5.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
5.Górska Pętla UBS 12:12 5.Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
3-4.03.2018
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
226
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
226
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: MIX (MIX)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6
1 69 Plačkova Gabriela
Plačko Martin
K (1)
M
1976
1976
MIX (1) SVK
SVK
ŠK Bradlan
ŠK Bradlan
Brezova pod Bradlom
Brezova pod Bradlom
1:29:52,3(3) 3:20:52,3(10) 4:55:48,9(6) 6:53:25,2(7) 8:34:20,8(5) 10:40:29,4(7)
2 66 Heller Karina
Smolik Łukasz
K (2)
M
1978
1991
MIX (2) POL
POL
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
1:52:52,5(59) 3:30:01,1(21) 5:30:51,5(20) 7:14:58,0(14) 9:12:53,5(10) 11:16:26,4(9)
3 67 Ablorh Titus
Dvořáková Martina
M (9)
K
1993
1981
MIX (3) CZE
CZE
Sanasport Runners Brno
EXTRA Brno
Brno
Brno
1:37:11,0(12) 3:29:29,7(20) 5:24:29,2(15) 7:24:19,3(15) 9:18:28,0(12) 11:22:52,3(11)
4 80 Łukasik Anna
Nalepka Zdzisław
K (4)
M
1979
1983
MIX (4) POL
POL
Biegiem przez góry
Biegiem przez góry
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
1:40:51,4(22) 3:32:25,9(26) 5:30:26,0(18) 7:35:59,7(21) 9:34:24,3(19) 11:46:01,5(16)
5 70 Jachym Joanna
Drewniak Łukasz
K (6)
M
1986
1986
MIX (5) POL
POL
JJfit
JJfit
Kraków
Kraków
1:51:00,1(55) 3:34:59,5(29) 5:39:02,3(33) 7:33:19,3(20) 9:51:19,7(25)
6 64 Wysocka Agnieszka
Pocha Jarosław
K (7)
M
1977
1980
MIX (6) POL
POL
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
1:43:15,8(29) 3:52:25,4(50) 5:58:00,8(41) 8:10:47,4(36) 10:17:21,9(29)
7 63 Majchrzak Rafał
Lacher Joanna
M (34)
K
1995
1995
MIX (7) POL
POL
Dzisiejsza młodzież
Dzisiejsza młodzież
Jastrzębie-Zdrój
Krzeszowice
1:36:17,4(10) 3:45:34,8(41) 5:37:25,2(29) 8:22:09,9(40)
8 68 Bruzda Joanna
Wożniak Marek
K (14)
M
1977
1964
MIX (8) POL
POL
zdzieraj kapcie
zdzieraj kapcie
BĘDZIN
wojkowice
1:58:08,1(78) 4:08:41,5(67) 6:15:17,2(49) 9:03:35,8(51)
9 61 Mazur Sylwia
Mazur Sławomir
K (16)
M
1975
1974
MIX (9) POL
POL
iniemaslabych.pl
iniemaslabych.pl
Żory
Żory
2:19:13,3(161) 4:28:36,6(85) 7:09:57,3(68) 9:32:56,2(55)
10 65 Szyja Marcin
Szyja Paulina
M (100)
K
1988
1991
MIX (10) POL
POL
Padam na ryj team
Padam na ryj team
Tychy
Tychy
1:59:19,1(84) 4:07:55,0(65)
11 62 Wałach-Biśta Zuza
Kropisz Łukasz
K (32)
M
1987
1980
MIX (11) POL
POL

HRmax Żory
Katowice
Żory
2:04:14,7(100) 4:10:14,5(69)
12 60 Stawowczyk Agnieszka
Gniza Marcin
K (33)
M
1991
1984
MIX (12) POL
POL
Do Porzygu OCR Team
Do Porzygu OCR Team
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
2:34:31,9(194) 4:36:19,1(94)

BGTimeSport © 2015-2020