5.Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
5.Górska Pętla UBS 12:12 5.Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
3-4.03.2018
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
226
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
0
Na trasie:
226
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: MM (MM)

Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3pk4pk5pk6
1 17 Probst Wojciech
Misiak Bartosz
M (1)
M
1985
1987
MM (1) POL
CZE
Inov-8
Brat Kuba
Hażlach
Český Těšín
1:17:34,2(1) 2:42:27,8(1) 4:03:18,3(1) 5:33:26,1(1) 7:06:49,4(1) 8:48:30,9(1)
2 15 Luźniak Damian
Stefański Kamil
M (2)
M
1989
1987
MM (2) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
Ratownik Górniczy
Pogwizdów
Wodzisław Śląski
1:30:26,3(4) 3:00:04,8(3) 4:37:27,9(3) 6:11:55,3(2) 7:53:50,2(2) 9:36:29,8(2)
3 23 Krupa Przemysław
Święczyk Krzysztof
M (3)
M
1983
1985
MM (3) POL
POL
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
1:32:27,8(7) 3:03:42,4(5) 4:41:48,4(4) 6:27:34,9(4) 8:11:17,5(3) 10:00:24,6(3)
4 33 Stopa Michał
Kosicki Łukasz
M (4)
M
1985
1981
MM (4) POL
POL
Wataha Team
Wataha Team
Tychy
Bielsko-Biała
1:31:30,3(5) 3:00:35,1(4) 4:46:31,8(5) 6:26:04,2(3) 8:33:00,3(4) 10:23:12,0(4)
5 32 Perykasza Paweł
Marć Marcin
M (5)
M
1981
1990
MM (5) POL
POL
Muay Running Team
Pivo Sex & Ultra
Kraków
Kraków
1:38:27,0(14) 3:19:08,1(9) 5:02:24,4(9) 6:53:34,6(9) 8:41:08,3(7) 10:33:23,0(5)
6 27 KALAMUS Mirek
Świńczyk Marcin
M (6)
M
1978
1984
MM (6) POL
POL
Bezdomni z Maybachem - UBS
Bezdomni z Maybachem
Łodygowice
Godziszka
1:39:33,2(16) 3:18:36,5(8) 5:11:24,4(11) 6:58:31,1(10) 8:52:34,9(9) 10:39:50,0(6)
7 8 Cieślar Marcin
Małysz Jarosław
M (7)
M
1982
1978
MM (7) POL
POL
Olza Cieszyn
Olza Cieszyn
Goleszów
1:33:08,1(8) 3:14:39,0(7) 4:57:42,2(7) 6:52:35,7(6) 8:38:46,3(6) 10:44:24,8(8)
8 7 Kuśmierski Michał
Hatala Mariusz
M (8)
M
1979
1982
MM (8) POL
POL
UBS/Pędzące Bałwany 2
Hati Team/Pędzące Bałwany 2
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
1:41:02,5(23) 3:22:30,0(12) 5:12:07,8(12) 7:06:36,7(12) 9:24:19,9(15) 11:18:53,3(10)
9 22 Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
M (10)
M
1984
1985
MM (9) POL
POL
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Chybie
Chybie
1:47:58,5(43) 3:28:17,6(17) 5:22:02,9(13) 7:12:19,4(13) 9:18:47,5(13) 11:23:41,6(12)
10 6 Rumpel Krzysztof
Hejna Michał
M (11)
M
1986
1986
MM (10) POL
POL
KS M.E.T.A
KS M.E.T.A.
Czyżowice
Skrzyszów
1:44:32,1(35) 3:38:43,6(31) 5:30:36,8(19) 7:37:58,2(22) 9:24:39,0(16) 11:29:03,4(13)
11 3 Witkowski Radosław
Szala Krzysztof
M (12)
M
1988
1985
MM (11) POL
POL
KW GLIWICE
Biegamgdziechce.pl
Łaziska Górne
Łaziska Górne
1:48:56,9(46) 3:33:09,7(28) 5:27:07,0(16) 7:30:02,7(18) 9:33:30,3(18) 11:40:30,2(14)
12 2 Dostoł Dominik
Straszewski Leszek
M (13)
M
1981
1979
MM (12) POL
POL
KS M.E.T.A.
KS M.E.T.A.
Łaziska
Czyżowice
1:44:31,4(34) 3:40:18,3(33) 5:34:17,3(24) 7:41:05,7(26) 9:31:45,6(17) 11:48:57,3(18)
13 21 Stanny Kuba
Herrman Przemysław
M (14)
M
1979
1981
MM (13) POL
POL
InO SCI
CSKK
Bładnice Dolne
Cieszyn
1:40:21,8(19) 3:48:48,7(47) 5:34:02,5(23) 7:55:58,9(33) 9:45:54,3(23) 11:56:07,1(19)
14 9 Tomaszczyk Piotr
Rduch Grzegorz
M (15)
M
1975
1975
MM (14) POL
POL
HRmax Żory/ PO DOBREJ STRONIE MOCY
PO DOBREJ STRONIE MOCY
RUDZICZKA
ŚWIERKLANY
1:33:54,8(9) 3:09:50,5(6) 4:58:27,6(8) 6:53:30,9(8) 8:51:14,1(8)
15 30 Cała Michał
Góral Grzegorz
M (16)
M
1975
1984
MM (15) POL
POL
Chcemy Se Pobiegać
Chcemy Se Pobiegać
Kraków
Kraków
1:46:45,4(40) 3:22:13,8(11) 5:23:36,9(14) 7:04:06,1(11) 9:16:27,8(11)
16 4 Dzik Andrzej
Skworc Grzegorz
M (17)
M
1976
1987
MM (16) POL
POL
Superbohaterowie
Superbohaterowie
Miasteczko Śląskie
Siemianowice Śląskie
1:32:15,5(6) 3:22:34,8(13) 5:10:50,7(10) 7:29:12,4(17) 9:21:13,0(14)
17 16 Bartecki Aleksander
Najberg Krzysztof
M (18)
M
1972
1977
MM (17) POL
POL
Silesiaman
Silesiaman
Żory
Żory
1:50:15,9(52) 3:32:17,2(24) 5:38:40,4(30) 7:31:15,0(19) 9:45:09,6(22)
18 26 Kalka Jan
Kucharczyk Robert
M (21)
M
1982
1979
MM (18) POL
POL
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Świętochłowice
Chorzów
1:48:02,1(45) 3:47:01,1(44) 5:40:38,7(34) 8:02:59,1(35) 10:06:56,7(27)
19 10 Siedlok Damian
Strzałka Marek
M (23)
M
1981
1981
MM (19) POL
POL
Bolek
Lolek
Żory
Żory
1:55:28,8(67) 3:57:37,6(52) 5:56:18,2(40) 8:11:04,6(37) 10:23:52,7(30)
20 14 Waleczek Sławomir
Kotowski Andrzej
M (24)
M
1976
1970
MM (20) POL
POL
Hedoniści
Hedoniści
Brzezinka Średzka
Wrocław
1:56:33,6(70) 4:02:03,5(59) 6:12:26,0(45) 8:38:40,5(41) 10:56:20,1(32)
21 31 Juszko Krzysztof
Skwierczyński Sylwester
M (27)
M
1973
1997
MM (21) POL
POL

Warszawa
Ząbki
2:00:38,5(91) 4:19:41,5(78) 6:33:58,8(56) 9:20:26,2(54) 11:47:56,5(37)
22 11 Czyż Tomasz
Sikora Mieczysław
M (28)
M
1990
1982
MM (22) POL
POL
Fantastic Ania Sikora
Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
1:24:26,8(2) 2:55:24,5(2) 4:35:25,7(2) 6:52:12,6(5)
23 24 Waldon Krzysztof
Rzepka Remigiusz
M (29)
M
1973
1972
MM (23) POL
POL
HRmax Żory
Clearex Chorzów
Żory
Mikołów
1:46:00,6(39) 3:28:40,9(19) 5:27:28,2(17) 7:27:03,2(16)
24 25 Bartula Arkadiusz
Skrzypczyk Michał
M (30)
M
1976
1989
MM (24) POL
POL
Speed Team Brzeszcze
Speed Team Brzeszcze
Brzeszcze
Jawiszowice
1:45:22,2(37) 3:31:59,5(23) 5:35:46,8(27) 7:44:44,4(28)
25 34 Kozieł Grzegorz
Paczkowski Robert
M (31)
M
1982
1983
MM (25) POL
POL
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Siemianowice śląskie
Siemianowice śląskie
1:43:20,4(30) 3:30:37,1(22) 5:44:11,3(36) 7:45:37,6(29)
26 1 Mirowski Marcin
Oszczak Stanisław
M (33)
M
1976
1983
MM (26) POL
POL

Bielsko Biała
Bielsko Biała
1:52:02,8(57) 3:43:07,1(38) 6:04:56,3(44) 8:12:20,8(38)
27 20 Pietras Dariusz
Pietras Adam
M (35)
M
1970
1998
MM (27) POL
POL
kumple Grzmotka
kumple Grzmotka
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
1:56:37,8(71) 4:15:50,3(75) 6:13:42,6(48) 8:42:12,9(43)
28 5 Marcol Mateusz
Rakszawa Krzysztof
M (36)
M
1989
1972
MM (28) POL
POL
OTK Rzeźnik
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
Rybnik
1:58:51,5(82) 4:01:18,5(55) 6:45:55,9(59) 8:54:17,8(47)
29 19 Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
M (38)
M
1972
1976
MM (29) POL
POL
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Żory
Katowice
2:06:32,3(113) 4:02:01,6(58) 6:21:16,8(51) 8:59:53,4(49)
30 29 Madejczyk Sebastian
Banach Mieczyslaw
M (50)
M
1974
1977
MM (30) POL
POL
Dziki z Tuchowa
Dziki z Tuchowa
Tuchów
Tuchów
2:27:56,0(187) 5:44:20,9(160) 8:33:54,3(105) 11:22:19,3(71)
31 13 Pysz Grzegorz
Tajak Tomasz
M (54)
M
1975
1974
MM (31) POL
POL
Hrmax Żory
Hrmax
Żory
Żory
1:54:00,6(63) 3:46:22,5(42) 5:53:14,8(39)
32 18 Gliszczyński Mirosław
Zieliński Łukasz
M (73)
M
1956
1996
MM (32) POL
POL
Tarnogórskie Łazęgi
Tarnogórskie Łazęgi
Międzybrodzie Bialskie
Tarnowskie Góry
2:13:25,2(138) 5:54:39,2(161) 8:16:19,1(94)

BGTimeSport © 2015-2020