6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

Wydarzenie:
6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce 6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna
Data:
19.08.2018
Miejsce:
Brenna
Dystans:
15.0 km
Zgłoszonych:
515
Ukończyło:
501
Nieklasyfikowani:
14
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50 pierwszymi na mecie)

Klasyfikacja w kategorii: mężczyźni 50-59 lat (M4)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 179 Holona Wojciech M (16) 1967 M4 (1) POL Rybnik 1:18:20,8 1:18:25,5 05:13
2 450 Szatanik Zbigniew M (20) 1968 M4 (2) POL Ujsoły 1:19:44,1 1:19:44,3 01:23,3 05:18
3 382 Proksa Robert M (36) 1964 M4 (3) POL 1964 Myłowice 1:23:52,0 1:23:59,3 05:31,2 05:35
4 412 Siewko Piotr M (62) 1968 M4 (4) POL SZWAGRY TEAM Dębowiec 1:29:35,7 1:29:59,5 11:14,9 05:58
5 153 Górny Mirosław M (69) 1965 M4 (5) POL Nutrend Team Bielsko - Biała 1:31:06,2 1:31:06,2 12:45,4 06:04
6 494 Wołoszyn Ryszard M (84) 1966 M4 (6) POL Wapienicki Team - 1:33:04,1 1:33:09,8 14:43,3 06:12
7 381 POTĘGA GRZEGORZ M (125) 1968 M4 (7) POL DĄBROWA GÓRNICZA 1:39:16,5 1:39:24,4 20:55,7 06:37
8 140 GLAJC ANDRZEJ M (132) 1968 M4 (8) POL WYPAS RUN Pierściec 1:40:06,4 1:40:09,8 21:45,6 06:40
9 147 Gomola Paweł M (136) 1964 M4 (9) MGB-M (8) POL Brenna 1:40:51,8 1:40:53,5 22:31,0 06:43
10 423 Sobczyk Paweł M (154) 1963 M4 (10) POL Sarnów 1:42:32,0 1:42:47,7 24:11,2 06:50
11 309 Michura Daniel M (161) 1959 M4 (11) POL Tychy 1:43:32,4 1:43:59,1 25:11,6 06:54
12 352 Pasternak Stanisław M (162) 1966 M4 (12) POL Olkuszbiega.pl Olkusz 1:43:33,2 1:43:59,9 25:12,4 06:54
13 447 SYMULA PIOTR M (177) 1968 M4 (13) POL SAN ESCOBAR Bielsko-Biała 1:45:00,0 1:45:10,3 26:39,2 07:00
14 182 Horwat Jan M (203) 1965 M4 (14) POL Rozbiegamy to Miasto - Czechowice Bronów 1:48:14,4 1:48:52,1 29:53,6 07:12
15 285 Małkowski Bogdan M (216) 1968 M4 (15) POL SPARTANIE DZIECIOM Murów 1:50:17,6 1:50:22,1 31:56,8 07:21
16 347 PALA JERZY M (223) 1959 M4 (16) POL Zabiegani Cz-wa CZĘSTOCHOWA 1:51:52,2 1:52:23,2 33:31,4 07:27
17 380 Postrach Bogusław M (230) 1965 M4 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:52:35,1 1:52:53,4 34:14,3 07:30
18 43 Burda Marek M (234) 1962 M4 (18) MGB-M (20) POL Brenna 1:53:31,7 1:53:37,5 35:10,9 07:34
19 237 Kozieł Dariusz M (239) 1967 M4 (19) MGB-M (21) POL Apartament Buczyna BRENNA 1:54:22,4 1:54:51,0 36:01,6 07:37
20 113 Flis Dariusz M (241) 1967 M4 (20) POL Olimp Zabrze Zabrze 1:54:40,4 1:54:47,1 36:19,6 07:38
21 289 Marciniak Artur M (258) 1967 M4 (21) MGB-M (22) POL Brenna 1:56:40,3 1:56:56,3 38:19,5 07:46
22 359 Piech Janusz M (260) 1964 M4 (22) POL Jaworze 1:57:22,6 1:57:22,6 39:01,8 07:49
23 96 Dylong Piotr M (270) 1965 M4 (23) POL Gliwice 1:59:22,1 1:59:50,3 41:01,3 07:57
24 426 Sokołowski Piotr M (272) 1963 M4 (24) POL Brak Meszna 2:00:15,9 2:00:18,3 41:55,1 08:01
25 504 ZASUCHA Grzegorz M (275) 1962 M4 (25) POL Stowarzyszenie PULS ŚLĄSKA Katowice 2:00:37,0 2:00:56,0 42:16,2 08:02
26 416 Skoczyński Eugeniusz M (293) 1963 M4 (26) POL GESAL Inowrocław 2:03:44,2 2:04:16,6 45:23,4 08:14
27 215 Kierat Zbigniew M (295) 1961 M4 (27) MGB-M (24) POL Górki Wielkie 2:04:26,6 2:04:46,1 46:05,8 08:17
28 497 Woźniak Marek M (301) 1964 M4 (28) POL Pogoria Biega Wojkowice 2:05:41,3 2:05:53,9 47:20,5 08:22
29 489 wilk mariusz M (307) 1966 M4 (29) POL Pyskowice 2:06:16,4 2:06:32,1 47:55,6 08:25
30 299 MAZUR ANDRZEJ M (310) 1965 M4 (30) POL TT KOMURA KLUCZBORK 2:06:51,1 2:07:25,9 48:30,3 08:27
31 328 Nowak Roman M (323) 1968 M4 (31) POL Chorzów 2:10:34,4 2:11:10,7 52:13,6 08:42
32 20 BEDNARSKI KRZYSZTOF M (327) 1966 M4 (32) POL KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA KLUCZBORK 2:11:39,0 2:12:13,6 53:18,2 08:46
33 151 Góra Marek M (342) 1967 M4 (33) POL Tarnowskie Góry 2:17:57,8 2:18:18,4 59:37,0 09:11
34 291 Maruszczyk Marian M (344) 1964 M4 (34) POL Mikołów 2:18:05,2 2:18:38,0 59:44,4 09:12
35 376 Podziemski Michał M (346) 1965 M4 (35) POL Tychy 2:19:16,7 2:19:42,4 1:00:55,9 09:17
36 428 SONAKOWSKI ROMAN M (350) 1960 M4 (36) POL Aniołki Charliego Słotwina 2:21:48,5 2:22:23,0 1:03:27,7 09:27
37 266 Lipski Tomasz M (351) 1966 M4 (37) POL Rentgen na Dworcu T. Lipski Bielsko Biała 2:22:34,9 2:22:59,8 1:04:14,1 09:30
38 293 Maślanka Ireneusz M (352) 1963 M4 (38) POL Night Runners Gliwice Gliwice 2:23:06,0 2:23:19,1 1:04:45,2 09:32
39 42 Bugiel Roman M (357) 1963 M4 (39) POL RAN Tychy Tychy 2:26:22,5 2:26:44,9 1:08:01,7 09:45
40 193 Janczyk Piotr M (364) 1964 M4 (40) POL Pszczyna 2:45:59,9 2:46:31,7 1:27:39,1 11:03
DNS 502 ZAPIÓR Marek M 1963 M4 POL Bytom

BGTimeSport © 2015-2020