Górski Bieg Frassatiego

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego Górski Bieg Frassatiego
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
26.09.2020
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
338
Ukończyło:
243
Nieklasyfikowani:
95
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniKrajKlubMiasto9kmCzas nettoStrataTempo
1 1 Faron Robert M (1) 1974 M-35 (1) POL Salco Garmin Team Zalesie 39:58,8(1) 1:41:00,5 04:35
2 26 Knutelski Błażej M (2) 2000 M-18 (1) POL Gorący Potok Team Grywałd 40:08,5(3) 1:41:40,3 00:39,8 04:37
3 6 Jura Rafał M (3) 1987 M-18 (2) POL Kraków 40:58,1(5) 1:42:38,2 01:37,7 04:39
4 14 Klisz Paweł M (4) 1992 M-18 (3) POL Hit The Trail - Tomasz Klisz Bielsko-Biała 40:08,2(2) 1:43:03,3 02:02,8 04:41
5 11 Żuchowski Daniel M (5) 1988 M-18 (4) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 40:54,3(4) 1:45:53,2 04:52,7 04:48
6 8 Flisiński Łukasz M (6) 1981 M-35 (2) POL Sosnowiec 42:13,8(6) 1:46:58,6 05:58,1 04:51
7 5 Dyrlaga Marcin M (7) 1984 M-35 (3) POL Syntonic Team Węgierska Górka 42:57,6(7) 1:47:16,9 06:16,4 04:52
8 23 Waśko Paweł M (8) 1973 M-35 (4) POL Centrum Masażu Bielsko Biała 43:03,4(8) 1:52:15,3 11:14,8 05:06
9 17 Tracz Łukasz M (9) 1985 M-35 (5) POL www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh Rzeszów 45:13,7(12) 1:52:59,3 11:58,8 05:08
10 15 Koźmiński Józef M (10) 1981 M-35 (6) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 43:52,3(9) 1:53:03,4 12:02,9 05:08
11 20 Chrapkiewicz Michał M (11) 1987 M-18 (5) POL SCI Górscy Entuzjaści Cieszyn 44:49,8(11) 1:53:04,3 12:03,8 05:08
12 138 Pyrek Przemysław M (12) 1994 M-18 (6) POL Training By PP Oświęcim 44:42,5(10) 1:53:28,2 12:27,7 05:09
13 155 Bednorz Kamil M (13) 1995 M-18 (7) POL Rybnik 46:31,9(20) 1:55:09,8 14:09,3 05:14
14 24 Tobera Łukasz M (14) 1979 M-35 (7) POL Wieliczka 45:31,3(14) 1:55:21,0 14:20,5 05:14
15 135 Początko Łukasz M (15) 1992 M-18 (8) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 46:34,4(21) 1:55:44,1 14:43,6 05:15
16 9 Sokołowski Marek M (16) 1969 M-50 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 45:38,8(15) 1:56:11,2 15:10,7 05:16
17 139 Ramos Bartosz M (17) 1989 M-18 (9) POL Sosnowiec 46:55,0(23) 1:57:24,5 16:24,0 05:20
18 196 Grucel Sławomir M (18) 1981 M-35 (8) POL Sosnowiec 45:55,2(18) 1:57:35,0 16:34,5 05:20
19 46 Szady Tomasz M (19) 1985 M-35 (9) MPDuchow (1) POL Unia Hrubieszów Tomaszów Lubelski 45:20,4(13) 1:57:55,4 16:54,9 05:21
20 21 Myca Paweł M (20) 1975 M-35 (10) POL Tauron Team 45:51,7(17) 1:57:57,1 16:56,6 05:21
21 169 Czuwaj Andrzej M (21) 1976 M-35 (11) POL Grojec 47:32,6(26) 1:59:17,1 18:16,6 05:25
22 47 Kozak Michał M (22) 1983 M-35 (12) MPDuchow (2) POL biegnijsercem.pl Sanok 47:11,4(24) 2:00:38,5 19:38,0 05:29
23 218 Kania Krzysiek M (23) 1977 M-35 (13) POL Węgierska Górka 47:50,6(28) 2:01:54,7 20:54,2 05:32
24 56 Czajkowski Krzysztof M (24) 1990 M-18 (10) POL London,London Midnight Runners Londyn 47:58,8(29) 2:02:32,3 21:31,8 05:34
25 18 Sztefko JÓZEF M (25) 1965 M-50 (2) POL Kozy 47:32,7(27) 2:02:46,9 21:46,4 05:34
26 74 Mocchegiani Andrea M (26) 1969 M-50 (3) ITA Bad Organizer Team Tolentino 46:30,9(19) 2:02:49,5 21:49,0 05:34
27 132 Kocemba Kamil M (27) 1986 M-18 (11) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 47:23,4(25) 2:02:56,2 21:55,7 05:35
28 77 Suski Marcin M (28) 1985 M-35 (14) POL Lepiej Biegać Gorlice 48:51,0(33) 2:03:00,0 21:59,5 05:35
29 291 Ratyński Marek M (29) 1976 M-35 (15) POL Otwocki tuptacz Otwock 48:40,1(31) 2:04:57,3 23:56,8 05:40
30 133 KOŁEK SEBASTIAN M (30) 1979 M-35 (16) POL BESKID MAŁY POWER MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 48:13,9(30) 2:05:48,3 24:47,8 05:43
31 25 Snarski Dariusz M (31) 1971 M-35 (17) POL WATAH-Łączy nas bieganie Katowice 48:40,9(32) 2:05:55,7 24:55,2 05:43
32 73 Semberecki Marcin M (32) 1983 M-35 (18) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 49:31,3(35) 2:06:38,6 25:38,1 05:45
33 119 Mazur Marek M (33) 1974 M-35 (19) POL Jastrzębie - Zdrój 49:44,4(37) 2:07:01,4 26:00,9 05:46
34 48 Hodana Marcin M (34) 1971 M-35 (20) MPDuchow (3) POL Kraków 49:40,6(36) 2:08:23,9 27:23,4 05:50
35 49 Szczygieł Paweł M (35) 1988 M-18 (12) MPDuchow (4) POL Nowy Sącz 50:21,1(38) 2:09:25,0 28:24,5 05:52
36 78 Krause Kuba M (36) 1982 M-35 (21) POL Natural Born Runners Poznań 51:47,0(48) 2:12:06,0 31:05,5 06:00
37 170 Dembecki Marcin M (37) 1978 M-35 (22) POL Łemkowyna Ultra Trail Siemianowice Śląskie 50:30,4(39) 2:12:22,4 31:21,9 06:01
38 229 Kozik Tomasz M (38) 1981 M-35 (23) POL Sprintex Brzuśnik 51:26,9(45) 2:12:48,3 31:47,8 06:02
39 190 Główka Rafał M (39) 1976 M-35 (24) POL Katowice 51:59,4(49) 2:12:55,1 31:54,6 06:02
40 164 Chudy Dawid M (40) 1985 M-35 (25) POL Przeciszów 52:44,5(55) 2:13:13,4 32:12,9 06:03
41 167 RÓŻYCKI MARCIN M (41) 1979 M-35 (26) POL Tychy 52:01,4(50) 2:13:18,9 32:18,4 06:03
42 199 Hrapkowicz Marek M (42) 1986 M-18 (13) POL Kęckie Harpagany Kęty 52:58,0(58) 2:13:35,9 32:35,4 06:04
43 141 Różański Mateusz M (43) 1981 M-35 (27) POL WE MAKE YOUR DATA VIZYBLE Katowice 52:30,4(52) 2:13:39,5 32:39,0 06:04
44 235 Kujawa Rafał M (44) 1987 M-18 (14) POL Kęckie Harpagany Bielsko-Biała 52:42,0(53) 2:14:44,6 33:44,1 06:07
45 186 Galuskin Alexey M (45) 1983 M-35 (28) RUS Grupa Nomax Tarnowskie Góry 53:43,6(63) 2:15:14,3 34:13,8 06:08
46 147 Szalasny Piotr M (46) 1988 M-18 (15) POL Testyoutdoorowe.pl Kobiór 52:55,6(57) 2:15:34,5 34:34,0 06:09
47 353 Chorążewicz Łukasz M (47) 1994 M-18 (16) POL Zbój Team Bielsko-Biała 51:38,7(47) 2:15:42,2 34:41,7 06:10
48 136 Przybysz Ryszard M (48) 1968 M-50 (4) POL Żory 54:17,2(70) 2:15:49,2 34:48,7 06:10
49 212 Juzyk Adam M (49) 1977 M-35 (29) POL Biegamy z Sercem Ruda Śląska 52:42,4(54) 2:16:20,0 35:19,5 06:11
50 254 Mańka Sylwester M (50) 1971 M-35 (30) POL 53:31,5(61) 2:16:45,4 35:44,9 06:12
51 241 Lazar Damian M (51) 1986 M-18 (17) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Żory 53:30,8(60) 2:16:47,3 35:46,8 06:13
52 308 Stoń wojciech M (52) 1988 M-18 (18) POL ryki 56:08,4(96) 2:16:54,8 35:54,3 06:13
53 151 Wagner Robert M (53) 1971 M-35 (31) POL Frassati-gosc.pl Team Bytom 54:00,7(67) 2:16:58,1 35:57,6 06:13
54 148 Milota Maciej M (54) 1962 M-50 (5) POL Bielsko-Biała 52:49,9(56) 2:17:20,3 36:19,8 06:14
55 144 Sontag Marek M (55) 1987 M-18 (19) POL Siemianowice Śląskie 54:18,8(71) 2:17:41,8 36:41,3 06:15
56 220 Kastelik Grzegorz M (56) 1996 M-18 (20) POL Kalna 54:42,5(79) 2:18:32,3 37:31,8 06:17
57 82 Białożyt Krzysztof M (57) 1971 M-35 (32) POL Kamesznica 55:28,4(87) 2:18:34,4 37:33,9 06:17
58 106 Horak Roland M (58) 1982 M-35 (33) POL Kęckie Harpagany Kęty 54:16,0(69) 2:18:36,0 37:35,5 06:18
59 351 Romaniak Mateusz M (59) 1975 M-35 (34) POL Wilkowice 54:20,1(72) 2:19:22,0 38:21,5 06:20
60 280 Papała Edward M (60) 1977 M-35 (35) POL Miasteczko Śląskie 54:39,1(77) 2:19:29,5 38:29,0 06:20
61 184 Frej Bogumił M (61) 1984 M-35 (36) POL Kraków 53:49,9(65) 2:20:07,6 39:07,1 06:22
62 87 Milbrant Kornel M (62) 1983 M-35 (37) POL All Runners Are Beautiful Ruda Śląska 54:34,8(76) 2:20:11,2 39:10,7 06:22
63 200 Hulin Sebastian M (63) 1974 M-35 (38) POL PAŁAC MŁODZIEŻY JUDO KATOWICE Katowice 55:16,8(84) 2:20:57,9 39:57,4 06:24
64 109 Jaworski Grzegorz M (64) 2001 M-18 (21) POL Katowice 54:40,9(78) 2:21:28,7 40:28,2 06:25
65 350 Pawlusiak Łukasz M (65) 1980 M-35 (39) POL Wilkowice 54:14,2(68) 2:21:37,7 40:37,2 06:26
66 80 Włoczka Mateusz M (66) 1996 M-18 (22) POL STT- Skarpa Bytom Ruda Śląska 55:27,2(86) 2:21:41,5 40:41,0 06:26
67 173 Dubala Dawid M (67) 1979 M-35 (40) POL Pszczyna 55:28,7(88) 2:21:49,3 40:48,8 06:26
68 61 Noga Marcin M (68) 1986 M-18 (23) POL Wieprz 53:43,1(62) 2:22:02,6 41:02,1 06:27
69 142 Sikora Stanisław M (69) 2001 M-18 (24) POL Adventure Mountains Katowice 51:25,2(44) 2:22:17,5 41:17,0 06:28
70 94 Ficek Paweł M (70) 1977 M-35 (41) POL Paczyna 53:53,7(66) 2:22:23,4 41:22,9 06:28
71 162 Celarek Janusz M (71) 1960 M-50 (6) POL Lecymy wartko Siemianowice Śląskie 53:45,7(64) 2:22:34,9 41:34,4 06:28
72 156 Biernat Mateusz M (72) 1987 M-18 (25) POL Katowice 55:16,3(83) 2:22:35,9 41:35,4 06:28
73 201 Iwański Maciej M (73) 1981 M-35 (42) POL SKORUPA TRIATHLON Oświęcim 58:55,1(121) 2:22:45,5 41:45,0 06:29
74 168 Czernik Piotr M (74) 1980 M-35 (43) POL Kopytkawbiegu Tychy 54:27,8(74) 2:22:55,2 41:54,7 06:29
75 231 Kozłowski Łukasz M (75) 1981 M-35 (44) POL Kopytkawbiegu Tychy 54:25,8(73) 2:22:55,3 41:54,8 06:29
76 157 Błasiak Henryk M (76) 1973 M-35 (45) POL Porąbka 56:08,4(95) 2:23:08,6 42:08,1 06:30
77 104 HERLICZKA TOMASZ M (77) 1975 M-35 (46) POL AML-FLY TEAM Gliwice 56:07,8(94) 2:23:19,2 42:18,7 06:30
78 75 Panek Krzysztof M (78) 1976 M-35 (47) POL Team Papry Bieruń 55:49,1(91) 2:24:02,4 43:01,9 06:32
79 81 Banasiuk Maciej M (79) 1971 M-35 (48) POL WARSZAWA 54:33,6(75) 2:24:20,6 43:20,1 06:33
80 275 Pietkun Rafał M (80) 1977 M-35 (49) POL RaBlaTeam Rybnik 57:16,2(105) 2:24:46,0 43:45,5 06:34
81 347 Wawak Mirosław M (81) 1964 M-50 (7) POL IGOSport Sklep dla Biegacza Międzybrodzie Żywieckie 58:41,7(119) 2:25:01,9 44:01,4 06:35
82 114 Loranc Paweł M (82) 1979 M-35 (50) POL WILD BUCHAYS Kozy 56:22,5(99) 2:25:04,9 44:04,4 06:35
83 71 Wójcio Hubert M (83) 1976 M-35 (51) POL runonline.pl Szczawnica 56:30,7(100) 2:26:06,0 45:05,5 06:38
84 335 Wandzel Tomasz M (84) 1980 M-35 (52) MPDuchow (5) POL Rybnik 56:21,4(98) 2:26:18,3 45:17,8 06:39
85 285 Psota Leszek M (85) 1980 M-35 (53) POL Rybnik 55:25,3(85) 2:26:32,4 45:31,9 06:39
86 234 Kudrys Kazimierz M (86) 2002 M-18 (26) POL Międzybrodzie Bialskie 51:14,3(43) 2:26:52,6 45:52,1 06:40
87 137 Radomski Grzegorz M (87) 1979 M-35 (54) POL Mokre Ru Mikołów 55:40,0(89) 2:27:00,5 46:00,0 06:40
88 90 Charusta Andrzej M (88) 1988 M-18 (27) POL Targanice 59:10,9(124) 2:28:12,2 47:11,7 06:44
89 57 Bernardi Mattia M (89) 1990 M-18 (28) ITA London Midnight Runners Bergamo 51:09,9(42) 2:28:12,7 47:12,2 06:44
90 153 Bartula Arkadiusz M (90) 1976 M-35 (55) POL Brzeszcze 55:11,1(82) 2:28:15,3 47:14,8 06:44
91 145 Stalmach Damian M (91) 1978 M-35 (56) POL Lecymy Durś Piekary Śląskie 59:39,7(130) 2:28:26,4 47:25,9 06:44
92 60 Kowalczyk Damian M (92) 1987 M-18 (29) POL Krakowskie Hospicjum dla dzieci im. Brzączowice 56:07,0(93) 2:28:26,6 47:26,1 06:44
93 84 Stwora Kamil M (93) 1995 M-18 (30) POL KW SAKWA Międzybrodzie Bialskie 58:35,0(118) 2:28:33,2 47:32,7 06:45
94 202 Izydorczyk Robert M (94) 1978 M-35 (57) POL Tychy 57:30,9(107) 2:28:53,0 47:52,5 06:46
95 121 Wojtas Arkadiusz M (95) 1976 M-35 (58) POL PoWoli do Celu Wola 58:56,6(122) 2:28:57,7 47:57,2 06:46
96 58 Skwarło Marek M (96) 1971 M-35 (59) MPDuchow (6) POL Kapucyni Kielce 58:33,6(117) 2:29:25,9 48:25,4 06:47
97 226 Kos Piotr M (97) 1989 M-18 (31) POL Kobiernice 57:15,8(104) 2:29:34,0 48:33,5 06:47
98 337 Wiśniewski Maciej M (98) 1974 M-35 (60) POL Bazyl Husky Team Świecie 58:26,3(116) 2:29:51,1 48:50,6 06:48
99 259 Mizera Krzysztof M (99) 1982 M-35 (61) POL Kraków 55:48,6(90) 2:30:12,2 49:11,7 06:49
100 333 Tomasiczek Ryszard M (100) 1978 M-35 (62) POL Stara Wieś 57:18,2(106) 2:30:30,0 49:29,5 06:50
101 223 Kolonko Stanisław M (101) 1972 M-35 (63) POL GÓRKI Tychy 58:22,4(115) 2:30:30,9 49:30,4 06:50
102 318 Śledziowski Andrzej M (102) 1969 M-50 (8) POL Lacho Team Kraków 1:00:04,6(135) 2:30:38,8 49:38,3 06:50
103 295 Rygiel Janusz M (103) 1983 M-35 (64) POL Zbytków 57:51,0(111) 2:30:55,2 49:54,7 06:51
104 53 Winiarski Krystian M (104) 1983 M-35 (65) MPDuchow (7) POL WSD Rzeszów Rzeszów 58:15,4(114) 2:31:02,4 50:01,9 06:51
105 195 Gonsior Tomasz M (105) 1992 M-18 (32) POL Schodnia 57:09,5(103) 2:31:26,3 50:25,8 06:53
106 131 Knap Jarosław M (106) 1975 M-35 (66) POL Będzin 56:13,2(97) 2:31:52,6 50:52,1 06:54
107 76 SZPAK DAMIAN M (107) 1961 M-50 (9) POL Damek Team Tychy 54:43,5(80) 2:31:52,9 50:52,4 06:54
108 249 MAJCHRZAK Jacek M (108) 1980 M-35 (67) POL Kościan team Kościan 59:35,2(128) 2:32:21,0 51:20,5 06:55
109 253 Małek Adam M (109) 1982 M-35 (68) POL Orzesze 56:47,8(102) 2:32:39,5 51:39,0 06:56
110 239 Kupczak Tomasz M (110) 1983 M-35 (69) POL TSG Młóckarnia Cisiec 59:53,0(132) 2:33:01,7 52:01,2 06:57
111 217 Kampka Rafał M (111) 1975 M-35 (70) POL Bielsko-Biała 1:00:58,0(140) 2:34:59,9 53:59,4 07:02
112 266 Owczarek Paweł M (112) 1977 M-35 (71) POL Bielsko-Biała 58:02,1(113) 2:35:15,8 54:15,3 07:03
113 210 Jurczyk Maciej M (113) 1998 M-18 (33) POL UKS Sparta Czyżowice Czyżowice 1:06:21,2(190) 2:35:35,9 54:35,4 07:04
114 313 Szczepanik Grzegorz M (114) 1980 M-35 (72) POL WilDeer Kraków 58:50,0(120) 2:35:42,9 54:42,4 07:04
115 127 Szpunar Marcin M (115) 1988 M-18 (34) POL Krzczonów 1:01:13,7(144) 2:36:21,5 55:21,0 07:06
116 88 Kołodziejczyk Krzysztof M (116) 1979 M-35 (73) POL Wataha Chrzanów 57:37,2(109) 2:36:24,7 55:24,2 07:06
117 288 Rajzer Mariusz M (117) 1973 M-35 (74) POL BodyKinetic Warszawa 59:26,5(125) 2:36:35,0 55:34,5 07:07
118 290 Rakowski Paweł M (118) 1975 M-35 (75) POL Łódź 59:32,4(127) 2:38:04,2 57:03,7 07:11
119 116 Magner Rafał M (119) 1978 M-35 (76) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:03:06,1(168) 2:38:06,0 57:05,5 07:11
120 189 Gątkowski Mateusz M (120) 1979 M-35 (77) POL ZG Run Lubin 1:02:41,1(165) 2:38:51,0 57:50,5 07:13
121 244 Kozieł Wojciech M (121) 1989 M-18 (35) POL Zator 1:01:27,4(147) 2:39:02,5 58:02,0 07:13
122 343 Zdziebko Jan M (122) 1968 M-50 (10) POL PGG S.A. Tychy 59:54,4(133) 2:39:09,0 58:08,5 07:14
123 257 Męcner Michał M (123) 1978 M-35 (78) POL bestwina 57:53,4(112) 2:39:33,8 58:33,3 07:15
124 130 Błasiak Tomek M (124) 1999 M-18 (36) POL PTG SOKÓŁ Międzybrodzie Bialskie 57:34,7(108) 2:39:48,7 58:48,2 07:15
125 233 Książkiewicz Przemysław M (125) 1979 M-35 (79) POL Kraków 1:00:36,0(138) 2:40:44,1 59:43,6 07:18
126 300 Socha Marian M (126) 1953 M-50 (11) POL Kocierz Rychwałdzki 1:02:04,1(155) 2:41:48,0 1:00:47,5 07:21
127 219 Karbowiak Artur M (127) 1978 M-35 (80) POL Borek 1:02:02,0(154) 2:42:14,3 1:01:13,8 07:22
128 256 Maryniok Marian M (128) 1962 M-50 (12) POL Żory 1:01:30,6(148) 2:42:20,7 1:01:20,2 07:22
129 51 Kotyczka Cyriak M (129) 1993 M-18 (37) MPDuchow (8) POL Huragan Ligota Katowice 1:01:17,7(145) 2:42:29,8 1:01:29,3 07:23
130 297 SKIBICKI KRZYSZTOF M (130) 1970 M-35 (81) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 59:38,4(129) 2:42:41,3 1:01:40,8 07:23
131 255 Marek Sławomir M (131) 1986 M-18 (38) POL night runners Zawoja 59:03,5(123) 2:43:10,4 1:02:09,9 07:25
132 129 Płonka Kacper M (132) 2000 M-18 (39) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 1:03:47,6(175) 2:43:18,9 1:02:18,4 07:25
133 225 Kołodziej Jacek M (133) 1973 M-35 (82) POL Compañeros Asfalt Team Gliwice 1:00:15,3(136) 2:43:43,6 1:02:43,1 07:26
134 175 Duda Dawid M (134) 1989 M-18 (40) POL Kobiernice Team Kobiernice 59:58,9(134) 2:43:53,0 1:02:52,5 07:26
135 86 Gawlina Lesław M (135) 1967 M-50 (13) POL Ruda Śląska 1:03:47,5(174) 2:44:06,6 1:03:06,1 07:27
136 296 SKAWIŃSKI PAWEŁ M (136) 1973 M-35 (83) POL SIERSZANIE Trzebinia 1:03:57,3(177) 2:45:52,9 1:04:52,4 07:32
137 67 Grzesikiewicz Mariusz M (137) 1979 M-35 (84) POL Gliwice 1:01:42,9(151) 2:45:54,9 1:04:54,4 07:32
138 178 Gawlak Robert M (138) 1983 M-35 (85) POL Miasto Na Górze / RyTM Cz-Dz Czechowice-Dziedzice 1:04:18,5(180) 2:45:54,9 1:04:54,4 07:32
139 113 Kaczor Łukasz M (139) 1982 M-35 (86) POL WILD BUCHAYS Buczkowice 1:01:51,3(153) 2:46:17,4 1:05:16,9 07:33
140 115 Piątek Tomasz M (140) 1978 M-35 (87) POL WILD BUCHAYS Pisarzowice 1:03:02,2(167) 2:46:19,7 1:05:19,2 07:33
141 258 Minojć Szymon M (141) 1985 M-35 (88) POL Tychy 1:02:40,6(164) 2:46:22,6 1:05:22,1 07:33
142 316 Szubartowski Paweł M (142) 1992 M-18 (41) POL Bełżyce i okolice biegają Bełżyce 1:03:25,8(169) 2:46:57,9 1:05:57,4 07:35
143 224 Kołakowski Jakub M (143) 1977 M-35 (89) POL Warszawa 1:00:47,8(139) 2:48:49,7 1:07:49,2 07:40
144 198 Grzywacz Sebastian M (144) 1975 M-35 (90) POL Gliwice 1:04:43,6(182) 2:49:33,5 1:08:33,0 07:42
145 179 Dzideczek Marcin M (145) 1980 M-35 (91) POL Team ZabieganeDni Warszawa 1:02:16,8(160) 2:49:39,5 1:08:39,0 07:42
146 262 NIKOLAJUK ROBERT M (146) 1982 M-35 (92) POL Olsztyn 1:02:12,2(158) 2:50:08,9 1:09:08,4 07:44
147 247 Maciąg Marian M (147) 1969 M-50 (14) POL Grębocin 1:03:57,4(178) 2:51:16,2 1:10:15,7 07:47
148 287 Radwan Andrzej M (148) 1963 M-50 (15) POL NH Team Kraków 1:08:28,7(206) 2:51:29,1 1:10:28,6 07:47
149 180 Dziemitko Piotr M (149) 1986 M-18 (42) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:34,5(137) 2:51:38,2 1:10:37,7 07:48
150 192 Gniłka Przemysław M (150) 1991 M-18 (43) POL Kraków 1:02:09,6(157) 2:51:59,9 1:10:59,4 07:49
151 317 Szymański Mariusz M (151) 1983 M-35 (93) POL Tauron Team Rokitno Szlacheckie 1:04:49,1(184) 2:52:09,8 1:11:09,3 07:49
152 181 Fabia Marcin M (152) 1988 M-18 (44) POL Kęty 1:03:34,3(171) 2:53:28,3 1:12:27,8 07:53
153 292 Reszytylo Grzegor M (153) 1972 M-35 (94) POL Łańcut 1:06:27,8(192) 2:54:06,1 1:13:05,6 07:54
154 194 Gnot Krzysztof M (154) 1973 M-35 (95) POL Opole 1:04:57,5(185) 2:54:10,6 1:13:10,1 07:55
155 267 Pamuła Dariusz M (155) 1970 M-35 (96) POL RYTM Czechowice Czechowice.-Dziedzice 1:02:38,2(163) 2:54:34,0 1:13:33,5 07:56
156 352 Sarosiek Artur M (156) 1984 M-35 (97) POL Zbój Team Bielsko-Biała 1:07:54,5(202) 2:55:45,2 1:14:44,7 07:59
157 149 TABIŚ SEBASTIAN M (157) 1991 M-18 (45) POL DĄBROWA GÓRNICZA 1:03:37,2(172) 2:55:49,7 1:14:49,2 07:59
158 150 ZDAŃSKI PAWEŁ M (158) 1985 M-35 (98) POL Katowice 1:03:33,7(170) 2:55:51,2 1:14:50,7 07:59
159 174 Duda Wojciech M (159) 1978 M-35 (99) POL Tychy 1:02:05,7(156) 2:56:21,1 1:15:20,6 08:00
160 72 Suchowian Maciej M (160) 1979 M-35 (100) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:02:19,3(162) 2:57:18,6 1:16:18,1 08:03
161 354 Kudrys Rafał M (161) 1966 M-50 (16) POL Międzybrodzie Bialskie 1:07:25,2(198) 2:57:21,1 1:16:20,6 08:03
162 281 Prokopczuk Wiktor M (162) 1985 M-35 (101) POL Magna Formpol Running Team Tychy 1:07:21,5(196) 2:59:01,5 1:18:01,0 08:08
163 314 Szewczyk Mariusz M (163) 1972 M-35 (102) POL Kraków 1:09:44,7(215) 3:00:16,7 1:19:16,2 08:11
164 154 Bąk Witold M (164) 1985 M-35 (103) POL Katowice 1:04:17,1(179) 3:00:48,4 1:19:47,9 08:13
165 63 Broncel Sylwester M (165) 1948 M-50 (17) POL Studzienice 1:09:19,9(213) 3:02:21,3 1:21:20,8 08:17
166 50 Habina Józef M (166) 1987 M-18 (46) MPDuchow (9) POL Krakowskie Hospicjum dla dzieci im. Kraków 1:07:22,1(197) 3:03:20,2 1:22:19,7 08:20
167 278 Pocięgiel Michał M (167) 1982 M-35 (104) POL Tauron Team 1:11:00,5(223) 3:03:26,9 1:22:26,4 08:20
168 294 Rogala Kamil M (168) 1960 M-50 (18) POL Pogoria Biega Dąbrowa Górnicza 1:05:58,0(188) 3:03:50,6 1:22:50,1 08:21
169 311 Szajewski Arkadiusz M (169) 1978 M-35 (105) POL Kraków 1:08:31,5(208) 3:05:13,6 1:24:13,1 08:25
170 188 Garbarz Roman M (170) 1971 M-35 (106) POL Tychy 1:08:09,7(205) 3:06:54,2 1:25:53,7 08:29
171 107 Horak Lesław M (171) 1977 M-35 (107) POL Kryzys Wieku Średniego Mnich 1:10:24,3(218) 3:07:01,0 1:26:00,5 08:30
172 304 Stańczuk Wojciech M (172) 1996 M-18 (47) POL Tychy 1:10:40,5(221) 3:07:14,1 1:26:13,6 08:30
173 124 Ogiegło Maciej M (173) 1992 M-18 (48) POL Bielsko-Biała 1:08:30,1(207) 3:07:53,7 1:26:53,2 08:32
174 252 Malinowski Michał M (174) 1983 M-35 (108) POL Malinki Łódź 1:11:02,8(224) 3:08:16,2 1:27:15,7 08:33
175 197 Grygny Sławomir M (175) 1983 M-35 (109) POL Andrychów 1:10:28,2(219) 3:09:45,6 1:28:45,1 08:37
176 213 Kaczmarczyk Ryszard M (176) 1970 M-35 (110) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 1:08:49,8(210) 3:10:02,4 1:29:01,9 08:38
177 126 Piekorz Wojciech M (177) 1988 M-18 (49) POL Chorzów 1:07:51,4(201) 3:10:44,2 1:29:43,7 08:40
178 128 Szpunar Piotr M (178) 1987 M-18 (50) POL Łańcut 1:07:56,6(203) 3:10:52,4 1:29:51,9 08:40
179 301 Sokołowski Sławomir M (179) 1978 M-35 (111) POL Beskid Mały Jest Wspaniały Kęty 1:09:57,4(217) 3:11:29,9 1:30:29,4 08:42
180 305 Staruch Mariusz M (180) 1980 M-35 (112) POL biegam bo lubię Poznań 1:09:47,9(216) 3:13:06,8 1:32:06,3 08:46
181 345 Złotoś Mariusz M (181) 1967 M-50 (19) POL 6300 Świętochłowice Świętochłowice 1:10:40,4(220) 3:13:39,2 1:32:38,7 08:48
182 206 Jasiński Mikołaj M (182) 1967 M-50 (20) POL UKA Warszawa Warszawa 1:14:54,5(231) 3:13:47,8 1:32:47,3 08:48
183 111 Wójcik Damian M (183) 1987 M-18 (51) POL Grabowa 1:11:12,3(225) 3:17:23,0 1:36:22,5 08:58
184 260 Mrozinski Henryk M (184) 1951 M-50 (21) POL Kalisz 1:11:32,0(227) 3:24:06,8 1:43:06,3 09:16
185 122 Baranowski Szymon M (185) 1990 M-18 (52) POL Poznań 1:15:00,9(234) 3:25:14,3 1:44:13,8 09:19
186 315 Szołtysek Piotr M (186) 1970 M-35 (113) POL Pyskowice 1:12:39,7(230) 3:28:20,6 1:47:20,1 09:28
187 152 Baran Przemysław M (187) 1988 M-18 (53) POL Wódz Czarnego Barana dla Hani Skrzeszew 1:11:48,3(228) 3:30:12,4 1:49:11,9 09:33
188 340 Wodzyński Adam M (188) 1988 M-18 (54) POL Wódz Czarnego Barana dla Hani Warszawa 1:11:48,4(229) 3:30:27,8 1:49:27,3 09:33
189 310 Swierczyna Tomasz M (189) 1968 M-50 (22) POL Rybnik 1:17:51,6(238) 3:35:30,4 1:54:29,9 09:47
DNS 2 Lepiarz Sylwester M 1993 M-18 POL MUAY RUNNING TEAM Wronów
DNS 3 Michulec Jacek M 1980 M-35 POL Syntonic Team Żywiec
DNS 4 Kościelniak Kacper M 1996 M-18 POL Salco Garmin Team Raba Niżna
DNS 7 Kawik Tomasz M 1991 M-18 POL Runprogress by Tomasz Kawik BRENNA
DNS 10 Sobczyk Przemysław M 1978 M-35 POL T. G. Sokół Zakopane Zakopane
DNS 12 Gajda Marcin M 1978 M-35 POL Tychy
DNS 13 Sobczak Henryk M 1983 M-35 POL Nowy Targ
DNS 16 Podsiadło Mikołaj M 1992 M-18 POL Szpital św. Łukasza Bielsko-Biała
DNS 19 Chlipała Paweł M 1995 M-18 POL Kamienica
DNS 22 Dudzik Łukasz M 1984 M-35 POL Góral biega Kamienica
DNS 52 Olszewski Michał M 1982 M-35 MPDuchow POL profeto.pl Stadniki
DNS 54 Kaczmarczyk Paweł M 1992 M-18 MPDuchow POL Neoprezbiterzy Gliwice Gliwice
DNS 79 Pawlak Bartosz M 1986 M-18 POL Ostrów Wielkopolski
DNS 83 Białożyt Michał M 2001 M-18 POL Kamesznica
DNS 89 Babecki Tomasz M 1972 M-35 POL PARKRUN CHRZANÓW Chrzanów
DNS 96 Fonał Michał M 1985 M-35 POL Jelenia Góra
DNS 103 Grzybek Antoni M 1969 M-50 POL Pierściec
DNS 143 Skalski Mateusz M 1985 M-35 POL Wrocław
DNS 159 Buczek Jan M 1985 M-35 POL Warszawa
DNS 160 Buda Tobiasz M 1983 M-35 POL Kalwaria Zebrzydowska
DNS 163 Ceremuga Mateusz M 1991 M-18 POL STS Biegaton Mikołów Orzesze
DNS 165 CISZEWSKI KRZYSZTOF M 1960 M-50 POL BIEG Z CHRYSTUSEM Bytom
DNS 166 Cituk Grzegorz M 1977 M-35 POL SportRebel Tychy
DNS 171 Deska Leszek M 1976 M-35 POL www.leszekbiega.pl Nowa Iwiczna
DNS 182 Falba Andrzej M 1975 M-35 POL Dzikie Żółwie Kędzierzyn - Koźle
DNS 183 Figas Andrzej M 1970 M-35 POL Sokół Śląsk Katowice Katowice
DNS 203 Jakubik Mateusz M 1990 M-18 POL Tauron Polska Energia Jaworzno
DNS 205 Janczyk Grzegorz M 1974 M-35 POL Rybnicka Grupa BiegowaPędzimyRazem Rybnik
DNS 207 Jaskulski Robert M 1979 M-35 POL Myszków
DNS 208 Jezierski Krzysztof M 1972 M-35 POL WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE Chrzanów
DNS 209 Jurczyk Wiesław M 1975 M-35 POL Jurczykowo Czechowice-Dziedzice
DNS 211 Jurowicz Damian M 1991 M-18 POL Katowice
DNS 214 Kaminski Wojciech M 1985 M-35 POL Jaslo
DNS 216 Kamiński Robert M 1988 M-18 POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 221 Kastelik Dariusz M 1977 M-35 POL Sprintex Team Pietrzykowice
DNS 227 Kostera Dariusz M 1969 M-50 POL Lipowa
DNS 228 Kowalski Jacek M 1971 M-35 POL RUNHOGS Tychy Tychy
DNS 232 Krainski Piotr M 1973 M-35 POL #czeladzbiega Czeladz
DNS 237 Kulawczuk Łukasz M 1989 M-18 POL Łomazy
DNS 238 Kulpok Tomasz M 1980 M-35 POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Ruda Śląska
DNS 240 Kuśpit Przemyslaw M 1987 M-18 POL Warszawa
DNS 242 Lipiński Daniel M 1981 M-35 POL Biegiem Przez Góry Jastrzębie Zdrój
DNS 243 Lipski Przemysław M 1975 M-35 POL Team Never Quit Kędzierzyn-Koźle
DNS 248 Maciejewski Jan M 1990 M-18 POL Kraków
DNS 251 Majewski Andrzej M 1987 M-18 POL Kronospan Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie
DNS 263 Nowarski Andrzej M 1980 M-35 POL Warszawa
DNS 264 ostrowski zygmunt M 1959 M-50 POL tychy
DNS 268 Paskuda Marcin M 1985 M-35 POL Geodezja Paskuda Racibórz
DNS 269 Pastwa Marek M 1963 M-50 POL Oh!Zuza.com/BeautySport Łódź
DNS 270 Pawlaczek Paweł M 1978 M-35 POL Jaworze
DNS 271 Pawlak Gabriel M 1979 M-35 POL Radwanice
DNS 272 Pawlus Michał M 1988 M-18 POL Żywiec
DNS 274 Piecuch Tomasz M 1979 M-35 POL Chorzów
DNS 276 PIETRZYK ZBIGNIEW M 1969 M-50 POL Bełżyce i okolice biegają KĘPA BORZECHOWSKA
DNS 279 Porembski Bogdan M 1961 M-50 POL Finisz Rymanów Rymanów Zdrój
DNS 282 Przęczek Szymon M 1990 M-18 POL Zawada
DNS 283 Przybyło Krzysztof M 1976 M-35 POL Szczepanów
DNS 284 Przyłudzki Janusz M 1952 M-50 POL Mikołów
DNS 298 Skoczylas Filip M 1994 M-18 POL Bielsko-Biała
DNS 303 SOLOCH Bartłomiej M 1982 M-35 POL Goczałkowice-Zdrój
DNS 306 Stelmach Artur M 1978 M-35 POL IRONia Międzybrodzie Bialskie
DNS 309 Styczeń Leszek M 1978 M-35 POL Ofiary kamienca Zabrze
DNS 312 SZCZEPANIAK DAMIAN M 1981 M-35 POL KAMIENICA KAMIENICA
DNS 320 Świątek Marcin M 1977 M-35 POL Wataha-Łączy nas bieganie Bielsko-Biała
DNS 321 Targosz Piotr M 1977 M-35 POL Sprintex Team Twardorzeczka
DNS 334 Tomaszek Grzegorz M 1983 M-35 POL Nowa Huta Tam/Anton Team Kraków
DNS 338 Włodarczyk Marek M 1974 M-35 POL RIS Kotes Radom
DNS 342 Zaborowski Grzegorz M 1983 M-35 POL Otwock
DNS 348 Buba Marian M 1992 M-18 POL Cerpol Opole
DNS 356 Kubasiewicz Artur M 1965 M-50 POL Trailowe Biegi Duchowe TBD Warszawa
DNS 357 Wejchenig Konrad M 1991 M-18 POL GOPR Beskidy Złatna

BGTimeSport © 2015-2020