Górski Bieg Frassatiego

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego Górski Bieg Frassatiego
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
26.09.2020
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
338
Ukończyło:
243
Nieklasyfikowani:
95
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja w kategorii: K-35 (K-35)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniKrajKlubMiasto9kmCzas nettoStrataTempo
1 43 Bałys Katarzyna K (5) 1983 K-35 (1) POL Hercog Running Team Stronie Śląskie 51:02,8(41) 2:12:12,6 06:00
2 33 Skalska Anna K (7) 1980 K-35 (2) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 50:44,9(40) 2:17:11,0 04:58,4 06:14
3 39 Adamus-Kowalska Justyna K (8) 1979 K-35 (3) POL Imielin 53:15,3(59) 2:20:38,8 08:26,2 06:23
4 112 Kakusová Jarmila K (9) 1981 K-35 (4) SVK Zákamenné Zákamenné 55:05,7(81) 2:23:08,4 10:55,8 06:30
5 95 Firek Iwona K (10) 1985 K-35 (5) POL Hit The Trail - Tomasz Klisz Bielsko-Biała 56:06,2(92) 2:23:17,3 11:04,7 06:30
6 65 GROCHECKA JOANNA K (11) 1983 K-35 (6) POL Katowice 57:45,2(110) 2:24:23,5 12:10,9 06:33
7 191 Gnaś Anna K (16) 1983 K-35 (7) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:01:34,0(149) 2:36:04,0 23:51,4 07:05
8 117 Magner Aneta K (17) 1980 K-35 (8) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:01:36,8(150) 2:38:11,2 25:58,6 07:11
9 134 Piątkowiak Aleksandra K (20) 1985 K-35 (9) POL gRUNwald team Poznań Poznań 1:01:07,1(143) 2:40:07,6 27:55,0 07:16
10 236 Kujawska Agnieszka K (21) 1977 K-35 (10) POL Suchedniów 1:02:47,6(166) 2:42:39,1 30:26,5 07:23
11 66 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (22) 1982 K-35 (11) POL Gliwice 1:01:44,1(152) 2:46:11,0 33:58,4 07:33
12 193 Gnot Katarzyna K (23) 1974 K-35 (12) POL 1974 Opole 1:03:39,4(173) 2:46:24,6 34:12,0 07:33
13 246 Łuszczyna Agata K (24) 1979 K-35 (13) POL Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie 1:02:14,0(159) 2:47:05,7 34:53,1 07:35
14 277 PIWISZKIS BARBARA K (25) 1980 K-35 (14) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:01:22,0(146) 2:48:11,1 35:58,5 07:38
15 102 Ungehojer Małgorzata K (28) 1981 K-35 (15) POL CZECHOWICE DZIEDZICE 1:06:26,3(191) 2:52:09,1 39:56,5 07:49
16 355 Kudrys Agnieszka K (31) 1975 K-35 (16) POL Międzybrodzie Bialskie 1:07:28,4(199) 2:57:01,1 44:48,5 08:02
17 59 Kamer Joanna K (32) 1978 K-35 (17) POL Pruszków 1:06:15,2(189) 2:57:35,6 45:23,0 08:04
18 101 Piwko Anna K (33) 1982 K-35 (18) POL Czechowice-Dziedzice 1:06:38,1(193) 3:00:51,6 48:39,0 08:13
19 344 Zięba Ewelina K (36) 1979 K-35 (19) POL Poranny Patrol Kraków 1:07:14,1(195) 3:03:38,8 51:26,2 08:20
20 158 Borkowska Monika K (38) 1984 K-35 (20) POL Katowice 1:09:26,2(214) 3:05:52,9 53:40,3 08:26
21 319 Śliwińska Alicja K (40) 1980 K-35 (21) POL Gliwice 1:07:51,2(200) 3:08:44,2 56:31,6 08:34
22 92 Franczak Edyta K (41) 1980 K-35 (22) POL Czechowice-Dziedzice 1:09:17,1(212) 3:09:51,7 57:39,1 08:37
23 293 Rewilak Anna K (42) 1980 K-35 (23) POL Kraków 1:08:05,7(204) 3:11:27,0 59:14,4 08:42
24 336 Wiśniewska Justyna K (43) 1981 K-35 (24) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:10:51,0(222) 3:11:50,7 59:38,1 08:43
25 302 Sola Aneta K (44) 1979 K-35 (25) POL Bełżyce i okolice biegają Krężnica Okrągła 1:11:29,6(226) 3:15:15,3 1:03:02,7 08:52
26 286 Pszczółka Busch Aneta K (45) 1973 K-35 (26) POL Czwartunio Team Tarnawa Górna 1:16:38,6(237) 3:15:37,2 1:03:24,6 08:53
27 105 Herliczka Renata K (46) 1983 K-35 (27) POL AML-FLY TEAM Gliwice 1:14:57,3(232) 3:21:33,0 1:09:20,4 09:09
28 177 Gawlak Ewa K (49) 1982 K-35 (28) POL MnG Czechowice Dziedzice 1:16:02,8(236) 3:30:00,6 1:17:48,0 09:32
29 161 Bugajska Katarzyna K (50) 1980 K-35 (29) POL Kraków 1:18:08,5(239) 3:36:43,9 1:24:31,3 09:51
30 349 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka K (51) 1978 K-35 (30) POL Targowisko 1:24:26,0(241) 3:47:08,9 1:34:56,3 10:19
31 265 Otorowska Aleksandra K (52) 1981 K-35 (31) POL wkurw-team Gliwice 1:23:15,3(240) 3:57:39,0 1:45:26,4 10:48
32 339 Włodarczyk Anna Urszula K (53) 1977 K-35 (32) POL BAJKA Radom 1:27:00,5(242) 4:03:32,2 1:51:19,6 11:04
33 110 Jeziorowska Katarzyna K (54) 1984 K-35 (33) POL Grabowa 1:28:14,4(243) 4:10:50,9 1:58:38,3 11:24
DNS 30 Gałuszka Halina K 1971 K-35 POL Alpin Sport HOKA One One Team Porąbka
DNS 34 Arseniuk Anna K 1981 K-35 POL T.S. Opatrunki Toruń Górsk
DNS 37 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 K-35 POL TG Sokół Zakopane Kraków
DNS 68 Magda Katarzyna K 1978 K-35 POL Rzeszów
DNS 70 Kulińska Janina K 1985 K-35 POL Poronin
DNS 97 Gajda Beata K 1978 K-35 POL AugusTeam katowice
DNS 172 Drzyzga-Błaszczyk Anna K 1981 K-35 POL Rozbiegane Dobczyce Dobczyce
DNS 185 Gac Karolina K 1979 K-35 POL Zakliczyn
DNS 215 Kamińska -Zawisza Ewelina K 1977 K-35 POL Jasło
DNS 230 Kozioł Ania K 1978 K-35 POL Poranny Patrol KRAKÓW
DNS 261 Nidza Natalia K 1984 K-35 POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa
DNS 289 Rajzer Dominika K 1984 K-35 POL BodyKinetic Warszawa
DNS 299 Sobel Izabela K 1983 K-35 POL Żywiec
DNS 307 Stolarczyk Zuzanna K 1979 K-35 POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik
DNS 322 Tarnawska Monika K 1970 K-35 POL Rzeszów
DNS 341 Woźna Magdalena K 1984 K-35 POL Mocni w Duchu - Zabiegani Brójce
DNS 346 Gawlak Marta K 1983 K-35 POL Edinburgh Hash House Harriers Edinburgh

BGTimeSport © 2015-2020