5.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
5.Górska Pętla UBS 12:12 5.Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
3-4.03.2018
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
226
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
226
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Kobiety

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6
1 69 Plačkova Gabriela
Plačko Martin
K (1)
M
1976
1976
MIX (1) SVK
SVK
ŠK Bradlan
ŠK Bradlan
Brezova pod Bradlom
Brezova pod Bradlom
1:29:52,3(3) 3:20:52,3(10) 4:55:48,9(6) 6:53:25,2(7) 8:34:20,8(5) 10:40:29,4(7)
2 66 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (2)
M
1978
1991
MIX (2) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:52:52,5(59) 3:30:01,1(21) 5:30:51,5(20) 7:14:58,0(14) 9:12:53,5(10) 11:16:26,4(9)
3 50 Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
K (3)
K
1986
1984
KK (1) POL
POL

Świry Stela
Mazańcowice
Cieszyn
1:50:37,3(54) 3:39:35,0(32) 5:38:41,8(31) 7:39:54,0(23) 9:40:58,9(21) 11:41:33,5(15)
4 80 Łukasik Anna
Nalepka Zdzisław
K (4)
M
1979
1983
MIX (4) POL
POL
Biegiem przez góry
Biegiem przez góry
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
1:40:51,4(22) 3:32:25,9(26) 5:30:26,0(18) 7:35:59,7(21) 9:34:24,3(19) 11:46:01,5(16)
5 41 Sikora Anna
Cieslar Urszula
K (5)
K
1976
1987
KK (2) POL
POL
Wolf team
Biegiem przez góry
Ustroń
Ustroń
1:53:39,5(62) 3:43:15,5(40) 5:38:54,9(32) 7:40:20,9(24) 9:40:53,5(20) 11:47:16,7(17)
6 70 Jachym Joanna
Drewniak Łukasz
K (6)
M
1986
1986
MIX (5) POL
POL
JJfit
JJfit
Kraków
Kraków
1:51:00,1(55) 3:34:59,5(29) 5:39:02,3(33) 7:33:19,3(20) 9:51:19,7(25)
7 64 Wysocka Agnieszka
Pocha Jarosław
K (7)
M
1977
1980
MIX (6) POL
POL
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:43:15,8(29) 3:52:25,4(50) 5:58:00,8(41) 8:10:47,4(36) 10:17:21,9(29)
8 270 Matejczuk Agata
K (8)
1981
K (1) POL
KS Alaska-SPARTEZ
Parzęczew
1:52:21,3(58) 3:50:52,1(48) 6:00:21,2(43) 8:20:07,3(39) 10:36:40,7(31)
9 42 Bartecka Sabina
Osikowska Monika
K (9)
K
1977
1981
KK (3) POL
POL
HRmax Żory/Śnieżne pantery
HRmax Żory/Śnieżne pantery
Żory
Żory
2:00:36,2(90) 3:46:37,9(43) 5:52:00,5(38) 7:44:03,5(27) 10:57:19,1(33)
10 40 Raczkiewicz Agnieszka
Herok Joanna
K (10)
K
1979
1975
KK (4) POL
POL
Głupia i Głupsza
Głupia i Głupsza
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:58:44,2(81) 4:11:48,8(71) 6:20:04,7(50) 8:51:24,1(46) 11:04:11,2(34)
11 45 Bieniecka Anna
Faron Agnieszka
K (11)
K
1979
1982
KK (5) POL
POL
Szalone Kozice Reaktywacja
Szalone Kozice Reaktywacja
Gliwice
Kraków
1:50:17,3(53) 3:41:07,4(35) 5:42:28,2(35) 7:55:56,4(32)
12 43 Szczotka Katarzyna
Kondzielnik Magdalena
K (12)
K
1978
1978
KK (6) POL
POL
SuperTeam Pszczyna
SupetTeam Pszczyna
Pszczyna
Pszczyna
2:08:16,2(126) 4:13:32,8(73) 6:32:47,7(54) 8:46:55,6(44)
13 46 Chowaniok Anna
Mazur Beata
K (13)
K
1993
1992
KK (7) POL
POL

Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
2:15:47,8(149) 3:42:52,5(37) 6:39:09,1(58) 8:47:24,2(45)
14 68 Bruzda Joanna
Wożniak Marek
K (14)
M
1977
1964
MIX (8) POL
POL
zdzieraj kapcie
zdzieraj kapcie
BĘDZIN
wojkowice
1:58:08,1(78) 4:08:41,5(67) 6:15:17,2(49) 9:03:35,8(51)
15 258 JANERKA Marzka
K (15)
1978
K (2) POL
DZIABNIĘCI
CHORZÓW
1:56:07,4(68) 4:09:00,6(68) 6:33:22,2(55) 9:20:21,9(53)
16 61 Mazur Sylwia
Mazur Sławomir
K (16)
M
1975
1974
MIX (9) POL
POL
iniemaslabych.pl
iniemaslabych.pl
Żory
Żory
2:19:13,3(161) 4:28:36,6(85) 7:09:57,3(68) 9:32:56,2(55)
17 47 Choroszewska Ewa
Gorlo Paula
K (17)
K
1989
1991
KK (8) POL
POL
Podlasie w Górach
Podlasie w Górach
Białystok
Suwałki
2:27:25,4(185) 4:41:52,5(99) 7:14:16,4(72) 9:40:36,0(57)
18 44 Wistuba Wiesława
Macura Ewa
K (18)
K
1973
1965
KK (9) POL
POL
HRmaxŻory
HRmaxŻory
Żory
Żory
2:12:44,5(137) 4:31:05,9(86) 7:09:58,1(69) 9:41:46,0(58)
19 281 Siwa Kinga
K (19)
1984
K (3) POL

Gdańsk
2:05:34,7(107) 4:31:18,4(87) 7:13:43,7(71) 10:01:57,9(64)
20 266 Maj-Dziubańska IZABELA
K (20)
1985
K (4) POL
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
Pyskowice
2:02:09,1(93) 4:45:44,4(103) 7:34:48,4(77) 10:20:18,8(66)
21 280 ROGÓŻ ELŻBIETA
K (21)
1978
K (5) POL
ProRunning Promotion
Warszawa
2:17:16,4(151) 4:59:18,9(115) 7:48:07,7(85) 10:41:04,0(69)
22 49 Bienioszek Katarzyna
Rutkowska Edyta
K (22)
K
1972
1985
KK (10) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
ŻORY
Żory
1:57:34,1(75) 3:47:13,2(45) 6:13:10,6(46)
23 274 Orkwiszewska Ola
K (23)
1986
K (6) POL
TTA Bieruń
Bieruń
1:49:29,1(48) 4:01:35,4(57) 6:48:59,5(60)
24 251 CHRZANOWSKA BARBARA
K (24)
1984
K (7) POL
Zdzieraj kapcie
Będzin
2:00:00,8(87) 4:25:44,5(83) 7:57:10,9(87)
25 254 Dejewska Arleta
K (25)
1983
K (8) POL
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
2:11:46,9(134) 5:05:28,6(131) 8:24:06,1(100)
26 283 Stabla Katarzyna
K (26)
1975
K (9) POL
Luxtorpeda Czerwionka
Czerwionka
2:10:54,4(133) 5:20:15,8(148) 8:45:16,7(110)
27 261 Klepacka-Gancarz Barbara
K (27)
1976
K (10) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:14:53,3(143) 5:28:13,3(154) 9:04:38,2(113)
28 263 Łatak-Skrabut Basia
K (28)
1980
K (11) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:14:54,1(144) 5:28:12,8(153) 9:04:42,5(114)
29 265 Maczuga Monika
K (29)
1988
K (12) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
2:17:00,9(150) 5:28:20,9(155) 9:05:09,9(115)
30 275 PABICH HONORATA
K (30)
1977
K (13) POL
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
2:40:26,6(197) 6:38:15,7(174) 10:52:34,9(118)
31 260 Karolczak Joanna
K (31)
1975
K (14) POL
Goggle Pro Active Eyewear Team
Tarnowskie Góry
2:58:22,0(207) 7:51:24,6(187) 11:34:30,6(122)
32 62 Wałach-Biśta Zuza
Kropisz Łukasz
K (32)
M
1987
1980
MIX (11) POL
POL

HRmax Żory
Katowice
Żory
2:04:14,7(100) 4:10:14,5(69)
33 60 Stawowczyk Agnieszka
Gniza Marcin
K (33)
M
1991
1984
MIX (12) POL
POL
Do Porzygu OCR Team
Do Porzygu OCR Team
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
2:34:31,9(194) 4:36:19,1(94)
34 264 Machul Ewa
K (34)
1985
K (15) POL
Dream Run
Warszawa
2:05:47,9(108) 4:59:08,4(114)
35 268 Małecka Anna
K (35)
1978
K (16) POL

Bytom
2:09:27,1(128) 5:00:29,1(120)
36 250 Blaszke Beata
K (36)
1973
K (17) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:19:14,4(162) 5:28:11,5(152)
37 259 Janik Izabella
K (37)
1977
K (18) POL

Okrajnik
2:36:45,7(195) 5:30:06,0(156)
38 284 STRZELCZYK MAGDALENA
K (38)
1984
K (19) POL

TYCHY
2:23:54,2(179) 5:55:12,4(162)
39 278 Piwko Anna
K (39)
1982
K (20) POL
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
2:32:10,2(193) 6:23:45,4(173)
40 262 Kurtyka Magdalena
K (40)
1976
K (21) POL

Kraków
3:06:50,4(208) 7:24:57,8(184)
41 255 DOBROSZ-KRAKOWCZYK JOANNA
K (41)
1979
K (22) POL
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
2:57:52,1(205) 7:37:19,5(185)
42 272 Menżyk Urszula
K (42)
1967
K (23) POL
Luxtorpeda Czerwionka
Stanowice
3:11:59,2(210) 8:05:37,4(188)
43 257 Grabala Barbara
K (43)
1987
K (24) POL

Tychy
1:54:13,2(64)
44 271 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka
K (44)
1975
K (25) POL

Tychy
2:22:41,2(175)
45 282 Skóra Aneta
K (45)
1981
K (26) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:31:45,5(191)
46 267 MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA
K (46)
1980
K (27) POL

GLIWICE
2:45:12,6(200)
47 277 Piechowicz-Kurowska Agata
K (47)
1984
K (28) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:49:50,7(203)
48 252 Cieślak Sylwia
K (48)
1981
K (29) POL

Gliwice
3:14:10,3(211)
49 285 SZOŁTYSEK BEATA
K (49)
1971
K (30) POL
OchajoRun & friends
RYBNIK
3:50:12,3(215)
50 273 Onak Izabela
K (50)
1971
K (31) POL
OchajoRun & Friends
Gliwice
3:50:14,3(218)
51 253 CZECH BOŻENA
K (51)
1981
K (32) POL
OchajoRun & friends
RYBNIK
3:50:19,4(224)
52 256 Furman Agnieszka
K (52)
1984
K (33) POL
OchajoRUN&Friends
Kraków
3:50:21,3(225)

BGTimeSport © 2015-2020