8. Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
8. Górska Pętla UBS 12:12 8. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
5-6.03.2022
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
204
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
196
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: Kobiety (Kobiecy)

Poz Nr Nazwisko, Imię RokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 28 Dvořáková Martina
1981
Kobiecy (1) CZE
Columbia Montrail/Runningzone Brno
Brno
1:06:48,5(31) 1:40:32,2(30) 2:55:38,7(30) 3:31:37,9(30) 4:58:07,7(30) 5:38:03,6(29) 7:06:52,7(27) 7:47:46,2(27) 9:13:37,1(23) 9:52:41,5(22)
2 76 Kościelniak Wioletta
1980
Kobiecy (2) POL
RUNNERS TEAM NYSA
Nysa
1:17:31,1(82) 1:53:56,2(72) 3:13:55,4(59) 3:52:32,1(57) 5:17:16,0(45) 6:01:16,4(45) 7:27:37,2(35) 8:07:48,1(34) 9:38:00,8(30) 10:23:12,0(30)
3 14 Butanowicz Marzena
1986
Kobiecy (3) POL
Sówcia
Suszec
1:19:25,2(101) 2:00:29,2(101) 3:44:00,8(109) 4:38:19,1(115) 6:01:01,2(72) 6:42:08,1(69) 8:13:33,8(49) 8:56:23,3(49) 10:31:53,6(39) 11:18:03,6(39)
4 91 Machul Ewa
1985
Kobiecy (4) POL

Warszawa
1:15:49,2(68) 1:53:17,4(70) 3:21:10,8(67) 4:04:16,9(69) 5:57:55,3(69) 6:42:12,6(70) 8:27:33,3(53) 9:10:14,6(53)
5 7 Blaszke Beata
1973
Kobiecy (5) POL
Biegaj z trenerami
Gliwice
1:19:20,9(99) 1:57:09,7(89) 3:26:54,9(77) 4:08:54,2(76) 5:51:58,9(65) 6:37:10,2(63) 8:33:17,1(55) 9:22:45,3(55)
6 158 Warzecha Teresa
1962
Kobiecy (6) POL
Runners Team Nysa
Wilamowa
1:20:35,1(106) 2:01:39,0(106) 3:33:17,5(90) 4:19:46,2(89) 6:10:58,5(80) 6:59:34,5(80) 9:09:56,6(63) 10:00:38,8(64)
7 138 Siwa Kinga
1984
Kobiecy (7) POL

Brenna
1:25:13,6(127) 2:10:53,9(127) 3:46:23,4(112) 4:38:08,4(114) 6:26:24,1(88) 7:27:17,6(92) 9:22:33,0(65) 10:31:40,7(66)
8 99 Maszewska-Wach Mariola
1982
Kobiecy (8) POL

Rawa Mazowiecka
1:39:52,7(170) 2:30:27,2(163) 4:25:53,1(150) 5:23:27,3(151) 7:22:07,5(107) 8:20:33,8(106) 10:30:05,6(73) 11:31:12,1(74)
9 68 Klepacka-Gancarz Barbara
1976
Kobiecy (9) POL
Reshape Runners
Gliwice
1:16:23,6(74) 1:52:56,5(67) 3:31:22,6(87) 4:12:50,5(81) 6:06:23,2(76) 6:52:18,7(73)
10 47 Grzybowska Karolina
1978
Kobiecy (10) POL
GRANDAUTO
Czermin
1:16:32,6(76) 1:57:33,4(93) 3:22:51,1(72) 4:07:59,6(73) 5:56:43,5(67) 7:01:18,9(81)
11 90 Łatak-Skrabut Basia
1980
Kobiecy (11) POL
Mustangi Gliwice/Biegaj z Trenerami
Gliwice
1:22:26,5(108) 2:03:01,6(108) 3:41:33,7(102) 4:26:39,2(99) 6:24:47,1(85) 7:17:41,6(85)
12 119 Paul Violetta
1974
Kobiecy (12) POL
Biegamy w górach
Gliwice
1:22:55,1(111) 2:04:42,7(118) 3:52:02,8(117) 4:39:26,8(118) 6:49:05,4(98) 7:40:12,9(98)
13 160 Widera Ela
1981
Kobiecy (13) POL
HRmax Żory
Żory
1:23:01,6(113) 2:07:40,3(123) 3:47:04,8(116) 4:37:41,2(113) 6:52:52,8(101) 7:45:09,5(100)
14 61 Kafka Ewelina
1978
Kobiecy (14) POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:19:50,7(103) 2:01:18,8(105) 3:55:23,9(121) 4:43:58,8(123) 7:26:28,5(112) 8:24:34,2(109)
15 159 Węgrzynkiewicz Maria
1991
Kobiecy (15) POL

Bielsko-Biała
1:28:41,6(134) 2:12:40,0(131) 4:01:51,0(126) 4:49:13,1(126) 7:08:38,9(103) 8:25:10,3(111)
16 89 Litwinczuk Aneta
1983
Kobiecy (16) POL
Olkuszbiega.pl
Klucze
1:31:39,2(144) 2:19:57,9(144) 4:21:46,9(147) 5:18:00,9(147) 7:35:34,2(116) 8:54:54,3(118)
17 123 Pińkowska Patrycja
1982
Kobiecy (17) POL

Szczecin
1:37:54,5(161) 2:29:17,2(160) 4:34:28,7(155) 5:31:03,9(154) 7:53:13,3(120) 9:05:52,3(120)
18 140 Sobel Izabela
1983
Kobiecy (18) POL

Żywiec
2:39:17,6(189) 3:27:56,0(188) 5:52:08,7(170) 6:36:24,9(169) 8:59:02,5(124) 9:45:09,0(123)
19 118 Paszko Dorota
1983
Kobiecy (19) POL

Żywiec
2:40:03,9(191) 3:29:31,3(191) 5:52:36,7(171) 6:43:09,8(171) 9:02:29,2(126) 10:10:57,1(125)
20 133 Różankowska Aleksandra
1973
Kobiecy (20) POL
Strzelby z Brixton
Gliwice
1:38:15,4(162) 2:37:53,5(171) 4:58:15,6(163) 6:11:17,0(165) 9:01:05,8(125) 10:11:29,6(126)
21 104 Mikołajczak Magdalena
1975
Kobiecy (21) POL
HRmax Żory
Żory
1:56:49,7(178) 3:14:08,8(185) 6:01:16,2(173) 7:48:15,3(173) 10:41:16,4(128)
22 39 Garbowska Monika
1979
Kobiecy (22) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:16:45,6(77) 1:53:15,1(69) 3:23:11,3(74) 4:05:09,5(71)
23 155 Tomczyk Angelika
1984
Kobiecy (23) POL
ReShape Runners
Zabrze
1:24:04,3(121) 2:04:26,2(117) 3:43:42,8(105) 4:28:08,1(102)
24 117 Parszewska Aleksandra
1991
Kobiecy (24) POL
Reshape Runners
Bytom
1:28:36,0(133) 2:12:11,9(129) 3:52:49,6(119) 4:36:15,0(112)
25 219 Rólka Mariola
1979
1967
Kobiecy (25) POL
POL
BP Running Team Gliwice
BP Running Team Gliwice
Gliwice
Gliwice
1:36:24,2(159) 2:25:31,9(158) 3:58:34,2(124) 4:45:05,9(124)
26 134 Rusin Anna
1981
Kobiecy (26) POL
Kęckie Harpagany
Porąbka
1:30:02,4(137) 2:18:00,4(140) 4:12:11,3(137) 5:07:56,0(137)
27 163 Wlach Annna
1977
Kobiecy (27) POL
Banda z Południa
Gliwice
1:32:14,5(148) 2:19:59,8(148) 4:40:06,9(160) 5:32:13,2(155)
28 162 Wistuba Wiesia
1973
Kobiecy (28) POL
Hrmax Żory
Żory
1:31:06,6(142) 2:19:58,8(145) 4:58:41,8(164) 5:53:15,7(162)
29 2 Adamus Katarzyna
1978
Kobiecy (29) POL
Ultra Beskid Sport
Mikołów
1:50:40,4(174) 2:50:16,7(174) 4:58:57,6(165) 6:00:30,5(163)
30 67 Kaszycka Dorota
1989
Kobiecy (30) POL
Duch Pogórza
Dubiecko
2:04:13,7(185) 3:08:57,8(181) 5:53:26,2(172) 7:03:38,1(172)
31 152 Śmigielska Arleta
1973
Kobiecy (31) POL
paraUltra
Swarzędz
2:28:19,6(187) 3:29:19,8(189) 6:33:47,8(175) 7:54:54,1(174)
32 115 Pabich Honorata
1977
Kobiecy (32) POL
Mam_na_wszystko_wybiegane
Wrocław
1:54:26,5(177) 2:50:14,8(173) 6:47:54,6(176) 8:08:52,5(176)
33 25 Dobrosz-Krakowczyk Joanna
1979
Kobiecy (33) POL

Wrocław
2:11:31,2(186) 3:15:49,6(186) 6:47:56,9(177) 8:08:53,8(177)
34 96 Malkusz Aleksandra
1973
Kobiecy (34) POL
Córki Foki
Tworóg Mały
1:52:55,5(176) 2:53:12,2(176) 9:21:40,2(178) 10:31:39,8(178)
35 171 Ziembińska-Buczyńska Aleksandra
1980
Kobiecy (35) POL
Companeros asfalt team
Gliwice
1:39:04,6(166) 2:30:54,9(164)
36 120 Pawliczek Izabela
1985
Kobiecy (36) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Czerwionka-Leszczyny
1:59:09,5(181) 3:08:20,7(178)
37 84 Laubach Anna
1990
Kobiecy (37) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:59:08,2(179) 3:08:21,2(180)
38 167 Wójtowicz Iwona
1974
Kobiecy (38) POL
Wataha - łączy nas bieganie
Bielsko-Biała, Śląskie
2:01:26,0(183) 3:11:11,5(183)
39 105 Mołocznik Joanna
1982
Kobiecy (39) POL

Wrocław
2:49:49,6(192) 4:12:51,3(192)
40 102 Mączka Małgorzata
1974
Kobiecy (40) POL

Kraków
2:57:39,5(193) 4:15:18,5(193)
41 50 Hankiewicz Bomirska Olga
1979
Kobiecy (41) POL
Mówiłam, że tu wrócę!
Wrocław
3:00:20,6(194) 4:31:33,1(194)
42 43 Góźdź Barbara
1986
Kobiecy (42) POL

Wrocław
3:53:51,3(196) 5:36:55,4(195)
43 125 Podleśny Katarzyna
1975
Kobiecy (43) POL

Wrocław
3:53:34,7(195) 5:36:56,8(196)
DNS 93 Majer Marzena
1969
Kobiecy POL
Team Aero Żółwiki
Knurów

BGTimeSport © 2015-2020