|
1 |
17 |
Probst Wojciech
Misiak Bartosz
|
M (1) M |
1985 1987 |
MM (1) |
POL CZE |
Inov-8
Brat Kuba
|
Hażlach
Český Těšín
|
1:17:34,2(1) |
2:42:27,8(1) |
4:03:18,3(1) |
5:33:26,1(1) |
7:06:49,4(1) |
8:48:30,9(1) |
|
2 |
15 |
Luźniak Damian
Stefański Kamil
|
M (2) M |
1989 1987 |
MM (2) |
POL POL |
SCI Górscy Entuzjaści
Ratownik Górniczy
|
Pogwizdów
Wodzisław Śląski
|
1:30:26,3(4) |
3:00:04,8(3) |
4:37:27,9(3) |
6:11:55,3(2) |
7:53:50,2(2) |
9:36:29,8(2) |
|
3 |
23 |
Krupa Przemysław
Święczyk Krzysztof
|
M (3) M |
1983 1985 |
MM (3) |
POL POL |
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
|
Mnich
Mnich
|
1:32:27,8(7) |
3:03:42,4(5) |
4:41:48,4(4) |
6:27:34,9(4) |
8:11:17,5(3) |
10:00:24,6(3) |
|
4 |
33 |
Stopa Michał
Kosicki Łukasz
|
M (4) M |
1985 1981 |
MM (4) |
POL POL |
Wataha Team
Wataha Team
|
Tychy
Bielsko-Biała
|
1:31:30,3(5) |
3:00:35,1(4) |
4:46:31,8(5) |
6:26:04,2(3) |
8:33:00,3(4) |
10:23:12,0(4) |
|
5 |
32 |
Perykasza Paweł
Marć Marcin
|
M (5) M |
1981 1990 |
MM (5) |
POL POL |
Muay Running Team
Pivo Sex & Ultra
|
Kraków
Kraków
|
1:38:27,0(14) |
3:19:08,1(9) |
5:02:24,4(9) |
6:53:34,6(9) |
8:41:08,3(7) |
10:33:23,0(5) |
|
6 |
27 |
KALAMUS Mirek
Świńczyk Marcin
|
M (6) M |
1978 1984 |
MM (6) |
POL POL |
Bezdomni z Maybachem - UBS
Bezdomni z Maybachem
|
Łodygowice
Godziszka
|
1:39:33,2(16) |
3:18:36,5(8) |
5:11:24,4(11) |
6:58:31,1(10) |
8:52:34,9(9) |
10:39:50,0(6) |
|
7 |
8 |
Cieślar Marcin
Małysz Jarosław
|
M (7) M |
1982 1978 |
MM (7) |
POL POL |
Olza Cieszyn
Olza Cieszyn
|
Goleszów
|
1:33:08,1(8) |
3:14:39,0(7) |
4:57:42,2(7) |
6:52:35,7(6) |
8:38:46,3(6) |
10:44:24,8(8) |
|
8 |
7 |
Kuśmierski Michał
Hatala Mariusz
|
M (8) M |
1979 1982 |
MM (8) |
POL POL |
UBS/Pędzące Bałwany 2
Hati Team/Pędzące Bałwany 2
|
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
|
1:41:02,5(23) |
3:22:30,0(12) |
5:12:07,8(12) |
7:06:36,7(12) |
9:24:19,9(15) |
11:18:53,3(10) |
|
9 |
22 |
Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
|
M (10) M |
1984 1985 |
MM (9) |
POL POL |
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
|
Chybie
Chybie
|
1:47:58,5(43) |
3:28:17,6(17) |
5:22:02,9(13) |
7:12:19,4(13) |
9:18:47,5(13) |
11:23:41,6(12) |
|
10 |
6 |
Rumpel Krzysztof
Hejna Michał
|
M (11) M |
1986 1986 |
MM (10) |
POL POL |
KS M.E.T.A
KS M.E.T.A.
|
Czyżowice
Skrzyszów
|
1:44:32,1(35) |
3:38:43,6(31) |
5:30:36,8(19) |
7:37:58,2(22) |
9:24:39,0(16) |
11:29:03,4(13) |
|
11 |
3 |
Witkowski Radosław
Szala Krzysztof
|
M (12) M |
1988 1985 |
MM (11) |
POL POL |
KW GLIWICE
Biegamgdziechce.pl
|
Łaziska Górne
Łaziska Górne
|
1:48:56,9(46) |
3:33:09,7(28) |
5:27:07,0(16) |
7:30:02,7(18) |
9:33:30,3(18) |
11:40:30,2(14) |
|
12 |
2 |
Dostoł Dominik
Straszewski Leszek
|
M (13) M |
1981 1979 |
MM (12) |
POL POL |
KS M.E.T.A.
KS M.E.T.A.
|
Łaziska
Czyżowice
|
1:44:31,4(34) |
3:40:18,3(33) |
5:34:17,3(24) |
7:41:05,7(26) |
9:31:45,6(17) |
11:48:57,3(18) |
|
13 |
21 |
Stanny Kuba
Herrman Przemysław
|
M (14) M |
1979 1981 |
MM (13) |
POL POL |
InO SCI
CSKK
|
Bładnice Dolne
Cieszyn
|
1:40:21,8(19) |
3:48:48,7(47) |
5:34:02,5(23) |
7:55:58,9(33) |
9:45:54,3(23) |
11:56:07,1(19) |
|
14 |
9 |
Tomaszczyk Piotr
Rduch Grzegorz
|
M (15) M |
1975 1975 |
MM (14) |
POL POL |
HRmax Żory/ PO DOBREJ STRONIE MOCY
PO DOBREJ STRONIE MOCY
|
RUDZICZKA
ŚWIERKLANY
|
1:33:54,8(9) |
3:09:50,5(6) |
4:58:27,6(8) |
6:53:30,9(8) |
8:51:14,1(8) |
|
|
15 |
30 |
Cała Michał
Góral Grzegorz
|
M (16) M |
1975 1984 |
MM (15) |
POL POL |
Chcemy Se Pobiegać
Chcemy Se Pobiegać
|
Kraków
Kraków
|
1:46:45,4(40) |
3:22:13,8(11) |
5:23:36,9(14) |
7:04:06,1(11) |
9:16:27,8(11) |
|
|
16 |
4 |
Dzik Andrzej
Skworc Grzegorz
|
M (17) M |
1976 1987 |
MM (16) |
POL POL |
Superbohaterowie
Superbohaterowie
|
Miasteczko Śląskie
Siemianowice Śląskie
|
1:32:15,5(6) |
3:22:34,8(13) |
5:10:50,7(10) |
7:29:12,4(17) |
9:21:13,0(14) |
|
|
17 |
16 |
Bartecki Aleksander
Najberg Krzysztof
|
M (18) M |
1972 1977 |
MM (17) |
POL POL |
Silesiaman
Silesiaman
|
Żory
Żory
|
1:50:15,9(52) |
3:32:17,2(24) |
5:38:40,4(30) |
7:31:15,0(19) |
9:45:09,6(22) |
|
|
18 |
26 |
Kalka Jan
Kucharczyk Robert
|
M (21) M |
1982 1979 |
MM (18) |
POL POL |
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
|
Świętochłowice
Chorzów
|
1:48:02,1(45) |
3:47:01,1(44) |
5:40:38,7(34) |
8:02:59,1(35) |
10:06:56,7(27) |
|
|
19 |
10 |
Siedlok Damian
Strzałka Marek
|
M (23) M |
1981 1981 |
MM (19) |
POL POL |
Bolek
Lolek
|
Żory
Żory
|
1:55:28,8(67) |
3:57:37,6(52) |
5:56:18,2(40) |
8:11:04,6(37) |
10:23:52,7(30) |
|
|
20 |
14 |
Waleczek Sławomir
Kotowski Andrzej
|
M (24) M |
1976 1970 |
MM (20) |
POL POL |
Hedoniści
Hedoniści
|
Brzezinka Średzka
Wrocław
|
1:56:33,6(70) |
4:02:03,5(59) |
6:12:26,0(45) |
8:38:40,5(41) |
10:56:20,1(32) |
|
|
21 |
31 |
Juszko Krzysztof
Skwierczyński Sylwester
|
M (27) M |
1973 1997 |
MM (21) |
POL POL |
|
Warszawa
Ząbki
|
2:00:38,5(91) |
4:19:41,5(78) |
6:33:58,8(56) |
9:20:26,2(54) |
11:47:56,5(37) |
|
|
22 |
11 |
Czyż Tomasz
Sikora Mieczysław
|
M (28) M |
1990 1982 |
MM (22) |
POL POL |
Fantastic Ania Sikora
Fantastic Ania Sikora
|
Ustroń
Ustroń
|
1:24:26,8(2) |
2:55:24,5(2) |
4:35:25,7(2) |
6:52:12,6(5) |
|
|
|
23 |
24 |
Waldon Krzysztof
Rzepka Remigiusz
|
M (29) M |
1973 1972 |
MM (23) |
POL POL |
HRmax Żory
Clearex Chorzów
|
Żory
Mikołów
|
1:46:00,6(39) |
3:28:40,9(19) |
5:27:28,2(17) |
7:27:03,2(16) |
|
|
|
24 |
25 |
Bartula Arkadiusz
Skrzypczyk Michał
|
M (30) M |
1976 1989 |
MM (24) |
POL POL |
Speed Team Brzeszcze
Speed Team Brzeszcze
|
Brzeszcze
Jawiszowice
|
1:45:22,2(37) |
3:31:59,5(23) |
5:35:46,8(27) |
7:44:44,4(28) |
|
|
|
25 |
34 |
Kozieł Grzegorz
Paczkowski Robert
|
M (31) M |
1982 1983 |
MM (25) |
POL POL |
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
|
Siemianowice śląskie
Siemianowice śląskie
|
1:43:20,4(30) |
3:30:37,1(22) |
5:44:11,3(36) |
7:45:37,6(29) |
|
|
|
26 |
1 |
Mirowski Marcin
Oszczak Stanisław
|
M (33) M |
1976 1983 |
MM (26) |
POL POL |
|
Bielsko Biała
Bielsko Biała
|
1:52:02,8(57) |
3:43:07,1(38) |
6:04:56,3(44) |
8:12:20,8(38) |
|
|
|
27 |
20 |
Pietras Dariusz
Pietras Adam
|
M (35) M |
1970 1998 |
MM (27) |
POL POL |
kumple Grzmotka
kumple Grzmotka
|
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
|
1:56:37,8(71) |
4:15:50,3(75) |
6:13:42,6(48) |
8:42:12,9(43) |
|
|
|
28 |
5 |
Marcol Mateusz
Rakszawa Krzysztof
|
M (36) M |
1989 1972 |
MM (28) |
POL POL |
OTK Rzeźnik
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
|
Rybnik
Rybnik
|
1:58:51,5(82) |
4:01:18,5(55) |
6:45:55,9(59) |
8:54:17,8(47) |
|
|
|
29 |
19 |
Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
|
M (38) M |
1972 1976 |
MM (29) |
POL POL |
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
|
Żory
Katowice
|
2:06:32,3(113) |
4:02:01,6(58) |
6:21:16,8(51) |
8:59:53,4(49) |
|
|
|
30 |
29 |
Madejczyk Sebastian
Banach Mieczyslaw
|
M (50) M |
1974 1977 |
MM (30) |
POL POL |
Dziki z Tuchowa
Dziki z Tuchowa
|
Tuchów
Tuchów
|
2:27:56,0(187) |
5:44:20,9(160) |
8:33:54,3(105) |
11:22:19,3(71) |
|
|
|
31 |
13 |
Pysz Grzegorz
Tajak Tomasz
|
M (54) M |
1975 1974 |
MM (31) |
POL POL |
Hrmax Żory
Hrmax
|
Żory
Żory
|
1:54:00,6(63) |
3:46:22,5(42) |
5:53:14,8(39) |
|
|
|
|
32 |
18 |
Gliszczyński Mirosław
Zieliński Łukasz
|
M (73) M |
1956 1996 |
MM (32) |
POL POL |
Tarnogórskie Łazęgi
Tarnogórskie Łazęgi
|
Międzybrodzie Bialskie
Tarnowskie Góry
|
2:13:25,2(138) |
5:54:39,2(161) |
8:16:19,1(94) |
|
|
|