5.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
5.Górska Pętla UBS 12:12 5.Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
3-4.03.2018
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
226
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
226
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: M (M)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6
1 198 Przybyła Paweł
M (19)
1984
M (1) POL
Szczyrk
Szczyrk
1:42:08,1(25) 3:32:53,9(27) 5:34:48,0(25) 7:40:46,2(25) 9:48:10,3(24)
2 128 Frącz Tomasz
M (20)
1984
M (2) POL
Biegiem przez Chybie
Wapienica
1:36:25,5(11) 3:27:04,5(15) 5:35:19,2(26) 7:47:05,1(30) 9:51:39,7(26)
3 71 Miśkiewicz Mariusz
M (22)
M
1972
1981
M (3) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
Mnich
1:40:07,7(18) 3:26:20,9(14) 5:33:17,1(21) 7:51:21,8(31) 10:09:18,4(28)
4 168 Maczuga Bartłomiej
M (25)
1987
M (4) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
1:43:04,5(28) 3:47:56,3(46) 6:13:33,8(47) 8:39:57,3(42) 11:12:30,5(35)
5 157 Korab Robert
M (26)
1970
M (5) POL
LURBEL / RGiG
Rzeszów
1:59:38,7(85) 4:13:05,1(72) 6:35:11,0(57) 9:08:35,4(52) 11:31:25,7(36)
6 156 Kopiec Przemysław
M (32)
1990
M (6) POL

Tychy
1:38:15,7(13) 3:27:22,6(16) 5:37:15,6(28) 7:57:55,2(34)
7 155 Kokot Krzysztof
M (37)
1974
M (7) POL
HRmax Żory
Żory
1:42:56,4(27) 3:38:02,8(30) 5:51:31,5(37) 8:55:54,7(48)
8 234 Węglarz Czesław
M (39)
1964
M (8) POL
niezrzeszony
Kędzierzyn-koźle
1:49:18,7(47) 3:51:35,6(49) 6:25:23,2(53) 9:01:59,0(50)
9 118 Czerwiński Michał
M (40)
1986
M (9) POL
SBD ENERGETYK Rybnik
Rybnik
1:40:44,2(21) 3:40:50,5(34) 6:51:20,4(61) 9:38:15,3(56)
10 174 Mazurek Roman
M (41)
1978
M (10) POL

Murów
1:58:32,1(80) 4:20:09,8(80) 6:57:20,6(62) 9:45:16,2(59)
11 115 Cichy Krzysztof
M (42)
1972
M (11) POL
Opony Serafinowski
Górki Wielkie
1:51:52,2(56) 4:01:29,9(56) 6:57:48,6(63) 9:46:33,2(60)
12 220 Szefer Maciej
M (43)
1981
M (12) POL
Victoria Żytno
Żytno
2:06:48,4(119) 4:32:06,0(90) 7:08:01,9(66) 9:51:30,1(61)
13 136 GOŁĘBIOWSKI Robert
M (44)
1967
M (13) POL
Biegacze w Radomsku
Radomsko
2:06:53,9(120) 4:32:08,4(91) 7:08:41,5(67) 9:54:08,1(62)
14 186 Perczyński Piotr
M (45)
1985
M (14) POL
Norafsport
Czarny Dunajec
1:58:21,2(79) 4:31:41,2(88) 7:11:08,2(70) 9:58:45,9(63)
15 238 Wiśniewski Tomasz
M (46)
1980
M (15) POL
SBD Energetyk Rybnik
Jastrzębie Zdrój
1:57:10,8(73) 4:18:22,8(77) 7:15:50,0(73) 10:06:08,3(65)
16 212 Solecki Tomasz
M (47)
1979
M (16) POL
Gomola Trans Airco
Bieruń
2:01:24,2(92) 4:22:04,9(81) 7:17:20,7(74) 10:25:23,1(67)
17 227 Tomczyk Tomasz
M (48)
1983
M (17) POL

Zabrze
2:06:02,8(109) 4:47:53,0(106) 7:28:00,5(75) 10:39:18,5(68)
18 145 Hofmański Rafał
M (49)
1988
M (18) POL

Kotlin
2:19:16,8(163) 4:57:07,5(112) 7:42:04,5(80) 10:53:48,2(70)
19 172 Małkowski Bogdan
M (51)
1968
M (19) POL
SPARTANIE DZIECIOM
Murów
2:21:16,2(168) 5:19:20,8(143) 8:45:03,0(108) 11:43:26,6(72)
20 209 Smutny Tomas
M (52)
1992
M (20) CZE
EXTRA Brno
Rajhrad
2:24:12,9(180) 5:19:30,3(146) 8:25:52,8(103) 11:53:48,9(73)
21 162 KUCZOK MIROSŁAW
M (53)
1972
M (21) POL
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/Maratony Pol
Wodzisław Śląski
1:39:47,4(17) 3:28:23,3(18) 5:33:23,4(22)
22 233 Węglarczyk Krzysztof
M (55)
1977
M (22) POL
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:40:25,8(20) 3:43:13,8(39) 6:00:17,4(42)
23 126 Fojt Krzysztof
M (56)
1979
M (23) POL
APR69
Orzesze
1:49:51,0(49) 3:58:52,1(53) 6:23:41,3(52)
24 203 Schwitalla Adrian
M (57)
1978
M (24) POL
MKS Siechnice
Siechnice
2:05:05,3(106) 4:19:50,3(79) 6:58:11,2(64)
25 199 PSZCZOŁA MARCIN
M (58)
1978
M (25) POL

BĘDZIN
1:52:59,8(61) 4:10:22,6(70) 7:01:32,4(65)
26 113 CHRAPKIEWICZ MICHAŁ
M (59)
1987
M (26) POL
SBD Energetyk Rybnik
Cieszyn
1:42:30,9(26) 4:04:01,8(60) 7:28:34,8(76)
27 236 Wiernek Tomek
M (60)
1976
M (27) POL
Endurance Team
Katowice
2:02:55,6(97) 4:39:36,3(96) 7:41:00,8(78)
28 152 Klima Adam
M (61)
1990
M (28) POL
RUNHOGS Tychy
Tychy
1:54:30,4(65) 4:27:05,7(84) 7:41:15,6(79)
29 232 Wawrzak Ryszard
M (62)
1973
M (29) POL
NIGHT RUNNERS GLIWICE
Gliwice
2:06:42,5(117) 4:36:58,9(95) 7:43:07,0(81)
30 110 Brzóska Rafał
M (63)
1975
M (30) POL
BRZOZA TEAM
CIESZYN
2:04:37,4(103) 4:39:56,6(97) 7:43:54,9(82)
31 127 Franczyk Robert
M (64)
1974
M (31) POL

Cieszyn
2:04:37,1(102) 4:39:57,2(98) 7:43:54,9(83)
32 137 Górny Mirosław
M (65)
1965
M (32) POL
NUTREND TEAM
Bielsko-Biała
1:48:00,1(44) 4:08:16,5(66) 7:44:08,9(84)
33 184 Oszczęda Krzysztof
M (66)
1972
M (33) POL

Żory
2:09:31,1(130) 4:52:34,9(109) 7:50:21,3(86)
34 106 Bernacki Eugeniusz
M (67)
1963
M (34) POL
GPRS Hydrokop
Gliwice
2:15:00,2(145) 4:53:11,0(110) 7:58:17,0(88)
35 179 Novy Michal
M (68)
1996
M (35) CZE
EXTRA Brno
Brno
1:58:07,5(77) 4:53:26,3(111) 8:02:24,6(89)
36 133 Gąsiorek Tomasz
M (69)
1975
M (36) POL

Bielsko Biała
2:07:25,6(121) 4:59:58,6(118) 8:05:26,3(90)
37 166 Lorenz Marcin
M (70)
1971
M (37) POL
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
2:06:33,3(114) 5:04:04,7(128) 8:15:00,3(91)
38 121 Doczekalski Jarosław
M (71)
1971
M (38) POL
GB.Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:06:33,9(115) 5:04:03,9(127) 8:15:55,8(92)
39 188 Piech Michał
M (72)
1976
M (39) POL
AS-SPORT
STUDZIENICE
2:17:51,3(152) 5:12:59,6(137) 8:16:15,5(93)
40 165 LORANC PAWEŁ
M (74)
1979
M (40) POL
WILD BUCHAYS
KOZY
2:22:10,6(171) 5:20:37,2(150) 8:18:21,4(95)
41 147 KACZOR ŁUKASZ
M (75)
1982
M (41) POL
WILD BUCHAYS
Buczkowice
2:22:39,7(174) 5:20:35,1(149) 8:18:22,6(96)
42 240 Wojtkiewicz Jarosław
M (76)
1968
M (42) POL
Ryś Karpaty
Podkowa Leśna
2:21:17,4(169) 5:20:05,2(147) 8:18:25,6(97)
43 132 Gaweł Krzysztof
M (77)
1974
M (43) POL
Forma Wodzisław Śl./Erbud Rybnik
Pszów
2:18:19,1(157) 5:08:13,6(135) 8:18:53,9(98)
44 224 Ślęzak Andrzej
M (78)
1968
M (44) POL
Get Run
Mikołów
2:18:09,4(154) 5:00:55,2(121) 8:20:51,2(99)
45 120 Dejewski Jakub
M (79)
1984
M (45) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:07:57,2(123) 5:04:41,6(130) 8:24:08,4(101)
46 192 Poloczek Michał
M (80)
1992
M (46) POL
Fantastic Anna Sikora
ustroń
1:59:41,9(86) 4:45:34,3(101) 8:25:02,1(102)
47 230 WALDON MARCIN
M (81)
1980
M (47) POL
HRmax Żory
Żory
2:04:35,0(101) 4:50:07,7(108) 8:27:47,6(104)
48 300 Stefański Zbigniew
M (82)
1972
M (48) POL
Hebel Libiąż
Libiąż
2:08:01,4(125) 5:06:06,3(133) 8:37:17,3(106)
49 245 ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
M (83)
1978
M (49) POL
PAMPA TEAM
Bielsko-Biała
2:19:01,5(160) 5:08:54,8(136) 8:43:58,5(107)
50 119 Dadaś Janusz
M (84)
1973
M (50) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:07:58,2(124) 5:06:30,9(134) 8:45:04,3(109)
51 153 KLIMOWSKI DANIEL
M (85)
1976
M (51) POL
BIEGAM BO LUBIĘ
PIERŚCIEC
2:06:31,3(112) 5:06:02,5(132) 8:54:05,4(111)
52 216 Styczyński Grzegorz
M (86)
1976
M (52) POL

Jaworze
2:30:08,7(189) 5:30:07,8(157) 9:02:16,5(112)
53 139 Grudzień Krzysztof
M (87)
1976
M (53) POL
#Odkrywcy Taurus
Ustroń
1:43:44,9(32) 4:06:55,9(63) 9:21:29,5(116)
54 235 Widziak Piotr
M (88)
1974
M (54) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
3:50:18,1(222) 6:51:45,8(178) 9:38:16,4(117)
55 143 Gurgul Arkadiusz
M (89)
1987
M (55) POL
Dzik z Biadolin Szlacheckich
Burzyn k/Tuchowa
2:30:07,0(188) 6:08:49,9(168) 10:58:37,9(119)
56 175 Menżyk Marcin
M (90)
1987
M (56) POL
LUXTORPEDA Czerwionka
Stanowice
2:15:34,8(147) 6:04:34,5(167) 11:26:04,3(120)
57 163 Kurasiński Konrad
M (91)
1989
M (57) POL
Świry Stela
Brenna
2:09:16,8(127) 6:09:03,5(169) 11:32:12,9(121)
58 206 SIKORA MARIUSZ
M (92)
1974
M (58) POL
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TARNOWSKIE GÓRY
2:58:19,5(206) 7:51:23,8(186) 11:34:30,6(123)
59 164 LESIK KRZYSZTOF
M (93)
1974
M (59) POL
FORMA Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
1:38:52,0(15) 3:32:22,7(25)
60 219 Szczypka Piotr
M (94)
1989
M (60) POL
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
Chybie
1:41:30,8(24) 3:42:36,1(36)
61 142 Grycman Marek
M (95)
1979
M (61) POL
Lubię Biegać
Turza Śląska
1:45:12,1(36) 3:57:17,1(51)
62 101 Badura Adam
M (96)
1978
M (62) POL
Forma Wodzisław Śląski
Rybnik
1:43:33,6(31) 3:59:57,4(54)
63 100 Adamski Krzysztof
M (97)
1985
M (63) POL
JM
Przyszowice
1:47:55,4(42) 4:04:37,2(61)
64 138 Góryński Rafał
M (98)
1991
M (64) POL
Eko-Okna Runners
Rybnik
1:44:11,1(33) 4:05:14,1(62)
65 171 Małka Bartosz
M (99)
1982
M (65) POL

Knurów
1:46:00,1(38) 4:07:25,2(64)
66 243 Wyszkoń Franciszek
M (101)
1980
M (66) POL
Forma Wodzisław Śląski
Łańce
1:46:58,2(41) 4:15:15,0(74)
67 150 KĘDZIOR Jarek
M (102)
1977
M (67) POL

Rudnik
1:56:30,0(69) 4:17:31,1(76)
68 247 Zbożniak Łukasz
M (103)
1984
M (68) POL
Above2000
Dąbrowa Górnicza
1:52:58,0(60) 4:23:44,7(82)
69 181 Nowicki Michael
M (104)
1978
M (69) POL
Norafsport Running Team
Krakow
1:54:56,4(66) 4:31:44,3(89)
70 122 Duda Michał
M (105)
1981
M (70) POL
Forma Wodzisław Śląski
Czyżowice
2:02:39,8(94) 4:34:34,8(92)
71 195 Prasoł Zbig.
M (106)
1975
M (71) POL
Saint-Gobain Squad
Rybnik
2:07:40,3(122) 4:35:13,5(93)
72 182 Osiejewski Marcin
M (107)
1988
M (72) POL

Wilkowice
1:50:07,9(50) 4:43:28,4(100)
73 225 Świder Zbyszek
M (108)
1975
M (73) POL
Biegam po 40-tce
Skoczów
1:57:03,8(72) 4:45:40,7(102)
74 202 Rojek Robert
M (109)
1977
M (74) POL
Viking Trening Center
Tychy
2:04:50,3(104) 4:46:22,8(104)
75 231 Wawak Mirosław
M (110)
1964
M (75) POL
Sklep Biegacza B-B
międzybrodzie żywieckie
2:19:27,4(165) 4:47:44,8(105)
76 229 Urbański Robert
M (111)
1972
M (76) POL

Kocierz Rychwałdzki
2:14:50,4(142) 4:49:56,5(107)
77 246 Zawisz Mariusz
M (112)
1983
M (77) POL
Radlinioki w biegu
Gaszowice
2:02:46,1(96) 4:57:18,9(113)
78 241 Wolny Krzysztof
M (113)
1981
M (78) POL
Durchlotom
Zabrze
2:02:45,0(95) 4:59:20,8(116)
79 123 Dziamski Ryszard
M (114)
1976
M (79) POL
Fundacja Iskierka
Chorzów
2:15:07,2(146) 4:59:54,8(117)
80 170 Malecki Tomasz
M (115)
1978
M (80) POL

Bytom
2:09:27,7(129) 5:00:28,5(119)
81 134 Głombik Krzysztof
M (116)
1964
M (81) POL

Książenice
2:20:55,2(167) 5:01:08,0(122)
82 196 Pronobis Marek
M (117)
1979
M (82) POL
BWM Team
Bystra
2:06:44,5(118) 5:01:13,3(123)
83 124 Dziubański Grzegorz
M (118)
1981
M (83) POL
Opel Active Team
Pyskowice
1:50:15,4(51) 5:01:20,0(124)
84 191 Płócienniczak Jakub
M (119)
1975
M (84) POL
Dream Run
Warszawa
2:04:51,6(105) 5:02:02,1(125)
85 190 Piętko Dariusz
M (120)
1970
M (85) POL
ORANGE POLSKA
Bielsko-Biała
2:09:51,2(132) 5:02:30,3(126)
86 135 Głowacki Jacek
M (121)
1961
M (86) POL
Biegamy z Ochotą
Warszawa
2:12:13,5(136) 5:04:38,7(129)
87 102 Balok Artur
M (122)
1979
M (87) POL
MWT
Bielsko-Biała
2:15:41,1(148) 5:14:24,7(138)
88 151 Kiec Mateusz
M (123)
1994
M (88) POL
Patataj runner
Bieruń
1:57:39,1(76) 5:15:11,2(139)
89 208 Smoter Wojciech
M (124)
1977
M (89) POL
SBRT GLIWICE
Gliwice
2:18:14,1(156) 5:16:32,9(140)
90 301 DUDEK GRZEGORZ
M (125)
1979
M (90) POL

GLIWICE
2:22:54,7(177) 5:19:18,2(141)
91 148 Kamiński Bartosz
M (126)
1979
M (91) POL

Zielona Góra
2:20:43,8(166) 5:19:19,3(142)
92 228 Tyc Mirosław
M (127)
1981
M (92) POL
MOW Jaworze/RYTM
Czechowice-Dziedzice
2:03:05,2(98) 5:19:25,8(144)
93 140 Gruszczyk Paweł
M (128)
1982
M (93) POL
RedDebil
Mazańcowice
2:00:18,5(89) 5:19:28,9(145)
94 237 Wiśniewski Paweł
M (129)
1988
M (94) POL
Night Runners Gliwice
Gliwice
2:31:45,5(192) 5:24:27,0(151)
95 167 Loska Michał
M (130)
1985
M (95) POL
Baran Trail Race
Katowice
2:22:54,0(176) 5:39:37,4(158)
96 131 Gaś Piotr
M (131)
1989
M (96) POL

Skoczów
2:11:57,7(135) 5:40:07,3(159)
97 104 BARANOWSKI ADAM
M (132)
1982
M (97) POL

TYCHY
2:23:53,9(178) 5:55:12,9(163)
98 189 Piechowicz Jacek
M (133)
1982
M (98) POL

Gliwice
1:58:59,2(83) 5:55:18,4(164)
99 194 Potuszyński Dariusz
M (134)
1969
M (99) POL

Czerwionka-Leszczyny
2:22:28,2(172) 6:01:09,9(165)
100 160 KRZYSTAŁA ŁUKASZ
M (135)
1982
M (100) POL

Czerwionka
2:22:32,1(173) 6:01:10,5(166)
101 12 Mikołajczak Andrzej
M (136)
M
1976
1977
M (101) POL
POL
Pomarańczowe lwy
Mikołów
Żory
2:17:52,0(153) 6:09:50,6(170)
102 114 Chutkiewicz Jerzy
M (137)
1956
M (102) POL

Radomsko
2:26:33,7(184) 6:21:14,1(171)
103 187 Piątek Tomasz
M (138)
1978
M (103) POL
WILD BUCHAYS
Pisarzowice
2:26:07,3(182) 6:22:18,9(172)
104 201 Randak Marek
M (139)
1969
M (104) POL
W Pogoni za duchem
Będzin
2:06:41,6(116) 6:41:25,9(175)
105 178 NOGAJ JANUSZ
M (140)
1977
M (105) POL
OchajoRun & friends
Gliwice
3:50:12,8(216) 6:51:19,2(176)
106 249 ŻMUDKA Bartłomiej
M (141)
1978
M (106) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
3:50:17,5(221) 6:51:41,5(177)
107 158 Kordiak Rafał
M (142)
1978
M (107) POL
Los Capullos
Bielkso-Biała
2:18:27,7(158) 6:54:55,3(179)
108 197 Przesłański Mateusz
M (143)
1976
M (108) POL
Mikamik Czewa
Częstochowa
2:18:27,7(159) 6:54:55,3(180)
109 105 Bączewski Paweł
M (144)
1969
M (109) POL
W pogoni za duchem
Będzin
2:14:39,3(141) 7:00:20,4(181)
110 169 Magiera Marek
M (145)
1957
M (110) POL
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
2:41:08,8(199) 7:03:15,7(182)
111 159 Kozioł Marcin
M (146)
1983
M (111) POL

Kraków
3:06:52,3(209) 7:24:57,2(183)
112 221 Szędzielorz Krystian
M (147)
1982
M (112) POL
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
2:47:36,7(201) 8:19:38,2(189)
113 211 Sojka Adam
M (148)
1980
M (113) POL
STS BIEGATON Mikołów
Mikołów
1:57:30,4(74)
114 239 Witas Jacek
M (149)
1975
M (114) POL

Jaworze
2:00:04,7(88)
115 183 Osiński Robert
M (150)
1980
M (115) POL

Zabrze
2:03:19,9(99)
116 204 SĘPIOŁ ADAM
M (151)
1980
M (116) POL
TGB Lake Runners
Tychy
2:06:15,7(110)
117 214 Stryczek Tomasz
M (152)
1981
M (117) POL
Aktywny Weekend
Bielsko-Biała
2:06:17,5(111)
118 180 Nowak Sebastian
M (153)
1977
M (118) POL
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
2:09:31,7(131)
119 108 Bienias Piotr
M (154)
1972
M (119) POL

Warszawa
2:13:38,9(139)
120 149 Karwacki Damian
M (155)
1984
M (120) POL

Żory
2:14:05,6(140)
121 210 Smyk Robert
M (156)
1974
M (121) POL
Night Runners/Mustangi/OTK Rzeźnik
Gliwice
2:18:13,4(155)
122 207 Słowikowski Damian
M (157)
1994
M (122) POL

Gliwice
2:19:24,1(164)
123 217 Stypa Jerzy
M (158)
1963
M (123) POL
STO-nogi Milanówek
Grodzisk Mazowiecki
2:21:52,2(170)
124 117 CZERNIK ANDRZEJ
M (159)
1953
M (124) POL

41-807 Zabrze
2:25:45,5(181)
125 185 PAPIEŻ SZYMON
M (160)
1987
M (125) POL
MOCNI POMOCNI
Białka
2:26:08,5(183)
126 248 Zgórski Grzegorz
M (161)
1977
M (126) POL
SBRT Gliwice
Gliwice
2:27:30,7(186)
127 146 Janik Ireneusz
M (162)
1973
M (127) POL

Suszec
2:30:39,6(190)
128 193 Połeć Krzysztof
M (163)
1981
M (128) POL
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
2:37:16,9(196)
129 129 Frosztęga Artur
M (164)
1976
M (129) POL
UKS JUDO MYSŁOWICE
Katowice
2:40:34,0(198)
130 177 Niciński Denis
M (165)
1992
M (130) POL

Ruda Śląska
2:49:49,6(202)
131 109 Błach Piotr Buła
M (166)
1967
M (131) POL
Opel Activ Team
Gliwice
2:54:24,0(204)
132 205 Siara Bartosz
M (167)
1980
M (132) POL
dare2run
Sosnowiec
3:14:12,1(212)
133 144 Hauser Mariusz
M (168)
1984
M (133) POL
Mustangi Gliwice
Gliwice
3:14:34,7(213)
134 173 Marek Robert
M (169)
1973
M (134) POL

Gliwice
3:25:31,3(214)
135 107 Beśka Sławomir
M (170)
1970
M (135) POL
OchajoRUN & Friends
Rybnik Ochojec
3:50:13,8(217)
136 125 Florian Krzysztof
M (171)
1979
M (136) POL
OchajoRun & Friends
Ruda Śląska
3:50:15,7(219)
137 242 Wysocki Tomasz
M (172)
1972
M (137) POL
OchajoRun & Friends
Rybnik
3:50:17,0(220)
138 116 Czech Marcin
M (173)
1980
M (138) POL
OchajoRun & Friends
Rybnik
3:50:18,7(223)
139 130 Furman Michał
M (174)
1984
M (139) POL
OchajoRUN&Friends
Kraków
3:50:28,3(226)

BGTimeSport © 2015-2020