6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie)
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 1 Chraścina Marek M (1) 1997 M1 (1) CZE 1. Bezecky Jablunkov Jablunkov 1:01:33,4 1:01:33,4 04:06
2 5 El Asri Abderrahim M (2) 1982 M2 (1) MAR Chorzów 1:05:39,1 1:05:39,1 04:05,7 04:22
3 318 Mrówka Mateusz M (3) 1994 M1 (2) POL Kwk MarcelRadlinioki w biegu Radlin 1:06:19,2 1:06:19,2 04:45,8 04:25
4 9 Kubica Marcin M (4) 1999 M1 (3) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 1:06:48,0 1:06:48,0 05:14,6 04:27
5 2 Gorczyca Bartosz M (5) 1991 M1 (4) POL Salco Garmin Team Skołyszyn 1:09:12,4 1:09:12,4 07:39,0 04:36
6 4 KOŃ PIOTR M (6) 1978 M3 (1) POL ALPIN SPORT TEAM RĘCZNO 1:09:45,1 1:09:46,8 08:13,4 04:39
7 251 Miśkiewicz Mariusz M (7) 1981 M2 (2) POL Biegiem przez Chybie 1:10:41,3 1:10:41,3 09:07,9 04:42
8 476 Uznański Piotr M (8) 1986 M2 (3) POL Euroclear Running Team Kraków 1:12:00,5 1:12:02,2 10:28,8 04:48
9 242 Krupa Przemysław M (9) 1983 M2 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:15:06,7 1:15:12,5 13:39,1 05:00
10 321 Muskietorz Piotr M (10) 1988 M2 (5) POL Mikołów 1:15:35,6 1:15:35,6 14:02,2 05:02
11 176 Gawlas Dominik M (11) 1982 M2 (6) POL Cieszyn 1:15:56,0 1:15:56,0 14:22,6 05:03
12 6 WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA K (1) 1986 K2 (1) POL Alpin Sport Team/Nessi Team ZABRZE 1:16:06,1 1:16:06,1 14:32,7 05:04
13 114 Flisiński Łukasz M (12) 1981 M2 (7) POL Sosnowiec 1:16:19,3 1:16:19,3 14:45,9 05:05
14 10 Ficner Anna K (2) 1985 K2 (2) POL MKS Siechnice Złotoryja 1:16:59,8 1:17:00,8 15:27,4 05:08
15 372 PŁOSKONKA JAN M (13) 1994 M1 (5) MGB-M (1) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:17:11,2 1:17:12,9 15:39,5 05:08
16 8 Mendecka Michalina K (3) 1992 K1 (1) POL MOSiR Łaziska Górne/1secondTeam Katowice 1:17:55,4 1:17:57,6 16:24,2 05:11
17 355 Petkiewicz Tomasz M (14) 1987 M2 (8) POL Kia Etrans - STS BIEGATON Mikołów Mikołów 1:18:07,5 1:18:09,2 16:35,8 05:12
18 518 Żuchowski Daniel M (15) 1988 M2 (9) POL MUAY RUNNING TEAM KRAKÓW 1:18:16,4 1:18:16,4 16:43,0 05:13
19 179 Holona Wojciech M (16) 1967 M4 (1) POL Rybnik 1:18:20,8 1:18:25,5 16:52,1 05:13
20 111 Firla Arkadiusz M (17) 1978 M3 (2) POL Cieszyn CIESZYN 1:18:43,5 1:18:45,1 17:11,7 05:15
21 86 Dudzik Robert M (18) 1984 M2 (10) POL LIMANOVA HOTEL MSZANA DOLNA 1:18:53,3 1:18:54,0 17:20,6 05:15
22 93 Dybczyński Tomasz M (19) 1980 M2 (11) MGB-M (2) POL UKS Brenna Górki Górki Wielkie 1:18:57,7 1:19:03,2 17:29,8 05:16
23 450 Szatanik Zbigniew M (20) 1968 M4 (2) POL Ujsoły 1:19:44,1 1:19:44,3 18:10,9 05:18
24 488 Wilk Łukasz M (21) 1990 M1 (6) POL Lubeński Cross | lubeniabiega.pl Lubenia 1:20:18,4 1:20:25,0 18:51,6 05:21
25 169 Frącz Tomasz M (22) 1984 M2 (12) POL INEE INDUSTRY TEAM Bielsko-Biała 1:20:27,5 1:20:32,0 18:58,6 05:22
26 132 GARCORZ DAWID M (23) 1994 M1 (7) POL Mafia Team Lubliniec Dzielna 1:20:50,3 1:20:53,6 19:20,2 05:23
27 421 Skworc Grzegorz M (24) 1987 M2 (13) POL Biegiem Przez Góry / CoJaBiegne Siemianowice Śląskie 1:21:25,5 1:21:25,5 19:52,1 05:25
28 29 Trznadel Maciej M (25) 1972 M3 (3) K.S. KANDACHAR 1:22:15,3 1:22:15,3 20:41,9 05:29
29 125 Gabrys Jacek M (26) 1984 M2 (14) POL Pruchna 1:22:31,0 1:22:31,0 20:57,6 05:30
30 62 COHLA PRZEMYSŁAW M (27) 1979 M2 (15) POL Olza Cieszyn Cieszyn 1:22:31,0 1:22:33,7 21:00,3 05:30
31 433 STEC JAKUB M (28) 1989 M1 (8) POL Decathlon B-B Ultra Beskid Sport Godziszka 1:22:35,9 1:22:38,6 21:05,2 05:30
32 507 Ząbczyński Dominik M (29) 1971 M3 (4) POL Alpin Sport Team Jastrzębie-Zdrój 1:22:52,0 1:22:52,7 21:19,3 05:31
33 13 Mendrek Błażej M (30) 1976 M3 (5) MGB-M (3) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:23:01,1 1:23:02,4 21:29,0 05:32
34 7 Majer Ewa K (4) 1982 K2 (3) POL Solgar Polska Dobczyce 1:23:16,0 1:23:17,7 21:44,3 05:33
35 483 WASZTYL TOMASZ M (31) 1969 M3 (6) POL Bielsko-Biała 1:23:13,8 1:23:19,7 21:46,3 05:33
36 329 Nowak Piotr M (32) 1985 M2 (16) POL Stolarius Run Team Bestwina 1:23:16,5 1:23:20,2 21:46,8 05:33
37 481 Wantulok Paweł M (33) 1993 M1 (9) POL Cieszyn 1:23:23,2 1:23:23,2 21:49,8 05:33
38 271 Luźniak Damian M (34) 1989 M1 (10) POL SCI Górscy Entuzjaści Pogwizdów 1:23:36,3 1:23:36,3 22:02,9 05:34
39 73 DAMEC ALEKSANDER M (35) 1971 M3 (7) POL OchajoRun &Friends Rybnik 1:23:35,3 1:23:40,8 22:07,4 05:34
40 414 Skalska Anna K (5) 1980 K2 (4) POL Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Bytom 1:23:46,7 1:23:48,8 22:15,4 05:35
41 382 Proksa Robert M (36) 1964 M4 (3) POL 1964 Myłowice 1:23:52,0 1:23:59,3 22:25,9 05:35
42 222 kocyba Henryk M (37) 1955 M5 (1) POL pol-ger team lubliniec 1:24:10,6 1:24:15,6 22:42,2 05:37
43 387 PYTEL JANUSZ M (38) 1958 M5 (2) POL BIEGACZ GÓRSKI- SOSNOWIEC SOSNOWIEC 1:24:46,8 1:24:48,5 23:15,1 05:39
44 148 GOMOŁYSEK KINGA K (6) 1986 K2 (5) POL MATNER RUNNING TEAM Wrocław 1:24:50,1 1:24:52,9 23:19,5 05:39
45 462 Szynawa Marcin M (39) 1979 M2 (17) POL Siemianowice Śląskie 1:24:57,4 1:24:57,4 23:24,0 05:39
46 66 Czerwiński Michał M (40) 1986 M2 (18) POL SBD ENERGETYK Rybnik RYBNIK 1:25:32,3 1:25:36,9 24:03,5 05:42
47 158 Greń Wacław M (41) 1990 M1 (11) POL Husaria Race Team Tychy 1:25:42,0 1:25:44,7 24:11,3 05:42
48 233 Kostrzewa Wojciech M (42) 1982 M2 (19) POL Speed Team Brzeszcze Oświęcim 1:25:55,9 1:25:58,3 24:24,9 05:43
49 470 Tabaka Tomasz M (43) 1975 M3 (8) POL Inżynieria Biegania Żory 1:26:03,6 1:26:03,6 24:30,2 05:44
50 259 Lamparski Łukasz M (44) 1988 M2 (20) MGB-M (4) POL Gorki Wielkie 1:26:11,1 1:26:12,6 24:39,2 05:44
51 211 Kędzior Kamil M (45) 1987 M2 (21) POL SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI Pogwizdów 1:26:22,2 1:26:26,9 24:53,5 05:45
52 349 Paliwoda Grzegorz M (46) 1985 M2 (22) POL Zabrze 1:26:35,2 1:26:38,9 25:05,5 05:46
53 126 Gaczkowski Jacek M (47) 1991 M1 (12) POL Wyznawcy Bronka Libiąż Libiąż 1:26:57,7 1:26:57,7 25:24,3 05:47
54 185 Idzikowski Adam M (48) 1990 M1 (13) POL Świętochłowice 1:27:05,4 1:27:22,5 25:49,1 05:49
55 32 Besztocha Marcin M (49) 1985 M2 (23) POL Lędziny 1:27:16,9 1:27:21,2 25:47,8 05:49
56 388 Pytlarz Wojtek M (50) 1978 M3 (9) POL Goniacka team Bielsko-Biała 1:27:29,4 1:27:31,1 25:57,7 05:50
57 92 Dybczyńska Jadwiga K (7) 1980 K2 (6) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 1:27:36,6 1:27:49,3 26:15,9 05:51
58 408 Szelest Barbara K (8) 1978 K3 (1) POL Mysłowice 1:27:38,0 1:27:39,7 26:06,3 05:50
59 238 Kozieł Grzegorz M (51) 1982 M2 (24) POL Silesia Runners Club Chorzów 1:27:55,0 1:27:55,9 26:22,5 05:51
60 471 Teplicki Andrzej M (52) 1980 M2 (25) POL Bielsko-Biała 1:27:55,2 1:28:11,3 26:37,9 05:52
61 296 Mazgaj Dawid M (53) 1984 M2 (26) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:28:06,4 1:28:06,7 26:33,3 05:52
62 250 Kucharski Damian M (54) 1986 M2 (27) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:28:07,5 1:28:09,2 26:35,8 05:52
63 514 ZONTEK MATEUSZ M (55) 1981 M2 (28) POL BIELSKO-BIAŁA 1:28:16,6 1:28:29,3 26:55,9 05:53
64 136 Gaweł Bogdan M (56) 1956 M5 (3) POL Festiwal Biegowy w Krynicy -Zdrój Oświęcim-Zaborze 1:28:26,0 1:28:44,2 27:10,8 05:54
65 335 Ochman Rafał M (57) 1979 M2 (29) POL Opel Active Team Gliwice 1:28:34,7 1:28:36,6 27:03,2 05:54
66 405 Sawicki Lucjan M (58) 1976 M3 (10) POL Żywiec Żywiec 1:28:58,2 1:29:00,8 27:27,4 05:56
67 202 KALAMUS Mirek M (59) 1978 M3 (11) POL Ultra Beskid Sport Łodygowice 1:29:07,0 1:29:09,7 27:36,3 05:56
68 167 Gwiazda Łukasz M (60) 1990 M1 (14) POL Kęty 1:29:22,6 1:29:29,3 27:55,9 05:57
69 340 Olbrich Artur M (61) 1985 M2 (30) POL Tworków 1:29:24,2 1:29:29,9 27:56,5 05:57
70 412 Siewko Piotr M (62) 1968 M4 (4) POL SZWAGRY TEAM Dębowiec 1:29:35,7 1:29:59,5 28:26,1 05:59
71 166 Grzybek Antoni M (63) 1969 M3 (12) POL Pierściec 1:30:01,0 1:30:08,7 28:35,3 06:00
72 21 Bednarski Mariusz M (64) 1976 M3 (13) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:30:11,3 1:30:17,0 28:43,6 06:01
73 69 Czyż Leszek M (65) 1980 M2 (31) POL Fantastic Ochaby Wielkie 1:30:21,4 1:30:25,1 28:51,7 06:01
74 247 Kubicki Mariusz M (66) 1976 M3 (14) POL Kluczborska Grupa Biegowa Kluczbork 1:30:25,8 1:30:28,5 28:55,1 06:01
75 342 Oreł Przemysław M (67) 1980 M2 (32) POL SCI Górscy Entuzjaści Kończyce Małe 1:30:27,4 1:30:34,3 29:00,9 06:02
76 201 Kaczmarczyk Sebastian M (68) 1983 M2 (33) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 1:30:59,0 1:30:59,0 29:25,6 06:03
77 153 Górny Mirosław M (69) 1965 M4 (5) POL Nutrend Team Bielsko - Biała 1:31:06,2 1:31:06,2 29:32,8 06:04
78 19 Bazyl Adam M (70) 1983 M2 (34) POL Brembo Dąbrowa Górnicza 1:31:28,2 1:31:30,4 29:57,0 06:06
79 223 Kołoch Marcin M (71) 1980 M2 (35) POL Żory 1:31:44,3 1:31:47,0 30:13,6 06:07
80 40 Buchholtz Tomasz M (72) 1976 M3 (15) MGB-M (5) POL Skoczów 1:31:47,1 1:31:47,1 30:13,7 06:07
81 300 Mazurek Roman M (73) 1978 M3 (16) POL Murów 1:31:48,1 1:31:50,8 30:17,4 06:07
82 22 Beśka Sławomir M (74) 1970 M3 (17) POL OchajoRun & Friends Rybnik 1:31:56,3 1:32:00,7 30:27,3 06:08
83 456 Szczypka Piotr M (75) 1989 M1 (15) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie 1:31:58,8 1:32:14,7 30:41,3 06:08
84 124 Gabrych Arkadiusz M (76) 1984 M2 (36) POL Jaworze 1:32:08,7 1:32:08,7 30:35,3 06:08
85 498 Woźniak Jacek M (77) 1977 M3 (18) POL pixonet.pl Rybnik 1:32:18,5 1:32:33,6 31:00,2 06:10
86 319 Mucha Mateusz M (78) 1992 M1 (16) POL Parkrun Katowice Siemianowice Śląskie 1:32:21,6 1:32:21,6 30:48,2 06:09
87 468 ŚWIDER ZBYSZEK M (79) 1975 M3 (19) POL Fantastic Team Anna Sikora Skoczów 1:32:25,7 1:32:44,4 31:11,0 06:10
88 265 Lipiński Tomasz M (80) 1974 M3 (20) POL Opony Serafinowski Skoczów 1:32:31,0 1:32:53,4 31:20,0 06:11
89 200 Juzyk Adam M (81) 1977 M3 (21) POL Biegamy z Sercem Ruda Śląska 1:32:31,1 1:32:39,8 31:06,4 06:10
90 520 Zatorska Izabela K (9) 1962 K4 (1) POL Alpin Sport Team Wrocanka 1:32:44,7 1:32:44,7 31:11,3 06:10
91 116 FOŁTA WOJCIECH M (82) 1984 M2 (37) POL Bielsko-Biała 1:32:53,9 1:32:53,9 31:20,5 06:11
92 323 Nalepka Ewa K (10) 1981 K2 (7) POL Biegiem przez góry Sosnowiec 1:33:01,1 1:33:02,8 31:29,4 06:12
93 365 Piętko Dariusz M (83) 1970 M3 (22) POL ORANGE POLSKA Bielsko-biała 1:33:02,9 1:33:07,6 31:34,2 06:12
94 494 Wołoszyn Ryszard M (84) 1966 M4 (6) POL Wapienicki Team - 1:33:04,1 1:33:09,8 31:36,4 06:12
95 220 Kłosok Adam M (85) 1977 M3 (23) POL Inżynieria Biegania Team Marklowice 1:33:04,1 1:33:10,8 31:37,4 06:12
96 393 REDZIK DOROTA K (11) 1983 K2 (8) POL Endurance Team Piekary Śląskie 1:33:27,5 1:33:27,5 31:54,1 06:13
97 458 SZOLC SEBASTIAN M (86) 1976 M3 (24) POL Gliwice 1:33:29,0 1:33:48,7 32:15,3 06:15
98 409 SIEGMUND ŁUKASZ M (87) 1980 M2 (38) POL AKTYWNI LYSKI Pstrążna 1:33:32,2 1:33:42,9 32:09,5 06:14
99 165 Grzyb Kazimierz M (88) 1972 M3 (25) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:33:33,5 1:33:45,7 32:12,3 06:15
100 112 Flaga Iwona K (12) 1977 K3 (2) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:33:34,1 1:33:45,6 32:12,2 06:15
101 58 Ciaciura Magdalena K (13) 1986 K2 (9) POL SCI Gorscy Entuzjaści Bielsko-Biała 1:33:42,1 1:33:42,1 32:08,7 06:14
102 472 tiszbierek marek M (89) 1980 M2 (39) POL Gliwice 1:33:48,3 1:34:16,0 32:42,6 06:17
103 18 Kastelik Mariusz M (90) 1981 M2 (40) SPEED TEAM BRZESZCZE BRZESZCZE 1:33:55,2 1:33:56,2 32:22,8 06:15
104 392 Radziwończyk Klaudia K (14) 1975 K3 (3) POL Kalety 1:33:55,6 1:34:06,3 32:32,9 06:16
105 109 Firek Adrian M (91) 1985 M2 (41) POL HIT THE TRAIL Bielsko-Biała 1:34:01,2 1:34:02,5 32:29,1 06:16
106 102 Dziuba Emilian M (92) 1973 M3 (26) POL STS Biegaton Mikołów Kia Etrans Mikołów 1:34:05,4 1:34:07,0 32:33,6 06:16
107 16 Baron Tomasz M (93) 1981 M2 (42) POL Bieruń 1:34:21,0 1:34:29,8 32:56,4 06:17
108 257 Kuś Tomasz M (94) 1981 M2 (43) POL Marklowice 1:34:32,2 1:34:38,6 33:05,2 06:18
109 283 Malinowski Krzysztof M (95) 1969 M3 (27) POL Powoli do celu Gilowice 1:34:40,0 1:34:46,7 33:13,3 06:19
110 212 Kędzior Jarek M (96) 1977 M3 (28) POL Rudnik 1:34:46,2 1:35:04,9 33:31,5 06:20
111 161 Gruszka Grzegorz M (97) 1977 M3 (29) POL Endurance Team Siemianowice Śląskie 1:34:46,9 1:34:48,3 33:14,9 06:19
112 246 Ksiądz Karol M (98) 1988 M2 (44) POL Kryry 1:35:19,6 1:35:29,0 33:55,6 06:21
113 159 Grubka Maciej M (99) 1977 M3 (30) POL Brovarnas Czechowice Dziedzice 1:35:20,6 1:35:45,3 34:11,9 06:23
114 443 Sudnik Krzysztof M (100) 1983 M2 (45) POL Knurów 1:35:34,1 1:35:46,8 34:13,4 06:23
115 11 Bolechowska Dominika K (15) 1975 K3 (4) POL Alpin Sport Team Rabka-Zdrój 1:35:46,8 1:35:46,8 34:13,4 06:23
116 157 Greń Zygmunt M (101) 1955 M5 (4) MGB-M (6) POL UKS Brenna-Górki Brenna 1:36:00,3 1:36:04,1 34:30,7 06:24
117 129 Galas Grzegorz M (102) 1978 M3 (31) POL SCI Górscy Entuzjaści/BpCh Chybie 1:36:07,7 1:36:13,9 34:40,5 06:24
118 48 Cały Patryk M (103) 1980 M2 (46) POL #KFD FALLOUT TEAM Wrocław 1:36:33,2 1:36:42,9 35:09,5 06:26
119 437 Stochaj Przemyslaw M (104) 1973 M3 (32) POL Sportowy Team Żabka Poznań 1:37:01,6 1:37:12,2 35:38,8 06:28
120 190 Jakubowski Łukasz M (105) 1981 M2 (47) POL HRmax Żory Żory 1:37:06,3 1:37:08,0 35:34,6 06:28
121 482 Warcholik Adam M (106) 1977 M3 (33) POL Bytom 1:37:15,5 1:37:17,0 35:43,6 06:29
122 434 Stefanowicz Piotr M (107) 1977 M3 (34) POL Stefanowicz Team Brodowo 1:37:25,8 1:37:28,8 35:55,4 06:29
123 258 Kuźnik Sylwester M (108) 1982 M2 (48) POL 1982 Czechowice-Dziedzice 1:37:30,3 1:37:50,9 36:17,5 06:31
124 144 Golonka Marek M (109) 1970 M3 (35) POL 1970 Mysłowice 1:37:35,2 1:37:36,9 36:03,5 06:30
125 348 Paliga Rafał M (110) 1978 M3 (36) POL Ostra Góra 351 Toporowice 1:37:36,6 1:37:43,0 36:09,6 06:30
126 71 Dadaś Janusz M (111) 1973 M3 (37) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:37:55,1 1:38:03,6 36:30,2 06:32
127 263 Leśków Joanna K (16) 1984 K2 (10) POL SCI Górscy Entuzjaści Cieszyn 1:37:56,7 1:37:56,7 36:23,3 06:31
128 67 Czupryński Krzysztof M (112) 1980 M2 (49) POL K.S. NIEDOSZŁY MISZCZ Pogórze 1:38:02,2 1:38:21,9 36:48,5 06:33
129 261 Lesiński Marcin M (113) 1976 M3 (38) POL SAFETYPOINT.PL Bielsko Biała 1:38:07,6 1:38:09,8 36:36,4 06:32
130 420 Skudlik Adam M (114) 1976 M3 (39) POL RudaRun Ruda Śląska 1:38:12,9 1:38:15,7 36:42,3 06:33
131 419 Skrobot Tomasz M (115) 1984 M2 (50) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:38:17,3 1:38:44,3 37:10,9 06:34
132 90 Dwornicki Tomasz M (116) 1973 M3 (40) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik 1:38:17,9 1:38:30,1 36:56,7 06:34
133 78 Dobosz Andrzej M (117) 1996 M1 (17) POL LUXTORPEDA CZERWIONKA Czerwionka-leszczyny 1:38:18,4 1:38:26,1 36:52,7 06:33
134 244 Krzempek ireneusz M (118) 1973 M3 (41) MGB-M (7) POL uks brenna górki Brenna 1:38:19,2 1:38:22,9 36:49,5 06:33
135 134 Gaś Piotr M (119) 1989 M1 (18) POL KRT Skoczów 1:38:35,4 1:38:37,8 37:04,4 06:34
136 371 Plata Marta K (17) 1976 K3 (5) POL Bytom 1:38:49,5 1:38:57,0 37:23,6 06:35
137 358 Pichner Jacek M (120) 1975 M3 (42) POL Oświęcim 1:38:50,2 1:39:04,2 37:30,8 06:36
138 30 Bok Rafał M (121) 1980 M2 (51) POL Zabrze 1:39:04,3 1:39:08,0 37:34,6 06:36
139 353 PASTERNOK MARIAN M (122) 1978 M3 (43) POL Night Runners Zabrze Zabrze 1:39:05,1 1:39:07,8 37:34,4 06:36
140 404 Rzeźnicki Sławomir M (123) 1980 M2 (52) POL #KFD Brzeziny 1:39:05,7 1:39:18,6 37:45,2 06:37
141 123 FURMAN Paweł M (124) 1981 M2 (53) POL Katowice 1:39:06,4 1:39:14,8 37:41,4 06:36
142 381 POTĘGA GRZEGORZ M (125) 1968 M4 (7) POL DĄBROWA GÓRNICZA 1:39:16,5 1:39:24,4 37:51,0 06:37
143 104 Dziurzyński Adrian M (126) 1988 M2 (54) POL 1988 Bukowno 1:39:22,1 1:39:29,6 37:56,2 06:37
144 345 Ozdarski Krzysztof M (127) 1969 M3 (44) POL Opel Active Team Ruda Śląska 1:39:32,7 1:40:02,0 38:28,6 06:40
145 38 Brychcy Wioleta K (18) 1971 K3 (6) POL AKMB Pedziwiatr Gliwice Gliwice 1:39:36,7 1:39:44,6 38:11,2 06:38
146 25 Bień Mariusz M (128) 1969 M3 (45) POL 1969 Dąbrowa Górnicza 1:39:43,6 1:39:45,9 38:12,5 06:39
147 24 Bielnik Dariusz M (129) 1983 M2 (55) POL Bielsko-Biała 1:39:50,9 1:39:53,7 38:20,3 06:39
148 338 Ogiegło Łukasz M (130) 1983 M2 (56) POL 1983 Bielsko-Biała 1:39:52,2 1:40:05,9 38:32,5 06:40
149 76 Dąbrowski Marek M (131) 1980 M2 (57) POL Biegające Morsy Wydry Pierściec 1:40:02,6 1:40:06,3 38:32,9 06:40
150 140 GLAJC ANDRZEJ M (132) 1968 M4 (8) POL WYPAS RUN Pierściec 1:40:06,4 1:40:09,8 38:36,4 06:40
151 429 Sójka Sebastian M (133) 1973 M3 (46) POL Night Runners Zabrze Zabrze 1:40:17,4 1:40:21,1 38:47,7 06:41
152 339 Ogierman Grzegorz M (134) 1978 M3 (47) POL Cieszyn 1:40:26,2 1:40:31,3 38:57,9 06:42
153 28 Bodzioch Grzegorz M (135) 1973 M3 (48) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:40:51,4 1:41:02,1 39:28,7 06:44
154 147 Gomola Paweł M (136) 1964 M4 (9) MGB-M (8) POL Brenna 1:40:51,8 1:40:53,5 39:20,1 06:43
155 373 Płoskonka Piotr M (137) 1988 M2 (58) MGB-M (9) POL Brenna 1:40:57,2 1:41:19,5 39:46,1 06:45
156 284 Małka Jakub M (138) 1984 M2 (59) POL Gliwice 1:41:00,0 1:41:19,3 39:45,9 06:45
157 119 FRĄC Dariusz M (139) 1974 M3 (49) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:41:08,9 1:41:19,8 39:46,4 06:45
158 406 Sawicki Marek M (140) 1987 M2 (60) POL Radziechowy 1:41:15,8 1:41:20,5 39:47,1 06:45
159 59 Ciemborowicz Karol M (141) 1983 M2 (61) POL #KFD Katowice 1:41:17,1 1:41:56,0 40:22,6 06:47
160 377 Poloczek Jarosław M (142) 1979 M2 (62) POL Coface Running Team Mikołów 1:41:19,9 1:41:23,6 39:50,2 06:45
161 60 Cieślik Paweł M (143) 1975 M3 (50) POL Po robocie Sosnowiec 1:41:27,9 1:41:44,6 40:11,2 06:46
162 469 ŚWIĘTOCHOWSKA Wioletta K (19) 1980 K2 (11) POL Knurów 1:41:32,5 1:41:45,2 40:11,8 06:47
163 354 Pastwa Grzegorz M (144) 1971 M3 (51) POL Ultra Beskid Sport Jasienica 1:41:37,7 1:41:51,8 40:18,4 06:47
164 310 Miech Szymon M (145) 1981 M2 (63) POL Husaria Race Team Ustroń 1:41:42,2 1:41:48,9 40:15,5 06:47
165 34 Broda Łukasz M (146) 1982 M2 (64) MGB-M (10) POL Górki Wielkie 1:41:51,4 1:43:06,6 41:33,2 06:52
166 513 Zmij Zbyszek M (147) 1983 M2 (65) POL Tychy 1:41:55,1 1:42:16,4 40:43,0 06:49
167 290 Marcol Mateusz M (148) 1989 M1 (19) POL OTK Rzeźnik Rybnik 1:41:55,2 1:42:08,0 40:34,6 06:48
168 146 Gołza Seweryn M (149) 1980 M2 (66) POL Kraków 1:41:55,7 1:42:14,4 40:41,0 06:48
169 245 Krzempek Krzysztof M (150) 1973 M3 (52) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:42:09,6 1:42:13,3 40:39,9 06:48
170 422 Smuda Ryszard M (151) 1958 M5 (5) POL Tychy 1:42:09,8 1:42:23,2 40:49,8 06:49
171 17 BARTKOWSKI RAFAŁ M (152) 1982 M2 (67) POL Zryty beret run DOBIESZOWICE 1:42:14,3 1:42:22,0 40:48,6 06:49
172 117 Frankiewicz Andrzej M (153) 1978 M3 (53) POL Brak Bytom 1:42:15,2 1:42:29,9 40:56,5 06:49
173 423 Sobczyk Paweł M (154) 1963 M4 (10) POL Sarnów 1:42:32,0 1:42:47,7 41:14,3 06:51
174 385 Puchałka Waldemar M (155) 1984 M2 (68) POL Bielsko-Biała 1:42:37,6 1:42:53,3 41:19,9 06:51
175 308 Michalik Michal M (156) 1986 M2 (69) MGB-M (11) POL Gorki Wielkie 1:42:40,6 1:42:49,6 41:16,2 06:51
176 75 Dawiec Gabriela K (20) 1976 K3 (7) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:42:48,9 1:42:53,6 41:20,2 06:51
177 446 Švach Janusz M (157) 1976 M3 (54) POL Browar Domowy Garaż Katowice 1:42:55,2 1:42:57,6 41:24,2 06:51
178 466 Śmigielska-Stasicka Monika K (21) 1978 K3 (8) POL Oświęcim - Poręba Wielka 1:42:57,0 1:42:58,7 41:25,3 06:51
179 467 ŚPIEWAK WOJCIECH M (158) 1973 M3 (55) POL Wilkowice 1:42:57,1 1:43:01,6 41:28,2 06:52
180 453 Szczotka Arkadiusz M (159) 1974 M3 (56) MGB-M (12) POL LKS Sójnia Górki Wielkie Górki Wielkie 1:43:01,0 1:44:16,6 42:43,2 06:57
181 255 Kusy Rafał M (160) 1975 M3 (57) POL Olza Cieszyn Międzyświeć 1:43:04,8 1:43:19,5 41:46,1 06:53
182 309 Michura Daniel M (161) 1959 M4 (11) POL Tychy 1:43:32,4 1:43:59,1 42:25,7 06:55
183 352 Pasternak Stanisław M (162) 1966 M4 (12) POL Olkuszbiega.pl Olkusz 1:43:33,2 1:43:59,9 42:26,5 06:55
184 208 Kasprzak Michał M (163) 1990 M1 (20) POL Mikolow 1:43:38,2 1:43:43,8 42:10,4 06:54
185 164 Grząś Rafał M (164) 1978 M3 (58) POL Ostra Góra 351 Twardowice 1:43:41,9 1:43:48,6 42:15,2 06:55
186 23 Bielecki Paweł M (165) 1987 M2 (70) MGB-M (13) POL HUSARIA RACE TEAM Górki Wielkie 43-436 1:43:42,0 1:43:48,7 42:15,3 06:55
187 214 Kiepiela Dawid M (166) 1981 M2 (71) POL Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie Zdrój 1:43:44,9 1:43:54,6 42:21,2 06:55
188 445 Surus Artur M (167) 1989 M1 (21) POL Husaria Race Team Tarnów 1:43:50,1 1:43:50,9 42:17,5 06:55
189 205 Kapuśnik Tomasz M (168) 1977 M3 (59) POL RyTM Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:43:51,5 1:43:59,7 42:26,3 06:55
190 473 Trzopek Marcin M (169) 1992 M1 (22) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:43:51,8 1:43:53,2 42:19,8 06:55
191 133 Gardulska-Botor Katarzyna K (22) 1980 K2 (12) POL Gliwice 1:44:14,0 1:44:14,0 42:40,6 06:56
192 398 Rybak Bartłomiej M (170) 1985 M2 (72) POL Kraków 1:44:15,6 1:44:40,8 43:07,4 06:58
193 184 Idzikowska Angelika K (23) 1991 K1 (2) POL Świętochłowice 1:44:16,7 1:44:33,8 43:00,4 06:58
194 362 PIECZARA Krzysztof M (171) 1981 M2 (73) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:44:23,7 1:44:50,2 43:16,8 06:59
195 231 Kostera Dariusz M (172) 1969 M3 (60) POL Lipowa 1:44:31,3 1:45:07,5 43:34,1 07:00
196 138 Szewczyk Damian M (173) 1976 M3 (61) 1:44:45,9 1:45:14,2 43:40,8 07:00
197 277 Macionczyk Wojciech M (174) 1980 M2 (74) POL Rybnik 1:44:46,9 1:44:56,6 43:23,2 06:59
198 400 Rypuła Jacek M (175) 1983 M2 (75) POL Bojszowy 1:44:47,2 1:45:16,9 43:43,5 07:01
199 110 Firek Iwona K (24) 1985 K2 (13) POL Firek Team HIT THE TRAIL Bielsko-Biała 1:44:49,9 1:45:20,5 43:47,1 07:01
200 270 Lubecki Tomasz M (176) 1978 M3 (62) POL 1978 Oświęcim 1:44:52,8 1:44:54,3 43:20,9 06:59
201 447 SYMULA PIOTR M (177) 1968 M4 (13) POL SAN ESCOBAR Bielsko-Biała 1:45:00,0 1:45:10,3 43:36,9 07:00
202 288 Marchewka Grzegorz M (178) 1978 M3 (63) POL Dąbrowa Górnicza 1:45:04,0 1:45:27,7 43:54,3 07:01
203 217 Klappholz Adriana K (25) 1972 K3 (9) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:45:11,3 1:45:11,3 43:37,9 07:00
204 252 KULIK Wojciech M (179) 1979 M2 (76) POL swietochlowice 1:45:12,3 1:45:47,2 44:13,8 07:03
205 294 Matysiak Daniel M (180) 1985 M2 (77) POL KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WLKP. Bugaj 1:45:13,9 1:46:29,7 44:56,3 07:05
206 235 Kowalska Kinga K (26) 1975 K3 (10) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:45:26,2 1:45:34,9 44:01,5 07:02
207 511 Zieliński Piotr M (181) 1991 M1 (23) POL Warszawa 1:45:27,1 1:45:27,1 43:53,7 07:01
208 269 Litwinczuk Gabriel M (182) 1979 M2 (78) POL OLKUSZBIEGAPL Klucze 1:45:44,6 1:46:12,3 44:38,9 07:04
209 226 Konior Marek M (183) 1991 M1 (24) MGB-M (14) POL Husaria race team Brenna 1:45:48,4 1:45:54,1 44:20,7 07:03
210 448 Syrek Bartosz M (184) 1985 M2 (79) POL KS Połamaniec Rzeszów 1:45:58,9 1:46:02,9 44:29,5 07:04
211 435 Stekla Jakub M (185) 1985 M2 (80) POL Stekla Team Bielsko-Biała 1:46:01,8 1:46:29,6 44:56,2 07:05
212 438 Stodolski Mateusz M (186) 1984 M2 (81) POL Sosnowiec 1:46:10,0 1:46:45,6 45:12,2 07:07
213 460 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (27) 1982 K2 (14) POL Torcida Gliwice Gliwice 1:46:19,3 1:46:24,0 44:50,6 07:05
214 232 Kostka Sebastian M (187) 1976 M3 (64) POL Cieszyn 1:46:20,1 1:46:24,1 44:50,7 07:05
215 343 Oszczęda Krzysztof M (188) 1972 M3 (65) POL Żory 1:46:22,3 1:46:22,3 44:48,9 07:05
216 236 Kowalski Janusz M (189) 1975 M3 (66) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:46:26,9 1:46:36,9 45:03,5 07:06
217 485 Wegner Jacek M (190) 1977 M3 (67) POL Rybnik 1:46:30,4 1:46:36,6 45:03,2 07:06
218 383 Pronobis Marek M (191) 1979 M2 (82) POL BWM Team Bystra 1:46:52,0 1:47:19,8 45:46,4 07:09
219 274 Łęcki Piotr M (192) 1981 M2 (83) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:46:58,2 1:47:07,9 45:34,5 07:08
220 364 PIETRZYK MARIUSZ M (193) 1974 M3 (68) MGB-M (15) POL Brenna 1:47:17,6 1:47:32,3 45:58,9 07:10
221 479 Wala Andrzej M (194) 1977 M3 (69) POL BWM Team Bielsko-Biała 1:47:26,1 1:47:54,8 46:21,4 07:11
222 219 Klimowski Daniel M (195) 1976 M3 (70) POL Fantastic Team PIERŚCIEC 1:47:31,2 1:47:50,6 46:17,2 07:11
223 327 Nowak Mateusz M (196) 1990 M1 (25) MGB-M (16) POL Górki Wielkie 1:47:32,8 1:48:05,4 46:32,0 07:12
224 27 Bochynek Tomasz M (197) 1974 M3 (71) POL TI Automotive Wieprz 1:47:34,4 1:48:04,2 46:30,8 07:12
225 292 MARYJOSZ ADRIAN M (198) 1974 M3 (72) POL Żory 1:47:36,2 1:48:00,9 46:27,5 07:12
226 268 Lisoń Kornel M (199) 1985 M2 (84) MGB-M (17) POL Husaria Race Team Górki Wielkie 1:47:49,4 1:47:52,1 46:18,7 07:11
227 399 Rybak Tadeusz M (200) 1970 M3 (73) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:48:01,0 1:48:11,7 46:38,3 07:12
228 311 Miękiński Jacek M (201) 1975 M3 (74) POL Kwiaciarnia Lilia, Lipowa Lipowa 1:48:09,1 1:48:26,1 46:52,7 07:13
229 145 Gołkowski Radosław M (202) 1984 M2 (85) POL Zawiercie 1:48:12,1 1:48:35,4 47:02,0 07:14
230 182 Horwat Jan M (203) 1965 M4 (14) POL Rozbiegamy to Miasto - Czechowice Bronów 1:48:14,4 1:48:52,1 47:18,7 07:15
231 424 Sobel Łukasz M (204) 1982 M2 (86) POL Opel Active Team Ujazd 1:48:45,0 1:49:05,7 47:32,3 07:16
232 455 Szczygieł Damian M (205) 1986 M2 (87) POL Katowice 1:48:56,9 1:48:56,9 47:23,5 07:15
233 162 GRUSZKA TOMASZ M (206) 1973 M3 (75) POL Suszec 1:49:00,8 1:49:13,5 47:40,1 07:16
234 197 JONKISZ DOROTA K (28) 1966 K4 (2) POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice 1:49:04,5 1:49:13,5 47:40,1 07:16
235 175 Heller Mikołaj M (207) 1989 M1 (26) MGB-M (18) POL Brenna 1:49:11,5 1:49:31,2 47:57,8 07:18
236 91 Dworski Marek M (208) 1955 M5 (6) POL AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice 1:49:15,6 1:49:23,3 47:49,9 07:17
237 128 Gajewski Zenon M (209) 1955 M5 (7) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:49:23,0 1:49:53,3 48:19,9 07:19
238 74 Danielczyk Piotr M (210) 1988 M2 (88) POL Bielsko-Biała 1:49:39,6 1:49:51,1 48:17,7 07:19
239 195 Janik Ireneusz M (211) 1973 M3 (76) GBR Suszec 1:49:43,8 1:49:55,7 48:22,3 07:19
240 187 IZDEBSKI ADRIAN M (212) 1982 M2 (89) POL Rybnik 1:49:43,8 1:50:02,7 48:29,3 07:20
241 137 GAWLAS ZBIGNIEW M (213) 1978 M3 (77) MGB-M (19) POL BRENNA 1:49:47,6 1:50:04,2 48:30,8 07:20
242 94 Dyduła Łukasz M (214) 1975 M3 (78) POL Ital Car Team Kraków 1:49:51,5 1:49:59,2 48:25,8 07:19
243 413 siuda magdalena K (29) 1985 K2 (15) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 1:49:53,2 1:50:14,9 48:41,5 07:20
244 174 HELLER KARINA K (30) 1978 K3 (11) POL RUDA SZALONA SKOCZÓW 1:50:05,9 1:50:14,7 48:41,3 07:20
245 152 Macharzyński Piotr M (215) 1975 M3 (79) SZARE MORSY 1:50:11,9 1:50:15,1 48:41,7 07:21
246 285 Małkowski Bogdan M (216) 1968 M4 (15) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:50:17,6 1:50:22,1 48:48,7 07:21
247 444 Sułkowski Aleksander M (217) 1979 M2 (90) POL Wujek biega Katowice 1:50:21,8 1:50:55,1 49:21,7 07:23
248 509 Ząbkiewicz Grzegorz M (218) 1983 M2 (91) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:50:21,9 1:50:27,6 48:54,2 07:21
249 508 Ząbkiewicz Anna K (31) 1982 K2 (16) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:50:22,0 1:50:27,7 48:54,3 07:21
250 337 OCYLOK ADAM M (219) 1972 M3 (80) POL Chrono Service Oświęcim 1:50:28,8 1:50:38,3 49:04,9 07:22
251 241 Krupa Anna K (32) 1987 K2 (17) POL Husaria Race Team Wierzchowie 1:50:42,4 1:50:44,4 49:11,0 07:22
252 331 Nowak Teresa K (33) 1977 K3 (12) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 1:51:01,8 1:51:26,1 49:52,7 07:25
253 500 Wójcikiewicz Joanna K (34) 1988 K2 (18) POL Mysłowice 1:51:02,5 1:51:15,7 49:42,3 07:25
254 207 KARPIŁOWSKI BARTOSZ M (220) 1977 M3 (81) POL ViciousCircle Warszawa 1:51:03,9 1:51:23,6 49:50,2 07:25
255 397 Rudnow Michał M (221) 1980 M2 (92) POL Rudbikers Mysłowice 1:51:05,1 1:51:05,1 49:31,7 07:24
256 26 Biłeńkij Joanna K (35) 1991 K1 (3) POL Lentex TEAM Lubliniec 1:51:12,5 1:51:38,7 50:05,3 07:26
257 130 GAŁUSZKA DOROTA K (36) 1979 K2 (19) POL Grudziądz 1:51:17,0 1:51:38,7 50:05,3 07:26
258 105 Faj Sylwia K (37) 1977 K3 (13) POL Carbon Paws Katowice 1:51:20,8 1:51:32,5 49:59,1 07:26
259 370 Piwiszkis Barbara K (38) 1980 K2 (20) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:51:23,7 1:51:27,2 49:53,8 07:25
260 396 Rozmus-Orczyk Anna K (39) 1961 K4 (3) POL Kozy biegają a nie skaczą Kozy 1:51:28,0 1:51:40,7 50:07,3 07:26
261 106 Faruga Lesław M (222) 1978 M3 (82) POL Pszczyna biega Nasfol PSZCZYNA 1:51:50,1 1:51:52,1 50:18,7 07:27
262 347 PALA JERZY M (223) 1959 M4 (16) POL Zabiegani Cz-wa CZĘSTOCHOWA 1:51:52,2 1:52:23,2 50:49,8 07:29
263 204 Kaptur Wojciech M (224) 1947 M6 (1) POL KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI Wodzisław Śląski 1:51:52,4 1:52:21,0 50:47,6 07:29
264 449 Szabatowski Dominik M (225) 1978 M3 (83) POL Ruda Śląska 1:51:53,6 1:52:22,7 50:49,3 07:29
265 63 Czarnecki Jakub M (226) 1978 M3 (84) POL Rokietnica 1:51:58,0 1:52:01,7 50:28,3 07:28
266 276 Machura Arkadiusz M (227) 1976 M3 (85) POL Wola Jedlińska 1:52:01,8 1:52:18,5 50:45,1 07:29
267 286 Maniszewska Dorota K (40) 1976 K3 (14) POL Cieszyn 1:52:06,2 1:52:06,2 50:32,8 07:28
268 131 Gańczak Waldemar M (228) 1978 M3 (86) POL Silesia Runnes Club Świętochłowice 1:52:21,4 1:52:27,0 50:53,6 07:29
269 14 Augustyniak Paweł M (229) 1984 M2 (93) POL Rokietnica 1:52:33,1 1:52:33,1 50:59,7 07:30
270 380 Postrach Bogusław M (230) 1965 M4 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:52:35,1 1:52:53,4 51:20,0 07:31
271 234 KOWALIK DOROTA K (41) 1978 K3 (15) POL Rędziny 1:52:40,0 1:52:56,8 51:23,4 07:31
272 317 Mrochem Mariusz M (231) 1980 M2 (94) POL 1980 Ruda Śląska 1:52:40,4 1:52:40,4 51:07,0 07:30
273 324 Niedurny Marcin M (232) 1978 M3 (87) POL Ruda Śląska 1:52:40,6 1:53:08,3 51:34,9 07:32
274 425 Sokołowska Anna K (42) 1965 K4 (4) POL Brak Meszna 1:52:43,4 1:52:45,1 51:11,7 07:31
275 314 Mirończuk Agata K (43) 1985 K2 (21) POL Katowice 1:52:47,7 1:52:59,4 51:26,0 07:31
276 451 Shelonzek Henryk M (233) 1986 M2 (95) POL ZabieganiCzęstochowa Chorzów 1:53:28,6 1:53:31,3 51:57,9 07:34
277 43 Burda Marek M (234) 1962 M4 (18) MGB-M (20) POL Brenna 1:53:31,7 1:53:37,5 52:04,1 07:34
278 368 Piórek Aleksandra K (44) 1990 K1 (4) POL Wadowice 1:53:40,7 1:54:06,4 52:33,0 07:36
279 369 PISAREK RADOSŁAW M (235) 1996 M1 (27) POL Pawłowice 1:53:41,2 1:54:02,8 52:29,4 07:36
280 178 HEROK JOANNA K (45) 1975 K3 (16) POL ULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁA 1:53:43,7 1:54:02,8 52:29,4 07:36
281 155 Granek Michał M (236) 1979 M2 (96) POL WOPR Tychy Tychy 1:53:46,7 1:54:10,4 52:37,0 07:36
282 198 Jończyk Anna K (46) 1983 K2 (22) POL Ozimek 1:53:54,8 1:54:00,5 52:27,1 07:36
283 346 Pacuła Adam M (237) 1983 M2 (97) POL 1983 Mysłowice 1:54:00,0 1:54:13,7 52:40,3 07:36
284 15 Barcik Maciej M (238) 1974 M3 (88) POL Prokontech Bielsko-Biała 1:54:12,4 1:54:44,4 53:11,0 07:38
285 95 Dyduła Renata K (47) 1975 K3 (17) POL Ital Car Team Kraków 1:54:14,4 1:54:23,1 52:49,7 07:37
286 237 Kozieł Dariusz M (239) 1967 M4 (19) MGB-M (21) POL Apartament Buczyna BRENNA 1:54:22,4 1:54:51,0 53:17,6 07:39
287 302 Mączka Bronisław M (240) 1953 M5 (8) POL OTK Rzeźnik Gliwice 1:54:22,7 1:54:34,8 53:01,4 07:38
288 113 Flis Dariusz M (241) 1967 M4 (20) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:54:40,4 1:54:47,1 53:13,7 07:39
289 439 Stokłosa Michał M (242) 1983 M2 (98) POL Bełk 1:54:58,6 1:55:11,3 53:37,9 07:40
290 98 Dziemba Wojciech M (243) 1987 M2 (99) POL Gradus 1 Katowice 1:55:08,1 1:55:34,9 54:01,5 07:42
291 85 Dudzik Izabela K (48) 1992 K1 (5) POL Strefa Byków Zabrze 1:55:24,4 1:55:31,1 53:57,7 07:42
292 501 Zabrzański Alfred M (244) 1954 M5 (9) POL parkrun Chrzanów Chrzanów 1:55:29,0 1:55:51,7 54:18,3 07:43
293 431 Stanaszek Wojciech M (245) 1989 M1 (28) POL Inżynieria Biegania Mikołów 1:55:32,6 1:55:50,1 54:16,7 07:43
294 267 Lipus Mateusz M (246) 1990 M1 (29) POL Leszczyny 1:55:37,4 1:55:37,4 54:04,0 07:42
295 189 Jagosz Patryk M (247) 1982 M2 (100) POL Kozy 1:55:45,6 1:56:03,7 54:30,3 07:44
296 61 Ciołek Łukasz M (248) 1983 M2 (101) POL Brembo Będzin 1:55:54,9 1:56:29,8 54:56,4 07:45
297 163 Gruszka EWA K (49) 1978 K3 (18) POL STS Biegaton - KIA ETRANS Mikołów 1:56:01,8 1:56:13,1 54:39,7 07:44
298 394 renkiel tomasz M (249) 1975 M3 (89) POL gliwice 1:56:13,4 1:56:29,6 54:56,2 07:45
299 101 Dziki Marek M (250) 1980 M2 (102) POL FarmaBrain run Rogożnik 1:56:18,4 1:56:49,1 55:15,7 07:47
300 228 Korzonkiewicz Michał M (251) 1992 M1 (30) POL Czechowice-Dziedzice 1:56:18,5 1:56:36,4 55:03,0 07:46
301 54 Chuchro Michal M (252) 1977 M3 (90) POL Biegam Wspieram Motywuje BWM Oswiecim 1:56:19,1 1:56:39,8 55:06,4 07:46
302 55 Chwaliszewski Jarosław M (253) 1975 M3 (91) POL Night Runners Gliwice Gliwice 1:56:19,2 1:56:34,9 55:01,5 07:46
303 160 gruszka paweł M (254) 1986 M2 (103) POL Siemianowice śląskie 1:56:25,1 1:56:26,9 54:53,5 07:45
304 209 Janik Ilona K (50) 1973 K3 (19) 1:56:33,4 1:56:58,4 55:25,0 07:47
305 191 Łoboda Marcin M (255) 1980 M2 (104) POL ŚWIRY STELA Ustroń 1:56:34,0 1:56:58,7 55:25,3 07:47
306 143 Golda Krzysztof M (256) 1969 M3 (92) POL Mizerów 1:56:36,9 1:56:51,1 55:17,7 07:47
307 99 Dzierżawa Krzysztof M (257) 1979 M2 (105) POL Mizerów 1:56:37,9 1:56:51,1 55:17,7 07:47
308 289 Marciniak Artur M (258) 1967 M4 (21) MGB-M (22) POL Brenna 1:56:40,3 1:56:56,3 55:22,9 07:47
309 180 Hora Grzegorz M (259) 1980 M2 (106) POL Ruda Śląska 1:56:44,5 1:57:17,2 55:43,8 07:49
310 517 ŻELAZNY AGNIESZKA K (51) 1972 K3 (20) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:57:00,2 1:57:11,6 55:38,2 07:48
311 37 Bruzda Joanna K (52) 1977 K3 (21) POL Będzin 1:57:11,8 1:57:22,5 55:49,1 07:49
312 359 Piech Janusz M (260) 1964 M4 (22) POL Jaworze 1:57:22,6 1:57:22,6 55:49,2 07:49
313 36 Bromboszcz Karol M (261) 1957 M5 (10) POL Truchtacz -Myslowice Katowice 1:57:24,0 1:57:41,0 56:07,6 07:50
314 181 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K (53) 1971 K3 (22) POL Bytom 1:57:25,6 1:57:31,3 55:57,9 07:50
315 227 Korbut Anna K (54) 1975 K3 (23) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 1:57:39,6 1:57:57,5 56:24,1 07:51
316 45 Burliga Mariusz M (262) 1973 M3 (93) POL Opel Active Team Knurów 1:57:49,0 1:58:07,9 56:34,5 07:52
317 53 Chrząszcz Dominik M (263) 1983 M2 (107) POL Warszawa 1:58:10,3 1:58:41,9 57:08,5 07:54
318 361 Pieczaba Patryk M (264) 1984 M2 (108) POL CrossBoxEvolution Sosnowiec 1:58:11,9 1:58:19,6 56:46,2 07:53
319 464 Śliwka Beata K (55) 1978 K3 (24) POL OLZA CIESZYN Dzięgielów 1:58:28,8 1:58:45,5 57:12,1 07:55
320 279 Maćkowiak Maciej M (265) 1989 M1 (31) POL Carbon Paws Katowice 1:58:36,1 1:58:48,8 57:15,4 07:55
321 240 Kroczyk Lesław M (266) 1976 M3 (94) POL Knurów 1:58:44,2 1:58:56,9 57:23,5 07:55
322 465 Śliwka Arkadiusz M (267) 1978 M3 (95) POL OLZA CIESZYN Dzięgielów 1:58:45,6 1:58:45,6 57:12,2 07:55
323 122 Frosztęga Artur M (268) 1976 M3 (96) POL UKS Judo Mysłowice Katowice 1:58:54,6 1:59:13,3 57:39,9 07:56
324 47 CAŁUS JOLANTA K (56) 1974 K3 (25) POL Bielsko Biała 1:58:57,9 1:59:13,0 57:39,6 07:56
325 366 Piosek Grzegorz M (269) 1980 M2 (109) POL Logtech Run Team Radzionków Piekary Śląskie 1:59:20,8 1:59:20,8 57:47,4 07:57
326 96 Dylong Piotr M (270) 1965 M4 (23) POL Gliwice 1:59:22,1 1:59:50,3 58:16,9 07:59
327 320 MUSIALIK DOROTA K (57) 1986 K2 (23) POL Vege Runners Bielsko-Biała 1:59:24,3 1:59:40,0 58:06,6 07:58
328 210 Kawulok Arkadiusz M (271) 1986 M2 (110) POL ustron 1:59:51,1 2:00:18,4 58:45,0 08:01
329 454 Szczurek Lena K (58) 1984 K2 (24) POL Knurów 2:00:10,4 2:00:27,1 58:53,7 08:01
330 426 Sokołowski Piotr M (272) 1963 M4 (24) POL Brak Meszna 2:00:15,9 2:00:18,3 58:44,9 08:01
331 168 Hahn Piotr M (273) 1982 M2 (111) POL NorRun Team Paniówki 2:00:29,3 2:01:02,9 59:29,5 08:04
332 313 Milik Dagmara K (59) 1987 K2 (25) POL Chorzów 2:00:31,6 2:00:55,4 59:22,0 08:03
333 103 Dziubinski Leszek M (274) 1971 M3 (97) POL Libiaz 2:00:36,1 2:00:44,6 59:11,2 08:02
334 504 ZASUCHA Grzegorz M (275) 1962 M4 (25) POL Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA Katowice 2:00:37,0 2:00:56,0 59:22,6 08:03
335 183 Idasiak Aleksandra K (60) 1986 K2 (26) POL Kraków 2:00:38,0 2:01:03,9 59:30,5 08:04
336 177 Heller Szymon M (276) 1982 M2 (112) MGB-M (23) POL Brenna 2:00:42,1 2:01:10,8 59:37,4 08:04
337 325 Jelonek Łukasz M (277) 1982 M2 (113) Tarnowskie Góry 2:00:53,5 2:01:21,2 59:47,8 08:05
338 357 Piątek Ewa K (61) 1988 K2 (27) POL Sosnowiec 2:00:57,1 2:00:57,1 59:23,7 08:03
339 307 Mertas Dominik M (278) 1977 M3 (98) POL Babice gmNędza 2:01:07,9 2:01:30,8 59:57,4 08:06
340 275 Łukasik Marcin M (279) 1984 M2 (114) POL Czerwionka 2:01:20,1 2:01:46,8 1:00:13,4 08:07
341 224 Kołodziej Jacek M (280) 1973 M3 (99) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:01:47,8 2:02:03,5 1:00:30,1 08:08
342 33 Semik Grzegorz M (281) 1988 M2 (115) POL 2:01:52,0 2:02:06,9 1:00:33,5 08:08
343 108 Fieroch Karol M (282) 1988 M2 (116) POL Turza Śląska 2:01:54,4 2:02:05,1 1:00:31,7 08:08
344 519 Bartosińska Katarzyna K (62) 1991 K1 (6) POL Husaria Race Team Sosnowiec 2:01:56,5 2:02:02,2 1:00:28,8 08:08
345 486 Weryho Krzysztof M (283) 1982 M2 (117) POL Mysłowice 2:02:01,7 2:02:32,2 1:00:58,8 08:10
346 510 Zemła Piotr M (284) 1969 M3 (100) POL Gliwice 2:02:05,5 2:02:26,1 1:00:52,7 08:09
347 480 WALA ŁUKASZ M (285) 1982 M2 (118) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 2:02:06,0 2:02:16,6 1:00:43,2 08:09
348 490 Wistuba Wiesława K (63) 1973 K3 (26) POL HRmaxŻory Żory 2:02:07,5 2:02:38,0 1:01:04,6 08:10
349 430 Sradomska Barbara K (64) 1972 K3 (27) POL HRmax Żory Żory 2:02:07,6 2:02:38,2 1:01:04,8 08:10
350 493 Wolny Maciej M (286) 1975 M3 (101) POL Katowice 2:02:11,0 2:02:28,7 1:00:55,3 08:09
351 49 Paul Violetta K (65) 1974 K3 (28) POL 2:02:17,9 2:02:28,6 1:00:55,2 08:09
352 301 MĄCZKA KRYSTYNA K (66) 1955 K5 (1) POL OTK RZEŹNIK GLIWICE 2:02:29,4 2:02:38,4 1:01:05,0 08:10
353 295 Matyszkowicz Janusz M (287) 1958 M5 (11) POL GOnimy Kęty 2:02:37,1 2:02:58,3 1:01:24,9 08:11
354 156 Greń Dorota K (67) 1987 K2 (28) POL OLZA CIESZYN Ustroń 2:02:39,4 2:10:42,1 1:09:08,7 08:42
355 484 Wawrzeczko Tomasz M (288) 1980 M2 (119) POL wilkowice 2:02:40,2 2:02:55,8 1:01:22,4 08:11
356 230 KOSIŃSKI KAMIL M (289) 1981 M2 (120) POL KOSA TEAM Żory 2:02:49,2 2:03:12,9 1:01:39,5 08:12
357 100 Dziki Maciej M (290) 1979 M2 (121) POL FarmaBrain Run Rogożnik 2:03:18,8 2:03:48,5 1:02:15,1 08:15
358 243 Kryczek Piotr M (291) 1979 M2 (122) POL Gum el Toto Running Team Dąbrowa Górnicza 2:03:23,8 2:03:58,9 1:02:25,5 08:15
359 225 Komander Mariusz M (292) 1979 M2 (123) POL Mysłowice 2:03:30,8 2:03:52,1 1:02:18,7 08:15
360 402 Rzenno Dagmara K (68) 1973 K3 (29) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:03:39,3 2:04:04,9 1:02:31,5 08:16
361 416 Skoczyński Eugeniusz M (293) 1963 M4 (26) POL GESAL Inowrocław 2:03:44,2 2:04:16,6 1:02:43,2 08:17
362 56 Chwałek Agnieszka K (69) 1996 K1 (7) POL skazaninasukcespl Bestwina 2:03:47,5 2:03:49,6 1:02:16,2 08:15
363 229 KOSIŃSKA KATARZYNA K (70) 1980 K2 (29) POL HRmax Żory Żory 2:03:49,3 2:04:11,0 1:02:37,6 08:16
364 199 Juraszczyk Katarzyna K (71) 1971 K3 (30) POL Żory 2:04:13,5 2:04:25,8 1:02:52,4 08:17
365 170 Hamik Rafał M (294) 1982 M2 (124) POL Hamster Team Chełm Śląski 2:04:14,5 2:04:34,2 1:03:00,8 08:18
366 475 URBANEK MAŁGORZATA K (72) 1977 K3 (31) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 2:04:19,8 2:04:24,5 1:02:51,1 08:17
367 215 Kierat Zbigniew M (295) 1961 M4 (27) MGB-M (24) POL Górki Wielkie 2:04:26,6 2:04:46,1 1:03:12,7 08:19
368 171 Hankus Olimpia K (73) 1984 K2 (30) POL Żuk Team Świnna 2:04:40,8 2:05:09,6 1:03:36,2 08:20
369 315 Kaczkiewicz Damian M (296) 1974 M3 (102) 2:05:04,7 2:05:17,7 1:03:44,3 08:21
370 260 LEGOMIŃSKI WERNER M (297) 1943 M6 (2) POL Truchtacz Mysłowice MYSŁOWICE 2:05:07,1 2:05:25,8 1:03:52,4 08:21
371 503 Zarańska Izabela K (74) 1970 K3 (32) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:05:08,7 2:05:33,7 1:04:00,3 08:22
372 304 Mądrzyk Ewelina K (75) 1983 K2 (31) POL Sosnowiec 2:05:14,8 2:05:17,3 1:03:43,9 08:21
373 57 Chwiedoruk Sebastian M (298) 1974 M3 (103) POL Tarnowskie Góry 2:05:19,7 2:05:51,3 1:04:17,9 08:23
374 306 Menżyk Marcin M (299) 1987 M2 (125) POL LUXTORPEDA Czerwionka Stanowice 2:05:22,1 2:05:30,8 1:03:57,4 08:22
375 135 Gaudy Anna K (76) 1984 K2 (32) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 2:05:23,5 2:05:29,7 1:03:56,3 08:21
376 442 Suchoszek Monika K (77) 1989 K1 (8) POL Będzin 2:05:33,5 2:06:07,8 1:04:34,4 08:24
377 495 Woś Krzysztof M (300) 1981 M2 (126) POL Doliniarze.com Katowice 2:05:34,6 2:06:05,4 1:04:32,0 08:24
378 497 Woźniak Marek M (301) 1964 M4 (28) POL Pogoria Biega Wojkowice 2:05:41,3 2:05:53,9 1:04:20,5 08:23
379 194 janik Janusz M (302) 1977 M3 (104) POL Gliwice 2:05:50,9 2:06:07,6 1:04:34,2 08:24
380 31 Borsuk Mirosław M (303) 1972 M3 (105) POL Night Runners Knurów 2:05:57,5 2:06:11,2 1:04:37,8 08:24
381 477 WACHOWIAK SZYMON M (304) 1978 M3 (106) POL KATOWICE 2:06:00,4 2:06:21,3 1:04:47,9 08:25
382 436 Stelmaszczyk Ryszard M (305) 1954 M5 (12) POL Skoczów 2:06:02,9 2:06:26,8 1:04:53,4 08:25
383 44 Burliga Marzena K (78) 1974 K3 (33) POL Knurów 2:06:08,4 2:06:25,7 1:04:52,3 08:25
384 463 Śliwa Mateusz M (306) 1986 M2 (127) POL Czechowice-Dziedzice 2:06:11,5 2:06:31,2 1:04:57,8 08:26
385 489 wilk mariusz M (307) 1966 M4 (29) POL Pyskowice 2:06:16,4 2:06:32,1 1:04:58,7 08:26
386 411 Sieradzki Dariusz M (308) 1984 M2 (128) POL Biegaj z Trenerami Gliwice 2:06:26,5 2:06:40,1 1:05:06,7 08:26
387 410 Sieradzka Agnieszka K (79) 1986 K2 (33) POL Biegaj z Trenerami Gliwice 2:06:28,0 2:06:40,9 1:05:07,5 08:26
388 492 WOJTYCZKA KATARZYNA K (80) 1980 K2 (34) POL SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2:06:29,1 2:06:44,3 1:05:10,9 08:26
389 516 Żbel Ania K (81) 1980 K2 (35) POL HRmax Żory Zebrzydowice 2:06:32,6 2:06:54,6 1:05:21,2 08:27
390 515 Żbel Michał M (309) 1978 M3 (107) POL HRmax Żory Zebrzydowice 2:06:34,0 2:06:54,7 1:05:21,3 08:27
391 496 Woś Anna K (82) 1986 K2 (36) POL Doliniarzecom Katowice 2:06:50,9 2:07:20,7 1:05:47,3 08:29
392 299 MAZUR ANDRZEJ M (310) 1965 M4 (30) POL TT KOMURA KLUCZBORK 2:06:51,1 2:07:25,9 1:05:52,5 08:29
393 432 Stebel Piotr M (311) 1969 M3 (108) POL PRZEWODNIK Skoczów 2:06:51,6 2:07:10,3 1:05:36,9 08:28
394 87 Dumnicki Robert M (312) 1971 M3 (109) POL Narama Runner Club Narama 2:07:49,0 2:08:25,1 1:06:51,7 08:33
395 417 SKOKOWSKI STANISŁAW M (313) 1955 M5 (13) POL Biegam 60+ Katowice 2:08:17,0 2:08:24,2 1:06:50,8 08:33
396 51 Chmiel Jacek M (314) 1958 M5 (14) POL Jastrzębie-Zdrój 2:08:35,2 2:09:01,0 1:07:27,6 08:36
397 50 Cher-Kożdoń Beata K (83) 1973 K3 (34) POL Cieszyn 2:08:46,7 2:08:46,7 1:07:13,3 08:35
398 97 Dylong Mariola K (84) 1997 K1 (9) POL Gliwice 2:09:18,9 2:09:47,7 1:08:14,3 08:39
399 79 Domagała Agnieszka K (85) 1971 K3 (35) POL Olza Cieszyn Ustroń 2:09:30,7 2:09:45,2 1:08:11,8 08:39
400 303 Mądrzyk Daniel M (315) 1981 M2 (129) POL Sosnowiec 2:09:31,6 2:09:35,6 1:08:02,2 08:38
401 363 PIETRAS EDYTA K (86) 1980 K2 (37) POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 2:09:35,0 2:09:43,7 1:08:10,3 08:38
402 375 Podsadecki Witold M (316) 1970 M3 (110) POL JUSTfeelFITTEAM Cięcina 2:09:35,0 2:09:43,7 1:08:10,3 08:38
403 239 Kożdoń-Cher Jakub M (317) 1985 M2 (130) POL Cieszyn 2:09:41,4 2:10:08,8 1:08:35,4 08:40
404 84 Dubiel Miłosz M (318) 1972 M3 (111) POL Dubiel Club Wodzisław Śląski 2:09:42,5 2:10:22,6 1:08:49,2 08:41
405 127 Gajewski Krzysztof M (319) 1956 M5 (15) MGB-M (25) POL UKS Brenna-Górki Brenna 2:09:45,6 2:09:49,5 1:08:16,1 08:39
406 248 Kučerka Jakub M (320) 1991 M1 (32) CZE Kasia i Kuba Třinec 2:09:59,2 2:10:02,9 1:08:29,5 08:40
407 386 Puchałka Michał M (321) 1989 M1 (33) POL ultrabeskidsport Bielsko-Biała 2:10:00,0 2:10:33,7 1:09:00,3 08:42
408 52 Chowaniec Barbara K (87) 1985 K2 (38) POL UBS Bielsko-Biała 2:10:24,2 2:10:44,2 1:09:10,8 08:42
409 89 Dutkiewicz Bartek M (322) 1979 M2 (131) POL Katowice 2:10:25,5 2:10:53,0 1:09:19,6 08:43
410 328 Nowak Roman M (323) 1968 M4 (31) POL Chorzów 2:10:34,4 2:11:10,7 1:09:37,3 08:44
411 378 PONIKIEWSKA MAŁGORZATA K (88) 1984 K2 (39) POL Pewel Mała 2:10:38,9 2:11:10,0 1:09:36,6 08:44
412 367 Piór Krzysztof M (324) 1970 M3 (112) MGB-M (26) POL UKS Brenna Górki Brenna 2:10:53,7 2:11:08,4 1:09:35,0 08:44
413 272 ŁACHAN PATRYK M (325) 1979 M2 (132) POL WKURW_TEAM Wrocław 2:11:03,7 2:11:24,4 1:09:51,0 08:45
414 360 Piech Izabela K (89) 1968 K4 (5) POL Jaworze 2:11:06,8 2:11:34,6 1:10:01,2 08:46
415 440 Stolarczyk Aleksandra K (90) 1986 K2 (40) POL Husaria Race Team Jastrzębie - Zdrój 2:11:16,3 2:11:39,9 1:10:06,5 08:46
416 186 Izdebski Grzegorz M (326) 1981 M2 (133) POL Bielsko-Biała 2:11:32,2 2:11:58,9 1:10:25,5 08:47
417 20 BEDNARSKI KRZYSZTOF M (327) 1966 M4 (32) POL KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK 2:11:39,0 2:12:13,6 1:10:40,2 08:48
418 499 Wójcik Ela K (91) 1975 K3 (36) POL Kluczborska Grupa Biegowa Borkowice 2:11:39,9 2:12:13,9 1:10:40,5 08:48
419 41 Bugajski Artur M (328) 1972 M3 (113) POL JaBieGam Dąbrowa Górnicza 2:12:03,0 2:12:25,9 1:10:52,5 08:49
420 221 Kocot Patrycja K (92) 1985 K2 (41) POL Ostra Gòra Nowa Wieś 2:12:16,9 2:12:51,6 1:11:18,2 08:51
421 297 Mazur Wojciech M (329) 1977 M3 (114) POL Brzuchate Misie Pierściec 2:12:23,8 2:12:42,8 1:11:09,4 08:50
422 107 Ferfecka Barbara K (93) 1976 K3 (37) POL Kozakowice Górne 2:12:29,9 2:12:55,6 1:11:22,2 08:51
423 330 Nowak Michał M (330) 1993 M1 (34) POL Jaworzno 2:12:54,7 2:13:04,4 1:11:31,0 08:52
424 326 Krzemień Adrian M (331) 1976 M3 (115) POL Jaworze 2:13:17,3 2:13:43,7 1:12:10,3 08:54
425 280 Majewska Gizela K (94) 1968 K4 (6) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:13:21,4 2:13:30,1 1:11:56,7 08:54
426 64 Czarnota Leszek M (332) 1970 M3 (116) POL Marklowice 2:13:51,0 2:14:19,4 1:12:46,0 08:57
427 68 Czylok Tomasz M (333) 1973 M3 (117) POL Kaniow 2:13:56,7 2:14:29,0 1:12:55,6 08:57
428 395 ROZMUS MARZENA K (95) 1974 K3 (38) POL SWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 2:13:59,5 2:14:22,2 1:12:48,8 08:57
429 77 Delewska Dotota K (96) 1970 K3 (39) POL Night runners Zabrze 2:14:10,8 2:14:25,0 1:12:51,6 08:57
430 491 Wita Krzysztof M (334) 1984 M2 (134) POL Forma Wodzisław Śląski Turza Śląska 2:15:19,5 2:15:30,2 1:13:56,8 09:02
431 487 Wiatr Wojciech M (335) 1980 M2 (135) POL ENDURANCE TEAM Chorzów 2:16:05,5 2:16:07,4 1:14:34,0 09:04
432 407 Schiller Fryderyk M (336) 1974 M3 (118) POL Schody Hiszpańskie Mikołów 2:16:32,0 2:16:56,8 1:15:23,4 09:07
433 46 BURNAGIEL Agata K (97) 1968 K4 (7) POL HRmax Żory Czerwionka - Leszczyny 2:16:32,1 2:16:54,8 1:15:21,4 09:07
434 341 Opałka Marcin M (337) 1986 M2 (136) POL Mysłowice 2:16:52,4 2:17:05,8 1:15:32,4 09:08
435 401 Rypuła Zenon M (338) 1956 M5 (16) POL Lędziny 2:17:14,7 2:17:14,7 1:15:41,3 09:08
436 141 Gliszczyński Mirosław M (339) 1956 M5 (17) POL Tarnogórske Łazęgi Tarnowskie Góry 2:17:28,0 2:17:29,7 1:15:56,3 09:09
437 322 Mzyk Fabian M (340) 1974 M3 (119) POL STS BIEGATON Orzesze 2:17:28,4 2:17:35,7 1:16:02,3 09:10
438 474 Uherek Tadeusz M (341) 1954 M5 (18) POL Godów 2:17:33,2 2:18:11,1 1:16:37,7 09:12
439 151 Góra Marek M (342) 1967 M4 (33) POL Tarnowskie Góry 2:17:57,8 2:18:18,4 1:16:45,0 09:13
440 287 Maniura Adam M (343) 1970 M3 (120) POL Szombierki Runners Bytom 2:18:03,5 2:18:23,2 1:16:49,8 09:13
441 291 Maruszczyk Marian M (344) 1964 M4 (34) POL Mikołów 2:18:05,2 2:18:38,0 1:17:04,6 09:14
442 427 Sola Aneta K (98) 1979 K2 (42) POL Bełżyce i okolice biegają Bełżyce 2:18:41,5 2:18:56,2 1:17:22,8 09:15
443 150 Góra Mateusz M (345) 1983 M2 (137) POL SWIFT Będzin 2:18:52,7 2:19:23,8 1:17:50,4 09:17
444 376 Podziemski Michał M (346) 1965 M4 (35) POL Tychy 2:19:16,7 2:19:42,4 1:18:09,0 09:18
445 35 Brodzińska Kamila K (99) 1981 K2 (43) POL W pogoni za duchem Sosnowiec 2:19:21,5 2:19:37,6 1:18:04,2 09:18
446 172 Hankus Łukasz M (347) 1983 M2 (138) POL Żuk Team Świnna 2:19:31,4 2:20:00,1 1:18:26,7 09:20
447 216 Kierat Aniela K (100) 1961 K4 (8) MGB-K (2) POL Górki Wielkie 2:19:59,2 2:20:19,6 1:18:46,2 09:21
448 82 Majchrzak Marta K (101) 1984 K2 (44) POL Gliwice 2:20:01,0 2:20:17,8 1:18:44,4 09:21
449 415 Szewczyk Piotr M (348) 1972 M3 (121) POL Skoczów 2:20:12,2 2:20:41,4 1:19:08,0 09:22
450 206 Karawacki Grzegorz M (349) 1989 M1 (35) POL 1989 Kęty 2:20:41,2 2:20:48,9 1:19:15,5 09:23
451 350 Panek Ela K (102) 1978 K3 (40) POL Bielsko-Biała 2:20:49,9 2:20:54,6 1:19:21,2 09:23
452 65 Czendlik Dorota K (103) 1983 K2 (45) POL Husaria Race Team Skoczów 2:21:00,1 2:21:07,1 1:19:33,7 09:24
453 249 Kučerka Katarzyna K (104) 1990 K1 (10) POL Kasia i Kuba Wisła 2:21:10,6 2:21:10,6 1:19:37,2 09:24
454 428 SONAKOWSKI ROMAN M (350) 1960 M4 (36) POL Aniołki Charliego Słotwina 2:21:48,5 2:22:23,0 1:20:49,6 09:29
455 266 Lipski Tomasz M (351) 1966 M4 (37) POL Rentgen na Dworcu T. Lipski Bielsko Biała 2:22:34,9 2:22:59,8 1:21:26,4 09:31
456 384 PSZCZÓŁKA - BUSCH Aneta K (105) 1973 K3 (41) POL Tarnawa górna 2:22:53,6 2:23:15,3 1:21:41,9 09:33
457 293 Maślanka Ireneusz M (352) 1963 M4 (38) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:23:06,0 2:23:19,1 1:21:45,7 09:33
458 273 Łęcka-Gawron Anna K (106) 1981 K2 (46) POL Gliwice 2:23:27,2 2:23:37,9 1:22:04,5 09:34
459 505 Zawada Agnieszka K (107) 1977 K3 (42) POL Gliwice 2:23:27,7 2:23:38,4 1:22:05,0 09:34
460 142 Gnaś Anna K (108) 1983 K2 (47) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 2:24:02,2 2:24:11,7 1:22:38,3 09:36
461 70 Ćwikła Kinga K (109) 1995 K1 (11) POL Husaria Race Team Sosnowiec 2:24:33,5 2:24:35,2 1:23:01,8 09:38
462 121 Froń Mariusz M (353) 1979 M2 (139) POL 1979 Tychy 2:24:51,6 2:25:23,3 1:23:49,9 09:41
463 149 Gorell Bogumiła K (110) 1984 K2 (48) POL Poniszowice 2:25:30,3 2:25:38,0 1:24:04,6 09:42
464 459 Szołtysek Piotr M (354) 1970 M3 (122) POL Pyskowice 2:25:30,5 2:25:38,2 1:24:04,8 09:42
465 188 Jach Paweł M (355) 1980 M2 (140) POL Parostatek Cieszyn 2:25:37,5 2:26:09,3 1:24:35,9 09:44
466 196 JEŻ MACIEJ M (356) 1978 M3 (123) POL Tarnowskie Góry 2:25:40,2 2:26:11,7 1:24:38,3 09:44
467 42 Bugiel Roman M (357) 1963 M4 (39) POL RAN Tychy Tychy 2:26:22,5 2:26:44,9 1:25:11,5 09:46
468 478 Wacławik Ewa K (111) 1973 K3 (43) POL Fantastic Ania Sikora Bąków 2:26:27,1 2:26:29,8 1:24:56,4 09:45
469 12 Adamus Katarzyna K (112) 1978 K3 (44) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 2:26:48,2 2:27:22,1 1:25:48,7 09:49
470 81 DOROBEK AGATA K (113) 1973 K3 (45) POL Night Runners Zabrze ZABRZE 2:27:40,5 2:27:53,2 1:26:19,8 09:51
471 118 Mulewski Bogdan M (358) 1973 M3 (124) POL NIGHT RUNNERS ZABRZE ZABRZE 2:27:49,5 2:27:53,2 1:26:19,8 09:51
472 418 skowron rafal M (359) 1984 M2 (141) POL Katowice 2:28:26,4 2:28:26,4 1:26:53,0 09:53
473 173 Hańba Dorota K (114) 1992 K1 (12) POL DM SYSTEM RUN Tychy 2:28:27,6 2:28:56,3 1:27:22,9 09:55
474 278 Macura Dawid M (360) 1992 M1 (36) POL DM SYSTEM RUN Goleszów 2:28:27,9 2:28:57,2 1:27:23,8 09:55
475 391 Rabus-Kaczmarczyk Izabela K (115) 1985 K2 (49) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 2:28:48,5 2:29:11,4 1:27:38,0 09:56
476 262 Leszczyńska Małgorzata K (116) 1970 K3 (46) POL Gliwice 2:28:57,9 2:29:20,9 1:27:47,5 09:57
477 282 Malinowska Aneta K (117) 1975 K3 (47) POL Olza Cieszyn Cieszyn 2:29:35,9 2:30:09,0 1:28:35,6 10:00
478 298 Koźba Agnieszka K (118) 1980 K2 (50) POL Everrun Łódź 2:31:11,2 2:31:45,3 1:30:11,9 10:07
479 80 Domarecka IZABELA K (119) 1975 K3 (48) POL Pacakowi Rudzica 2:31:11,8 2:31:45,4 1:30:12,0 10:07
480 344 Oszczęda Marzena K (120) 1975 K3 (49) POL Żory 2:31:41,8 2:32:06,7 1:30:33,3 10:08
481 192 Janczyk Joanna K (121) 1974 K3 (50) POL Łąka 2:32:49,5 2:33:23,2 1:31:49,8 10:13
482 139 Gębski Andrzej M (361) 1975 M3 (125) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:33:12,6 2:33:36,8 1:32:03,4 10:14
483 441 Styczeń Justyna K (122) 1983 K2 (51) POL Olimp Zabrze Zabrze 2:33:59,1 2:34:11,2 1:32:37,8 10:16
484 264 Lewicka Bożena K (123) 1958 K5 (2) POL GOnimy Kęty 2:34:48,4 2:35:09,1 1:33:35,7 10:20
485 506 ZAWISZ JÓZEF M (362) 1956 M5 (19) POL Wolny Strzelec Bielsko-Biała 2:34:49,0 2:35:00,3 1:33:26,9 10:20
486 88 Duszyńska Marta K (124) 1980 K2 (52) POL Katowice 2:37:06,3 2:37:28,6 1:35:55,2 10:29
487 213 Kęska Paulina K (125) 1984 K2 (53) POL katowice 2:37:07,9 2:37:28,6 1:35:55,2 10:29
488 390 Pyzik Marcin M (363) 1978 M3 (126) POL Jastrzębie-Zdrój 2:37:42,8 2:38:19,5 1:36:46,1 10:33
489 389 Pyzik Barbara K (126) 1982 K2 (54) POL Jastrzębie-Zdrój 2:37:43,4 2:38:17,1 1:36:43,7 10:33
490 374 Podlewska Karolina K (127) 1982 K2 (55) POL Carbon Paws Katowice 2:37:49,8 2:38:11,9 1:36:38,5 10:32
491 256 Kuś Małgorzata K (128) 1978 K3 (51) POL Katowice 2:39:04,6 2:39:37,2 1:38:03,8 10:38
492 305 Menżyk Urszula K (129) 1967 K4 (9) POL LUXTORPEDA CZERWIONKA STANOWICE 2:44:26,1 2:44:26,1 1:42:52,7 10:57
493 351 Panenka Małgorzata K (130) 1975 K3 (52) POL Night Runners Gliwice Nieborowice 2:45:17,2 2:45:26,9 1:43:53,5 11:01
494 72 Dadaś Elżbieta K (131) 1975 K3 (53) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:45:22,1 2:45:31,8 1:43:58,4 11:02
495 193 Janczyk Piotr M (364) 1964 M4 (40) POL Pszczyna 2:45:59,9 2:46:31,7 1:44:58,3 11:06
496 379 Postół Karolina K (132) 1981 K2 (56) POL Gliwice 2:46:35,8 2:46:46,5 1:45:13,1 11:07
497 457 Szklorz Dominika K (133) 1988 K2 (57) POL Olza Cieszyn Skoczów 2:48:41,1 2:49:15,8 1:47:42,4 11:17
498 512 Malik Paweł M (365) 1993 M1 (37) POL Skoczów 2:48:42,4 2:49:15,7 1:47:42,3 11:17
499 333 Zawadzka Anna K (134) 1984 K2 (58) POL Mikolow 3:00:13,1 3:00:48,3 1:59:14,9 12:03
500 316 Morgała Daria K (135) 1981 K2 (59) POL 1981 Książenice 3:41:21,7 3:41:49,4 2:40:16,0 14:47
501 120 FRĄC Elżbieta K (136) 1977 K3 (54) POL Night Runners Gliwice Gliwice 3:41:34,7 3:41:45,4 2:40:12,0 14:47
DNF 254 Kumor Renata K 1964 K4 POL parkrun Chrzanów Libiąż
DNF 403 Rzepka Piotr M 1993 M1 POL SPORTOWY ŚWIR Świętochłowice
DNF 332 Wester Halina K 1974 K3 night runners
DNS 461 Sztabla Liliana K 1975 K3 POL Jastrzębie-Zdrój
DNF 203 Kałus Ewa K 1978 K3 POL HRmax Żory Żory
DNF 83 Dubiel Joanna K 1972 K3 POL Dubiel Club Wodzisław Śląski
DNF 39 Brzeźniak Krzysztof M 1977 M3 POL RUDA ŚLĄSKA
DNS 115 Foltyn Artur M 1977 M3 POL HUSARIA RACE TEAM Czechowice-Dziedzice
DNS 218 Klecha Adam M 1981 M2 POL Katowice
DNS 253 KUMOR KATARZYNA K 1990 K1 POL parkrun Chrzanów Libiąż
DNS 281 Malinowska Małgorzata K 1971 K3 POL Powoli do celu Gilowice
DNS 312 Mikusz-Mazur Małgorzata K 1981 K2 POL Brzuchate Misie Pierściec
DNS 356 Petrykowski Grzegorz M 1969 M3 POL HRMAX ŻORY Żory
DNS 502 ZAPIÓR Marek M 1963 M4 POL Bytom

BGTimeSport © 2015-2019