DYCHA POD KROKWIĄ

Wydarzenie:
DYCHA POD KROKWIĄ DYCHA POD KROKWIĄ
Organizator:
Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej Flow
Data:
08.10.2021
Miejsce:
Zakopane
Dystans:
10.0 km
Zgłoszonych:
116
Ukończyło:
112
Nieklasyfikowani:
4
Na trasie:
0
Klasyfikacja wg czasów brutto
lub
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastopk1pk2pk3WynikStrataTempo
1 13 Czerwiński Adam M (1) 1988 M30 (1) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:15,1(1) 12:09,0(1) 22:54,9(1) 33:38,5 03:21
2 68 Marmon Patryk M (2) 1997 M20 (1) POL AZS AWF KRAKÓW MASTERS Nawojowa 01:15,4(3) 12:09,5(2) 23:09,9(2) 34:32,0 00:53,5 03:27
3 136 Wojcik Tomasz M (3) 1984 M30 (2) POL Aktywna Pszczyna Rudze 01:15,4(2) 12:32,7(3) 24:15,1(3) 35:52,8 02:14,3 03:35
4 77 Mikulski Tomasz M (4) 1996 M20 (2) POL UKS Filipides Teresin Kampinos 01:17,6(4) 13:08,3(4) 25:09,0(4) 37:00,4 03:21,9 03:42
5 106 Rydzinski Patryk M (5) 1995 M20 (3) POL UKS FILIPIDES TERESIN Zakopane 01:20,4(5) 13:10,7(5) 25:39,9(5) 38:10,2 04:31,7 03:49
6 25 Horzela Błażej M (6) 1989 M30 (3) POL Chorzów 01:24,8(7) 13:42,3(6) 26:20,4(7) 38:23,8 04:45,3 03:50
7 99 Ptak Krzysztof M (7) 1983 M30 (4) POL #AdamCzerwińskiTeam Tarnów 01:27,3(10) 13:44,8(7) 26:16,3(6) 39:00,7 05:22,2 03:54
8 115 Sroka Mirosław M (8) 1978 M40 (1) POL Węgrzce Wielkie 01:31,5(19) 13:58,8(9) 26:43,9(9) 39:17,4 05:38,9 03:55
9 8 Cudek Jacek M (9) 1979 M40 (2) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:32,4(21) 14:27,7(14) 27:27,7(11) 40:29,4 06:50,9 04:02
10 132 Veretska Valentyna K (1) 1990 K30 (1) UKR LKB Rudnik Nikolaev 01:30,4(17) 13:47,4(8) 26:39,0(8) 40:29,7 06:51,2 04:02
11 4 Broniszewski Piotr M (10) 1994 M20 (4) POL VisegradMaratonRytro Stary Sącz 01:26,3(8) 14:10,7(10) 27:22,0(10) 40:47,0 07:08,5 04:04
12 137 Wójcik Wiesław M (11) 1965 M50 (1) POL Rudze 01:29,8(14) 14:19,1(11) 27:28,4(12) 40:49,7 07:11,2 04:04
13 86 Orzeł Krzysztof M (12) 1976 M40 (3) POL Grupa ZUE Wegrzce Wielkie 01:35,7(24) 14:54,3(18) 28:06,3(13) 41:10,6 07:32,1 04:07
14 32 Jonek Bartłomiej M (13) 1989 M30 (5) POL Wartkie Zbóje Zakopane 01:24,3(6) 14:27,1(12) 28:13,5(15) 41:58,5 08:20,0 04:11
15 83 Nabielec Magda K (2) 1991 K20 (1) POL Krakow 01:30,1(16) 14:29,1(15) 28:06,3(14) 42:08,3 08:29,8 04:12
16 85 Opryszek Bogusław M (14) 1968 M50 (2) POL ITMBW Kraków Kraków 01:35,4(23) 14:53,5(17) 28:41,1(16) 42:10,1 08:31,6 04:13
17 102 Pyrchla Łukasz M (15) 2002 M20 (5) POL NUTREND Masłońskie 01:54,3(63) 15:53,3(28) 29:29,8(23) 42:16,3 08:37,8 04:13
18 41 Kiełt Andrzej M (16) 1980 M40 (4) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:37,3(26) 15:23,5(22) 29:03,2(19) 42:41,0 09:02,5 04:16
19 16 Frączysta Katarzyna K (3) 1988 K30 (2) POL Kościelisko 01:31,3(18) 15:04,9(19) 29:04,4(20) 42:51,9 09:13,4 04:17
20 17 Gazda Artur M (17) 1988 M30 (6) POL Zakopane 01:36,7(25) 15:11,3(21) 29:09,6(21) 42:59,9 09:21,4 04:17
21 129 Tynus Grzegorz M (18) 1978 M40 (5) POL ELTYN Frydman 01:27,2(9) 14:48,7(16) 28:57,2(18) 43:01,2 09:22,7 04:18
22 95 Piecuch Marcin M (19) 1983 M30 (7) POL Kraków 01:44,2(41) 15:26,5(24) 29:36,4(24) 43:20,6 09:42,1 04:20
23 127 Targosz Michał M (20) 1980 M40 (6) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:27,5(11) 15:07,4(20) 29:22,8(22) 43:33,6 09:55,1 04:21
24 100 Pudzisz Ryszard M (21) 1967 M50 (3) POL Mok Mszana Dolna Ludźmierz 01:30,0(15) 14:27,2(13) 28:45,2(17) 43:53,2 10:14,7 04:23
25 1 Behounek Leszek M (22) 1959 M50 (4) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 01:42,6(34) 16:01,3(30) 30:18,9(28) 44:04,5 10:26,0 04:24
26 135 Winiarski Adam M (23) 1966 M50 (5) POL Chochołów 01:31,5(20) 15:26,6(25) 30:03,7(25) 44:23,1 10:44,6 04:26
27 22 Grabowski Mariusz M (24) 1982 M30 (8) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:43,6(40) 15:52,0(27) 30:21,3(29) 44:49,1 11:10,6 04:28
28 108 Semberecki Marcin M (25) 1983 M30 (9) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 01:43,5(39) 16:15,6(34) 30:41,7(30) 45:01,7 11:23,2 04:30
29 27 Iśtok Sebastian M (26) 1997 M20 (6) POL Piekielnik 01:28,4(12) 15:25,0(23) 30:12,1(26) 45:03,6 11:25,1 04:30
30 81 Mulica Andrzej M (27) 1979 M40 (7) POL Dzianisz 01:53,1(60) 16:18,3(35) 30:50,1(31) 45:05,9 11:27,4 04:30
31 92 Pająk Stanisław M (28) 1971 M40 (8) POL Ski Team Podhale/Termy Chochołowski Dzianisz 01:42,8(35) 15:33,6(26) 30:17,1(27) 45:08,4 11:29,9 04:30
32 9 Cygan Krzysztof M (29) 1989 M30 (10) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 01:41,7(32) 16:15,0(33) 31:09,0(33) 45:50,8 12:12,3 04:35
33 124 Sypniewski Sławomir M (30) 1977 M40 (9) POL CETNAR TEAM Kościelisko 01:45,7(45) 16:34,4(37) 31:35,6(37) 46:16,8 12:38,3 04:37
34 112 Sip Tomasz M (31) 1979 M40 (10) POL Gorzów Wielkopolski 01:48,3(50) 16:15,0(32) 31:08,2(32) 46:26,3 12:47,8 04:38
35 51 Kowalczyk Kazimierz M (32) 1968 M50 (6) POL KS Murzasichle Witów 01:29,7(13) 16:00,6(29) 31:17,6(35) 46:42,6 13:04,1 04:40
36 3 Bodzioch Agnieszka K (4) 1992 K20 (2) POL Kraków 01:49,5(55) 16:52,6(41) 31:53,7(38) 46:49,1 13:10,6 04:40
37 139 Wypych Arkadiusz M (33) 1978 M40 (11) POL Tri Aktywny Piotrków Piotrków Trybunalski 01:45,5(44) 16:24,9(36) 31:30,4(36) 46:56,5 13:18,0 04:41
38 64 Łukaszczyk Szymon M (34) 1984 M30 (11) POL Zakopane 01:39,9(29) 16:04,8(31) 31:15,9(34) 47:07,5 13:29,0 04:42
39 118 Stefański Zbigniew M (35) 1972 M40 (12) POL Hebel Libiąż 02:01,4(79) 17:12,9(47) 32:25,8(41) 47:22,4 13:43,9 04:44
40 38 Kaputa Piotr M (36) 1988 M30 (12) POL Kraków 01:49,0(54) 16:58,7(46) 32:24,7(40) 47:48,2 14:09,7 04:46
41 73 Micał Łukasz M (37) 1993 M20 (7) POL Kraków 01:49,7(57) 16:52,5(40) 32:16,9(39) 47:59,1 14:20,6 04:47
42 43 Kil Joanna K (5) 2000 K20 (3) POL Zakopane 01:35,2(22) 16:51,5(38) 32:36,7(42) 48:04,1 14:25,6 04:48
43 134 Winiarczyk-Jadach Beata K (6) 1978 K40 (1) POL TG Sokół Zakopane Kraków 01:43,1(36) 17:28,2(51) 33:09,6(47) 48:11,8 14:33,3 04:49
44 15 Feliks Mirosław M (38) 1974 M40 (13) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:47,6(49) 16:57,0(45) 32:43,1(44) 48:12,3 14:33,8 04:49
45 126 Ślaga Darek M (39) 1965 M50 (7) POL Skipol/TG Sokół Zakopane 01:40,0(30) 16:53,1(42) 32:38,7(43) 48:13,1 14:34,6 04:49
46 6 Bydoń Agnieszka K (7) 1977 K40 (2) POL #AdamCzerwińskiTeam Kokotów 01:38,5(27) 16:56,4(44) 32:43,2(45) 48:32,0 14:53,5 04:51
47 133 Wicherek Maciej M (40) 1971 M40 (14) POL ITMBW Kraków 01:41,1(31) 16:55,9(43) 33:09,3(46) 49:03,6 15:25,1 04:54
48 70 Masalski Romuald M (41) 1967 M50 (8) POL Zabiegani Czernikowo Czernikowo 01:43,5(38) 17:27,1(50) 33:23,3(49) 49:08,2 15:29,7 04:54
49 113 Skrzyński Jan M (42) 1980 M40 (15) POL #AdamCzerwinskiTeam Wieliczka 01:43,3(37) 17:30,2(52) 33:44,5(56) 49:14,6 15:36,1 04:55
50 66 Malaga Bogdan M (43) 1976 M40 (16) POL Malaga Team Podegrodzie 01:51,1(59) 17:25,7(49) 33:30,5(51) 49:19,0 15:40,5 04:55
51 111 Sieklucki Michał M (44) 1977 M40 (17) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:48,7(52) 17:32,1(54) 33:32,0(52) 49:20,4 15:41,9 04:56
52 93 Parzuchowski Paweł M (45) 1984 M30 (13) POL Kościelisko 01:54,1(62) 17:30,9(53) 33:30,3(50) 49:33,7 15:55,2 04:57
53 21 Górna Anita K (8) 1984 K30 (3) POL LPP Team Kraków 01:45,8(47) 17:47,2(58) 33:41,7(53) 49:35,9 15:57,4 04:57
54 125 Szczerba Bartłomiej M (46) 1981 M30 (14) POL UKS Orły Zakopane Zakopane 01:55,5(65) 17:35,0(56) 33:43,2(54) 49:40,2 16:01,7 04:58
55 143 Ziomek Sebastian M (47) 1993 M20 (8) POL Hardreset.info Kraków 01:50,3(58) 17:25,0(48) 33:43,3(55) 49:52,3 16:13,8 04:59
56 19 Górak Sławomir M (48) 1973 M40 (18) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:45,1(43) 16:52,2(39) 33:20,2(48) 49:53,5 16:15,0 04:59
57 75 Michno Krzysztof M (49) 1982 M30 (15) POL Karcher Sosnowiec 02:03,5(80) 18:03,5(61) 34:03,7(58) 49:55,3 16:16,8 04:59
58 52 Krupa Roman M (50) 1981 M30 (16) POL Dzianisz 01:55,6(68) 18:07,3(64) 34:25,4(61) 49:55,3 16:16,8 04:59
59 146 Bąkowicz Krzysztof M (51) 1982 M30 (17) POL Triaktywny Piotrków Piotrków Trybunalski 01:48,9(53) 18:13,7(66) 34:40,0(62) 49:57,4 16:18,9 04:59
60 130 Ulikowska Martyna K (9) 1991 K20 (4) POL Załoga Górska Kraków 01:53,7(61) 17:52,2(59) 34:04,2(59) 50:03,8 16:25,3 05:00
61 61 Luberda Jakub M (52) 1987 M30 (18) POL Rabka Zdroj 01:57,1(71) 17:45,5(57) 34:03,0(57) 50:11,8 16:33,3 05:01
62 31 Jeziorek Paweł M (53) 1985 M30 (19) POL Harklowa 01:39,2(28) 17:32,2(55) 34:13,9(60) 51:03,9 17:25,4 05:06
63 11 Czarnecka Karolina K (10) 1984 K30 (4) POL Kościelisko 01:57,5(73) 18:06,3(63) 34:47,3(63) 51:14,9 17:36,4 05:07
64 97 Piecuch Karolina K (11) 1985 K30 (5) POL Kraków 01:54,3(64) 18:01,1(60) 34:48,0(64) 51:28,1 17:49,6 05:08
65 79 Mochocki Michał M (54) 1983 M30 (20) POL Warszawa 01:48,6(51) 18:18,4(67) 35:18,2(65) 51:43,6 18:05,1 05:10
66 23 Grochot Edyta K (12) 1976 K40 (3) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:42,0(33) 18:12,1(65) 35:18,4(66) 51:53,1 18:14,6 05:11
67 36 Kalata Janusz M (55) 1979 M40 (19) POL Poronin 01:55,5(66) 18:39,1(68) 35:34,2(68) 52:09,4 18:30,9 05:12
68 60 Leszkiewicz Artur M (56) 1976 M40 (20) POL UKS Błyskawica Domaniewice Głowno 01:49,7(56) 19:59,1(79) 37:26,1(75) 53:39,8 20:01,3 05:21
69 121 Stronski Franciszek M (57) 1961 M50 (9) POL Hutnik Krakow Krakow 01:46,4(48) 19:15,0(73) 36:45,6(70) 53:40,7 20:02,2 05:22
70 140 Zacharjasiewicz Michał M (58) 1991 M20 (9) POL Warszawa 01:44,7(42) 18:04,9(62) 35:24,0(67) 53:42,6 20:04,1 05:22
71 103 Pyrchla Barbara K (13) 2000 K20 (5) POL NUTREND Masłońskie 01:55,5(67) 18:52,0(69) 36:31,5(69) 53:45,4 20:06,9 05:22
72 104 Pyrchla Grzegorz M (59) 1974 M40 (21) POL NUTREND Masłońskie 01:59,8(76) 19:12,5(72) 36:47,3(71) 54:03,0 20:24,5 05:24
73 7 Chryc Mateusz M (60) 1985 M30 (21) POL Rabka-Zdrój 01:57,5(72) 19:16,1(74) 37:07,0(72) 54:19,5 20:41,0 05:25
74 26 Horzela Beata K (14) 1989 K30 (6) POL Chorzów 02:10,7(86) 19:50,5(76) 37:30,1(77) 54:53,6 21:15,1 05:29
75 94 Pasek Tomasz M (61) 1977 M40 (22) POL Gang Zakręconych Mastersów Tarnobrzeg 02:09,9(83) 19:54,0(77) 37:27,3(76) 55:03,6 21:25,1 05:30
76 119 Stolarczyk Dagmara K (15) 1988 K30 (7) POL Szybcy i Brudni Zakopane 02:22,9(100) 20:16,2(82) 38:02,2(79) 55:03,8 21:25,3 05:30
77 57 Kułach Maciej M (62) 1965 M50 (10) POL Misia Chata Zakopane Zakopane 01:57,9(74) 19:08,7(71) 37:11,6(74) 55:09,9 21:31,4 05:30
78 54 Kubiak Michał M (63) 1987 M30 (22) POL Karcher Poznań 02:04,0(81) 18:54,5(70) 37:07,8(73) 55:14,5 21:36,0 05:31
79 34 Jurecki Jarek M (64) 1976 M40 (23) POL #AdamCzerwińskiTeam Wieliczka 01:55,9(69) 19:48,9(75) 37:47,8(78) 55:19,1 21:40,6 05:31
80 20 Górka Bogumił M (65) 1970 M50 (11) POL Górka Team Zakopane 02:21,8(96) 20:23,7(83) 38:22,3(81) 55:35,2 21:56,7 05:33
81 58 Laszczak Tomasz M (66) 1970 M50 (12) POL COS OPO Szczyrk/KW Bielsko-Biała Szczyrk 02:12,1(89) 20:09,0(81) 38:08,7(80) 55:41,3 22:02,8 05:34
82 72 Mąka Rafał M (67) 1977 M40 (24) POL WARTKIE ZBÓJE Zakopane 02:18,2(95) 20:06,2(80) 39:08,2(82) 57:04,6 23:26,1 05:42
83 30 Janik Sławomir M (68) 1986 M30 (23) POL AZS AWF KRAKÓW MASTERS Kraków 02:13,6(91) 20:41,0(86) 39:09,4(83) 57:15,6 23:37,1 05:43
84 29 Janik Justyna K (16) 1989 K30 (8) POL kijowskiteam2019 Kraków 02:14,3(92) 20:41,1(87) 39:09,7(84) 57:15,7 23:37,2 05:43
85 49 Koszyk Jola K (17) 1992 K20 (6) POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków 02:33,3(109) 21:08,2(95) 39:48,1(87) 58:30,0 24:51,5 05:51
86 110 Shlianski Yury M (69) 1990 M30 (24) POL Zakopane 02:23,8(101) 20:38,4(85) 39:27,4(86) 58:31,9 24:53,4 05:51
87 123 Suliga Jarosław M (70) 1984 M30 (25) POL Ratułów 02:13,3(90) 20:45,2(88) 40:25,8(92) 59:16,0 25:37,5 05:55
88 33 Judasz Rafał M (71) 1986 M30 (26) POL Karcher Rudnik 02:00,0(77) 20:30,9(84) 40:10,4(89) 59:19,1 25:40,6 05:55
89 53 Kubiak Aleksandra K (18) 1988 K30 (9) POL Poznań 02:14,9(93) 20:51,9(90) 40:00,7(88) 59:20,9 25:42,4 05:56
90 69 Masalska Anna K (19) 1969 K40 (4) POL Zabiegami Czernikowo Czernikowo 02:01,4(78) 20:58,6(93) 40:15,7(91) 59:27,1 25:48,6 05:56
91 128 Trzewikowska Paulina K (20) 1983 K30 (10) POL Łódź 01:56,9(70) 19:58,4(78) 39:22,1(85) 59:40,5 26:02,0 05:58
92 10 Czajkowska Agnieszka K (21) 1973 K40 (5) POL Sokół Zakopane/SpeleoklubTatrzański Zakopane 02:07,8(82) 20:49,8(89) 40:14,9(90) 59:42,3 26:03,8 05:58
93 35 Kacperski Andrzej M (72) 1971 M40 (25) POL Ciche 02:11,7(88) 20:55,2(91) 40:37,0(93) 1:00:50,3 27:11,8 06:05
94 88 Oś Łucja K (22) 1986 K30 (11) POL Lublin 02:15,8(94) 20:58,9(94) 40:56,7(94) 1:01:23,0 27:44,5 06:08
95 107 Sala Karol M (73) 1993 M20 (10) POL Janusze Biegania Kraków 02:32,8(106) 25:09,3(110) 43:02,7(101) 1:01:25,6 27:47,1 06:08
96 47 Koperski Mariusz M (74) 1968 M50 (13) POL Orły Zakopane Kościelisko 02:30,5(105) 22:10,2(98) 41:59,5(98) 1:01:43,7 28:05,2 06:10
97 84 Nęcek Rafał M (75) 1978 M40 (26) POL Karcher Masłomiąca 02:10,9(87) 21:22,4(96) 41:29,9(96) 1:01:47,6 28:09,1 06:10
98 42 Kiełt Katarzyna K (23) 1979 K40 (6) POL 4F Running Team Kraków 02:33,3(108) 22:35,7(101) 42:32,4(99) 1:02:04,7 28:26,2 06:12
99 48 Kopta Jerzy M (76) 1945 M50 (14) POL BMW-biegamy Mimo Wszystko Kraków 01:58,2(75) 20:57,3(92) 41:08,1(95) 1:02:18,3 28:39,8 06:13
100 87 Ostapczuk Marzena K (24) 1977 K40 (7) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Nowy Targ 02:21,8(97) 21:34,2(97) 41:47,2(97) 1:02:47,4 29:08,9 06:16
101 101 Puzoń Aleksandra K (25) 1977 K40 (8) POL Karcher Rudzica 02:10,2(85) 22:23,4(99) 42:41,4(100) 1:03:05,7 29:27,2 06:18
102 96 Piecuch Małgorzata K (26) 1961 K40 (9) POL Przeworsk 02:22,6(98) 22:28,7(100) 43:10,3(102) 1:03:35,7 29:57,2 06:21
103 63 Łaszczewska Joanna K (27) 1980 K40 (10) POL Karcher Łódź 02:10,2(84) 22:47,3(102) 43:33,9(103) 1:04:11,3 30:32,8 06:25
104 44 Klamerus Izabela K (28) 1973 K40 (11) POL Zakopane 02:24,5(102) 23:00,3(104) 44:43,9(104) 1:06:19,3 32:40,8 06:37
105 80 Moniczewska Katarzyna K (29) 1982 K30 (12) POL Zakopane 02:27,9(103) 23:53,0(106) 45:10,4(107) 1:06:21,7 32:43,2 06:38
106 90 Pabon Dominika K (30) 1980 K40 (12) POL Zakopane 02:28,1(104) 23:52,9(105) 45:09,9(106) 1:06:22,2 32:43,7 06:38
107 78 Miszczyk Paweł M (77) 1993 M20 (11) POL Kazimierza Wielka 01:45,8(46) 22:50,2(103) 44:54,8(105) 1:06:33,6 32:55,1 06:39
108 2 Bittner Łukasz M (78) 1977 M40 (27) POL Team Papry Tarnowskie Góry 02:34,5(112) 24:39,3(109) 46:47,5(108) 1:08:43,2 35:04,7 06:52
109 71 Mazur Maciej M (79) 1977 M40 (28) POL Woodward Runners Wieliczka 02:34,3(111) 24:28,6(108) 47:20,9(110) 1:09:34,0 35:55,5 06:57
110 131 Urbańska Beata K (31) 1994 K20 (7) POL Nowy Targ 02:22,9(99) 24:03,1(107) 47:13,5(109) 1:10:36,1 36:57,6 07:03
111 37 Kameczura Agnieszka K (32) 1996 K20 (8) POL Janusze Biegania Kraków 02:33,0(107) 25:44,8(111) 50:51,9(111) 1:15:44,3 42:05,8 07:34
112 91 Pająk Aleksandra K (33) 1992 K20 (9) POL Janusze Biegania Kraków 02:34,1(110) 25:45,3(112) 50:53,0(112) 1:15:50,9 42:12,4 07:35
DNS 62 Luty Legutko Anka K 1979 K40 POL #AdamCzerwińskiTeam Kraków
DNS 67 Malaga Barbara K 1980 K40 POL Malaga Team Podegrodzie
DNS 82 Murzyn Piotr M 1963 M50 POL TG Sokół Zakopane Zakopane
DNS 120 Stopka Wieslaw M 1986 M30 POL Wartkie Zbóje Zakopane

BGTimeSport © 2015-2020