BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie).
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 1 Chraścina Marek M (1)1997M1 (1)CZE1. Bezecky JablunkovJablunkov1:01:33,41:01:33,404:06
2 5 El Asri Abderrahim M (2)1982M2 (1)MARChorzów1:05:39,11:05:39,104:05,704:22
3 318 Mrówka Mateusz M (3)1994M1 (2)POLKwk MarcelRadlinioki w bieguRadlin1:06:19,21:06:19,204:45,804:25
4 9 Kubica Marcin M (4)1999M1 (3)POLInov-8 TeamBielsko-Biała1:06:48,01:06:48,005:14,604:27
5 2 Gorczyca Bartosz M (5)1991M1 (4)POLSalco Garmin Team Skołyszyn 1:09:12,41:09:12,407:39,004:36
6 4 KOŃ PIOTR M (6)1978M3 (1)POLALPIN SPORT TEAMRĘCZNO1:09:45,11:09:46,808:13,404:39
7 251 Miśkiewicz Mariusz M (7)1981M2 (2)POLBiegiem przez Chybie1:10:41,31:10:41,309:07,904:42
8 476 Uznański Piotr M (8)1986M2 (3)POLEuroclear Running TeamKraków1:12:00,51:12:02,210:28,804:48
9 242 Krupa Przemysław M (9)1983M2 (4)POLBiegiem Przez ChybieMnich1:15:06,71:15:12,513:39,105:00
10 321 Muskietorz Piotr M (10)1988M2 (5)POLMikołów1:15:35,61:15:35,614:02,205:02
11 176 Gawlas Dominik M (11)1982M2 (6)POLCieszyn1:15:56,01:15:56,014:22,605:03
12 6 WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA K (1)1986K2 (1)POLAlpin Sport Team/Nessi TeamZABRZE1:16:06,11:16:06,114:32,705:04
13 114 Flisiński Łukasz M (12)1981M2 (7)POLSosnowiec1:16:19,31:16:19,314:45,905:05
14 10 Ficner Anna K (2)1985K2 (2)POLMKS SiechniceZłotoryja1:16:59,81:17:00,815:27,405:08
15 372 PŁOSKONKA JAN M (13)1994M1 (5)MGB-M (1)POLUKS Brenna-GórkiBrenna1:17:11,21:17:12,915:39,505:08
16 8 Mendecka Michalina K (3)1992K1 (1)POLMOSiR Łaziska Górne/1secondTeamKatowice1:17:55,41:17:57,616:24,205:11
17 355 Petkiewicz Tomasz M (14)1987M2 (8)POLKia Etrans - STS BIEGATON MikołówMikołów1:18:07,51:18:09,216:35,805:12
18 518 Żuchowski Daniel M (15)1988M2 (9)POLMUAY RUNNING TEAMKRAKÓW1:18:16,41:18:16,416:43,005:13
19 179 Holona Wojciech M (16)1967M4 (1)POLRybnik1:18:20,81:18:25,516:52,105:13
20 111 Firla Arkadiusz M (17)1978M3 (2)POLCieszynCIESZYN1:18:43,51:18:45,117:11,705:15
21 86 Dudzik Robert M (18)1984M2 (10)POLLIMANOVA HOTELMSZANA DOLNA1:18:53,31:18:54,017:20,605:15
22 93 Dybczyński Tomasz M (19)1980M2 (11)MGB-M (2)POLUKS Brenna GórkiGórki Wielkie1:18:57,71:19:03,217:29,805:16
23 450 Szatanik Zbigniew M (20)1968M4 (2)POLUjsoły1:19:44,11:19:44,318:10,905:18
24 488 Wilk Łukasz M (21)1990M1 (6)POLLubeński Cross | lubeniabiega.plLubenia1:20:18,41:20:25,018:51,605:21
25 169 Frącz Tomasz M (22)1984M2 (12)POLINEE INDUSTRY TEAMBielsko-Biała1:20:27,51:20:32,018:58,605:22
26 132 GARCORZ DAWID M (23)1994M1 (7)POLMafia Team LubliniecDzielna1:20:50,31:20:53,619:20,205:23
27 421 Skworc Grzegorz M (24)1987M2 (13)POLBiegiem Przez Góry / CoJaBiegneSiemianowice Śląskie1:21:25,51:21:25,519:52,105:25
28 29 Trznadel Maciej M (25)1972M3 (3)K.S. KANDACHAR1:22:15,31:22:15,320:41,905:29
29 125 Gabrys Jacek M (26)1984M2 (14)POLPruchna1:22:31,01:22:31,020:57,605:30
30 62 COHLA PRZEMYSŁAW M (27)1979M2 (15)POLOlza CieszynCieszyn1:22:31,01:22:33,721:00,305:30
31 433 STEC JAKUB M (28)1989M1 (8)POLDecathlon B-B Ultra Beskid SportGodziszka1:22:35,91:22:38,621:05,205:30
32 507 Ząbczyński Dominik M (29)1971M3 (4)POLAlpin Sport TeamJastrzębie-Zdrój1:22:52,01:22:52,721:19,305:31
33 13 Mendrek Błażej M (30)1976M3 (5)MGB-M (3)POLUKS Brenna-GórkiBrenna1:23:01,11:23:02,421:29,005:32
34 7 Majer Ewa K (4)1982K2 (3)POLSolgar PolskaDobczyce1:23:16,01:23:17,721:44,305:33
35 483 WASZTYL TOMASZ M (31)1969M3 (6)POLBielsko-Biała 1:23:13,81:23:19,721:46,305:33
36 329 Nowak Piotr M (32)1985M2 (16)POLStolarius Run TeamBestwina1:23:16,51:23:20,221:46,805:33
37 481 Wantulok Paweł M (33)1993M1 (9)POLCieszyn1:23:23,21:23:23,221:49,805:33
38 271 Luźniak Damian M (34)1989M1 (10)POLSCI Górscy EntuzjaściPogwizdów1:23:36,31:23:36,322:02,905:34
39 73 DAMEC ALEKSANDER M (35)1971M3 (7)POLOchajoRun &Friends Rybnik 1:23:35,31:23:40,822:07,405:34
40 414 Skalska Anna K (5)1980K2 (4)POLFestiwal Biegowy Krynica ZdrójBytom1:23:46,71:23:48,822:15,405:35
41 382 Proksa Robert M (36)1964M4 (3)POL1964Myłowice1:23:52,01:23:59,322:25,905:35
42 222 kocyba Henryk M (37)1955M5 (1)POLpol-ger teamlubliniec1:24:10,61:24:15,622:42,205:37
43 387 PYTEL JANUSZ M (38)1958M5 (2)POLBIEGACZ GÓRSKI- SOSNOWIECSOSNOWIEC1:24:46,81:24:48,523:15,105:39
44 148 GOMOŁYSEK KINGA K (6)1986K2 (5)POLMATNER RUNNING TEAMWrocław1:24:50,11:24:52,923:19,505:39
45 462 Szynawa Marcin M (39)1979M2 (17)POLSiemianowice Śląskie1:24:57,41:24:57,423:24,005:39
46 66 Czerwiński Michał M (40)1986M2 (18)POLSBD ENERGETYK RybnikRYBNIK1:25:32,31:25:36,924:03,505:42
47 158 Greń Wacław M (41)1990M1 (11)POLHusaria Race TeamTychy1:25:42,01:25:44,724:11,305:42
48 233 Kostrzewa Wojciech M (42)1982M2 (19)POLSpeed Team BrzeszczeOświęcim1:25:55,91:25:58,324:24,905:43
49 470 Tabaka Tomasz M (43)1975M3 (8)POLInżynieria BieganiaŻory1:26:03,61:26:03,624:30,205:44
50 259 Lamparski Łukasz M (44)1988M2 (20)MGB-M (4)POLGorki Wielkie1:26:11,11:26:12,624:39,205:44
51 211 Kędzior Kamil M (45)1987M2 (21)POLSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIPogwizdów1:26:22,21:26:26,924:53,505:45
52 349 Paliwoda Grzegorz M (46)1985M2 (22)POLZabrze1:26:35,21:26:38,925:05,505:46
53 126 Gaczkowski Jacek M (47)1991M1 (12)POLWyznawcy Bronka LibiążLibiąż1:26:57,71:26:57,725:24,305:47
54 185 Idzikowski Adam M (48)1990M1 (13)POLŚwiętochłowice1:27:05,41:27:22,525:49,105:49
55 32 Besztocha Marcin M (49)1985M2 (23)POLLędziny1:27:16,91:27:21,225:47,805:49
56 388 Pytlarz Wojtek M (50)1978M3 (9)POLGoniacka teamBielsko-Biała1:27:29,41:27:31,125:57,705:50
57 92 Dybczyńska Jadwiga K (7)1980K2 (6)MGB-K (1)POLLKS PogórzeGórki Wielkie1:27:36,61:27:49,326:15,905:51
58 408 Szelest Barbara K (8)1978K3 (1)POLMysłowice1:27:38,01:27:39,726:06,305:50
59 238 Kozieł Grzegorz M (51)1982M2 (24)POLSilesia Runners ClubChorzów1:27:55,01:27:55,926:22,505:51
60 471 Teplicki Andrzej M (52)1980M2 (25)POLBielsko-Biała1:27:55,21:28:11,326:37,905:52
61 296 Mazgaj Dawid M (53)1984M2 (26)POLBiegiem przez ChybieChybie1:28:06,41:28:06,726:33,305:52
62 250 Kucharski Damian M (54)1986M2 (27)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:28:07,51:28:09,226:35,805:52
63 514 ZONTEK MATEUSZ M (55)1981M2 (28)POLBIELSKO-BIAŁA1:28:16,61:28:29,326:55,905:53
64 136 Gaweł Bogdan M (56)1956M5 (3)POLFestiwal Biegowy w Krynicy -ZdrójOświęcim-Zaborze1:28:26,01:28:44,227:10,805:54
65 335 Ochman Rafał M (57)1979M2 (29)POLOpel Active TeamGliwice1:28:34,71:28:36,627:03,205:54
66 405 Sawicki Lucjan M (58)1976M3 (10)POLŻywiecŻywiec1:28:58,21:29:00,827:27,405:56
67 202 KALAMUS Mirek M (59)1978M3 (11)POLUltra Beskid SportŁodygowice1:29:07,01:29:09,727:36,305:56
68 167 Gwiazda Łukasz M (60)1990M1 (14)POLKęty1:29:22,61:29:29,327:55,905:57
69 340 Olbrich Artur M (61)1985M2 (30)POLTworków1:29:24,21:29:29,927:56,505:57
70 412 Siewko Piotr M (62)1968M4 (4)POLSZWAGRY TEAMDębowiec1:29:35,71:29:59,528:26,105:59
71 166 Grzybek Antoni M (63)1969M3 (12)POLPierściec1:30:01,01:30:08,728:35,306:00
72 21 Bednarski Mariusz M (64)1976M3 (13)POLOstra Góra 351Toporowice1:30:11,31:30:17,028:43,606:01
73 69 Czyż Leszek M (65)1980M2 (31)POLFantastic Ochaby Wielkie 1:30:21,41:30:25,128:51,706:01
74 247 Kubicki Mariusz M (66)1976M3 (14)POLKluczborska Grupa BiegowaKluczbork1:30:25,81:30:28,528:55,106:01
75 342 Oreł Przemysław M (67)1980M2 (32)POLSCI Górscy EntuzjaściKończyce Małe1:30:27,41:30:34,329:00,906:02
76 201 Kaczmarczyk Sebastian M (68)1983M2 (33)POLMafia Team LubliniecLubliniec1:30:59,01:30:59,029:25,606:03
77 153 Górny Mirosław M (69)1965M4 (5)POLNutrend Team Bielsko - Biała 1:31:06,21:31:06,229:32,806:04
78 19 Bazyl Adam M (70)1983M2 (34)POLBremboDąbrowa Górnicza1:31:28,21:31:30,429:57,006:06
79 223 Kołoch Marcin M (71)1980M2 (35)POLŻory1:31:44,31:31:47,030:13,606:07
80 40 Buchholtz Tomasz M (72)1976M3 (15)MGB-M (5)POLSkoczów1:31:47,11:31:47,130:13,706:07
81 300 Mazurek Roman M (73)1978M3 (16)POLMurów1:31:48,11:31:50,830:17,406:07
82 22 Beśka Sławomir M (74)1970M3 (17)POLOchajoRun & FriendsRybnik1:31:56,31:32:00,730:27,306:08
83 456 Szczypka Piotr M (75)1989M1 (15)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:31:58,81:32:14,730:41,306:08
84 124 Gabrych Arkadiusz M (76)1984M2 (36)POLJaworze1:32:08,71:32:08,730:35,306:08
85 498 Woźniak Jacek M (77)1977M3 (18)POLpixonet.plRybnik1:32:18,51:32:33,631:00,206:10
86 319 Mucha Mateusz M (78)1992M1 (16)POLParkrun KatowiceSiemianowice Śląskie1:32:21,61:32:21,630:48,206:09
87 468 ŚWIDER ZBYSZEK M (79)1975M3 (19)POLFantastic Team Anna SikoraSkoczów1:32:25,71:32:44,431:11,006:10
88 265 Lipiński Tomasz M (80)1974M3 (20)POLOpony SerafinowskiSkoczów1:32:31,01:32:53,431:20,006:11
89 200 Juzyk Adam M (81)1977M3 (21)POLBiegamy z SercemRuda Śląska1:32:31,11:32:39,831:06,406:10
90 520 Zatorska Izabela K (9)1962K4 (1)POLAlpin Sport TeamWrocanka1:32:44,71:32:44,731:11,306:10
91 116 FOŁTA WOJCIECH M (82)1984M2 (37)POLBielsko-Biała1:32:53,91:32:53,931:20,506:11
92 323 Nalepka Ewa K (10)1981K2 (7)POLBiegiem przez góry Sosnowiec1:33:01,11:33:02,831:29,406:12
93 365 Piętko Dariusz M (83)1970M3 (22)POLORANGE POLSKABielsko-biała1:33:02,91:33:07,631:34,206:12
94 494 Wołoszyn Ryszard M (84)1966M4 (6)POLWapienicki Team-1:33:04,11:33:09,831:36,406:12
95 220 Kłosok Adam M (85)1977M3 (23)POLInżynieria Biegania Team Marklowice1:33:04,11:33:10,831:37,406:12
96 393 REDZIK DOROTA K (11)1983K2 (8)POLEndurance TeamPiekary Śląskie1:33:27,51:33:27,531:54,106:13
97 458 SZOLC SEBASTIAN M (86)1976M3 (24)POLGliwice1:33:29,01:33:48,732:15,306:15
98 409 SIEGMUND ŁUKASZ M (87)1980M2 (38)POLAKTYWNI LYSKIPstrążna1:33:32,21:33:42,932:09,506:14
99 165 Grzyb Kazimierz M (88)1972M3 (25)POLLos Pantalones RojosKraków1:33:33,51:33:45,732:12,306:15
100 112 Flaga Iwona K (12)1977K3 (2)POLLos Pantalones RojosKraków1:33:34,11:33:45,632:12,206:15
101 58 Ciaciura Magdalena K (13)1986K2 (9)POLSCI Gorscy EntuzjaściBielsko-Biała1:33:42,11:33:42,132:08,706:14
102 472 tiszbierek marek M (89)1980M2 (39)POLGliwice1:33:48,31:34:16,032:42,606:17
103 18 Kastelik Mariusz M (90)1981M2 (40)SPEED TEAM BRZESZCZEBRZESZCZE1:33:55,21:33:56,232:22,806:15
104 392 Radziwończyk Klaudia K (14)1975K3 (3)POLKalety1:33:55,61:34:06,332:32,906:16
105 109 Firek Adrian M (91)1985M2 (41)POLHIT THE TRAILBielsko-Biała1:34:01,21:34:02,532:29,106:16
106 102 Dziuba Emilian M (92)1973M3 (26)POLSTS Biegaton Mikołów Kia EtransMikołów1:34:05,41:34:07,032:33,606:16
107 16 Baron Tomasz M (93)1981M2 (42)POLBieruń1:34:21,01:34:29,832:56,406:17
108 257 Kuś Tomasz M (94)1981M2 (43)POLMarklowice1:34:32,21:34:38,633:05,206:18
109 283 Malinowski Krzysztof M (95)1969M3 (27)POLPowoli do celuGilowice1:34:40,01:34:46,733:13,306:19
110 212 Kędzior Jarek M (96)1977M3 (28)POLRudnik1:34:46,21:35:04,933:31,506:20
111 161 Gruszka Grzegorz M (97)1977M3 (29)POLEndurance TeamSiemianowice Śląskie1:34:46,91:34:48,333:14,906:19
112 246 Ksiądz Karol M (98)1988M2 (44)POLKryry1:35:19,61:35:29,033:55,606:21
113 159 Grubka Maciej M (99)1977M3 (30)POLBrovarnasCzechowice Dziedzice1:35:20,61:35:45,334:11,906:23
114 443 Sudnik Krzysztof M (100)1983M2 (45)POLKnurów1:35:34,11:35:46,834:13,406:23
115 11 Bolechowska Dominika K (15)1975K3 (4)POLAlpin Sport TeamRabka-Zdrój1:35:46,81:35:46,834:13,406:23
116 157 Greń Zygmunt M (101)1955M5 (4)MGB-M (6)POLUKS Brenna-GórkiBrenna1:36:00,31:36:04,134:30,706:24
117 129 Galas Grzegorz M (102)1978M3 (31)POLSCI Górscy Entuzjaści/BpChChybie1:36:07,71:36:13,934:40,506:24
118 48 Cały Patryk M (103)1980M2 (46)POL#KFD FALLOUT TEAMWrocław1:36:33,21:36:42,935:09,506:26
119 437 Stochaj Przemyslaw M (104)1973M3 (32)POLSportowy Team ŻabkaPoznań1:37:01,61:37:12,235:38,806:28
120 190 Jakubowski Łukasz M (105)1981M2 (47)POLHRmax ŻoryŻory1:37:06,31:37:08,035:34,606:28
121 482 Warcholik Adam M (106)1977M3 (33)POLBytom1:37:15,51:37:17,035:43,606:29
122 434 Stefanowicz Piotr M (107)1977M3 (34)POLStefanowicz TeamBrodowo1:37:25,81:37:28,835:55,406:29
123 258 Kuźnik Sylwester M (108)1982M2 (48)POL1982Czechowice-Dziedzice1:37:30,31:37:50,936:17,506:31
124 144 Golonka Marek M (109)1970M3 (35)POL1970Mysłowice1:37:35,21:37:36,936:03,506:30
125 348 Paliga Rafał M (110)1978M3 (36)POLOstra Góra 351Toporowice1:37:36,61:37:43,036:09,606:30
126 71 Dadaś Janusz M (111)1973M3 (37)POLNight Runners GliwiceGliwice1:37:55,11:38:03,636:30,206:32
127 263 Leśków Joanna K (16)1984K2 (10)POLSCI Górscy EntuzjaściCieszyn1:37:56,71:37:56,736:23,306:31
128 67 Czupryński Krzysztof M (112)1980M2 (49)POLK.S. NIEDOSZŁY MISZCZPogórze1:38:02,21:38:21,936:48,506:33
129 261 Lesiński Marcin M (113)1976M3 (38)POLSAFETYPOINT.PLBielsko Biała1:38:07,61:38:09,836:36,406:32
130 420 Skudlik Adam M (114)1976M3 (39)POLRudaRunRuda Śląska1:38:12,91:38:15,736:42,306:33
131 419 Skrobot Tomasz M (115)1984M2 (50)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:38:17,31:38:44,337:10,906:34
132 90 Dwornicki Tomasz M (116)1973M3 (40)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik1:38:17,91:38:30,136:56,706:34
133 78 Dobosz Andrzej M (117)1996M1 (17)POLLUXTORPEDA CZERWIONKACzerwionka-leszczyny1:38:18,41:38:26,136:52,706:33
134 244 Krzempek ireneusz M (118)1973M3 (41)MGB-M (7)POLuks brenna górkiBrenna1:38:19,21:38:22,936:49,506:33
135 134 Gaś Piotr M (119)1989M1 (18)POLKRTSkoczów1:38:35,41:38:37,837:04,406:34
136 371 Plata Marta K (17)1976K3 (5)POLBytom1:38:49,51:38:57,037:23,606:35
137 358 Pichner Jacek M (120)1975M3 (42)POLOświęcim1:38:50,21:39:04,237:30,806:36
138 30 Bok Rafał M (121)1980M2 (51)POLZabrze1:39:04,31:39:08,037:34,606:36
139 353 PASTERNOK MARIAN M (122)1978M3 (43)POLNight Runners ZabrzeZabrze1:39:05,11:39:07,837:34,406:36
140 404 Rzeźnicki Sławomir M (123)1980M2 (52)POL#KFDBrzeziny1:39:05,71:39:18,637:45,206:37
141 123 FURMAN Paweł M (124)1981M2 (53)POLKatowice1:39:06,41:39:14,837:41,406:36
142 381 POTĘGA GRZEGORZ M (125)1968M4 (7)POLDĄBROWA GÓRNICZA1:39:16,51:39:24,437:51,006:37
143 104 Dziurzyński Adrian M (126)1988M2 (54)POL1988Bukowno1:39:22,11:39:29,637:56,206:37
144 345 Ozdarski Krzysztof M (127)1969M3 (44)POLOpel Active TeamRuda Śląska1:39:32,71:40:02,038:28,606:40
145 38 Brychcy Wioleta K (18)1971K3 (6)POLAKMB Pedziwiatr GliwiceGliwice1:39:36,71:39:44,638:11,206:38
146 25 Bień Mariusz M (128)1969M3 (45)POL1969Dąbrowa Górnicza1:39:43,61:39:45,938:12,506:39
147 24 Bielnik Dariusz M (129)1983M2 (55)POLBielsko-Biała1:39:50,91:39:53,738:20,306:39
148 338 Ogiegło Łukasz M (130)1983M2 (56)POL1983Bielsko-Biała1:39:52,21:40:05,938:32,506:40
149 76 Dąbrowski Marek M (131)1980M2 (57)POLBiegające Morsy WydryPierściec1:40:02,61:40:06,338:32,906:40
150 140 GLAJC ANDRZEJ M (132)1968M4 (8)POLWYPAS RUNPierściec1:40:06,41:40:09,838:36,406:40
151 429 Sójka Sebastian M (133)1973M3 (46)POLNight Runners ZabrzeZabrze1:40:17,41:40:21,138:47,706:41
152 339 Ogierman Grzegorz M (134)1978M3 (47)POLCieszyn1:40:26,21:40:31,338:57,906:42
153 28 Bodzioch Grzegorz M (135)1973M3 (48)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice1:40:51,41:41:02,139:28,706:44
154 147 Gomola Paweł M (136)1964M4 (9)MGB-M (8)POLBrenna1:40:51,81:40:53,539:20,106:43
155 373 Płoskonka Piotr M (137)1988M2 (58)MGB-M (9)POLBrenna1:40:57,21:41:19,539:46,106:45
156 284 Małka Jakub M (138)1984M2 (59)POLGliwice1:41:00,01:41:19,339:45,906:45
157 119 FRĄC Dariusz M (139)1974M3 (49)POLNight Runners GliwiceGliwice1:41:08,91:41:19,839:46,406:45
158 406 Sawicki Marek M (140)1987M2 (60)POLRadziechowy1:41:15,81:41:20,539:47,106:45
159 59 Ciemborowicz Karol M (141)1983M2 (61)POL#KFDKatowice1:41:17,11:41:56,040:22,606:47
160 377 Poloczek Jarosław M (142)1979M2 (62)POLCoface Running TeamMikołów1:41:19,91:41:23,639:50,206:45
161 60 Cieślik Paweł M (143)1975M3 (50)POLPo robocieSosnowiec1:41:27,91:41:44,640:11,206:46
162 469 ŚWIĘTOCHOWSKA Wioletta K (19)1980K2 (11)POLKnurów1:41:32,51:41:45,240:11,806:47
163 354 Pastwa Grzegorz M (144)1971M3 (51)POLUltra Beskid SportJasienica1:41:37,71:41:51,840:18,406:47
164 310 Miech Szymon M (145)1981M2 (63)POLHusaria Race TeamUstroń1:41:42,21:41:48,940:15,506:47
165 34 Broda Łukasz M (146)1982M2 (64)MGB-M (10)POLGórki Wielkie1:41:51,41:43:06,641:33,206:52
166 513 Zmij Zbyszek M (147)1983M2 (65)POLTychy1:41:55,11:42:16,440:43,006:49
167 290 Marcol Mateusz M (148)1989M1 (19)POLOTK RzeźnikRybnik1:41:55,21:42:08,040:34,606:48
168 146 Gołza Seweryn M (149)1980M2 (66)POLKraków1:41:55,71:42:14,440:41,006:48
169 245 Krzempek Krzysztof M (150)1973M3 (52)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała1:42:09,61:42:13,340:39,906:48
170 422 Smuda Ryszard M (151)1958M5 (5)POLTychy1:42:09,81:42:23,240:49,806:49
171 17 BARTKOWSKI RAFAŁ M (152)1982M2 (67)POLZryty beret runDOBIESZOWICE1:42:14,31:42:22,040:48,606:49
172 117 Frankiewicz Andrzej M (153)1978M3 (53)POLBrakBytom1:42:15,21:42:29,940:56,506:49
173 423 Sobczyk Paweł M (154)1963M4 (10)POLSarnów1:42:32,01:42:47,741:14,306:51
174 385 Puchałka Waldemar M (155)1984M2 (68)POLBielsko-Biała1:42:37,61:42:53,341:19,906:51
175 308 Michalik Michal M (156)1986M2 (69)MGB-M (11)POLGorki Wielkie1:42:40,61:42:49,641:16,206:51
176 75 Dawiec Gabriela K (20)1976K3 (7)POLBiegiem Przez ChybieMnich1:42:48,91:42:53,641:20,206:51
177 446 Švach Janusz M (157)1976M3 (54)POLBrowar Domowy GarażKatowice1:42:55,21:42:57,641:24,206:51
178 466 Śmigielska-Stasicka Monika K (21)1978K3 (8)POLOświęcim - Poręba Wielka1:42:57,01:42:58,741:25,306:51
179 467 ŚPIEWAK WOJCIECH M (158)1973M3 (55)POLWilkowice1:42:57,11:43:01,641:28,206:52
180 453 Szczotka Arkadiusz M (159)1974M3 (56)MGB-M (12)POLLKS Sójnia Górki WielkieGórki Wielkie1:43:01,01:44:16,642:43,206:57
181 255 Kusy Rafał M (160)1975M3 (57)POLOlza CieszynMiędzyświeć1:43:04,81:43:19,541:46,106:53
182 309 Michura Daniel M (161)1959M4 (11)POLTychy1:43:32,41:43:59,142:25,706:55
183 352 Pasternak Stanisław M (162)1966M4 (12)POLOlkuszbiega.plOlkusz1:43:33,21:43:59,942:26,506:55
184 208 Kasprzak Michał M (163)1990M1 (20)POLMikolow1:43:38,21:43:43,842:10,406:54
185 164 Grząś Rafał M (164)1978M3 (58)POLOstra Góra 351Twardowice1:43:41,91:43:48,642:15,206:55
186 23 Bielecki Paweł M (165)1987M2 (70)MGB-M (13)POLHUSARIA RACE TEAMGórki Wielkie 43-4361:43:42,01:43:48,742:15,306:55
187 214 Kiepiela Dawid M (166)1981M2 (71)POLKlub Biegacza FartlekJastrzębie Zdrój1:43:44,91:43:54,642:21,206:55
188 445 Surus Artur M (167)1989M1 (21)POLHusaria Race TeamTarnów1:43:50,11:43:50,942:17,506:55
189 205 Kapuśnik Tomasz M (168)1977M3 (59)POLRyTM Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:43:51,51:43:59,742:26,306:55
190 473 Trzopek Marcin M (169)1992M1 (22)POLIron Team UjsołyUjsoły1:43:51,81:43:53,242:19,806:55
191 133 Gardulska-Botor Katarzyna K (22)1980K2 (12)POLGliwice1:44:14,01:44:14,042:40,606:56
192 398 Rybak Bartłomiej M (170)1985M2 (72)POLKraków1:44:15,61:44:40,843:07,406:58
193 184 Idzikowska Angelika K (23)1991K1 (2)POLŚwiętochłowice1:44:16,71:44:33,843:00,406:58
194 362 PIECZARA Krzysztof M (171)1981M2 (73)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno1:44:23,71:44:50,243:16,806:59
195 231 Kostera Dariusz M (172)1969M3 (60)POLLipowa1:44:31,31:45:07,543:34,107:00
196 138 Szewczyk Damian M (173)1976M3 (61)1:44:45,91:45:14,243:40,807:00
197 277 Macionczyk Wojciech M (174)1980M2 (74)POLRybnik1:44:46,91:44:56,643:23,206:59
198 400 Rypuła Jacek M (175)1983M2 (75)POLBojszowy1:44:47,21:45:16,943:43,507:01
199 110 Firek Iwona K (24)1985K2 (13)POLFirek Team HIT THE TRAILBielsko-Biała1:44:49,91:45:20,543:47,107:01
200 270 Lubecki Tomasz M (176)1978M3 (62)POL1978Oświęcim1:44:52,81:44:54,343:20,906:59
201 447 SYMULA PIOTR M (177)1968M4 (13)POLSAN ESCOBARBielsko-Biała1:45:00,01:45:10,343:36,907:00
202 288 Marchewka Grzegorz M (178)1978M3 (63)POLDąbrowa Górnicza1:45:04,01:45:27,743:54,307:01
203 217 Klappholz Adriana K (25)1972K3 (9)POLBiegiem przez ChybieCieszyn1:45:11,31:45:11,343:37,907:00
204 252 KULIK Wojciech M (179)1979M2 (76)POLswietochlowice1:45:12,31:45:47,244:13,807:03
205 294 Matysiak Daniel M (180)1985M2 (77)POLKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WLKP.Bugaj1:45:13,91:46:29,744:56,307:05
206 235 Kowalska Kinga K (26)1975K3 (10)POLOlza CieszynPogwizdów1:45:26,21:45:34,944:01,507:02
207 511 Zieliński Piotr M (181)1991M1 (23)POLWarszawa1:45:27,11:45:27,143:53,707:01
208 269 Litwinczuk Gabriel M (182)1979M2 (78)POLOLKUSZBIEGAPLKlucze1:45:44,61:46:12,344:38,907:04
209 226 Konior Marek M (183)1991M1 (24)MGB-M (14)POLHusaria race teamBrenna1:45:48,41:45:54,144:20,707:03
210 448 Syrek Bartosz M (184)1985M2 (79)POLKS Połamaniec Rzeszów1:45:58,91:46:02,944:29,507:04
211 435 Stekla Jakub M (185)1985M2 (80)POLStekla TeamBielsko-Biała1:46:01,81:46:29,644:56,207:05
212 438 Stodolski Mateusz M (186)1984M2 (81)POLSosnowiec1:46:10,01:46:45,645:12,207:07
213 460 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (27)1982K2 (14)POLTorcida GliwiceGliwice1:46:19,31:46:24,044:50,607:05
214 232 Kostka Sebastian M (187)1976M3 (64)POLCieszyn1:46:20,11:46:24,144:50,707:05
215 343 Oszczęda Krzysztof M (188)1972M3 (65)POLŻory1:46:22,31:46:22,344:48,907:05
216 236 Kowalski Janusz M (189)1975M3 (66)POLOlza CieszynPogwizdów1:46:26,91:46:36,945:03,507:06
217 485 Wegner Jacek M (190)1977M3 (67)POLRybnik1:46:30,41:46:36,645:03,207:06
218 383 Pronobis Marek M (191)1979M2 (82)POLBWM TeamBystra1:46:52,01:47:19,845:46,407:09
219 274 Łęcki Piotr M (192)1981M2 (83)POLNight Runners GliwiceGliwice1:46:58,21:47:07,945:34,507:08
220 364 PIETRZYK MARIUSZ M (193)1974M3 (68)MGB-M (15)POLBrenna1:47:17,61:47:32,345:58,907:10
221 479 Wala Andrzej M (194)1977M3 (69)POLBWM TeamBielsko-Biała1:47:26,11:47:54,846:21,407:11
222 219 Klimowski Daniel M (195)1976M3 (70)POLFantastic TeamPIERŚCIEC1:47:31,21:47:50,646:17,207:11
223 327 Nowak Mateusz M (196)1990M1 (25)MGB-M (16)POLGórki Wielkie1:47:32,81:48:05,446:32,007:12
224 27 Bochynek Tomasz M (197)1974M3 (71)POLTI AutomotiveWieprz1:47:34,41:48:04,246:30,807:12
225 292 MARYJOSZ ADRIAN M (198)1974M3 (72)POLŻory1:47:36,21:48:00,946:27,507:12
226 268 Lisoń Kornel M (199)1985M2 (84)MGB-M (17)POLHusaria Race TeamGórki Wielkie1:47:49,41:47:52,146:18,707:11
227 399 Rybak Tadeusz M (200)1970M3 (73)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:48:01,01:48:11,746:38,307:12
228 311 Miękiński Jacek M (201)1975M3 (74)POLKwiaciarnia Lilia, LipowaLipowa1:48:09,11:48:26,146:52,707:13
229 145 Gołkowski Radosław M (202)1984M2 (85)POLZawiercie1:48:12,11:48:35,447:02,007:14
230 182 Horwat Jan M (203)1965M4 (14)POLRozbiegamy to Miasto - CzechowiceBronów1:48:14,41:48:52,147:18,707:15
231 424 Sobel Łukasz M (204)1982M2 (86)POLOpel Active TeamUjazd1:48:45,01:49:05,747:32,307:16
232 455 Szczygieł Damian M (205)1986M2 (87)POLKatowice1:48:56,91:48:56,947:23,507:15
233 162 GRUSZKA TOMASZ M (206)1973M3 (75)POLSuszec1:49:00,81:49:13,547:40,107:16
234 197 JONKISZ DOROTA K (28)1966K4 (2)POLRytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice1:49:04,51:49:13,547:40,107:16
235 175 Heller Mikołaj M (207)1989M1 (26)MGB-M (18)POLBrenna1:49:11,51:49:31,247:57,807:18
236 91 Dworski Marek M (208)1955M5 (6)POLAKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice1:49:15,61:49:23,347:49,907:17
237 128 Gajewski Zenon M (209)1955M5 (7)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:49:23,01:49:53,348:19,907:19
238 74 Danielczyk Piotr M (210)1988M2 (88)POLBielsko-Biała1:49:39,61:49:51,148:17,707:19
239 195 Janik Ireneusz M (211)1973M3 (76)GBRSuszec1:49:43,81:49:55,748:22,307:19
240 187 IZDEBSKI ADRIAN M (212)1982M2 (89)POLRybnik1:49:43,81:50:02,748:29,307:20
241 137 GAWLAS ZBIGNIEW M (213)1978M3 (77)MGB-M (19)POLBRENNA1:49:47,61:50:04,248:30,807:20
242 94 Dyduła Łukasz M (214)1975M3 (78)POLItal Car TeamKraków1:49:51,51:49:59,248:25,807:19
243 413 siuda magdalena K (29)1985K2 (15)POLParkrun ChrzanówLibiąż1:49:53,21:50:14,948:41,507:20
244 174 HELLER KARINA K (30)1978K3 (11)POLRUDA SZALONASKOCZÓW1:50:05,91:50:14,748:41,307:20
245 152 Macharzyński Piotr M (215)1975M3 (79)SZARE MORSY1:50:11,91:50:15,148:41,707:21
246 285 Małkowski Bogdan M (216)1968M4 (15)POLSPARTANIE DZIECIOMMurów1:50:17,61:50:22,148:48,707:21
247 444 Sułkowski Aleksander M (217)1979M2 (90)POLWujek biegaKatowice1:50:21,81:50:55,149:21,707:23
248 509 Ząbkiewicz Grzegorz M (218)1983M2 (91)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:50:21,91:50:27,648:54,207:21
249 508 Ząbkiewicz Anna K (31)1982K2 (16)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:50:22,01:50:27,748:54,307:21
250 337 OCYLOK ADAM M (219)1972M3 (80)POLChrono ServiceOświęcim1:50:28,81:50:38,349:04,907:22
251 241 Krupa Anna K (32)1987K2 (17)POLHusaria Race TeamWierzchowie1:50:42,41:50:44,449:11,007:22
252 331 Nowak Teresa K (33)1977K3 (12)POLParkrun ChrzanówTrzebinia1:51:01,81:51:26,149:52,707:25
253 500 Wójcikiewicz Joanna K (34)1988K2 (18)POLMysłowice1:51:02,51:51:15,749:42,307:25
254 207 KARPIŁOWSKI BARTOSZ M (220)1977M3 (81)POLViciousCircleWarszawa1:51:03,91:51:23,649:50,207:25
255 397 Rudnow Michał M (221)1980M2 (92)POLRudbikersMysłowice1:51:05,11:51:05,149:31,707:24
256 26 Biłeńkij Joanna K (35)1991K1 (3)POLLentex TEAMLubliniec1:51:12,51:51:38,750:05,307:26
257 130 GAŁUSZKA DOROTA K (36)1979K2 (19)POLGrudziądz1:51:17,01:51:38,750:05,307:26
258 105 Faj Sylwia K (37)1977K3 (13)POLCarbon PawsKatowice1:51:20,81:51:32,549:59,107:26
259 370 Piwiszkis Barbara K (38)1980K2 (20)POLKobiety Na 5+Jastrzębie-Zdrój1:51:23,71:51:27,249:53,807:25
260 396 Rozmus-Orczyk Anna K (39)1961K4 (3)POLKozy biegają a nie skacząKozy1:51:28,01:51:40,750:07,307:26
261 106 Faruga Lesław M (222)1978M3 (82)POLPszczyna biega NasfolPSZCZYNA1:51:50,11:51:52,150:18,707:27
262 347 PALA JERZY M (223)1959M4 (16)POLZabiegani Cz-waCZĘSTOCHOWA1:51:52,21:52:23,250:49,807:29
263 204 Kaptur Wojciech M (224)1947M6 (1)POLKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKIWodzisław Śląski1:51:52,41:52:21,050:47,607:29
264 449 Szabatowski Dominik M (225)1978M3 (83)POLRuda Śląska1:51:53,61:52:22,750:49,307:29
265 63 Czarnecki Jakub M (226)1978M3 (84)POLRokietnica1:51:58,01:52:01,750:28,307:28
266 276 Machura Arkadiusz M (227)1976M3 (85)POLWola Jedlińska1:52:01,81:52:18,550:45,107:29
267 286 Maniszewska Dorota K (40)1976K3 (14)POLCieszyn1:52:06,21:52:06,250:32,807:28
268 131 Gańczak Waldemar M (228)1978M3 (86)POLSilesia Runnes ClubŚwiętochłowice1:52:21,41:52:27,050:53,607:29
269 14 Augustyniak Paweł M (229)1984M2 (93)POLRokietnica1:52:33,11:52:33,150:59,707:30
270 380 Postrach Bogusław M (230)1965M4 (17)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa1:52:35,11:52:53,451:20,007:31
271 234 KOWALIK DOROTA K (41)1978K3 (15)POLRędziny1:52:40,01:52:56,851:23,407:31
272 317 Mrochem Mariusz M (231)1980M2 (94)POL1980Ruda Śląska1:52:40,41:52:40,451:07,007:30
273 324 Niedurny Marcin M (232)1978M3 (87)POLRuda Śląska1:52:40,61:53:08,351:34,907:32
274 425 Sokołowska Anna K (42)1965K4 (4)POLBrakMeszna1:52:43,41:52:45,151:11,707:31
275 314 Mirończuk Agata K (43)1985K2 (21)POLKatowice1:52:47,71:52:59,451:26,007:31
276 451 Shelonzek Henryk M (233)1986M2 (95)POLZabieganiCzęstochowaChorzów1:53:28,61:53:31,351:57,907:34
277 43 Burda Marek M (234)1962M4 (18)MGB-M (20)POLBrenna1:53:31,71:53:37,552:04,107:34
278 368 Piórek Aleksandra K (44)1990K1 (4)POLWadowice1:53:40,71:54:06,452:33,007:36
279 369 PISAREK RADOSŁAW M (235)1996M1 (27)POLPawłowice1:53:41,21:54:02,852:29,407:36
280 178 HEROK JOANNA K (45)1975K3 (16)POLULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁA1:53:43,71:54:02,852:29,407:36
281 155 Granek Michał M (236)1979M2 (96)POLWOPR TychyTychy1:53:46,71:54:10,452:37,007:36
282 198 Jończyk Anna K (46)1983K2 (22)POLOzimek1:53:54,81:54:00,552:27,107:36
283 346 Pacuła Adam M (237)1983M2 (97)POL1983Mysłowice1:54:00,01:54:13,752:40,307:36
284 15 Barcik Maciej M (238)1974M3 (88)POLProkontechBielsko-Biała1:54:12,41:54:44,453:11,007:38
285 95 Dyduła Renata K (47)1975K3 (17)POLItal Car TeamKraków1:54:14,41:54:23,152:49,707:37
286 237 Kozieł Dariusz M (239)1967M4 (19)MGB-M (21)POLApartament BuczynaBRENNA1:54:22,41:54:51,053:17,607:39
287 302 Mączka Bronisław M (240)1953M5 (8)POLOTK RzeźnikGliwice1:54:22,71:54:34,853:01,407:38
288 113 Flis Dariusz M (241)1967M4 (20)POLOlimp ZabrzeZabrze1:54:40,41:54:47,153:13,707:39
289 439 Stokłosa Michał M (242)1983M2 (98)POLBełk1:54:58,61:55:11,353:37,907:40
290 98 Dziemba Wojciech M (243)1987M2 (99)POLGradus 1Katowice1:55:08,11:55:34,954:01,507:42
291 85 Dudzik Izabela K (48)1992K1 (5)POLStrefa BykówZabrze1:55:24,41:55:31,153:57,707:42
292 501 Zabrzański Alfred M (244)1954M5 (9)POLparkrun ChrzanówChrzanów1:55:29,01:55:51,754:18,307:43
293 431 Stanaszek Wojciech M (245)1989M1 (28)POLInżynieria BieganiaMikołów1:55:32,61:55:50,154:16,707:43
294 267 Lipus Mateusz M (246)1990M1 (29)POLLeszczyny1:55:37,41:55:37,454:04,007:42
295 189 Jagosz Patryk M (247)1982M2 (100)POLKozy1:55:45,61:56:03,754:30,307:44
296 61 Ciołek Łukasz M (248)1983M2 (101)POLBremboBędzin1:55:54,91:56:29,854:56,407:45
297 163 Gruszka EWA K (49)1978K3 (18)POLSTS Biegaton - KIA ETRANSMikołów1:56:01,81:56:13,154:39,707:44
298 394 renkiel tomasz M (249)1975M3 (89)POLgliwice1:56:13,41:56:29,654:56,207:45
299 101 Dziki Marek M (250)1980M2 (102)POLFarmaBrain runRogożnik1:56:18,41:56:49,155:15,707:47
300 228 Korzonkiewicz Michał M (251)1992M1 (30)POLCzechowice-Dziedzice1:56:18,51:56:36,455:03,007:46
301 54 Chuchro Michal M (252)1977M3 (90)POLBiegam Wspieram Motywuje BWMOswiecim1:56:19,11:56:39,855:06,407:46
302 55 Chwaliszewski Jarosław M (253)1975M3 (91)POLNight Runners GliwiceGliwice1:56:19,21:56:34,955:01,507:46
303 160 gruszka paweł M (254)1986M2 (103)POLSiemianowice śląskie 1:56:25,11:56:26,954:53,507:45
304 209 Janik Ilona K (50)1973K3 (19)1:56:33,41:56:58,455:25,007:47
305 191 Łoboda Marcin M (255)1980M2 (104)POLŚWIRY STELAUstroń1:56:34,01:56:58,755:25,307:47
306 143 Golda Krzysztof M (256)1969M3 (92)POLMizerów1:56:36,91:56:51,155:17,707:47
307 99 Dzierżawa Krzysztof M (257)1979M2 (105)POLMizerów1:56:37,91:56:51,155:17,707:47
308 289 Marciniak Artur M (258)1967M4 (21)MGB-M (22)POLBrenna1:56:40,31:56:56,355:22,907:47
309 180 Hora Grzegorz M (259)1980M2 (106)POLRuda Śląska1:56:44,51:57:17,255:43,807:49
310 517 ŻELAZNY AGNIESZKA K (51)1972K3 (20)POLGorlicka Grupa BiegowaGorlice1:57:00,21:57:11,655:38,207:48
311 37 Bruzda Joanna K (52)1977K3 (21)POLBędzin1:57:11,81:57:22,555:49,107:49
312 359 Piech Janusz M (260)1964M4 (22)POLJaworze1:57:22,61:57:22,655:49,207:49
313 36 Bromboszcz Karol M (261)1957M5 (10)POLTruchtacz -MyslowiceKatowice1:57:24,01:57:41,056:07,607:50
314 181 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K (53)1971K3 (22)POLBytom1:57:25,61:57:31,355:57,907:50
315 227 Korbut Anna K (54)1975K3 (23)POLParkrun ChrzanówLibiąż1:57:39,61:57:57,556:24,107:51
316 45 Burliga Mariusz M (262)1973M3 (93)POLOpel Active TeamKnurów1:57:49,01:58:07,956:34,507:52
317 53 Chrząszcz Dominik M (263)1983M2 (107)POLWarszawa1:58:10,31:58:41,957:08,507:54
318 361 Pieczaba Patryk M (264)1984M2 (108)POLCrossBoxEvolution Sosnowiec1:58:11,91:58:19,656:46,207:53
319 464 Śliwka Beata K (55)1978K3 (24)POLOLZA CIESZYNDzięgielów1:58:28,81:58:45,557:12,107:55
320 279 Maćkowiak Maciej M (265)1989M1 (31)POLCarbon PawsKatowice1:58:36,11:58:48,857:15,407:55
321 240 Kroczyk Lesław M (266)1976M3 (94)POLKnurów1:58:44,21:58:56,957:23,507:55
322 465 Śliwka Arkadiusz M (267)1978M3 (95)POLOLZA CIESZYNDzięgielów1:58:45,61:58:45,657:12,207:55
323 122 Frosztęga Artur M (268)1976M3 (96)POLUKS Judo MysłowiceKatowice1:58:54,61:59:13,357:39,907:56
324 47 CAŁUS JOLANTA K (56)1974K3 (25)POLBielsko Biała1:58:57,91:59:13,057:39,607:56
325 366 Piosek Grzegorz M (269)1980M2 (109)POLLogtech Run Team RadzionkówPiekary Śląskie1:59:20,81:59:20,857:47,407:57
326 96 Dylong Piotr M (270)1965M4 (23)POLGliwice1:59:22,11:59:50,358:16,907:59
327 320 MUSIALIK DOROTA K (57)1986K2 (23)POLVege RunnersBielsko-Biała1:59:24,31:59:40,058:06,607:58
328 210 Kawulok Arkadiusz M (271)1986M2 (110)POLustron1:59:51,12:00:18,458:45,008:01
329 454 Szczurek Lena K (58)1984K2 (24)POLKnurów2:00:10,42:00:27,158:53,708:01
330 426 Sokołowski Piotr M (272)1963M4 (24)POLBrakMeszna2:00:15,92:00:18,358:44,908:01
331 168 Hahn Piotr M (273)1982M2 (111)POLNorRun TeamPaniówki2:00:29,32:01:02,959:29,508:04
332 313 Milik Dagmara K (59)1987K2 (25)POLChorzów2:00:31,62:00:55,459:22,008:03
333 103 Dziubinski Leszek M (274)1971M3 (97)POLLibiaz2:00:36,12:00:44,659:11,208:02
334 504 ZASUCHA Grzegorz M (275)1962M4 (25)POLStowarzyszenie PULS ŚLĄSKAKatowice2:00:37,02:00:56,059:22,608:03
335 183 Idasiak Aleksandra K (60)1986K2 (26)POLKraków2:00:38,02:01:03,959:30,508:04
336 177 Heller Szymon M (276)1982M2 (112)MGB-M (23)POLBrenna2:00:42,12:01:10,859:37,408:04
337 325 Jelonek Łukasz M (277)1982M2 (113)Tarnowskie Góry2:00:53,52:01:21,259:47,808:05
338 357 Piątek Ewa K (61)1988K2 (27)POLSosnowiec 2:00:57,12:00:57,159:23,708:03
339 307 Mertas Dominik M (278)1977M3 (98)POLBabice gmNędza2:01:07,92:01:30,859:57,408:06
340 275 Łukasik Marcin M (279)1984M2 (114)POLCzerwionka2:01:20,12:01:46,81:00:13,408:07
341 224 Kołodziej Jacek M (280)1973M3 (99)POLNight Runners GliwiceGliwice2:01:47,82:02:03,51:00:30,108:08
342 33 Semik Grzegorz M (281)1988M2 (115)POL2:01:52,02:02:06,91:00:33,508:08
343 108 Fieroch Karol M (282)1988M2 (116)POLTurza Śląska2:01:54,42:02:05,11:00:31,708:08
344 519 Bartosińska Katarzyna K (62)1991K1 (6)POLHusaria Race TeamSosnowiec2:01:56,52:02:02,21:00:28,808:08
345 486 Weryho Krzysztof M (283)1982M2 (117)POLMysłowice2:02:01,72:02:32,21:00:58,808:10
346 510 Zemła Piotr M (284)1969M3 (100)POLGliwice2:02:05,52:02:26,11:00:52,708:09
347 480 WALA ŁUKASZ M (285)1982M2 (118)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała2:02:06,02:02:16,61:00:43,208:09
348 490 Wistuba Wiesława K (63)1973K3 (26)POLHRmaxŻoryŻory2:02:07,52:02:38,01:01:04,608:10
349 430 Sradomska Barbara K (64)1972K3 (27)POLHRmax ŻoryŻory2:02:07,62:02:38,21:01:04,808:10
350 493 Wolny Maciej M (286)1975M3 (101)POLKatowice2:02:11,02:02:28,71:00:55,308:09
351 49 Paul Violetta K (65)1974K3 (28)POL2:02:17,92:02:28,61:00:55,208:09
352 301 MĄCZKA KRYSTYNA K (66)1955K5 (1)POLOTK RZEŹNIKGLIWICE2:02:29,42:02:38,41:01:05,008:10
353 295 Matyszkowicz Janusz M (287)1958M5 (11)POLGOnimyKęty2:02:37,12:02:58,31:01:24,908:11
354 156 Greń Dorota K (67)1987K2 (28)POLOLZA CIESZYNUstroń2:02:39,42:10:42,11:09:08,708:42
355 484 Wawrzeczko Tomasz M (288)1980M2 (119)POLwilkowice2:02:40,22:02:55,81:01:22,408:11
356 230 KOSIŃSKI KAMIL M (289)1981M2 (120)POLKOSA TEAMŻory2:02:49,22:03:12,91:01:39,508:12
357 100 Dziki Maciej M (290)1979M2 (121)POLFarmaBrain RunRogożnik2:03:18,82:03:48,51:02:15,108:15
358 243 Kryczek Piotr M (291)1979M2 (122)POLGum el Toto Running TeamDąbrowa Górnicza2:03:23,82:03:58,91:02:25,508:15
359 225 Komander Mariusz M (292)1979M2 (123)POLMysłowice2:03:30,82:03:52,11:02:18,708:15
360 402 Rzenno Dagmara K (68)1973K3 (29)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom2:03:39,32:04:04,91:02:31,508:16
361 416 Skoczyński Eugeniusz M (293)1963M4 (26)POLGESALInowrocław2:03:44,22:04:16,61:02:43,208:17
362 56 Chwałek Agnieszka K (69)1996K1 (7)POLskazaninasukcesplBestwina2:03:47,52:03:49,61:02:16,208:15
363 229 KOSIŃSKA KATARZYNA K (70)1980K2 (29)POLHRmax ŻoryŻory2:03:49,32:04:11,01:02:37,608:16
364 199 Juraszczyk Katarzyna K (71)1971K3 (30)POLŻory2:04:13,52:04:25,81:02:52,408:17
365 170 Hamik Rafał M (294)1982M2 (124)POLHamster TeamChełm Śląski2:04:14,52:04:34,21:03:00,808:18
366 475 URBANEK MAŁGORZATA K (72)1977K3 (31)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA2:04:19,82:04:24,51:02:51,108:17
367 215 Kierat Zbigniew M (295)1961M4 (27)MGB-M (24)POLGórki Wielkie2:04:26,62:04:46,11:03:12,708:19
368 171 Hankus Olimpia K (73)1984K2 (30)POLŻuk TeamŚwinna2:04:40,82:05:09,61:03:36,208:20
369 315 Kaczkiewicz Damian M (296)1974M3 (102)2:05:04,72:05:17,71:03:44,308:21
370 260 LEGOMIŃSKI WERNER M (297)1943M6 (2)POLTruchtacz MysłowiceMYSŁOWICE2:05:07,12:05:25,81:03:52,408:21
371 503 Zarańska Izabela K (74)1970K3 (32)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom2:05:08,72:05:33,71:04:00,308:22
372 304 Mądrzyk Ewelina K (75)1983K2 (31)POLSosnowiec2:05:14,82:05:17,31:03:43,908:21
373 57 Chwiedoruk Sebastian M (298)1974M3 (103)POLTarnowskie Góry2:05:19,72:05:51,31:04:17,908:23
374 306 Menżyk Marcin M (299)1987M2 (125)POLLUXTORPEDA CzerwionkaStanowice2:05:22,12:05:30,81:03:57,408:22
375 135 Gaudy Anna K (76)1984K2 (32)POLZabiegani CzęstochowaJaskrów2:05:23,52:05:29,71:03:56,308:21
376 442 Suchoszek Monika K (77)1989K1 (8)POLBędzin2:05:33,52:06:07,81:04:34,408:24
377 495 Woś Krzysztof M (300)1981M2 (126)POLDoliniarze.comKatowice2:05:34,62:06:05,41:04:32,008:24
378 497 Woźniak Marek M (301)1964M4 (28)POLPogoria BiegaWojkowice2:05:41,32:05:53,91:04:20,508:23
379 194 janik Janusz M (302)1977M3 (104)POLGliwice2:05:50,92:06:07,61:04:34,208:24
380 31 Borsuk Mirosław M (303)1972M3 (105)POLNight RunnersKnurów2:05:57,52:06:11,21:04:37,808:24
381 477 WACHOWIAK SZYMON M (304)1978M3 (106)POLKATOWICE2:06:00,42:06:21,31:04:47,908:25
382 436 Stelmaszczyk Ryszard M (305)1954M5 (12)POLSkoczów2:06:02,92:06:26,81:04:53,408:25
383 44 Burliga Marzena K (78)1974K3 (33)POLKnurów2:06:08,42:06:25,71:04:52,308:25
384 463 Śliwa Mateusz M (306)1986M2 (127)POLCzechowice-Dziedzice2:06:11,52:06:31,21:04:57,808:26
385 489 wilk mariusz M (307)1966M4 (29)POLPyskowice2:06:16,42:06:32,11:04:58,708:26
386 411 Sieradzki Dariusz M (308)1984M2 (128)POLBiegaj z TreneramiGliwice2:06:26,52:06:40,11:05:06,708:26
387 410 Sieradzka Agnieszka K (79)1986K2 (33)POLBiegaj z TreneramiGliwice2:06:28,02:06:40,91:05:07,508:26
388 492 WOJTYCZKA KATARZYNA K (80)1980K2 (34)POLSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE2:06:29,12:06:44,31:05:10,908:26
389 516 Żbel Ania K (81)1980K2 (35)POLHRmax ŻoryZebrzydowice2:06:32,62:06:54,61:05:21,208:27
390 515 Żbel Michał M (309)1978M3 (107)POLHRmax ŻoryZebrzydowice2:06:34,02:06:54,71:05:21,308:27
391 496 Woś Anna K (82)1986K2 (36)POLDoliniarzecomKatowice2:06:50,92:07:20,71:05:47,308:29
392 299 MAZUR ANDRZEJ M (310)1965M4 (30)POLTT KOMURAKLUCZBORK2:06:51,12:07:25,91:05:52,508:29
393 432 Stebel Piotr M (311)1969M3 (108)POLPRZEWODNIKSkoczów2:06:51,62:07:10,31:05:36,908:28
394 87 Dumnicki Robert M (312)1971M3 (109)POLNarama Runner ClubNarama2:07:49,02:08:25,11:06:51,708:33
395 417 SKOKOWSKI STANISŁAW M (313)1955M5 (13)POLBiegam 60+Katowice2:08:17,02:08:24,21:06:50,808:33
396 51 Chmiel Jacek M (314)1958M5 (14)POLJastrzębie-Zdrój2:08:35,22:09:01,01:07:27,608:36
397 50 Cher-Kożdoń Beata K (83)1973K3 (34)POLCieszyn2:08:46,72:08:46,71:07:13,308:35
398 97 Dylong Mariola K (84)1997K1 (9)POLGliwice2:09:18,92:09:47,71:08:14,308:39
399 79 Domagała Agnieszka K (85)1971K3 (35)POLOlza CieszynUstroń2:09:30,72:09:45,21:08:11,808:39
400 303 Mądrzyk Daniel M (315)1981M2 (129)POLSosnowiec2:09:31,62:09:35,61:08:02,208:38
401 363 PIETRAS EDYTA K (86)1980K2 (37)POLJustfeelFIT TEAMWęgierska Górka2:09:35,02:09:43,71:08:10,308:38
402 375 Podsadecki Witold M (316)1970M3 (110)POLJUSTfeelFITTEAMCięcina2:09:35,02:09:43,71:08:10,308:38
403 239 Kożdoń-Cher Jakub M (317)1985M2 (130)POLCieszyn2:09:41,42:10:08,81:08:35,408:40
404 84 Dubiel Miłosz M (318)1972M3 (111)POLDubiel ClubWodzisław Śląski2:09:42,52:10:22,61:08:49,208:41
405 127 Gajewski Krzysztof M (319)1956M5 (15)MGB-M (25)POLUKS Brenna-GórkiBrenna2:09:45,62:09:49,51:08:16,108:39
406 248 Kučerka Jakub M (320)1991M1 (32)CZEKasia i KubaTřinec2:09:59,22:10:02,91:08:29,508:40
407 386 Puchałka Michał M (321)1989M1 (33)POLultrabeskidsportBielsko-Biała2:10:00,02:10:33,71:09:00,308:42
408 52 Chowaniec Barbara K (87)1985K2 (38)POLUBSBielsko-Biała2:10:24,22:10:44,21:09:10,808:42
409 89 Dutkiewicz Bartek M (322)1979M2 (131)POLKatowice2:10:25,52:10:53,01:09:19,608:43
410 328 Nowak Roman M (323)1968M4 (31)POLChorzów2:10:34,42:11:10,71:09:37,308:44
411 378 PONIKIEWSKA MAŁGORZATA K (88)1984K2 (39)POLPewel Mała2:10:38,92:11:10,01:09:36,608:44
412 367 Piór Krzysztof M (324)1970M3 (112)MGB-M (26)POLUKS Brenna GórkiBrenna2:10:53,72:11:08,41:09:35,008:44
413 272 ŁACHAN PATRYK M (325)1979M2 (132)POLWKURW_TEAMWrocław2:11:03,72:11:24,41:09:51,008:45
414 360 Piech Izabela K (89)1968K4 (5)POLJaworze2:11:06,82:11:34,61:10:01,208:46
415 440 Stolarczyk Aleksandra K (90)1986K2 (40)POLHusaria Race TeamJastrzębie - Zdrój2:11:16,32:11:39,91:10:06,508:46
416 186 Izdebski Grzegorz M (326)1981M2 (133)POLBielsko-Biała2:11:32,22:11:58,91:10:25,508:47
417 20 BEDNARSKI KRZYSZTOF M (327)1966M4 (32)POLKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORK2:11:39,02:12:13,61:10:40,208:48
418 499 Wójcik Ela K (91)1975K3 (36)POLKluczborska Grupa BiegowaBorkowice2:11:39,92:12:13,91:10:40,508:48
419 41 Bugajski Artur M (328)1972M3 (113)POLJaBieGamDąbrowa Górnicza2:12:03,02:12:25,91:10:52,508:49
420 221 Kocot Patrycja K (92)1985K2 (41)POLOstra GòraNowa Wieś2:12:16,92:12:51,61:11:18,208:51
421 297 Mazur Wojciech M (329)1977M3 (114)POLBrzuchate MisiePierściec 2:12:23,82:12:42,81:11:09,408:50
422 107 Ferfecka Barbara K (93)1976K3 (37)POLKozakowice Górne2:12:29,92:12:55,61:11:22,208:51
423 330 Nowak Michał M (330)1993M1 (34)POLJaworzno2:12:54,72:13:04,41:11:31,008:52
424 326 Krzemień Adrian M (331)1976M3 (115)POLJaworze2:13:17,32:13:43,71:12:10,308:54
425 280 Majewska Gizela K (94)1968K4 (6)POLNight Runners PyskowicePyskowice2:13:21,42:13:30,11:11:56,708:54
426 64 Czarnota Leszek M (332)1970M3 (116)POLMarklowice2:13:51,02:14:19,41:12:46,008:57
427 68 Czylok Tomasz M (333)1973M3 (117)POLKaniow2:13:56,72:14:29,01:12:55,608:57
428 395 ROZMUS MARZENA K (95)1974K3 (38)POLSWIERCZYNIEC RUNNINGBOJSZOWY NOWE2:13:59,52:14:22,21:12:48,808:57
429 77 Delewska Dotota K (96)1970K3 (39)POLNight runners Zabrze 2:14:10,82:14:25,01:12:51,608:57
430 491 Wita Krzysztof M (334)1984M2 (134)POLForma Wodzisław ŚląskiTurza Śląska2:15:19,52:15:30,21:13:56,809:02
431 487 Wiatr Wojciech M (335)1980M2 (135)POLENDURANCE TEAMChorzów2:16:05,52:16:07,41:14:34,009:04
432 407 Schiller Fryderyk M (336)1974M3 (118)POLSchody HiszpańskieMikołów2:16:32,02:16:56,81:15:23,409:07
433 46 BURNAGIEL Agata K (97)1968K4 (7)POLHRmax ŻoryCzerwionka - Leszczyny2:16:32,12:16:54,81:15:21,409:07
434 341 Opałka Marcin M (337)1986M2 (136)POLMysłowice2:16:52,42:17:05,81:15:32,409:08
435 401 Rypuła Zenon M (338)1956M5 (16)POLLędziny2:17:14,72:17:14,71:15:41,309:08
436 141 Gliszczyński Mirosław M (339)1956M5 (17)POLTarnogórske ŁazęgiTarnowskie Góry2:17:28,02:17:29,71:15:56,309:09
437 322 Mzyk Fabian M (340)1974M3 (119)POLSTS BIEGATONOrzesze2:17:28,42:17:35,71:16:02,309:10
438 474 Uherek Tadeusz M (341)1954M5 (18)POLGodów2:17:33,22:18:11,11:16:37,709:12
439 151 Góra Marek M (342)1967M4 (33)POLTarnowskie Góry2:17:57,82:18:18,41:16:45,009:13
440 287 Maniura Adam M (343)1970M3 (120)POLSzombierki RunnersBytom2:18:03,52:18:23,21:16:49,809:13
441 291 Maruszczyk Marian M (344)1964M4 (34)POLMikołów2:18:05,22:18:38,01:17:04,609:14
442 427 Sola Aneta K (98)1979K2 (42)POLBełżyce i okolice biegająBełżyce2:18:41,52:18:56,21:17:22,809:15
443 150 Góra Mateusz M (345)1983M2 (137)POLSWIFTBędzin2:18:52,72:19:23,81:17:50,409:17
444 376 Podziemski Michał M (346)1965M4 (35)POLTychy2:19:16,72:19:42,41:18:09,009:18
445 35 Brodzińska Kamila K (99)1981K2 (43)POLW pogoni za duchemSosnowiec2:19:21,52:19:37,61:18:04,209:18
446 172 Hankus Łukasz M (347)1983M2 (138)POLŻuk TeamŚwinna2:19:31,42:20:00,11:18:26,709:20
447 216 Kierat Aniela K (100)1961K4 (8)MGB-K (2)POLGórki Wielkie2:19:59,22:20:19,61:18:46,209:21
448 82 Majchrzak Marta K (101)1984K2 (44)POLGliwice2:20:01,02:20:17,81:18:44,409:21
449 415 Szewczyk Piotr M (348)1972M3 (121)POLSkoczów2:20:12,22:20:41,41:19:08,009:22
450 206 Karawacki Grzegorz M (349)1989M1 (35)POL1989Kęty2:20:41,22:20:48,91:19:15,509:23
451 350 Panek Ela K (102)1978K3 (40)POLBielsko-Biała2:20:49,92:20:54,61:19:21,209:23
452 65 Czendlik Dorota K (103)1983K2 (45)POLHusaria Race TeamSkoczów2:21:00,12:21:07,11:19:33,709:24
453 249 Kučerka Katarzyna K (104)1990K1 (10)POLKasia i KubaWisła2:21:10,62:21:10,61:19:37,209:24
454 428 SONAKOWSKI ROMAN M (350)1960M4 (36)POLAniołki CharliegoSłotwina2:21:48,52:22:23,01:20:49,609:29
455 266 Lipski Tomasz M (351)1966M4 (37)POLRentgen na Dworcu T. LipskiBielsko Biała2:22:34,92:22:59,81:21:26,409:31
456 384 PSZCZÓŁKA - BUSCH Aneta K (105)1973K3 (41)POLTarnawa górna2:22:53,62:23:15,31:21:41,909:33
457 293 Maślanka Ireneusz M (352)1963M4 (38)POLNight Runners GliwiceGliwice2:23:06,02:23:19,11:21:45,709:33
458 273 Łęcka-Gawron Anna K (106)1981K2 (46)POLGliwice2:23:27,22:23:37,91:22:04,509:34
459 505 Zawada Agnieszka K (107)1977K3 (42)POLGliwice2:23:27,72:23:38,41:22:05,009:34
460 142 Gnaś Anna K (108)1983K2 (47)POLKobiety Na 5+Jastrzębie-Zdrój2:24:02,22:24:11,71:22:38,309:36
461 70 Ćwikła Kinga K (109)1995K1 (11)POLHusaria Race TeamSosnowiec2:24:33,52:24:35,21:23:01,809:38
462 121 Froń Mariusz M (353)1979M2 (139)POL1979Tychy2:24:51,62:25:23,31:23:49,909:41
463 149 Gorell Bogumiła K (110)1984K2 (48)POLPoniszowice2:25:30,32:25:38,01:24:04,609:42
464 459 Szołtysek Piotr M (354)1970M3 (122)POLPyskowice2:25:30,52:25:38,21:24:04,809:42
465 188 Jach Paweł M (355)1980M2 (140)POLParostatekCieszyn2:25:37,52:26:09,31:24:35,909:44
466 196 JEŻ MACIEJ M (356)1978M3 (123)POLTarnowskie Góry2:25:40,22:26:11,71:24:38,309:44
467 42 Bugiel Roman M (357)1963M4 (39)POLRAN Tychy Tychy2:26:22,52:26:44,91:25:11,509:46
468 478 Wacławik Ewa K (111)1973K3 (43)POLFantastic Ania SikoraBąków2:26:27,12:26:29,81:24:56,409:45
469 12 Adamus Katarzyna K (112)1978K3 (44)POLOLZA CIESZYNCieszyn2:26:48,22:27:22,11:25:48,709:49
470 81 DOROBEK AGATA K (113)1973K3 (45)POLNight Runners ZabrzeZABRZE2:27:40,52:27:53,21:26:19,809:51
471 118 Mulewski Bogdan M (358)1973M3 (124)POLNIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZE2:27:49,52:27:53,21:26:19,809:51
472 418 skowron rafal M (359)1984M2 (141)POLKatowice2:28:26,42:28:26,41:26:53,009:53
473 173 Hańba Dorota K (114)1992K1 (12)POLDM SYSTEM RUNTychy2:28:27,62:28:56,31:27:22,909:55
474 278 Macura Dawid M (360)1992M1 (36)POLDM SYSTEM RUNGoleszów2:28:27,92:28:57,21:27:23,809:55
475 391 Rabus-Kaczmarczyk Izabela K (115)1985K2 (49)POLMafia Team LubliniecLubliniec2:28:48,52:29:11,41:27:38,009:56
476 262 Leszczyńska Małgorzata K (116)1970K3 (46)POLGliwice2:28:57,92:29:20,91:27:47,509:57
477 282 Malinowska Aneta K (117)1975K3 (47)POLOlza CieszynCieszyn2:29:35,92:30:09,01:28:35,610:00
478 298 Koźba Agnieszka K (118)1980K2 (50)POLEverrunŁódź2:31:11,22:31:45,31:30:11,910:07
479 80 Domarecka IZABELA K (119)1975K3 (48)POLPacakowiRudzica2:31:11,82:31:45,41:30:12,010:07
480 344 Oszczęda Marzena K (120)1975K3 (49)POLŻory2:31:41,82:32:06,71:30:33,310:08
481 192 Janczyk Joanna K (121)1974K3 (50)POLŁąka2:32:49,52:33:23,21:31:49,810:13
482 139 Gębski Andrzej M (361)1975M3 (125)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom2:33:12,62:33:36,81:32:03,410:14
483 441 Styczeń Justyna K (122)1983K2 (51)POLOlimp ZabrzeZabrze2:33:59,12:34:11,21:32:37,810:16
484 264 Lewicka Bożena K (123)1958K5 (2)POLGOnimyKęty2:34:48,42:35:09,11:33:35,710:20
485 506 ZAWISZ JÓZEF M (362)1956M5 (19)POLWolny StrzelecBielsko-Biała2:34:49,02:35:00,31:33:26,910:20
486 88 Duszyńska Marta K (124)1980K2 (52)POLKatowice2:37:06,32:37:28,61:35:55,210:29
487 213 Kęska Paulina K (125)1984K2 (53)POLkatowice2:37:07,92:37:28,61:35:55,210:29
488 390 Pyzik Marcin M (363)1978M3 (126)POLJastrzębie-Zdrój2:37:42,82:38:19,51:36:46,110:33
489 389 Pyzik Barbara K (126)1982K2 (54)POLJastrzębie-Zdrój2:37:43,42:38:17,11:36:43,710:33
490 374 Podlewska Karolina K (127)1982K2 (55)POLCarbon PawsKatowice2:37:49,82:38:11,91:36:38,510:32
491 256 Kuś Małgorzata K (128)1978K3 (51)POLKatowice2:39:04,62:39:37,21:38:03,810:38
492 305 Menżyk Urszula K (129)1967K4 (9)POLLUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICE2:44:26,12:44:26,11:42:52,710:57
493 351 Panenka Małgorzata K (130)1975K3 (52)POLNight Runners GliwiceNieborowice2:45:17,22:45:26,91:43:53,511:01
494 72 Dadaś Elżbieta K (131)1975K3 (53)POLNight Runners GliwiceGliwice2:45:22,12:45:31,81:43:58,411:02
495 193 Janczyk Piotr M (364)1964M4 (40)POLPszczyna2:45:59,92:46:31,71:44:58,311:06
496 379 Postół Karolina K (132)1981K2 (56)POLGliwice 2:46:35,82:46:46,51:45:13,111:07
497 457 Szklorz Dominika K (133)1988K2 (57)POLOlza CieszynSkoczów2:48:41,12:49:15,81:47:42,411:17
498 512 Malik Paweł M (365)1993M1 (37)POLSkoczów2:48:42,42:49:15,71:47:42,311:17
499 333 Zawadzka Anna K (134)1984K2 (58)POLMikolow3:00:13,13:00:48,31:59:14,912:03
500 316 Morgała Daria K (135)1981K2 (59)POL1981Książenice3:41:21,73:41:49,42:40:16,014:47
501 120 FRĄC Elżbieta K (136)1977K3 (54)POLNight Runners Gliwice Gliwice 3:41:34,73:41:45,42:40:12,014:47
DNF 254 Kumor Renata K1964K4POLparkrun ChrzanówLibiąż
DNF 403 Rzepka Piotr M1993M1POLSPORTOWY ŚWIRŚwiętochłowice
DNF 332 Wester Halina K1974K3night runners
DNS 461 Sztabla Liliana K1975K3POLJastrzębie-Zdrój
DNF 203 Kałus Ewa K1978K3POLHRmax ŻoryŻory
DNF 83 Dubiel Joanna K1972K3POLDubiel ClubWodzisław Śląski
DNF 39 Brzeźniak Krzysztof M1977M3POLRUDA ŚLĄSKA
DNS 115 Foltyn Artur M1977M3POLHUSARIA RACE TEAMCzechowice-Dziedzice
DNS 218 Klecha Adam M1981M2POLKatowice
DNS 253 KUMOR KATARZYNA K1990K1POLparkrun ChrzanówLibiąż
DNS 281 Malinowska Małgorzata K1971K3POLPowoli do celuGilowice
DNS 312 Mikusz-Mazur Małgorzata K1981K2POLBrzuchate MisiePierściec
DNS 356 Petrykowski Grzegorz M1969M3POLHRMAX ŻORYŻory
DNS 502 ZAPIÓR Marek M1963M4POLBytom