8. Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
8. Górska Pętla UBS 12:12 8. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
5-6.03.2022
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
204
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
196
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja w kategorii: MIX (MIX)

Poz Nr Nazwisko, Imię RokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 215 Luźniak Damian
Leśków Joanna
1984
1984
MIX (1) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Cieszyn
55:50,3(1) 1:23:16,0(1) 2:26:51,8(3) 2:59:33,0(4) 3:58:00,9(2) 4:28:16,7(2) 5:39:36,3(4) 6:14:24,1(4) 7:16:51,9(3) 7:48:57,1(2) 9:02:56,9(3) 9:40:21,0(3) 10:44:17,6(2) 11:17:03,9(2)
2 221 Stolarczyk Dagmara
Stolarczyk Wojciech
1988
1989
MIX (2) POL
POL
Szybcy i Brudni
Szybcy i Brudni
Zakopane
Zakopane
1:08:41,7(41) 1:40:55,0(33) 2:42:16,7(14) 3:12:14,9(11) 4:24:58,4(10) 5:01:15,0(11) 6:09:41,6(10) 6:45:13,7(10) 8:01:24,6(10) 8:40:02,9(10) 9:56:34,8(10) 10:32:20,8(9)
3 232 Kaszuba Bartosz
SZCZĘSNA EDYTA
1981
1987
MIX (3) POL
POL
My tylko na gofry.
My tylko na gofry.
Bielsko - Biała
CZECHOWICE - DZIEDZICE
58:53,5(5) 1:25:36,4(2) 2:35:16,4(9) 3:10:30,3(10) 4:14:01,0(9) 4:43:44,8(8) 5:58:51,2(9) 6:36:56,3(9) 7:46:29,1(9) 8:21:27,8(9) 9:51:45,2(9) 10:38:29,1(10)
4 229 Zając Anna
Lapczyk Jacek
1989
1987
MIX (4) POL
POL
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI
Zebrzydowice
Marklowice Górne
1:15:30,0(65) 1:51:41,3(62) 3:00:57,3(40) 3:34:26,2(35) 4:49:56,3(19) 5:27:16,3(21) 6:43:41,6(17) 7:23:39,4(18) 8:45:40,3(15) 9:26:02,1(16) 10:44:08,7(14) 11:26:38,6(15)
5 218 Nowak Justyna
Nowak Marek
1975
1973
MIX (5) POL
POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Ligota
Ligota
1:08:26,3(37) 1:42:37,8(39) 3:02:35,5(42) 3:42:34,3(44) 4:51:02,1(21) 5:26:08,0(19) 6:52:58,0(21) 7:34:08,0(22) 8:50:04,6(18) 9:28:52,7(17) 10:58:54,9(19) 11:43:11,7(19)
6 227 Ungehojer Małgorzata
Święczyk Krzysztof
1981
1985
MIX (6) POL
POL
FCK COV-ID
FCK COV-ID
Czechowice-Dziedzice
Chybie
1:00:53,3(10) 1:32:02,9(12) 2:51:33,2(22) 3:32:59,7(33) 4:38:07,6(16) 5:13:34,0(13) 6:53:17,4(22) 7:40:18,8(25) 8:51:25,6(19) 9:30:40,0(19)
7 206 Jakubowski Bartek
Jakubowska Gosia
1981
1987
MIX (7) POL
POL

Wataha
Pawłowice
Pawłowice
1:10:10,3(47) 1:42:53,5(44) 3:07:02,5(51) 3:51:13,6(54) 5:03:06,4(35) 5:39:09,1(30) 7:14:00,9(28) 8:00:06,1(32) 9:17:54,8(25) 9:56:06,7(24)
8 216 Machulik Marek
Stabla Katarzyna
1981
1975
MIX (8) POL
POL
Sztyjc a durś
Sztyjc a durś
Rybnik
Stanowice
1:23:07,3(114) 2:04:17,3(115) 3:15:37,2(61) 3:52:30,5(56) 5:18:37,0(47) 6:02:26,1(46) 7:27:59,2(36) 8:15:21,2(38) 10:01:39,8(32) 10:56:15,6(32)
9 201 Brózda Michalina
Cichy Krzysztof
1994
1972
MIX (9) POL
POL
OPONY SERAFINOWSKI
Opony Serafinowski
Cieszyn
Górki Wielkie
1:15:49,8(69) 1:54:50,3(76) 3:00:46,6(39) 3:31:53,4(32) 4:54:31,9(24) 5:36:11,2(26) 6:50:52,4(19) 7:30:47,5(19)
10 226 Szota Magdalena
Nawrocki Szymon
1977
1974
MIX (10) POL
POL
DCWRP
DCWRP
Mikołów
Mikołów
1:18:58,3(95) 1:57:21,0(91) 3:13:06,9(58) 3:50:28,3(53) 5:12:58,9(43) 5:55:26,2(42) 7:17:57,1(32) 7:59:43,9(31)
11 225 Szewczyk Rauch Urszula
Wręczycki Ireneusz
1973
1966
MIX (11) POL
POL
Very slow turtles
Very slow turtles
Katowice
Chorzów
1:23:35,4(119) 2:04:25,1(116) 3:17:28,2(62) 3:55:51,9(61) 5:31:47,6(55) 6:18:04,4(57) 7:44:21,5(43) 8:29:56,4(42)

BGTimeSport © 2015-2020