Górski Bieg Frassatiego

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego Górski Bieg Frassatiego
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
26.09.2020
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
338
Ukończyło:
243
Nieklasyfikowani:
95
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniKrajKlubMiasto9kmCzas nettoStrataTempo
1 36 Paprocka Urszula K (1) 1990 K-18 (1) POL Nowa Huta Team Kraków 45:40,8(16) 1:53:54,2 05:10
2 31 Tracz Paulina K (2) 1990 K-18 (2) POL SalcoGarminTeam Rzeszów 46:42,7(22) 1:54:58,6 01:04,4 05:13
3 32 Kącka Anna K (3) 1990 K-18 (3) POL Buff Team Poland Zabrze 49:27,5(34) 2:07:51,3 13:57,1 05:48
4 41 Noga Angelika K (4) 1994 K-18 (4) POL Kęckie harpagany Kozy 51:38,7(46) 2:08:29,3 14:35,1 05:50
5 43 Bałys Katarzyna K (5) 1983 K-35 (1) POL Hercog Running Team Stronie Śląskie 51:02,8(41) 2:12:12,6 18:18,4 06:00
6 44 Vigano Marta K (6) 1991 K-18 (5) ITA London Midnight Runners Bergamo 52:11,7(51) 2:15:56,0 22:01,8 06:10
7 33 Skalska Anna K (7) 1980 K-35 (2) POL Carbon OCR Racing TEAM Bytom 50:44,9(40) 2:17:11,0 23:16,8 06:14
8 39 Adamus-Kowalska Justyna K (8) 1979 K-35 (3) POL Imielin 53:15,3(59) 2:20:38,8 26:44,6 06:23
9 112 Kakusová Jarmila K (9) 1981 K-35 (4) SVK Zákamenné Zákamenné 55:05,7(81) 2:23:08,4 29:14,2 06:30
10 95 Firek Iwona K (10) 1985 K-35 (5) POL Hit The Trail - Tomasz Klisz Bielsko-Biała 56:06,2(92) 2:23:17,3 29:23,1 06:30
11 65 GROCHECKA JOANNA K (11) 1983 K-35 (6) POL Katowice 57:45,2(110) 2:24:23,5 30:29,3 06:33
12 140 Rochowiak Aleksandra K (12) 1988 K-18 (6) POL beskidtrail.pl Żywiec 56:43,2(101) 2:25:35,9 31:41,7 06:37
13 40 JONKISZ DOROTA K (13) 1966 K-50 (1) POL 1966 Czechowice Dziedzice 59:29,5(126) 2:33:42,8 39:48,6 06:59
14 120 Myśliwiec Monika K (14) 1988 K-18 (7) POL PoWoli Do Celu Brzeszcze 1:01:05,5(142) 2:35:11,1 41:16,9 07:03
15 187 Gałuszka Maria K (15) 1994 K-18 (8) POL ITMBW Kraków Porąbka 59:39,8(131) 2:35:40,2 41:46,0 07:04
16 191 Gnaś Anna K (16) 1983 K-35 (7) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:01:34,0(149) 2:36:04,0 42:09,8 07:05
17 117 Magner Aneta K (17) 1980 K-35 (8) POL Ultra Cross Para Ruda Śląska 1:01:36,8(150) 2:38:11,2 44:17,0 07:11
18 85 Bogacz Monika K (18) 1988 K-18 (9) POL Ruda Śląska 1:03:47,8(176) 2:38:13,5 44:19,3 07:11
19 69 Wysada Katarzyna K (19) 1989 K-18 (10) POL Dąbrowice 1:01:05,4(141) 2:39:44,2 45:50,0 07:15
20 134 Piątkowiak Aleksandra K (20) 1985 K-35 (9) POL gRUNwald team Poznań Poznań 1:01:07,1(143) 2:40:07,6 46:13,4 07:16
21 236 Kujawska Agnieszka K (21) 1977 K-35 (10) POL Suchedniów 1:02:47,6(166) 2:42:39,1 48:44,9 07:23
22 66 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna K (22) 1982 K-35 (11) POL Gliwice 1:01:44,1(152) 2:46:11,0 52:16,8 07:33
23 193 Gnot Katarzyna K (23) 1974 K-35 (12) POL 1974 Opole 1:03:39,4(173) 2:46:24,6 52:30,4 07:33
24 246 Łuszczyna Agata K (24) 1979 K-35 (13) POL Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie 1:02:14,0(159) 2:47:05,7 53:11,5 07:35
25 277 PIWISZKIS BARBARA K (25) 1980 K-35 (14) POL Kobiety Na 5 + Jastrzębie-Zdrój 1:01:22,0(146) 2:48:11,1 54:16,9 07:38
26 250 Majer Marzena K (26) 1969 K-50 (2) POL BPRT RUNNING TEAM GLIWICE Knurów 1:04:43,7(183) 2:49:33,6 55:39,4 07:42
27 204 JAKUBOWSKA RENATA K (27) 1952 K-50 (3) POL Bielsko-Biała 1:05:37,0(186) 2:50:17,6 56:23,4 07:44
28 102 Ungehojer Małgorzata K (28) 1981 K-35 (15) POL CZECHOWICE DZIEDZICE 1:06:26,3(191) 2:52:09,1 58:14,9 07:49
29 64 Domagała Monika K (29) 1986 K-18 (11) POL Ratułów 1:02:19,1(161) 2:54:35,8 1:00:41,6 07:56
30 91 Charusta Martyna K (30) 1992 K-18 (12) POL WATAHA- Łączy Nas Bieganie Targanice 1:04:26,6(181) 2:56:42,9 1:02:48,7 08:01
31 355 Kudrys Agnieszka K (31) 1975 K-35 (16) POL Międzybrodzie Bialskie 1:07:28,4(199) 2:57:01,1 1:03:06,9 08:02
32 59 Kamer Joanna K (32) 1978 K-35 (17) POL Pruszków 1:06:15,2(189) 2:57:35,6 1:03:41,4 08:04
33 101 Piwko Anna K (33) 1982 K-35 (18) POL Czechowice-Dziedzice 1:06:38,1(193) 3:00:51,6 1:06:57,4 08:13
34 222 Kierys Renata K (34) 1986 K-18 (13) POL Ciche 1:05:44,4(187) 3:01:25,8 1:07:31,6 08:14
35 62 Broncel Anna K (35) 1952 K-50 (4) POL Studzienice 1:09:10,2(211) 3:02:09,7 1:08:15,5 08:16
36 344 Zięba Ewelina K (36) 1979 K-35 (19) POL Poranny Patrol Kraków 1:07:14,1(195) 3:03:38,8 1:09:44,6 08:20
37 108 Jaworska Iga K (37) 1995 K-18 (14) POL Kraków 1:07:04,7(194) 3:03:40,4 1:09:46,2 08:20
38 158 Borkowska Monika K (38) 1984 K-35 (20) POL Katowice 1:09:26,2(214) 3:05:52,9 1:11:58,7 08:26
39 125 Ogiegło Justyna K (39) 1992 K-18 (15) POL Bielsko-Biała 1:08:34,1(209) 3:07:58,5 1:14:04,3 08:32
40 319 Śliwińska Alicja K (40) 1980 K-35 (21) POL Gliwice 1:07:51,2(200) 3:08:44,2 1:14:50,0 08:34
41 92 Franczak Edyta K (41) 1980 K-35 (22) POL Czechowice-Dziedzice 1:09:17,1(212) 3:09:51,7 1:15:57,5 08:37
42 293 Rewilak Anna K (42) 1980 K-35 (23) POL Kraków 1:08:05,7(204) 3:11:27,0 1:17:32,8 08:42
43 336 Wiśniewska Justyna K (43) 1981 K-35 (24) POL Kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój 1:10:51,0(222) 3:11:50,7 1:17:56,5 08:43
44 302 Sola Aneta K (44) 1979 K-35 (25) POL Bełżyce i okolice biegają Krężnica Okrągła 1:11:29,6(226) 3:15:15,3 1:21:21,1 08:52
45 286 Pszczółka Busch Aneta K (45) 1973 K-35 (26) POL Czwartunio Team Tarnawa Górna 1:16:38,6(237) 3:15:37,2 1:21:43,0 08:53
46 105 Herliczka Renata K (46) 1983 K-35 (27) POL AML-FLY TEAM Gliwice 1:14:57,3(232) 3:21:33,0 1:27:38,8 09:09
47 123 Szczotka Katarzyna K (47) 1995 K-18 (16) POL Poznań 1:15:00,1(233) 3:25:12,6 1:31:18,4 09:19
48 176 Dudys Anna K (48) 1990 K-18 (17) POL Mazańcowice 1:16:02,0(235) 3:29:59,3 1:36:05,1 09:32
49 177 Gawlak Ewa K (49) 1982 K-35 (28) POL MnG Czechowice Dziedzice 1:16:02,8(236) 3:30:00,6 1:36:06,4 09:32
50 161 Bugajska Katarzyna K (50) 1980 K-35 (29) POL Kraków 1:18:08,5(239) 3:36:43,9 1:42:49,7 09:51
51 349 Dziedzic-Wójtowicz Agnieszka K (51) 1978 K-35 (30) POL Targowisko 1:24:26,0(241) 3:47:08,9 1:53:14,7 10:19
52 265 Otorowska Aleksandra K (52) 1981 K-35 (31) POL wkurw-team Gliwice 1:23:15,3(240) 3:57:39,0 2:03:44,8 10:48
53 339 Włodarczyk Anna Urszula K (53) 1977 K-35 (32) POL BAJKA Radom 1:27:00,5(242) 4:03:32,2 2:09:38,0 11:04
54 110 Jeziorowska Katarzyna K (54) 1984 K-35 (33) POL Grabowa 1:28:14,4(243) 4:10:50,9 2:16:56,7 11:24
DNS 30 Gałuszka Halina K 1971 K-35 POL Alpin Sport HOKA One One Team Porąbka
DNS 34 Arseniuk Anna K 1981 K-35 POL T.S. Opatrunki Toruń Górsk
DNS 37 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 K-35 POL TG Sokół Zakopane Kraków
DNS 38 Podsiadło Anna K 1993 K-18 POL Szpital św. Łukasza Bielsko-Biała
DNS 68 Magda Katarzyna K 1978 K-35 POL Rzeszów
DNS 70 Kulińska Janina K 1985 K-35 POL Poronin
DNS 93 Ficek Izabela K 1988 K-18 POL Jeleśnia
DNS 97 Gajda Beata K 1978 K-35 POL AugusTeam katowice
DNS 100 Gawlak Barbara K 1962 K-50 POL Goczałkowice-Zdrój
DNS 118 Matuła Natalia K 1999 K-18 POL Training By PP Oświęcim
DNS 146 Surman Julia K 1999 K-18 POL Katowice
DNS 172 Drzyzga-Błaszczyk Anna K 1981 K-35 POL Rozbiegane Dobczyce Dobczyce
DNS 185 Gac Karolina K 1979 K-35 POL Zakliczyn
DNS 215 Kamińska -Zawisza Ewelina K 1977 K-35 POL Jasło
DNS 230 Kozioł Ania K 1978 K-35 POL Poranny Patrol KRAKÓW
DNS 245 Łabaj Diana K 1987 K-18 POL Rybnik
DNS 261 Nidza Natalia K 1984 K-35 POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa
DNS 273 Perlak Magdalena K 1990 K-18 POL Katowice
DNS 289 Rajzer Dominika K 1984 K-35 POL BodyKinetic Warszawa
DNS 299 Sobel Izabela K 1983 K-35 POL Żywiec
DNS 307 Stolarczyk Zuzanna K 1979 K-35 POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE Rybnik
DNS 322 Tarnawska Monika K 1970 K-35 POL Rzeszów
DNS 341 Woźna Magdalena K 1984 K-35 POL Mocni w Duchu - Zabiegani Brójce
DNS 346 Gawlak Marta K 1983 K-35 POL Edinburgh Hash House Harriers Edinburgh

BGTimeSport © 2015-2020