8. Górska Pętla UBS 12:12

Wydarzenie:
8. Górska Pętla UBS 12:12 8. Górska Pętla UBS 12:12
Organizator:
Ultra Beskid Sport
Data:
5-6.03.2022
Miejsce:
Brenna k.Bielska-Białej
Dystans:
0.0 km
Zgłoszonych:
204
Ukończyło:
0
Nieklasyfikowani:
8
Na trasie:
196
Klasyfikacja wg czasów brutto

Klasyfikacja według płci: Mężczyźni

Poz Nr Nazwisko, Imię RokKategoriaKrajKlubMiasto9km16km25km32km41km48km57km64km73km80km89km96km105km112km
1 231 Miśkiewicz Mariusz
Krupa Przemysław
1981
1983
DuetMeski (1) POL
POL
STAŃCZAK TEAM/ SCI GE
STAŃCZAK TEAM/ SCI GE
Mnich
Mnich
58:37,1(3) 1:27:07,0(4) 2:16:17,0(1) 2:41:15,4(1) 3:49:24,0(1) 4:23:52,8(1) 5:15:29,5(1) 5:42:13,8(1) 6:54:25,6(1) 7:30:51,1(1) 8:32:31,3(1) 9:04:27,0(1) 10:18:48,1(1) 10:57:53,9(1)
2 215 Luźniak Damian
Leśków Joanna
1984
1984
MIX (1) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Pogwizdów
Cieszyn
55:50,3(1) 1:23:16,0(1) 2:26:51,8(3) 2:59:33,0(4) 3:58:00,9(2) 4:28:16,7(2) 5:39:36,3(4) 6:14:24,1(4) 7:16:51,9(3) 7:48:57,1(2) 9:02:56,9(3) 9:40:21,0(3) 10:44:17,6(2) 11:17:03,9(2)
3 213 Kupijaj Marcin
Kołodziejczyk Kamil
1991
1988
DuetMeski (2) POL
POL
SOCIOS SILESIA
SOCIOS SILESIA
Knurów
Rybnik
58:38,7(4) 1:27:14,1(5) 2:28:25,0(4) 2:57:45,4(3) 3:58:33,9(4) 4:28:46,5(3) 5:38:37,8(3) 6:13:28,3(3) 7:17:57,9(4) 7:49:06,3(3) 9:04:49,5(4) 9:41:30,1(4) 10:45:48,5(3) 11:20:45,0(3)
4 203 Chrapkiewicz Michał
Mazgaj Dawid
1987
1984
DuetMeski (3) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Cieszyn
Chybie
59:21,6(7) 1:28:35,3(6) 2:26:37,1(2) 2:54:37,1(2) 3:58:28,0(3) 4:30:19,4(4) 5:33:10,7(2) 6:03:49,4(2) 7:15:56,8(2) 7:50:40,9(4) 8:57:16,8(2) 9:31:20,6(2) 10:58:04,7(4) 11:40:04,5(4)
5 210 Krosny Sebastian
Kozieł Grzegorz
1982
1982
DuetMeski (4) POL
POL
STS Biegaton Mikołów
STS Biegaton Mikołów
Mikołów
Chorzów
59:09,0(6) 1:29:29,1(7) 2:35:55,5(10) 3:08:17,6(9) 4:11:10,0(7) 4:41:06,0(6) 5:51:16,1(7) 6:25:29,6(7) 7:29:44,8(5) 8:01:00,2(5) 9:18:08,3(6) 9:55:19,5(6) 11:09:11,4(5) 11:47:20,9(5)
6 214 Kuśmierski Michał
Wielopolski Michał
1979
2000
DuetMeski (5) POL
POL
Szlachta Klimczoka
Szlachta Klimczoka
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
1:01:49,6(13) 1:34:34,1(15) 2:31:52,7(6) 2:59:38,9(5) 4:07:51,8(5) 4:43:43,9(7) 5:51:49,5(8) 6:28:47,3(8) 7:40:27,0(7) 8:18:30,0(7) 9:30:14,7(7) 10:08:44,9(7) 11:21:08,6(6) 11:59:55,2(6)
7 205 Gawron Janusz
Bętkowski Wojciech
1992
1964
DuetMeski (6) POL
POL
Brygada Beskidów
Brygada Beskidów
Limanowa
Stróże
1:01:05,6(11) 1:31:08,2(10) 2:34:26,5(8) 3:07:08,9(8) 4:09:34,3(6) 4:40:59,9(5) 5:50:09,7(5) 6:25:01,1(6) 7:30:11,8(6) 8:03:27,6(6) 9:16:25,4(5) 9:54:26,0(5)
8 230 Żyła Sebastian
Teszner Czesław
1993
1985
DuetMeski (7) POL
POL
SCI Górscy Entuzjaści
SCI Górscy Entuzjaści
Kończyce Małe
Mizerów
1:04:45,4(20) 1:35:00,5(16) 2:31:44,3(5) 3:00:28,6(6) 4:11:21,8(8) 4:47:05,3(9) 5:50:47,6(6) 6:22:35,5(5) 7:40:30,1(8) 8:19:12,9(8) 9:32:06,3(8) 10:09:37,5(8)
9 232 Kaszuba Bartosz
SZCZĘSNA EDYTA
1981
1987
MIX (3) POL
POL
My tylko na gofry.
My tylko na gofry.
Bielsko - Biała
CZECHOWICE - DZIEDZICE
58:53,5(5) 1:25:36,4(2) 2:35:16,4(9) 3:10:30,3(10) 4:14:01,0(9) 4:43:44,8(8) 5:58:51,2(9) 6:36:56,3(9) 7:46:29,1(9) 8:21:27,8(9) 9:51:45,2(9) 10:38:29,1(10)
10 212 Kulpok Tomasz
Zbąski Bartłomiej
1980
1982
DuetMeski (8) POL
POL
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
Ruda Śląska
Ruda Śląska
1:05:12,3(23) 1:37:21,6(22) 2:43:28,2(15) 3:16:32,2(15) 4:26:08,2(12) 5:01:06,2(10) 6:20:19,0(11) 7:05:01,1(11) 8:22:53,3(11) 9:03:32,0(11) 10:27:51,4(11) 11:15:11,2(11)
11 1 Ablorh Titus
1993
Mezczyzni (1) CZE
Columbia Montrail/Sanasport.cz
Brno
56:48,1(2) 1:26:55,2(3) 2:32:55,2(7) 3:06:35,9(7) 4:25:56,5(11) 5:04:29,4(12) 6:30:17,5(12) 7:09:10,2(12) 8:31:52,7(12) 9:12:23,6(12) 10:37:37,5(12) 11:15:40,7(12)
12 116 Paluch Marek
1986
Mezczyzni (2) POL
Jaworze Blatnia 24h
Jaworze
1:01:21,1(12) 1:33:00,8(13) 2:38:18,9(11) 3:13:17,2(12) 4:36:21,3(13) 5:13:36,7(14) 6:39:55,3(15) 7:15:56,5(14) 8:40:35,6(13) 9:17:36,3(13) 10:40:05,1(13) 11:18:27,8(13)
13 69 Kłosowicz Leszek
1985
Mezczyzni (3) POL

Bielsko-Biała
1:07:33,0(32) 1:41:10,6(34) 2:51:29,1(21) 3:25:52,9(19) 4:52:00,6(22) 5:26:55,8(20) 6:44:56,7(18) 7:21:00,8(17) 8:45:49,0(16) 9:22:45,9(15) 10:47:34,9(16) 11:25:53,3(14)
14 217 Milkowski Rafał
Czerwiński Michał
1980
1986
DuetMeski (9) POL
POL
Decathlon Rybnik
Decathlon Rybnik
Rybnik
Rybnik
1:06:19,3(28) 1:39:30,7(29) 2:49:32,4(19) 3:26:46,8(21) 4:37:53,9(14) 5:15:22,8(16) 6:36:14,8(14) 7:19:44,0(15) 8:46:56,0(17) 9:30:12,0(18) 10:55:39,6(17) 11:37:21,1(17)
15 206 Jakubowski Bartek
Jakubowska Gosia
1981
1987
MIX (7) POL
POL

Wataha
Pawłowice
Pawłowice
1:10:10,3(47) 1:42:53,5(44) 3:07:02,5(51) 3:51:13,6(54) 5:03:06,4(35) 5:39:09,1(30) 7:14:00,9(28) 8:00:06,1(32) 9:17:54,8(25) 9:56:06,7(24)
16 10 Borówka Ryszard
1975
Mezczyzni (4) POL

Gdynia
1:08:36,6(39) 1:41:19,0(35) 2:56:16,7(33) 3:31:23,4(29) 4:54:55,9(26) 5:33:33,3(24) 7:02:58,1(26) 7:43:55,6(26) 9:16:52,5(24) 9:57:07,6(25)
17 75 Kopiec Przemysław
1990
Mezczyzni (5) POL

Bieruń
1:00:22,5(9) 1:31:10,5(11) 2:42:01,1(13) 3:15:26,3(13) 4:42:55,6(17) 5:23:59,6(17) 7:00:05,0(24) 7:39:07,4(24) 9:21:13,0(26) 10:06:18,4(26)
18 100 Matlok Marek
1976
Mezczyzni (6) POL
Reshape Runners
Zabrze
1:02:12,1(14) 1:34:19,4(14) 2:46:17,9(16) 3:23:41,2(17) 4:52:50,3(23) 5:33:30,6(23) 7:15:22,8(29) 7:55:34,7(28) 9:25:34,2(27) 10:07:08,4(27)
19 36 Frącz Tomasz
1984
Mezczyzni (7) POL
Xcel Team
Wapienica
1:05:19,9(25) 1:38:12,9(25) 2:52:02,0(23) 3:29:09,7(25) 5:00:25,1(33) 5:40:09,9(33) 7:17:30,0(31) 7:58:14,3(30) 9:28:09,6(28) 10:14:45,0(28)
20 172 Zimkowski Marcin
1983
Mezczyzni (8) POL
KGHM ZG RUN
Głogów
1:05:01,6(22) 1:37:07,9(21) 2:56:13,0(32) 3:31:15,6(28) 5:04:59,5(37) 5:44:56,3(37) 7:16:54,8(30) 7:57:22,6(29) 9:37:18,6(29) 10:18:56,9(29)
21 53 Jacko Marek
1974
Mezczyzni (9) POL
HRmax Żory
Żory
1:06:27,8(29) 1:39:10,5(27) 2:53:52,5(28) 3:30:04,6(26) 4:54:37,0(25) 5:37:10,7(28) 7:18:55,8(33) 8:03:18,3(33) 9:52:58,2(31) 10:41:24,7(31)
22 216 Machulik Marek
Stabla Katarzyna
1981
1975
MIX (8) POL
POL
Sztyjc a durś
Sztyjc a durś
Rybnik
Stanowice
1:23:07,3(114) 2:04:17,3(115) 3:15:37,2(61) 3:52:30,5(56) 5:18:37,0(47) 6:02:26,1(46) 7:27:59,2(36) 8:15:21,2(38) 10:01:39,8(32) 10:56:15,6(32)
23 87 Liszka Maciej
1980
1980
Mezczyzni (10) POL
POL
Sci górscy entuzjasci
Cieszyn
1:04:23,3(18) 1:35:24,0(17) 2:52:33,0(26) 3:28:51,5(23) 4:58:35,6(32) 5:43:06,1(36) 7:46:44,8(44) 8:35:38,6(44) 10:24:03,1(36) 11:05:15,1(33)
24 220 Stec Jakub
Łoziński Damian
1989
1993
DuetMeski (10) POL
POL
Tym razem może się uda
Tym razem może się uda
Bielsko-Biała
Buczkowice
1:18:22,3(89) 1:56:44,9(84) 3:08:22,5(53) 3:42:01,5(42) 5:16:11,4(44) 6:11:03,9(53) 7:30:32,6(38) 8:11:07,5(36) 10:25:35,1(37) 11:05:25,5(34)
25 112 Nosalik Marek
1965
Mezczyzni (11) POL
MTA
Zywiec
1:06:06,7(26) 1:40:33,7(31) 3:02:53,8(44) 3:45:31,7(51) 5:22:32,5(48) 6:05:39,0(49) 7:49:12,5(45) 8:33:30,8(43) 10:18:09,7(35) 11:10:50,8(35)
26 127 Pronobis Marek
1979
Mezczyzni (12) POL
Pronobis Team
Wilkowice
1:06:13,9(27) 1:39:23,8(28) 2:59:58,1(36) 3:35:50,6(37) 5:09:57,7(39) 5:52:53,9(39) 7:38:23,1(40) 8:19:29,2(39) 10:14:17,8(33) 11:11:07,4(36)
27 179 Nowak Michał
1997
Mezczyzni (13) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Czechowice-Dziedzice
1:08:15,3(34) 1:42:37,1(38) 3:00:00,3(37) 3:38:32,9(40) 5:09:43,0(38) 5:53:01,7(40) 7:37:07,8(39) 8:20:43,4(41) 10:14:20,0(34) 11:11:07,8(37)
28 143 Spyrka Piotr
1988
Mezczyzni (14) POL
Klub Biegacza Fartlek
Jastrzębie Zdrój
1:08:22,2(36) 1:42:51,5(43) 3:00:36,9(38) 3:39:33,9(41) 5:12:32,6(42) 5:55:47,1(43) 7:59:06,8(47) 8:40:22,9(46) 10:29:35,7(38) 11:16:02,5(38)
29 130 Raczek Robert
1984
Mezczyzni (15) POL

Czerwionka-Leszczyny
1:24:05,9(123) 2:02:46,3(107) 3:26:22,0(76) 4:08:32,5(74) 5:51:14,1(63) 6:33:34,7(61) 8:15:13,6(50) 9:00:31,2(50) 10:56:43,3(40) 11:38:12,8(40)
30 101 Mazurek Roman
1978
Mezczyzni (16) POL
Spartanie Dzieciom
Murów
1:14:28,1(57) 1:51:14,6(58) 3:22:42,7(70) 4:03:56,8(68) 5:51:14,6(64) 6:34:42,7(62) 8:16:32,5(51) 9:02:04,7(51) 10:56:55,6(41) 11:42:05,9(41)
31 228 Waldon Krzysztof
Zieliński Andrzej
1973
1983
DuetMeski (11) POL
POL
HRmax Żory
HRmax Żory
Żory
Żory
1:05:18,9(24) 1:37:38,4(23) 2:47:13,3(17) 3:22:02,7(16) 4:38:04,0(15) 5:15:11,8(15) 6:30:53,9(13) 7:09:54,9(13)
32 71 Kokot Krzysztof
1974
Mezczyzni (17) POL
Niewybiegani
Żory
1:04:54,4(21) 1:38:10,2(24) 2:56:37,1(34) 3:33:13,7(34) 5:10:08,9(40) 5:51:27,3(38) 7:26:03,4(34) 8:08:47,5(35)
33 98 Marcol Mateusz
1991
Mezczyzni (18) POL

Rybnik
1:09:57,2(45) 1:42:49,3(41) 3:03:08,6(46) 3:42:37,1(46) 5:26:29,0(54) 6:04:47,4(48) 7:40:23,8(41) 8:13:09,6(37)
34 211 Kucharski Krystian
Sienkiewicz Wojciech
1988
1988
DuetMeski (12) POL
POL
Socios Silesia
Socios Silesia
Siemianowice Śląskie
Gliwice
1:16:04,3(73) 1:51:29,3(60) 3:08:10,5(52) 3:48:26,6(52) 5:11:11,6(41) 5:53:39,4(41) 7:28:28,1(37) 8:20:26,8(40)
35 209 Krajewski Bartek
Deptuła Marcin
1976
1972
DuetMeski (13) POL
POL
DCWRP
DCWRP
Katowice
Katowice
1:18:54,6(94) 1:57:02,5(86) 3:18:06,2(65) 4:00:52,5(64) 5:24:13,2(50) 6:06:00,7(50) 7:44:11,9(42) 8:38:21,8(45)
36 44 Grygierek Roman
1981
Mezczyzni (19) POL
Klub Biegacza Fartlek
Gorzyczki
1:08:20,9(35) 1:42:51,2(42) 3:02:50,4(43) 3:42:35,9(45) 5:18:29,1(46) 6:00:36,7(44) 7:58:53,9(46) 8:40:23,6(47)
37 177 Szymczak Marcin
1981
Mezczyzni (20) POL

Wrocław
1:18:22,6(90) 1:52:44,9(66) 3:18:00,2(63) 3:56:08,0(62) 5:31:55,9(56) 6:17:36,9(56) 8:00:49,3(48) 8:48:46,4(48)
38 18 Czajka Tomasz
1974
Mezczyzni (21) POL

Jastrzebie-Zdroj
1:13:04,8(55) 1:48:04,9(54) 3:04:50,6(48) 3:44:23,3(49) 5:44:22,3(59) 6:28:54,7(60) 8:18:34,8(52) 9:03:38,1(52)
39 73 Kondas Arkadiusz
1988
Mezczyzni (22) POL

Bielsko-Biała
1:23:00,7(112) 2:03:17,8(110) 3:32:12,9(88) 4:18:14,6(87) 5:59:51,0(71) 6:47:43,7(71) 8:30:25,6(54) 9:20:52,9(54)
40 142 Sowik Marcin
1969
Mezczyzni (23) POL
TIME4RUNNING
Toaszów Mazowiecki
1:16:49,1(78) 1:57:17,0(90) 3:29:58,5(82) 4:17:30,7(86) 6:01:17,4(74) 6:52:24,8(74) 8:41:49,5(57) 9:36:59,3(56)
41 222 Stypa Jerzy
Kmieć Andrzej
1963
1978
DuetMeski (14) POL
POL
STO-nogi Milanówek
STO-nogi Milanówek/TURBO Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
1:18:52,4(93) 1:57:52,0(95) 3:36:07,2(92) 4:29:57,0(103) 5:58:01,9(70) 6:41:51,7(68) 8:41:29,1(56) 9:43:37,4(57)
42 9 Bonecki Sylwester
1979
Mezczyzni (24) POL
K.S. META
Rybnik
1:39:31,4(167) 2:22:36,1(153) 4:04:22,2(129) 4:48:57,3(125) 6:40:09,5(95) 7:20:53,6(90) 9:05:01,7(61) 9:46:03,1(58)
43 156 Toporczyk Daniel
1976
Mezczyzni (25) POL
Press Glass biegamy i wspieramy
Tychy
1:17:32,0(83) 1:56:17,3(79) 3:31:13,5(86) 4:14:05,1(83) 6:10:55,2(79) 6:58:26,7(79) 8:52:38,3(58) 9:47:17,4(59)
44 21 Danikiewicz Michał
1981
Mezczyzni (26) POL
Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków
Czechowice-Dziedzice
1:15:12,8(60) 1:51:29,9(61) 3:19:09,7(66) 4:01:50,8(66) 6:22:40,1(84) 7:07:36,0(83) 9:01:28,7(60) 9:48:30,5(60)
45 40 Gąsiorek Tomasz
1975
Mezczyzni (27) POL

Bielsko-Biała
1:15:31,7(66) 1:54:00,0(73) 3:31:07,4(85) 4:16:39,8(85) 6:33:05,9(91) 7:20:58,7(91) 9:07:58,0(62) 9:55:05,3(61)
46 151 Szyrocki Krzysztof
1984
Mezczyzni (28) POL
One Person Team
Marklowice
1:17:59,4(85) 1:57:36,6(94) 3:28:05,5(79) 4:10:40,3(77) 6:02:03,1(75) 6:57:44,6(77) 8:55:09,2(59) 9:55:19,0(62)
47 121 Petrykowski Grzegorz
1969
Mezczyzni (29) POL
HRmaxŻORY
Żory
1:22:31,3(110) 2:03:34,9(113) 3:38:03,4(96) 4:30:41,5(105) 6:29:40,2(90) 7:18:36,1(87) 9:17:23,4(64) 9:59:45,5(63)
48 83 Kusy Rafał
1975
Mezczyzni (30) POL
PBR
Międzyświeć
1:15:35,5(67) 1:52:57,0(68) 3:38:52,4(98) 4:26:54,2(100) 6:29:15,4(89) 7:19:42,6(88) 9:25:12,2(66) 10:21:23,8(65)
49 5 Biały Jakub
1986
Mezczyzni (31) POL
Hycok
Katowice
1:24:35,1(124) 2:05:57,6(121) 3:38:12,3(97) 4:30:03,3(104) 6:37:05,8(92) 7:31:31,7(95) 9:39:18,3(67) 10:32:01,9(67)
50 34 Flasiński Michał
1984
Mezczyzni (32) POL

Gliwice
1:25:02,2(126) 2:09:06,2(124) 3:55:57,2(122) 4:42:48,7(121) 6:46:21,6(97) 7:35:58,7(97) 9:40:08,1(68) 10:34:29,7(68)
51 176 Kalembkiewicz Piotr
1978
Mezczyzni (33) POL
Mirotrans
Wrocław
1:25:00,9(125) 2:05:35,7(120) 3:42:07,3(104) 4:26:08,6(96) 6:37:06,2(93) 7:31:48,8(96) 9:45:40,6(69) 10:40:52,5(69)
52 77 Kowalczyk Paweł
1974
Mezczyzni (34) POL
KĘCKIE HARPAGANY
Kęty
1:17:28,9(81) 1:58:52,2(97) 3:46:51,9(115) 4:39:04,8(117) 6:52:14,9(100) 7:45:39,2(101) 10:00:33,8(70) 10:59:45,8(70)
53 29 Dyduła Łukasz
1975
Mezczyzni (35) POL
Ital Car Team
Kraków
1:33:58,8(154) 2:24:20,6(157) 4:18:22,3(143) 5:19:28,4(149) 7:23:53,1(108) 8:13:13,5(104) 10:08:46,5(72) 11:03:17,9(71)
54 85 Lic Janusz
1967
Mezczyzni (36) POL

Zabrze
1:30:00,3(136) 2:16:50,4(138) 4:02:40,8(128) 4:56:50,6(131) 6:53:23,1(102) 7:52:39,8(102) 10:02:40,8(71) 11:09:17,8(72)
55 30 Dziszkiewicz Grzegorz
1982
Mezczyzni (37) POL

Bielsko Biała
1:39:40,3(169) 2:30:58,3(165) 4:25:58,2(151) 5:23:34,5(152) 7:21:55,1(106) 8:20:47,2(107) 10:30:14,5(74) 11:31:10,5(73)
56 4 Bernacki Eugeniusz
1963
Mezczyzni (38) POL
Polski Klub Alpejski
Gliwice
1:35:22,3(155) 2:23:51,7(155) 4:18:57,3(146) 5:19:27,6(148) 7:25:22,5(110) 8:30:28,1(112) 11:08:17,6(75)
57 174 Szafranek Paweł
1991
Mezczyzni (39) POL

Ustroń
1:04:30,1(19) 1:36:00,5(19) 2:52:27,3(25) 3:28:53,3(24) 4:58:19,8(31) 5:34:41,5(25)
58 148 Szewczyk Damian
1976
Mezczyzni (40) POL
Jejkowice biega
Jejkowice
1:03:38,3(16) 1:35:44,3(18) 2:50:37,8(20) 3:26:13,5(20) 4:57:30,6(28) 5:39:19,5(31)
59 37 Gałuszka Dawid
1990
Mezczyzni (41) POL

Świętochłowice
1:00:12,0(8) 1:30:45,0(9) 2:40:38,4(12) 3:16:06,5(14) 4:56:14,3(27) 5:39:38,8(32)
60 49 Hajto Dominik
1985
Mezczyzni (42) SLE
Street Workout
Freetown
1:08:05,2(33) 1:40:54,6(32) 2:53:03,2(27) 3:30:34,5(27) 5:03:25,7(36) 5:42:38,6(35)
61 149 Szkoda Dariusz
1980
Mezczyzni (43) POL
SOCIOS SILESIA
Ruda Śląska
1:02:14,0(15) 1:30:35,0(8) 2:48:07,9(18) 3:24:44,4(18) 5:25:21,5(51) 6:03:17,7(47)
62 145 Stępień Wojciech
1975
Mezczyzni (44) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:09:15,7(42) 1:42:22,4(37) 3:06:51,4(49) 3:44:02,5(47) 5:25:34,6(52) 6:09:36,3(51)
63 13 Buczyński Radosław
1986
Mezczyzni (45) POL
Companeros asfalt team
Gliwice
1:09:56,1(44) 1:43:49,7(45) 3:06:56,2(50) 3:44:04,3(48) 5:25:49,3(53) 6:09:38,8(52)
64 79 Kozik Damian
1986
Mezczyzni (46) POL
HRmax Żory
Żory
1:06:29,1(30) 1:39:00,6(26) 2:55:53,2(31) 3:38:07,0(39) 5:23:54,2(49) 6:12:44,8(54)
65 109 Nierada Marcin
1983
Mezczyzni (47) POL

Katowice
1:12:50,1(54) 1:47:52,0(52) 3:11:06,2(54) 3:52:46,1(58) 5:34:08,2(57) 6:17:05,7(55)
66 107 Mucha Adam
1977
Mezczyzni (48) POL
poRUNne furganie
Bytom
1:20:34,1(105) 1:57:23,1(92) 3:22:44,7(71) 4:01:01,8(65) 5:42:54,2(58) 6:25:34,4(58)
67 38 Gamza Mariusz
1983
Mezczyzni (49) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka-Leszczyny
1:13:06,3(56) 1:47:49,4(51) 3:21:33,8(69) 4:03:32,9(67) 5:46:24,6(61) 6:28:41,9(59)
68 32 Feichtinger Marek
1975
Mezczyzni (50) POL

Żory
1:11:22,6(50) 1:47:53,7(53) 3:11:06,4(55) 3:54:12,5(60) 5:47:34,4(62) 6:38:42,0(64)
69 11 Brandys Michał
1983
Mezczyzni (51) POL
Yno Ultra
Pawłowice
1:10:43,6(48) 1:45:07,6(47) 3:12:54,4(57) 3:51:42,5(55) 5:55:38,2(66) 6:39:39,8(65)
70 46 Grzomba Łukasz
1983
Mezczyzni (52) FRA
Dabrowski team
Saint Maur Des Fosses
1:11:47,8(53) 1:48:05,1(55) 3:12:13,9(56) 3:53:16,3(59) 5:46:15,8(60) 6:40:08,9(66)
71 146 Sutkowski Jan
1979
Mezczyzni (53) POL

Gliwice
1:16:50,0(79) 1:56:19,6(80) 3:26:59,2(78) 4:11:46,7(79) 5:57:47,3(68) 6:41:16,2(67)
72 114 Okoń Łukasz
1979
Mezczyzni (54) POL

Gieraltowice
1:17:05,2(80) 1:56:32,6(82) 3:23:51,4(75) 4:11:08,6(78) 6:01:09,3(73) 6:52:11,6(72)
73 58 Juszko Krzysztof
1973
Mezczyzni (55) POL

Warszawa
1:20:27,4(104) 2:00:47,6(103) 3:37:59,7(95) 4:22:18,4(93) 6:11:00,9(81) 6:56:24,7(75)
74 150 Szolc Sebastian
1976
Mezczyzni (56) POL

Gliwice
1:19:11,3(98) 1:58:56,2(98) 3:29:06,3(81) 4:13:38,6(82) 6:10:14,3(78) 6:57:32,0(76)
75 78 Kowalczyk Aleksander
1980
Mezczyzni (57) POL

Skalbmierz
1:18:04,2(86) 1:56:58,5(85) 3:28:44,9(80) 4:11:58,9(80) 6:06:54,8(77) 6:58:00,1(78)
76 147 Szczypka Piotr
1989
Mezczyzni (58) POL
Biegiem przez Chybie
Chybie
1:10:09,6(46) 1:45:09,6(48) 3:15:35,0(60) 4:05:14,5(72) 6:13:22,9(82) 7:06:24,5(82)
77 135 Segiet Paweł
1979
Mezczyzni (59) POL

Bytom
1:18:07,1(87) 1:57:05,2(88) 3:32:44,3(89) 4:20:19,9(90) 6:22:05,4(83) 7:15:09,8(84)
78 92 Maczuga Bartłomiej
1987
Mezczyzni (60) POL
MUSTANGI GLIWICE/Biegaj z trenerami
Gliwice
1:22:26,8(109) 2:03:02,1(109) 3:41:34,2(103) 4:26:39,0(98) 6:24:48,8(86) 7:17:41,8(86)
79 23 Dec Mirek
1977
Mezczyzni (61) POL
Trucht Team Opole
Opole
1:24:03,1(120) 2:06:42,8(122) 3:44:51,7(110) 4:31:51,3(107) 6:25:13,9(87) 7:20:52,3(89)
80 80 Kozłowski Łukasz
1981
Mezczyzni (62) POL
Kopytka w biegu
Tychy
1:15:52,2(72) 1:53:21,9(71) 3:45:32,0(111) 4:31:52,7(108) 6:41:26,7(96) 7:27:54,4(93)
81 81 Kucharczyk Robert
Stopyra
1979
1981
Mezczyzni (63) POL
POL

Chorzów
1:19:04,3(97) 1:58:30,9(96) 3:39:59,2(100) 4:25:03,1(95) 6:39:11,2(94) 7:29:22,4(94)
82 64 Kamyczek Adam
1979
Mezczyzni (64) POL

Bąków
1:19:02,3(96) 1:56:27,4(81) 3:40:03,7(101) 4:27:03,1(101) 6:49:34,1(99) 7:40:16,1(99)
83 3 Bąk Tymoteusz
1977
Mezczyzni (65) POL
merce.com
Gliwice
1:32:22,4(150) 2:19:12,5(141) 4:26:49,6(152) 5:16:24,2(145) 7:13:59,3(105) 8:00:08,2(103)
84 139 Smal Paweł
1975
Mezczyzni (66) POL
SupaDupaFly
Cukrówka
1:23:26,9(115) 2:09:15,4(126) 3:58:57,4(125) 4:49:39,4(127) 7:13:40,6(104) 8:13:52,0(105)
85 178 Szablicki Aleksy
1960
Mezczyzni (67) POL
WKB Meta Lubliniec
Katowice
1:32:48,1(151) 2:31:50,9(168) 4:22:00,9(148) 5:20:22,2(150) 7:25:15,7(109) 8:24:23,0(108)
86 153 Świder Zbigniew
1975
Mezczyzni (68) POL
Poranny Beskid Run
Skoczów
1:18:46,5(92) 2:00:09,7(100) 3:55:22,2(120) 4:43:56,7(122) 7:26:27,7(111) 8:24:34,7(110)
87 82 Kurasiński Konrad
1989
Mezczyzni (69) POL
Socios Silesia
Brenna
1:15:01,7(58) 1:54:52,3(77) 4:10:22,1(135) 4:55:52,6(130) 7:38:29,0(118) 8:31:50,2(113)
88 108 Niemas Mariusz
1968
Mezczyzni (70) POL
Rodzinny Dom Dziecka w Błażejowicac
Błażejowice
1:40:17,9(172) 2:30:23,4(162) 4:11:57,0(136) 5:09:47,6(140) 7:31:01,1(114) 8:35:38,7(114)
89 52 Inglant Zbigniew
1966
Mezczyzni (71) POL
Run log com
Chorzów
1:39:35,0(168) 2:35:07,1(170) 4:28:08,7(153) 5:28:16,1(153) 7:28:02,1(113) 8:37:30,4(115)
90 169 Ziaja Robert
1977
Mezczyzni (72) POL
ROBERT ALKOHOLIK
Siemianowice Śląskie
1:35:51,8(158) 2:22:35,2(152) 4:18:37,0(145) 5:10:53,8(143) 7:33:26,2(115) 8:38:00,1(116)
91 166 Wójtowicz Dawid
1987
Mezczyzni (73) POL

Żory
1:26:41,2(129) 2:12:09,6(128) 4:08:19,6(131) 5:03:16,6(135) 7:41:34,5(119) 8:41:44,9(117)
92 88 Litwinczuk Gabriel
1979
Mezczyzni (74) POL
Ślęzak Team
Klucze
1:30:31,0(140) 2:19:19,6(143) 4:12:29,4(138) 5:08:06,5(138) 7:35:35,2(117) 8:54:54,4(119)
93 19 Czarnota Leszek
1970
Mezczyzni (75) POL
1970
Marklowice
1:39:55,1(171) 2:32:09,6(169) 4:41:56,6(161) 5:42:42,9(161) 8:11:38,8(121) 9:15:43,8(121)
94 65 Karawacki Grzegorz
1989
Mezczyzni (76) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:38:33,0(164) 2:31:46,6(167) 4:36:43,1(156) 5:39:54,5(160) 8:12:31,7(122) 9:28:14,1(122)
95 66 Kastelik Tomasz
1970
Mezczyzni (77) POL
Dzike_Konie
Zywiec
2:39:19,5(190) 3:27:55,5(187) 5:52:08,7(169) 6:36:25,1(170) 8:59:02,5(123) 9:45:09,7(124)
96 54 Jackowski Tomasz
1975
Mezczyzni (78) POL
SuperPiechurzy
Bielsko-Biała
1:52:05,2(175) 2:58:16,8(177) 5:23:35,1(168) 6:35:08,7(168) 9:12:51,1(127) 10:31:18,4(127)
97 129 Rachwalski Łukasz
1986
Mezczyzni (79) POL
SCI Górscy Entuzjaści
Goleszów
1:09:23,7(43) 1:41:23,5(36) 2:54:25,2(29) 3:35:36,9(36)
98 161 Wilk Dawid
1989
Mezczyzni (80) POL
ReShape Runners
Zabrze
1:04:02,3(17) 1:36:16,1(20) 3:01:53,1(41) 3:45:08,1(50)
99 63 Kamyczek Grzegorz
1976
Mezczyzni (81) POL
Poranny Beskid Run
Pierśćiec
1:11:30,0(51) 1:47:26,0(50) 3:18:02,1(64) 3:56:52,6(63)
100 51 Heda Sebastian
1981
Mezczyzni (82) POL
Klub Biegacza Fartlek
Pawłowice
1:11:37,2(52) 1:48:19,1(56) 3:23:07,7(73) 4:04:39,3(70)
101 33 Filipczak Dariusz
1968
Mezczyzni (83) POL
GMINA STRZELCE OPOLSKIE
Strzelce Opolskie
1:15:29,0(63) 1:54:02,7(74) 3:21:20,1(68) 4:08:33,9(75)
102 22 Dąbrowski Marek
1982
Mezczyzni (84) POL

Gliwice
1:15:51,1(70) 1:52:37,0(65) 3:30:16,3(83) 4:15:11,6(84)
103 56 Januszek Jakub
1979
Mezczyzni (85) POL
Hydro Zasapani
Bukowno
1:23:27,3(117) 2:03:20,7(111) 3:34:44,1(91) 4:18:44,8(88)
104 20 Czupkiewicz Michał
1984
Mezczyzni (86) POL
Trucht Team Opole
Opole
1:15:17,1(61) 1:54:44,2(75) 3:30:46,9(84) 4:20:48,4(91)
105 141 Solecki Tomasz
1979
Mezczyzni (87) POL
Tri TERM Team
Bierun
1:18:10,2(88) 1:57:02,5(87) 3:36:15,3(93) 4:21:50,1(92)
106 55 Janda Sebastian
1978
Mezczyzni (88) POL
Biegam Żeby żreć więcej Ciastków
Bielsko-Biała
1:15:11,7(59) 1:52:23,4(64) 3:39:53,3(99) 4:22:55,9(94)
107 42 Górecki Wojciech
1982
Mezczyzni (89) POL
Pędzące Żółwie
Czerwionka-Leszczyny
1:16:26,4(75) 1:55:58,1(78) 3:37:13,1(94) 4:26:18,2(97)
108 86 Liszka Piotrek
1953
Mezczyzni (90) POL

Bytom
1:30:50,5(141) 2:12:22,4(130) 3:43:54,3(107) 4:31:15,3(106)
109 106 Morkisz Krystian
1979
Mezczyzni (91) POL
HRmax Żory
Orzesze
1:23:27,0(116) 2:03:39,3(114) 3:43:54,0(106) 4:33:40,5(109)
110 110 Nikodon Paweł
1978
Mezczyzni (92) POL
Nikodon Dream Team
Gliwice
1:23:28,0(118) 2:04:56,9(119) 3:46:36,5(114) 4:34:15,1(110)
111 165 Wolny Krzysztof
1981
Mezczyzni (93) POL
Ultrakrew
Zabrze
1:19:37,2(102) 2:01:12,1(104) 3:46:30,6(113) 4:35:31,5(111)
112 132 Rimpler Łukasz
1982
Mezczyzni (94) POL
Altitude - Lone Wolf
Orzesze
1:19:23,2(100) 2:00:29,2(102) 3:44:00,4(108) 4:38:19,6(116)
113 131 Reclik Jacek
1970
Mezczyzni (95) POL
Smaki Biegania
Rybnik
1:24:05,7(122) 2:09:12,1(125) 3:52:29,7(118) 4:41:51,9(119)
114 111 Nogaj Janusz
1977
Mezczyzni (96) POL

Gliwice
1:18:32,2(91) 1:56:37,5(83) 3:56:19,8(123) 4:42:28,2(120)
115 164 Wojtkiewicz Jarosław
1968
Mezczyzni (97) POL
Ryś Karpaty
Bystre Gm. Baligród
1:31:43,2(145) 2:16:50,4(139) 4:07:15,0(130) 4:53:24,9(128)
116 72 Kołodziej Jacek
1973
Mezczyzni (98) POL
Compañeros Asfalt Team
Gliwice
1:27:29,0(130) 2:13:11,7(132) 4:02:21,6(127) 4:54:28,8(129)
117 124 Płócienniczak Jakub
1975
Mezczyzni (99) POL

Warszawa
1:17:48,9(84) 1:59:15,9(99) 4:09:00,9(133) 4:59:40,1(132)
118 41 Głombik Krzysztof
1964
Mezczyzni (100) POL

Książenice
1:35:50,7(157) 2:24:09,5(156) 4:09:26,6(134) 5:01:07,3(133)
119 26 Dudek Grzegorz
1979
Mezczyzni (101) POL

Gliwice
1:33:24,5(153) 2:15:55,2(137) 4:13:20,5(139) 5:01:37,1(134)
120 48 Gulajski Rafał
1975
Mezczyzni (102) POL
OSIEM
Kopienica
1:28:33,9(132) 2:14:29,2(133) 4:08:31,2(132) 5:05:35,7(136)
121 137 Siedlok Damian
1981
Mezczyzni (103) POL
MKS Żory
Żory
1:26:15,3(128) 2:14:38,6(134) 4:22:25,9(149) 5:08:48,6(139)
122 168 Wysocki Tomasz
1972
Mezczyzni (104) POL
OchajoRun&Friends
Rybnik
1:30:12,5(138) 2:15:32,0(136) 4:16:57,8(142) 5:10:23,1(141)
123 173 Żmudka Bartek
1978
Mezczyzni (105) POL
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA
Rybnik
1:30:12,9(139) 2:15:30,9(135) 4:16:57,4(141) 5:10:23,3(142)
124 94 Majowski Marcin
1978
Mezczyzni (106) POL

Bytom
1:32:51,5(152) 2:23:47,8(154) 4:18:36,0(144) 5:12:38,2(144)
125 136 Serek Roman
1976
Mezczyzni (107) POL
SupaDupaFly
Brzeście
1:32:12,4(146) 2:22:23,3(150) 4:14:14,0(140) 5:17:42,5(146)
126 128 Pudełko Dariusz
1967
Mezczyzni (108) POL
Opel Active Team
Kozłów
1:32:18,0(149) 2:19:59,3(146) 4:40:06,5(159) 5:32:18,1(156)
127 24 Długosz Zbigniew
1977
Mezczyzni (109) POL

Bielsko-Biała
1:31:19,7(143) 2:19:59,4(147) 4:37:32,9(158) 5:34:26,3(157)
128 15 Cholewiński Rafał
1984
Mezczyzni (110) POL
Supadupafly
Parszów
1:32:13,1(147) 2:22:25,0(151) 4:33:14,8(154) 5:36:43,0(158)
129 95 Malarczyk Sławomir
1985
Mezczyzni (111) POL
Kęckie Harpagany
Kęty
1:38:32,7(163) 2:31:45,9(166) 4:36:43,5(157) 5:39:47,4(159)
130 170 Zielinski Leszek
1961
Mezczyzni (112) POL

Jaworzno
1:28:19,4(131) 2:19:18,5(142) 4:52:54,2(162) 6:07:16,5(164)
131 12 Brózda Tomasz
1990
Mezczyzni (113) POL
MDM NT TEAM
Skoczów
1:28:47,7(135) 2:20:14,9(149) 5:12:22,2(167) 6:14:31,5(166)
132 8 Bojczuk Tomasz
1972
Mezczyzni (114) POL
Tomek
Buczkowice
1:39:02,4(165) 2:40:35,4(172) 5:11:17,6(166) 6:25:45,3(167)
133 62 Kajewski Rafał
1974
Mezczyzni (115) POL
paraUltra
Swarzędz
2:28:20,3(188) 3:29:20,0(190) 6:33:47,4(174) 7:54:54,2(175)
134 45 Grygierek Adam
1975
Mezczyzni (116) POL

Żory
1:11:01,4(49) 1:44:59,0(46)
135 35 Florian Krzysztof
1979
Mezczyzni (117) POL
OchajoRun & Friends
Ruda Śląska
1:15:18,9(62) 1:51:59,1(63)
136 74 Konsek Jacek
1986
Mezczyzni (118) POL

Rybnik
1:21:45,6(107) 2:03:31,2(112)
137 144 Sroka Tomasz
1986
Mezczyzni (119) POL
Zbój Team
Bielsko - Biała
1:35:25,6(156) 2:27:27,4(159)
138 180 Ciuk Bartosz
1967
Mezczyzni (120) POL

Gliwice
1:36:26,5(160) 2:30:13,8(161)
139 113 Nowicki Michael
1978
Mezczyzni (121) POL
100 Miles of Beskid Wyspowy
Nowy Sącz
1:46:14,5(173) 2:52:24,1(175)
140 175 Pikulski Łukasz
1984
Mezczyzni (122) POL
Klub Leniwych Biegaczy
Knurów
1:59:08,4(180) 3:08:20,9(179)
141 27 Dudek Dominik
1971
Mezczyzni (123) POL

Bielsko-Biała
2:02:30,5(184) 3:10:17,6(182)
142 6 Binda Jacek
1967
Mezczyzni (124) POL
No limits
Bielsko-Biała
2:01:09,0(182) 3:11:11,7(184)
DNS 16 Chrobak Paweł
1970
Mezczyzni POL

Bielsko-Biała
DNS 17 Ciupka Patryk
1977
Mezczyzni POL

Żory
DNS 60 Kadłubicki Marek
1982
Mezczyzni POL

Czaniec
DNS 70 Koćwin Michał
1986
Mezczyzni POL
RozBBiegani
Bielsko Biała
DNS 103 Mertas Dominik
1977
Mezczyzni POL

Babice gm.Nędza
DNS 122 Pinkawa Grzegorz
1979
Mezczyzni POL
GISZOWIEC BIEGA RAZEM
Katowice
DNS 126 Prokopczuk Wiktor
1985
Mezczyzni POL

Tychy

BGTimeSport © 2015-2020