6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 6 WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA K (1) 1986 K2 (1) POL Alpin Sport Team/Nessi Team ZABRZE 1:16:06,1 1:16:06,1 05:04
2 10 Ficner Anna K (2) 1985 K2 (2) POL MKS Siechnice Złotoryja 1:16:59,8 1:17:00,8 00:53,7 05:07
3 8 Mendecka Michalina K (3) 1992 K1 (1) POL MOSiR Łaziska Górne/1secondTeam Katowice 1:17:55,4 1:17:57,6 01:49,3 05:11
4 7 Majer Ewa K (4) 1982 K2 (3) POL Solgar Polska Dobczyce 1:23:16,0 1:23:17,7 07:09,9 05:33
5 414 Skalska Anna K (5) 1980 K2 (4) POL Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Bytom 1:23:46,7 1:23:48,8 07:40,6 05:35
6 148 GOMOŁYSEK KINGA K (6) 1986 K2 (5) POL MATNER RUNNING TEAM Wrocław 1:24:50,1 1:24:52,9 08:44,0 05:39
7 92 Dybczyńska Jadwiga K (7) 1980 K2 (6) MGB-K (1) POL LKS Pogórze Górki Wielkie 1:27:36,6 1:27:49,3 11:30,5 05:50
8 408 Szelest Barbara K (8) 1978 K3 (1) POL Mysłowice 1:27:38,0 1:27:39,7 11:31,9 05:50
9 520 Zatorska Izabela K (9) 1962 K4 (1) POL Alpin Sport Team Wrocanka 1:32:44,7 1:32:44,7 16:38,6 06:10
10 323 Nalepka Ewa K (10) 1981 K2 (7) POL Biegiem przez góry Sosnowiec 1:33:01,1 1:33:02,8 16:55,0 06:12
11 393 REDZIK DOROTA K (11) 1983 K2 (8) POL Endurance Team Piekary Śląskie 1:33:27,5 1:33:27,5 17:21,4 06:13
12 112 Flaga Iwona K (12) 1977 K3 (2) POL Los Pantalones Rojos Kraków 1:33:34,1 1:33:45,6 17:28,0 06:14
13 58 Ciaciura Magdalena K (13) 1986 K2 (9) POL SCI Gorscy Entuzjaści Bielsko-Biała 1:33:42,1 1:33:42,1 17:36,0 06:14
14 392 Radziwończyk Klaudia K (14) 1975 K3 (3) POL Kalety 1:33:55,6 1:34:06,3 17:49,5 06:15
15 11 Bolechowska Dominika K (15) 1975 K3 (4) POL Alpin Sport Team Rabka-Zdrój 1:35:46,8 1:35:46,8 19:40,7 06:23
16 263 Leśków Joanna K (16) 1984 K2 (10) POL SCI Górscy Entuzjaści Cieszyn 1:37:56,7 1:37:56,7 21:50,6 06:31
17 371 Plata Marta K (17) 1976 K3 (5) POL Bytom 1:38:49,5 1:38:57,0 22:43,4 06:35
18 38 Brychcy Wioleta K (18) 1971 K3 (6) POL AKMB Pedziwiatr Gliwice Gliwice 1:39:36,7 1:39:44,6 23:30,6 06:38
19 469 ŚWIĘTOCHOWSKA Wioletta K (19) 1980 K2 (11) POL Knurów 1:41:32,5 1:41:45,2 25:26,4 06:46
20 75 Dawiec Gabriela K (20) 1976 K3 (7) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:42:48,9 1:42:53,6 26:42,8 06:51
21 466 Śmigielska-Stasicka Monika K (21) 1978 K3 (8) POL Oświęcim - Poręba Wielka 1:42:57,0 1:42:58,7 26:50,9 06:51
22 133 Gardulska-Botor Katarzyna K (22) 1980 K2 (12) POL Gliwice 1:44:14,0 1:44:14,0 28:07,9 06:56
23 184 Idzikowska Angelika K (23) 1991 K1 (2) POL Świętochłowice 1:44:16,7 1:44:33,8 28:10,6 06:57
24 110 Firek Iwona K (24) 1985 K2 (13) POL Firek Team HIT THE TRAIL Bielsko-Biała 1:44:49,9 1:45:20,5 28:43,8 06:59
25 217 Klappholz Adriana K (25) 1972 K3 (9) POL Biegiem przez Chybie Cieszyn 1:45:11,3 1:45:11,3 29:05,2 07:00
26 235 Kowalska Kinga K (26) 1975 K3 (10) POL Olza Cieszyn Pogwizdów 1:45:26,2 1:45:34,9 29:20,1 07:01
27 460 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (27) 1982 K2 (14) POL Torcida Gliwice Gliwice 1:46:19,3 1:46:24,0 30:13,2 07:05
28 197 JONKISZ DOROTA K (28) 1966 K4 (2) POL Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice 1:49:04,5 1:49:13,5 32:58,4 07:16
29 413 siuda magdalena K (29) 1985 K2 (15) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 1:49:53,2 1:50:14,9 33:47,1 07:19
30 174 HELLER KARINA K (30) 1978 K3 (11) POL RUDA SZALONA SKOCZÓW 1:50:05,9 1:50:14,7 33:59,8 07:20
31 508 Ząbkiewicz Anna K (31) 1982 K2 (16) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:50:22,0 1:50:27,7 34:15,9 07:21
32 241 Krupa Anna K (32) 1987 K2 (17) POL Husaria Race Team Wierzchowie 1:50:42,4 1:50:44,4 34:36,3 07:22
33 331 Nowak Teresa K (33) 1977 K3 (12) POL Parkrun Chrzanów Trzebinia 1:51:01,8 1:51:26,1 34:55,7 07:24
34 500 Wójcikiewicz Joanna K (34) 1988 K2 (18) POL Mysłowice 1:51:02,5 1:51:15,7 34:56,4 07:24
35 26 Biłeńkij Joanna K (35) 1991 K1 (3) POL Lentex TEAM Lubliniec 1:51:12,5 1:51:38,7 35:06,4 07:24
36 130 GAŁUSZKA DOROTA K (36) 1979 K2 (19) POL Grudziądz 1:51:17,0 1:51:38,7 35:10,9 07:25
37 105 Faj Sylwia K (37) 1977 K3 (13) POL Carbon Paws Katowice 1:51:20,8 1:51:32,5 35:14,7 07:25
38 370 Piwiszkis Barbara K (38) 1980 K2 (20) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:51:23,7 1:51:27,2 35:17,6 07:25
39 396 Rozmus-Orczyk Anna K (39) 1961 K4 (3) POL Kozy biegają a nie skaczą Kozy 1:51:28,0 1:51:40,7 35:21,9 07:25
40 286 Maniszewska Dorota K (40) 1976 K3 (14) POL Cieszyn 1:52:06,2 1:52:06,2 36:00,1 07:28
41 234 KOWALIK DOROTA K (41) 1978 K3 (15) POL Rędziny 1:52:40,0 1:52:56,8 36:33,9 07:30
42 425 Sokołowska Anna K (42) 1965 K4 (4) POL Brak Meszna 1:52:43,4 1:52:45,1 36:37,3 07:30
43 314 Mirończuk Agata K (43) 1985 K2 (21) POL Katowice 1:52:47,7 1:52:59,4 36:41,6 07:31
44 368 Piórek Aleksandra K (44) 1990 K1 (4) POL Wadowice 1:53:40,7 1:54:06,4 37:34,6 07:34
45 178 HEROK JOANNA K (45) 1975 K3 (16) POL ULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁA 1:53:43,7 1:54:02,8 37:37,6 07:34
46 198 Jończyk Anna K (46) 1983 K2 (22) POL Ozimek 1:53:54,8 1:54:00,5 37:48,7 07:35
47 95 Dyduła Renata K (47) 1975 K3 (17) POL Ital Car Team Kraków 1:54:14,4 1:54:23,1 38:08,3 07:36
48 85 Dudzik Izabela K (48) 1992 K1 (5) POL Strefa Byków Zabrze 1:55:24,4 1:55:31,1 39:18,3 07:41
49 163 Gruszka EWA K (49) 1978 K3 (18) POL STS Biegaton - KIA ETRANS Mikołów 1:56:01,8 1:56:13,1 39:55,7 07:44
50 209 Janik Ilona K (50) 1973 K3 (19) 1:56:33,4 1:56:58,4 40:27,3 07:46
51 517 ŻELAZNY AGNIESZKA K (51) 1972 K3 (20) POL Gorlicka Grupa Biegowa Gorlice 1:57:00,2 1:57:11,6 40:54,1 07:48
52 37 Bruzda Joanna K (52) 1977 K3 (21) POL Będzin 1:57:11,8 1:57:22,5 41:05,7 07:48
53 181 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K (53) 1971 K3 (22) POL Bytom 1:57:25,6 1:57:31,3 41:19,5 07:49
54 227 Korbut Anna K (54) 1975 K3 (23) POL Parkrun Chrzanów Libiąż 1:57:39,6 1:57:57,5 41:33,5 07:50
55 464 Śliwka Beata K (55) 1978 K3 (24) POL OLZA CIESZYN Dzięgielów 1:58:28,8 1:58:45,5 42:22,7 07:53
56 47 CAŁUS JOLANTA K (56) 1974 K3 (25) POL Bielsko Biała 1:58:57,9 1:59:13,0 42:51,8 07:55
57 320 MUSIALIK DOROTA K (57) 1986 K2 (23) POL Vege Runners Bielsko-Biała 1:59:24,3 1:59:40,0 43:18,2 07:57
58 454 Szczurek Lena K (58) 1984 K2 (24) POL Knurów 2:00:10,4 2:00:27,1 44:04,3 08:00
59 313 Milik Dagmara K (59) 1987 K2 (25) POL Chorzów 2:00:31,6 2:00:55,4 44:25,5 08:02
60 183 Idasiak Aleksandra K (60) 1986 K2 (26) POL Kraków 2:00:38,0 2:01:03,9 44:31,9 08:02
61 357 Piątek Ewa K (61) 1988 K2 (27) POL Sosnowiec 2:00:57,1 2:00:57,1 44:51,0 08:03
62 519 Bartosińska Katarzyna K (62) 1991 K1 (6) POL Husaria Race Team Sosnowiec 2:01:56,5 2:02:02,2 45:50,4 08:07
63 490 Wistuba Wiesława K (63) 1973 K3 (26) POL HRmaxŻory Żory 2:02:07,5 2:02:38,0 46:01,4 08:08
64 430 Sradomska Barbara K (64) 1972 K3 (27) POL HRmax Żory Żory 2:02:07,6 2:02:38,2 46:01,5 08:08
65 49 Paul Violetta K (65) 1974 K3 (28) POL 2:02:17,9 2:02:28,6 46:11,8 08:09
66 301 MĄCZKA KRYSTYNA K (66) 1955 K5 (1) POL OTK RZEŹNIK GLIWICE 2:02:29,4 2:02:38,4 46:23,3 08:09
67 156 Greń Dorota K (67) 1987 K2 (28) POL OLZA CIESZYN Ustroń 2:02:39,4 2:10:42,1 46:33,3 08:10
68 402 Rzenno Dagmara K (68) 1973 K3 (29) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:03:39,3 2:04:04,9 47:33,2 08:14
69 56 Chwałek Agnieszka K (69) 1996 K1 (7) POL skazaninasukcespl Bestwina 2:03:47,5 2:03:49,6 47:41,4 08:15
70 229 KOSIŃSKA KATARZYNA K (70) 1980 K2 (29) POL HRmax Żory Żory 2:03:49,3 2:04:11,0 47:43,2 08:15
71 199 Juraszczyk Katarzyna K (71) 1971 K3 (30) POL Żory 2:04:13,5 2:04:25,8 48:07,4 08:16
72 475 URBANEK MAŁGORZATA K (72) 1977 K3 (31) POL WAPIENICKI TEAM BIELSKO - BIAŁA 2:04:19,8 2:04:24,5 48:13,7 08:17
73 171 Hankus Olimpia K (73) 1984 K2 (30) POL Żuk Team Świnna 2:04:40,8 2:05:09,6 48:34,7 08:18
74 503 Zarańska Izabela K (74) 1970 K3 (32) POL Miechowicka Grupa Biegowa Bytom 2:05:08,7 2:05:33,7 49:02,6 08:20
75 304 Mądrzyk Ewelina K (75) 1983 K2 (31) POL Sosnowiec 2:05:14,8 2:05:17,3 49:08,7 08:20
76 135 Gaudy Anna K (76) 1984 K2 (32) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 2:05:23,5 2:05:29,7 49:17,4 08:21
77 442 Suchoszek Monika K (77) 1989 K1 (8) POL Będzin 2:05:33,5 2:06:07,8 49:27,4 08:22
78 44 Burliga Marzena K (78) 1974 K3 (33) POL Knurów 2:06:08,4 2:06:25,7 50:02,3 08:24
79 410 Sieradzka Agnieszka K (79) 1986 K2 (33) POL Biegaj z Trenerami Gliwice 2:06:28,0 2:06:40,9 50:21,9 08:25
80 492 WOJTYCZKA KATARZYNA K (80) 1980 K2 (34) POL SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2:06:29,1 2:06:44,3 50:23,0 08:25
81 516 Żbel Ania K (81) 1980 K2 (35) POL HRmax Żory Zebrzydowice 2:06:32,6 2:06:54,6 50:26,5 08:26
82 496 Woś Anna K (82) 1986 K2 (36) POL Doliniarzecom Katowice 2:06:50,9 2:07:20,7 50:44,8 08:27
83 50 Cher-Kożdoń Beata K (83) 1973 K3 (34) POL Cieszyn 2:08:46,7 2:08:46,7 52:40,6 08:35
84 97 Dylong Mariola K (84) 1997 K1 (9) POL Gliwice 2:09:18,9 2:09:47,7 53:12,8 08:37
85 79 Domagała Agnieszka K (85) 1971 K3 (35) POL Olza Cieszyn Ustroń 2:09:30,7 2:09:45,2 53:24,6 08:38
86 363 PIETRAS EDYTA K (86) 1980 K2 (37) POL JustfeelFIT TEAM Węgierska Górka 2:09:35,0 2:09:43,7 53:28,9 08:38
87 52 Chowaniec Barbara K (87) 1985 K2 (38) POL UBS Bielsko-Biała 2:10:24,2 2:10:44,2 54:18,1 08:41
88 378 PONIKIEWSKA MAŁGORZATA K (88) 1984 K2 (39) POL Pewel Mała 2:10:38,9 2:11:10,0 54:32,8 08:42
89 360 Piech Izabela K (89) 1968 K4 (5) POL Jaworze 2:11:06,8 2:11:34,6 55:00,7 08:44
90 440 Stolarczyk Aleksandra K (90) 1986 K2 (40) POL Husaria Race Team Jastrzębie - Zdrój 2:11:16,3 2:11:39,9 55:10,2 08:45
91 499 Wójcik Ela K (91) 1975 K3 (36) POL Kluczborska Grupa Biegowa Borkowice 2:11:39,9 2:12:13,9 55:33,8 08:46
92 221 Kocot Patrycja K (92) 1985 K2 (41) POL Ostra Gòra Nowa Wieś 2:12:16,9 2:12:51,6 56:10,8 08:49
93 107 Ferfecka Barbara K (93) 1976 K3 (37) POL Kozakowice Górne 2:12:29,9 2:12:55,6 56:23,8 08:49
94 280 Majewska Gizela K (94) 1968 K4 (6) POL Night Runners Pyskowice Pyskowice 2:13:21,4 2:13:30,1 57:15,3 08:53
95 395 ROZMUS MARZENA K (95) 1974 K3 (38) POL SWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 2:13:59,5 2:14:22,2 57:53,4 08:55
96 77 Delewska Dotota K (96) 1970 K3 (39) POL Night runners Zabrze 2:14:10,8 2:14:25,0 58:04,7 08:56
97 46 BURNAGIEL Agata K (97) 1968 K4 (7) POL HRmax Żory Czerwionka - Leszczyny 2:16:32,1 2:16:54,8 1:00:26,0 09:06
98 427 Sola Aneta K (98) 1979 K2 (42) POL Bełżyce i okolice biegają Bełżyce 2:18:41,5 2:18:56,2 1:02:35,4 09:14
99 35 Brodzińska Kamila K (99) 1981 K2 (43) POL W pogoni za duchem Sosnowiec 2:19:21,5 2:19:37,6 1:03:15,4 09:17
100 216 Kierat Aniela K (100) 1961 K4 (8) MGB-K (2) POL Górki Wielkie 2:19:59,2 2:20:19,6 1:03:53,1 09:19
101 82 Majchrzak Marta K (101) 1984 K2 (44) POL Gliwice 2:20:01,0 2:20:17,8 1:03:54,9 09:20
102 350 Panek Ela K (102) 1978 K3 (40) POL Bielsko-Biała 2:20:49,9 2:20:54,6 1:04:43,8 09:23
103 65 Czendlik Dorota K (103) 1983 K2 (45) POL Husaria Race Team Skoczów 2:21:00,1 2:21:07,1 1:04:54,0 09:24
104 249 Kučerka Katarzyna K (104) 1990 K1 (10) POL Kasia i Kuba Wisła 2:21:10,6 2:21:10,6 1:05:04,5 09:24
105 384 PSZCZÓŁKA - BUSCH Aneta K (105) 1973 K3 (41) POL Tarnawa górna 2:22:53,6 2:23:15,3 1:06:47,5 09:31
106 273 Łęcka-Gawron Anna K (106) 1981 K2 (46) POL Gliwice 2:23:27,2 2:23:37,9 1:07:21,1 09:33
107 505 Zawada Agnieszka K (107) 1977 K3 (42) POL Gliwice 2:23:27,7 2:23:38,4 1:07:21,6 09:33
108 142 Gnaś Anna K (108) 1983 K2 (47) POL Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój 2:24:02,2 2:24:11,7 1:07:56,1 09:36
109 70 Ćwikła Kinga K (109) 1995 K1 (11) POL Husaria Race Team Sosnowiec 2:24:33,5 2:24:35,2 1:08:27,4 09:38
110 149 Gorell Bogumiła K (110) 1984 K2 (48) POL Poniszowice 2:25:30,3 2:25:38,0 1:09:24,2 09:42
111 478 Wacławik Ewa K (111) 1973 K3 (43) POL Fantastic Ania Sikora Bąków 2:26:27,1 2:26:29,8 1:10:21,0 09:45
112 12 Adamus Katarzyna K (112) 1978 K3 (44) POL OLZA CIESZYN Cieszyn 2:26:48,2 2:27:22,1 1:10:42,1 09:47
113 81 DOROBEK AGATA K (113) 1973 K3 (45) POL Night Runners Zabrze ZABRZE 2:27:40,5 2:27:53,2 1:11:34,4 09:50
114 173 Hańba Dorota K (114) 1992 K1 (12) POL DM SYSTEM RUN Tychy 2:28:27,6 2:28:56,3 1:12:21,5 09:53
115 391 Rabus-Kaczmarczyk Izabela K (115) 1985 K2 (49) POL Mafia Team Lubliniec Lubliniec 2:28:48,5 2:29:11,4 1:12:42,4 09:55
116 262 Leszczyńska Małgorzata K (116) 1970 K3 (46) POL Gliwice 2:28:57,9 2:29:20,9 1:12:51,8 09:55
117 282 Malinowska Aneta K (117) 1975 K3 (47) POL Olza Cieszyn Cieszyn 2:29:35,9 2:30:09,0 1:13:29,8 09:58
118 298 Koźba Agnieszka K (118) 1980 K2 (50) POL Everrun Łódź 2:31:11,2 2:31:45,3 1:15:05,1 10:04
119 80 Domarecka IZABELA K (119) 1975 K3 (48) POL Pacakowi Rudzica 2:31:11,8 2:31:45,4 1:15:05,7 10:04
120 344 Oszczęda Marzena K (120) 1975 K3 (49) POL Żory 2:31:41,8 2:32:06,7 1:15:35,7 10:06
121 192 Janczyk Joanna K (121) 1974 K3 (50) POL Łąka 2:32:49,5 2:33:23,2 1:16:43,4 10:11
122 441 Styczeń Justyna K (122) 1983 K2 (51) POL Olimp Zabrze Zabrze 2:33:59,1 2:34:11,2 1:17:53,0 10:15
123 264 Lewicka Bożena K (123) 1958 K5 (2) POL GOnimy Kęty 2:34:48,4 2:35:09,1 1:18:42,3 10:19
124 88 Duszyńska Marta K (124) 1980 K2 (52) POL Katowice 2:37:06,3 2:37:28,6 1:21:00,2 10:28
125 213 Kęska Paulina K (125) 1984 K2 (53) POL katowice 2:37:07,9 2:37:28,6 1:21:01,8 10:28
126 389 Pyzik Barbara K (126) 1982 K2 (54) POL Jastrzębie-Zdrój 2:37:43,4 2:38:17,1 1:21:37,3 10:30
127 374 Podlewska Karolina K (127) 1982 K2 (55) POL Carbon Paws Katowice 2:37:49,8 2:38:11,9 1:21:43,7 10:31
128 256 Kuś Małgorzata K (128) 1978 K3 (51) POL Katowice 2:39:04,6 2:39:37,2 1:22:58,5 10:36
129 305 Menżyk Urszula K (129) 1967 K4 (9) POL LUXTORPEDA CZERWIONKA STANOWICE 2:44:26,1 2:44:26,1 1:28:20,0 10:57
130 351 Panenka Małgorzata K (130) 1975 K3 (52) POL Night Runners Gliwice Nieborowice 2:45:17,2 2:45:26,9 1:29:11,1 11:01
131 72 Dadaś Elżbieta K (131) 1975 K3 (53) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:45:22,1 2:45:31,8 1:29:16,0 11:01
132 379 Postół Karolina K (132) 1981 K2 (56) POL Gliwice 2:46:35,8 2:46:46,5 1:30:29,7 11:06
133 457 Szklorz Dominika K (133) 1988 K2 (57) POL Olza Cieszyn Skoczów 2:48:41,1 2:49:15,8 1:32:35,0 11:14
134 333 Zawadzka Anna K (134) 1984 K2 (58) POL Mikolow 3:00:13,1 3:00:48,3 1:44:07,0 12:00
135 316 Morgała Daria K (135) 1981 K2 (59) POL 1981 Książenice 3:41:21,7 3:41:49,4 2:25:15,6 14:45
136 120 FRĄC Elżbieta K (136) 1977 K3 (54) POL Night Runners Gliwice Gliwice 3:41:34,7 3:41:45,4 2:25:28,6 14:46
DNF 254 Kumor Renata K 1964 K4 POL parkrun Chrzanów Libiąż
DNS 461 Sztabla Liliana K 1975 K3 POL Jastrzębie-Zdrój
DNF 332 Wester Halina K 1974 K3 night runners
DNF 203 Kałus Ewa K 1978 K3 POL HRmax Żory Żory
DNF 83 Dubiel Joanna K 1972 K3 POL Dubiel Club Wodzisław Śląski
DNS 253 KUMOR KATARZYNA K 1990 K1 POL parkrun Chrzanów Libiąż
DNS 281 Malinowska Małgorzata K 1971 K3 POL Powoli do celu Gilowice
DNS 312 Mikusz-Mazur Małgorzata K 1981 K2 POL Brzuchate Misie Pierściec

BGTimeSport © 2015-2020