:01,7 05:32 20:56,3(249) 41:10,6(238)
235 278 Wawrzyniak Dariusz M (207) 1968 M-4 (23) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:01:08,9 24:07,9 05:33 20:21,2(233) 41:06,3(235)
236 72 Wodniak Angela K (29) 1985 K-2 (9) POL PoWoli do Celu Wola 1:01:09,2 24:08,2 05:33 20:59,9(250) 41:41,7(247)
237 287 Socha Piotr M (208) 1995 M-1 (40) POL Oświęcim 1:01:22,6 24:21,6 05:34 20:07,2(220) 40:55,3(232)
238 192 Kędzierski Adrian M (209) 1996 M-1 (41) POL Ulani ulańce Poręba Wielka 1:01:23,3 24:22,3 05:34 20:08,3(224) 40:55,8(233)
239 191 Katerla Jakub M (210) 1996 M-1 (42) POL Ulani ulańce Zaborze 1:01:24,1 24:23,1 05:34 20:07,5(221) 40:56,0(234)
240 279 Wawrzyniak Kamil M (211) 1989 M-2 (61) POL Kęty 1:01:29,4 24:28,4 05:35 20:01,8(216) 41:06,8(236)
241 95 Kuternak Marcin M (212) 1972 M-3 (80) POL Parkrun Chrzanów Chrzanów 1:01:38,0 24:37,0 05:36 20:47,0(241) 41:14,1(241)
242 131 Przybył Rafał M (213) 1978 M-3 (81) POL Radzionków 1:01:47,8 24:46,8 05:37 19:37,8(204) 40:13,5(224)
243 99 Jesionek Małgorzata K (30) 1981 K-2 (10) POL Imielin 1:01:54,8 24:53,8 05:37 20:49,2(246) 41:23,8(245)
244 168 GUJA BOGUSŁAW M (214) 1953 M-5 (7) POL KB MCKiS JAWORZNO Jaworzno 1:01:55,1 24:54,1 05:37 20:30,4(235) 41:23,6(244)
245 290 Pyrek Dorota K (31) 1976 K-3 (12) POL Brak Przeciszów 1:02:05,4 25:04,4 05:38 20:18,9(231) 41:13,3(240)
246 255 Adamiec Jarosław M (215) 1972 M-3 (82) POL Brzeszcze 1:02:05,6 25:04,6 05:38 20:18,6(230) 41:13,3(239)
247 19 Tomala Dawid M (216) 1998 M-1 (43) POL Zabiegany Osiek Osiek 1:02:18,2 25:17,2 05:39 20:07,8(222) 41:07,7(237)
248 2 Płonka Małgorzata K (32) 1961 K-4 (3) POL lecebochce Poręba Wielka 1:02:19,6 25:18,6 05:39 20:40,2(240) 41:16,8(243)
249 136 Nycz Arkadiusz M (217) 1998 M-1 (44) POL OKR Passionbike Oświecim Oświęcim 1:02:26,5 25:25,5 05:40 20:50,9(248) 42:37,9(252)
250 51 Kotyla Marta K (33) 1977 K-3 (13) POL Oświęcim 1:02:33,4 25:32,4 05:41 20:31,7(237) 41:24,3(246)
251 81 Jurecki Jarek M (218) 1976 M-3 (83) POL Wieliczka 1:02:34,6 25:33,6 05:41 21:27,2(255) 42:03,0(251)
252 88 Kąkol-Wojtas Katarzyna K (34) 1977 K-3 (14) POL PoWoli do Celu Wola 1:03:12,9 26:11,9 05:44 21:00,3(251) 41:44,1(248)
253 166 Głowiczka Magdalena K (35) 2003 K-1 (8) POL Oświęcim 1:04:56,4 27:55,4 05:54 20:50,6(247) 42:40,0(253)
254 295 Bartosiński Andrzej M (219) 1982 M-2 (62) POL Katowice 1:05:06,8 28:05,8 05:55 21:42,2(257) 43:20,1(254)
255 106 Chylaszek Aleksandra K (36) 1980 K-2 (11) POL Chełmek 1:05:17,5 28:16,5 05:56 21:44,7(258) 43:43,1(255)
256 204 Janusik Natalia K (37) 1984 K-2 (12) POL Janusiki running team Oświęcim 1:05:42,6 28:41,6 05:58 22:43,7(268) 44:27,2(262)
257 203 Janusik Stefan M (220) 1987 M-2 (63) POL Janusiki running team Oświęcim 1:05:42,8 28:41,8 05:58 22:43,7(267) 44:28,5(263)
258 6 Liszewska Sporysz Anna K (38) 1969 K-4 (4) POL Oświęcim 1:06:22,1 29:21,1 06:02 21:28,4(256) 43:52,4(257)
259 70 Ociepa Ewa K (39) 1980 K-2 (13) POL Myszków 1:06:23,1 29:22,1 06:02 22:00,2(262) 44:30,9(264)
260 41 Modrzejewska-Wasztyl Aneta K (40) 1981 K-2 (14) POL Oświęcim 1:06:33,4 29:32,4 06:03 21:52,9(261) 43:51,0(256)
261 205 Jung Kinga K (41) 1985 K-2 (15) POL - Oświęcim 1:06:46,9 29:45,9 06:04 22:49,6(269) 44:59,9(265)
262 187 Łasut Aleksandra K (42) 1992 K-1 (9) POL Bieruń 1:07:03,2 30:02,2 06:05 21:23,0(254) 44:03,0(258)
263 68 MALCZYK WIESŁAW M (221) 1965 M-4 (24) POL PARKRUN CHRZANOW LIBIĄŻ 1:07:20,5 30:19,5 06:07 22:14,7(263) 44:25,7(261)
264 262 Hamera Dominika K (43) 1995 K-1 (10) POL Tychy 1:07:48,6 30:47,6 06:09 22:24,4(265) 45:30,9(267)
265 130 Rachwalik Piotr M (222) 1967 M-4 (25) POL Jaworzno 1:08:03,3 31:02,3 06:11 21:21,8(253) 45:18,6(266)
266 163 Mleczko Paweł M (223) 1989 M-2 (64) POL Zasznurowani Przeciszów 1:08:05,8 31:04,8 06:11 21:51,9(259) 44:24,5(259)
267 235 Mleczko Joanna K (44) 1990 K-1 (11) POL Zasznurowani Przeciszów 1:08:06,2 31:05,2 06:11 21:52,1(260) 44:24,9(260)
268 148 Rydzewska Anna K (45) 1986 K-2 (16) POL PADEREWA Katowice 1:08:13,9 31:12,9 06:12 22:18,8(264) 45:31,9(268)
269 271 Szałaśny Paweł M (224) 1981 M-2 (65) POL Star Trek Brzeszcze 1:08:55,2 31:54,2 06:15 22:42,1(266) 45:40,0(269)
270 32 Piech Izabela K (46) 1968 K-4 (5) POL Jesionki Jaworze 1:11:05,2 34:04,2 06:27 23:02,2(270) 47:33,3(271)
271 292 BARTULA JOLANTA K (47) 1967 K-4 (6) POL GROJEC 1:11:24,0 34:23,0 06:29 23:37,6(271) 47:30,8(270)
272 312 Seratowicz Adam M (225) 1952 M-5 (8) POL MJMETAL OŚWIĘCIM Oświęcim 1:17:48,5 40:47,5 07:04 24:06,2(273) 51:14,8(273)
273 39 Nizioł Jacek M (226) 1969 M-4 (26) POL Zadyszka Oświęcim. Oświęcim 1:21:55,7 44:54,7 07:26 23:59,3(272) 50:42,1(272)
274 197 Mucha Marek M (227) 1961 M-4 (27) POL Wola 1:23:24,9 46:23,9 07:34 26:55,8(274) 54:53,9(274)
275 28 Madej Józef M (228) 1951 M-5 (9) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:28:50,2 51:49,2 08:04 28:53,6(275) 58:53,1(275)
DNS 16 Kulig Krzysztof M 1990 M-1 POL Kropka Team Jawiszowice
DNS 36 Niemiec Krzysztof M 1965 M-4 POL MOSiR Żywiec Żywiec
DNS 63 Napieraj Grzegorz M 1988 M-2 POL Brzezinka
DNS 77 Konik Krzysztof M 1999 M-1 POL OKB Zadyszka Przeciszów
DNS 78 Konik Grzegorz M 1969 M-4 POL OKB Zadyszka Przeciszów
DNS 164 Górak Henryk M 1953 M-5 POL 40-latek Tychy Tychy
DNS 193 Krzemień Krzysztof M 1996 M-1 POL Ulani ulańce Stawy Monowskie

BGTimeSport © 2015-2019