Górski Bieg Frassatiego

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego Górski Bieg Frassatiego
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
26.09.2020
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
338
Ukończyło:
243
Nieklasyfikowani:
95
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja w kategorii: M-18 (M-18)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniKrajKlubMiasto9kmCzas nettoStrataTempo
1 26 Knutelski Błażej M (2) 2000 M-18 (1) POL Gorący Potok Team Grywałd 40:08,5(3) 1:41:40,3 04:37
2 6 Jura Rafał M (3) 1987 M-18 (2) POL Kraków 40:58,1(5) 1:42:38,2 00:57,9 04:39
3 14 Klisz Paweł M (4) 1992 M-18 (3) POL Hit The Trail - Tomasz Klisz Bielsko-Biała 40:08,2(2) 1:43:03,3 01:23,0 04:41
4 11 Żuchowski Daniel M (5) 1988 M-18 (4) POL MUAY RUNNING TEAM Kraków 40:54,3(4) 1:45:53,2 04:12,9 04:48
5 20 Chrapkiewicz Michał M (11) 1987 M-18 (5) POL SCI Górscy Entuzjaści Cieszyn 44:49,8(11) 1:53:04,3 11:24,0 05:08
6 138 Pyrek Przemysław M (12) 1994 M-18 (6) POL Training By PP Oświęcim 44:42,5(10) 1:53:28,2 11:47,9 05:09
7 155 Bednorz Kamil M (13) 1995 M-18 (7) POL Rybnik 46:31,9(20) 1:55:09,8 13:29,5 05:14
8 135 Początko Łukasz M (15) 1992 M-18 (8) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 46:34,4(21) 1:55:44,1 14:03,8 05:15
9 139 Ramos Bartosz M (17) 1989 M-18 (9) POL Sosnowiec 46:55,0(23) 1:57:24,5 15:44,2 05:20
10 56 Czajkowski Krzysztof M (24) 1990 M-18 (10) POL London,London Midnight Runners Londyn 47:58,8(29) 2:02:32,3 20:52,0 05:34
11 132 Kocemba Kamil M (27) 1986 M-18 (11) POL Kęckie Harpagany Kobiernice 47:23,4(25) 2:02:56,2 21:15,9 05:35
12 49 Szczygieł Paweł M (35) 1988 M-18 (12) MPDuchow (4) POL Nowy Sącz 50:21,1(38) 2:09:25,0 27:44,7 05:52
13 199 Hrapkowicz Marek M (42) 1986 M-18 (13) POL Kęckie Harpagany Kęty 52:58,0(58) 2:13:35,9 31:55,6 06:04
14 235 Kujawa Rafał M (44) 1987 M-18 (14) POL Kęckie Harpagany Bielsko-Biała 52:42,0(53) 2:14:44,6 33:04,3 06:07
15 147 Szalasny Piotr M (46) 1988 M-18 (15) POL Testyoutdoorowe.pl Kobiór 52:55,6(57) 2:15:34,5 33:54,2 06:09
16 353 Chorążewicz Łukasz M (47) 1994 M-18 (16) POL Zbój Team Bielsko-Biała 51:38,7(47) 2:15:42,2 34:01,9 06:10
17 241 Lazar Damian M (51) 1986 M-18 (17) POL Biegam żeby żreć więcej ciastków Żory 53:30,8(60) 2:16:47,3 35:07,0 06:13
18 308 Stoń wojciech M (52) 1988 M-18 (18) POL ryki 56:08,4(96) 2:16:54,8 35:14,5 06:13
19 144 Sontag Marek M (55) 1987 M-18 (19) POL Siemianowice Śląskie 54:18,8(71) 2:17:41,8 36:01,5 06:15
20 220 Kastelik Grzegorz M (56) 1996 M-18 (20) POL Kalna 54:42,5(79) 2:18:32,3 36:52,0 06:17
21 109 Jaworski Grzegorz M (64) 2001 M-18 (21) POL Katowice 54:40,9(78) 2:21:28,7 39:48,4 06:25
22 80 Włoczka Mateusz M (66) 1996 M-18 (22) POL STT- Skarpa Bytom Ruda Śląska 55:27,2(86) 2:21:41,5 40:01,2 06:26
23 61 Noga Marcin M (68) 1986 M-18 (23) POL Wieprz 53:43,1(62) 2:22:02,6 40:22,3 06:27
24 142 Sikora Stanisław M (69) 2001 M-18 (24) POL Adventure Mountains Katowice 51:25,2(44) 2:22:17,5 40:37,2 06:28
25 156 Biernat Mateusz M (72) 1987 M-18 (25) POL Katowice 55:16,3(83) 2:22:35,9 40:55,6 06:28
26 234 Kudrys Kazimierz M (86) 2002 M-18 (26) POL Międzybrodzie Bialskie 51:14,3(43) 2:26:52,6 45:12,3 06:40
27 90 Charusta Andrzej M (88) 1988 M-18 (27) POL Targanice 59:10,9(124) 2:28:12,2 46:31,9 06:44
28 57 Bernardi Mattia M (89) 1990 M-18 (28) ITA London Midnight Runners Bergamo 51:09,9(42) 2:28:12,7 46:32,4 06:44
29 60 Kowalczyk Damian M (92) 1987 M-18 (29) POL Krakowskie Hospicjum dla dzieci im. Brzączowice 56:07,0(93) 2:28:26,6 46:46,3 06:44
30 84 Stwora Kamil M (93) 1995 M-18 (30) POL KW SAKWA Międzybrodzie Bialskie 58:35,0(118) 2:28:33,2 46:52,9 06:45
31 226 Kos Piotr M (97) 1989 M-18 (31) POL Kobiernice 57:15,8(104) 2:29:34,0 47:53,7 06:47
32 195 Gonsior Tomasz M (105) 1992 M-18 (32) POL Schodnia 57:09,5(103) 2:31:26,3 49:46,0 06:53
33 210 Jurczyk Maciej M (113) 1998 M-18 (33) POL UKS Sparta Czyżowice Czyżowice 1:06:21,2(190) 2:35:35,9 53:55,6 07:04
34 127 Szpunar Marcin M (115) 1988 M-18 (34) POL Krzczonów 1:01:13,7(144) 2:36:21,5 54:41,2 07:06
35 244 Kozieł Wojciech M (121) 1989 M-18 (35) POL Zator 1:01:27,4(147) 2:39:02,5 57:22,2 07:13
36 130 Błasiak Tomek M (124) 1999 M-18 (36) POL PTG SOKÓŁ Międzybrodzie Bialskie 57:34,7(108) 2:39:48,7 58:08,4 07:15
37 51 Kotyczka Cyriak M (129) 1993 M-18 (37) MPDuchow (8) POL Huragan Ligota Katowice 1:01:17,7(145) 2:42:29,8 1:00:49,5 07:23
38 255 Marek Sławomir M (131) 1986 M-18 (38) POL night runners Zawoja 59:03,5(123) 2:43:10,4 1:01:30,1 07:25
39 129 Płonka Kacper M (132) 2000 M-18 (39) POL PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie 1:03:47,6(175) 2:43:18,9 1:01:38,6 07:25
40 175 Duda Dawid M (134) 1989 M-18 (40) POL Kobiernice Team Kobiernice 59:58,9(134) 2:43:53,0 1:02:12,7 07:26
41 316 Szubartowski Paweł M (142) 1992 M-18 (41) POL Bełżyce i okolice biegają Bełżyce 1:03:25,8(169) 2:46:57,9 1:05:17,6 07:35
42 180 Dziemitko Piotr M (149) 1986 M-18 (42) POL Trailowe Biegi Duchowe Warszawa 1:00:34,5(137) 2:51:38,2 1:09:57,9 07:48
43 192 Gniłka Przemysław M (150) 1991 M-18 (43) POL Kraków 1:02:09,6(157) 2:51:59,9 1:10:19,6 07:49
44 181 Fabia Marcin M (152) 1988 M-18 (44) POL Kęty 1:03:34,3(171) 2:53:28,3 1:11:48,0 07:53
45 149 TABIŚ SEBASTIAN M (157) 1991 M-18 (45) POL DĄBROWA GÓRNICZA 1:03:37,2(172) 2:55:49,7 1:14:09,4 07:59
46 50 Habina Józef M (166) 1987 M-18 (46) MPDuchow (9) POL Krakowskie Hospicjum dla dzieci im. Kraków 1:07:22,1(197) 3:03:20,2 1:21:39,9 08:20
47 304 Stańczuk Wojciech M (172) 1996 M-18 (47) POL Tychy 1:10:40,5(221) 3:07:14,1 1:25:33,8 08:30
48 124 Ogiegło Maciej M (173) 1992 M-18 (48) POL Bielsko-Biała 1:08:30,1(207) 3:07:53,7 1:26:13,4 08:32
49 126 Piekorz Wojciech M (177) 1988 M-18 (49) POL Chorzów 1:07:51,4(201) 3:10:44,2 1:29:03,9 08:40
50 128 Szpunar Piotr M (178) 1987 M-18 (50) POL Łańcut 1:07:56,6(203) 3:10:52,4 1:29:12,1 08:40
51 111 Wójcik Damian M (183) 1987 M-18 (51) POL Grabowa 1:11:12,3(225) 3:17:23,0 1:35:42,7 08:58
52 122 Baranowski Szymon M (185) 1990 M-18 (52) POL Poznań 1:15:00,9(234) 3:25:14,3 1:43:34,0 09:19
53 152 Baran Przemysław M (187) 1988 M-18 (53) POL Wódz Czarnego Barana dla Hani Skrzeszew 1:11:48,3(228) 3:30:12,4 1:48:32,1 09:33
54 340 Wodzyński Adam M (188) 1988 M-18 (54) POL Wódz Czarnego Barana dla Hani Warszawa 1:11:48,4(229) 3:30:27,8 1:48:47,5 09:33
DNS 2 Lepiarz Sylwester M 1993 M-18 POL MUAY RUNNING TEAM Wronów
DNS 4 Kościelniak Kacper M 1996 M-18 POL Salco Garmin Team Raba Niżna
DNS 7 Kawik Tomasz M 1991 M-18 POL Runprogress by Tomasz Kawik BRENNA
DNS 16 Podsiadło Mikołaj M 1992 M-18 POL Szpital św. Łukasza Bielsko-Biała
DNS 19 Chlipała Paweł M 1995 M-18 POL Kamienica
DNS 54 Kaczmarczyk Paweł M 1992 M-18 MPDuchow POL Neoprezbiterzy Gliwice Gliwice
DNS 79 Pawlak Bartosz M 1986 M-18 POL Ostrów Wielkopolski
DNS 83 Białożyt Michał M 2001 M-18 POL Kamesznica
DNS 163 Ceremuga Mateusz M 1991 M-18 POL STS Biegaton Mikołów Orzesze
DNS 203 Jakubik Mateusz M 1990 M-18 POL Tauron Polska Energia Jaworzno
DNS 211 Jurowicz Damian M 1991 M-18 POL Katowice
DNS 216 Kamiński Robert M 1988 M-18 POL Międzybrodzie Bialskie
DNS 237 Kulawczuk Łukasz M 1989 M-18 POL Łomazy
DNS 240 Kuśpit Przemyslaw M 1987 M-18 POL Warszawa
DNS 248 Maciejewski Jan M 1990 M-18 POL Kraków
DNS 251 Majewski Andrzej M 1987 M-18 POL Kronospan Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie
DNS 272 Pawlus Michał M 1988 M-18 POL Żywiec
DNS 282 Przęczek Szymon M 1990 M-18 POL Zawada
DNS 298 Skoczylas Filip M 1994 M-18 POL Bielsko-Biała
DNS 348 Buba Marian M 1992 M-18 POL Cerpol Opole
DNS 357 Wejchenig Konrad M 1991 M-18 POL GOPR Beskidy Złatna

BGTimeSport © 2015-2020