Górski Bieg Frassatiego

Wydarzenie:
Górski Bieg Frassatiego Górski Bieg Frassatiego
Organizator:
Instytut Gość Media
Data:
26.09.2020
Miejsce:
Międzybrodzie Bialskie
Dystans:
22.0 km
Zgłoszonych:
338
Ukończyło:
243
Nieklasyfikowani:
95
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów netto

Klasyfikacja w kategorii: M-50 (M-50)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaDuchowniKrajKlubMiasto9kmCzas nettoStrataTempo
1 9 Sokołowski Marek M (16) 1969 M-50 (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 45:38,8(15) 1:56:11,2 05:16
2 18 Sztefko JÓZEF M (25) 1965 M-50 (2) POL Kozy 47:32,7(27) 2:02:46,9 06:35,7 05:34
3 74 Mocchegiani Andrea M (26) 1969 M-50 (3) ITA Bad Organizer Team Tolentino 46:30,9(19) 2:02:49,5 06:38,3 05:34
4 136 Przybysz Ryszard M (48) 1968 M-50 (4) POL Żory 54:17,2(70) 2:15:49,2 19:38,0 06:10
5 148 Milota Maciej M (54) 1962 M-50 (5) POL Bielsko-Biała 52:49,9(56) 2:17:20,3 21:09,1 06:14
6 162 Celarek Janusz M (71) 1960 M-50 (6) POL Lecymy wartko Siemianowice Śląskie 53:45,7(64) 2:22:34,9 26:23,7 06:28
7 347 Wawak Mirosław M (81) 1964 M-50 (7) POL IGOSport Sklep dla Biegacza Międzybrodzie Żywieckie 58:41,7(119) 2:25:01,9 28:50,7 06:35
8 318 Śledziowski Andrzej M (102) 1969 M-50 (8) POL Lacho Team Kraków 1:00:04,6(135) 2:30:38,8 34:27,6 06:50
9 76 SZPAK DAMIAN M (107) 1961 M-50 (9) POL Damek Team Tychy 54:43,5(80) 2:31:52,9 35:41,7 06:54
10 343 Zdziebko Jan M (122) 1968 M-50 (10) POL PGG S.A. Tychy 59:54,4(133) 2:39:09,0 42:57,8 07:14
11 300 Socha Marian M (126) 1953 M-50 (11) POL Kocierz Rychwałdzki 1:02:04,1(155) 2:41:48,0 45:36,8 07:21
12 256 Maryniok Marian M (128) 1962 M-50 (12) POL Żory 1:01:30,6(148) 2:42:20,7 46:09,5 07:22
13 86 Gawlina Lesław M (135) 1967 M-50 (13) POL Ruda Śląska 1:03:47,5(174) 2:44:06,6 47:55,4 07:27
14 247 Maciąg Marian M (147) 1969 M-50 (14) POL Grębocin 1:03:57,4(178) 2:51:16,2 55:05,0 07:47
15 287 Radwan Andrzej M (148) 1963 M-50 (15) POL NH Team Kraków 1:08:28,7(206) 2:51:29,1 55:17,9 07:47
16 354 Kudrys Rafał M (161) 1966 M-50 (16) POL Międzybrodzie Bialskie 1:07:25,2(198) 2:57:21,1 1:01:09,9 08:03
17 63 Broncel Sylwester M (165) 1948 M-50 (17) POL Studzienice 1:09:19,9(213) 3:02:21,3 1:06:10,1 08:17
18 294 Rogala Kamil M (168) 1960 M-50 (18) POL Pogoria Biega Dąbrowa Górnicza 1:05:58,0(188) 3:03:50,6 1:07:39,4 08:21
19 345 Złotoś Mariusz M (181) 1967 M-50 (19) POL 6300 Świętochłowice Świętochłowice 1:10:40,4(220) 3:13:39,2 1:17:28,0 08:48
20 206 Jasiński Mikołaj M (182) 1967 M-50 (20) POL UKA Warszawa Warszawa 1:14:54,5(231) 3:13:47,8 1:17:36,6 08:48
21 260 Mrozinski Henryk M (184) 1951 M-50 (21) POL Kalisz 1:11:32,0(227) 3:24:06,8 1:27:55,6 09:16
22 310 Swierczyna Tomasz M (189) 1968 M-50 (22) POL Rybnik 1:17:51,6(238) 3:35:30,4 1:39:19,2 09:47
DNS 103 Grzybek Antoni M 1969 M-50 POL Pierściec
DNS 165 CISZEWSKI KRZYSZTOF M 1960 M-50 POL BIEG Z CHRYSTUSEM Bytom
DNS 227 Kostera Dariusz M 1969 M-50 POL Lipowa
DNS 264 ostrowski zygmunt M 1959 M-50 POL tychy
DNS 269 Pastwa Marek M 1963 M-50 POL Oh!Zuza.com/BeautySport Łódź
DNS 276 PIETRZYK ZBIGNIEW M 1969 M-50 POL Bełżyce i okolice biegają KĘPA BORZECHOWSKA
DNS 279 Porembski Bogdan M 1961 M-50 POL Finisz Rymanów Rymanów Zdrój
DNS 284 Przyłudzki Janusz M 1952 M-50 POL Mikołów
DNS 356 Kubasiewicz Artur M 1965 M-50 POL Trailowe Biegi Duchowe TBD Warszawa

BGTimeSport © 2015-2020