8. Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
8. Górska Pętla UBS 12:12 8. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
5-6.03.2022
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
204
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
196
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię RokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 231 Miśkiewicz Mariusz
Krupa Przemysław
1981
1983
DuetMeski (1) POL
POL
STAŃCZAK TEAM/ SCI GE
STAŃCZAK TEAM/ SCI GE
Mnich
Mnich
58:37,1(3) 1:27:07,0(4) 2:16:17,0(1) 2:41:15,4(1) 3:49:24,0(1) 4:23:52,8(1) 5:15:29,5(1) 5:42:13,8(1) 6:54:25,6(1) 7:30:51,1(1) 8:32:31,3(1) 9:04:27,0(1) 10:18:48,1(1) 10:57:53,9(1)
2 215 Luźniak Damian
Leśków Joanna
1984
1984
MIX (1) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Cieszyn
55:50,3(1) 1:23:16,0(1) 2:26:51,8(3) 2:59:33,0(4) 3:58:00,9(2) 4:28:16,7(2) 5:39:36,3(4) 6:14:24,1(4) 7:16:51,9(3) 7:48:57,1(2) 9:02:56,9(3) 9:40:21,0(3) 10:44:17,6(2) 11:17:03,9(2)
3 213 Kupijaj Marcin
Kołodziejczyk Kamil
1991
1988
DuetMeski (2) POL
POL
SOCIOS SILESIA
SOCIOS SILESIA
Knurów
Rybnik
58:38,7(4) 1:27:14,1(5) 2:28:25,0(4) 2:57:45,4(3) 3:58:33,9(4) 4:28:46,5(3) 5:38:37,8(3) 6:13:28,3(3) 7:17:57,9(4) 7:49:06,3(3) 9:04:49,5(4) 9:41:30,1(4) 10:45:48,5(3) 11:20:45,0(3)
4 203 Chrapkiewicz Michał
Mazgaj Dawid
1987
1984
DuetMeski (3) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Cieszyn
Chybie
59:21,6(7) 1:28:35,3(6) 2:26:37,1(2) 2:54:37,1(2) 3:58:28,0(3) 4:30:19,4(4) 5:33:10,7(2) 6:03:49,4(2) 7:15:56,8(2) 7:50:40,9(4) 8:57:16,8(2) 9:31:20,6(2) 10:58:04,7(4) 11:40:04,5(4)
5 210 Krosny Sebastian
Kozieł Grzegorz
1982
1982
DuetMeski (4) POL
POL
STS Biegaton Mikołów
STS Biegaton Mikołów
Mikołów
Chorzów
59:09,0(6) 1:29:29,1(7) 2:35:55,5(10) 3:08:17,6(9) 4:11:10,0(7) 4:41:06,0(6) 5:51:16,1(7) 6:25:29,6(7) 7:29:44,8(5) 8:01:00,2(5) 9:18:08,3(6) 9:55:19,5(6) 11:09:11,4(5) 11:47:20,9(5)
6 214 Kuśmierski Michał
Wielopolski Michał
1979
2000
DuetMeski (5) POL
POL
Szlachta Klimczoka
Szlachta Klimczoka
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:01:49,6(13) 1:34:34,1(15) 2:31:52,7(6) 2:59:38,9(5) 4:07:51,8(5) 4:43:43,9(7) 5:51:49,5(8) 6:28:47,3(8) 7:40:27,0(7) 8:18:30,0(7) 9:30:14,7(7) 10:08:44,9(7) 11:21:08,6(6) 11:59:55,2(6)
7 205 Gawron Janusz
Bętkowski Wojciech
1992
1964
DuetMeski (6) POL
POL
Brygada Beskidów
Brygada Beskidów
Limanowa
Stróże
1:01:05,6(11) 1:31:08,2(10) 2:34:26,5(8) 3:07:08,9(8) 4:09:34,3(6) 4:40:59,9(5) 5:50:09,7(5) 6:25:01,1(6) 7:30:11,8(6) 8:03:27,6(6) 9:16:25,4(5) 9:54:26,0(5)
8 230 Żyła Sebastian
Teszner Czesław
1993
1985
DuetMeski (7) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
Mizerów
1:04:45,4(20) 1:35:00,5(16) 2:31:44,3(5) 3:00:28,6(6) 4:11:21,8(8) 4:47:05,3(9) 5:50:47,6(6) 6:22:35,5(5) 7:40:30,1(8) 8:19:12,9(8) 9:32:06,3(8) 10:09:37,5(8)
9 221 Stolarczyk Dagmara
Stolarczyk Wojciech
1988
1989
MIX (2) POL
POL
Szybcy i Brudni
Szybcy i Brudni
Zakopane
Zakopane
1:08:41,7(41) 1:40:55,0(33) 2:42:16,7(14) 3:12:14,9(11) 4:24:58,4(10) 5:01:15,0(11) 6:09:41,6(10) 6:45:13,7(10) 8:01:24,6(10) 8:40:02,9(10) 9:56:34,8(10) 10:32:20,8(9)
10 232 Kaszuba Bartosz
SZCZĘSNA EDYTA
1981
1987
MIX (3) POL
POL
My tylko na gofry.
My tylko na gofry.
Bielsko - Biała
CZECHOWICE - DZIEDZICE
58:53,5(5) 1:25:36,4(2) 2:35:16,4(9) 3:10:30,3(10) 4:14:01,0(9) 4:43:44,8(8) 5:58:51,2(9) 6:36:56,3(9) 7:46:29,1(9) 8:21:27,8(9) 9:51:45,2(9) 10:38:29,1(10)
11 212 Kulpok Tomasz
Zbąski Bartłomiej
1980
1982
DuetMeski (8) POL
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska
1:05:12,3(23) 1:37:21,6(22) 2:43:28,2(15) 3:16:32,2(15) 4:26:08,2(12) 5:01:06,2(10) 6:20:19,0(11) 7:05:01,1(11) 8:22:53,3(11) 9:03:32,0(11) 10:27:51,4(11) 11:15:11,2(11)
12 1 Ablorh Titus
1993
Mezczyzni (1) CZE
Columbia Montrail/Sanasport.cz
Brno
56:48,1(2) 1:26:55,2(3) 2:32:55,2(7) 3:06:35,9(7) 4:25:56,5(11) 5:04:29,4(12) 6:30:17,5(12) 7:09:10,2(12) 8:31:52,7(12) 9:12:23,6(12) 10:37:37,5(12) 11:15:40,7(12)
13 116 Paluch Marek
1986
Mezczyzni (2) POL
Jaworze Blatnia 24h
Jaworze
1:01:21,1(12) 1:33:00,8(13) 2:38:18,9(11) 3:13:17,2(12) 4:36:21,3(13) 5:13:36,7(14) 6:39:55,3(15) 7:15:56,5(14) 8:40:35,6(13) 9:17:36,3(13) 10:40:05,1(13) 11:18:27,8(13)
14 69 Kłosowicz Leszek
1985
Mezczyzni (3) POL

Bielsko-Biała
1:07:33,0(32) 1:41:10,6(34) 2:51:29,1(21) 3:25:52,9(19) 4:52:00,6(22) 5:26:55,8(20) 6:44:56,7(18) 7:21:00,8(17) 8:45:49,0(16) 9:22:45,9(15) 10:47:34,9(16) 11:25:53,3(14)
15 229 Zając Anna
Lapczyk Jacek
1989
1987
MIX (4) POL
POL
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
Zebrzydowice
Marklowice Górne
1:15:30,0(65) 1:51:41,3(62) 3:00:57,3(40) 3:34:26,2(35) 4:49:56,3(19) 5:27:16,3(21) 6:43:41,6(17) 7:23:39,4(18) 8:45:40,3(15) 9:26:02,1(16) 10:44:08,7(14) 11:26:38,6(15)
16 208 Kluz Anna
Kajstura Katarzyna
1976
1988
DuetKobiety (1) POL
POL
Fantastic Team
Fantastic Team
Ustroń
Ustroń
1:08:39,0(40) 1:42:46,9(40) 2:52:25,4(24) 3:27:36,8(22) 4:47:29,5(18) 5:24:35,2(18) 6:41:49,8(16) 7:20:40,3(16) 8:41:09,0(14) 9:22:25,8(14) 10:47:19,5(15) 11:31:18,3(16)
17 217 Milkowski Rafał
Czerwiński Michał
1980
1986
DuetMeski (9) POL
POL
Decathlon Rybnik
Decathlon Rybnik
Rybnik
Rybnik
1:06:19,3(28) 1:39:30,7(29) 2:49:32,4(19) 3:26:46,8(21) 4:37:53,9(14) 5:15:22,8(16) 6:36:14,8(14) 7:19:44,0(15) 8:46:56,0(17) 9:30:12,0(18) 10:55:39,6(17) 11:37:21,1(17)
18 202 Brudny Agnieszka
Heller Karina
1978
1978
DuetKobiety (2) POL
POL
Poranny Beskid Run
Poranny Beskid Run
Ochaby
Skoczów
1:15:51,2(71) 1:51:04,0(57) 3:03:07,4(45) 3:37:59,8(38) 4:57:48,6(29) 5:33:28,4(22) 6:53:54,8(23) 7:32:36,3(20) 8:53:27,9(20) 9:33:10,8(20) 10:57:00,2(18) 11:39:07,2(18)
19 218 Nowak Justyna
Nowak Marek
1975
1973
MIX (5) POL
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Ligota
Ligota
1:08:26,3(37) 1:42:37,8(39) 3:02:35,5(42) 3:42:34,3(44) 4:51:02,1(21) 5:26:08,0(19) 6:52:58,0(21) 7:34:08,0(22) 8:50:04,6(18) 9:28:52,7(17) 10:58:54,9(19) 11:43:11,7(19)
20 204 Długosz-Sawicka Marta
Wysocka Agnieszka
1981
1977
DuetKobiety (3) POL
POL
Zbój Team
Zbój Team
Łódź
Czechowice-Dziedzice
1:15:29,5(64) 1:51:19,9(59) 3:04:15,2(47) 3:42:30,7(43) 5:02:19,9(34) 5:42:15,9(34) 7:01:15,2(25) 7:39:00,5(23) 9:07:46,9(22) 9:53:24,1(23) 11:12:00,3(20) 11:50:42,5(20)
21 224 Szczotka Katarzyna
Mirek Karolina
1978
1989
DuetKobiety (4) POL
POL
CKB Czechowice
CKB Czechowice
Pszczyna
Brzeszcze
1:08:35,4(38) 1:46:09,5(49) 2:56:41,2(35) 3:31:50,4(31) 4:50:43,7(20) 5:36:32,6(27) 6:52:46,8(20) 7:32:37,0(21) 8:59:20,7(21) 9:50:42,3(21) 11:12:05,0(21)
22 227 Ungehojer Małgorzata
Święczyk Krzysztof
1981
1985
MIX (6) POL
POL
FCK COV-ID
FCK COV-ID
Czechowice-Dziedzice
Chybie
1:00:53,3(10) 1:32:02,9(12) 2:51:33,2(22) 3:32:59,7(33) 4:38:07,6(16) 5:13:34,0(13) 6:53:17,4(22) 7:40:18,8(25) 8:51:25,6(19) 9:30:40,0(19)
23 28 Dvořáková Martina
1981
Kobiecy (1) CZE
Columbia Montrail/Runningzone Brno
Brno
1:06:48,5(31) 1:40:32,2(30) 2:55:38,7(30) 3:31:37,9(30) 4:58:07,7(30) 5:38:03,6(29) 7:06:52,7(27) 7:47:46,2(27) 9:13:37,1(23) 9:52:41,5(22)
24 206 Jakubowski Bartek
Jakubowska Gosia
1981
1987
MIX (7) POL
POL

Wataha
Pawłowice
Pawłowice
1:10:10,3(47) 1:42:53,5(44) 3:07:02,5(51) 3:51:13,6(54) 5:03:06,4(35) 5:39:09,1(30) 7:14:00,9(28) 8:00:06,1(32) 9:17:54,8(25) 9:56:06,7(24)
25 10 Borówka Ryszard
1975
Mezczyzni (4) POL

Gdynia
1:08:36,6(39) 1:41:19,0(35) 2:56:16,7(33) 3:31:23,4(29) 4:54:55,9(26) 5:33:33,3(24) 7:02:58,1(26) 7:43:55,6(26) 9:16:52,5(24) 9:57:07,6(25)
26 75 Kopiec Przemysław
1990
Mezczyzni (5) POL

Bieruń
1:00:22,5(9) 1:31:10,5(11) 2:42:01,1(13) 3:15:26,3(13) 4:42:55,6(17) 5:23:59,6(17) 7:00:05,0(24) 7:39:07,4(24) 9:21:13,0(26) 10:06:18,4(26)
27 100 Matlok Marek
1976
Mezczyzni (6) POL
Reshape Runners
Zabrze
1:02:12,1(14) 1:34:19,4(14) 2:46:17,9(16) 3:23:41,2(17) 4:52:50,3(23) 5:33:30,6(23) 7:15:22,8(29) 7:55:34,7(28) 9:25:34,2(27) 10:07:08,4(27)
28 36 Frącz Tomasz
1984
Mezczyzni (7) POL
Xcel Team
Wapienica
1:05:19,9(25) 1:38:12,9(25) 2:52:02,0(23) 3:29:09,7(25) 5:00:25,1(33) 5:40:09,9(33) 7:17:30,0(31) 7:58:14,3(30) 9:28:09,6(28) 10:14:45,0(28)
29 172 Zimkowski Marcin
1983
Mezczyzni (8) POL
KGHM ZG RUN
Głogów
1:05:01,6(22) 1:37:07,9(21) 2:56:13,0(32) 3:31:15,6(28) 5:04:59,5(37) 5:44:56,3(37) 7:16:54,8(30) 7:57:22,6(29) 9:37:18,6(29) 10:18:56,9(29)
30 76 Kościelniak Wioletta
1980
Kobiecy (2) POL
RUNNERS TEAM NYSA
Nysa
1:17:31,1(82) 1:53:56,2(72) 3:13:55,4(59) 3:52:32,1(57) 5:17:16,0(45) 6:01:16,4(45) 7:27:37,2(35) 8:07:48,1(34) 9:38:00,8(30) 10:23:12,0(30)
31 53 Jacko Marek
1974
Mezczyzni (9) POL
HRmax Żory
Żory
1:06:27,8(29) 1:39:10,5(27) 2:53:52,5(28) 3:30:04,6(26) 4:54:37,0(25) 5:37:10,7(28) 7:18:55,8(33) 8:03:18,3(33) 9:52:58,2(31) 10:41:24,7(31)
32 216 Machulik Marek
Stabla Katarzyna
1981
1975
MIX (8) POL
POL
Sztyjc a durś
Sztyjc a durś
Rybnik
Stanowice
1:23:07,3(114) 2:04:17,3(115) 3:15:37,2(61) 3:52:30,5(56) 5:18:37,0(47) 6:02:26,1(46) 7:27:59,2(36) 8:15:21,2(38) 10:01:39,8(32) 10:56:15,6(32)
33 87 Liszka Maciej
1980
1980
Mezczyzni (10) POL
POL
Sci górscy entuzjasci
Cieszyn
1:04:23,3(18) 1:35:24,0(17) 2:52:33,0(26) 3:28:51,5(23) 4:58:35,6(32) 5:43:06,1(36) 7:46:44,8(44) 8:35:38,6(44) 10:24:03,1(36) 11:05:15,1(33)
34 220 Stec Jakub
Łoziński Damian
1989
1993
DuetMeski (10) POL
POL
Tym razem może się uda
Tym razem może się uda
Bielsko-Biała
Buczkowice
1:18:22,3(89) 1:56:44,9(84) 3:08:22,5(53) 3:42:01,5(42) 5:16:11,4(44) 6:11:03,9(53) 7:30:32,6(38) 8:11:07,5(36) 10:25:35,1(37) 11:05:25,5(34)
35 112 Nosalik Marek
1965
Mezczyzni (11) POL
MTA
Zywiec
1:06:06,7(26) 1:40:33,7(31) 3:02:53,8(44) 3:45:31,7(51) 5:22:32,5(48) 6:05:39,0(49) 7:49:12,5(45) 8:33:30,8(43) 10:18:09,7(35) 11:10:50,8(35)
36 127 Pronobis Marek
1979
Mezczyzni (12) POL
Pronobis Team
Wilkowice
1:06:13,9(27) 1:39:23,8(28) 2:59:58,1(36) 3:35:50,6(37) 5:09:57,7(39) 5:52:53,9(39) 7:38:23,1(40) 8:19:29,2(39) 10:14:17,8(33) 11:11:07,4(36)
37 179 Nowak Michał
1997
Mezczyzni (13) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Czechowice-Dziedzice
1:08:15,3(34) 1:42:37,1(38) 3:00:00,3(37) 3:38:32,9(40) 5:09:43,0(38) 5:53:01,7(40) 7:37:07,8(39) 8:20:43,4(41) 10:14:20,0(34) 11:11:07,8(37)
38 143 Spyrka Piotr
1988
Mezczyzni (14) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie Zdrój
1:08:22,2(36) 1:42:51,5(43) 3:00:36,9(38) 3:39:33,9(41) 5:12:32,6(42) 5:55:47,1(43) 7:59:06,8(47) 8:40:22,9(46) 10:29:35,7(38) 11:16:02,5(38)
39 14 Butanowicz Marzena
1986
Kobiecy (3) POL
Sówcia
Suszec
1:19:25,2(101) 2:00:29,2(101) 3:44:00,8(109) 4:38:19,1(115) 6:01:01,2(72) 6:42:08,1(69) 8:13:33,8(49) 8:56:23,3(49) 10:31:53,6(39) 11:18:03,6(39)
40 130 Raczek Robert
1984
Mezczyzni (15) POL

Czerwionka-Leszczyny
1:24:05,9(123) 2:02:46,3(107) 3:26:22,0(76) 4:08:32,5(74) 5:51:14,1(63) 6:33:34,7(61) 8:15:13,6(50) 9:00:31,2(50) 10:56:43,3(40) 11:38:12,8(40)
41 101 Mazurek Roman
1978
Mezczyzni (16) POL
Spartanie Dzieciom
Murów
1:14:28,1(57) 1:51:14,6(58) 3:22:42,7(70) 4:03:56,8(68) 5:51:14,6(64) 6:34:42,7(62) 8:16:32,5(51) 9:02:04,7(51) 10:56:55,6(41) 11:42:05,9(41)
42 228 Waldon Krzysztof
Zieliński Andrzej
1973
1983
DuetMeski (11) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
Żory
Żory
1:05:18,9(24) 1:37:38,4(23) 2:47:13,3(17) 3:22:02,7(16) 4:38:04,0(15) 5:15:11,8(15) 6:30:53,9(13) 7:09:54,9(13)
43 201 Brózda Michalina
Cichy Krzysztof
1994
1972
MIX (9) POL
POL
OPONY SERAFINOWSKI
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:15:49,8(69) 1:54:50,3(76) 3:00:46,6(39) 3:31:53,4(32) 4:54:31,9(24) 5:36:11,2(26) 6:50:52,4(19) 7:30:47,5(19)
44 226 Szota Magdalena
Nawrocki Szymon
1977
1974
MIX (10) POL
POL
DCWRP
DCWRP
Mikołów
Mikołów
1:18:58,3(95) 1:57:21,0(91) 3:13:06,9(58) 3:50:28,3(53) 5:12:58,9(43) 5:55:26,2(42) 7:17:57,1(32) 7:59:43,9(31)
45 71 Kokot Krzysztof
1974
Mezczyzni (17) POL
Niewybiegani
Żory
1:04:54,4(21) 1:38:10,2(24) 2:56:37,1(34) 3:33:13,7(34) 5:10:08,9(40) 5:51:27,3(38) 7:26:03,4(34) 8:08:47,5(35)
46 98 Marcol Mateusz
1991
Mezczyzni (18) POL

Rybnik
1:09:57,2(45) 1:42:49,3(41) 3:03:08,6(46) 3:42:37,1(46) 5:26:29,0(54) 6:04:47,4(48) 7:40:23,8(41) 8:13:09,6(37)
47 211 Kucharski Krystian
Sienkiewicz Wojciech
1988
1988
DuetMeski (12) POL
POL
Socios Silesia
Socios Silesia
Siemianowice Śląskie
Gliwice
1:16:04,3(73) 1:51:29,3(60) 3:08:10,5(52) 3:48:26,6(52) 5:11:11,6(41) 5:53:39,4(41) 7:28:28,1(37) 8:20:26,8(40)
48 225 Szewczyk Rauch Urszula
Wręczycki Ireneusz
1973
1966
MIX (11) POL
POL
Very slow turtles
Very slow turtles
Katowice
Chorzów
1:23:35,4(119) 2:04:25,1(116) 3:17:28,2(62) 3:55:51,9(61) 5:31:47,6(55) 6:18:04,4(57) 7:44:21,5(43) 8:29:56,4(42)
49 209 Krajewski Bartek
Deptuła Marcin
1976
1972
DuetMeski (13) POL
POL
DCWRP
DCWRP
Katowice
Katowice
1:18:54,6(94) 1:57:02,5(86) 3:18:06,2(65) 4:00:52,5(64) 5:24:13,2(50) 6:06:00,7(50) 7:44:11,9(42) 8:38:21,8(45)
50 44 Grygierek Roman
1981
Mezczyzni (19) POL
Klub Biegacza Fartlek
Gorzyczki
1:08:20,9(35) 1:42:51,2(42) 3:02:50,4(43) 3:42:35,9(45) 5:18:29,1(46) 6:00:36,7(44) 7:58:53,9(46) 8:40:23,6(47)
51 177 Szymczak Marcin
1981
Mezczyzni (20) POL

Wrocław
1:18:22,6(90) 1:52:44,9(66) 3:18:00,2(63) 3:56:08,0(62) 5:31:55,9(56) 6:17:36,9(56) 8:00:49,3(48) 8:48:46,4(48)
52 18 Czajka Tomasz
1974
Mezczyzni (21) POL

Jastrzebie-Zdroj
1:13:04,8(55) 1:48:04,9(54) 3:04:50,6(48) 3:44:23,3(49) 5:44:22,3(59) 6:28:54,7(60) 8:18:34,8(52) 9:03:38,1(52)
53 91 Machul Ewa
1985
Kobiecy (4) POL

Warszawa
1:15:49,2(68) 1:53:17,4(70) 3:21:10,8(67) 4:04:16,9(69) 5:57:55,3(69) 6:42:12,6(70) 8:27:33,3(53) 9:10:14,6(53)
54 73 Kondas Arkadiusz
1988
Mezczyzni (22) POL

Bielsko-Biała
1:23:00,7(112) 2:03:17,8(110) 3:32:12,9(88) 4:18:14,6(87) 5:59:51,0(71) 6:47:43,7(71) 8:30:25,6(54) 9:20:52,9(54)
55 7 Blaszke Beata
1973
Kobiecy (5) POL
Biegaj z trenerami
Gliwice
1:19:20,9(99) 1:57:09,7(89) 3:26:54,9(77) 4:08:54,2(76) 5:51:58,9(65) 6:37:10,2(63) 8:33:17,1(55) 9:22:45,3(55)
56 142 Sowik Marcin
1969
Mezczyzni (23) POL
TIME4RUNNING
Toaszów Mazowiecki
1:16:49,1(78) 1:57:17,0(90) 3:29:58,5(82) 4:17:30,7(86) 6:01:17,4(74) 6:52:24,8(74) 8:41:49,5(57) 9:36:59,3(56)
57 222 Stypa Jerzy
Kmieć Andrzej
1963
1978
DuetMeski (14) POL
POL
STO-nogi Milanówek
STO-nogi Milanówek/TURBO Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
1:18:52,4(93) 1:57:52,0(95) 3:36:07,2(92) 4:29:57,0(103) 5:58:01,9(70) 6:41:51,7(68) 8:41:29,1(56) 9:43:37,4(57)
58 9 Bonecki Sylwester
1979
Mezczyzni (24) POL
K.S. META
Rybnik
1:39:31,4(167) 2:22:36,1(153) 4:04:22,2(129) 4:48:57,3(125) 6:40:09,5(95) 7:20:53,6(90) 9:05:01,7(61) 9:46:03,1(58)
59 156 Toporczyk Daniel
1976
Mezczyzni (25) POL
Press Glass biegamy i wspieramy
Tychy
1:17:32,0(83) 1:56:17,3(79) 3:31:13,5(86) 4:14:05,1(83) 6:10:55,2(79) 6:58:26,7(79) 8:52:38,3(58) 9:47:17,4(59)
60 21 Danikiewicz Michał
1981
Mezczyzni (26) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Czechowice-Dziedzice
1:15:12,8(60) 1:51:29,9(61) 3:19:09,7(66) 4:01:50,8(66) 6:22:40,1(84) 7:07:36,0(83) 9:01:28,7(60) 9:48:30,5(60)
61 40 Gąsiorek Tomasz
1975
Mezczyzni (27) POL

Bielsko-Biała
1:15:31,7(66) 1:54:00,0(73) 3:31:07,4(85) 4:16:39,8(85) 6:33:05,9(91) 7:20:58,7(91) 9:07:58,0(62) 9:55:05,3(61)
62 151 Szyrocki Krzysztof
1984
Mezczyzni (28) POL
One Person Team
Marklowice
1:17:59,4(85) 1:57:36,6(94) 3:28:05,5(79) 4:10:40,3(77) 6:02:03,1(75) 6:57:44,6(77) 8:55:09,2(59) 9:55:19,0(62)
63 121 Petrykowski Grzegorz
1969
Mezczyzni (29) POL
HRmaxŻORY
Żory
1:22:31,3(110) 2:03:34,9(113) 3:38:03,4(96) 4:30:41,5(105) 6:29:40,2(90) 7:18:36,1(87) 9:17:23,4(64) 9:59:45,5(63)
64 158 Warzecha Teresa
1962
Kobiecy (6) POL
Runners Team Nysa
Wilamowa
1:20:35,1(106) 2:01:39,0(106) 3:33:17,5(90) 4:19:46,2(89) 6:10:58,5(80) 6:59:34,5(80) 9:09:56,6(63) 10:00:38,8(64)
65 83 Kusy Rafał
1975
Mezczyzni (30) POL
PBR
Międzyświeć
1:15:35,5(67) 1:52:57,0(68) 3:38:52,4(98) 4:26:54,2(100) 6:29:15,4(89) 7:19:42,6(88) 9:25:12,2(66) 10:21:23,8(65)
66 138 Siwa Kinga
1984
Kobiecy (7) POL

Brenna
1:25:13,6(127) 2:10:53,9(127) 3:46:23,4(112) 4:38:08,4(114) 6:26:24,1(88) 7:27:17,6(92) 9:22:33,0(65) 10:31:40,7(66)
67 5 Biały Jakub
1986
Mezczyzni (31) POL
Hycok
Katowice
1:24:35,1(124) 2:05:57,6(121) 3:38:12,3(97) 4:30:03,3(104) 6:37:05,8(92) 7:31:31,7(95) 9:39:18,3(67) 10:32:01,9(67)
68 34 Flasiński Michał
1984
Mezczyzni (32) POL

Gliwice
1:25:02,2(126) 2:09:06,2(124) 3:55:57,2(122) 4:42:48,7(121) 6:46:21,6(97) 7:35:58,7(97) 9:40:08,1(68) 10:34:29,7(68)
69 176 Kalembkiewicz Piotr
1978
Mezczyzni (33) POL
Mirotrans
Wrocław
1:25:00,9(125) 2:05:35,7(120) 3:42:07,3(104) 4:26:08,6(96) 6:37:06,2(93) 7:31:48,8(96) 9:45:40,6(69) 10:40:52,5(69)
70 77 Kowalczyk Paweł
1974
Mezczyzni (34) POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
1:17:28,9(81) 1:58:52,2(97) 3:46:51,9(115) 4:39:04,8(117) 6:52:14,9(100) 7:45:39,2(101) 10:00:33,8(70) 10:59:45,8(70)
71 29 Dyduła Łukasz
1975
Mezczyzni (35) POL
Ital Car Team
Kraków
1:33:58,8(154) 2:24:20,6(157) 4:18:22,3(143) 5:19:28,4(149) 7:23:53,1(108) 8:13:13,5(104) 10:08:46,5(72) 11:03:17,9(71)
72 85 Lic Janusz
1967
Mezczyzni (36) POL

Zabrze
1:30:00,3(136) 2:16:50,4(138) 4:02:40,8(128) 4:56:50,6(131) 6:53:23,1(102) 7:52:39,8(102) 10:02:40,8(71) 11:09:17,8(72)
73 30 Dziszkiewicz Grzegorz
1982
Mezczyzni (37) POL

Bielsko Biała
1:39:40,3(169) 2:30:58,3(165) 4:25:58,2(151) 5:23:34,5(152) 7:21:55,1(106) 8:20:47,2(107) 10:30:14,5(74) 11:31:10,5(73)
74 99 Maszewska-Wach Mariola
1982
Kobiecy (8) POL

Rawa Mazowiecka
1:39:52,7(170) 2:30:27,2(163) 4:25:53,1(150) 5:23:27,3(151) 7:22:07,5(107) 8:20:33,8(106) 10:30:05,6(73) 11:31:12,1(74)
75 4 Bernacki Eugeniusz
1963
Mezczyzni (38) POL
Polski Klub Alpejski
Gliwice
1:35:22,3(155) 2:23:51,7(155) 4:18:57,3(146) 5:19:27,6(148) 7:25:22,5(110) 8:30:28,1(112) 11:08:17,6(75)
76 174 Szafranek Paweł
1991
Mezczyzni (39) POL

Ustroń
1:04:30,1(19) 1:36:00,5(19) 2:52:27,3(25) 3:28:53,3(24) 4:58:19,8(31) 5:34:41,5(25)
77 148 Szewczyk Damian
1976
Mezczyzni (40) POL
Jejkowice biega
Jejkowice
1:03:38,3(16) 1:35:44,3(18) 2:50:37,8(20) 3:26:13,5(20) 4:57:30,6(28) 5:39:19,5(31)
78 37 Gałuszka Dawid
1990
Mezczyzni (41) POL

Świętochłowice
1:00:12,0(8) 1:30:45,0(9) 2:40:38,4(12) 3:16:06,5(14) 4:56:14,3(27) 5:39:38,8(32)
79 49 Hajto Dominik
1985
Mezczyzni (42) SLE
Street Workout
Freetown
1:08:05,2(33) 1:40:54,6(32) 2:53:03,2(27) 3:30:34,5(27) 5:03:25,7(36) 5:42:38,6(35)
80 149 Szkoda Dariusz
1980
Mezczyzni (43) POL
SOCIOS SILESIA
Ruda Śląska
1:02:14,0(15) 1:30:35,0(8) 2:48:07,9(18) 3:24:44,4(18) 5:25:21,5(51) 6:03:17,7(47)
81 145 Stępień Wojciech
1975
Mezczyzni (44) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:09:15,7(42) 1:42:22,4(37) 3:06:51,4(49) 3:44:02,5(47) 5:25:34,6(52) 6:09:36,3(51)
82 13 Buczyński Radosław
1986
Mezczyzni (45) POL
Companeros asfalt team
Gliwice
1:09:56,1(44) 1:43:49,7(45) 3:06:56,2(50) 3:44:04,3(48) 5:25:49,3(53) 6:09:38,8(52)
83 79 Kozik Damian
1986
Mezczyzni (46) POL
HRmax Żory
Żory
1:06:29,1(30) 1:39:00,6(26) 2:55:53,2(31) 3:38:07,0(39) 5:23:54,2(49) 6:12:44,8(54)
84 109 Nierada Marcin
1983
Mezczyzni (47) POL

Katowice
1:12:50,1(54) 1:47:52,0(52) 3:11:06,2(54) 3:52:46,1(58) 5:34:08,2(57) 6:17:05,7(55)
85 107 Mucha Adam
1977
Mezczyzni (48) POL
poRUNne furganie
Bytom
1:20:34,1(105) 1:57:23,1(92) 3:22:44,7(71) 4:01:01,8(65) 5:42:54,2(58) 6:25:34,4(58)
86 38 Gamza Mariusz
1983
Mezczyzni (49) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka-Leszczyny
1:13:06,3(56) 1:47:49,4(51) 3:21:33,8(69) 4:03:32,9(67) 5:46:24,6(61) 6:28:41,9(59)
87 32 Feichtinger Marek
1975
Mezczyzni (50) POL

Żory
1:11:22,6(50) 1:47:53,7(53) 3:11:06,4(55) 3:54:12,5(60) 5:47:34,4(62) 6:38:42,0(64)
88 11 Brandys Michał
1983
Mezczyzni (51) POL
Yno Ultra
Pawłowice
1:10:43,6(48) 1:45:07,6(47) 3:12:54,4(57) 3:51:42,5(55) 5:55:38,2(66) 6:39:39,8(65)
89 46 Grzomba Łukasz
1983
Mezczyzni (52) FRA
Dabrowski team
Saint Maur Des Fosses
1:11:47,8(53) 1:48:05,1(55) 3:12:13,9(56) 3:53:16,3(59) 5:46:15,8(60) 6:40:08,9(66)
90 146 Sutkowski Jan
1979
Mezczyzni (53) POL

Gliwice
1:16:50,0(79) 1:56:19,6(80) 3:26:59,2(78) 4:11:46,7(79) 5:57:47,3(68) 6:41:16,2(67)
91 114 Okoń Łukasz
1979
Mezczyzni (54) POL

Gieraltowice
1:17:05,2(80) 1:56:32,6(82) 3:23:51,4(75) 4:11:08,6(78) 6:01:09,3(73) 6:52:11,6(72)
92 68 Klepacka-Gancarz Barbara
1976
Kobiecy (9) POL
Reshape Runners
Gliwice
1:16:23,6(74) 1:52:56,5(67) 3:31:22,6(87) 4:12:50,5(81) 6:06:23,2(76) 6:52:18,7(73)
93 58 Juszko Krzysztof
1973
Mezczyzni (55) POL

Warszawa
1:20:27,4(104) 2:00:47,6(103) 3:37:59,7(95) 4:22:18,4(93) 6:11:00,9(81) 6:56:24,7(75)
94 150 Szolc Sebastian
1976
Mezczyzni (56) POL

Gliwice
1:19:11,3(98) 1:58:56,2(98) 3:29:06,3(81) 4:13:38,6(82) 6:10:14,3(78) 6:57:32,0(76)
95 78 Kowalczyk Aleksander
1980
Mezczyzni (57) POL

Skalbmierz
1:18:04,2(86) 1:56:58,5(85) 3:28:44,9(80) 4:11:58,9(80) 6:06:54,8(77) 6:58:00,1(78)
96 47 Grzybowska Karolina
1978
Kobiecy (10) POL
GRANDAUTO
Czermin
1:16:32,6(76) 1:57:33,4(93) 3:22:51,1(72) 4:07:59,6(73) 5:56:43,5(67) 7:01:18,9(81)
97 147 Szczypka Piotr
1989
Mezczyzni (58) POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
1:10:09,6(46) 1:45:09,6(48) 3:15:35,0(60) 4:05:14,5(72) 6:13:22,9(82) 7:06:24,5(82)
98 135 Segiet Paweł
1979
Mezczyzni (59) POL

Bytom
1:18:07,1(87) 1:57:05,2(88) 3:32:44,3(89) 4:20:19,9(90) 6:22:05,4(83) 7:15:09,8(84)
99 90 Łatak-Skrabut Basia
1980
Kobiecy (11) POL
Mustangi Gliwice/Biegaj z Trenerami
Gliwice
1:22:26,5(108) 2:03:01,6(108) 3:41:33,7(102) 4:26:39,2(99) 6:24:47,1(85) 7:17:41,6(85)
100 92 Maczuga Bartłomiej
1987
Mezczyzni (60) POL
MUSTANGI GLIWICE/Biegaj z trenerami
Gliwice
1:22:26,8(109) 2:03:02,1(109) 3:41:34,2(103) 4:26:39,0(98) 6:24:48,8(86) 7:17:41,8(86)
101 23 Dec Mirek
1977
Mezczyzni (61) POL
Trucht Team Opole
Opole
1:24:03,1(120) 2:06:42,8(122) 3:44:51,7(110) 4:31:51,3(107) 6:25:13,9(87) 7:20:52,3(89)
102 80 Kozłowski Łukasz
1981
Mezczyzni (62) POL
Kopytka w biegu
Tychy
1:15:52,2(72) 1:53:21,9(71) 3:45:32,0(111) 4:31:52,7(108) 6:41:26,7(96) 7:27:54,4(93)
103 81 Kucharczyk Robert
Stopyra
1979
1981
Mezczyzni (63) POL
POL

Chorzów
1:19:04,3(97) 1:58:30,9(96) 3:39:59,2(100) 4:25:03,1(95) 6:39:11,2(94) 7:29:22,4(94)
104 119 Paul Violetta
1974
Kobiecy (12) POL
Biegamy w górach
Gliwice
1:22:55,1(111) 2:04:42,7(118) 3:52:02,8(117) 4:39:26,8(118) 6:49:05,4(98) 7:40:12,9(98)
105 64 Kamyczek Adam
1979
Mezczyzni (64) POL

Bąków
1:19:02,3(96) 1:56:27,4(81) 3:40:03,7(101) 4:27:03,1(101) 6:49:34,1(99) 7:40:16,1(99)
106 160 Widera Ela
1981
Kobiecy (13) POL
HRmax Żory
Żory
1:23:01,6(113) 2:07:40,3(123) 3:47:04,8(116) 4:37:41,2(113) 6:52:52,8(101) 7:45:09,5(100)
107 3 Bąk Tymoteusz
1977
Mezczyzni (65) POL
merce.com
Gliwice
1:32:22,4(150) 2:19:12,5(141) 4:26:49,6(152) 5:16:24,2(145) 7:13:59,3(105) 8:00:08,2(103)
108 139 Smal Paweł
1975
Mezczyzni (66) POL
SupaDupaFly
Cukrówka
1:23:26,9(115) 2:09:15,4(126) 3:58:57,4(125) 4:49:39,4(127) 7:13:40,6(104) 8:13:52,0(105)
109 178 Szablicki Aleksy
1960
Mezczyzni (67) POL
WKB Meta Lubliniec
Katowice
1:32:48,1(151) 2:31:50,9(168) 4:22:00,9(148) 5:20:22,2(150) 7:25:15,7(109) 8:24:23,0(108)
110 61 Kafka Ewelina
1978
Kobiecy (14) POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:19:50,7(103) 2:01:18,8(105) 3:55:23,9(121) 4:43:58,8(123) 7:26:28,5(112) 8:24:34,2(109)
111 153 Świder Zbigniew
1975
Mezczyzni (68) POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:18:46,5(92) 2:00:09,7(100) 3:55:22,2(120) 4:43:56,7(122) 7:26:27,7(111) 8:24:34,7(110)
112 159 Węgrzynkiewicz Maria
1991
Kobiecy (15) POL

Bielsko-Biała
1:28:41,6(134) 2:12:40,0(131) 4:01:51,0(126) 4:49:13,1(126) 7:08:38,9(103) 8:25:10,3(111)
113 82 Kurasiński Konrad
1989
Mezczyzni (69) POL
Socios Silesia
Brenna
1:15:01,7(58) 1:54:52,3(77) 4:10:22,1(135) 4:55:52,6(130) 7:38:29,0(118) 8:31:50,2(113)
114 108 Niemas Mariusz
1968
Mezczyzni (70) POL
Rodzinny Dom Dziecka w Błażejowicac
Błażejowice
1:40:17,9(172) 2:30:23,4(162) 4:11:57,0(136) 5:09:47,6(140) 7:31:01,1(114) 8:35:38,7(114)
115 52 Inglant Zbigniew
1966
Mezczyzni (71) POL
Run log com
Chorzów
1:39:35,0(168) 2:35:07,1(170) 4:28:08,7(153) 5:28:16,1(153) 7:28:02,1(113) 8:37:30,4(115)
116 169 Ziaja Robert
1977
Mezczyzni (72) POL
ROBERT ALKOHOLIK
Siemianowice Śląskie
1:35:51,8(158) 2:22:35,2(152) 4:18:37,0(145) 5:10:53,8(143) 7:33:26,2(115) 8:38:00,1(116)
117 166 Wójtowicz Dawid
1987
Mezczyzni (73) POL

Żory
1:26:41,2(129) 2:12:09,6(128) 4:08:19,6(131) 5:03:16,6(135) 7:41:34,5(119) 8:41:44,9(117)
118 89 Litwinczuk Aneta
1983
Kobiecy (16) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:31:39,2(144) 2:19:57,9(144) 4:21:46,9(147) 5:18:00,9(147) 7:35:34,2(116) 8:54:54,3(118)
119 88 Litwinczuk Gabriel
1979
Mezczyzni (74) POL
Ślęzak Team
Klucze
1:30:31,0(140) 2:19:19,6(143) 4:12:29,4(138) 5:08:06,5(138) 7:35:35,2(117) 8:54:54,4(119)
120 123 Pińkowska Patrycja
1982
Kobiecy (17) POL

Szczecin
1:37:54,5(161) 2:29:17,2(160) 4:34:28,7(155) 5:31:03,9(154) 7:53:13,3(120) 9:05:52,3(120)
121 19 Czarnota Leszek
1970
Mezczyzni (75) POL
1970
Marklowice
1:39:55,1(171) 2:32:09,6(169) 4:41:56,6(161) 5:42:42,9(161) 8:11:38,8(121) 9:15:43,8(121)
122 65 Karawacki Grzegorz
1989
Mezczyzni (76) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:38:33,0(164) 2:31:46,6(167) 4:36:43,1(156) 5:39:54,5(160) 8:12:31,7(122) 9:28:14,1(122)
123 140 Sobel Izabela
1983
Kobiecy (18) POL

Żywiec
2:39:17,6(189) 3:27:56,0(188) 5:52:08,7(170) 6:36:24,9(169) 8:59:02,5(124) 9:45:09,0(123)
124 66 Kastelik Tomasz
1970
Mezczyzni (77) POL
Dzike_Konie
Zywiec
2:39:19,5(190) 3:27:55,5(187) 5:52:08,7(169) 6:36:25,1(170) 8:59:02,5(123) 9:45:09,7(124)
125 118 Paszko Dorota
1983
Kobiecy (19) POL

Żywiec
2:40:03,9(191) 3:29:31,3(191) 5:52:36,7(171) 6:43:09,8(171) 9:02:29,2(126) 10:10:57,1(125)
126 133 Różankowska Aleksandra
1973
Kobiecy (20) POL
Strzelby z Brixton
Gliwice
1:38:15,4(162) 2:37:53,5(171) 4:58:15,6(163) 6:11:17,0(165) 9:01:05,8(125) 10:11:29,6(126)
127 54 Jackowski Tomasz
1975
Mezczyzni (78) POL
SuperPiechurzy
Bielsko-Biała
1:52:05,2(175) 2:58:16,8(177) 5:23:35,1(168) 6:35:08,7(168) 9:12:51,1(127) 10:31:18,4(127)
128 104 Mikołajczak Magdalena
1975
Kobiecy (21) POL
HRmax Żory
Żory
1:56:49,7(178) 3:14:08,8(185) 6:01:16,2(173) 7:48:15,3(173) 10:41:16,4(128)
129 129 Rachwalski Łukasz
1986
Mezczyzni (79) POL
SCI Górscy Entuzjaści
Goleszów
1:09:23,7(43) 1:41:23,5(36) 2:54:25,2(29) 3:35:36,9(36)
130 161 Wilk Dawid
1989
Mezczyzni (80) POL
ReShape Runners
Zabrze
1:04:02,3(17) 1:36:16,1(20) 3:01:53,1(41) 3:45:08,1(50)
131 63 Kamyczek Grzegorz
1976
Mezczyzni (81) POL
Poranny Beskid Run
Pierśćiec
1:11:30,0(51) 1:47:26,0(50) 3:18:02,1(64) 3:56:52,6(63)
132 51 Heda Sebastian
1981
Mezczyzni (82) POL
Klub Biegacza Fartlek
Pawłowice
1:11:37,2(52) 1:48:19,1(56) 3:23:07,7(73) 4:04:39,3(70)
133 39 Garbowska Monika
1979
Kobiecy (22) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:16:45,6(77) 1:53:15,1(69) 3:23:11,3(74) 4:05:09,5(71)
134 33 Filipczak Dariusz
1968
Mezczyzni (83) POL
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
Strzelce Opolskie
1:15:29,0(63) 1:54:02,7(74) 3:21:20,1(68) 4:08:33,9(75)
135 22 Dąbrowski Marek
1982
Mezczyzni (84) POL

Gliwice
1:15:51,1(70) 1:52:37,0(65) 3:30:16,3(83) 4:15:11,6(84)
136 56 Januszek Jakub
1979
Mezczyzni (85) POL
Hydro Zasapani
Bukowno
1:23:27,3(117) 2:03:20,7(111) 3:34:44,1(91) 4:18:44,8(88)
137 20 Czupkiewicz Michał
1984
Mezczyzni (86) POL
Trucht Team Opole
Opole
1:15:17,1(61) 1:54:44,2(75) 3:30:46,9(84) 4:20:48,4(91)
138 141 Solecki Tomasz
1979
Mezczyzni (87) POL
Tri TERM Team
Bierun
1:18:10,2(88) 1:57:02,5(87) 3:36:15,3(93) 4:21:50,1(92)
139 55 Janda Sebastian
1978
Mezczyzni (88) POL
Biegam Żeby żreć więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:15:11,7(59) 1:52:23,4(64) 3:39:53,3(99) 4:22:55,9(94)
140 42 Górecki Wojciech
1982
Mezczyzni (89) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka-Leszczyny
1:16:26,4(75) 1:55:58,1(78) 3:37:13,1(94) 4:26:18,2(97)
141 155 Tomczyk Angelika
1984
Kobiecy (23) POL
ReShape Runners
Zabrze
1:24:04,3(121) 2:04:26,2(117) 3:43:42,8(105) 4:28:08,1(102)
142 86 Liszka Piotrek
1953
Mezczyzni (90) POL

Bytom
1:30:50,5(141) 2:12:22,4(130) 3:43:54,3(107) 4:31:15,3(106)
143 106 Morkisz Krystian
1979
Mezczyzni (91) POL
HRmax Żory
Orzesze
1:23:27,0(116) 2:03:39,3(114) 3:43:54,0(106) 4:33:40,5(109)
144 110 Nikodon Paweł
1978
Mezczyzni (92) POL
Nikodon Dream Team
Gliwice
1:23:28,0(118) 2:04:56,9(119) 3:46:36,5(114) 4:34:15,1(110)
145 165 Wolny Krzysztof
1981
Mezczyzni (93) POL
Ultrakrew
Zabrze
1:19:37,2(102) 2:01:12,1(104) 3:46:30,6(113) 4:35:31,5(111)
146 117 Parszewska Aleksandra
1991
Kobiecy (24) POL
Reshape Runners
Bytom
1:28:36,0(133) 2:12:11,9(129) 3:52:49,6(119) 4:36:15,0(112)
147 132 Rimpler Łukasz
1982
Mezczyzni (94) POL
Altitude - Lone Wolf
Orzesze
1:19:23,2(100) 2:00:29,2(102) 3:44:00,4(108) 4:38:19,6(116)
148 131 Reclik Jacek
1970
Mezczyzni (95) POL
Smaki Biegania
Rybnik
1:24:05,7(122) 2:09:12,1(125) 3:52:29,7(118) 4:41:51,9(119)
149 111 Nogaj Janusz
1977
Mezczyzni (96) POL

Gliwice
1:18:32,2(91) 1:56:37,5(83) 3:56:19,8(123) 4:42:28,2(120)
150 219 Rólka Mariola
1979
1967
Kobiecy (25) POL
POL
BP Running Team Gliwice
BP Running Team Gliwice
Gliwice
Gliwice
1:36:24,2(159) 2:25:31,9(158) 3:58:34,2(124) 4:45:05,9(124)
151 164 Wojtkiewicz Jarosław
1968
Mezczyzni (97) POL
Ryś Karpaty
Bystre Gm. Baligród
1:31:43,2(145) 2:16:50,4(139) 4:07:15,0(130) 4:53:24,9(128)
152 72 Kołodziej Jacek
1973
Mezczyzni (98) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:27:29,0(130) 2:13:11,7(132) 4:02:21,6(127) 4:54:28,8(129)
153 124 Płócienniczak Jakub
1975
Mezczyzni (99) POL

Warszawa
1:17:48,9(84) 1:59:15,9(99) 4:09:00,9(133) 4:59:40,1(132)
154 41 Głombik Krzysztof
1964
Mezczyzni (100) POL

Książenice
1:35:50,7(157) 2:24:09,5(156) 4:09:26,6(134) 5:01:07,3(133)
155 26 Dudek Grzegorz
1979
Mezczyzni (101) POL

Gliwice
1:33:24,5(153) 2:15:55,2(137) 4:13:20,5(139) 5:01:37,1(134)
156 48 Gulajski Rafał
1975
Mezczyzni (102) POL
OSIEM
Kopienica
1:28:33,9(132) 2:14:29,2(133) 4:08:31,2(132) 5:05:35,7(136)
157 134 Rusin Anna
1981
Kobiecy (26) POL
Kęckie Harpagany
Porąbka
1:30:02,4(137) 2:18:00,4(140) 4:12:11,3(137) 5:07:56,0(137)
158 137 Siedlok Damian
1981
Mezczyzni (103) POL
MKS Żory
Żory
1:26:15,3(128) 2:14:38,6(134) 4:22:25,9(149) 5:08:48,6(139)
159 168 Wysocki Tomasz
1972
Mezczyzni (104) POL
OchajoRun&Friends
Rybnik
1:30:12,5(138) 2:15:32,0(136) 4:16:57,8(142) 5:10:23,1(141)
160 173 Żmudka Bartek
1978
Mezczyzni (105) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
Rybnik
1:30:12,9(139) 2:15:30,9(135) 4:16:57,4(141) 5:10:23,3(142)
161 94 Majowski Marcin
1978
Mezczyzni (106) POL

Bytom
1:32:51,5(152) 2:23:47,8(154) 4:18:36,0(144) 5:12:38,2(144)
162 136 Serek Roman
1976
Mezczyzni (107) POL
SupaDupaFly
Brzeście
1:32:12,4(146) 2:22:23,3(150) 4:14:14,0(140) 5:17:42,5(146)
163 163 Wlach Annna
1977
Kobiecy (27) POL
Banda z Południa
Gliwice
1:32:14,5(148) 2:19:59,8(148) 4:40:06,9(160) 5:32:13,2(155)
164 128 Pudełko Dariusz
1967
Mezczyzni (108) POL
Opel Active Team
Kozłów
1:32:18,0(149) 2:19:59,3(146) 4:40:06,5(159) 5:32:18,1(156)
165 24 Długosz Zbigniew
1977
Mezczyzni (109) POL

Bielsko-Biała
1:31:19,7(143) 2:19:59,4(147) 4:37:32,9(158) 5:34:26,3(157)
166 15 Cholewiński Rafał
1984
Mezczyzni (110) POL
Supadupafly
Parszów
1:32:13,1(147) 2:22:25,0(151) 4:33:14,8(154) 5:36:43,0(158)
167 95 Malarczyk Sławomir
1985
Mezczyzni (111) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:38:32,7(163) 2:31:45,9(166) 4:36:43,5(157) 5:39:47,4(159)
168 162 Wistuba Wiesia
1973
Kobiecy (28) POL
Hrmax Żory
Żory
1:31:06,6(142) 2:19:58,8(145) 4:58:41,8(164) 5:53:15,7(162)
169 2 Adamus Katarzyna
1978
Kobiecy (29) POL
Ultra Beskid Sport
Mikołów
1:50:40,4(174) 2:50:16,7(174) 4:58:57,6(165) 6:00:30,5(163)
170 170 Zielinski Leszek
1961
Mezczyzni (112) POL

Jaworzno
1:28:19,4(131) 2:19:18,5(142) 4:52:54,2(162) 6:07:16,5(164)
171 12 Brózda Tomasz
1990
Mezczyzni (113) POL
MDM NT TEAM
Skoczów
1:28:47,7(135) 2:20:14,9(149) 5:12:22,2(167) 6:14:31,5(166)
172 8 Bojczuk Tomasz
1972
Mezczyzni (114) POL
Tomek
Buczkowice
1:39:02,4(165) 2:40:35,4(172) 5:11:17,6(166) 6:25:45,3(167)
173 67 Kaszycka Dorota
1989
Kobiecy (30) POL
Duch Pogórza
Dubiecko
2:04:13,7(185) 3:08:57,8(181) 5:53:26,2(172) 7:03:38,1(172)
174 152 Śmigielska Arleta
1973
Kobiecy (31) POL
paraUltra
Swarzędz
2:28:19,6(187) 3:29:19,8(189) 6:33:47,8(175) 7:54:54,1(174)
175 62 Kajewski Rafał
1974
Mezczyzni (115) POL
paraUltra
Swarzędz
2:28:20,3(188) 3:29:20,0(190) 6:33:47,4(174) 7:54:54,2(175)
176 115 Pabich Honorata
1977
Kobiecy (32) POL
Mam_na_wszystko_wybiegane
Wrocław
1:54:26,5(177) 2:50:14,8(173) 6:47:54,6(176) 8:08:52,5(176)
177 25 Dobrosz-Krakowczyk Joanna
1979
Kobiecy (33) POL

Wrocław
2:11:31,2(186) 3:15:49,6(186) 6:47:56,9(177) 8:08:53,8(177)
178 96 Malkusz Aleksandra
1973
Kobiecy (34) POL
Córki Foki
Tworóg Mały
1:52:55,5(176) 2:53:12,2(176) 9:21:40,2(178) 10:31:39,8(178)
179 45 Grygierek Adam
1975
Mezczyzni (116) POL

Żory
1:11:01,4(49) 1:44:59,0(46)
180 35 Florian Krzysztof
1979
Mezczyzni (117) POL
OchajoRun & Friends
Ruda Śląska
1:15:18,9(62) 1:51:59,1(63)
181 74 Konsek Jacek
1986
Mezczyzni (118) POL

Rybnik
1:21:45,6(107) 2:03:31,2(112)
182 144 Sroka Tomasz
1986
Mezczyzni (119) POL
Zbój Team
Bielsko - Biała
1:35:25,6(156) 2:27:27,4(159)
183 180 Ciuk Bartosz
1967
Mezczyzni (120) POL

Gliwice
1:36:26,5(160) 2:30:13,8(161)
184 171 Ziembińska-Buczyńska Aleksandra
1980
Kobiecy (35) POL
Companeros asfalt team
Gliwice
1:39:04,6(166) 2:30:54,9(164)
185 113 Nowicki Michael
1978
Mezczyzni (121) POL
100 Miles of Beskid Wyspowy
Nowy Sącz
1:46:14,5(173) 2:52:24,1(175)
186 120 Pawliczek Izabela
1985
Kobiecy (36) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Czerwionka-Leszczyny
1:59:09,5(181) 3:08:20,7(178)
187 175 Pikulski Łukasz
1984
Mezczyzni (122) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:59:08,4(180) 3:08:20,9(179)
188 84 Laubach Anna
1990
Kobiecy (37) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:59:08,2(179) 3:08:21,2(180)
189 27 Dudek Dominik
1971
Mezczyzni (123) POL

Bielsko-Biała
2:02:30,5(184) 3:10:17,6(182)
190 167 Wójtowicz Iwona
1974
Kobiecy (38) POL
Wataha - łączy nas bieganie
Bielsko-Biała, Śląskie
2:01:26,0(183) 3:11:11,5(183)
191 6 Binda Jacek
1967
Mezczyzni (124) POL
No limits
Bielsko-Biała
2:01:09,0(182) 3:11:11,7(184)
192 105 Mołocznik Joanna
1982
Kobiecy (39) POL

Wrocław
2:49:49,6(192) 4:12:51,3(192)
193 102 Mączka Małgorzata
1974
Kobiecy (40) POL

Kraków
2:57:39,5(193) 4:15:18,5(193)
194 50 Hankiewicz Bomirska Olga
1979
Kobiecy (41) POL
Mówiłam, że tu wrócę!
Wrocław
3:00:20,6(194) 4:31:33,1(194)
195 43 Góźdź Barbara
1986
Kobiecy (42) POL

Wrocław
3:53:51,3(196) 5:36:55,4(195)
196 125 Podleśny Katarzyna
1975
Kobiecy (43) POL

Wrocław
3:53:34,7(195) 5:36:56,8(196)
DNS 16 Chrobak Paweł
1970
Mezczyzni POL

Bielsko-Biała
DNS 17 Ciupka Patryk
1977
Mezczyzni POL

Żory
DNS 60 Kadłubicki Marek
1982
Mezczyzni POL

Czaniec
DNS 70 Koćwin Michał
1986
Mezczyzni POL
RozBBiegani
Bielsko Biała
DNS 93 Majer Marzena
1969
Kobiecy POL
Team Aero Żółwiki
Knurów
DNS 103 Mertas Dominik
1977
Mezczyzni POL

Babice gm.Nędza
DNS 122 Pinkawa Grzegorz
1979
Mezczyzni POL
GISZOWIEC BIEGA RAZEM
Katowice
DNS 126 Prokopczuk Wiktor
1985
Mezczyzni POL

Tychy

BGTimeSport © 2015-2020